موسسه وکیل تلفنی

 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
 • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

وکیل دعاوی شرکت ها

وکیل دعاوی شرکت ها

وکیل دعاوی شرکت ها هم مانند تمامی وکلای دیگر، فارغ التحصیل رشته حقوق و دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند که در زمینه حقوق تجارت، تخصص و تجربه کافی دارند؛ وکیل دعاوی شرکت ها یکی از بنیادی‌ ترین ستون های یک شرکت، موسسه یا سازمان تجاری به شمار می آید؛ با ما همراه باشید تا چرایی این امر را بررسی نماییم.

 

بررسی یکی از دعاوی رایج حقوقی شرکت ها در زمان کساد اقتصادی کرونا (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل دعاوی شرکت ها برگ برنده ای است که وجودش باعث آسایش خاطر مدیران آن شرکت می شود و با خیال راحت می توانند در زمینه های تجاری و امور حقوقی طرح دعوا و یا احقاق حق نمایند؛ چراکه این وکیل دعوی یک شرکت، مستلزم به حل و فسخ انواع دعاوی حقوقی است که طی فعالیت آن واحد تجاری، بروز می دهند و نکته قابل توجه این است که هرچه این وکیل مجرب تر باشد؛ در مسئولیت های خود به روشی مطلوب تر به ایفای نقش می پردازد؛ امروزه برترین وکلای دعاوی شرکت ها، افتخار همکاری 24 ساعته خود را به وکیل تلفنی اعطا نموده اند و تمامی کارفرمایان انواع شرکت ها می توانند با این عزیزان به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار نمایند؛ برای تماس تلفنی با این عزیزان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

شرکت چیست؟

 

concept of corporation lawyer

استخدام آنلاین وکیل امور تجاری شرکت ها

 

از نظر لغوی واژه شرکت به معنای شریک شدن و متفق شدن در یک فعالیت می باشد؛ منظور از شرکت، تعدادی از اشخاص است که برای دستیابی به یک هدف خاص،  گرد هم می آیند.

 

بررسی مفهوم یک شرکت از دیدگاه محاکم مختلف حقوقی

 • شرکت از دیدگاه حقوقی: به معنای اجتماع دو یا چند نفر (حقیقی یا حقوقی) به صورت شریک، سهامدار، یا بنیانگذار با تنظیم یک قرارداد رسمی تشکیل می شود که این افراد به جهت دستیابی به اهداف مشترکشان، (تقسیم سود حاصل از سرمایه گذاری) به فعالیت تجاری می پردازند.

 

 • شرکت از دیدگاه قانون: تجارت شرکت، عهدنامه ای است که اشخاص حقیقی یا حقوقی آن را تنظیم و به اتفاق امضایش می کنند تا در چهارچوب ویژه ای از قوانین تعریف شده (اساسنامه)،  از آن پیروی کنند.

 

 • شرکت از دیدگاه  قانون مدنی:  برابر ماده 571 ق.م عبارت است از همدست شدن و هم‌ سود شدن چند مالک در یک شی واحد، به‌ نحوی  که مالکین به طور مشاع و پراکنده در آن سهیم باشند این شی اعم از مال منقول و غیر منقول است، این شرکت ‌ها به شرکت مدنی نیز معروف هستند.

 

تعریف موسسه از دیدگاه علم حقوق

موسسه یک سازمان غیر تجاری است و با انگیزه عرضه کردن خدمات مختلف است؛  موسسات،  به دو دسته سودبر (انتفاعی) و ناسود بر (غیر انتفاعی) تقسیم می شوند،  موسسات انتفاعی به منظور کسب سود و موسسات غیر انتفاعی به منظور عرضه کردن خدمات،  تاسیس می شوند؛ موسسه حقوقی ما نیز جزء دسته دوم بوده که با هدف ارائه خدمات مختلف حقوقی از قبیل مشاوره حقوقی به انواع و اقسام مختلف افراد جامعه، اعم از کارفرمایان گرامی می باشد؛ از آنجا که ما یک موسسه غیر انتفاعی محسوب می شویم، ارمان هایی بالاتر از ثروت اندوزی داشته و ازاین رو خدمات حقوقی ما ضمانت قیمت و کیفیت دارند.

 

تفاوت شرکت با موسسه

 

difference between the company and institute

اورژانس 24 ساعته وکلای تخصصی شرکت ها

 

تفاوت های فاحش یک شرکت و موسسه در دو مورد زیر خلاصه می شود:

 

 1. انگیزه بنیان گذاری شرکت ها، کسب سود، منفعت و سرمایه است گرچه در موسسات اینگونه نیست و اهدافشان بیشمار و متفاوت است؛ افزون برآن،  علت تاسیسشان عرضه خدمات است و صرف کسب سود راه اندازی نمی شوند.

 

 1. موسسه می تواند در تملک دولت و یا بخش خصوصی قرار گیرد.

 

انواع شرکت های قانون تجارت

برابر ماده 20 قانون تجارت شرکت ها به هفت دسته تقسیم می شوند:

 1. شرکت سهامی.

 2. شرکت با مسؤلیت محدود.

 3. شرکت تضامنی.

 4. شرکت مختلط غیر سهامی.

 5. شرکت مختلط سهامی.

 6. شرکت نسبی.

 7. شرکت تعاونی تولید و مصرف.

 

برای تاسیس شرکت ها، باید از قبل با یک وکیل متخصص مشورت کنید؛ مثلاً برای ثبت شرکت سهامی از وکیل آنلاین شرکت سهامی مد نظر خود مشورت بگیرید، یا اگر قصد تأسیس یک شکرت تضامنی را دارید باید با وکیل متخصص شرکت های تضامنی، مشورت نمایید.

برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی کافی است به سایت موسسه وکیل تلفنی رجوع نمایید و از وکیل آنلاین و تضمینی دعاوی شرکت ها مشاوره بگیرید.

همانطور که کمی بالا تر نیز اشاره شد، این مشاوره بدین صورت است که شما می توانید با هریک از وکلای متخصص در نوع شرکت تان، ارتباط برقرار کنید؛ به طور مثال برای آشنایی با شرکت تضامنی با وکیل آنلاین شرکت تضامنی و در خصوص شرکت تعاونی با وکیل آنلاین شرکت تعاونی و شرکت تولید و مصرف  با وکیل آنلاین شرکت تولیدی، باید ارتباط برقرار کنید تا بتوانید با آن شرکت مربوطه آشنا شوید و در صورت بروز مشکل حاد،  با اعطای وکالت مقرون به صرفه و تضمینی به آن وکیل محترم، بتوانید مشکلتان را حل نمایید.

 

ویژگی های بارز یک وکیل دعاوی شرکت ها چیست؟ و چه چیزی او را از وکلای دعاوی دیگر، متمایز می نماید؟