موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

ثبت شرکت

مشاوره حقوقي ثبت شركت 

در صورتی که بخواهید از خدمات و شرایط حقوقی در کشور ایران استفاده نمایید، مثلاً دسته چک بگیرید، اخذ وام یا انعقاد قرارداد با ارگان های دولتی یا حتی خصوصی داشته باشید یا اینکه شراکت خود را به ثبت برسانید و فعالیت خود را شروع نمایید، می بایست یک شرکت ثبت نمایید؛ شاید کمی باور آن سخت باشد که موسسه حقوقی ما می تواند تمامی خدمات لازم برای ثبت انواع شرکت ها را فارغ از نوع آنها، به نحو کاملاً تضمینی و با ارائه گواهی حسن انجام کار، به صورت 24 ساعته انجام دهد؛ اما اینکه این خدمات چگونه انجام می گیرد برای تمامی مراجعه کنندگان ما مبهم است، لذا با ما در طی این مقاله همراه باشید تا ابهامات موجود در این خصوص رفع گردد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص دعاوی رایج ثبت غیر حرفه ای شرکت ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 

online legal advice to register a company

اورژانس 24 ساعته ثبت رسمی تمامی شرکت های حقوقی و حقوقی به صورت رسمی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"بهتر است که در این دوران بغرنج شیوع بیماری های مختلف (من جمله کرونا)، برای ثبت شرکتتان به اداره جات دولتی که کارکنانشان به سختی کار را پیش می برند و شما را ملزم به رفت آمد های پیاپی می نمایند، مراجعه نکنید؛ هنوز فرصت زیادی برای ادامه راه هست و بهتر است به جای اتلاف انرژی خود بر سر چانه زدن با کارمندان اداری بسیار سخت کوش دولتی، کار را به کاردانی بسپارید که دسترسی 24 ساعته به امور ثبت شرکت داشته، همزمان کارش نیز تضمینی است و گواهی حسن انجام کار نیز ارائه می دهد؛ فکر نمی کنم بتوان وکیل پایه یکی همچون وکلای ما را که دارای تخصصی شگرف در این زمینه هستند را جایی پیدا کرد؛ لذا تعلل بی فایده است، تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس فوری با این وکلا منتقل گردید"

 

 

لزوم دریافت مشاوره حقوقی ثبت شرکت

 

essentiality of legal advice for company registration

ثبت شرکت آنلاین و رسمی تضمینی و 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی ثبت شرکت، در خصوص امور بازرگانی، ثبت و اعطای شخصیت حقوقی مستقل به شرکت ­ها می باشد؛ بنابراین اخذ مشاوره حقوقی ثبت شرکت در زمره مهم ‌ترین نوع مشاوره ­ها می ­باشد؛ مجموعه وکیل تلفنی در راستای هدفِ تامینِ حداکثریِ رفاهِ مراجعین و موکلین ارجمند خود، مشاوره مذکور را در خدمات حقوقی خود، به طریق تلفنی و آنلاین لحاظ نموده است؛ هم­چنین با بروز هر فوریتی در دریافت مشاوره حقوقی ثبت شرکت، امکان برقراری تماس فوری با وکیل متخصص امور شرکت ­ها از واحد اورژانس 24 ساعته ثبت شرکتِ آنلاینِ مجموعه، میسر می ­  باشد.

 

خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و تلفنی چقدر معتبر است؟

مجموعه وکیل تلفنی ضمن برخورداری از وکلای خانم و آقای حاذق و مسلط در امور حقوقی-تجاری، با بهره­ مندی از مشاور حقوقی و وکیل پایه یک امور ثبتی، خدمات حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می ­نماید.

بنابراین با گردآوری جمعی از وکلای متخصص و کارآزموده­ که علم و تجربه خود را به صورت مستمر، در امور حقوقی کسب نموده ­اند؛ خدمات حقوقی مذکور را در دسترس هم ­میهنان محترم قرار داده است.

پس، نه تنها تفاوتی در میزان اثر ­گذاری و کسب نتایج مطلوب از خدمات حقوقی غیر حضوری، نسبت به خدمات حقوقی حضوری، وجود ندارد بلکه واجد مزایای دیگری نیز می­ باشد.

خدمات حقوقی تلفنی و آنلاین، امکان صرف هزینه­ های مناسب ­تر و شرایط دسترسی به وکیل متخصص حقوقی در کمترین زمان ممکن را میسر می­ سازد.

افراد امکان خواهند داشت تا در هر زمان و هر مکان که به وسائل ارتباط جمعی دسترسی یافتند، مشاوره حقوقی مدنظر خود، بالاخص مشاوره حقوقی ثبت شرکت، را دریافت نموده و ضمن بهره ­مندی از امکان مکالمه با وکیل تلفنی یا آنلاینِ تمام­ وقت، طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و دریافت راهکارهای حقوقی، فرصت بهره­ مندی از نظرات کارشناسان مجموعه وکیل تلفنی را در خصوص کلیه امور حقوقی نیز داشته باشند.

جهت کسب اطلاع دقیق­تر راجع به مشاوره حقوقی ثبت شرکت و اخذ مشورت از وکیل ثبت شرکت آنلاین، با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

مشاوره حقوقی ثبت شرکت­ چه مزایایی دارد؛ چقدر موثر است؟

 

benefits of legal advice

مزایای ثبت شرکت به صورت آنلاین و تضمینی 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی ثبت شرکت، در خصوص مسائل و چالش ­های مرتبط با ثبت، تعیین نوع شرکت، مدارک لازمه، شرایط، ضوابط و قوانین مربوطه آن می ­باشد.

دریافت مشاوره حقوقی ثبت شرکت علاوه بر آگاهی از مراحل و اقدامات فوق ­الذکر، سبب می ­گردد تا اشخاص، فرصتی بیابند تا جوانب موضوع را به خوبی مورد سنجش قرار داده؛ تصمیمات آگاهانه ­ای اتخاذ نمایند و پیش از انجام هرگونه اقدام حقوقی، با کسب مشورت ­های لازم و پرسیدن سوالات حقوقی، ابهامات را رفع نموده و از بروز عواقب ناخواسته، نتایج و پیامد های جبران­ ناپذیر و یا ورود زیان­ های مالی و اتلاف وقت ­های بیهوده پیشگیری نمایند.

ارگان آنلاین و 24 ساعته ثبت تمامی شرکت ­ها که توسط مجموعه وکیل تلفنی تاسیس گردیده است، به منظور ارائه مشاوره حقوقی فوری و شبانه­ روزی در خصوص ثبت شرکت فوری و آنلاین در نظر گرفته شده است.

 

خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین چگونه و در چه مدت انجام می ­شود؟

کا