موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل فسخ نکاح

وکیل فسخ نکاح

در این مقاله شما را با وکیل فسخ نکاح آشنا می کنیم و همچنین موارد فسخ نکاح برای زوج و زوجه یا هر دو را طبق قانون مدنی بیان کرده . همچنین نمونه ای از دادخواست فسخ نکاح تنظیم شده توسط وکیل فسخ نکاح را برای شما آورده ایم همچنین مدارک مورد نیاز برای ارائه وکیل ، حق الوکاله و انعقاد قرارداد را بیان کردیم در این مقاله شما را با وکیل فسخ نکاح آشنا می کنیم و همچنین موارد فسخ نکاح برای زوج و زوجه یا هر دو را طبق قانون مدنی بیان کرده . همچنین نمونه ای از دادخواست فسخ نکاح تنظیم شده توسط وکیل فسخ نکاح را برای شما آورده ایم همچنین مدارک مورد نیاز برای ارائه به وکیل، حق الوکاله، انعقاد قرارداد و شیوه های مشاوره حقوقی با وکیل را بیان کردیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

شرح وظایف و دلایل وجود وکیل فسخ نکاح

 

Divorce

بهترین وکیل فسخ نکاح چگونه کار می کند

 

همه ما می دانیم که در فسخ نکاح ، تشریفات طلاق توسط زوجین انجام نمی شود، و همین امر باعث به وجود آمدن این باور غلط می شود که طرفین نیازی به وکیل فسخ نکاح ندارند؛ اما این باور بسیار غلط است و وجود وکیل فسخ نکاح باعث تسریع  و تسهیل انجام امور می شود، اما چگونگی این روند را می توانید از وکلای متخصص در این امر به صورت تلفنی مشاوره حقوقی دریافت کنید.

 

وکیل فسخ نکاح چه اقدامی برای خواهان فسخ نکاح می کند؟

اگر شما احساس کردید که همسر شما دچار مشکلاتی است که موجب فسخ نکاح می شود بلافاصله باید با وکیل فسخ نکاح مشورت کنید و راهکار بگیرید.

 

مواردی که طبق ماده 1123 قانون مدنی، در آن حق فسخ نکاح به زوج (مرد) داده می شود 

عیوب ذیل در زنان، موجب حق فسخ برای مرد خواهد بود:

 

 • قرن (زائده ای در آلت تناسلی زن که مانع نزدیکی او با شوهر شود).
 • جذام (نوعی بیماری پوستی که زخم های عفونی به همراه دارد).
 • برص (بیماری پوستی که لکه های پوستی به همراه دارد).
 • افضاء (مشکلاتی در آلت تناسلی زنانه).
 • زمین گیری.
 • نابینایی از هر دو چشم.

 

مواردی که طبق ماده 1122 قانون مدنی حق فسخ نکاح به زوجه (زن) را می دهد

 

 • خصاء (نداشتن میل جنسی).
 • عنن به شرط ولو یک بار عمل زناشویی را انجام نداده باشد (ناتوانی جنسی).
 • مقطوع بودن آلت تناسلی به اندازه ای که قادر به عمل زناشویی نباشد.

 

نکته: لازم به ذکر است که جنون و تدلیس در هرکدام از زوجین برای طرف مقابل حق فسخ را به همراه دارد. تدلیس به این معناست که فرد ادعا به صفت و خصلتی کند که فاقد آن است؛ پس اگر احساس کردید که همسر شما هر کدام از این موارد فسخ نکاح را دارد و شما هم تصمیم به فسخ نکاح دارید، حتماً با یک وکیل متخصص در زمینه فسخ نکاح مشورت کنید که پس از اطمینان از این که دلیل شما از دلایل فسخ نکاح است اقدامات لازم را برای فسخ نکاح شما انجام دهد. وکیل فسخ نکاح می تواند به جای شما در جلسات دادگاه حضور پیدا کند، از حقوق شما دفاع کند و داشتن حق فسخ شما را ثابت یا نداشتن حق فسخ طرف مقابل را اثبات کند تا رای به نفع شم صادر شده و وکیل فسخ نکاح شما را برای ثبت آن راهنمایی خواهد کرد.

 

بهترین وکیل برای فسخ نکاح چه ویژگی دارد؟

 

Divorce figure

وکیل فسخ نکاح آنلاین با پرونده های عالی و موفق

 

از آن جایی که خیار فسخ نکاح یک اختیار فوری است و هر یک از زوجین پس از اطلاع باید به سرعت از آن استفاده کند باید با یک وکیل فسخ نکاح با تجربه مشورت کند که این مشاوره حقوقی سرعت انجام کار را دو چندان می کند.

همچنین به دلیل یک جانبه بودن فسخ نکاح وکیل فسخ نکاح باید بسیار در امور خانواده مسلط باشد که بتوان به درستی استدلال کند، چه در جایگاه وکیل فسخ نکاح خواهان چه در جایگاه وکیل فسخ نکاح خوانده باشد که بهترین را سنجیدن اینکه یک وکیل می تواند برای شما مؤثر واقع شود یا نه، تماس تلفنی و انجام مشاوره حقوقی و سنجیدن اطلاعات آن وکیل می باشد.

 

درخواست فسخ نکاح توسط وکیل چه مزایایی دارد ؟

بدیهی است که سپردن کاری به شخصی که متخصص آن است روند حرکت آن کار را بسیار سریع تر خواهد کرد، علاوه بر این اگر شما وکیل فسخ نکاح داشته باشید نیازی به حضور در دادگاه ندارید و می توانید امور را با خیال راحت به او بسپارید، وجود وکیل برای زوج این ویژگی را دارد که مهریه زن را ساقط کند؛ اگر چیزی توسط طرفین به یکدیگر پرداخت شود وکیل فسخ نکاح قابلیت بازگردانی آن را دارد، اگر برای طرفین از بین بردن نام همسر از شناسنامه بعد از فسخ نکاح اهمیت داشته باشد، وکیل به راحتی اینکار را انجام می دهد.

 

نمونه دادخواست فسخ نکاح توسط وکیل فسخ نکاح 

عرض ادب و احترام سلام علیکم

اينجانبه خواهان دعوي مطابق عقدنامه شماره  ثبت شده در دفترخانه رسمي ازدواج شماره  كه فتوكپي مصدق آن به پيوست تقديم است، با خوانده محترم آقاي  ازدواج كردم.با توجه به عقدنامه مورخ  في مابين اينجانب خواهان  و خوانده آقاي  متأسفانه  قبل از عروسي متوجه جنون اطباقي خوانده شدم و نظر به فتوكپي مصدق پزشكي قانوني و عدم امكان ادامه زندگي مشترك با مشاراليه، لذا به استناد ماده 1121 قانون مدني تقاضاي رسيدگي و صدور حكم نسبت به فسخ واقعه نكاح با احتساب خسارات قانوني وارده را دارم.

 

کمترین زمان ممکن برای فسخ نکاح توسط وکیل

 

divorce ASAP

انجام فسخ نکاح به سریع ترین زمان ممکن

 

زمانی که برای فسخ نکاح توسط وکیل می برد رابطه ی مستقیمی با وکیلی که شما انتخاب می کنید دارد؛ درست است که زمان این کار بستگی به روند اجرایی و رسیدگی دادگاه دارد، اما یک وکیل با تجربه زن یا مرد می تواند این زمان را به مقدار زیادی کاهش دهد.

 

آیا فسخ نکاح توسط وکیل به خاطر بیماری اعصاب و روان ممکن است ؟

بله همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد؛ جنون برای دو طرف حق فسخ می آورد چه این جنون مقطعی (ادواری) باشد و چه دائمی چه قبل از نکاح حادث شده باشد چه بعد از آن.

وکیل فسخ نکاح می تواند با درخواست از پزشکی قانونی و معاینه روانی فرد و گرفتن تصدیق مشکل روانی او به جای شما در دادگاه حاضر شده و با ارائه مدرک فسخ نکاح را به صورت یک طرفه انجام دهد.

 

هزینه وکیل برای فسخ نکاح چگونه محاسبه می شود؟

اگر بخواهید فقط از وکیل فسخ نکاح مشاوره بگیرید، میانگین حق الوکاله بین 20 تا 200 هزار تومان است.

اما اگر برای گرفتن مهریه یا مال باشد درصدی از مبلغ دریافتی به صورت توافقی به وکیل فسخ نکاح تعلق می گیرد.

 

چه مدارکی برای فسخ نکاح باید نزد وکیل ببریم؟

 

 1. اصل و فتوکپی صفحه ی اول و دوم شناسنامه های زوجین.
 2. اصل عقدنامه.

 

توجه: اگر به هر دلیلی اصل عقدنامه را در دسترس نداشتید رونوشت برابر با اصل شده آن میز کفایت می کند .

 

نحوه قرداد با وکیل فسخ نکاح چگونه می باشد؟

شما برای انعقاد قرارداد باید ابتدا از وکیل فسخ نکاح منتخب خود وقت ملاقات بگیرید؛ سپس در ملاقات حضوری می توانید به کمک آیین نامه حق الوکاله را معین کرده و بعد از تعیین اختیارات و محدوده های وکیل قرارداد را تنظیم کنید. البته مبلغ حق الوکاله با توافق طرفین می تواند کم یا زیاد شود.

 

تجربه های چندین و چند ساله در فسخ نکاح و موارد رایج این حوزه

نگارش دادخواست فوری فسخ نکاح به صورت 24 ساعته و با کیفیت تضمین شده

نامزدی بدون اجازه پدر و حل دردسر های بعد از آن

دریافت بهترین راهکار های دریافت مهریه از شوهران ورشکسته

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی و همکاران گرامی به استحضار کاربران عزیز می رساند عیوبی که موجب حق فسخ نکاح برای زوجین می‌شود در مواد ۱۲۲ و ۱۲۳ قانون مدنی تعریف شده و چنانچه هر یک از زوجین مدعی وجود یکی ازاین موارد در طرف مقابل باشد می‌تواند به کمک وکیل متخصص در این زمینه اقدام به فسخ نکاح نمایند. یکی دیگر از مواردی که مجوز فسخ نکاح را به طرفین می‌دهد تدلیس و فریب در ازدواج است. برای مثال چنانچه زوجه با وصف باکره بودن به عقد ازدواج زوج در آید ولی بعد از عقد مشخص شود باکره نبوده در صورت اثبات،زوج می تواند نسبت به فسخ نکاح اقدام نماید.لازم به ذکر است فسخ نکاح تشریفات طلاق را ندارد و کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت وکیل تلفنی مراجعه و از مشاوره با وکلای متخصص در این زمینه بهره مند گردند. با احترام_ فاطمه سلیمانی
یکی از موارد فسخ نکاح به علت تخلف از شروط صفت است تخلف از شروط صفت باعث ایجاد حق فسخ می‌شود. شرط صفت، صفت خاصی است که در طرف مقابل شرط شده اما پس از عقد مشخض شده که او آن وصف را ندارد. این صفت باید نفع مشروع و عقلانی داشته و موجب ترغیب فرد شده باشد و او با اتکا با آن با طرف مقابل ازدواج کرده باشد. تخلف از شرط صفت با تدلیس تفاوت دارد. در تدلیس هدف فریب است اما در تخلف از شرط صفت قصد فریب وجود ندارد و طرف مقابل واقعا خود را واجد آن صفت می‌داند اما پس از عقد متوجه می‌شود که آن صفت خاص را ندارد. البته شرایط اثباتی نکات بسیار ظریفی دارد که قبل از هر اقدام قانونی حتما مشاوره بگیرین شاد باشید و سلامت
سلام وقت همگی بخیر یکی از مواردی که حق فسخ برای زوجین ایجاد می کند بحث جنون است جنون در لغت به معنی پوشیده شدن و پنهان شدن است و در عرف همان دیوانگی است. اضافه بر آن طبق نظر مشهور فقها، جنون به معنای اختلال و فساد عقل است. مجنون به شخصی گفته می‌شود که در انجام وظایف معمولی و روزانه خود متعادل نبوده و اعمال او بدون انگیزه و هدف خاص و همچنین فاقد اراده و قصد است. لذا در این شرایط برای طرف دیگر حق فسخ ایجاد می شود .
با سلام و عرض ادب، جنون برای دو طرف حق فسخ می آورد چه این جنون مقطعی (ادواری) باشد و چه دائمی چه قبل از نکاح حادث شده باشد چه بعد از آن.وکیل فسخ نکاح می تواند با درخواست از پزشکی قانونی و معاینه روانی فرد و گرفتن تصدیق مشکل روانی او به جای شما در دادگاه حاضر شده و با ارائه مدرک فسخ نکاح را به صورت یک طرفه انجام دهد.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما هستم. با تشکر
ضمن عرض سلام و خداقوت به تمام همکاران وکیل تلفنی که بابت تولید محتوای ارزشمند و مفید تلاش میکنند و باعث آگاهی و افزایش سطح اطلاعات کاربران میشوند خواستم از این طریق تجربه و رضایت خودم از اخذ خدمات مشاوره ای وکیل تلفنی اعلام کنم. واقعت دقت و سرعت انجام مشاوره ها توسط وکلای وکیل تلفنی مثال زدنی بود و اینکه تمامی ساعات امکان مشاوره دارند بسیار مفید بود برای بنده. من وکیل تلفنی رو به همه اطرافیان معرفی میکنم چون با مشاوره امکان جلوگیری از بروز مشکلات بزرگ وجود داره و مشاورین شما بسیار دلسوزانه و متعهدانه پاسخگو هستند. موفق باشید
سلام. فسخ و نکاح کاملا باهم متفاوت می باشد. از جمله تفاوت‌های موجود بین فسخ نکاح و طلاق: ۱- طلاق منوط به تشریفات خاصی است، مثل اجرای صیغه مخصوص و حضور دو شاهد عادل (مرد). ولی فسخ نکاح تنها به اراده صاحب حق انجام می‌پذیرد (ماده ۱۱۳۲ قانون مدنی) و تنها کافیست به اطلاع طرف مقابل برسد. ۲- طلاق در صورتی درست است که شرایط خاصی در زن موجود باشد ولی رعایت این ترتیب در فسخ نکاح شرط نیست (ماده ۱۱۳۲ ق. م.). به عنوان مثال فسخ نکاح در دوران عادت زنانگی و نفاس زن ممکن است. در حالی که طلاق زن در این دوران درست نیست. (ماده ۱۱۴۰ ق. م.) ۳- پیش از وقوع طلاق باید از دادگاه حکم یا اذن گرفته شود، ولی فسخ نکاح نیاز به این اقدام ندارد و رسیدگی دادگاه محدود به احراز وجود حق فسخ است و تکلیفی در باب اصلاح زوجین و ارجاع به داوری ندارد. و تفاوت های مهم دیگه که حتما با ما مرتبط شوید تا از آن ها هم مطلع شوید.
یکی از روش‌های بر هم زدن ازدواج است. هنگامی که بنا بر دلایلی ازدواج موجب زیان فاحش یکی از طرفین باشد، به منظور رهایی او از قید ازدواج می‌توان با شرایطی ازدواج را فسخ نمود. فسخ نکاح دشواری‌ها و محدودیت‌های طلاق را ندارد. مصلحت و ضرورت استمرار و دوام و ثبات خانواده اقتضای این را دارد که زوجین به راحتی نتوانند ازدواج را برهم زنند؛ اما قانونگذار برای جلوگیری از ضرر و زیان همسری که در معرض عیوب پراهمیت قرار می‌گیرد، به طور صریح و مشخص موارد فسخ نکاح را معین کرده است. تفاوت‌های موجود بین فسخ نکاح و طلاق: ۱- طلاق منوط به تشریفات خاصی است، مثل اجرای صیغه مخصوص و حضور دو شاهد عادل (مرد). ولی فسخ نکاح تنها به اراده صاحب حق انجام می‌پذیرد (ماده ۱۱۳۲ قانون مدنی) و تنها کافیست به اطلاع طرف مقابل برسد. ۲- طلاق در صورتی درست است که شرایط خاصی در زن موجود باشد ولی رعایت این ترتیب در فسخ نکاح شرط نیست (ماده ۱۱۳۲ ق. م.). به عنوان مثال فسخ نکاح در دوران عادت زنانگی و نفاس زن ممکن است. در حالی که طلاق زن در این دوران درست نیست. (ماده ۱۱۴۰ ق. م.) ۳- پیش از وقوع طلاق باید از دادگاه حکم یا اذن گرفته شود، ولی فسخ نکاح نیاز به این اقدام ندارد و رسیدگی دادگاه محدود به احراز وجود حق فسخ است و تکلیفی در باب اصلاح زوجین و ارجاع به داوری ندارد. ۴- طلاق مخصوص نکاح دائم است ولی موارد فسخ نکاح در دائم و منقطع یکسان است (مواد ۱۱۵۲ و ۱۱۵۳ ق. م.) ۵- طلاق حق و اختیار مرد است، در حالی که فسخ نکاح ممکن است از جانب زن نیز واقع شود. ۶- در طلاق رجعی شوهر می‌تواند در زمان عده به همسر خود رجوع کند، اما در فسخ نکاح امکان رجوع وجود ندارد، و تشکیل دوباره خانواده جز با نکاح جدید ممکن نیست. ۷- در صورتی که مرد پیش از نزدیکی زن خود را طلاق دهد، زن مستحق نصف مهریه است (ماده ۱۰۹۲ ق. م.) ولی در فسخ نکاح زن حق مهریه ندارد، مگر در صورتی که موجب فسخ، عنن باشد که زن مستحق نصف مهریه است. ۸- اگر بین زوجین سه بار طلاق اتفاق بیفتد آنها دیگر نمی‌توانند با یکدیگر ازدواج کنند مگر با آمدن محلل. اما فسخ هرچند بار که بین زن و مرد اتفاق افتد ایجاد حرمت نمی‌کند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی