موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی فوری

در این مقاله ما شما را با مشاوره فوری تلفنی آشنا خواهیم کرد و همچنین معتبرترین سایت وکیل تلفنی را نیز به شما معرفی می کنیم. راه های شناسایی وکیل واقعی از وکیل تقلبی را به شما خواهیم گفت و موارد استفاده از تلفنی را بازگو می نماییم و این مسأله را که چگونه در موارد حقوقی اعم از کیفری، ثبتی، خانواده، ثبت احوال، اعسار و ...  آناً و سریعاً به صورت 24 ساعته و غیرحضوری از مشاوره یک وکیل خبره و متخصص بهره مند شوید. هدف این سایت از ایجاد شرایط فوری مکالمه تلفنی با وکیل، نه تنها منفعت مالی نبوده بلکه هدف ایجاد بستری برای افزایش امنیت و آگاهی در سطح کشور عزیزمان بوده است. با ما همراه باشید ... 

 

مشاوره حقوقی فوری در هر زمان و هر مکان

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی فوری به شما این امکان را می دهد تا فوراً اقدام به حل مشکلات حقوقی خود از هر نوعی که باشد، نمایید؛ شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر، به روش های آنلاین، تلفنی 24 ساعته به وکیل متخصص متصل شده و مشکل حقوقی خود را بازگو نمایید تا ایشان راهکار های حقوقی ارزان و تضمینی خود را در اختیار شما قرار دهند"

 

 

در چه مواردی به مشاوره حقوقی فوری احتیاج داریم ؟

همانطور که می دانیم در مسائل حقوقی برخی مشکلات، به مشاوره حقوقی فوری نیاز داریم، زیرا که ممکن است گذشت زمان، آن حق را از بین ببرد. برای مثال:

 

 • خیار فسخ نکاح ،مشاوره حقوقی امری فوری است یعنی اگر شما شرایط فسخ نکاح را دارید یا می خواهید مطمئن شوید که مسئله پیش آمده برای شما، در زمره اختیارات فسخ هست یا نه، به مشروت با یک وکیل سرشناس نیاز دارید.

 

به صورت کلی ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوید که مشاوره حقوقی فوری احتیاج داشته باشید.

 

آیا در هر تایم و زمانی می توان از مشاوره حقوقی فوری استفاده کرد ؟

اگر به مشاوره حقوقی فوری تلفنی در هر ساعت از شبانه روز نیاز داشتید می توانید روی مشاوره حقوقی فوری وکلای تلفنی وکیل تل حساب کنید .

از آن جایی که می دانیم حادثه هرگز خبر نمی کند و ممکن است در هر ساعت شبانه روز دچار مشکلی شوید و به مشاوره حقوقی فوری نیاز داشته باشید تیم حقوقی وکیل تل به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان است.

 

معتبرترین سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی

متاسفانه سوء استفاده کنندگان در تمامی عرصه ها وجود دارند و هیچ شغل و حرفه ای از دست بزهکاران و کلاهبردان در امان نیست.

پس ممکن است شما در صورت احتیاج به مشاوره حقوقی فوری دچار تردید شوید که آیا شخصی که از او مشورت حقوقی فوری دریافت می کنید واقعا یک وکیل باتجربه و یک مشاور حقوقی خبره است یا خیر. بهترین و مطمئن ترین سایت و انتخاب برای مشاوره حقوقی فوری وکیل تلفنی همان وکیل تل است، زیرا که نه تنها تیم وکیل تل از بهترین، معروف ترین و خبره ترین وکلای پایه یک دادگستری و زبده ترین مشاوران حقوقی تشکیل شده است.

بلکه به مسائل حقوقی، اهمیت شگرفی داده شده است و صرفاً جنبه سودآوری در نظر گرفته نشده اشت؛ این دلیل کاملاً واضح است، زیرا یک اشتباه کوچک در راهکار های حقوقی می تواند ضررهای جانی ، مالی و روانی جبران ناپذیری برای افراد به همراه دارد.

 

instant lawyer service

مشاوره حقوقی فوری تلفنی

 

چگونه به یک مشاوره حقوقی فوری اعتماد کنیم؟

همانطور که پیشتر گفته شد، مسائل حقوقی جزء حساس ترین مسائل انسان است و نیز به این هم اشاره کردیم که ممکن است افرادی خود را به عنوان وکیل به شما معرفی کنند و نه تنها از شما هزینه دریافت کنند بلکه مشاوره حقوقی فوری اشتباهی نیز به شما بدهند که خسارات ناشی از آن به سختی یا گاها هرگز قابل جبران نباشند.

حال ما به شما راهی را پیشنهاد می کنیم که در ابتدا بتوانید به راحتی از وکیل بودن ضمن با تجربه بودن فردی که از او فوراً مشاوره حقوقی دریافت می کنید اطمینان حاصل کنید.

 

برای فهمیدن این موضوع دو راه بسیار ساده وجود دارد:

اولین نوع آن مشاوره حقوقی آنلاین است که امکان داشتن ارتباط با وکیل از طریق داشتن اینترنت امکان پذیر است؛ اما اگر به اینترنت دسترسی ندارید جای نگرانی نیست چرا که می توانید با وکیل تلفنی تماس حاصل کنید و از مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید.

 

نکته مهم: برای مطمئن شدن از اعتبار وکلای فعال وکیل تلفنی می توانید به راحتی پس از ورود به سایت رسمی کانون وکلا با وارد کردن نام وکیل مورد نظر از وکیل بودن شخص مطمئن شوید. اما اگر در شرایطی بودید که اینترنت در دسترس شما نبود می توانید از 118 شماره کانون وکلای استان خود را گرفته و با تماس به کانون وکلای استان خود از وکیل بودن شخص اطمینان حاصل کنید.

 

اما این روش ها کمی زمانبر هستند و ممکن است گاهی نیاز شما به مشاوره حقوقی فوری تلفنی به قدری سریع باشد که قرصت این کارها را نداشته باشید.

البته از قسمت نظرات کاربران هم می توانید از میزان رضایت هر فرد برای انتخاب بهترین سایت مشاوره حقوقی فوری تلفنی بهره مند شوید.

 

instant lawyer services symbol

انتخاب بهترین وکیل مشاوره حقوقی فوری تلفنی

 

مشاوره حقوقی فوری به چه طریقی در وکیل تلفنی ارائه می گردد ؟

شما با وکیل تل می توانید در هر لحظه از 24 ساعت شبانه روز در سراسر جهان با تلفن های درج شده در صفحه ابتدایی سایت تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی تلفنی بهترین و با تجربه ترین وکلای ایرانی در سریع ترین زمان ممکن بهره ببرید.

 

آیا در مشاوره حقوقی فوری می توان مدارک و مستندات پرونده را ارسال نمود ؟

گاهی ممکن است در برخی از مشاوره های حقوقی تلفنی وکیل، برای دادن نظر قطعی نیاز به دیدن مدارک و مستندات موجود در پرونده شما داشته باشد عمدتاً سایت ها دو راه را برای ارسال مستندات پیش پای شما می گذارند:

 

 • در برخی از سایت ها شما می توانید با گرفتن شماره مشاور حقوقیتان از طریق شبکه های مجازی تصویر مدارک مورد نیاز را برای مشاور خود بفرستید.

 • برخی از سایت ها نیز دارای قسمت چت آنلاین بوده و به شما این امکان را می دهد که با مشاور خود در قسمت چت آنلاین گفت و گو کرده و تصویر مدارک و مستندات پرونده تان را برای مشاورتان ارسال کنید.

 

میزان درصد موفقیت پرونده بعد از مشاوره حقوقی تلفنی در وکیل تلفنی چه میزان می باشد ؟

بدیهی است که حضور وکیل در کنار شما در مراجع قضایی و مراجع قانونی و اداری می تواند به روند سریع و درست پرونده شما کمک کند و برد شما را تا حد زیادی تضمین کند، اما عوامل زیادی ممکن است وجود داشته باشد که شما قادر به استفاده حضوری از وکیل نباشید؛ مثلاً ممکن است در ساعات شبانه به راهکار حقوقی فوری یا فوراً و در لحظه به مشاوره حقوقی فوری نیاز داشته باشید. در برخی از موارد نیز به علت اوضاع اقتصادی نخواهید به صورت حضوری از وکیل استفاده کنید. گاهاً نیز مشکلات کوچکی وجود دارد که با یک مشاوره ساده حل شده و نیاز به حضور وکیل نیست.

راهکار فوری تلفنی با یک وکیل مناسب به صورت تلفنی متخصص و مجرب می تواند به اندازه حضور یک وکیل ناشناس و تازه کار برای شما مفید باشد و صرف حضور نداشتن وکیل نمی توان گفت که شما در پیشبرد پرونده تان موفق نخواهید شد.

 

instant lawyer services of a lawyer

بهترین مشاوران حقوقی تلفنی

 

آیا مشاوره حقوقی فوری دارای گارانتی حل مشکل حقوقی است ؟

در واقع در هیچ پرونده ای نمی توان گفت که به صورت قطعی برد با کدام طرف پرونده است، زیرا عوامل زیادی در صدور رأی نهایی موثر است.

اما ما به شما این تضمین را می دهیم که وکلای باتجربه وکیل تل مشکلات حقوقی شما را حل می کنند و تا حد زیادی برد شما را با کوهی از تجربیات، تضمین می کنند.

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670