موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

اعتراض به تجدید حدود

اعتراض به تجدید حدود

برای توضیح این مسأله، اول کمی در مورد خود تجدید حدود صحبت می کنیم؛ تحدید حدود به صورت خیلی کلی، یعنی مشخص کردن چهار گوشه ی زمین؛ در زمانی که مالک یا مالکانی، تقاضای ثبت زمین شان را از اداره ی ثبت می کنند، باید برای تعیین حدود زمین همسایگان مجاور، زمین خود را هم در جریان قرار دهند تا با حضور آن ها محدوده ی زمین آن ها مشخص شود؛ اگر در زمان تحدید حدود، کسی از مجاوران زمین در آن جا حاضر نباشد؛ متوجه شود که مقداری از زمین وی در تحدید حدود متقاضی جزو ملک وی ثبت شده است، به عبارت دیگر به حدود زمین وی تجاوز شده است، در این موقع قانون به وی اجازه ی اعتراض می دهد؛ سی روز مهلت دارد که از طریق قانونی به این تحدید حدود اعتراض کند؛ حال عجله نکنید، تمامی این موارد را به طور مفصل در ادامه مطلب شرح خواهیم داد، اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص امور رایج ثبتی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

خواندن ادامه مطالب، بسیاری از جزئیات نحوه اعتراض به حدود تعیین شده را در اختیار شما قرار خواهد داد؛ اما بازهم به شما توصیه می کنیم که تنها به مطالب زیر اکتفا نکرده و با وکلای متخصص ما تماس بگیرید تا ضمن دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته، نحوه این اعتراض را به صورت اختصاصی و متناسب با شرایط خاص خودتان، آموزش ببینید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس کنید.

 

telephone legal advice button

 

اعتراض به تحدید حدود خارج از مهلت؟

 

 

وکیل برای پرونده تجدید حدود خارج از مدت

 

طبق قانون اگر کسی نسبت به تحدید حدود ملک همسایه که به ملک وی تجاوز شده اعتراض دارد، سی روز مهلت دارد تا اعتراض خود را ثبت کند و اگر خارج از مهلت مقرر اقدام به ثبت اعتراض کند، رئیس اداره ی ثبت خارج از نوبت بودن اعتراض را در زیر دادخواست اعتراض می نویسد؛ از قاضی دادگاه بدوی محل می خواهد، تا برای رسیدگی به مسئله به اداره ی ثبت تشریف بیاورد؛ قاضی دادگاه نظر خود را مبنی بر وارد بودن، یا خارج بودن، اعتراض در مهلت قانونی را بیان کرده و اگر نظر وی با نظر رئیس اداره ی ثبت یکی باشد پرونده بایگانی می شود؛ ولی اگر خارج از مهلت قانونی نداند، دادخواست اعتراض را به دادگاه صالح می فرستد، تا برای اعتراض وی رسیدگی شود؛ بعد از صدور حکم نهایی از طرف دادگاه صالح، پرونده بسته می شود.

کسانی که درزمینه ی اعتراض به تحدید حدود خارج از مهلت، اعتراض دارند می توانند فقط با یک تماس با وکلای ما درهر موقع از شبانه روز، مشاوره و راهنمایی گرفته و بهترین راهکار های حقوقی را دریافت نمایند.

 

مهلت اعتراض به تحدید حدود؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.