موسسه وکیل تلفنی

 • امیر علی جعفری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
 • امیر علی جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل خانواده در تهران

آشنایی با وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران درباره مشکلات حقوقی که خانواده ها در تهران، به وجود می آید همچون طلاق، مهریه، نفقه و ...  خدمات حقوقی ارائه می دهد؛ در حقیقت، اکثر افراد به هنگام مواجهه با چنین مشکلاتی به دنبال اشخاصی هستند که به طور تضمینی و با هزینه های بسیار مناسب، راهکارهای خوبی را برای حل مشکلاتشان به آن ها ارائه دهد تا بتوانند بهترین اقدام ممکن را انجام دهند؛ شما در ادامه ی این مقاله به روش دسترسی با بهترین وکلای خانواده تهران، آشنا خواهید شد؛ اما قبل از رسیدن به آن لحظه، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما عزیزان توصیه می نماییم.

 

وکیل آنلاین خانواده ارزان و تضمینی 24 ساعته (توصیات بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یک وکیل خانواده در تهران به عنوان یک وکیل متخصص و مجرب، باید تجربه و تخصص های لازم در زمینه مشکلات خانوادگی را داشته باشد؛ به بهترین نکته ای که می توان برای تشخیصِ کاردرست بودن یک وکیل در تهران اشاره کرد، داشتن اطلاعات درباره سابقه کاری وی می باشد؛ برای آنکه بتوانیم یک وکیل خوب را برای حل مشکلات پیدا کنیم، باید در موسسات حقوقی جستجو کنیم تا با بررسی سطح سواد و درک وکلا، بهترین آن ها را انتخاب نماییم؛ اما از آنجاییکه موسسه حقوقی وکیل تلفنی با سرشناس ترین وکلای خانواده در تهران همکاری دارد و برای تمامی خدمات آن ها ضمانت قیمت و کیفیت را لحاظ می کند، شما می توانید با خیال راحت و به روش های تلفنی و آنلاین 24 ساعته، با برترین وکلای خانواده در تهران، ارزان ترین مشاوره های حقوقی تلفنی یا آنلاین را دریافت نمایید"

 

 

بهترین ارگان برای حل مشکلات خانوادگی در تهران چیست؟

 

best place to solve family conflicts in Tehran

ارتباط مستقیم و ارزان با برترین وکلای خانواده در تهران

 

برای همه افراد مسائلی وجود دارند که سرنوشت ساز می باشند، از جمله طلاق و یا سرپرستی فرزند که موضوعات مهمی در زندگی خانوادگی می باشند؛ بنابراین احتیاج به اشخاصی داریم که تخصص لازم را در این زمینه داشته باشند.

یکی از این راهکارهایی که می توان برای همه سوالات حقوقی پاسخ مناسبی پیدا کرد، رجوع کردن به مشاوره حقوقی تلفنی است که می‌توان در زمان کمی به پاسخ همه سوالات درباره مشکلات افراد دست پیدا کرد و به صورت تلفنی و یا آنلاین صورت می پذیرد. افرادی که سوالات کوتاه در زمینه مشکلشان داشته باشند از این طریق می‌توانند پاسخ سوالات خود را بدون آنکه در آن مکان مورد نظر حضور داشته باشند در کمترین زمان و بدون صرف هزینه به دست آورند.

از مراکز مهمی که امروزه و با پیشرفت تکنولوژی شکل گرفت، اورژانس ۲۴ ساعته وکیل خانواده در تهران می باشد؛ افرادی که می‌خواهند از سایر نقاط کشور و یا  حتی سایر کشورها، مشاوره  بگیرند، می‌توانند از طریق دنیای مجازی با انواع وکلای دادگستری در تمام زمینه های حقوقی، مشاوره دریافت کنند.

مزایایی که در دریافت خدمات حقوقی از موسسه حقوقی وکیل تلفنی نهفته است؛ صرفه جویی در وقت و هزینه و دسترسی آسان به آن ها، باعث شده که افراد زیادی به این روش روی بیاورند؛ بنابراین مزیت اصلی مشاوره حقوقی آنلاین زمان بر نبودن و پایین بودن میزان هزینه ‌های مشاوره آن می باشد.

توجه: هزینه پایین مشاوره‌های حقوقی، دلیل بر آن نیست که این مشاوران در کار خود تخصص و تبحر کافی ندارند بلکه وکلای زیادی در تهران وجود دارند که به صورت منصفانه کار می کنند.

 

چه وکیل خانواده ای در تهران می تواند فوراً مشکلات حقوقی را حل کند؟

در هنگام انتخاب وکیل باید به این موضوع توجه کنید که در چه موردی می خواهید وکیل انتخاب کنید ... 

 • بگذارید گفته فوق را با یک مثال برایتان روشن سازیم؛ مثلاً فردی که می خواهد برای طلاق مشاوره بگیرد، باید وکیلی را انتخاب کند که مشکلات شما را درک کند و توانایی و تخصص لازم را در این زمینه داشته باشد و در هر شرایطی بتواند مشاوره لازم را به افراد بدهد. امروزه داشتن یک وکیل خانوادگی برای هر فرد ضروری است، زیرا باعث می‌شود که در مشکلات خانوادگی خود از شخصی که کار بلد است راهنمایی بگیرد؛ بنابراین لازم است افرادی که به شما مشاوره می‌دهند تبحر و تخصص لازم در زمینه مشاوره حقوقی خانواده را داشته باشند و بتواند شما را راهنمایی کنند.

 

اورژانس ۲۴ ساعته دعاوی خانواده کجاست و چگونه باید به وکیل خانواده در تهران مراجعه کنیم؟