موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

ثبت شرکت

مشاوره حقوقي ثبت شركت 

در صورتی که بخواهید از خدمات و شرایط حقوقی در کشور ایران استفاده نمایید، مثلاً دسته چک بگیرید، اخذ وام یا انعقاد قرارداد با ارگان های دولتی یا حتی خصوصی داشته باشید یا اینکه شراکت خود را به ثبت برسانید و فعالیت خود را شروع نمایید، می بایست یک شرکت ثبت نمایید؛ شاید کمی باور آن سخت باشد که موسسه حقوقی ما می تواند تمامی خدمات لازم برای ثبت انواع شرکت ها را فارغ از نوع آنها، به نحو کاملاً تضمینی و با ارائه گواهی حسن انجام کار، به صورت 24 ساعته انجام دهد؛ اما اینکه این خدمات چگونه انجام می گیرد برای تمامی مراجعه کنندگان ما مبهم است، لذا با ما در طی این مقاله همراه باشید تا ابهامات موجود در این خصوص رفع گردد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص دعاوی رایج ثبت غیر حرفه ای شرکت ها

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

لزوم دریافت مشاوره حقوقی ثبت شرکت

 

essentiality of legal advice for company registration

ثبت شرکت آنلاین و رسمی تضمینی و 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی ثبت شرکت، در خصوص امور بازرگانی، ثبت و اعطای شخصیت حقوقی مستقل به شرکت ­ها می باشد؛ بنابراین اخذ مشاوره حقوقی ثبت شرکت در زمره مهم ‌ترین نوع مشاوره ­ها می ­باشد؛ مجموعه وکیل تلفنی در راستای هدفِ تامینِ حداکثریِ رفاهِ مراجعین و موکلین ارجمند خود، مشاوره مذکور را در خدمات حقوقی خود، به طریق تلفنی و آنلاین لحاظ نموده است؛ هم­چنین با بروز هر فوریتی در دریافت مشاوره حقوقی ثبت شرکت، امکان برقراری تماس فوری با وکیل متخصص امور شرکت ­ها از واحد اورژانس 24 ساعته ثبت شرکتِ آنلاینِ مجموعه، میسر می ­  باشد.

 

خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و تلفنی چقدر معتبر است؟

مجموعه وکیل تلفنی ضمن برخورداری از وکلای خانم و آقای حاذق و مسلط در امور حقوقی-تجاری، با بهره­ مندی از مشاور حقوقی و وکیل پایه یک امور ثبتی، خدمات حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می ­نماید.

بنابراین با گردآوری جمعی از وکلای متخصص و کارآزموده­ که علم و تجربه خود را به صورت مستمر، در امور حقوقی کسب نموده ­اند؛ خدمات حقوقی مذکور را در دسترس هم ­میهنان محترم قرار داده است.

پس، نه تنها تفاوتی در میزان اثر ­گذاری و کسب نتایج مطلوب از خدمات حقوقی غیر حضوری، نسبت به خدمات حقوقی حضوری، وجود ندارد بلکه واجد مزایای دیگری نیز می­ باشد.

خدمات حقوقی تلفنی و آنلاین، امکان صرف هزینه­ های مناسب ­تر و شرایط دسترسی به وکیل متخصص حقوقی در کمترین زمان ممکن را میسر می­ سازد.

افراد امکان خواهند داشت تا در هر زمان و هر مکان که به وسائل ارتباط جمعی دسترسی یافتند، مشاوره حقوقی مدنظر خود، بالاخص مشاوره حقوقی ثبت شرکت، را دریافت نموده و ضمن بهره ­مندی از امکان مکالمه با وکیل تلفنی یا آنلاینِ تمام­ وقت، طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و دریافت راهکارهای حقوقی، فرصت بهره­ مندی از نظرات کارشناسان مجموعه وکیل تلفنی را در خصوص کلیه امور حقوقی نیز داشته باشند.

جهت کسب اطلاع دقیق­تر راجع به مشاوره حقوقی ثبت شرکت و اخذ مشورت از وکیل ثبت شرکت آنلاین، با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

مشاوره حقوقی ثبت شرکت­ چه مزایایی دارد؛ چقدر موثر است؟

 

benefits of legal advice

مزایای ثبت شرکت به صورت آنلاین و تضمینی 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی ثبت شرکت، در خصوص مسائل و چالش ­های مرتبط با ثبت، تعیین نوع شرکت، مدارک لازمه، شرایط، ضوابط و قوانین مربوطه آن می ­باشد.

دریافت مشاوره حقوقی ثبت شرکت علاوه بر آگاهی از مراحل و اقدامات فوق ­الذکر، سبب می ­گردد تا اشخاص، فرصتی بیابند تا جوانب موضوع را به خوبی مورد سنجش قرار داده؛ تصمیمات آگاهانه ­ای اتخاذ نمایند و پیش از انجام هرگونه اقدام حقوقی، با کسب مشورت ­های لازم و پرسیدن سوالات حقوقی، ابهامات را رفع نموده و از بروز عواقب ناخواسته، نتایج و پیامد های جبران­ ناپذیر و یا ورود زیان­ های مالی و اتلاف وقت ­های بیهوده پیشگیری نمایند.

ارگان آنلاین و 24 ساعته ثبت تمامی شرکت ­ها که توسط مجموعه وکیل تلفنی تاسیس گردیده است، به منظور ارائه مشاوره حقوقی فوری و شبانه­ روزی در خصوص ثبت شرکت فوری و آنلاین در نظر گرفته شده است.

 

خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین چگونه و در چه مدت انجام می ­شود؟

کافی است ضمن برخورداری از وسایل ارتباط جمعی و بهره­ مندی از نرم­ افزارهای ارتباطی (تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و...) با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

علاوه بر مطالعه (راهنمای دریافت مشاوره حقوقی آنلاینِ وب‌ سایت مجموعه)، ضمن برقراری ارتباط با وکیل مدنظر خود در خصوص ثبت شرکت، زمان مشاوره را هماهنگ نموده و به صورت آنلاین تصویری یا چت با وکیل به صورت فوری مشاوره داشته باشید.

تمامی مراحل فوق ­الذکر به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن محقق خواهد شد.

بنابراین اطمینان داشته باشید که بدون اتلاف وقت و صرف هزینه ­های مالی گزاف، امکان مشاوره با وکیل ثبت فوری و 24 ساعته تمامی شرکت­ ها برایتان فراهم می ­گردد.

 

مشاوران حقوقی امور ثبت شرکت مجموعه وکیل تلفنی، چه کسانی هستند؟

 

legal advisors of valiltel

اورژانس رسمی ثبت آنلاین شرکت ها و موسسات به صورت 24 ساعته

 

مجموعه وکیل تلفنی متشکل است از وکلای پایه یک دادگستری که سالیان بسیاری تجربه و تخصص خود را با ممارست در علم حقوق، آزمون ­های حقوقی، کارآموزی و تجربه ­اندوزی در پرونده­ های مختلف حقوقی بدست آورده ­اند و تا کسب نهاییِ عنوانِ وکالت، در هر مرحله به موفقیت دست یافته ­اند.

زمانی که از مشاوران حقوقیِ ثبت شرکت در مجموعه وکیل تلفنی صحبت می­  کنیم، منظور وکلایی هستند که ضمن به روز رسانی دانش و تجربه حقوقی خود در امور مذکور، هم­ راستای اشتغال به وکالت، با طیف گسترده ­ای از شرکت ­ها در ارتباط هستند.

هم­چنین در تاسیس و امور حقوقی بسیاری از شرکت­ های تعاونی، سهامی، تضامنی و... دخیل بوده و به عنوان وکیل این شرکت­ ها مشغول به فعالیت­های حقوقی و مشاوره­ای هستند.

توصیه می­ گردد، جهت کسب اطمینان از حسن انجام خدمات حقوقیِ وکلای مجموعه وکیل تلفنی، نسبت به اخذ مشاوره حقوقی ثبت شرکت آنلاین و تلفنی از وکیل ثبت شرکت فوری مجموعه، اقدام نمایید.

 

آیا اعطای وکالت آنلاین به وکلای متخصصِ ثبت شرکت، اطمینان برانگیز است یا اینکه ریسک بزرگی خواهد بود؟

مجموعه وکیل تلفنی با ارائه گواهی حسن انجام کار به مراجعین و موکلین گرانقدر خود، این اطمینان را خواهد بخشید که با خیالی آسوده اعطای وکالتِ آنلاین نموده و جهت دریافت مشورت­ های حقوقی و تحقق اقدامات حقوقی مربوطه، در قالب وکالت اعطا شده به وکلای متخصص مدنظرتان، بدون هیچ ‌گونه ریسکی اقدام نمایید.

چنانچه با ضرورتی در خصوص موضوع ثبت فوری و 24 ساعته تمامی شرکت ­ها مواجه هستید، دریافت مشاوره حقوقی ثبت شرکت از وکیل ثبت شرکت فوری، توصیه می­ گردد.

 

هزینه دریافت مشاوره حقوقی ثبت شرکت­ ها چه میزان است؛ چگونه باید آن را پرداخت نمود؟

 

cost of company registeration legal advice

اقدامات ضروری و حیاتی قبل از ثبت شرکت

 

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی در خصوص مشاوره حقوقی ثبت شرکت و انواع آن و یا هرگونه سوال مرتبط دیگر می­توان با برقراری تماس با مجموعه وکیل تلفنی، اطلاعات دقیق دریافت نمود.

این مجموعه با ایجاد راه­های ارتباطی گسترده، دسترسی به خدمات حقوقی را برای مراجعین و موکلین گرامی، از طریق تلفنی و آنلاین، تسهیل نموده است.

هم­چنین با در نظر گرفتن انواع روش­ های حضوری و غیرحضوری در ارائه مشاوره ­ها و امور وکالتی، در جهت تامین رفاه بیشتر ایرانیان عزیز، کوشش داشته است که هزینه­ های امور حقوقی را در سطح چشمگیری کاهش داده تا دسترسی به خدمات مذکور برای همگان میسر گردد.

با در نظر گرفتن شرایط اخیر و ضرورت رعایت فاصله اجتماعی و امکان ثبت شرکت در کرونا نیز، هزینه­ های ویژه دوران کرونا را لحاظ نموده تا بدون اتلاف وقت و هزینه گزاف، اخذ مشاوره­ حقوقی ثبت شرکت و دریافت راهکار های حقوقی سهل گردد.

جهت پرداخت هزینه ­ها نیز، همان ‌گونه که امکان دسترسی به موارد فوق ­الذکر به صورت غیر حضوری فراهم است، امکان پرداخت هزینه ­های امور و خدمات حقوقی نیز به صورت غیر حضوری و آنلاین، برای مراجعین محترم میسر می ­باشد.

 

انواع شرکت هایی که تاکنون توسط وکلای ثبتیِ موسسه حقوقی ما، ثبت قانونی شده اند به صورت زیر اند:

 

company types that has been registered by us

بنیاد حقوقی ثبت تمامی شرکت ها به صورت آنلاین و تلفنی

 

 • ثبت شرکت ساختمانی.

 • ثبت شرکت سرمایه گذاری.

 • ثبت شرکت دارویی.

 • ثبت شرکت هلدینگ (مادر).

 • ثبت شرکت دانش بنیان.

 • ثبت شرکت سهامی خاص.

 • ثبت شرکت تعاونی.

 • ثبت شرکت اینترنتی (رایانه ایی).

 • ثبت شرکت گردشگری.

 • ثبت شرکت بازرگانی.

 • ثبت شکرت با مسئولیت محدود.

 • ثبت شرکت سهامی عام و خاص.

 • ثبت شرکت تضامنی.

 • ثبت شرکت استارتاپی.

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی دریافت کرده وکیل خیلی باسوادو با تجربه بود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی