موسسه وکیل تلفنی

  • مینا اسلامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۳۵:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل

قبل از بررسی نمودن مزایای مشاوره از طریق چت وکیل، باید گفت که دنیای پیشرفته امروز شرایط ارتباطات را نیز تحت تاثیر قرار داده است؛ در حقیقت پیشرفت در فضای مجازی باعث کوتاه شدن مرزهای بین ارتباطات شده است، یکی از روش های بسیار مفید برای دریافت راهکارهای حقوقی چت با وکیل در فضای مجازی در هر زمان و مکانی می باشد، از آنجا که در بسیاری از موارد دسترسی به وکلای با تجربه به صورت حضوری ممکن نیست. امکان تماس با انواع روش های ارتباط آنلاین با وکیل در فضای مجازی دسترسی به وکلا و دریافت راهکار حقوقی آنلاین را برای همه افراد امکان پذیر کرده است.

 

online free legal advice

چت آنلاین با وکیل از طریق گوشی هوشمند

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از امکانات دیگری که موسسه ما برای رفاه حال هم میهنان عزیزمان فراهم آورده است؛ چت آنلاین با 1000 وکیل پایه یک دادگستری در تخصص های مختلف است؛ برای برقراری چت آنلاین با وکیل، می بایستی ابتدا وکیل خود را انتخاب نموده و سپس از طریق اپراتور با او تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره، شماره او را سیو کرده و من بعد با او چت کنید؛ برای اینکار کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت کردن چگونه است؟

 

free online legal advice

چت فوری با وکیل خانواده و طلاق

 

بوجود آمدن امکانات برقراری تماس از طریق واتس آپ، تلگرام و اینستاگرام در فضای مجازی به کسب و کارها و افراد این امکان را داد که محدودیتی در استفاده از شرایط مناسب و برخورداری از امکانات خوب در هر زمینه ای را از دست ندهند. در بسیاری موارد شرایطی پیش می آید که نیازمند دریافت یک راهنمایی یا مشاوره حقوقی با یک وکیل با تجربه هستید و مدارک یا اطلاعاتی را در زمان کوتاه باید به شخص وکیل ارسال کنید. در این زمان هیچ روش دیگری سریعتر از برقراری ارتباط و چت با وکیل در واتس اپ نیست.

 

انواع روش های ارتباط آنلاین با وکیل شامل موارد زیر می باشد:

 

پاسخگویی سریعی که با ارتباط از این روش ها وجود دارد، در بسیاری موارد بسیار بهتر از روش های حضوری می باشد. یکی از مزیت های استفاده از روش های برقراری ارتباط آنلاین با وکیل آرامش خاطر موکل با دریافت راهکارهای مناسب حقوقی قبل از اقدام برای انجام هر کار دیگری می باشد. استفاده از تجربیات وکیل در فیس تایم می تواند قبل از عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت صورت پذیرد. پس از دریافت راهنمایی های لازم شما می توانید با تنظیم یک قرارداد الکترونیکی آنلاین از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین استفاده کنید. شرایط مناسب استفاده از روش های متفاوت چت با وکیل دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص و حساس برای شما مهیا می کند.

یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان می تواند پاسخگوی سوالات حقوقی شما باشد؛ بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی با انواع روش های ارتباطی مجازی را فقط در سایت وکیل تلفنی می توانید دریافت کنید.

بسیاری از راهکارهای مهم حقوقی را می توانید با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از وکلای با تجربه در تمام زمینه های کاری به دست بیاورید.

مشاوره رایگان حقوقی از طریق چت با وکیل شامل چت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی قابل دسترسی است. راهکار حقوقی آنلاین با مکالمه تلفنی با وکیل از طریق چت با وکیل امکان پذیر می باشد.

 

آیا راهنمایی برای مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل وجود دارد؟

بسیاری از وکلای با تجربه با توجه به شرایط خاص دوری مسافت و یا حساس بودن رسیدگی به برخی مسائل در کوتاهترین زمان امکان ارائه مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل را برای افراد متفاوت فراهم آورده اند؛ کافی است شما در زمینه ای که نیاز به دریافت راهنمایی دارید با شماره تلفن وکیل مورد نظر ارتباط برقرار کرده و تمامی موارد مورد نظر خود را در هنگام چت با وکیل بیان نمائید و مدارک لازم را نیز از طریق چت برای او ارسال نمائید. پس از دریافت راهنمایی های لازم امکان تنظیم قرارداد الکترونیکی آنلاین و یا عقد تلفنی قرارداد الکترونیکی وکالت برای شما وجود دارد. موارد ذکر شده با راهنمایی و مشاوره با وکیل تلفنی نیز می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

 

بهترین ابزار برای مشاوره حقوقی رایگان و چت 24 ساعته با وکیل دادگستری چیست؟

 

immediate chat with lawyers

ارتباط فوری با برترین وکلا در کمتر از یک دقیقه

 

بهترین ابزار برای مشاوره حقوقی رایگان و چت 24 ساعته با وکیل دادگستری، شناسایی سایت های معتبر وکلای حقوقی مانند وکیل تلفنی می باشد. با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین شما راه حل های حقوقی برای حل مشکلاتی که به دلایل مختلف قانونی برای شما اتفاق می افتد را در اختیار دارید. خدمات آنلاین و خدماتی که با مشورت با وکیل به دست آورده می شود در بسیاری موارد در پیشبرد هدف شما تاثیرگذار است. سوالات حقوقی خود را با مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در میان بگذارید و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، سوالات حقوقی آنلاین خود را برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه به صورت چت واتساپی در اختیار داشته باشید.

مشاور حقوقی در هر زمان و مکان بهترین راهکارهای حقوقی را در اختیار شما قرار می دهد. با یک مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع شما از زمان مناسب برای اقدام به انجام یک کار مطلع خواهید شد و از شتابزدگی خودداری خواهید کرد. هزینه هایی که توسط راهکار آنلاین حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب می باشد.در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه ها را مدیریت می کنید.

 

روش های مورد اطمینان برای چت با وکیل چیست؟

با در اختیار داشتن شماره همراه یا شماره کاری یک وکیل با تجربه امکان ارتباط و چت با وکیل وجود دارد. به طور کلی روش های مورد اطمینان ارتباط با وکیل شامل موارد زیر می باشد:

اگر از طریق سایت های معتبر آنلاین حقوقی و وکالت اقدام به ارتباط با یک وکیل را داشته باشید می توانید از راهنمایی مطمئن یک وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل در کنار انجام خدمات به صورت وکیل الکترونیکی برخوردار شوید. مشاوره حقوقی از طریق چت کردن با وکیل می تواند کاربرد حقوقی داشته باشد، در صورتی که شما در هنگام دریافت راهنمایی و چت با وکیل تمام شرایط خود را با دقت برای او شرح داده باشید. مسائل حقوقی چه به صورت حضوری در اختیار شما قرار بگیرد و چه شما آن را در فضای مجازی از وکیل بپرسید همگی در چهارچوب قانون قضایی کشور تنظیم شده است.

 

چگونه می شود به وکیلی که تنها با او چت می کنیم و تا حالا او را ندیده ایم، اعتماد کنیم؟

 

online chat with the first class lawyer

چت آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری

 

شاید این سوال پیش بیاید که آیا می توانیم به وکیلی که تا به حال قط با او چت کرده ایم و ملاقات حضوری نداشته ایم اعتماد کنیم؛ بسیاری از افراد قبل از ارتباط با وکیل از سابقه و خدمات انجام شده توسط او اطلاعاتی کسب می کنند و پس از آن اقدام به چت با وکیل از طریق روش های مختلف آنلاین می نمایند. اطمینان به کار یک وکیل همیشه قبل از ارتباط با او توسط بررسی و تحقیق در مورد کار شخص حاصل می شود. با خدمات دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد در اختیار دارید. دریافت کمک از یک وکیل تلفنی تمام وقت شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند . خدمات وکیل تلفنی گسترده و ارزشمند است و برای کلیه افراد از سراسر ایران امکان دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی فراهم آورده است. خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است.

با یک بررسی کلی و دیدن نتایج به مزیت های استفاده از چت آنلاین با وکیل پی خواهید برد.

 

لازم به ذکر است که مطالب مشابه در جدول زیر از رایج ترین مشکلات حقوقی در ایران است که با وارد شدن به آنها به بهترین راهکار های حقوقی برای حل آنها دسترسی خواهید داشت

ویژگی های یک دادخواست حقوقی عالی و با کیفیت و نحوه نگارش آن 

بهترین و ساده ترین راه های حل، پرداخت و دریافت دیه

حل مشکل برادران و خواهران با وصیت نامه پدر (نحوه نگارش بهترین وصیت نامه)

مشکلات حقوقی خانوادگی و راه حل عملی آنها

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670