موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

اعتراض به رای کمیسیون در دیوان عدالت اداری

اعتراض به رای کمیسیون در دیوان عدالت اداری 

در انجام پروژه های عمرانی مسائل حقوقی مختلفی مطرح می شود که با کمک مشاوره حقوقی می توان آن را پیگیری نمود؛ یکی از این موارد، اعتراض به رای کمیسیون ماده صد در دیوان عدالت اداری است که به نوبه خود یکی از روش های حل مشکلات ساخت و ساز است؛ به عبارتی، با موازینی که شهرداری برای پروژه های عمرانی شهری و اراضی حومه تعیین می کند، ممکن است اختلافاتی بین مالکین و کارشناسان فنی به وجود آید، که قبل از ورود به آن بهتر است با وکیل متخصص امر مشورت کرد و سپس به اقدامات لازم پرداخت؛ از این رو برای شفاف سازی بیشتر، در ادامه این مبحث به آموزش اعتراض اصولی به رای کمیسیون در دیوان عدالت اداری پرداخته می شود، اما قبل از مشاهده ویدئوی زیر را اکیداً به شما پیشنهاد می کنیم.

 

توصیه های یکی از بانوان وکیل در خصوص یکی از مباحث رایج در دیوان عدالت اداری

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

در بند 2 ماده 10 قانون دیوان عدالت اداری آمده است که آرای قطعی کمیسیون ماده 100 شهرداری، در دیوان عدالت اداری قابل شکایت از طرف هر ذینفعی، مگر خود شهرداری خواهد بود؛ نحوه ارائه شکایت نیز از طریق نگارش دادخواست امکان پذیر بوده که این امر نیز به نوبه خود بس تخصصی می باشد و هر انسانی را ملزم می کند تا به دنبال وکیلی که بتواند نسخه اصولی و کاملی از این دادخواست را ارائه دهد، شهر را زیر و رو نمایند؛ اما این دوران به سر رسیده و شما می توانید با لمس تصویرک زیر، ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص دیوان عدالت اداری را در 24 ساعت شبانه روز تجربه نموده و از این طریق شیوه اصولی اعتراض به رأی کمیسیون را از ایشان فراگرفته یا اینکه این امر را کاملاً به ایشان محول نمایید.

 

telephone legal advice button

 

اعتراض به رای کمیسیون ماده 100 در دیوان عدالت اداری چگونه باید انجام شود؟ 

 

objection to the administrative justice court decision

آموزش آنلاین اعتراض به رای کمیسیون 100 در دیوان عدالت اداری

 

آرای کميسيون ماده صد، آرای قطعی بود و اعتراض به رای کمیسیون امکان پذیر نمی باشد، اما با تدابیری که در قوانین دیوان عدالت اداری پیش بینی شده، این آرا در دیوان قابل پیگیری است.

قانونگذار کمیسیون ماده صد را به عنوان شاخص فنی مهندسی در زمینه پروژه های عمرانی قرار داده است و در ماده 100 قانون شهرداری ها بیان می دارد که مالكين اراضي و املاك واقع در محدوده شهر يا حريم آن بايد قبل از هر اقدام عمراني يا تفكيك اراضي و شروع ساختمان از شهرداري پروانه اخذ نمايند.

 

نکته: شهرداري مي‌تواند از عمليات ساختماني ساختمان هاي بدون پروانه يا مخالف مفاد پروانه بوسيله مأمورين خود اعم از آن كه ساختمان در زمين محصور يا غير محصور واقع باشد جلوگيري كند.

 

در صورت بروز تخلف از سمت مالکین پرونده آن به کمیسیون ماده صد ارائه می شود و این کمیسیون درباره آن تصمیم گیری خواهد کرد. 

 

مهلت اعتراض به رای کمیسیون ماده 100 چقدر است؟ 

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.