موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

موسسه مشاوره حقوقی

موسسه مشاوره حقوقی

موسسه مشاوره حقوقی به مجموعه ای گفته می شود که در آن مشاوران حقوقی بسیاری حضور دارند و نسبت به ارائه خدمات حقوقی به مردم اقدام می کنند؛ در حقیقت این موسسات به عنوان یک رابط بین مردم و وکلا و مشاوران حقوقی فعالیت می‌کنند و شما را به کارشناس مرتبط با پرونده حقوقی تان متصل می کنند تا با مشورت با او بتوانید مشکلات خودتان را حل کنید؛ حال قبل از اینکه ما راه همراهی نمایید تا برترین موسسه مشاوره حقوقی را به شما معرفی نماییم، اکیداً پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

خدمات حقوقی ارزان و ضمانت دار موسسه حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی (توصیات یکی از بانوان ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یک موسسه مشاوره حقوقی خوب، موسسه ایست که بتواند پاسخگوی تمامی نیاز های حقوقی هموطنان خود در هر زمینه ای، باشد؛ حال اگر این موسسه بتواند ضمن ارائه خدمات حقوقی متنوع خود به روش های آنلاین و تلفنی، به صورت شبانه روزی هم آن ها را ارائه دهد، تبدیل به بهترین موسسه حقوقی در سطح کشور می شود؛ خوشبختانه، حین این که شما در حال مطالعه این مطلب هستید، وکلای پایه یک و سرشناس ما در حال ارائه خدمات حقوقی مختلف از قبیل مشاوره حقوقی تلفنی از اقصی نقاط ایران به هموطنان مشاوره جو در جای جای ایران می باشند و شما برای آگاهی از شرایط دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ارزان از این وکلا، می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

شرایط تاسیس موسسه مشاوره حقوقی چیست؟

 

establishing an legal institute

ارزان ترین خدمات حقوقی 24 ساعته توسط اولین موسسه حقوقی آنلاین در سطح کشور

 

برای اینکه یک موسسه مشاوره حقوقی تاسیس شود، نیاز است شرایط گوناگون و مختلفی را که قانون تعیین کرده است دارا باشد. اولین شرط برای تاسیس موسسه آنلاین مشاوره حقوقی و یا حضوری داشتن پروانه پایه یک وکالت است. علاوه بر این مورد تعداد افرادی که قصد دارند موسسه حقوقی افتتاح کنند باید حداقل دارای دو عضو باشند؛ همچنین این موسسات حداقل یکی از موسسین باید سابقه بیشتر از ده سال وکالت دادگستری داشته باشد.

 

یکی از موارد مهم دیگری که شرایط تاسیس موسسه مشاوره حقوقی کلی وجود دارد و بسیار مهم است، حداقل سرمایه اولیه می باشد که برابر صد هزار تومان است ...

 • افرادی که قصد تاسیس این موسسه را دارند باید تابعیت ایران را داشته باشند و اساس نامه ای که برای موسسه آماده می شود هم در کانون وکلای دادگستری و هم در اداره ثبت شرکت‌ها باید به ثبت برسد.

 

 • همچنین در اساسنامه شرکت باید مشخصات کامل اعضای موسس و اقامتگاه قانونی آن ها درج شود؛ موسسه باید یک ماه بعد از تاریخ انتشار آگهی، نسخه ای از آن را در اختیار کانون وکلا قرار دهد.

 

 • نام موسسه هم باید مطابق با فرهنگ اسلامی و معانی فارسی باشد؛ پیش از شروع اقدامات برای تاسیس موسسه بهتر است با وکیل ثبت موسسه مشورت کنید.

 

موسسه مشاوره حقوقی چه خدماتی ارائه می دهد؟

موسسه مشاوره حقوقی خدمات مختلفی را به کاربران خودش ارائه می‌کند. در این مجموعه ها کلیه خدمات مربوط به نگارش دادخواست ها و شکوائیه ها و مجموعه خدمات نگارشی مربوط به مسائل حقوقی انجام می شود؛ همچنین موسسه حقوقی شما می توانید در هر کدام از موارد حقوقی که مشکل دارید با مشاوره حقوقی متخصص در آن زمینه مشورت داشته باشید. مثلاً اگر شما در زمینه های کیفری دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره حقوقی کیفری تخصصی مرتبط با پرونده خودتان در موسسه حقوقی کمک بگیرید.

خدمات مربوط به ثبت شرکت ها هم در این موسسات انجام می شود؛ علاوه بر مواردی که خدمتتان عرض کردیم این موسسات برای رشد علمی علاقه مندان به مسائل حقوقی قسمتی را تحت عنوان مقالات علمی هم در اختیار مخاطبان قرار می دهند که کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند.

 

آیا در موسسه مشاوره حقوقی وکیل تلفنی مشاوره رایگان هم ارائه می گردد؟