موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۰:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۱
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵۰:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۰:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • مینا آقاجانی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۱:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۵۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۴۶:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • رام خا گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۱۰:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۸:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۲:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل

قبل از بررسی نمودن مزایای مشاوره از طریق چت وکیل، باید گفت که دنیای پیشرفته امروز شرایط ارتباطات را نیز تحت تاثیر قرار داده است؛ در حقیقت پیشرفت در فضای مجازی باعث کوتاه شدن مرزهای بین ارتباطات شده است، یکی از روش های بسیار مفید برای دریافت راهکارهای حقوقی چت با وکیل در فضای مجازی در هر زمان و مکانی می باشد، از آنجا که در بسیاری از موارد دسترسی به وکلای با تجربه به صورت حضوری ممکن نیست. امکان تماس با انواع روش های ارتباط آنلاین با وکیل در فضای مجازی دسترسی به وکلا و دریافت راهکار حقوقی آنلاین را برای همه افراد امکان پذیر کرده است.

 

online free legal advice

چت آنلاین با وکیل از طریق گوشی هوشمند

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از امکانات دیگری که موسسه ما برای رفاه حال هم میهنان عزیزمان فراهم آورده است؛ چت آنلاین با 1000 وکیل پایه یک دادگستری در تخصص های مختلف است؛ برای برقراری چت آنلاین با وکیل، می بایستی ابتدا وکیل خود را انتخاب نموده و سپس از طریق اپراتور با او تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره، شماره او را سیو کرده و من بعد با او چت کنید؛ برای اینکار کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

 

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

 

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت کردن چگونه است؟

 

free online legal advice

چت فوری با وکیل خانواده و طلاق

 

بوجود آمدن امکانات برقراری تماس از طریق واتس آپ، تلگرام و اینستاگرام در فضای مجازی به کسب و کارها و افراد این امکان را داد که محدودیتی در استفاده از شرایط مناسب و برخورداری از امکانات خوب در هر زمینه ای را از دست ندهند. در بسیاری موارد شرایطی پیش می آید که نیازمند دریافت یک راهنمایی یا مشاوره حقوقی با یک وکیل با تجربه هستید و مدارک یا اطلاعاتی را در زمان کوتاه باید به شخص وکیل ارسال کنید. در این زمان هیچ روش دیگری سریعتر از برقراری ارتباط و چت با وکیل در واتس اپ نیست.

 

انواع روش های ارتباط آنلاین با وکیل شامل موارد زیر می باشد:

 

پاسخگویی سریعی که با ارتباط از این روش ها وجود دارد، در بسیاری موارد بسیار بهتر از روش های حضوری می باشد. یکی از مزیت های استفاده از روش های برقراری ارتباط آنلاین با وکیل آرامش خاطر موکل با دریافت راهکارهای مناسب حقوقی قبل از اقدام برای انجام هر کار دیگری می باشد. استفاده از تجربیات وکیل در فیس تایم می تواند قبل از عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت صورت پذیرد. پس از دریافت راهنمایی های لازم شما می توانید با تنظیم یک قرارداد الکترونیکی آنلاین از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین استفاده کنید. شرایط مناسب استفاده از روش های متفاوت چت با وکیل دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص و حساس برای شما مهیا می کند.

یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان می تواند پاسخگوی سوالات حقوقی شما باشد؛ بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی با انواع روش های ارتباطی مجازی را فقط در سایت وکیل تلفنی می توانید دریافت کنید.

بسیاری از راهکارهای مهم حقوقی را می توانید با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از وکلای با تجربه در تمام زمینه های کاری به دست بیاورید.

مشاوره رایگان حقوقی از طریق چت با وکیل شامل چت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی قابل دسترسی است. راهکار حقوقی آنلاین با مکالمه تلفنی با وکیل از طریق چت با وکیل امکان پذیر می باشد.

 

آیا راهنمایی برای مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل وجود دارد؟

بسیاری از وکلای با تجربه با توجه به شرایط خاص دوری مسافت و یا حساس بودن رسیدگی به برخی مسائل در کوتاهترین زمان امکان ارائه مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل را برای افراد متفاوت فراهم آورده اند؛ کافی است شما در زمینه ای که نیاز به دریافت راهنمایی دارید با شماره تلفن وکیل مورد نظر ارتباط برقرار کرده و تمامی موارد مورد نظر خود را در هنگام چت با وکیل بیان نمائید و مدارک لازم را نیز از طریق چت برای او ارسال نمائید. پس از دریافت راهنمایی های لازم امکان تنظیم قرارداد الکترونیکی آنلاین و یا عقد تلفنی قرارداد الکترونیکی وکالت برای شما وجود دارد. موارد ذکر شده با راهنمایی و مشاوره با وکیل تلفنی نیز می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

 

بهترین ابزار برای مشاوره حقوقی رایگان و چت 24 ساعته با وکیل دادگستری چیست؟

 

immediate chat with lawyers

ارتباط فوری با برترین وکلا در کمتر از یک دقیقه

 

بهترین ابزار برای مشاوره حقوقی رایگان و چت 24 ساعته با وکیل دادگستری، شناسایی سایت های معتبر وکلای حقوقی مانند وکیل تلفنی می باشد. با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین شما راه حل های حقوقی برای حل مشکلاتی که به دلایل مختلف قانونی برای شما اتفاق می افتد را در اختیار دارید. خدمات آنلاین و خدماتی که با مشورت با وکیل به دست آورده می شود در بسیاری موارد در پیشبرد هدف شما تاثیرگذار است. سوالات حقوقی خود را با مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در میان بگذارید و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، سوالات حقوقی آنلاین خود را برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه به صورت چت واتساپی در اختیار داشته باشید.

مشاور حقوقی در هر زمان و مکان بهترین راهکارهای حقوقی را در اختیار شما قرار می دهد. با یک مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع شما از زمان مناسب برای اقدام به انجام یک کار مطلع خواهید شد و از شتابزدگی خودداری خواهید کرد. هزینه هایی که توسط راهکار آنلاین حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب می باشد.در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه ها را مدیریت می کنید.

 

روش های مورد اطمینان برای چت با وکیل چیست؟

با در اختیار داشتن شماره همراه یا شماره کاری یک وکیل با تجربه امکان ارتباط و چت با وکیل وجود دارد. به طور کلی روش های مورد اطمینان ارتباط با وکیل شامل موارد زیر می باشد:

اگر از طریق سایت های معتبر آنلاین حقوقی و وکالت اقدام به ارتباط با یک وکیل را داشته باشید می توانید از راهنمایی مطمئن یک وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل در کنار انجام خدمات به صورت وکیل الکترونیکی برخوردار شوید. مشاوره حقوقی از طریق چت کردن با وکیل می تواند کاربرد حقوقی داشته باشد، در صورتی که شما در هنگام دریافت راهنمایی و چت با وکیل تمام شرایط خود را با دقت برای او شرح داده باشید. مسائل حقوقی چه به صورت حضوری در اختیار شما قرار بگیرد و چه شما آن را در فضای مجازی از وکیل بپرسید همگی در چهارچوب قانون قضایی کشور تنظیم شده است.

 

چگونه می شود به وکیلی که تنها با او چت می کنیم و تا حالا او را ندیده ایم، اعتماد کنیم؟

 

online chat with the first class lawyer

چت آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری

 

شاید این سوال پیش بیاید که آیا می توانیم به وکیلی که تا به حال قط با او چت کرده ایم و ملاقات حضوری نداشته ایم اعتماد کنیم؛ بسیاری از افراد قبل از ارتباط با وکیل از سابقه و خدمات انجام شده توسط او اطلاعاتی کسب می کنند و پس از آن اقدام به چت با وکیل از طریق روش های مختلف آنلاین می نمایند. اطمینان به کار یک وکیل همیشه قبل از ارتباط با او توسط بررسی و تحقیق در مورد کار شخص حاصل می شود. با خدمات دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد در اختیار دارید. دریافت کمک از یک وکیل تلفنی تمام وقت شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند . خدمات وکیل تلفنی گسترده و ارزشمند است و برای کلیه افراد از سراسر ایران امکان دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی فراهم آورده است. خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است.

با یک بررسی کلی و دیدن نتایج به مزیت های استفاده از چت آنلاین با وکیل پی خواهید برد.

 

لازم به ذکر است که مطالب مشابه در جدول زیر از رایج ترین مشکلات حقوقی در ایران است که با وارد شدن به آنها به بهترین راهکار های حقوقی برای حل آنها دسترسی خواهید داشت

ویژگی های یک دادخواست حقوقی عالی و با کیفیت و نحوه نگارش آن 

بهترین و ساده ترین راه های حل، پرداخت و دریافت دیه

حل مشکل برادران و خواهران با وصیت نامه پدر (نحوه نگارش بهترین وصیت نامه)

مشکلات حقوقی خانوادگی و راه حل عملی آنها

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام باتشکر از موسسه عالی و وکلای خبرتون.من از مشاوره هاشون راضی بودم ازجمله خانم بهاره توکلی پور که منو در مشکل خانوادگیم بسیار عالی. راهنمایی کردند.تشکر
با توجه به اینکه افراد بعضا بخاطر شرایط زندگی ممکن است نتوانند از مشاوره حضوری و یا تلفنی با وکیل بهره ببرند وکلای این مجموعه آمادگی ارتباط با کاربران به صورت چت را دارند و در هر زمینه ی حقوقی و کیفری و ... کنار کاربران عزیز هستند بنده به عنوان عضوی از وکلای این موسسه در خدمت کاربران ارجمند هستم جمشیدی وکیل موسسه کد ۳۰۴۷۴
سلام.امکان اینکه در خصوص پرونده ها ،بتونیم با وکیل در سریعترین زمان ممکن ارتباط بگیریم یکی از بهترین خدمات شماست
من به عنوان یک کاربر میتوانم به صورت آنلاین از طریق سایت با وکیل متخصص مشکل حقوقی خود چت کنم وبه صورت رایگان مشاوره بگیرم از این که این امکان برای کار بران فراهم شده است از مسئولان سایت وکیل تلفنی بسیار ممنونم
سلام حقیقتا باید امکان چت در فضای مجازی وپرسیدن انواع سوالات گوناگون حقوقی ودریافت آنلاین پاسخ های متناسب با سوال همچنین دریافت سریع انواع خدمات حقوقی مثل نگارش دادخواست و لایحه واظهارنامه وشکایت را تحول بسیار بزرگی دانست که راحتی وسرعت و دقت را به همگان هدیه می دهد
بهتر از این نمیشه
سلام،وقت بخیر.ارائه خدمات حقوقی با سریعترین روش و کمترین هزینه از سوی شما عزیزان مستحق قدردانی است .موفق و موید باشید.
با سلام خدمت کاربران گرامی.خدمات حقوقی رایگان و ارزان از طریق وسایل ارتباط جمعی مثل واتس اپ و سایر موارد یکی از خاصیت های انقلاب ارتباطات است که به محدودیت های مراجعه حضوری پایان داده است و موسسه وکیل تلفنی به نحو احسن آن را به اجرا گذاشته است.در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.مسیح آقاداودی وکیل دادگستری
باسلام اینکه شخصی بتواند ساعت 3 شب مشکل حقوقی خودرا با مشاور در میان بگذارد نتیجه یک سیستم استاندارد به‌نام مجموعه وکیل تلفنی ست، با تشکر از مدیریت و پرسنل محترم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی به نظر من از روش های نوین جهت ارائه مشاوره حقوقی به کاربران ارائه مشاوره از طریق چت با وکیل می باشد که کاربر به سرعت به وکیل خود دسترسی پیدا کرده وبا وی چت کرده وسوالات حقوقی خود را می پرسد وبه نتیجه مطلوب دست پیدا می کند اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد ۱۵۲۱۴ اماده ارائه مشاوره هستم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود در خصوص هرگونه مشكل حقوقي با يك وكيل متخصص و مجرب موضوع موبوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين فرايند را براي شما بزرگواران تسهيل بخشيده است موفق و پيروز باشيد
بسیار خوب
سلام من فقط میخواهم از وکیل تلفنی تشکر کنم چون من هر وقت در هر سااتی از شبانه سوال حقوقی داشتم با وارد شدن در وب سایت وکیل تلفنی سوال حقوقی خودم را گذاشتم و‌در کمتر از ده دقیقه وکلای مختلف به سوال حقوقی من را به بهترین نحو از طریق چت انلاین رایگان مشاوره انلاین دادند جالبه بدونید در چت انلاین شما حتی میتونید مدارک و پرونده خودتان را ارسال نمایید وکیل مدارک شما را به صورت کاملا انلاین بررسی میکنه و به شما رایگان مشاوره میده

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی