موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مطالبه دیه از دولت

مشاوره حقوقی مطالبه دیه از دولت

دیه یا خون بها؛ مال مقدّری است که در شرع مقدس برای جبران جنایت غیر عمدی به نفس، عضو یا منفعت مشخص شده است؛ در جرائم عمدی که به هر دلیلی قصاص ندارد و یا شرایط به گونه ای است که امکان قصاص وجود ندارد نیز دیه مقدر شده است که بایستی از سوی محکوم علیه و در مواردی عاقله (بستگان پدری) او پرداخت شود.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص گرفتن و محاسبه دیه

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا امکان مطالبه دیه مصدوم یا متوفی از دولت وجود دارد؟

 

getting death money from government

اورژانس حقوقی دیه فوری و آنلاین

 

اصولا پرداخت دیه بر عهده ی شخص مجرم است، اما در مواردی که در قانون صریحاً مشخص شده امکان مطالبه دیه از دولت و یا به تعبیر قانونی دیه بیت المال، وجود دارد؛ مثلاً هنگامی که فرد بر اثر شلوغی جان سپرده و یا جسدی در معبر عمومی  کشف شده و تلاش مراجع مربوطه برای یافتن قاتل و یا مسبب مرگ  بی اثر بوده  است، دیه از بیت المال پرداخت  می شود؛ علاوه بر این نمونه، موارد بیشماری وجود دارد که در آن ها امکان مطالبه دیه از دولت وجود دارد. دریافت مشاوره حقوقی  بهترین راه برای آگاهی یافتن از چند و چون و ظرایف قانونی مطالبه دیه از دولت است.

برخورداری از دانش و تخصص برترین وکلا و حقوقدانان ایران در کنار پیشرفت روز افزون فناوری این امکان را به ما داده است که با ارائه مشاوره حقوقی به بهترین نحو پاسخگوی دغدغه های حقوقی و قانونی شما عزیزان باشیم.

 

در چه مواردی می توان دیه را از بیت المال مطالبه نمود؟

بر اساس قانون، مسئولیت پرداخت دیه مجنی علیه بر عهده ی مجرم است، اما شرایط خاصی وجود دارد که دیه مجنی علیه یا مقتول از بیت المال پرداخت می شود؛ همان گونه که گفته شد هنگامی که فرد بر اثر شلوغی جان سپرده و یا جسدی در معبر عمومی کشف شده و تلاش مراجع مربوطه برای یافتن قاتل بی اثر بوده است دیه از بیت المال پرداخت  می شود.  

علاوه بر موارد فوق، بر اساس آنچه در قانون ذکر شده، چنانچه در اثر تقصیر یا خطای قاضی اعم از اینکه قاضی فاقد شرایط قضاوت بوده و یا خلاف کتاب و سنت حکمی صادر شود که منجر به زیان مادی یا معنوی به شخصی شود و یا شخص بی گناهی محکوم به مرگ شود با مجازات و آسیب بدنی تحمل کند، علاوه بر اینکه قاضی مقصر در آسیب مادی ضامن است، دیه از بیت المال پرداخت می شود.

مواقعی  که به اصطلاح قانونی «لوث» محقق شود، مانند موردی که شخصی با چاقوی خونی بالاسر مقتول دستگیر شود؛ اما دلیل قطعی بر مجرمیت وی پیدا نشود و اولیای دم نیز حاضر به قسامه نشوند نیز قصاص ساقط شده و دیه نیز از بیت المال پرداخت می شود.

گذشته از موارد مذکور مواقع و حالات دیگری نیز وجود دارد که بر طبق قانون دیه ی آن از بیت المال پرداخت می شود؛ برای آگاهی کامل از موارد مشمول و چگونگی مطالبه دیه از دولت بهترین و مقرون به صرفه ترین راه  دریافت مشاوره حقوقی مطالبه دیه از دولت به ویژه به صورت مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی است.

 

در چه مواردی می توان دیه را از صندوق تامین خسارت های بدنی مطالبه نمود؟

 

easiest ways to get wergild from a company

سریع ترین راه دریافت دیه از دولت

 

صندوق تامین خسارات بدنی، صندوق مستقل دولتی است که با هدف حمایت از زیان دیدگان حوادث نقلیه و تصادفات رانندگی که بنا بر  دلایلی امکان جبران خسارت آنها از  طریق بیمه وجود ندارد ایجاد شده است.  

در صورت بروز حوادث و سوانح رانندگی چنانچه به دلایلی از قبیل فقدان یا انقضای تاریخ بیمه‌نامه، ابطال قرارداد بیمه، عدم شناسایی وسیله‌ی نقلیه‌ی مسبب حادثه، کسری پوشش بیمه‌نامه به دلیل  افزایش مبلغ ریالی دیه، تعلیق یا لغو پروانه‌ی فعالیت شرکت بیمه، صدور حکم توقف یا ورشکستگی بیمه‌گر و یا وقوع خسارت خارج از تعهد بیمه، خسارت شخص زیان دیده قابل پرداخت نباشد خسارت، توسط صندوق مستقلی به نام «صندوق تأمین خسارت های بدنی» جبران می‌شود.

دریافت خسارت از «صندوق تأمین خسارت های بدنی» حائز ظرافت هایی است که بدون مشاوره با یک وکیل متخصص، ممکن است نتوان خسارت وارده ی واقعی را از آن دریافت نمود. با توجه به شرایط اضطراری وقوع تصادفات رانندگی بهترین راه دریافت مشاوره حقوقی به صورت تماس به اورژانس مشاوره حقوقی فوری است.

 

آیا برای مطالبه دیه از وزارتخانه های دولتی احراز تقصیر شرط می باشد؟

لازمه ی انصاف و دستیابی به جامعه ای مبتنی بر قانون این است که خسارات وارده بر مردم از سوی دستگاه های دولتی و وزارتخانه ها نیز به بهترین شکل جبران شود؛ بر اساس آنچه از قوانین بر می آید، در صورتی که خسارتی ازسوی وزارتخانه یا دستگاه دولتی به کسی وارد شود احراز تخلف و تقصیر در دیوان عدالت اداری بررسی شده و در صورت احراز تقصیر تعیین و تشخیص میزان خسارت وارده به دادگاه عمومی سپرده می شود. هر چند بحث در این مورد بسیار مفصل است، اما آنچه از مطالعه  مجموع  قوانین برمی آید؛ به نظر می رسد برای مطالبه دیه از وزارتخانه و دستگاه های دولتی احراز تقصیر از ارکان مهم است؛ با توجه به پیچیدگی های قانونی و اختلاف نظرهایی که بعضا در این مورد وجود دارد بهترین راه برای دستیابی به حق و جبران ضرر و زیان های وارده از سوی دستگاه های دولتی، برخوردار شدن از راهکار های حقوقی نحوه دریافت خسارت دیه از دولت می باشد.

 

قوانین مرتبط برای مطالبه دیه از دولت

با توجه به اینکه جبران خسارت حائز هر دو جنبه ی کیفری و مدنی است، قوانین مرتبط بسیاری برای مطالبه دیه از دولت وجود دارد که از شاخص ترین آن ها می توان به مواد 255 تا 261 قانون آیین دادرسی کیفری ماده 11 قانون مسئولیت مدنی و قانون نظارت بر رفتار قضات و قانون مجازات اسلامی اشاره کرد؛ در کنار تمام این موارد با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی برای دریافت دیه از دولت می توانید از سایر مواد و تبصره ها آرا وحدت رویه و الحاقات قانونی مرتبط با دریافت دیه از دولت مطلع شوید.

 

در چه مدت زمانی دیه مقتول و یا مصدوم از سوی دولت پرداخت می شود؟

 

remaining time to get wergild

وکیل متخصص وصول دیه از دولت

 

با توجه به آنچه در بندهای الف و ب و ج ماده ۳۰۲ قانون مجازات اسلامی آمده است؛ دیه قتل عمد باید ظرف یکسال، شبه عمد دو ساله و خطای محض ظرف سه سال پرداخت شود؛ البته محکوم علیه می تواند طی این مدت دیه را یکباره و یا در دفعات متفاوت پرداخت نماید؛ اما در هر صورت باید در مهلت مقرر قانونی پرداخت دیه کامل شده باشد؛ این در مورد پرداخت دیه از سوی افراد است.

در مورد پرداخت دیه از سوی دولت با توجه به حساسیت پرونده ها و لزوم بررسی دقیق و البته زمانبر بودن رسیدگی و طی مراحل پیچیده ی اداری و عدم صراحت در قانون نمی توان مدت زمان مشخص و دقیقی برای پرداخت دیه مقتول و یا مصدوم از سوی دولت مشخص کرد؛ اما آنچه مسلم است بهره مند شدن از  مشاوره حقوقی مطالبه دیه از دولت و انجام اقدام اصولی بر مبنای مشاوره حقوقی حقوقدانان متخصص این حوزه می تواند در کاهش مدت زمان انتظار برای دریافت دیه از دولت بسیار مفید و موثر باشد.

 

اگر دولت دیه مصدوم و یا مقتول را پرداخت نکرد از چه کسانی مشاوره حقوقی بگیریم؟

هر چند لزوم رعایت عدالت و دستیابی به جامعه ای مبتنی بر قانون ایجاب می کند که هر گونه خسارت وارده از سوی دستگاه های حکومتی به بهترین شکل جبران شود، هیچ ضرر و زیانی در جامعه بی پاسخ نماند و با وجود اینکه قانون گذار در مواد مختلف قانونی به این امر مهم توجه نشان داده، اما باز هم شاهد مواردی هستیم که به عناوین مختلف افراد از مطالبه دیه از دولت و دریافت آن محروم می شوند.

از آنجا که مهمترین دلیل ناتوانی عموم افراد از دریافت دیه از دولت، عدم آگاهی از قوانین است؛ اولین و مهمترین گام در این مسیر، دریافت راهکار حقوقی فوری است؛ با توجه به ظرایف قانونی فراوانی که در این موضوع وجود دارد مشاوره حقوقی مطالبه دیه از دولت، حتماً باید از سوی وکلا و حقوقدانان متخصص امر صورت گیرد.

در بسیاری مواقع شرایط خاص مصدوم یا ورثه ی مقتول به گونه ای ست که امکان مراجعه و دسترسی حضوری به وکیل را ندارد؛ در اینگونه موارد بهترین راه برای دریافت مطالبه دیه از دولت بهره مند شدن از مشاوره حقوقی وکیل متخصص در این امر به صورت تلفنی یا آنلاین است.

 

آیا امکان مطالبه دیه از دولت در دادگستری وجود دارد؟

در مواردی که پرداخت دیه از بیت المال ناشی از  ورود خسارت از سوی دستگاه ها و سازمان ها و ادارات نیست که کلیه مراحل رسیدگی و صدور حکم در دادگاه ها انجام می شود؛ اما بر اساس آنچه از قوانین بر می آید در صورتی که خسارتی ازسوی وزارت خانه یا دستگاه دولتی به کسی وارد شود، احراز تخلف و تقصیر در دیوان عدالت اداری بررسی شده و در صورت احراز تقصیر، تعیین و تشخیص میزان خسارت وارده، به دادگاه عمومی سپرده می شود.

 

نکته: براساس قانون و  به منظور دفاع از حقوق بیت المال در  مواردی که دیه از دولت مطالبه می شود دادگاه باید دستگاه پرداخت کننده دیه یا خسارت را به  جلسه رسیدگی دعوت نماید؛ دستگاه پرداخت کننده دیه حق دارد از رای تجدید نظر خواهی نماید.

 

نمونه دادخواست مطالبه دیه از صندوق تامین خسارت های بدنی

 

wergild petition from a company

گرفتن دیه از دولت در کمترین زمان ممکن

 

در بروز سوانح رانندگی موارد بیشماری وجود دارد که افراد به دلیل عدم  آگاهی از قوانین در دام کلاهبرداران گرفتار شده و مورد اخاذی و پرداخت دیه زوری واقع می شوند؛ در صورت بروز حوادث و سوانح رانندگی چنانچه به دلایلی از قبیل فقدان یا انقضای مدت و تاریخ بیمه‌نامه، ابطال قرارداد بیمه،عدم شناسایی وسیله‌ی نقلیه‌ی مسبب حادثه، کسری پوشش بیمه‌نامه به دلیل افزایش مبلغ ریالی دیه، تعلیق یا لغو پروانه‌ی فعالیت شرکت بیمه، صدور حکم توقف یا ورشکستگی بیمه‌گرو یا وقوع خسارت خارج از تعهد بیمه، از احقاق حق خود باز می مانند؛ هر چند در موارد این چنینی بهترین اقدام، مراجعه به وکیل و دریافت مشاوره حقوقی مطالبه دیه از دولت است، اما برای آشنایی اجمالی شما عزیزان نمونه دادخواست مطالبه دیه از صندوق تامین خسارتهای بدنی در ذیل آمده است که امیدواریم در حل و فصل پرونده شما عزیزان کارگشا باشد.

 

خواهان: آقا/خانم ...

خوانده: صندوق تامین خسارت های بدنی

موضوع: مطالبه دیه

ریاست محترم دادگاه عمومی حقوقی

با سلام

احتراماً به استحضار می رساند:

وفق مدارک پیوست آقا / خانم ... در تاریخ ... تصادف نموده و متاسفانه به دلیل شدت صدمات وارده (هرگونه صدمه از قبیل قطع نخاع ،قطع عضو ،انواع شکستگی ها یا فوت) فوت نمودند؛ با توجه عدم شناسایی وسیله‌ی نقلیه‌ی مسبب حادثه (یا هر یک از دلایل ذکر شده در قانون ازقبیل کسری پوشش بیمه ‌نامه به دلیل افزایش مبلغ ریالی دیه، تعلیق یا لغو پروانه‌ی فعالیت شرکت بیمه، صدور حکم توقف یا ورشکستگی بیمه‌گرو یا وقوع خسارت خارج از تعهد بیمه) و با با عنایت به نص صریح قانون که اذعان می دارد در اینگونه موارد دیه بایستی از محل صندوق تامین خسارت های بدنی پرداخت گردد؛ لذا تقاضای محکومیت صندوق تامین خسارت های بدنی به ایفا تعهدات قراردادی و قانونی مبنی بر پرداخت دیه به انضمام کلیه خسارات دادرسی مورد استدعاست.

 

نمونه دادخواست مطالبه دیه از بیت المال

خواهان: آقا /خانم ...

خوانده: وزارت دادگستری

موضوع: مطالبه دیه ازبیت المال

ریاست محترم دادگاه عمومی حقوقی

با سلام

احتراماً استحضار می رساند:

وفق مدارک پیوست در تاریخ ... متاسفانه جنازه آقا /خانم ... در خیابان ... که معبر عموم بوده یافت شده است (در اینجا هر یک از عللی که منجر به پرداخت دیه از بیت المال می شود به فراخور موضوع پرونده می تواند درج شود؛ بهتر است با راهنمایی های حقوقی این قسمت پر شود)، از آنجا که علیرغم بررسی های دقیق مراجع انتظامی و قضایی  هیچگونه نشان و مدرکی از قاتل یا قاتلان احتمالی وجود ندارد و با عنایت به نص صریح قانون که اذعان می دارد در اینگونه موارد دیه بایستی از محل بیت المال پرداخت گردد، لذا تقاضای محکومیت وزارت دادگستری به ایفا تعهدات قراردادی و قانونی مبنی بر پرداخت دیه مورد استدعاست.

 

the most immediate way to get atonement from government

بهترین و سریعترین روش های گرفتن دیه از دولت

 

امروزه شاهد پیچیدگی های عجیبی در روابط انسانی و اجتماعی هستیم. در حوزه ی جرم و جنایت و به ویژه در موارد مطالبه و پرداخت دیه، کم نیستند مواردی که افراد مبادرت به تمارض برای دیه گرفتن و حتی تحریک به کتک و آسیب خوردن برای گرفتن دیه می نمایند.

پرونده های بیشماری وجود دارد که در آن ها  افراد به هدف مطالبه دیه از دولت اقدام به کارها و صحنه سازی هایی با هدف گول زدن بیمه برای گرفتن دیه می نمایند؛ هرچند در اغلب موارد، این اقدامات راه به جایی ندارد و حتی ممکن است منجر به محکومیت و مجازات شخص شود، اما افزایش روز افزون این موارد باعث شده در بسیار مواقع افرادی که واقعاً مستحق دریافت دیه دولت هستند نیز از احقاق حق قانونی خود محروم شوند؛ بنابراین در صورت وقوع هرگونه مناقشه منجر به ضرب و جرح و یا بروز تصادفات رانندگی به ویژه در شرایط خاص مانند موردی که مجرم مشخص نیست و یا احتمال صحنه سازی و تمارض می رود، بهترین راه احقاق حق مشورت فوری با وکیل متخصص و مجرب است.

موارد بیشماری وجود دارد که افراد علیرغم تلاش بسیار و حتی دریافت حکم از اجرای حق خود و وصول مطالبات مالی نا توانند. ما افتخار داریم که با بهره مندی از تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی در اینگونه موارد هم یاری گر شما باشیم.

 

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

 

محاسبه دقیق و آنلاین انواع دیه

بهترین روش های دریافت انواع دیه بینی

مشاوره حقوقی تخصصی دیه چشم

حل فوری و آنلاین مشکلات بیمه ثالث

روش های برخورد جدی و هوشمندانه با جرائم پزشکی

بررسی گرفتن دیه بکارت از دولت

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. دولت در برخی موارد مسئول پرداخت دیه می باشد چرا که دولت نیز مسئولیتهایی وفق قانون بر عهده دارد ولیکن در این بخش باید ابتدا تخلف دولت در دیوان عدالت اداری محرز گردد و سپس برای گرفتن دیه به دادگاه عمومی محل مراجعه نمود. وفق ماده 487 قانون مجازات اسلامی هرگاه شخصی به قتل برسد و قاتل شناخته نشود یا بر اثر ازدحام کشته شود دیه از بیت المال پرداخت می شود. در بحث تصادفات در صورتی که شخص مقصر حادثه بیمه اون منقضی شده باشد زیاندیده برا یگرفتن دیه باید به طرفیت صندوق تامین خسارتهای بدنی طرح دعوا نموده و صندوق مکلف به پرداخت می باشد. یا در صورت تخلف قاضی در صدور حکم و وارد شدن ضرری به اشخاص حقیقی و در صورت اثبات تقصیر قاضی دولت جبران خسارت نموده و سپس به قاضی متخلف رجوع می نماید.
سلام خسته نباشید خدمت یکایک کارکنان عزیز موسسه وکیل تلفنی . در این موارد از صندوق دیه بیت‌المال پرداخت می‌شود: گاهی اوقات دیه مقتول از سوی دولت (بیت‌المال) به ورثه‌اش پرداخت می‌شود. پرداخت دیه از بیت المال در شرایط خاصی انجام می‌شود طبق ماده 58 ق.م.ا این قانون هر گاه در اثر تقصیر یا اشتباه قاضی در موضوع یا در تطبیق حکم بر مورد خاص، ضرر مادی یا معنوی متوجه فردی شود، در مورد ضرر مادی در صورت تقصیر، مقصر طبق موازین اسلامی ضامن است، در غیر این صورت خسارت به وسیله دولت جبران می‌شود.
با سلام و عرض ادب در تبصره ۱ از ماده ۱۰۰ قانون مجازات اسلامی، جرایم قابل گذشت تعریف شده است. جرایم قابل گذشت جرایمی هستند که شروع تعقیب، ادامه و رسیدگی به آن منوط به شکایت شاکی خصوصی خواهد بود و دادستان نمی تواند موضوع را پیگیری کند. در شرایطی که شاکی گذشت خود را اعلام کند، پیش از صادر شدن حکم توسط دادگاه قرار موقوفی تعقیب و پس از صادر شدن حکم دادگاه، قرار موقوفی اجرای حکم صادر می گردد. به عبارت دیگر می توان گفت که گذشت شاکی در جرایم قابل گذشت باعث پایان بخشیدن به شکایت خواهد شد چرا که جنبه خصوصی جرم را از بین می برد. با گذشت شاکی، پرونده در هر مرحله ای که باشد موقوف خواهد شد. نکته مهمی که در ماده ۲۳ قانون مجازات اسلامی مقرر شده است عدول از گذشت می باشد که مسموع نخواهد بود. به عبارتی دیگر چنانچه شخصی گذشت خود را نسبت به متشاکی اعلام کند و پس از گذشت مدتی، قصد پس گرفتن رضایت خود را داشته باشد، نمی تواند این کار را انجام دهد. گذشت در هر زمانی صحیح می باشد و حتی پیش از اعلام شکایت نیز می تواند صورت پذیرد. مورد دیگری که در خصوص گذشت در جرایم وجود دارد این است که چنانچه شاکی پیش از گذشت فوت نماید، وراث او می توانند گذشت خود را اعلام نمایند و البته زمانی به این گذشت ترتیب اثر داده خواهد شد که تمام ورثه گذشت خود را اعلام کنند. با سپاس از موسسه وزین وکیل تلفنی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .اصولا پرداخت دیه بر عهده ی شخص مجرم است، اما در مواردی که در قانون صریحاً مشخص شده امکان مطالبه دیه از دولت و یا به تعبیر قانونی دیه بیت المال، وجود دارد؛ مثلاً هنگامی که فرد بر اثر شلوغی جان سپرده و یا جسدی در معبر عمومی کشف شده و تلاش مراجع مربوطه برای یافتن قاتل و یا مسبب مرگ بی اثر بوده است، دیه از بیت المال پرداخت می شود؛ علاوه بر این نمونه، موارد بیشماری وجود دارد که در آن ها امکان مطالبه دیه از دولت وجود دارد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
با سلام و خسته نباشید از اینکه به نکات بسیار ریزی اشاره میکنید که مورد سوال برای افراد زیادی است ممنونم. همیشه محتوای سایت وکیل تلفنی بسیار مفید بوده. من اولین بار که با موسسه تماس گرفتم تقاضای نگارش یک اظهارنامه را داشتم و چون از قبل برای ثبت آن به دفترخدمات مراجعه کرده بودم و ساعت اداری رو به پایان بود بسیار برای دریافت متن عجله داشتم، اما واقعا بر خلاف تصورم در مدت بسیار کوتاهی با توحه به فوریتی که داشتم و تقاضا کردم کارم سریع انجام شود، متن اظهارنامه برایم ارسال شد. از مدیریت خوب موسسه وکیل تلفنی سپاسگزارم
با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان، قبل از انجام هرگونه اقدام قضایی لازم است با متخصص مربوطه صحبت گردد و از ایشان مشاوره اخذ شود تا از اختلافات ناشی از عدم آگاهی نسبت به قانون جلوگیری و حجم پرونده های مطروحه در دادگاه کاسته شود و افراد در پیچ و خم مسیر قضایی و اداری قرار نگیرند. خوشبختانه موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم نموده است که در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه، این آگاهی صورت پذیرد. امیدوارم این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.
با توجه به اینکه پرداخت دیه می تواند توسط دولت انجام گیرد گاهی از بیت المال زمینه ی پرداخت دیگه فراهم میشود برای آگاه شدن وبه دست آوردن اطلاعات بهتر است که با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید وبه صورت فوری با هزینه ی کمتر در هر ساعت از شبانه روز پاسخگو هستند ودر مورد مشکلات حقوقی به نحو احسن راهنمایی می کنند ودر تنظیم انواع دادخواست به ما کمک می کنند.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی