موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی قسطی

مشاوره حقوقی تلفنی قسطی

مشاوره حقوقی تلفنی قسطی، از انواع خدمات حقوقی گسترده ­ای است که مجموعه حقوقی وکیل تلفنی به صورت تلفنی و برای رفاه حال تمامی هموطنانمان از هر قشری آن را عرضه می­ نماید؛ با ما همراه باشید تا نحوه دریافت این نوع مشاوره را بررسی نماییم.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی قسطی چیست؟

 

installment legal advice thorough phone

اورژانس وکالت اقساطی 24 ساعته

 

همانطور که ذکر شد یکی از خدمات ویژه­ ای که موسسه حقوقی وکیل تلفنی در راستای تامین رفاه حداکثری مراجعین و موکلین گرانقدر خود عرضه می ­نماید؛ امکان برقراری تماس و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی قسطی است.

کافی است تا با خط ویژه تلفنی 24 ساعته و نامحدود مجموعه، تماس برقرار نموده و هزینه تماس را در پایان ماه بر روی قبض تلفن، پرداخت نمایید؛ بنابراین امکان دسترسی به خدمات و مشاوره حقوقی قسطی با برقراری تماس تلفنی به وکیل با هزینه منصفانه، برای همگان در سهل ­ترین روش، فراهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق­تر، هم­چنین طرح سوالات حقوقی خود با مجموعه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی در ارتباط باشید.

 

چه کسانی می ­توانند از مشاوره حقوقی تلفنی و قسطی استفاده نمایند؟

مجموعه حقوقی وکیل تلفنی با گرد­آوری بیش از 1000 وکیل پایه یک از بین بهترین وکلای آنلاین خانم و مرد کشور که طیف گسترده­ ای از تخصص در تمامی موضوعات و امور حقوقی را برخوردار هستند؛ کوشش نموده است تا مراجعین خود را در طرح سوال در هر امر حقوقی از قبیل دریافت پاسخ و راهکارهای حقوقی لازم و موثر یاری رساند.

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی قسطی، تمامی هم­ میهنان عزیز، این امکان را خواهند داشت تا با برقراری تماس فوری با وکیل اقساطی، مسئله حقوقی مدنظر خود را طرح نموده و در پایان ماه هزینه مربوط به آن را بر روی قبض تلفن بپردازند.

شما حتی بدون ثبت نام نیز می توانید از بیش از 53% از خدمات حقوقی این موسسه استفاده به عمل آورده که یکی از آنها همین مشاوره حقوقی تلفنی اقساطی ماست.

بنابراین این امکان و هم­ چنین برخورداری از مشاوره حقوقی 24 ساعته و فوری، برای همگان میسر می ­باشد.

 

چه کسانی خدمات مشاوره حقوقی قسطی را ارائه می­  نمایند و  تا چه حد موثر است؟

 

installment legal advice by lawyers

وکیل آنلاین قسطی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

وکلای خانم و آقای پایه یک مجموعه وکیل تلفنی، همگی در زمره بهترین وکلای دادگستری کشور و دارای تخصص، تجربه و تبحر در کلیه امور حقوقی هستند که با برخورداری از کار آزمودگی و تسلط وافری که با موفقیت در پرونده ­های مختلف حقوقیِ بسیار کسب نموده ­اند، قادر خواهند بود تا مشاوره حقوقی تلفنی قسطی را در راستای هدف ارائه خدمات حقوقی حداکثری به مراجعین و موکلین ارجمند مجموعه وکیل تلفنی، با کسب نتیجه مطلوب و موثر نهایی، عرضه نمایند.

کافی است، به منظور کسب اطمینان از این امر، جهت برقراری تماس با وکیل منصف و اقساطی تلفنیِ این مجموعه اقدام نمایید و با پرسیدن سوالات حقوقی و دریافت مشاوره مدنظرتان، این امر را مورد سنجش قرار دهید.

 

در چه زمینه ­هایی می ­توان مشاوره حقوقی تلفنی اقساطی داشت؟

مشاوره مذکور در کلیه زمینه ­ها و امور حقوقی، چه در امور نادر و چه در امور رایج حقوقی ارائه می­ گردد.

این امکان فراهم است تا با وکلای زن و مرد مجموعه حقوقی وکیل تلفنی که از میان 1000 وکیل پایه یک دادگستری و در زمره توانمند ترین ایشان می ­باشند؛ به صورت اقساطی مشاوره حقوقی داشته باشید و جهت رفع چالش­ ها و مسائل حقوقی خود، ضمن برقراری تماس فوری با وکیل قسطی، مشاوره حقوقی در زمینه ­های گوناگونی مانند: خانواده، ازدواج، طلاق، مهریه، ازدواج موقت (صیغه)، خیانت و زنا و... داشته باشید.

هم­چنین در سایر امور حقوقی مدنی، کیفری و... نیز امکان دریافت مشاوره حقوقی تلفنی قسطی برای هم ­میهنان گرامی فراهم می ­باشد.

از جمله می ­توان مسائل مربوط به حضانت و سرپرستی، کفالت، فرزندخواندگی، ارث و وصیت و تقسیم ترکه، امور مالی، ورشکستگی و کلیه امور حقوقی و قانونی دیگر را نام برد؛ امکان دریافت مشاوره حقوقی تلفنی اقساطی و 24 ساعته در این موارد نیز، فراهم می­ باشد.

کافی است تا از طریق وب ‌سایت یا سایر راه ­های ارتباطی با مجموعه وکیل تلفنی در تماس باشید و راهنمایی­ های لازم را راجع به مشاوره حقوقی قسطی، از همکاران ما دریافت نمایید.

 

اقساط مشاوره حقوقی تلفنی چگونه است؛ آیا به آن بهره تعلق می ­گیرد؟

 

legal advice installment concept

مشاوره حقوقی تلفنی اقساطی ارزان و 24 ساعته

 

خیر؛ بنابر مطالب فوق ­الذکر دریافت این مشاوره، به صورت نامحدود است؛ به طور 24 ساعته و تمام وقت می­ توانید مشاوره حقوقی دریافت نمایید و تمامی سوالات و چالش­ های حقوقی خود را کاملا نامحدود، طرح نموده و با وکلای پایه یک دادگستری در این خصوص گفتگو داشته و رفع نمایید.

به مشاوره­ مذکور هیچ‌گونه بهره­ ای تعلق نمی­ گیرد و هزینه آن بر روی قبض تلفن شما در پایان ماه لحاظ خواهد شد.

 

آیا امکان مشاوره حقوقی تلفنی اقساطی با وکیل خانم متخصص در امور زناشویی نیز وجود دارد؟

بله؛ مجموعه حقوقی وکیل تلفنی با برخورداری از وکلای خانم و آقای متبحر در کلیه امور حقوقی، این امکان را فراهم آورده است تا در صورت نیاز یا ضرورت به تشخیص صلاحدید مراجعین و موکلین محترم و گرامی؛ چنانچه افراد مایل باشند که از مشاوره و خدمات حقوقی وکلای مجرب خانم در امور حقوقی بالاخص در امور زناشویی برخوردار باشند؛ این امر برای ایشان میسر و مقدور می گردد.

چنانچه تمایل به کسب اطلاع دقیق­تر دارید، کافی است تا با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

­­آیا مشاوره حقوقی تلفنی قسطی، دارای صرفه اقتصادی است؟

 

inexpensive legal advice

اورژانس مشاوره حقوقی اقساطی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی تلفنی اقساطی مانند بسیاری دیگر از خدمات حقوقی مجموعه وکیل تلفنی، ضمن مدنظر داشتن اهداف مجموعه مبنی بر تامین حداکثری رفاه مراجعین خود در دریافت خدمات حقوقی، بدون اتلاف وقت و هزینه گزاف بوده که در نهایت سهولتِ دسترسی به بهترین وکلای حقوقی تاسیس گردیده و منصفانه­ ترین هزینه­ به این مشاوره اختصاص یافته است؛ بنابراین قطعاً دریافت مشاوره ارزان از خبره­ ترین وکلای دادگستری با مناسب ­ترین هزینه­ ممکن، صرفه اقتصادی خواهد داشت.

 

اورژانس وکالت اقساطی 24 ساعته

وکیل طلاق اقساطی فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق اقساطی به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی اقساطی و ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، مشاوره حقوقی تلفنی قسطی، از انواع خدمات حقوقی گسترده ­ای است که مجموعه حقوقی وکیل تلفنی به صورت تلفنی و برای رفاه حال تمامی هموطنانمان از هر قشری آن را عرضه می­ نماید؛
باسلام عرضه مشاوره حقوقی تلفنی قسطی به صورت پرداخت هزینه تماس در پایان ماه برروی قبض تلفن، یکی از خدمات ویژه موسسه حقوقی وکیل تلفنی در راستای تامین رفاه هم میهنان عزیز می باشد. هدف از این نوع مشاوره، ارائه خدمات حقوقی به صورت نامحدود توسط برترین وکلای متخصص و متبحر در کلیه زمینه ها و امور حقوقی به مراجعین و موکلین مجموعه وکیل تلفنی با کسب نتیجه مطلوب و موثر نهایی می باشد. قطعا دریافت مشاوره ارزان و بدون بهره از خبره ترین وکلای دادگستری با مناسب ترین هزینه ممکن، صرفه اقتصادی به دنبال خواهد داشت. درود بر شما
با سلام و احترام، همه ما اصطلاح مهمی به نام دهکده جهانی را بارها و بارها شنیده ایم . در دنیای امروز دیگر بعد مسافت و فاصله مکانی در هم در نوردیده شده و انسان ها در نقاط مختلفی از جهان می توانند در کمتر از چند ثانیه با یکدیگر ارتباط برقرار نموده و از اوضاع و احوال خویش باخبر شوند . دنیای حقوق نیز از این مزیت بی بهره نبوده و این امکان برای کاربران فراهم شده تا در اسرع وقت با وکلا و مشاورین خود ارتباط برقرار نمایند و از روند و روال مسائل خود بهره مند گردند ، از طرفی یکی از مولفه های مهم دیگر جهان امروز سریع و در دسترس بودن نیازهای اولیه زندگی در امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... و نیز تمایل دارند در هرجایی که باشند این خدمات به صورت آنلاین و دائمی در اختیارشان باشد یعنی با لمس چند دکمه به تمام حوایج خود دست پیدا کنند و خوشبختانه همه این مزیت ها در موسسه وکیل تلفنی فراهم گشته است حتی برای کسانی که توانایی مالی مناسبی ندارند یا تمایل دارند که بهای این مشاوره ها را بعدا پرداخت نمایند نیز چنین امکانی فراهم است که از این خدمات استفاده نمایند. کافی است با وکلای این موسسه تماس بگیرید. محمد صادق تیغ نورد
این امکان فراهم است تا با وکلای زن و مرد مجموعه حقوقی وکیل تلفنی که از میان ۱۰۰۰ وکیل پایه یک دادگستری و در زمره توانمند ترین ایشان می ­باشند؛ به صورت اقساطی مشاوره حقوقی داشته باشید و جهت رفع چالش­ ها و مسائل حقوقی خود، ضمن برقراری تماس فوری با وکیل قسطی، مشاوره حقوقی در زمینه ­های گوناگونی مانند: خانواده، ازدواج، طلاق، مهریه، ازدواج موقت (صیغه)، خیانت و زنا و... داشته باشید
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی