موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وکیل تلفنی

قوانین ومقررات سایت موسسه وکیل تلفنی

دسترسی و استفاده کاربر از وب­سایت وکیل تلفنی به  ادرس دامین (https://vakiltel.com)مشروط به رعایت قوانین فوق­الذکر و ضوابط و شرایط ذیل ((قرارداد)) آتی است. شما با ورود به وب سایت وکیل تلفنی بدون هیچ­گونه محدودیت و شرطی، قرارداد  و موفقت نامه حاضر را پذیرفته و هرگونه ادعای بعدی از درجه اعتبار ساقط میباشد

1-سایت وکیل تلفنی  

وب­سایت وکیل تلفنی یک موسسه حقوقی میباشد که خدمات حقوقی را به وسیله اینترنت دو طرفه برای ایجاد ارتباط بین وکلا و حقوق­دانان متخصص و مراجعانی است که نیاز به دریافت خدمات حقوقی دارند.

2- سامانه یا پلتفرم

به نرم­افزار یا سخت­افزاری که جهت تأمین و برآورده­سازی نیاز کاربر در یک موضوع خاص طراحی و پیاده­سازی شده باشد سامانه می­گویند. در دنیای IT پلتفرم به معنای یک فضا که اجازه اجرای دیگر اجزا در یک چهارچوب مشخص را می­دهد.

3- کاربر عادی

هر شخص حقیقی و حقوقی که از طریق یک نام کاربری (شماره تلفن همراه) و رمز عبور به سایت وکیل تلفنی  دسترسی پیدا و سپس از خدمات حقوقی ان استفاده  میکند 

4- وکیل

وکلای رسمی دادگستری اعم از وکلای عضو کانون­های وکلای دادگستری و وکلا و مشاوران حقوقی مرکز وکلای قوق قضائیه موضوع ماده 187 قانون برنامه سوم توسعه که پس از احراز هویت و تأیید تخصصو انجام مصاحبه های تخصصی  به منظور ارایه خدمات حقوقی در سایت وکیل تلفنی  ثبت نام کرده اند .

5- کارشناس حقوقی

افرادی که داری تحصیلات حقوق اعم از لیسانس، فوق لیسانس، دکتری تخصصی  و دارای اطلاعات حقوقی به صورت آکادمیک و تجربی هستند و توانایی ارایه خدماتی چون مشاوره حقوقی و نگارش اوراق قضایی را داشته ولی دارای پروانه وکالت نمی­باشند.

6- ساعت کاری وکیل تلفنی

بخش پشتیبانی وب­سایت وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته  بوده  و ثبت انواع درخواست­های کاربران در هر ساعت از شبانه روز امکان­پذیر است و مدت پاسخگویی به تیکت­های پشتیبانی بنابر درج اولیت از سمت کاربران از بلافاصله تا 24 ساعت می­باشد.

7-مشاوره حقوقی

ارتباط بین کاربر متخصص و کاربر عادی حول موضوع انتخاب شده در مشاوره و طرح موضوع و دریافت نظریه وکیل، ارائه راهکار قانونی و رفع ابهامات کاربر عادی در موضوع مورد مشاوره حقوقی است.

این مشاوره حقوقی می­تواند به صورت تلفنی و حضوری و یا ثبت پرسش حقوقی به صورت آنلاین با کاربر متخصص انجام پذیرید.

 

8- قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

قانون اساسی، قوانین عادی، قانون تجارت الکترونیک، مصوبات هیأت وزیران، مصوبات شورای عالی مجازی، آیین نامه­های اجرایی، بخشنامه­ها، دستورالعمل­ها و کلیه ضوابط قانونی موضوعه.

مسئولیت­ها و تعهدات عمومی کاربران

1.کاربران اعم از عادی و کاربر متخصص با ثبت نام در پلتفرم یا وب­سایت وکیل تلفنی  و همچنین با هر بار استفاده از پلتفرم می­پذیرد که شرایط، الزامات و تعهدات استفاده از ان و همچنین قوانین حفظ حریم شخصی سامانه وب سایت وکیل تلفنی  را به صورت کامل خوانده و با اطلاع از شرایط و معانی آن و بدون هیچ­گونه محدودیت و شرطی، مفاد این اسناد را پذیرفته و در صورت عدم موافقت با آن، لازم است بلافاصله استفاده از وب­سایت را متوقف نماید.

 1. کاربر اقرار نموده که فقط با شماره تلفن متعلق برای ایجاد کاربری در  سایت وکیل تلفنی اقدام نمایند  

 

 1. کاربران مجاز نیستند که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار شخص دیگری قرار بدهند، و یا به کسی اجازه بدهند به حساب و خدمات ارائه شده دسترسی پیدا کند.

 

 1. سقف استفاده از خدمات پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین رایگان برای کاربران، تعداد 20 پرسش در مدت 3 ماه می­باشد و استفاده بیشتر از مقدار درج شده، دارای محدودیت در پنل کاربری می­باشد.

مسئولیت­ها، تعهدات و اختیارات کاربران- استفاده از پلتفرم وکیل تلفنی

1.کاربران اقراردارند که وکیل تلفنی یک مرکز (Legal MarketPlace) اینترنتی دو طرفه برای ایجاد ارتباط بین وکلا و حقوق­دانان متخصص و مراجعانی است که نیاز به دریافت خدمات حقوقی دارند.

 1. کاربران قرار دارند وکیل تلفنی صرفاً یک پلتفرم مدیریت خدمات حقوقی است و هیچ تعهدی نسبت به طرفین ندارد.
 2. کاربران اقرار دارند پس از دریافت خدمات حقوقی، فقط در شرایط ضروری و با اطلاع موسسه وکیل تلفنی از اطلاعاتی مانند شماره تلفن کاربر متخصص که توسط سامانه ارائه شده است استفاده نماید، در هر صورت اطلاعات مذکور به صورت امانت در اختیار کاربر قرار گرفته و در صورت نقض تعهدات مذکور، موسسه وکیل تلفنی مجاز به پیگری حقوقی و کیفری موضوع خواهد بود.
 3. کاربران اعم از کاربر عادی و بالاخص وکلای و مشاورین حقوقی حق ارائه و دریافت خدمات حقوقی بدون هماهنگی و بدون ثبت در پلتفرم وکیل تلفنی را نداشته و ندارند.
 4. کاربران متعهد می­شوند در صورت هر نوع نارضایتی در خدمات ارائه شده در وب سایت موسسه وکیل تلفنی ،موضوع را از طریق پشتیبانی وب سایت پیگیری نمایند.
 5. کاربران اقرار دارند در صورتی که به وب­سایت ثالث متصل شوند، فعالیت آن­ها ممکن است علاوه بر ضوابط وکیل تلفنی مشمول شرایط وب سایت الحاقی باشد .

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر .ببخشید بنده توی سایت ثبت نام کردم و میخوام خدمات مشاوره حقوقی ارایه بدهم لطف میکنید راهنمایی ام کنید چکار کنم تا پلتفرم تلفنی کاربری ام فعال شود؟
با عرض سلام . بنده کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل هستم . راهنمایی بفرمایید چطور بفهمم که چند تا از سوالات پاسخ به انجمن رو درست جواب دادم.
باسلام بنده وکیل هستم ولی متاسفانه بعداز ثبت نام موفق به انجام مراحل بد نشدم لطفا راهنمتایی بفرمایید باسپاس
با سلام شروع به کار با شما قدری پیچیده است لطفا کمی تسهیل بفرمایید روند البته اهمیت ان را درک مینمایم
بادرود وسلام بنده وکیل پایه یک هستم با وجود تلاش برای ثبت نام وهمکاری با شما با مشکل مواجه شدم ولی مشاوران شما کمکی در راهنمایی ارایه ندادند ومشکل باقی ماند مشکل دیگر معرفی معرف است وقتی از طریق پیامک فراخوان جذب وکیل داده اید خوب طبیعی است معرف نداریم و کسی هم راهنمایی نمی کند چطور ثبت نام کنیم متاسفانه هنوز قسمت مشاوره برای متقاضیان استخدام ندارید

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی