موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته

سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته

اگر بخواهیم پرونده قضایی را در گذشته بررسی کنیم به نکات جالب توجهی می رسیم، شاید ۱۰۰ یا ۲۰۰ سال پیش اصلاً چیزی به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی به شکل امروزی وجود نداشته است؛ اما تقریباً در قرن فعلی آرام‌ آرام، وکالت و مشاوره شکل جدی تری به خود گرفته است؛ البته شاید تا همین ده سال پیش هم استفاده کردن از وکیل برای بسیاری از مردم مقدور نبوده است و شغل وکالت هم بیشتر مختص طبقه ثروتمند جامعه بوده است؛ اما در سال های اخیر مشاوره حقوقی و وکیل 24 ساعته رشد جالب توجهی داشته و امروزه با وکیل تلفنی همه مردم در هر مکان و در هر زمانی می توانند از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و یا آنلاین استفاده کنند؛ یکی از شیوه های مشاوره پاسخ دادن به سوالات افراد و یا به عبارت بهتر سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته است که در این مطلب به طور مفصل مورد توضیح و تفصیل قرار خواهد گرفت؛ اما قبل از آن از به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

نحوه پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین در وکیل تلفنی (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

سوال و جواب حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری چه مزایایی دارد؟

 

online legal questioning with high ranked lawyers

پاسخ فوری و 24 ساعته به تمامی سوالات حقوقی توسط وکیل آنلاین

 

سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری قطعاً مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه دارد؛ شما اگر بخواهید به صورت حضوری به چنین وکلایی مراجعه کنیم قطعاً باید هزینه‌های سنگینی را برای مشورت گرفتن از آن ها پرداخت کنید ...

 • این در حالی است که در مجموعه ما می توانید بدون پرداخت هزینه بسیاری از مشکلات حقوقی خودتان را رفع نمایید. نکته جالب در مجموعه ما این است که پرسش و پاسخ فوری حقوقی به شیوه های مختلف انجام می شود. شما می توانید هم از مشاوره حقوقی آنلاین و هم از مشاوره حقوقی تلفنی مجموعه ما استفاده کنید؛ نکته دیگری که سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته دارد این است که شما می‌توانید هر سوال و ابهام قانونی خودتان را به آسانی بپرسید و جواب کامل آن را دریافت کنید بدون آنکه نیاز داشته باشید زمان زیادی برای این کار صرف کنید. قطعاً استفاده از مشاوره حقوقی به این شکل در مجموعه ما مزایای بیشتری هم برای شما خواهد داشت که در هنگام استفاده از آن متوجه خواهید شد.

 

سوال و جواب فوری حقوقی توسط وکیل پایه یک به چه روش هایی ممکن است؟

 

 

در مجموعه ما پرسش و پاسخ حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته به شیوه های مختلفی انجام می شود. اولین و متداول ترین شیوه در مجموعه ما استفاده از پنل کاربری در وب سایت است؛ برای این کار تنها کافیست شما در وب سایت وکیل تلفنی ثبت نام کنید و دارای پنل کاربری شوید.

پس از آن شما می توانید سوالات خودتان را از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته ما بپرسید و آن ها نیز به سرعت جواب شما را خواهند داد. همچنین شما می توانید با مشاوره حقوقی و وکیل آنلاین مجموعه ما از طریق پیام رسان واتساپ ارتباط برقرار کنید و پرسش و پاسخ خودتان را در آن قسمت انجام دهید.

شیوه دیگری که برای سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته در مجموعه وکیل تلفنی وجود دارد؛ استفاده از رایچت حقوقی است که در گوشه سمت راست وب سایت قابل مشاهده می باشد؛ البته در صورتی که قصد داشته باشید از یک وکیل برای پرونده خودتان به صورت کامل استفاده کنید هم می توانید به صورت تلفنی و حتی تصویری با او در ارتباط باشید.

 

آیا امکان سوال و جواب حقوقی تلفنی و فوری رایگان نیز وجود دارد؟

 

immediate free legal consultancy through phone possibility

پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین و 24 ساعته با وکیل دادگستری پایه یک

 

قطعاً وکلای ما در قبال علمی که به دست آورده اند و امروز قصد دارند در اختیار شما قرار دهند سال ها تلاش بی‌وقفه داشتند و مشکلات بسیار زیادی را متحمل شده اند؛ همچنین کارکنان مجموعه ما نیز به صورت شبانه روزی به دنبال آن هستند که بهترین خدمات را به شما بدهند؛ با این وجود سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته درمجموع هم وجود دارد؛ اما این که بخواهید به صورت رایگان، فوری و تلفنی با وکیل دادگستری مشاوره داشته باشید و پرسش و پاسخ کنید کمی غیر منطقی است.

در مجموعه ما پایین ترین و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی در سراسر کشور انجام می‌شود و قطعاً دیدن هزینه های آن شما را هم در این زمینه توجیه خواهد کرد. توجه داشته باشید که حتی همین ارزانترین مشاوره حقوقی تلفنی در مجموعه ما نیست به صورت اقساطی هم امکان پذیر است و شیوه اقساطی آن نیز به این گونه است که هزینه آن بر روی قبض تلفن شما و آخر هر ماه می آید؛ البته برای اطلاعات بیشتر می توانید از پشتیبانان ما در این زمینه سوال بپرسید.

 

سوال و جواب فوری و رایگان حقوقی با برترین وکلای کدام شهرهای صورت می گیرد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

 1. سوال و جواب حقوقی فوری و رایگان اصفهان

  • استان اصفهان یکی از بزرگترین و تاریخی ترین استان‌های کشور ما محسوب می‌شود و از شهرستان های بسیار زیادی تشکیل شده است با توجه به جمعیت بسیار زیادی که در این استان وجود دارد نیاز به مشاوره حقوقی و وکیل آنلاین نیز در آن به شدت احساس می شود. وکلا و مشاورین مجموعه ما در استان اصفهان در خدمت مردم فهیم این استان هستند که نسبت به سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته برای آنها اقدام کنند. ارائه خدمات به مردم استان اصفهان همیشه برای مجموعه ما از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

 

 1. سوال و جواب رایگان حقوقی آنلاین و فوری در کرج

  • شهرستان کرج و یا به عبارت بهتر استان البرز با وجود اینکه در نزدیکی پایتخت کشورمان واقع شده است؛ اما با توجه به اینکه به تنهایی جمعیت زیادی دارد و نیاز به مشاوره خانواده در کرج در آن به شدت احساس می شود، در مجموعه وکیل تلفنی به صورت اختصاصی برای آن برنامه ریزی شده است؛ مشاورین و حقوقدانان با تجربه و آشنا به مسائل مربوط به این استان در مجموعه ما فعالیت می کنند که مردم ساکن شهرستان کرج و استان البرز می توانند نسبت به سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته از آنها اقدام کنند.

 

 1. سوال و جواب حقوقی آنلاین و رایگان فوری در شیراز

  • شیراز، استانی که نام آن با شعر و ادبیات و گل و بلبل و زیبایی در هم آمیخته است. استان فارس و شهرستان شیراز به عنوان یکی از بزرگترین و توریستی ترین استان ها و شهر های کشور ما جمعیت بسیار زیادی دارد و طبیعتاً برای مجموعه ما در کنار تمامی نقاط دیگر کشور ارزش و جایگاه بالایی دارد؛ وکلای شیرازی 24 ساعته ما که اصالت شیرازی دارند و با آگاهی از مشکلاتی که معمولاً در آن محیط ایجاد می شود در خدمت شما هستند تا نسبت به سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته به شما کمک کنند.

 

سوال و جواب حقوقی رایگان و آنلاین در چه زمینه های حقوقی موجود می باشد؟

 

legal advice different backgrounds

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته طلاق با وکیل دادگستری متخصص

 

 1. پرسش و پاسخ حقوقی رایگان و آنلاین خانواده:

  • سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته در مجموعه ما در قسمتهای مختلف و متنوعی ارائه می شود که در اینجا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم و اولین قسمتی که به آن می پردازیم پرسش و پاسخ حقوقی رایگان و آنلاین خانواده است. قطعاً بسیاری از پرونده‌هایی که در دادگاه ها تشکیل می شود به دلیل مشکلات خانوادگی هستند و ما با توجه به این موضوع حقوقدانان مجرب و متخصص در زمینه های طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، ارث و میراث و ... در مجموعه خودمان گرد هم آورده ایم تا پاسخگوی سوالات شما باشند.

 

 1. سوال و جواب حقوقی رایگان اداره کار:

  • کارمندان عزیز و بسیاری از افرادی که با حقوق اداره کار در حال گذران زندگی هستند هم مشکلات حقوقی بسیار زیادی دارند و مجموعه ما در این زمینه آگاهی دارند. مشاوره حقوقی بسیار زیادی هستند که تمایل دارند در این زمینه‌ها به این عزیزان کمک کنند و به شکل سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته در خدمت این عزیزان هستند تا پاسخگوی مشکلات آن ها برای پیدا کردن یک راه حل منطقی باشند؛ اگر شما هم کارمند هستید و یا در اداره ای مشغول به کار می باشید می توانید مشکلات خودتان را در این قسمت و با وکلای متخصص در این زمینه مطرح کنید و از آن ها راه حل بگیرید.

 

 1. سوال و جواب حقوقی رایگان قوه قضاییه:

  • اگر با قوانین قوه قضاییه آشنایی ندارید و یا به دنبال آن هستید که در مورد پرونده خودتان اطلاعات بهتری کسب کنید تمامی وکلا و حقوقدانان ما در خدمت شما هستند تا شما را برای رسیدن به راه حل برای مشکلات تان یاری رسانند. در مجموعه ما در تمامی زمینه ها وکلای متخصص حضور دارند و به دنبال آن هستند که به هر شیوه ای که شده به شما عزیزان در راه حل مشکلات تان کمک کند؛ البته شما می توانید در مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه آن عملکرد گذشته این متخصصین علم حقوق را مشاهده کنید و با اعتماد بیشتر نسبت به آن ها، سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری 24 ساعته با آن ها داشته باشید.

 

 

سوال حقوقی دارم

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

اورژانس وکالت 24 ساعته

گارانتی مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی

چت واتساپی با وکیل

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام وخسته نباشید.من نگهبان یه انبارآجرنماهستم یکی ازهمکارام چندماه پیش ازکاراخراج شد.حالا رفته ازصابکارمون شکایت کرده که کمردردهای شدیدبابت این مدت گرفته که براسنگینی کاربود.این آقا دستشون کج بودوازانبار دزدی میکرد.یه نانویی هست که تو شهر مافقط ازاون برندماداریم این پارسال یه بیست لیتری ازانبار برده وحالادیده نمیتونه به پول تبدیل کنه میخوادازطریق بچه های ما اونوبه پول تبدیل کنه حالا سوالی که دارم اینه باتوجه به اینکه اینجا دوربین مداربسته داره فیلمی که نانوروبیاره آیاتوروند دادگاه تاثیر داره بعدش این آقابه صورت روز مزدکارمیکرده آیاحق وحقوقی بهش تعلق میگیره یاچکارکنیم که با گرفتن نانووفیلم به دادگاه ثابت بشه ایشون دزدی کرده باتشکراز شماعزیزان
بنده چند ماه پیش برای شخصی از طرف خودم وام گرفتم و قرار شد قسط وام را پرداخت کنه و بعد وام خرد خرد مبالغی قرض دادم که نزدیک 10 میلیون میشه، بعد از گذشت چند قسط از وام به بهانه های مختلف قرض من را نمیدهد و من متوجه شدم که قبل و بعد از من از چند نفر دیگه قرض کرده و پول اون اشخاص هم نداده و بعد قرض از من گوشی نو خریده موتور صفر کیلومتر خریده (اقساط با پیش پرداخت5میلیون) و حتی یکبار زنگ زد گفت میخوام از کسی قرض کنم و بهش گفتم حسابم مسدوده میزنه به حسابت که بعدش واریز کنی حسابم، من قبول نکردم( پیامش هست) احتمال میدم شکایت هایی در دادگاه داشته باشه از قبل، قصد دارم جدا از اینکه مطالبه وجه کنم در دادگاه، شکایتی بابت کلاهبرداری در این مورد که از اشخاص مختلف قرض میگیره و پس نمیده انجام بدم ، اگر میشه راهنمایی کنید که چه شکایتی میتونم مطرح کنم، بنده 3نفر دیگه از طلبکاراش رو میشناسم یکی10میلیون میخواد، یکی 1میلیون500هزار یکی دیگه تقریبا5 میلیون با2نفر از این اشخاص صحبت کردم اونا حاضرن بیان برای شکایت پرینت واریز به حساب دارم ، یکسری پیامک دارم ، یکسری صدا های ضبط شده موجود هست، ولی سفته چک یا دست نوشته ندارم لطفا راهنمایی کنید که چگونه میشه به عنوان کلاهبردار از این شخص شکایت کرد
با سلام و تشکر از پاسخگویی شما و همکاران محترمتان اینجانب طی یک قرارداد دست نویس همراه با امضا دو نفر شاهد مقداری پول را تحت عنوان سرمایه گذاری و قرض به طرف مقابل پرداخت نمودم ، و طرف اول به بنده بابت برگشت سرمایه بعلاوه سود سرمایه گذاری چند فقره چک داد و یک ویلا را بعنوان امانت و تضمین پاس شدن چک ها بنامم زد و در حال حاضر سند تک برگ ویلای مذکور بنام بنده و نزد بنده میباشد اما ویلا با توافق طرفین به مدت ۱۴ ماه در تصرف طرف اول میباشد ، و در قرارداد نوشتیم که در صورت پاس شدن چک ها سند ویلا مجددا بنام ایشان باید برگردد و همچنین نوشتیم در صورت برگشت چک ها ، سند ویلا بنام بنده نافذ و معتبر است . در حال حاضر چک ها ی ایشان برگشت خورده و ایشان متواری هستند . لازم به ذکر است کل پولی که به ایشان دادیم حدود بیست و پنج میلیارد است و ایشان در این مدت یکسال حدود دو میلیارد بابت علی الحساب سود با رقم های مختلف بحساب بنده واریز کرده ، حال وکیل ایشان اظهار نامه داده که توافق نامه معامله ربوی بوده و ضمن استرداد چک های موکلم ، سند ویلا را بنام موکل برگردانید . آیا ادعای وکیل ایشان تحت عنوان ربوی بودن توافق نامه درست است ؟ بنده باید چه کنم ؟ تشکر
من سوالی درمورد اینکه اگر کسی چک سفیدامضا رابزور گرفته و ته چک باروی چک که خط من نیست وخط نگاری فرستاده‌ شده واین امر ثابت شده چناچه بامبلغی که خودش نوشته وپول بهره ای گرفته باشد آیا هم کسیکه پول رابهرهدای داده وهم کسیکه باچک من بدون اطلاع من پول بهره ای گرفته باشد واین ثابت شود هردو مجرم خواهندبود حکم دادگاه دراین مورد چیست
سلام من نه ماه پیش کاور مبل سفارش داده بودم، یه میلیون پول هم به حسابش زده بودم، خانم خیاط الان نه پولمو میده نه کاور مبلمو، نه ماه پیش خانم به قصد یا هر چی پیچ خواهرشو به من داده بود منم اصلا نمیدونستم که پیچی که فالوش کردم پیچ خواهرشه، چون خواهرشم خیاطه،، اسم پیچشون مثل همه، منم هی زنگ میزدم میگفتم میرم شکایت میکنم میگف برو هر غلطی میخای بکن، چون خواهرشم از دستش کلافه شده بود خاهرشم تو استوری خواهرشو گلاهبردار نام برده ، تاچند روز پیش پیچشو استوری کردم و نوشتم ایشون گلاهبردار هستن غافل از اینکه پیچ خواهرش بود وقتی فهمیدم که اشتباه بوده ازش معذرت خاستم هم تو استوری، و هم زیر پست هاش، ایشونم هم قبول کردن الان رفته ازم شکایت کرده نمیدونم چی کار کنم
سلام خسته نباشید برادر ۱۵ ساله بنده قصد خرید گوشی از برنامه دیوار رو کرده بودن و ۵ میلیون ۱۰۰ هزار توان به شخصی واریز کردند بعد از اون شخص دیگه جواب ما رو نداد و چند روز بعد. بهش زنگ زدیم و جواب داد و گفت جریان چیه و بعد گفت من نبودم که دروغ می گفت چون شمارشو از بانک گرفتم دوباره بهش زنگ زدیم گفت که بله من بودم و پول شما دست منه. چون برادر شما به من فحش داده گفته بود برادرم (پدرسگ چرا جواب نمیدی ). اون یارو هم گفته بود برو شکایت کن. الان شکایت کنم چی میشه پول ما برمیگرده تکلیف اون فحش چی میشه ؟
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت وکلای محترم... بنده مالک یه واحد آپارتمانیم که اینو به یه نفری اجاره دادم.الان همسایه ها با من تماس گرفتند و گفتند ایشون مدتیه یک سری تخلفات رو انجام میده مثل گرفتن پارتی های شبانه و اجاره دادن واحد به افراد ناشناس برای انجام کارهای خلاف شرع (ایجاد محلی برای روابط نامشروع). صحبتم کردم با مستاجر .زیر بار نمیره.میگه دروغ میگن همسایه ها.خود همسایه ها هم چندباری تا مرز درگیری فیزیکی پیش رفتند ولی خوشبختانه اتفاقی نیفتاده... میخواستم ببینم راه حل چیه؟؟؟ چیکار باید بکنیم؟ ممنون میشم جوابمو بدین که جلو یه زد و خوردی رو بگیرم.
وقت بخیر عموما چند روز پس از ثبت دادخواست، برای شاکی ابلاغیه ای مبنی بر مراجعه به کلانتری ارسال میشه. این مراجعه هم جهت ثبت اظهارات شاکی صورت میگیره. بعد از این کلانتری با خوانده پرونده تماس میگیره واسه مراجعه به جهت بازجویی یا ثبت اظهارات. حال سوال بنده اینه وقتی خوانده به کلانتری احضار میشه آیا امکانش هست که بخوان بازداشتش کنن؟ درصورتی که اینها در مراحل اولیه ثبت شکایته و هنوز دادگاهی تشکیل نشده. اضافه کردن این نکته هم خالی از لطف نیست که موضوع دعوی "ایجاد مزاحمت پیامکی" هست و دو طرف پرونده قبلا همسر همدیگه بودن. منظور موضوع شکایت، جز جرائم خیلی خاص نیست که قاضی همون ابتدا دستور بازداشت بده. متشکر از پاسختون
قانون ممانعت از حق حقوقی و کیفری در ملک مشاعی با سلام 2برادر بودند 30 سال پیش فوت کرده اند 2 ملک مشاعی داشتند یکی 200 متر ویکی 800 متر 2 برادر اول 9 دختر و برادر دوم 6 اولاد داشتند بعد از فوت این 2 مالک قرار شد با تمامی وراث که حیاط بزرگ را بفروشیم و حیاط کوچک را ما برداریم حیاط 800 متری فروخته شد و ما سهم 7 دختر عمو را دادیم ولی 2 نفر امتناع کردن 20 سال پیش ما در این حیاط 200 متری زندگی میکردیم و اکنون ملک کلنگی شده است و احتمال ریزش دارد از طرف کوچه بر سر مردم دو دختر عمو اجازه فروش یا ساخت را نمی دهند و باعث آزار و اذیت و مزاحمت میشوند وحسن نیت دارند . استشهاد محل وفامیل و بنگاها هم درجریان هستند. اگر این ملک به قیمت روز متری 15 میلیون هست این دو نفر میگویند متری 70 میلیون . برای فروش ما چند ین بار (5-6) اظهار نامه فرستاده ایم واعلام به احتمال ریزش ساختمان بعداز پیدا کردن مشتری به بنگاها رفته و مشتری ها را ازار داده اند و توهین کرده اند( همه این ادعاها در اظهارنامه ها ثبت شده است) اکنون تصمیم به ساخت این ملک کرده ایم که باز هم ممانعت میکنند 180متر این ملک مال ماست و 20 متر سهم این دو دخترعمو که همگی از ثبت کل قباله داریم نسبت به سهم خود. اگر به مزایده بگذاریم سهم آنها بیش از 300 میلیون نیست ولی دادگاه با نیم عشر حدود 200 میلیون پول میخواهد که از سهم هریک ورثه حدودن بالاتر است آیا با قانون ممانعت از حق کیفری از این دو ورثه میتوان خسارت گرفت و این ومشکل را حل کرد به صورت قانونی تا به مرحله مزایده نرود پرونده ما با سپا س 2 1401 11
سلام جهاز دوستمو پدر شوهرش برده خونه خودش میتونه جهاز رو پس نده یا قایم کنه؟ سوال دومم اینه که یک عدد لباس مجلسی و یک عدد چادر هم جزو جهازش مونده بوده خونشون [هر دوش مال خود دوستم بوده] ایا این دو عدد رو میشه تو برگه استرداد جهاز نوشت یا نه .تشکر
سلام جهاز دوستمو پدر شوهرش برده خونه خودش میتونه جهاز رو پس نده یا قایم کنه؟ سوال دومم اینه که یک عدد لباس مجلسی و یک عدد چادر هم جزو جهازش مونده بوده خونشون [هر دوش مال خود دوستم بوده] ایا این دو عدد رو میشه تو برگه استرداد جهاز نوشت یا نه .تشکر
سلام اینجانب کارمند بانک کشاورزی با سابقه ۲۷سال خدمت هستم قبل از استخدام در بانک کشاورزی سابقه پرداخت ۳ سال پرداخت بیمه تامین اجتماعی در بخش خصوصی رادارم فیلا میگفتن چون قبلاً در بخش خصوصی سه سال کار کردی و الان در بخش دولتی هستی سوابق بیمه ای بخش خصوصی و دولتی با هم جمع نمیشود وای الان با تصویب لایحه جدید مجلس که صندوق های بیمه‌ای مجبور به تجمیع بیمه ای افراد اعم از خصوصی و دولتی هستند و بایستی بیمه مشترکین از صندوق مبدأ به صندوق مقصد ارایه گردد بنده بایستی چه کاری انجام دهم تا حق اینجانب تضییع نگردد. با تشکرلطفا راهنمایی فرمایید.
سلام اینجانب کارمند بانک کشاورزی با سابقه ۲۷سال خدمت هستم قبل از استخدام در بانک کشاورزی سابقه پرداخت ۳ سال پرداخت بیمه تامین اجتماعی در بخش خصوصی رادارم فیلا میگفتن چون قبلاً در بخش خصوصی سه سال کار کردی و الان در بخش دولتی هستی سوابق بیمه ای بخش خصوصی و دولتی با هم جمع نمیشود وای الان با تصویب لایحه جدید مجلس که صندوق های بیمه‌ای مجبور به تجمیع بیمه ای افراد اعم از خصوصی و دولتی هستند و بایستی بیمه مشترکین از صندوق مبدأ به صندوق مقصد ارایه گردد بنده بایستی چه کاری انجام دهم تا حق اینجانب تضییع نگردد. با تشکر
سلام و عرض ادب، اگر بخواهیم پرونده قضایی را در گذشته بررسی کنیم به نکات جالب توجهی می رسیم، شاید ۱۰۰ یا ۲۰۰ سال پیش اصلاً چیزی به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی به شکل امروزی وجود نداشته است؛ اما تقریباً در قرن فعلی آرام‌ آرام، وکالت و مشاوره شکل جدی تری به خود گرفته است؛ البته شاید تا همین ده سال پیش هم استفاده کردن از وکیل برای بسیاری از مردم مقدور نبوده است و شغل وکالت هم بیشتر مختص طبقه ثروتمند جامعه بوده است؛ اما در سال های اخیر مشاوره حقوقی و وکیل ۲۴ ساعته رشد جالب توجهی داشته و امروزه با وکیل تلفنی همه مردم در هر مکان و در هر زمانی می توانند از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و یا آنلاین استفاده کنند؛ یکی از شیوه های مشاوره پاسخ دادن به سوالات افراد و یا به عبارت بهتر سوال و جواب حقوقی رایگان و فوری ۲۴ ساعته است
سلام و ادب وکیل تلفنی اماده ارائه خدمات حقوقی و متعاقبا کیفری بصورت ۲۴ ساعته می باشد
باسلام امروزه با وکیل تلفنی، عموم مردم در هر نقطه ای از کشور هر زمان میتوانند به صورت تلفنی یا آنلاین از مشاوره حقوقی رایگان، فوری و ۲۴ ساعته با وکلای پایه یک دادگستری بهره مند گردند. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی ، این امکان برای هر کسی فراهم است که هر سوال و ابهام قانونی خود را به آسانی بپرسد و جواب کامل آن را دریافت نماید، بدون اینکه نیاز داشته باشد زمان زیادی را برای این کار صرف نماید. درود بر شما
واقعا ازتون ممنونم شبانه روزی پاسخگو بودن و مشاوره رایگان واقعا تبلیغ نبود و سوالی که من ساعت ۱۲شب در سایت پرسیدم جواب داده شد جای تقدیر و تشکر داره که صرفا به فکر پول و مادیات نیستید و احترام به کاربران و موکلین براتون در اولویته من از امروز برای هرکاری که جنبه حقوقی و قانونی داشته باشه حتما از مشاوره های تخصصی شما کمک میگیرم موفق باشید
با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... شاید یکی از دلایل این کار تورم افسار گسیخته ای باشد که گریبانگیر جامعه ما شده و مردم ما بیم آن را دارند که اگر معامله کالایی به جای امرور در فردا صبح صورت پذیرد متضرر شوند و نتوانند کاری را که نیت آن را داشته اند به نحو مطلوب انجام دهند. لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره ها را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این بودئه که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز در ایام تعطیل یا غیر تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب خویش را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل ارائه می باشد یعنی تفاوتی نمی کند که ساعت 6 صبح جمعه در فصل زمستان باشد یا عصر یک روز گرم تابستانی، این مشاوره ها به صورت 24 ساعته بوده و نتیجه مطلوبی را برای کابران پیش از انجام هر عمل و واقعه حقوقی در بر خواهد داشت پس فقط کافی است در هر جای ایران یا حتی خارج از کشور که هستید یک تماس ساده با موسسه داشته باشید و مشکل خودتان یا سوال تخصصی مورد نظر را با ایشان در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن به یک وکیل یا کارشناس متخصص معرفی شوید.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام اعته اگر بخواهیم پرونده قضایی را در گذشته بررسی کنیم به نکات جالب توجهی می رسیم، شاید ۱۰۰ یا ۲۰۰ سال پیش اصلاً چیزی به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی به شکل امروزی وجود نداشته است؛ اما تقریباً در قرن فعلی آرام‌ آرام، وکالت و مشاوره شکل جدی تری به خود گرفته است؛ البته شاید تا همین ده سال پیش هم استفاده کردن از وکیل برای بسیاری از مردم مقدور نبوده است و شغل وکالت هم بیشتر مختص طبقه ثروتمند جامعه بوده است؛ اما در سال های اخیر مشاوره حقوقی و وکیل ۲۴ ساعته رشد جالب توجهی داشته و امروزه با وکیل تلفنی همه مردم در هر مکان و در هر زمانی می توانند از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و یا آنلاین استفاده کنند
سلام من 3 سال پیش بیگناه به زندان افتادم و مدت زیادی گذشت تا بی‌گناهی ام ثابت شد و گفتند تبرئه شدی آزادی مجرم رو پیداکردیم اون زمان نمی‌دانستم میتوانم خسارت این ضربه ناجوانمردانه را ازشون بگیرم و موظفند این ضربه روحی و روانی ومالی رو که بهم زدند جبران کنند الان راهی وجود نداره بتونم اقدام کنم؟ هنوزم که هنوزه اون روزها و شبهای زجرآور رو یادم نرفته و دارم عذاب میکشم تمنا میکنم اگر راهی هست کمکم کنید از این بغض چندساله خلاص شم بلکه کمی حالم خوب شه فصل به فصل گذشت و من اون تو بیگناه زجرکشیدم
باسلام.دادگاه به درخواست سرپرست ناتنی من حکم رشد را صادر کردوپول من هم متضرر شدم راهنمایی بفرمایید. درپرداخت مهریه (حتی اگر در سند ازدواج تعدادxمقدارسکه ثبت شده باشد) حتماسکه بدهد یا روش دیگری محاسبه میشود؟وهمسرم خونه راترک کرده است.وازش به دلیل الزام تمکین شکایت کرده ام چقدر طول میکشد که حکم صادر شود ؟تشکر
من چند وقت گذشته با یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی ارتباط گرفتم در خصوص اینکه پدرم فوت شده بود و یکی از برادرانم ادعا میکرد که زمینی که به نام خودم بود رو به عنوان ارث پدرم قبل از فوتش به من داده بود اما در صورتیکه که من این زمین رو از پدرم خریداری کردم مشکلمون حل شدنی نبود تا حدی که کارمون به شکایت کشیده شده بود و من نیاز به راهنمایی و اگاه شدن داشتم از مشاوره ای که از این سایت محترم دریافت کردم خیلی خیلی راضی بودم
من تو خونه ای کار می‌کردم و به من بعد از مدتها تهمت دزدی زدن و کلی برام مشکل ساز شد نمیدونستم چه کاری باید انجام بدم و باخودم گفتم سوالم را از جایی بپرسم که تو گوگل سرچ کردم و با سایت وکیل تلفنی آشنا شدم اول مشاوره آنلاین دریافت کردم تا رضایتم جلب شه و واقعا عالی بود مشاوره ای که باهم گفت و گو کردیم و بعد چندین بار در خصوص موضوعات به وجود اومدم مشاوره گرفتم خیلی متشکرم
سلام وقت بخیر من برای اولین بار بود که مشاوره تلفنی و آنلاین دریافت کرده بودم در خصوص سرقتی که شده بود از من ماشینم رو دزدیدن و من هیچ جوره از چیزی سر در نمی آوردم و تا اینکه مشاوره ۲۴ ساعت آنلاین وکیل تلفنی به من کمک کردن که چه کاری باید انجام بدم و هر زمانی تماس می‌گرفتم پاسخگو بودن و گاهی سوال هامو آنلاین میپرسیدم در کمترین زمان پاسخم رو دریافت می‌کردم بسیار ممنونم از این موسسه محترم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی