موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

اعتراض به تجدید حدود

اعتراض به تجدید حدود

برای توضیح این مسأله، اول کمی در مورد خود تجدید حدود صحبت می کنیم؛ تحدید حدود به صورت خیلی کلی، یعنی مشخص کردن چهار گوشه ی زمین؛ در زمانی که مالک یا مالکانی، تقاضای ثبت زمین شان را از اداره ی ثبت می کنند، باید برای تعیین حدود زمین همسایگان مجاور، زمین خود را هم در جریان قرار دهند تا با حضور آن ها محدوده ی زمین آن ها مشخص شود؛ اگر در زمان تحدید حدود، کسی از مجاوران زمین در آن جا حاضر نباشد؛ متوجه شود که مقداری از زمین وی در تحدید حدود متقاضی جزو ملک وی ثبت شده است، به عبارت دیگر به حدود زمین وی تجاوز شده است، در این موقع قانون به وی اجازه ی اعتراض می دهد؛ سی روز مهلت دارد که از طریق قانونی به این تحدید حدود اعتراض کند؛ حال عجله نکنید، تمامی این موارد را به طور مفصل در ادامه مطلب شرح خواهیم داد، اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص امور رایج ثبتی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

اعتراض به تحدید حدود خارج از مهلت؟

 

 

وکیل برای پرونده تجدید حدود خارج از مدت

 

طبق قانون اگر کسی نسبت به تحدید حدود ملک همسایه که به ملک وی تجاوز شده اعتراض دارد، سی روز مهلت دارد تا اعتراض خود را ثبت کند و اگر خارج از مهلت مقرر اقدام به ثبت اعتراض کند، رئیس اداره ی ثبت خارج از نوبت بودن اعتراض را در زیر دادخواست اعتراض می نویسد؛ از قاضی دادگاه بدوی محل می خواهد، تا برای رسیدگی به مسئله به اداره ی ثبت تشریف بیاورد؛ قاضی دادگاه نظر خود را مبنی بر وارد بودن، یا خارج بودن، اعتراض در مهلت قانونی را بیان کرده و اگر نظر وی با نظر رئیس اداره ی ثبت یکی باشد پرونده بایگانی می شود؛ ولی اگر خارج از مهلت قانونی نداند، دادخواست اعتراض را به دادگاه صالح می فرستد، تا برای اعتراض وی رسیدگی شود؛ بعد از صدور حکم نهایی از طرف دادگاه صالح، پرونده بسته می شود.

کسانی که درزمینه ی اعتراض به تحدید حدود خارج از مهلت، اعتراض دارند می توانند فقط با یک تماس با وکلای ما درهر موقع از شبانه روز، مشاوره و راهنمایی گرفته و بهترین راهکار های حقوقی را دریافت نمایند.

 

مهلت اعتراض به تحدید حدود؟

ماده ی 20 ق.م (مجاوری که نسبت به حدود یا حقوق ارتفاقی حقی برای خود قائل است، می تواند فقط تا سی روز از تاریخ تنظیم، صورت مجلس تحدید حدود، بوسیله ی اعتراض به اداره ی ثبت، به مرجع صلاحیت دار عرض حال کند).

با توجه با این ماده از قانون، به این نتیجه می رسیم کسی که به تحدید حدود اعتراض دارد و اطمینان دارد  که بر حق وی تجاوز شده و از ملک وی به ملک ثبت شده اضافه شده است؛ لذا می تواند طی نوشتن یک دادخواست به دادگاه، سپس گرفتن گواهی از آنجا و بردن به اداره ی ثبت، اعتراض خود را نسبت به این تحدید حدود اعلام کند؛ بنابراین طبق قانون حتماً باید در طی سی روز از تاریخ تنظیم، تحدید حدود انجام گیرد تا رسیدگی شود.

اگر خارج از مهلت مقرر اعتراض شود، امکان دارد که از طرف رئیس اداره ی ثبت ویا قاضی دادگاه رد شود، بنابراین اگر کسی که به تحدید حدود اعتراض دارد، باید سعی کند که در مهلت سی روزه اعتراض خود را ثبت کند.

اگر در زمینه ی مهلت اعتراض به تحدید حدود، سوالاتی برای شما پیش آمد، پاسخی برای آن پیدا نمی کنید؛ می توانید به راحتی فقط با گوشی همراه خود با ما تماس گرفته تا بهترین راهنمایی های لازم را در پیرامون مسئله مورد نظرتان دریافت نمایید.

 

چه مراجعی به آگهی تحدید حدود رسیدگی می کنند؟

 

 

اعتراض به تجدید حدود آنلاین و 24 ساعته

 

وقتی که شخصی برای تحدید حدود ملک خود به اداره ی ثبت مراجعه بکند و تقاضای تحدید حدود کند:

اول باید هزینه های آن را بپردازد، سپس اداره ی ثبت پس از بررسی شرایط متقاضی و طی شدن روند اداری پرونده متقاضی تحدید حدود، پیش نویس آگهی را تهیه می کند که بیست روز قبل از تحدید حدود منتشر شود.

در این زمان، تحدید ملک به متقاضی اعلام می شود و در این آگهی حدود و محل ملک مورد نظر نوشته می شود تا اگر کسی صاحب ملک است یا در آن حقی دارد، بتواند به اداره ی ثبت مراجعه و مورد را اعلام کند.

پس از این مرحله نوبت به نقشه برداری و تنظیم برگ ارزیابی می رسد که توسط کارشناس انجام می شود؛ زمان تحدید حدود باید به مجاوران یا همسایگان ملکی اطلاع داده شود تا آنها هم در روز تحدید حدود در آنجا حاضر باشند؛ اگر حدود مجاوران مشخص باشد نیاز به انتشار آگهی نخواهد بود.

وکلای پایه یک دعاوی ملکی ما می توانند در زمینه ی مرجع آگهی تحدید حدود، به شما مشاوره داده و در زمینه های مختلف ملکی به صورت شبانه روز، آنلاین، تلفنی در رساندن خدمات وپاسخ دادن به سوالات شما، آماده هستند؛ می توانید تنها با یک تماس با وکیل متخصص ما مشاوره کنید.

 

مدارک و منضمات مورد نیاز اسناد و امور ثبتی جهت طرح دعوای اعتراض به تحدید؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

شخصی که قصد اعتراض به تحدید حدود دارد، باید به اداره ی ثبت مراجعه کند، تا دادخواست به دادگاه بدهد و گواهی آن را به اداره ثبت بدهد؛ یک ماه مهلت اعتراض دارد، برای اعتراض دادن باید مدارکی همراه خود داشته باشد، مدارکی از قبیل: کارت ملی، کپی مدارک که نشان دهنده ی باطل بودن تحدید حدوداست، همچنین اصل سند ملک صورت جلسه ای که توسط اداره ی ثبت نوشته شده است؛ اگر معترض مدارک مورد نیاز برای اثبات حدود ملک خود نداشته باشد، باید از اداره ثبت بخواهد تا کارشناسی شود و حدود ملک وی و ملک تحدید حدود شده از اول دوباره تعیین شود.

اگر متقاضی ثبت ملک، یا نمایده ی قانونی وی، در روز تحدید حدود در آنجا حاضر نباشند، کارشناس به همراه مجاورین آن جارا تحدید حدود کند، صاحب ملک می تواند اعتراض کند و بار دیگر تقاضای تحدید حدود کند.

اگر درمورد مدارک و منضمات مورد نیاز برای اعتراض تحدید حدود سوالاتی برای شما پیش آمده که در پی پاسخ مناسب برای آن هستید می توانید با مراجعه به ما در سایت وکیل تلفنی از وکلا و مشاوران سایت کمک بگیرید و اگر سوالات حقوقی مبهمی دارید می توانید، راهنمایی بگیرید.

 

اعتراض غیر مجاور به تجدید حدود؟

 

 

آموزش اعتراض اصولی به تجدید حدود

 

گاهی مواقع امکان دارد که از همسایه های غیر مجاور، به تحدید حدود اعتراض کند.

طبق تبصره ی ماده ی25 ق. ثبت اسناد واملاک کشور (در دعاوی اعتراض به ملک مورد تقاضای ثبت واقع در محدوده ی قانونی شهر ها که تا تاریخ تصویب این قانون مطرح شده است، هر گاه اعتراض از طرف غیر مجاور به عمل آمده باشد؛ همچنین در صورت استعداد دعوا، به موجب سند رسمی ویا اخذ سند مالکیت از طرف معترض، یا حدودی که رد صورت مجلس تحدید حدود تعیین شده است، دادگاه در جلسه ی اداری فوق العاده رسیدگی حسب مورد قراررد یا سقوط دعوا را صادر خواهد کرد که این مورد فقط قابل رسیدگی پژوهشی است).

اگر اعتراض معترض، طبق قانون بی مورد باشد؛ واحد ثبتی مربوطه، بی اثر بودن اعتراض را به معترض اطلاع رسانی می کند؛ معترض می تواند در مهلت ده روزه نسبت به رأی صادره به هیئت نظارت شکایت کند.

مشاوره حقوقی با وکلای ما، در مورد اعتراض غیر مجاور به شما کمک وراهنمایی کند؛ اگر در این مورد سوالی برای شما پیش آمد؛ می توانید با تماس با سایت تلفنی از وکلا ومشاوران ما در این سایت، در مورد مسائل پیش آمده به صورت آنلاین وتلفنی مشاوره بگیرید.

 

حل فوری و 24 ساعته تمامی دعاوی ثبتی

بررسی آنی اسناد دفاتر اسناد رسمی

مشکلات نادر و رایج با بیمه شخص ثالث

اورژانس وکالت 24 ساعته

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع اوراق حقوقی

نگارش فوری دادخواست جلب شخص ثالث دعوی ثبتی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
با سلام در مواردی که بواسطه تحدید حدود به ملک کسی تجاوزی صورت گرفته باشد، صاحب ملک می تواند به تحدید حدودی که انجام گرفته اعتراض نماید. تجاوز به ملک همسایه بواسطه تحدید حدود می بایست از طریق اداره ثبت مورد اعتراض قرار گیرد، اعتراض کتبی به تحدید حدود به نظر رئیس اداره ثبت می رسد و با صلاحدید ایشان که اعتراض در مهلت قانونی یک ماهه انجام گرفته است یا خیر، در ذیل برگه اعتراض قید می گردد و به نظر قاضی دادگاه حقوقی می رسد. رسیدگی در این زمینه با اتفاق نظر رئیس اداره ثبت و قاضی دادگستری در مسیر قانونی قرار خواهد گرفت و چنانچه نظر واحد بر خارج از مهلت بودن اعتراض باشد پرونده در اداره ثبت بایگانی خواهد شد، و چنانچه قاضی دادگاه حقوقی اعتراض ارائه شده را خارج از مهلت قانونی تشخیص ندهد، پرونده را برای رسیدگی به دادگاه حقوقی ارجاع خواهد داد. رسیدگی در دادگاه حقوقی مطابق با روال معمولی و حقوقی موجود صورت خواهد گرفت و رای صادر از دادگاه در صورت قطعیت موجب می شود تا پرونده مختومه شود. وجود قوانین و مقرراتی در این زمینه باعث شده است تا برای اعتراض به تحدید حدود در زمان مقرر و قانونی انجام گیرد و عدم رعایت این مقررات باعث می شود تا شکایت و اعتراض به تحدید حدود پذیرفته نشود. برای تعیین حدود قانونی املاک مورد تقاضا در این موضوع باید آگهی عمومی برای حضور مالکین مجاور منتشر شود و اعلام آگهی و زمان حضور نباید از 20 روز کمتر و از 60 روز بیشتر باشد. این مهلت قانونی به منظور این است تا فرصت کافی برای حضور در جلسه تحدید حدود برای مالکین مجاور و متقاضی فراهم باشد. طبعا" اعتراض به نحوه تحدید حدود هم در فرصت قانونی و مقرر مربوط به آن انجام می گیرد و به اعتراضات خارج از مهلت ترتیب اثری داده نخواهد شد.
سلام و عرض ادب، تحدید حدود، یعنی مشخص کردن چهار گوشه ی زمین؛ در زمانی که مالک یا مالکانی، تقاضای ثبت زمین شان را از اداره ی ثبت می کنند، باید برای تعیین حدود زمین همسایگان مجاور، زمین خود را هم در جریان قرار دهند تا با حضور آن ها محدوده ی زمین آن ها مشخص شود؛ اگر در زمان تحدید حدود، کسی از مجاوران زمین در آن جا حاضر نباشد؛ متوجه شود که مقداری از زمین وی در تحدید حدود متقاضی جزو ملک وی ثبت شده است، به عبارت دیگر به حدود زمین وی تجاوز شده است، در این موقع قانون به وی اجازه ی اعتراض می دهد؛ سی روز مهلت دارد که از طریق قانونی به این تحدید حدود اعتراض کند؛
سلام در ابتدا جا داره تشکر کنم بابت این مطلبی که یک نکته مهم حقوقی را بسیار روشن و ساده شرح دادید. من تا امروز سه بار در زمینه های مختلف از مشاوره های تخصصی شما استفاده کردم و ارجاع به مشاور هربار به فرد متخصص در موضوع انجام شد ولی نکته مشترک بین تمامی وکلا، صبر و تعهد و تخصص بود. در تمام موارد بسیار خوب منو راهنمایی کردند و تا گرفتن پاسخ تک به تک سوالات و ابهامات مرا جواب دادند. از مدیریت موسسه جناب آقای دکتر توکلی هم کمال تشکر و قدردانی دارم که مشاوره حقوقی باکیفیت و قیمت مناسب را فراهم کرده اند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.طبق قانون اگر کسی نسبت به تحدید حدود ملک همسایه که به ملک وی تجاوز شده اعتراض دارد، سی روز مهلت دارد تا اعتراض خود را ثبت کند و اگر خارج از مهلت مقرر اقدام به ثبت اعتراض کند، رئیس اداره ی ثبت خارج از نوبت بودن اعتراض را در زیر دادخواست اعتراض می نویسد؛ از قاضی دادگاه بدوی محل می خواهد، تا برای رسیدگی به مسئله به اداره ی ثبت تشریف بیاورد؛ قاضی دادگاه نظر خود را مبنی بر وارد بودن، یا خارج بودن، اعتراض در مهلت قانونی را بیان کرده و اگر نظر وی با نظر رئیس اداره ی ثبت یکی باشد پرونده بایگانی می شود؛ ولی اگر خارج از مهلت قانونی نداند، دادخواست اعتراض را به دادگاه صالح می فرستد، تا برای اعتراض وی رسیدگی شود؛ بعد از صدور حکم نهایی از طرف دادگاه صالح، پرونده بسته می شود.
در دعوای اعتراض به تحدید ، معترض نسبت به تقاضای ثبت ملک اعتراضی ندارد بلکه اعتراض او ناظر به این است که در جریان تحدید حدود قسمتی از ملک او جزء ملک متقاضی ثبت محسوب گردیده و به عبارت دیگر با تعیین این حدود به حقوق وی تجاوز شده است. از این رو می تواند از دادگاه تقاضای اعتراض به تحدید حدود را بنماید.
برای آنکه تحدید حدود املاک روند درستی را طی کند لازم است یکسری ضوابط قانونی رعایت شود. در ذیل خلاصه این روند ذکر شده است: گاهی حدود مجاورین یک ملک ثبتی از منظر ثبت معین و تعیین شده است. در این موارد تحدید حدود بدون انتشار آگهی با تبعیت از حدود مجاورین به عمل خواهد آمد. گاه یک یا چند حد ملک مورد تحدید از اموال عمومی مربوط به دولت و شهرداری هستند. در این موارد، تحدید حدود با حضور نمایندگان سازمان های ذیربط به عمل خواهد آمد. عدم حضور نماینده مزبور مانع انجام تحدید حدود نخواهد شد. بعد از تقاضای ثبت ملک، تقاضاکنندگان ثبت و مجاورین برای روز تعیین حدود، به وسیله اعلان احضار می شوند. این اعلان از طریق انتشار آگهی در جراید صورت می پذیرد. گاه متقاضی یا نماینده وی در هنگام تحدید در محل حاضر نمی شوند.در این صورت، ملک مورد تقاضا با حدود اظهارشده از طرف مجاورین تحدید خواهد شد. گاه مجاورین نیز در موقع تحدید حاضر نمی شوند. در این صورت،حدود ملک تعیین نمی شود و اعلان تحدید حدود نسبت به آن ملک تجدید می شود. اگر مرتبه دوم تقاضاکننده و مجاورین هیچ یک حاضر نشوند و تحدید انجام نشود،حق الثبت ملک دو برابر می شود. تحدبد حدود املاک و روش انتشار آگهی تحديد ملک آگهی تحدید حدود عبارت است از آگهی رسمی که به وسیله اداره ثبت صلاحیت دار منتشر می شود. هدف، آگاهی مردم از این موضوع است که ملک معینی از طرف شخص یا اشخاصی مورد تقاضای ثبت واقع شده است. اگر کسی ادعا یا اعتراضی به آن تقاضا داشت می تواند در مهلت قانونی دادخواست بدهد. آگهی تحدید عمومی بعد از انتشار اولين آگهی نوبتی املاک، انتشار آگهی تحديد حدود عمومی امکان پذير می باشد (ماده ۶۶ آئين نامه قانون ثبت) . نکات مهم در تهيه پيش نويس آگهی تحديد عمومی پيش نويس آگهی تحديد حدود عمومی هر بخش به ترتيب شماره املاک تهيه می شود. برای هر يک يا چند پلاک با توجه به موقعيت و مساحت آنها روز يا روزهائی برای تحديد حدود تعيين می شود. ممکن است برای يک پلاک با توجه به مساحت و موقعيت آن چند روز جهت تحديد حدود منظور شود. همچنین ممکن است برای چند پلاک يک روز برای تحديد تعیین شود(مواد ۶۱ و ۶۲ آئين نامه قانون ثبت). تاريخ روز تحديد و ساعت مقرر برای شروع عمليات تحديدی بايد ذيل شماره پلاکهای مربوطه قيد شود. در پيش نويس آگهی تحديد عمومی بايد به یک نکته موجه نمود. نباید فاصله بين روز انتشار آگهی تحديدی و روز تحديد، کمتر از ۲۰ و بيشتر از ۶۰ روز باشد (ماده ۶۷ آئين نامه قانون ثبت) . در ذيل آگهی تذکری در مورد مجاوری صاحب حق درج می گردد. یعنی ممکن است مجاور نسبت به حدود يا حقوق ارتفاقی ملک مورد تحديد حقی برای خود قائل باشد. وی می تواند ظرف ۳۰ روز از تاريخ تحديد بوسيله اداره ثبت به مرجع صلاحيت دار عرض حال دهد (ماده ۲۰ قانون ثبت). تحدید حدود املاک اقدامات مهم در اداره ثبت استاد و املاک در مورد پیش نویس آگهی تحدید عمومی مسئول بايگانی پس از تهيه پيش نويس آگهی تحديد حدود عمومی آن را نزد رئيس اداره ثبت ارسال می کند. رییس اداره ثبت پس از بررسی و کنترل، آن را امضاء می نمايد. پيش نويس آگهی تحديد حدود پس از تايپ به امضاء مسئول اداره می رسد. این پیش نویس جهت جهت چاپ در يکی از روزنامه های محلی يا کثيرالانتشار به اداره ارشاد اسلامی محل ارسال می گردد. پس از وصول روزنامه حاوی آگهی درج شده در آن، مسئول بايگانی آن را با پيش نويس تطبيق می دهد. در صورتي که اشتباهی واقع نشده باشد مراتب صحت و سقم آن را گواهی می نمايد. سپس نسخه ای از آگهی برای ادارات ذيربط ارسال می شود. نسخه ديگری از آن نیز جهت مجلد نمودن با ساير آگهی های موجود منظور می شود. بايگان مربوطه متن عبارت آگهی، شماره، تاريخ و نام روزنامه ناشر را بر روی اظهارنامه ها قيد و صحت آن را گواهی مینمايد. تعدادی از آگهی ها جهت الصاق در محل وقوع ملک و اماکن عمومی به مامور ابلاغ تسليم می شود. او نيز پس از الصاق آنها در معابر و اماکن عمومی مراتب را به رئيس اداره گزارش میکند. مسئول ثبت پس از حصول اطمينان از الصاق آگهی ها، گزارش مامور ابلاغ در دفتر انديکاتور ثبت می شود. گزارش مامور پس از ثبت در دفتر انديکاتور به بايگانی ارسال و در سابقه ضبط می شود. در خاتمه آگهی ها در دفتر ثبت آگهی های تحديدی ثبت می شود. تحدید حدود املاک

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی