موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

اعتراض به تجدید حدود

اعتراض به تجدید حدود

برای توضیح این مسأله اول کمی در مورد تحدید حدود صحبت می کنیم؛ تحدید حدود یعنی مشخص کردن چهار گوشه ی زمین، زمانی که مالک یا مالکانی، تقاضای ثبت زمینشان را ازاداره ی ثبت می کنند، باید برای تعیین حدود زمین همسایگان مجاور، زمین خود را هم در جریان قرار دهند تا با حضور آنها محدوده ی زمین آنها مشخص شود؛ اگر در زمان تحدید حدود، کسی از مجاوران زمین در آنجا حاضر نباشد؛ متوجه شود که مقداری از زمین وی در تحدید حدود متقاضی جزو ملک وی ثبت شده است، به عبارت دیگر به حدود زمین وی تجاوز شده است، در این موقع قانون به وی اجازه ی اعتراض می دهد؛ سی روز مهلت دارد که از طریق قانونی به این تحدید حدود اعتراض کند.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص دعاوی ملکی رایج

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"برای اینکه با شرایط تهدید حدود و عوامل موثر در آن بیشتر آشنا شوید، می توانید با وکلای ما در دعاوی ملکی به روش ها مختلف تلفنی، آنلاین و حتی حضوری ارتباط برقرار کرده و موردتان را به آنها اعلام کنید تا بهترین راهکار های حقوقی ممکن و عملی را متناسب با شرایط و امکانات خودتان دریافت کنید؛ مواردی از قبیل تحدید حدود و نحوه ی اعتراض به تحدید حدود به دلیل تجاوز بر ملک خویش، برای وکلای ما به بهترین نحو قابل حل و رسیدگی هستند؛ لمس تصویرک زیر به شما امکان تماس تلفنی 24 ساعته با وکلای پایه یک متخصص ما در دعاوی ملکی را به شما عزیزان می دهد؛ با ما تماس بگیرید و بهترین راهکار های ممکن را دریافت نمایید"

 

 

اعتراض به تجدید حدود خارج از مهلت؟

 

objection to property borders

اعتراض فوری و 24 ساعته به تجدید حدود یک ملک

 

طبق قانون اگر کسی نسبت به تحدید حدود ملک همسایه که به ملک وی تجاوز شده اعتراض دارد، سی روز مهلت دارد تا اعتراض خود را ثبت کند و اگر خارج از مهلت مقرر اقدام به ثبت اعتراض کند، رئیس اداره ی ثبت خارج از نوبت بودن اعتراض را در زیر دادخواست اعتراض می نویسد؛ از قاضی دادگاه بدوی محل می خواهد، تا برای رسیدگی به مسئله به اداره ی ثبت تشریف بیاورد؛ قاضی دادگاه نظر خود را مبنی بر وارد بودن، یا خارج بودن، اعتراض در مهلت قانونی را بیان کرده و اگر نظر وی با نظر رئیس اداره ی ثبت یکی باشد پرونده بایگانی می شود؛ ولی اگر خارج از مهلت قانونی نداند، دادخواست اعتراض را به دادگاه صالح می فرستد، تا برای اعتراض وی رسیدگی شود؛ بعد از صدور حکم نهایی از طرف دادگاه صالح، پرونده بسته می شود.

کسانی که درزمینه ی اعتراض به تحدید حدود خارج از مهلت، اعتراض دارند می توانند فقط با یک تماس مستقیم و ساده با وکلای ما درهر موقع از شبانه روز، مشاوره و راهنمایی گرفته و بهترین راهکار های حقوقی را دریافت نمایند.

 

مهلت اعتراض به تحدید حدود؟

 

trial time of objections to renew the borders

اعمال تجدید حدود ملک به صورت آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

ماده ی 20 ق.م :

 • (مجاوری که نسبت به حدود یا حقوق ارتفاقی حقی برای خود قائل است، می تواند فقط تا سی روز از تاریخ تنظیم، صورت مجلس تحدید حدود، بوسیله ی اعتراض به اداره ی ثبت، به مرجع صلاحیت دار عرض حال کند).

 

با توجه با این ماده از قانون، به این نتیجه می رسیم کسی که به تحدید حدود اعتراض دارد و اطمینان دارد که بر حق وی تجاوز شده و از ملک وی به ملک ثبت شده اضافه شده است؛ لذا می تواند طی نوشتن یک دادخواست به دادگاه، سپس گرفتن گواهی از آنجا و بردن به اداره ی ثبت، اعتراض خود را نسبت به این تجدید حدود اعلام کند؛ بنابراین طبق قانون حتماً باید در طی سی روز از تاریخ تنظیم، تجدید حدود انجام گیرد تا رسیدگی شود.

اگر خارج از مهلت مقرر اعتراض شود، امکان دارد که از طرف رئیس اداره ی ثبت ویا قاضی دادگاه رد شود؛ بنابراین اگر کسی که به تحدید حدود اعتراض دارد، باید سعی کند که در مهلت سی روزه اعتراض خود را ثبت کند.

اگر در زمینه ی مهلت اعتراض به تحدید حدود، سوالاتی برای شما پیش آمد، پاسخی برای آن پیدا نمی کنید؛ می توانید به راحتی فقط با گوشی همراه خود با ما تماس گرفته تا بهترین راهنمایی های لازم را در پیرامون مسئله مورد نظرتان دریافت نمایید.

 

چه مراجعی به آگهی تجدید حدود رسیدگی می کنند؟

 

property objections organs

مرجع آنلاین 24 ساعته و فوری رسیدگی به آگهی تجدید حدود

 

وقتی که شخصی برای تحدید حدود ملک خود به اداره ی ثبت مراجعه بکند و تقاضای تحدید حدود کند:

اول باید هزینه های آن را بپردازد، سپس اداره ی ثبت پس از بررسی شرایط متقاضی و طی شدن روند اداری پرونده متقاضی تحدید حدود، پیش نویس آگهی را تهیه می کند که بیست روز قبل از تحدید حدود منتشر شود.

در این زمان، تحدید ملک به متقاضی اعلام می شود و در این آگهی حدود و محل ملک مورد نظر نوشته می شود تا اگر کسی صاحب ملک است یا در آن حقی دارد، بتواند به اداره ی ثبت مراجعه و مورد را اعلام کند.

پس از این مرحله نوبت به نقشه برداری و تنظیم برگ ارزیابی می رسد که توسط کارشناس انجام می شود؛ زمان تحدید حدود باید به مجاوران یا همسایگان ملکی اطلاع داده شود تا آنها هم در روز تحدید حدود در آنجا حاضر باشند؛ اگر حدود مجاوران مشخص باشد نیاز به انتشار آگهی نخواهد بود.

وکلای پایه یک دعاوی ملکی ما می توانند در زمینه ی مرجع آگهی تحدید حدود، به شما مشاوره داده و در زمینه های مختلف ملکی به صورت شبانه روز، آنلاین، تلفنی در رساندن خدمات و پاسخ به سوالات شما، آماده هستند؛ می توانید تنها با یک تماس با وکیل متخصص ما مشاوره کنید.

 

مدارک و منضمات مورد نیاز اسناد و امور ثبتی جهت طرح دعوای اعتراض به تحدید؟