موسسه وکیل تلفنی

 • محمد یاسین احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۴۵:۲۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۸
 • سبحان پورسلیمانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۵۱:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۶
 • شیرزاد سیفی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۱۵:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۴
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۲:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۴
 • علی عسگری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۴۹:۵ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۵۳:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • امین رضا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۳
انجمن وکیل تلفنی

وکیل خانواده در تهران

آشنایی با وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران درباره مشکلات حقوقی که خانواده ها در تهران، به وجود می آید همچون طلاق، مهریه، نفقه و ...  خدمات حقوقی ارائه می دهد؛ در حقیقت، اکثر افراد به هنگام مواجهه با چنین مشکلاتی به دنبال اشخاصی هستند که به طور تضمینی و با هزینه های بسیار مناسب، راهکارهای خوبی را برای حل مشکلاتشان به آن ها ارائه دهد تا بتوانند بهترین اقدام ممکن را انجام دهند؛ شما در ادامه ی این مقاله به روش دسترسی با بهترین وکلای خانواده تهران، آشنا خواهید شد؛ اما قبل از رسیدن به آن لحظه، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما عزیزان توصیه می نماییم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین ارگان برای حل مشکلات خانوادگی در تهران چیست؟

 

best place to solve family conflicts in Tehran

ارتباط مستقیم و ارزان با برترین وکلای خانواده در تهران

 

برای همه افراد مسائلی وجود دارند که سرنوشت ساز می باشند، از جمله طلاق و یا سرپرستی فرزند که موضوعات مهمی در زندگی خانوادگی می باشند؛ بنابراین احتیاج به اشخاصی داریم که تخصص لازم را در این زمینه داشته باشند.

یکی از این راهکارهایی که می توان برای همه سوالات حقوقی پاسخ مناسبی پیدا کرد، رجوع کردن به مشاوره حقوقی تلفنی است که می‌توان در زمان کمی به پاسخ همه سوالات درباره مشکلات افراد دست پیدا کرد و به صورت تلفنی و یا آنلاین صورت می پذیرد. افرادی که سوالات کوتاه در زمینه مشکلشان داشته باشند از این طریق می‌توانند پاسخ سوالات خود را بدون آنکه در آن مکان مورد نظر حضور داشته باشند در کمترین زمان و بدون صرف هزینه به دست آورند.

از مراکز مهمی که امروزه و با پیشرفت تکنولوژی شکل گرفت، اورژانس ۲۴ ساعته وکیل خانواده در تهران می باشد؛ افرادی که می‌خواهند از سایر نقاط کشور و یا  حتی سایر کشورها، مشاوره  بگیرند، می‌توانند از طریق دنیای مجازی با انواع وکلای دادگستری در تمام زمینه های حقوقی، مشاوره دریافت کنند.

مزایایی که در دریافت خدمات حقوقی از موسسه حقوقی وکیل تلفنی نهفته است؛ صرفه جویی در وقت و هزینه و دسترسی آسان به آن ها، باعث شده که افراد زیادی به این روش روی بیاورند؛ بنابراین مزیت اصلی مشاوره حقوقی آنلاین زمان بر نبودن و پایین بودن میزان هزینه ‌های مشاوره آن می باشد.

توجه: هزینه پایین مشاوره‌های حقوقی، دلیل بر آن نیست که این مشاوران در کار خود تخصص و تبحر کافی ندارند بلکه وکلای زیادی در تهران وجود دارند که به صورت منصفانه کار می کنند.

 

چه وکیل خانواده ای در تهران می تواند فوراً مشکلات حقوقی را حل کند؟

در هنگام انتخاب وکیل باید به این موضوع توجه کنید که در چه موردی می خواهید وکیل انتخاب کنید ... 

 • بگذارید گفته فوق را با یک مثال برایتان روشن سازیم؛ مثلاً فردی که می خواهد برای طلاق مشاوره بگیرد، باید وکیلی را انتخاب کند که مشکلات شما را درک کند و توانایی و تخصص لازم را در این زمینه داشته باشد و در هر شرایطی بتواند مشاوره لازم را به افراد بدهد. امروزه داشتن یک وکیل خانوادگی برای هر فرد ضروری است، زیرا باعث می‌شود که در مشکلات خانوادگی خود از شخصی که کار بلد است راهنمایی بگیرد؛ بنابراین لازم است افرادی که به شما مشاوره می‌دهند تبحر و تخصص لازم در زمینه مشاوره حقوقی خانواده را داشته باشند و بتواند شما را راهنمایی کنند.

 

اورژانس ۲۴ ساعته دعاوی خانواده کجاست و چگونه باید به وکیل خانواده در تهران مراجعه کنیم؟

 

the agency of solving Family conflicts in 24 hour

وکیل دعاوی خانواده آنلاین و 24 ساعته در تهران

 

مشاوران حقوقی، مراکزی را به نام اورژانس ۲۴ ساعته دعاوی خانواده برای هموطنان در نظر گرفته اند که به وسیله این مراکز می توان به صورت حضوری و غیر حضوری و یا به وسیله تلفن و یا از طریق چت کردن با وکیل های کاربلد و متخصص ارتباط برقرار کرد؛ ویژگی خاصی که این مراکز دارند این است که متقاضیان، به صورت غیر حضوری و بدون صرف هزینه زیاد و تنها از طریق تلفن می توانند مشکلات حقوقی را در میان بگذارند و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی فوری با وکیل را تجربه کنند.

 

حداقل مدرک علمی که یک وکیل خانواده در تهران باید داشته باشد چیست؟

به طور کلی، برای اینکه افراد بتوانند مشکلات خانوادگی شان را مطرح کنند به وکلایی نیاز دارند که تخصص لازم در این زمینه را داشته باشد؛ بنابراین اکثریت افراد به دنبال وکیلی هستند که دارای مدرک علمی معتبر و پایه یک باشند، زیرا در غیر این صورت  نمی توانند به مشاوران حقوقی اعتماد کرده و مشکلات خود را در میان بگذارند. پس لازم است شخصی را به عنوان وکیل حقوقی خود انتخاب کنند که دارای تخصص لازم در زمینه مشکلات حقوقی مربوطه باشند. 

 

وکیل خانواده 24 ساعته تضمینی در تهران 

 

Guaranteed family lawyer in Tehran

وکیل خانواده آنلاین و 24 ساعته در تهران

 

اگر به دنبال یک وکیل خانواده تهرانی هستید، تا مشکلاتتان شما را حل کند ،بهترین ها را ازما بخواهید، وکیل تهرانی آنلاین در هر زمان از شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

مشاوره با وکیل خانواده در تهران و هم محلی با شما چه مزایایی دارد؟

اکثر افراد در هنگام مواجهه با مشکلات حقوقی خود در تهران، به دنبال مشاورانی به عنوان وکیل خانواده در تهران هستند که بتوانند آنها را درک کنند و مشکلات آنها را بفهمند؛ زیرا این کارشناس مشکلات شهر تهران را بهتر درک کرده و می توان بیشتر به او اعتماد نمود.

بنابراین این کارشناسان می‌توانند از طریق مشاوره تلفنی و به صورت غیر حضوری، مشکلات حقوقی افراد را گوش داده و به روش های گوناگونی از طریق چت و یا واتساپ، راهنمایی ها و مشاوره های لازم را ارائه دهند.

بنابراین، مشاوره تلفنی با وکیل خانواده در تهران، می تواند هم برای افرادی که دارای درآمد پایین می باشند و به دنبال وکیل ارزان خانواده در تهران می باشند، بهترین پیشنهاد باشد و هم مشاوره از طریق تلفن باعث می شود، اشخاص بدون صرف هزینه رفت و آمد و یا حق الوکاله وکلا، مشاوره های لازم را در رابطه با مشکلاتشان دریافت کنند و از عنوان وکیل تلفنی خانواده در تهران بهره ببرند.

ما با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در کنار شما هستیم تا با پیشنهاد بهترین راه حل، گشایش در مشکلاتتان را فرآهم آوریم و با تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی هم به صورت حضوری و پرسش و پاسخ فوری حقوقی در سریع ترین زمان ممکن شما را به نتیجه مطلوبتان برسانیم.

 

best family lawyers in Tehran

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

وکیل فعال در حوزه خانواده باید در زمینه طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و یا طلاق از طرف زن، پرونده‌های زیادی را انجام داده باشد. طلاق توافقی یکی از پرونده‌هایی است که وکلای زیادی در این زمینه فعالیت دارند. آشنایی به فراینده مشاوره بهزیستی، انجام پرونده طلاق توافقی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و نیز تخصص در زمینه طلاق از سمت زوجه یکی از بارزترین ویژگی‌های وکیل خوب شاغل در حوزه خانواده است.یکی از دغدغه‌های موکلین به خصوص خانم‌ها آن است که برای پرونده خود حتما از وکیل خانواده خانم استفاده کنند. چرا که معتقدند که یک خانم در مسائل خانوادگی آن‌ها را بهتر درک می‌کند. علاوه بر این، قطعا بسیاری از مسائل به خصوص موضوعات مربوط به زنان را با همجنس خود راحت‌تر مطرح می‌کنند. از این رو در تهران وکلای خانم که در حوزه ی خانواده فعال هستن زیادند و در سایت وکیل تلفنی به راحتی می توانید به وکیل خانم دسترسی پیدا کنید
با سلام و احترام، شهر تهران مانند بسیاری از پایتخت های کشورهای آسایی ،بعنوان پرجمعیت ترین شهر کشور شناخته می شود و طبیعتا با توجه به تراکنش بالای افراد در آن ، میران پرونده های موجود در آن نیز افزایش می یابد. پرونده های بسیاری قطوری در کشور ما وجود دارد که مختص پایتخت می باشد و در شهر های دیگر اثری از آن به چشم نمی خورد . با این اصاف به طور طبیعی ، وکلای زیادی نیز در این شهر وجود دارند که پرونده های مختلف را دنبال می نمایند. اما آیا می توانیم به همه آنها اعتماد نماییم؟ یکی از معضلات و ترس هایی که برای کاربران ساکن تهران وجود دارد این است که آیا این وکلا خود با طرف دیگر پرونده تبانی نمی کنند و می شود در همه امور به آنها اعتماد کرد؟ برای آسودگی خاطر چه باید کرد؟ پاسخ سوال ساده و شفاف است. موسسه وکیل تلفنی این نگرانی شما را بر طرف کرده و با استفاده از وکلای زبردست و کارکشته ای که از صافی های متعدد رد شده اند این امکان را فراهم ساخته که مشکلات شما را به صورت دقیق شناخته و تا انتهای کار همراه تان باشند. کافی است با موسسه وکیل تلفنی تماس حاصل کرده و از وکلای کارکشته به ویژه در امور مربوط به خانواده بهره مند گردید تا دغدغه های مهم شما در این زمینه بر طرف گردد. محمد صادق تیغ نورد
قانونی در جهت حفاظت و تقویت بنیان خانوادگی به تصویب رسیده است که " قانون حمایت خانواده " نام دارد . همانگونه که از نام این قانون مشخص است ، حمایت از خانواده و به نظم در آوردن روابط خانوادگی و جلوگیری از دعاوی خانوادگی هدف از تصویب این قانون است . به همین دلیل ، در ماده 4 این قانون ، دعاوی خانوادگی و انواع آن بیان شده است . بر اساس این ماده ، انواع دعاوی خانوادگی عبارتند از : 1- نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن 2- نکاح دائم ، موقت و اذن در نکاح 3- شروط ضمن عقد نکاح 4- ازدواج مجدد 5- جهیزیه 6- مهریه 7- نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت 8- تمکین و نشوز 9- طلاق ، رجوع از طلاق ، فسخ و انفساخ نکاح ، بذل مدت و انقضای آن 10- حضانت و ملاقات طفل 11- نسب 12- رشد ، حجر و رفع آن 13- ولایت قهری ، قیمومت ، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران و وصایت در امور مربوط به آنان 14- نفقه اقارب 15- امور راجع به غایب مفقودالاثر 16- سرپرستی کودکان بی سرپرست 17- اهدای جنین 18-تغییر جنسیت . دعاوی خانوادگی مذکور در این ماده معمولا توسط وکیل خانواده پیگیری می شوند .
از ارائه نکات و خدمات حقوقی وکیل تلفنی تشکر میکنم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی تهران درباره مشکلات حقوقی که خانواده ها در تهران، به وجود می آید همچون طلاق، مهریه، نفقه و ... خدمات حقوقی ارائه می دهد؛ در حقیقت، اکثر افراد به هنگام مواجهه با چنین مشکلاتی به دنبال اشخاصی هستند که به طور تضمینی و با هزینه های بسیار مناسب، راهکارهای خوبی را برای حل مشکلاتشان به آن ها ارائه دهد تا بتوانند بهترین اقدام ممکن را انجام دهند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی