موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی به معنی دادن یک نظر حرفه ‌ای یا رسمی در مورد یک ماده در قانون و یا ارائه راه‌حل‌های قانونی برای حل یک مشکل در ارتباط با یک وضعیت واقعی و خاص است. ارائه مشاوره حقوقی قوه قضاییه، غالباً شامل تجزیه ‌و تحلیل مجموعه‌ای از حقایق و شواهد بر اساس قانون است که به وکیل مشاور کمک می کند تا به مراجعه ‌کننده خود، راه ‌حل‌ های مناسب را به ‌منظور انجام اقدامی خاص بر اساس قانون بدهد؛ حال با ما همراه باشید تا با جدیدترین روش های ارائه مشاوره حقوقی قوه قضاییه آشنا شده و مزایای آن را بررسی نماییم.

 

مشاوره حقوقی قوه قضاییه و توصیات بانوی وکیل ما

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی قبل از مراجعه به قوه قضاییه چه مزایایی دارد؟

 

legal advice before go to judiciary house

اورژانس قوه قضاییه 24 ساعته

 

شما مسلماً در طول زندگی خود، با چالش ‌های متعددی رو به ‌رو شده ‌اید که برخی از آن ‌ها جنبه حقوقی داشته ‌اند و گاهی اوقات حتی مجبور به عقب‌ نشینی از خواسته‌ های خود شده‌اید.

زمانی که با برخی از این مشکلات روبرو شدید مانند مسائل مربوط به املاک و مستغلات، شروع کار، طلاق، رسیدگی به یک دادخواست و یا رسیدگی به عواقب ناشی از یک حادثه پر هزینه، ممکن است ندانید چگونه باید این مشکلات را حل کنید و یا راهکار قانونی برای حل آن‌ ها چیست؟ اگر بخواهید به یک وکیل به‌صورت حضوری مراجعه کنید، مسلماً هزینه زیادی باید بپردازید؛ پس شاید بپرسید راه‌حل مناسب برای حل این مشکل چیست؟

پاسخ در استفاده از یک مشاوره حقوقی قوه قضاییه به‌صورت تلفنی یا آنلاین است.

موسسه حقوقی ما انواع مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را خدمت تمامی هموطنان عزیزمان در داخل و خارج کشور، متناسب با محاکم شهر یا کشورتان، ارائه می‌دهد.

این مزیت در حالی است که اغلب مردم تصور می‌کنند که مشورت با همه وکلا، گران و پر هزینه تمام می شود؛ این درحالی است که موسسه حقوقی ما این مشکل شما را با معرفی وکیل قوه قضاییه آنلاین و 24 ساعته حل نموده است.

واقعیت این است که مشاوره حقوقی قوه قضاییه مناسب که در این شرکت ارائه می ‌شود، می ‌تواند به شما کمک کند تا در درازمدت در هزینه‌ های حقوقی خود صرفه ‌جویی کنید.

 

وکیل قوه قضائیه کیست؟ و کجا می‌ توانیم از او مشاوره حقوقی دریافت کنیم؟

 

 

یک وکیل قوه قضاییه کسی است که پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی در دانشگاه و گرفتن مدرک خود، در آزمون وکالت قوه قضاییه شرکت کرده و دوره کارآموزی را پس از قبولی می‌گذراند؛ در نتیجه بعد از گذراندن کارآموزی در کنار یک وکیل خبره، پروانه وکالت برای آن شخص صادر خواهد شد و پس از کسب سال ها تجربه، در موسسه حقوقی آنلاین ما استخدام شده و شما می‌ توانید به سه شیوه حضوری، آنلاین و تلفنی از این شخص مشاوره بگیرید.

یک وکیل آنلاین قوه قضاییه تضمینی با دانش حقوقی بالا، می ‌تواند مراقبت مداوم از شما و پرونده تان را در طول حل اختلافات تضمین کند.

همان‌طور که در موارد مذکور در زیر می‌بینید، شما باید وضعیت خاص خود را در نظر بگیرید و سپس از یک وکیل آنلاین ارزان و تضمینی قوه قضاییه کمک بگیرید؛ همچنین شما می‌توانید تمامی پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود را از طریق سایت وکیل تلفنی به ارزان ترین وجه ممکن انجام دهید.

 

یک مشاور حقوقی 24 ساعته قوه قضاییه می‌تواند در حل مشکلات زیر به شما کمک کند:

 

 • اطمینان از بهترین نتیجه ممکن، با کمک اورژانس قوه قضاییه 24 ساعته شرکت وکیل تلفنی انجام می‌ شود.

 

 • همچنین این اورژانس به شما کمک می کند تا شرایطی را که با آن روبرو هستید، ساده کنید.

 

 • یک مشاوره حقوقی قوه قضاییه به شما کمک می‌کند تا قرارداد یا حکم دادگاه خود را که از لحاظ قانونی الزام ‌آور است، دریافت کنید.

 

 • و مهم ترین چیز نیز صرفه ‌جویی در هزینه مشاوره و حق الوکاله وکیل قوه قضاییه است.

 

مشاوره حقوقی قوه قضاییه به چه روش‌هایی انجام می‌شود و چه محدودیتی دارد؟

 

way of judiciary house legal advice

تماس فوری با وکیل قوه قضاییه آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

با درخواست کمک از یک مشاور حقوقی، شما می‌توانید پول خود را پس‌انداز کنید، چرا؟

 • پاسخ این است که بسیاری از وکلای حضوری برای رفع مشکل شما هزینه زیادی از شما می‌گیرند؛ اما در نظر داشته باشید که می‌توانید با کمک یک مشاوره حقوقی تلفنی این اطمینان حاصل کنید که تمام مشکلات حقوقی شما با کمترین هزینه ‌ی ممکن حل خواهد شد؛ شما بدون داشتن یک فرد متخصص در زمینه‌ی حقوق در کنار خود، ممکن است در دعاوی مربوط به تسویه ‌حساب، جریمه، مجازات و سایر مشکلات حقوقی دیگر ضرر کنید.

 

به طور کل می توان گفت که موسسه آنلاین وکیل تلفنی، سه نوع مشاوره حقوقی قوه قضاییه را خدمت مشاوره جویان ارائه می‌دهد که به شرح زیر اند:

 

 

 

 • که هرکدام از این 3 روش فوق به روش های دلخواه شما صورت می گیرد؛ مثلاً شما شاید مایل باشید تا مشاوره حقوقی آنلاین خود را در واتساپ با وکیل انجام دهید، مانعی نیست و انجام می شود.

 

در ادامه باید گفت که تهیه و تنظیم کلیه اسناد به‌ درستی و مطابق با شرایط قانونی یک امر حیاتی است که بدون مشاوره حقوقی، اطمینان از اینکه این اسناد به‌درستی حساب‌شده، غیر ممکن است.

 

نکته (مهم): در مواردی که درگیر یک موضوع حقوقی هستید که طرف مقابل شما یک وکیل قانونی گرفته است، شما نیز به یک مشاوره حقوقی نیاز خواهید داشت؛ همچنین شما می‌توانید با مشاور حقوقی خود از طریق سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

چگونه به کمک مشاوره حقوقی کارهای قوه قضاییه خود را در ایام کرونا به‌سرعت سروسامان دهیم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

در ایام بیماری کرونا برای مشکلات حقوقی خود می ‌توانید به مشاور حقوقی آنلاین و تلفنی مراجعه نمایید؛ با مشاوره حقوقی آنلاین در شرکت وکیل تلفنی می ‌توانید این اطمینان را حاصل کنید که تصمیم شما از نظر قانونی لازم‌ الاجرا بوده است؛ حتی اگر در پایان کار خود به مشکل حقوقی برخورد کنید، استفاده از این مشاوره حقوقی می‌تواند برای شما نوشدارو باشد و نجاتتان دهد.

مسلماً روبه‌رو شدن با یک مسئله حقوقی می‌تواند برای شما بسیار طاقت‌فرسا و سخت باشد؛ شما نه‌ تنها در مورد پیامد های حقوقی آنچه که با آن روبرو هستید، نگران خواهید بود؛ بلکه در مسئله‌ای مثل طلاق، خسارات عاطفی نیز شما را خسته خواهد کرد؛ این را نیز بدانید که وجود طیف گسترده ‌ای از احساسات در این شرایط، طبیعی است اما وجود یک مشاور حقوقی می‌تواند به شما کمک کند تا این واقعیت‌ های سخت و سرد را به سمت یک پیروزی شیرین هدایت کنید.

 

هشدار: فراموش نکنید که همواره بهترین تصمیمات حقوقی از دهان یک وکیل تخصصی خارج شده و به گوش شما می رسد پس در انتخاب مشاور حقوقی خود دقت عمل به خرج دهید.

 

مشاوره حقوقی قوه قضاییه، در خصوص جبران خسارت ‌های مالی و یا موارد دیگر نیز ارائه می ‌شود؛ تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی به ‌صورت 24 ساعته با کمترین هزینه و یا در برخی مواقع به‌صورت رایگان اقدام به ارائه مشاوره به شما نموده و به دریافت مطالباتی را که امیدتان را از وصول آنها به کل از دست داده اید، کمک خواهد نمود.

 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل قوه قضائیه چقدر است و چگونه باید آن را مستقبل شد؟

 

cost of judiciary legal advice

وکیل ارزان دعاوی قوه قضاییه 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

هزینه مشاوره حضوری در هر ساعت در حالت معمول حداقل 200.000 تومان و حداکثر 500.000 تومان است؛ اما این هزینه را در سایت ما در جدولی که در اوایل صفحه آمده است خواهید دید؛ شما می‌ توانید از وکیل متخصص در زمینه مشکل خود در این سایت با کمترین هزینه مشاوره دریافت کنید و قبل از آن هزینه مشاوره را به شماره کارت موجود در سایت وکیل تلفنی واریز کنید.

 

 

مشاوره حقوقی تخصصی

وکیل ارزان

طلاق فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، هنگامی که به قوه قضاییه مراجعه کنید، حتی در این شرایط بغرنج کرونا خواهید دید که عده ای به علت مشکلات حقوقی خود در این ارگان در حال آمد و شد هستند؛ در اکثر مواقع اگر پایتان یک بار به قوه قضاییه باز شود، کارتان با یک بار رفت و آمد حل نمی شود؛ به عبارت دیگر رفت و آمد های اولیه شما در قوه قضاییه به مثابه یک دستگرمی و نرمش قبل از تمرین اصلی است که ممکن است در همین تمرین و دستگرمی بخش اعظمی از انرژی خود را برای تمرین اصلی از دست بدهید؛ فلذا توصیه می شود که حتماً اموراتی را که به قوه قضاییه مربوط است به وکلای قوه قضاییه ما که سال ها عمر خود را صرف کسب تجربه در این ارگان نموده اند، سپرده تا کارهای شما با صرفه هزینه مالی، زمانی و حتی جانی کمتری (به دلیل شیوع کرونا)، پیش رود؛ البته این امکان نیز وجود دارد که بادریافت مشاوره های حقوقی آنلاین، تلفنی و ... وکیل خودتان باشید و تنها از وکلای ما مشورت های لازم را دریافت نمایید؛
سلام و عرض خسته نباشید خدمت پرسنل شریف و تیم مدیریتی مردمی موسسه وکیل تلفنی . بنده به عنوان یک شهروند به مدت 1 سال است که از سایت شما بازدید میکنم . واقعا اینکه به صورت روزانه و متوالی و مستمر مطالب متعدد و مفید منتشر میکنید برای بنده و قطعا سایر شهروندان مثل یک کلاس درس است . ممنونم از زحمات و تلاش های شبانه روزی شما عزیزان .
یک وکیل آنلاین قوه قضاییه تضمینی با دانش حقوقی بالا، می ‌تواند مراقبت مداوم از شما و پرونده تان را در طول حل اختلافات تضمین کند
با سلام و احترام؛ توصیه به شور و مشورت مساله ای استن که در قرآن کریم بدان اشاره شده و عقل سلیم نیز حکم می نماید که همیشه استفاده از همفکری دیگران در مسائل مختلف از خودسرانه عمل کردن بهتر است. این مساله دقیقا در پرونده های حقوقی نیز صادق بوده و افرادی که از دو یا چند نفر در حل مسائل حقوقی کمک می گیرند همواره به نتایج بهتری دست پیدا می کنند . شاید خیلی از افراد تصور کنند که استفاده از یک وکیل اسم ورسم دار تمام دغدغه های آنها را حل می نماید در حالی که این گونه نیست زیرا بعلت گستردگی بسیار بالای موضوعات حقوقی هرکس تنها در موادری خاص میتواند متخصص باشد نه همه موضوعات، از طرفی وقتی شما از مشاوره حقوقی استفاده می نمایید به دنبال یک وکیل متخصص در همان حوزه می روید و با راهنمایی وی حل مشکل تان راحت تر بدست خواهد آمد . موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که اعلام نماید مشاورین و کارشناسان خود را در موضوعات مختلف دسته بندی کرده و با داشتن بیش از 1000 وکیل می تواند در موضوعات مختلف به کاربران خود مشاوره های تخصصی ارائه دهد. کافی است برای حل مشکل خود با فشردن چند دکمه ساده از مشاوره های وکلای زبده آن بهرهمند شده و به نتیجه مطوب دست یابید. محمد صادق تیغ نورد
رقرار کنید. "هنگامی که به قوه قضاییه مراجعه کنید، حتی در این شرایط بغرنج کرونا خواهید دید که عده ای به علت مشکلات حقوقی خود در این ارگان در حال آمد و شد هستند؛ در اکثر مواقع اگر پایتان یک بار به قوه قضاییه باز شود، کارتان با یک بار رفت و آمد حل نمی شود؛ به عبارت دیگر رفت و آمد های اولیه شما در قوه قضاییه به مثابه یک دستگرمی و نرمش قبل از تمرین اصلی است که ممکن است در همین تمرین و دستگرمی بخش اعظمی از انرژی خود را برای تمرین اصلی از دست بدهید؛ فلذا توصیه می شود که حتماً اموراتی را که به قوه قضاییه مربوط است به وکلای قوه قضاییه ما که سال ها عمر خود را صرف کسب تجربه در این ارگان نموده اند، سپرده تا کارهای شما با صرفه هزینه مالی، زمانی و حتی جانی کمتری (به دلیل شیوع کرونا)، پیش رود؛ البته این امکان نیز وجود دارد که بادریافت مشاوره های حقوقی آنلاین، تلفنی و ... وکیل خودتان باشید
بسیار عالی و مفید و پاسخ ها کارشناسی شده
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
سلام وقت بخیر من را شوهرم از خانه بیرون کرده با من زندگی نمیکند من را هم خونه راه نمیده خواهشمن هستم کمکم کنید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی