موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی فوری

در این مقاله ما شما را با مشاوره فوری تلفنی آشنا خواهیم کرد و همچنین معتبرترین سایت وکیل تلفنی را نیز به شما معرفی می کنیم. راه های شناسایی وکیل واقعی از وکیل تقلبی را به شما خواهیم گفت و موارد استفاده از تلفنی را بازگو می نماییم و این مسأله را که چگونه در موارد حقوقی اعم از کیفری، ثبتی، خانواده، ثبت احوال، اعسار و ...  آناً و سریعاً به صورت 24 ساعته و غیرحضوری از مشاوره یک وکیل خبره و متخصص بهره مند شوید. هدف این سایت از ایجاد شرایط فوری مکالمه تلفنی با وکیل، نه تنها منفعت مالی نبوده بلکه هدف ایجاد بستری برای افزایش امنیت و آگاهی در سطح کشور عزیزمان بوده است. با ما همراه باشید ... 

 

مشاوره حقوقی فوری در هر زمان و هر مکان

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

در چه مواردی به مشاوره حقوقی فوری احتیاج داریم ؟

همانطور که می دانیم در مسائل حقوقی برخی مشکلات، به مشاوره حقوقی فوری نیاز داریم، زیرا که ممکن است گذشت زمان، آن حق را از بین ببرد. برای مثال:

 

 • خیار فسخ نکاح ،مشاوره حقوقی امری فوری است یعنی اگر شما شرایط فسخ نکاح را دارید یا می خواهید مطمئن شوید که مسئله پیش آمده برای شما، در زمره اختیارات فسخ هست یا نه، به مشروت با یک وکیل سرشناس نیاز دارید.

 

به صورت کلی ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوید که مشاوره حقوقی فوری احتیاج داشته باشید.

 

آیا در هر تایم و زمانی می توان از مشاوره حقوقی فوری استفاده کرد ؟

 

اگر به مشاوره حقوقی فوری تلفنی در هر ساعت از شبانه روز نیاز داشتید می توانید روی مشاوره حقوقی فوری وکلای تلفنی وکیل تل حساب کنید .

از آن جایی که می دانیم حادثه هرگز خبر نمی کند و ممکن است در هر ساعت شبانه روز دچار مشکلی شوید و به مشاوره حقوقی فوری نیاز داشته باشید تیم حقوقی وکیل تل به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان است.

 

معتبرترین سایت برای مشاوره حقوقی تلفنی

متاسفانه سوء استفاده کنندگان در تمامی عرصه ها وجود دارند و هیچ شغل و حرفه ای از دست بزهکاران و کلاهبردان در امان نیست.

پس ممکن است شما در صورت احتیاج به مشاوره حقوقی فوری دچار تردید شوید که آیا شخصی که از او مشورت حقوقی فوری دریافت می کنید واقعا یک وکیل باتجربه و یک مشاور حقوقی خبره است یا خیر. بهترین و مطمئن ترین سایت و انتخاب برای مشاوره حقوقی فوری وکیل تلفنی همان وکیل تل است، زیرا که نه تنها تیم وکیل تل از بهترین، معروف ترین و خبره ترین وکلای پایه یک دادگستری و زبده ترین مشاوران حقوقی تشکیل شده است.

بلکه به مسائل حقوقی، اهمیت شگرفی داده شده است و صرفاً جنبه سودآوری در نظر گرفته نشده اشت؛ این دلیل کاملاً واضح است، زیرا یک اشتباه کوچک در راهکار های حقوقی می تواند ضررهای جانی ، مالی و روانی جبران ناپذیری برای افراد به همراه دارد.

 

instant lawyer service

مشاوره حقوقی فوری تلفنی

 

چگونه به یک مشاوره حقوقی فوری اعتماد کنیم؟

همانطور که پیشتر گفته شد، مسائل حقوقی جزء حساس ترین مسائل انسان است و نیز به این هم اشاره کردیم که ممکن است افرادی خود را به عنوان وکیل به شما معرفی کنند و نه تنها از شما هزینه دریافت کنند بلکه مشاوره حقوقی فوری اشتباهی نیز به شما بدهند که خسارات ناشی از آن به سختی یا گاها هرگز قابل جبران نباشند.

حال ما به شما راهی را پیشنهاد می کنیم که در ابتدا بتوانید به راحتی از وکیل بودن ضمن با تجربه بودن فردی که از او فوراً مشاوره حقوقی دریافت می کنید اطمینان حاصل کنید.

 

whatsapp dowry legal advice

 

برای فهمیدن این موضوع دو راه بسیار ساده وجود دارد:

اولین نوع آن مشاوره حقوقی آنلاین است که امکان داشتن ارتباط با وکیل از طریق داشتن اینترنت امکان پذیر است؛ اما اگر به اینترنت دسترسی ندارید جای نگرانی نیست چرا که می توانید با وکیل تلفنی تماس حاصل کنید و از مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید.

 

نکته مهم: برای مطمئن شدن از اعتبار وکلای فعال وکیل تلفنی می توانید به راحتی پس از ورود به سایت رسمی کانون وکلا با وارد کردن نام وکیل مورد نظر از وکیل بودن شخص مطمئن شوید. اما اگر در شرایطی بودید که اینترنت در دسترس شما نبود می توانید از 118 شماره کانون وکلای استان خود را گرفته و با تماس به کانون وکلای استان خود از وکیل بودن شخص اطمینان حاصل کنید.

 

اما این روش ها کمی زمانبر هستند و ممکن است گاهی نیاز شما به مشاوره حقوقی فوری تلفنی به قدری سریع باشد که قرصت این کارها را نداشته باشید.

البته از قسمت نظرات کاربران هم می توانید از میزان رضایت هر فرد برای انتخاب بهترین سایت مشاوره حقوقی فوری تلفنی بهره مند شوید.

 

instant lawyer services symbol

انتخاب بهترین وکیل مشاوره حقوقی فوری تلفنی

 

مشاوره حقوقی فوری به چه طریقی در وکیل تلفنی ارائه می گردد ؟

شما با وکیل تل می توانید در هر لحظه از 24 ساعت شبانه روز در سراسر جهان با تلفن های درج شده در صفحه ابتدایی سایت تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی تلفنی بهترین و با تجربه ترین وکلای ایرانی در سریع ترین زمان ممکن بهره ببرید.

 

آیا در مشاوره حقوقی فوری می توان مدارک و مستندات پرونده را ارسال نمود ؟

گاهی ممکن است در برخی از مشاوره های حقوقی تلفنی وکیل، برای دادن نظر قطعی نیاز به دیدن مدارک و مستندات موجود در پرونده شما داشته باشد عمدتاً سایت ها دو راه را برای ارسال مستندات پیش پای شما می گذارند:

 

 • در برخی از سایت ها شما می توانید با گرفتن شماره مشاور حقوقیتان از طریق شبکه های مجازی تصویر مدارک مورد نیاز را برای مشاور خود بفرستید.

 • برخی از سایت ها نیز دارای قسمت چت آنلاین بوده و به شما این امکان را می دهد که با مشاور خود در قسمت چت آنلاین گفت و گو کرده و تصویر مدارک و مستندات پرونده تان را برای مشاورتان ارسال کنید.

 

میزان درصد موفقیت پرونده بعد از مشاوره حقوقی تلفنی در وکیل تلفنی چه میزان می باشد ؟

 

بدیهی است که حضور وکیل در کنار شما در مراجع قضایی و مراجع قانونی و اداری می تواند به روند سریع و درست پرونده شما کمک کند و برد شما را تا حد زیادی تضمین کند، اما عوامل زیادی ممکن است وجود داشته باشد که شما قادر به استفاده حضوری از وکیل نباشید؛ مثلاً ممکن است در ساعات شبانه به راهکار حقوقی فوری یا فوراً و در لحظه به مشاوره حقوقی فوری نیاز داشته باشید. در برخی از موارد نیز به علت اوضاع اقتصادی نخواهید به صورت حضوری از وکیل استفاده کنید. گاهاً نیز مشکلات کوچکی وجود دارد که با یک مشاوره ساده حل شده و نیاز به حضور وکیل نیست.

راهکار فوری تلفنی با یک وکیل مناسب به صورت تلفنی متخصص و مجرب می تواند به اندازه حضور یک وکیل ناشناس و تازه کار برای شما مفید باشد و صرف حضور نداشتن وکیل نمی توان گفت که شما در پیشبرد پرونده تان موفق نخواهید شد.

 

instant lawyer services of a lawyer

بهترین مشاوران حقوقی تلفنی

 

آیا مشاوره حقوقی فوری دارای گارانتی حل مشکل حقوقی است ؟

در واقع در هیچ پرونده ای نمی توان گفت که به صورت قطعی برد با کدام طرف پرونده است، زیرا عوامل زیادی در صدور رأی نهایی موثر است.

اما ما به شما این تضمین را می دهیم که وکلای باتجربه وکیل تل مشکلات حقوقی شما را حل می کنند و تا حد زیادی برد شما را با کوهی از تجربیات، تضمین می کنند.

 

 

طلاق فوری به هر علتی

وکیل اورژآنسی 24 ساعته

تکست 24 ساعته به وکیل (مشاوره حقوقی متنی)

تماس صوتی و تصویری با وکیل

وکیل تلفنی در تمامی شهر ها

نگارش فوری و 24 ساعته انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی با کیفیت تضمینی

وکیل سریع السیر واتساپی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام با احترام به تک تک شما وعرض ادب وتبریک سال نو از شما بزرگوار خانم وکیل درخواستی راجع به پرونده ضرب وشتم که شاکی اقرار می‌کند در شبی در حین برگشت از سرکار که به گفتهایش سه خودرو گشتی انتظامی در تهران در منطق حدود ه راه آهن در مسیر شاپور مولوی فرد شاکی را حالا به چه موردی مواجه می‌شوند که بد از سوالات این فرد را می‌زنند و این فرد را در مقابل کلانتری۱۱۶ مولوی که جنب شهرداری مرکزی و باز مقابل پارک هرندی دقیقا هر سه قسمت دارا بودن دوربین مراقبتی هست و هر کدام نگهبان خودش را درب در ورودیش دارد که دقیق بقل هم هستند و بجز آن تجهیزات دوربین ورود و خروج و داخل محدوده ثبت تخلفات انتظامی راهور بابت پلاک وغیره نصب شده که باز دوربین راهور باز جنب کلانتری کنترول میباشد چون بازار هست بعضی خودروها سواری ممنوع میباشد تا مسیر حدود بازار این شاکی باز عنوان می‌کند باز درب کلانتری من را زدند و با سبد خرما و غیره که انتقال میدادم اون بار خرما را هم پخش به وسط خیابان و دور سه خودروی نظامی با چراغ گردان قرمز نصب بر خودرو پلیس هست پخش می‌کنند و از هر خودرو این فرد مذکور را با تجهیزات نظامی ایشان را ظرب وشتم می‌کنند و داخل کلانتری ارجاع نمی‌دهند و حمان موقع اول خودروها گشت هر سه متواری می‌شوند و این فرد حالا به چه دلیلی خودش هم رجوع به کلانتری بابت شکایت خود نمی‌شود یا به اث۱۹۷ بازرسی هم نقل نمی‌کند که از بازرسی بد چند دقیقه نیرویی نظامی بابت درخواست ایشان حالا چه بدی مامور و یا چه خوبیشان را ابراز نمی‌کند پ با آن بار به گفته های خودش که حدودا من دوبار در بازرسی و دادسرا باهاش برخورد داشتم سن‌شان ۳۰تا۳۵سال را داشتند و رفتار و حرکات غیر شخصیت فردی معاشرتی که من را دید باز نه من خبر داشتم و نه اون که شاکی از من مامور شدی که گشتی آن محدوده با موتور یا بعضی مواقع با خودرو نظامی که فقط خودرو علائم داشت ولی موتور در سال ۹۹ ۱۳ نداشت و در ضمن بزرگوار من شیفت کاریم هم نبوده و در استراحت بودم منزل چون بد انگار چند روز که به خود میاد به خود میگد حالا کجا برم شاکی ووقتی هم عنوان شکایت داشته نمیدونسته کدام محدوده شهر بوده تا برود پروند دقیق را برسی کنند متوجه جنب کلانتری باز رفتار خوبی نکردند بهش یادش می‌آید و حرکت را که تخمین می‌زند متوجه می‌شود که اطراف بازار بوده با با عرض پوزش شب هم بوده حدودا ساعت ۱ بامداد که خلوت بوده و نگهبانان یکیشان از صدای خودرو که فوری درب کلانتری را باز کند برا گشتی بدونه بوغ زدن چون پشت درب پست می‌دهد متوجه نشدند و من هم لهجه ام اصفهانی است باز این را هم نگفته بود که این مشخصات را دارد به ۱۹۷ بازرسی که من را دید چون دیرتر از من خیلی زیاد دیر کرده بود من را با نگفت تو بودی چون لحچه همان بود که زدند م و گشت مولوی خودرو زیاد دارد و هر سه خودرو با هم گشت نمی‌زنند چون هر کدام از محدودای هست و اگر باز باهم بودند چی پی اس معلوم می‌کند باز آشنا دارد و رفته. پرسیده گفتند ۱۹۷ یکی باید بابت پرونده میگذاشته که عنوان کند پرونده را پیگیری گردیم و این مامور بوده که ما را از این همه عنوان نموده‌اند چون کارای متهم چی ببخشید اشتباه نشد متهم واقعا میگیرم که زورگیر یا مورد مشهود باشد تا خودم خلاف واقع عنوان گذارش ندهم ولی بزرگوار اگه ایشان راست می‌گفت چرا دوربین یا چی پی اس خودرو یا هر سه نگهبان یا چرا اطراف یا جنب کلانتری پیاده کنم اگه مورد رفتاری هم نداشت باید دلالت به کلانتری میشد بابت چند ساعتی که آروم بشود همین توری پیاده نمی‌کردم با اینکه درگیر با ما هم نمی‌شود و حالا بد این همه سال ۹۹ تا حالا حکم جلب صادر شده که دادسرا رفتم با فیش آزاد نمود و گفته هام را باز گفتم جناب قاضی فرمود شاید دوربین یا شاهد آورده اخه همه جا را گشتند فکر کنم در حال خودش نبوده که یکی گشت که سه گشتی ولی شاهد بد از این همه وقت نبوده چون من اصفهان هستم و احضار شدم دادسرا نظلام که تا خبر بشم کی دادگام هست باز ببخشید شاهد را در این موارد قبول دارند که دوربین هم نگرفته و غیره وچی پی اس هم نبوده و هم مرخصی بودم چون آشنا دارد حالا بزرگوار چه دستوری امر میفرمایید من در خدمتم من حدودا ۱۳ سال سر کارم و تا بحال این موضوع این طوریش نبوده شاید هم متهم رو کارش نموده خودش شاکی چرا محکوم نمیشد چون خلاف واقع عنوان تا اینجا نموده شاید هم برا جرمی که نخورد این را میخواد عنوان کند قبول هست چون بجز این موضوع شاهد کسی را نمی‌تواند بیاورد پس چرا اون موقع نیاورد با تشکر از شما بزرگواران شب بیدار و با این جرم ها و غیر جرم ها سر کار دارید خدا بهتان عنایت بفرمایند به شما و همکاران گرامیتان سپاس
من پرداخت کردم واریزی دارم اماچون ازسیستم دراومدم بیرون الان کجابایددرخواست کنم یا ثبت نظرکجاببینم
با سلام از مجموعه محترم موسسه بسیار تشکر میکنم که با امکانات بسیار خوبشون و دسترسی سریع در تمامی موارد حقوقی مقدمات حل مشکلات حقوقی را برای هم وطنان فراهم نموده اند.
سلام و عرض ادب، حضور وکیل در کنار شما در مراجع قضایی و مراجع قانونی و اداری می تواند به روند سریع و درست پرونده شما کمک کند و برد شما را تا حد زیادی تضمین کند، اما عوامل زیادی ممکن است وجود داشته باشد که شما قادر به استفاده حضوری از وکیل نباشید؛ مثلاً ممکن است در ساعات شبانه به راهکار حقوقی فوری یا فوراً و در لحظه به مشاوره حقوقی فوری نیاز داشته باشید. در برخی از موارد نیز به علت اوضاع اقتصادی نخواهید به صورت حضوری از وکیل استفاده کنید. گاهاً نیز مشکلات کوچکی وجود دارد که با یک مشاوره ساده حل شده و نیاز به حضور وکیل نیست.
سلام وقت بخیر . وظیفه شخصی خود میدانم که از مجکوعه محترم موسسه مردمی وکیل تلفنی تشکر کنم . واقعا در این دوره از زندگی که فشارهای اقتصادی و شغلی و آلودگی و ... گریبان گیر مردم شده است وجود چنین موسسه ای که به راحتی و با کمترین هزینه آماده ارائه مشاوره لازم میباشد یک نعمت است به ویژه اینکه ساعات فعالیت شما نیز نا محدود و شبانه روزی میباشد . ممنون از زحمات تک تک شما عزیزان و وکلای محترمتان .
با سلام و احترام، در زندگی همه ما نقاط عطف یا بزنگاه هایی وجود دارد که در صورت دانستن راه و روش درست و اقدام به موقع ،هیچ گاه حسرت به دل نمی مانیم و از سوی دیگر پیش می آید که گاهی از اوقات، نیاز فوری به یک راهنمایی اصولی را احساس می کنیم . تصور کنید در یک آپارتمان 10 طبقه و با تعداد واحد های زیاد ، روزی یکی از همسایگان بی خبر زنگ منزل تان را فشرده و مدعی می شود به جهت تعمیر لوله های فاضلاب باید برخی از وسایل آشپزخانه را باز کند تا آن مشکل را بر طرف نماید و شما در دوراهی بدی می مانید. از یک طرف شرم جواب رد دادن به وی و از طرف دیگر ترس خرابی ادوات آشپزخانه و پاسخگو نبودن هسمایه شما را مستاصل می کند. به راستی در چنیین حالتی چه تصمیم باید گرفت؟ پاسخ سوال بسیار ساده است ، باید با یک ارتباط ساده با موسسه وکیل تلفنی تمام نگرانی موجود را از خود دور نمایید چرا که همکاران موسسه با تنطیم یک متن مناسب و اصولی آن هم در کمتر از 5 دقیقه و امضای دو همسایه در زیر متن آن ، به راحتی مشکل شما را حل می نمایند. حال در نظر بگیرید که این موقیت عالی در تمامی روزهای سال و ساعات شبانه روز برقرار بوده و هر مشکلی کمتر از 5 دقیقه رفع می شود . بدون شک بسیاری از ترس ها و دغدغه های مان از بین رفته و از قرار گرفتن در موقعیت های حساس، بیم و واهمه ای نخواهیم داشت.
با سلام بدیهی است که حضور وکیل در کنار شما در مراجع قضایی و مراجع قانونی و اداری می تواند به روند سریع و درست پرونده شما کمک کند و برد شما را تا حد زیادی تضمین کند، اما عوامل زیادی ممکن است وجود داشته باشد که شما قادر به استفاده حضوری از وکیل نباشید؛ مثلاً ممکن است در ساعات شبانه به راهکار حقوقی فوری یا فوراً و در لحظه به مشاوره حقوقی فوری نیاز داشته باشید. در برخی از موارد نیز به علت اوضاع اقتصادی نخواهید به صورت حضوری از وکیل استفاده کنید. گاهاً نیز مشکلات کوچکی وجود دارد که با یک مشاوره ساده حل شده و نیاز به حضور وکیل نیست. راهکار فوری تلفنی با یک وکیل مناسب به صورت تلفنی متخصص و مجرب می تواند به اندازه حضور یک وکیل ناشناس و تازه کار برای شما مفید باشد و صرف حضور نداشتن وکیل نمی توان گفت که شما در پیشبرد پرونده تان موفق نخواهید شد
سلام و ادب ز آن جایی که می دانیم حادثه هرگز خبر نمی کند و ممکن است در هر ساعت شبانه روز دچار مشکلی شوید و به مشاوره حقوقی فوری نیاز داشته باشید تیم حقوقی وکیل تل به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان است
با سلام و درود از اینکه در موسسه وکیل تلفنی مشغول خدمت شده ام بسیار مسرورم به نظر اینجانب یکی از بهترین کارهایی که در طول این سالیان در حوزه ی وکالت انجام شده است راه اندازی این موسسه می باشد کیفیت کار آنجا مشخص می شود که موسسه ۲۴ ساعته قادر به پاسخگویی مخاطبان خود می باشد .
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
تحمل حبس ازپزشک قانونی اگرمن پول ندارم به جای جایگزین حبس چه کار بکنم

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی