موسسه وکیل تلفنی

 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۶:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۲:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵۷:۱۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۵۰:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۷:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • ف م گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۱:۵۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
 • وکیل عادل محمودی مرکید گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۴۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل فسخ نکاح

وکیل فسخ نکاح

در این مقاله شما را با وکیل فسخ نکاح آشنا می کنیم و همچنین موارد فسخ نکاح برای زوج و زوجه یا هر دو را طبق قانون مدنی بیان کرده . همچنین نمونه ای از دادخواست فسخ نکاح تنظیم شده توسط وکیل فسخ نکاح را برای شما آورده ایم همچنین مدارک مورد نیاز برای ارائه وکیل ، حق الوکاله و انعقاد قرارداد را بیان کردیم در این مقاله شما را با وکیل فسخ نکاح آشنا می کنیم و همچنین موارد فسخ نکاح برای زوج و زوجه یا هر دو را طبق قانون مدنی بیان کرده . همچنین نمونه ای از دادخواست فسخ نکاح تنظیم شده توسط وکیل فسخ نکاح را برای شما آورده ایم همچنین مدارک مورد نیاز برای ارائه به وکیل، حق الوکاله، انعقاد قرارداد و شیوه های مشاوره حقوقی با وکیل را بیان کردیم.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"به جرأت می توان گفت که برترین وکلای فسخ نکاح ایران در مؤسسه حقوقی وکیل تلفنی فعالیت دارند، چرا که این افراد می دانستند که با اشتغال در اولین سایت حقوقی ایران (موسسه وکیل تلفنی) می توانند   بدون هیچ حد و مرزی به هموطنان عزیزمان خدمت حقوقی شان را ارائه دهند و ما از این که توانسته ایم راه ارتباطی شما با این وکلا را تسهیل بخشیم، بسیار خرسندیم؛ لازم به ذکر است که تصویرک زیر به شما امکان ارتباط تلفنی با این دسته از عزیزان را خواهد داد"

 

شرح وظایف و دلایل وجود وکیل فسخ نکاح

 

Divorce

بهترین وکیل فسخ نکاح چگونه کار می کند

 

همه ما می دانیم که در فسخ نکاح ، تشریفات طلاق توسط زوجین انجام نمی شود، و همین امر باعث به وجود آمدن این باور غلط می شود که طرفین نیازی به وکیل فسخ نکاح ندارند؛ اما این باور بسیار غلط است و وجود وکیل فسخ نکاح باعث تسریع  و تسهیل انجام امور می شود، اما چگونگی این روند را می توانید از وکلای متخصص در این امر به صورت تلفنی مشاوره حقوقی دریافت کنید.

 

وکیل فسخ نکاح چه اقدامی برای خواهان فسخ نکاح می کند؟

اگر شما احساس کردید که همسر شما دچار مشکلاتی است که موجب فسخ نکاح می شود بلافاصله باید با وکیل فسخ نکاح مشورت کنید و راهکار بگیرید.

 

مواردی که طبق ماده 1123 قانون مدنی، در آن حق فسخ نکاح به زوج (مرد) داده می شود 

عیوب ذیل در زنان، موجب حق فسخ برای مرد خواهد بود:

 

 • قرن (زائده ای در آلت تناسلی زن که مانع نزدیکی او با شوهر شود).
 • جذام (نوعی بیماری پوستی که زخم های عفونی به همراه دارد).
 • برص (بیماری پوستی که لکه های پوستی به همراه دارد).
 • افضاء (مشکلاتی در آلت تناسلی زنانه).
 • زمین گیری.
 • نابینایی از هر دو چشم.

 

مواردی که طبق ماده 1122 قانون مدنی حق فسخ نکاح به زوجه (زن) را می دهد

 

 • خصاء (نداشتن میل جنسی).
 • عنن به شرط ولو یک بار عمل زناشویی را انجام نداده باشد (ناتوانی جنسی).
 • مقطوع بودن آلت تناسلی به اندازه ای که قادر به عمل زناشویی نباشد.

 

نکته: لازم به ذکر است که جنون و تدلیس در هرکدام از زوجین برای طرف مقابل حق فسخ را به همراه دارد. تدلیس به این معناست که فرد ادعا به صفت و خصلتی کند که فاقد آن است؛ پس اگر احساس کردید که همسر شما هر کدام از این موارد فسخ نکاح را دارد و شما هم تصمیم به فسخ نکاح دارید، حتماً با یک وکیل متخصص در زمینه فسخ نکاح مشورت کنید که پس از اطمینان از این که دلیل شما از دلایل فسخ نکاح است اقدامات لازم را برای فسخ نکاح شما انجام دهد. وکیل فسخ نکاح می تواند به جای شما در جلسات دادگاه حضور پیدا کند، از حقوق شما دفاع کند و داشتن حق فسخ شما را ثابت یا نداشتن حق فسخ طرف مقابل را اثبات کند تا رای به نفع شم صادر شده و وکیل فسخ نکاح شما را برای ثبت آن راهنمایی خواهد کرد.

 

بهترین وکیل برای فسخ نکاح چه ویژگی دارد؟

 

Divorce figure

وکیل فسخ نکاح آنلاین با پرونده های عالی و موفق

 

از آن جایی که خیار فسخ نکاح یک اختیار فوری است و هر یک از زوجین پس از اطلاع باید به سرعت از آن استفاده کند باید با یک وکیل فسخ نکاح با تجربه مشورت کند که این مشاوره حقوقی سرعت انجام کار را دو چندان می کند.

همچنین به دلیل یک جانبه بودن فسخ نکاح وکیل فسخ نکاح باید بسیار در امور خانواده مسلط باشد که بتوان به درستی استدلال کند، چه در جایگاه وکیل فسخ نکاح خواهان چه در جایگاه وکیل فسخ نکاح خوانده باشد که بهترین را سنجیدن اینکه یک وکیل می تواند برای شما مؤثر واقع شود یا نه، تماس تلفنی و انجام مشاوره حقوقی و سنجیدن اطلاعات آن وکیل می باشد.

 

درخواست فسخ نکاح توسط وکیل چه مزایایی دارد ؟

بدیهی است که سپردن کاری به شخصی که متخصص آن است روند حرکت آن کار را بسیار سریع تر خواهد کرد، علاوه بر این اگر شما وکیل فسخ نکاح داشته باشید نیازی به حضور در دادگاه ندارید و می توانید امور را با خیال راحت به او بسپارید، وجود وکیل برای زوج این ویژگی را دارد که مهریه زن را ساقط کند؛ اگر چیزی توسط طرفین به یکدیگر پرداخت شود وکیل فسخ نکاح قابلیت بازگردانی آن را دارد، اگر برای طرفین از بین بردن نام همسر از شناسنامه بعد از فسخ نکاح اهمیت داشته باشد، وکیل به راحتی اینکار را انجام می دهد.

 

نمونه دادخواست فسخ نکاح توسط وکیل فسخ نکاح 

عرض ادب و احترام سلام علیکم

اينجانبه خواهان دعوي مطابق عقدنامه شماره  ثبت شده در دفترخانه رسمي ازدواج شماره  كه فتوكپي مصدق آن به پيوست تقديم است، با خوانده محترم آقاي  ازدواج كردم.با توجه به عقدنامه مورخ  في مابين اينجانب خواهان  و خوانده آقاي  متأسفانه  قبل از عروسي متوجه جنون اطباقي خوانده شدم و نظر به فتوكپي مصدق پزشكي قانوني و عدم امكان ادامه زندگي مشترك با مشاراليه، لذا به استناد ماده 1121 قانون مدني تقاضاي رسيدگي و صدور حكم نسبت به فسخ واقعه نكاح با احتساب خسارات قانوني وارده را دارم.

 

کمترین زمان ممکن برای فسخ نکاح توسط وکیل

 

divorce ASAP

انجام فسخ نکاح به سریع ترین زمان ممکن

 

زمانی که برای فسخ نکاح توسط وکیل می برد رابطه ی مستقیمی با وکیلی که شما انتخاب می کنید دارد؛ درست است که زمان این کار بستگی به روند اجرایی و رسیدگی دادگاه دارد، اما یک وکیل با تجربه زن یا مرد می تواند این زمان را به مقدار زیادی کاهش دهد.

 

آیا فسخ نکاح توسط وکیل به خاطر بیماری اعصاب و روان ممکن است ؟

بله همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد؛ جنون برای دو طرف حق فسخ می آورد چه این جنون مقطعی (ادواری) باشد و چه دائمی چه قبل از نکاح حادث شده باشد چه بعد از آن.

وکیل فسخ نکاح می تواند با درخواست از پزشکی قانونی و معاینه روانی فرد و گرفتن تصدیق مشکل روانی او به جای شما در دادگاه حاضر شده و با ارائه مدرک فسخ نکاح را به صورت یک طرفه انجام دهد.

 

هزینه وکیل برای فسخ نکاح چگونه محاسبه می شود؟

اگر بخواهید فقط از وکیل فسخ نکاح مشاوره بگیرید، میانگین حق الوکاله بین 20 تا 200 هزار تومان است.

اما اگر برای گرفتن مهریه یا مال باشد درصدی از مبلغ دریافتی به صورت توافقی به وکیل فسخ نکاح تعلق می گیرد.

 

چه مدارکی برای فسخ نکاح باید نزد وکیل ببریم؟

 

 1. اصل و فتوکپی صفحه ی اول و دوم شناسنامه های زوجین.
 2. اصل عقدنامه.

 

توجه: اگر به هر دلیلی اصل عقدنامه را در دسترس نداشتید رونوشت برابر با اصل شده آن میز کفایت می کند .

 

نحوه قرداد با وکیل فسخ نکاح چگونه می باشد؟

شما برای انعقاد قرارداد باید ابتدا از وکیل فسخ نکاح منتخب خود وقت ملاقات بگیرید؛ سپس در ملاقات حضوری می توانید به کمک آیین نامه حق الوکاله را معین کرده و بعد از تعیین اختیارات و محدوده های وکیل قرارداد را تنظیم کنید. البته مبلغ حق الوکاله با توافق طرفین می تواند کم یا زیاد شود.

 

در مطالب مشابه و پر بازدید زیر که نشان از مشکلات حقوقی رایج در ایران است، بهترین راهکار های حقوقی برای مقابله با آنها درج شده است و شما به مطالعه آنها نسبت به تبعات حقوقی این موارد، ایمنی نسبی کسب خواهید کرد

تجربه های چندین و چند ساله در فسخ نکاح و موارد رایج این حوزه

نگارش دادخواست فوری فسخ نکاح به صورت 24 ساعته و با کیفیت تضمین شده

نامزدی بدون اجازه پدر و حل دردسر های بعد از آن

دریافت بهترین راهکار های دریافت مهریه از شوهران ورشکسته

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670