موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

موسسه مشاوره حقوقی

موسسه مشاوره حقوقی

موسسه مشاوره حقوقی به مجموعه ای گفته می شود که در آن مشاوران حقوقی بسیاری حضور دارند و نسبت به ارائه خدمات حقوقی به مردم اقدام می کنند؛ در حقیقت این موسسات به عنوان یک رابط بین مردم و وکلا و مشاوران حقوقی فعالیت می‌کنند و شما را به کارشناس مرتبط با پرونده حقوقی تان متصل می کنند تا با مشورت با او بتوانید مشکلات خودتان را حل کنید؛ حال قبل از اینکه ما راه همراهی نمایید تا برترین موسسه مشاوره حقوقی را به شما معرفی نماییم، اکیداً پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

خدمات حقوقی ارزان و ضمانت دار موسسه حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی (توصیات یکی از بانوان ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

شرایط تاسیس موسسه مشاوره حقوقی چیست؟

 

establishing an legal institute

ارزان ترین خدمات حقوقی 24 ساعته توسط اولین موسسه حقوقی آنلاین در سطح کشور

 

برای اینکه یک موسسه مشاوره حقوقی تاسیس شود، نیاز است شرایط گوناگون و مختلفی را که قانون تعیین کرده است دارا باشد. اولین شرط برای تاسیس موسسه آنلاین مشاوره حقوقی و یا حضوری داشتن پروانه پایه یک وکالت است. علاوه بر این مورد تعداد افرادی که قصد دارند موسسه حقوقی افتتاح کنند باید حداقل دارای دو عضو باشند؛ همچنین این موسسات حداقل یکی از موسسین باید سابقه بیشتر از ده سال وکالت دادگستری داشته باشد.

 

یکی از موارد مهم دیگری که شرایط تاسیس موسسه مشاوره حقوقی کلی وجود دارد و بسیار مهم است، حداقل سرمایه اولیه می باشد که برابر صد هزار تومان است ...

 • افرادی که قصد تاسیس این موسسه را دارند باید تابعیت ایران را داشته باشند و اساس نامه ای که برای موسسه آماده می شود هم در کانون وکلای دادگستری و هم در اداره ثبت شرکت‌ها باید به ثبت برسد.

 

 • همچنین در اساسنامه شرکت باید مشخصات کامل اعضای موسس و اقامتگاه قانونی آن ها درج شود؛ موسسه باید یک ماه بعد از تاریخ انتشار آگهی، نسخه ای از آن را در اختیار کانون وکلا قرار دهد.

 

 • نام موسسه هم باید مطابق با فرهنگ اسلامی و معانی فارسی باشد؛ پیش از شروع اقدامات برای تاسیس موسسه بهتر است با وکیل ثبت موسسه مشورت کنید.

 

موسسه مشاوره حقوقی چه خدماتی ارائه می دهد؟

موسسه مشاوره حقوقی خدمات مختلفی را به کاربران خودش ارائه می‌کند. در این مجموعه ها کلیه خدمات مربوط به نگارش دادخواست ها و شکوائیه ها و مجموعه خدمات نگارشی مربوط به مسائل حقوقی انجام می شود؛ همچنین موسسه حقوقی شما می توانید در هر کدام از موارد حقوقی که مشکل دارید با مشاوره حقوقی متخصص در آن زمینه مشورت داشته باشید. مثلاً اگر شما در زمینه های کیفری دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره حقوقی کیفری تخصصی مرتبط با پرونده خودتان در موسسه حقوقی کمک بگیرید.

خدمات مربوط به ثبت شرکت ها هم در این موسسات انجام می شود؛ علاوه بر مواردی که خدمتتان عرض کردیم این موسسات برای رشد علمی علاقه مندان به مسائل حقوقی قسمتی را تحت عنوان مقالات علمی هم در اختیار مخاطبان قرار می دهند که کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند.

 

آیا در موسسه مشاوره حقوقی وکیل تلفنی مشاوره رایگان هم ارائه می گردد؟

 

Free legal advice in vakiltel institute

مشاوره آنلاین رایگان با موسسه حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی

 

یکی از موارد مهمی که معمولاً در موسسات مشاوره حقوقی دیده می شود، مسئله مشاوره رایگان است ...

مشاوره رایگان در موسسه حقوقی شیوه های مختلف می تواند انجام شود؛ مثلاً مشاوره حقوقی رایگان می تواند در قالب توصیه های آنلاین و تلفنی وکیل متخصص باشد و یا به صورت پرسش و پاسخ حقوقی انجام شود؛ مثلاً در مجموعه اینترنتی وکیل تل شما می توانید پرسش و پاسخ فوری حقوقی رایگان دریافت کنیم. در برخی موسسات حقوقی هم مشاوره حقوقی رایگان به صورت مشاوره حقوقی جامع و کلی ارائه می شود. یعنی وکلای آن مجموعه، مهمترین قوانین مربوط به درخواست کاربر را در اختیار او قرار می دهند و برای او توضیح می دهند اما به صورت جزئی در مورد پرونده او صحبت نمی‌کنند؛ البته برخی موسسه ‌حقوقی هم هستند که در مراجعه اول مشاوره حقوقی تلفنی رایگان برای کاربران خودشان در نظر می‌گیرد، اما برای جلسات بعدی مشاوره حقوقی کامل باید هزینه آن توسط کاربر پرداخت شود.

 

موسسه مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در چه زمینه هایی مشاوره ارائه می دهند؟

 

 

موسسه های گوناگون بسته به شرایطی که دارند، خدمات مختلفی را به مردم ارائه می‌دهند. موسسه حقوقی وکیل تلفنی یکی از بهترین موسساتی است که در زمینه مشاوره حقوقی فعالیت می کند و خدمات مختلفی را برای کاربران در نظر گرفته است. در این مجموعه خدمات فوری ثبت موسسه حقوقی و ثبت شرکت، کلیه خدمات ثبت آنلاین و تلفنی موسسه حقوقی، مشاوره حقوقی کامل و جامع با استفاده از وکیل متخصص امور حقوقی و خدمات دیگری از این دست در اختیار کاربران قرار می ‌گیرد؛ یکی دیگر از ویژگی های مهمی که این مجموعه دارد و آن را به عنوان موسسه آنلاین مشاوره حقوقی نسبت به سایر مجموعه ها هم گیر می دهد خدمات مربوط به نگارش انواع دادخواست ها و اظهارنامه ها است.

همچنین در موسسه حقوقی وکیل تلفنی برای افزایش دانش وکلا و افرادی که علاقه به دانش حقوق دارند قسمتی تحت عنوان مقالات علمی وکیل تلفنی وجود دارد برای رشد علمی و تخصصی در زمینه علوم حقوقی استفاده از این مقالات شدت مناسب است. شما در این مجموعه می توانید از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته استفاده کنید و از بهترین وکلای کشور که در این مجموعه حضور دارند و سابقه و رزومه آنها قابل مشاهده می باشد برای حل مشکلات خودتان کمک بگیرید.

 

نکته: مشاوره حقوق تلفنی ارزان وکیل تلفنی در سطح کشورمان بی نظیر می باشد و به شدت توصیه می‌کنیم از آن بهره ببرید.

 

اهمیت ارائه خدمات موسسه مشاوره حقوقی وکیل تلفنی چیست؟

 

best legal advice institute in world

تماس فوری و 24 ساعته با برترین وکیل متخصص

 

با توجه به پیچیدگی هایی که پرونده های حقوقی در دادگستری دارند، بدون استفاده از وکیل یا مشاوره حقوقی حل مشکلات حقوقی آسان نیست. البته مشکلات و پرونده‌های حقوقی بسیاری هستند که نیاز به استفاده از وکیل تمام وقت ندارند و می توان با استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین نسبت به حل آن مشکلات اقدام کرد. به همین دلیل است که خدمات موسسه مشاوره حقوقی آنلاین وکیل تلفنی اهمیت پیدا می‌کند.

در حقیقت شما می توانید با استفاده از وکلا و حقوقدانان این مجموعه با صرف هزینه‌ای کمتر و معقول و مشکلات حقوقی خودتان را رفع نمایید؛ مثلاً یکی از مشکلات متداولی که مردم با آن درگیر هستند مشکل وصول مطالبات است که می‌توانند با استفاده از کمک گرفتن از تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی این مشکل را حل کنند. در موسسه وکیل تلفنی مشاوره حقوقی آنلاین به صورت ۲۴ ساعته انجام میشود و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای حل مشکلات خودتان با متخصصین این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

 

 

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، موسسه مشاوره حقوقی به مجموعه ای گفته می شود که در آن مشاوران حقوقی بسیاری حضور دارند و نسبت به ارائه خدمات حقوقی به مردم اقدام می کنند؛ در حقیقت این موسسات به عنوان یک رابط بین مردم و وکلا و مشاوران حقوقی فعالیت می‌کنند و شما را به کارشناس مرتبط با پرونده حقوقی تان متصل می کنند تا با مشورت با او بتوانید مشکلات خودتان را حل کنید؛
موسسه وکیل تلفنی یک گام موثر جهت تامین نیازهای حقوقی کلیه افراد و مطابق با شرایط روز جامعه میباشد. ایده ای کارامد که همواره در این خصوص پیشگام بوده است.خدمات حقوقی موثر و همه جانبه موسسه وکیل تلفنی در حال حاضر یکی از وجوه ممتاز این موسسه در مقایسه با موسسات حقوقی مشابه می باشد. امید دارم بعنوان عضوی کوچک ازاین خانواده بزرگ بتوانم ضمن ارائه خدمت به هموطنان عزیزم، دانش حقوقی خود را ارتقا بخشیده و همواره مثمرثمر باشم. همواره بدرخشید.
با سلام و احترام؛ با توجه به گسترش نیاز مردم شریف ایران به انواع و اقسام موارد حقوقی باید گفت: یک موسسه مشاوره حقوقی به تنهایی و با حجم گسترده کارهایی که انجام می دهد اگر بخواهد همه نیازهای ایاشن را برآورده کند باید بسیار فعال بوده و به مثابه دریایی ژرف عمل کند زیرا هر روز در کشور ما پدیده های گوناگونی رخ می دهد که نیاز به مشاور حقوقی احساس می گردد . موارد مربوط به ازدواج؛ طلاق ، انواع معاملاتی که مردم با یکدیگر دارند، عرف محلی و ... باید تک تک این موارد را شناخت و نیاز های کاربران را دسته بندی نمود تا به نتایج مطلوب دست پیدا کرد پس یک مرکز مشاوره هم باید حوزه فعالیت گسترده ای داشته باشد و هم محاکم قضایی کشور را بشناسد و هم ازآاداب و رسوم اقوام مختلف اگاه باشد هم بتواند علم و تجربه خود را به روز نگه دارد والا در مقابل حجم انبوده این مطالبات، گردن خم می کند ؛ لذا چنانچه احساس می کنید که آمادگی تشکیل چنین موسسه ای را دارید باید ابتدا با نمونه های موفق آن از نزدیک آشنا شوید، موانع و مشکلات را بشناسید و بعد از آن اقدام نمایید. پس همین الان با موسسه وکیل نلفنی تماس گرفته و با کسب راه حل مناسب اقدام به ثبت موسسه کنید تا موفقیت لازم را کسب نمایید.
در موسسه وکیل تلفنی مشاوره حقوقی آنلاین به صورت ۲۴ ساعته انجام میشود و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای حل مشکلات خودتان با متخصصین این مجموعه ارتباط برقرار کنید.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی