موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی به معنی دادن یک نظر حرفه ‌ای یا رسمی در مورد یک ماده در قانون و یا ارائه راه‌حل‌های قانونی برای حل یک مشکل در ارتباط با یک وضعیت واقعی و خاص است. ارائه مشاوره حقوقی قوه قضاییه، غالباً شامل تجزیه ‌و تحلیل مجموعه‌ای از حقایق و شواهد بر اساس قانون است که به وکیل مشاور کمک می کند تا به مراجعه ‌کننده خود، راه ‌حل‌ های مناسب را به ‌منظور انجام اقدامی خاص بر اساس قانون بدهد؛ حال با ما همراه باشید تا با جدیدترین روش های ارائه مشاوره حقوقی قوه قضاییه آشنا شده و مزایای آن را بررسی نماییم.

 

مشاوره حقوقی قوه قضاییه و توصیات بانوی وکیل ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

judiciary house concept

وکیل قوه قضایی آنلاین و 24 ساعته فوری و ارزان

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"هنگامی که به قوه قضاییه مراجعه کنید، حتی در این شرایط بغرنج کرونا خواهید دید که عده ای به علت مشکلات حقوقی خود در این ارگان در حال آمد و شد هستند؛ در اکثر مواقع اگر پایتان یک بار به قوه قضاییه باز شود، کارتان با یک بار رفت و آمد حل نمی شود؛ به عبارت دیگر رفت و آمد های اولیه شما در قوه قضاییه به مثابه یک دستگرمی و نرمش قبل از تمرین اصلی است که ممکن است در همین تمرین و دستگرمی بخش اعظمی از انرژی خود را برای تمرین اصلی از دست بدهید؛ فلذا توصیه می شود که حتماً اموراتی را که به قوه قضاییه مربوط است به وکلای قوه قضاییه ما که سال ها عمر خود را صرف کسب تجربه در این ارگان نموده اند، سپرده تا کارهای شما با صرفه هزینه مالی، زمانی و حتی جانی کمتری (به دلیل شیوع کرونا)، پیش رود؛ البته این امکان نیز وجود دارد که بادریافت مشاوره های حقوقی آنلاین، تلفنی و ... وکیل خودتان باشید و تنها از وکلای ما مشورت های لازم را دریافت نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی قبل از مراجعه به قوه قضاییه چه مزایایی دارد؟

 

legal advice before go to judiciary house

اورژانس قوه قضاییه 24 ساعته

 

شما مسلماً در طول زندگی خود، با چالش ‌های متعددی رو به ‌رو شده ‌اید که برخی از آن ‌ها جنبه حقوقی داشته ‌اند و گاهی اوقات حتی مجبور به عقب‌ نشینی از خواسته‌ های خود شده‌اید.

زمانی که با برخی از این مشکلات روبرو شدید مانند مسائل مربوط به املاک و مستغلات، شروع کار، طلاق، رسیدگی به یک دادخواست و یا رسیدگی به عواقب ناشی از یک حادثه پر هزینه، ممکن است ندانید چگونه باید این مشکلات را حل کنید و یا راهکار قانونی برای حل آن‌ ها چیست؟ اگر بخواهید به یک وکیل به‌صورت حضوری مراجعه کنید، مسلماً هزینه زیادی باید بپردازید؛ پس شاید بپرسید راه‌حل مناسب برای حل این مشکل چیست؟

پاسخ در استفاده از یک مشاوره حقوقی قوه قضاییه به‌صورت تلفنی یا آنلاین است.

موسسه حقوقی ما انواع مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را خدمت تمامی هموطنان عزیزمان در داخل و خارج کشور، متناسب با محاکم شهر یا کشورتان، ارائه می‌دهد.

این مزیت در حالی است که اغلب مردم تصور می‌کنند که مشورت با همه وکلا، گران و پر هزینه تمام می شود؛ این درحالی است که موسسه حقوقی ما این مشکل شما را با معرفی وکیل قوه قضاییه آنلاین و 24 ساعته حل نموده است.

واقعیت این است که مشاوره حقوقی قوه قضاییه مناسب که در این شرکت ارائه می ‌شود، می ‌تواند به شما کمک کند تا در درازمدت در هزینه‌ های حقوقی خود صرفه ‌جویی کنید.

 

وکیل قوه قضائیه کیست؟ و کجا می‌ توانیم از او مشاوره حقوقی دریافت کنیم؟

 

The judiciary house lawyer

حل فوری مشکلات قوه قضاییه به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

یک وکیل قوه قضاییه کسی است که پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی در دانشگاه و گرفتن مدرک خود، در آزمون وکالت قوه قضاییه شرکت کرده و دوره کارآموزی را پس از قبولی می‌گذراند؛ در نتیجه بعد از گذراندن کارآموزی در کنار یک وکیل خبره، پروانه وکالت برای آن شخص صادر خواهد شد و پس از کسب سال ها تجربه، در موسسه حقوقی آنلاین ما استخدام شده و شما می‌ توانید به سه شیوه حضوری، آنلاین و تلفنی از این شخص مشاوره بگیرید.

یک وکیل آنلاین قوه قضاییه تضمینی با دانش حقوقی بالا، می ‌تواند مراقبت مداوم از شما و پرونده تان را در طول حل اختلافات تضمین کند.

همان‌طور که در موارد مذکور در زیر می‌بینید، شما باید وضعیت خاص خود را در نظر بگیرید و سپس از یک وکیل آنلاین ارزان و تضمینی قوه قضاییه کمک بگیرید؛ همچنین شما می‌توانید تمامی پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود را از طریق سایت وکیل تلفنی به ارزان ترین وجه ممکن انجام دهید.

 

یک مشاور حقوقی 24 ساعته قوه قضاییه می‌تواند در حل مشکلات زیر به شما کمک کند:

 

 • اطمینان از بهترین نتیجه ممکن، با کمک اورژانس قوه قضاییه 24 ساعته شرکت وکیل تلفنی انجام می‌ شود.

 

 • همچنین این اورژانس به شما کمک می کند تا شرایطی را که با آن روبرو هستید، ساده کنید.

 

 • یک مشاوره حقوقی قوه قضاییه به شما کمک می‌کند تا قرارداد یا حکم دادگاه خود را که از لحاظ قانونی الزام ‌آور است، دریافت کنید.

 

 • و مهم ترین چیز نیز صرفه ‌جویی در هزینه مشاوره و حق الوکاله وکیل قوه قضاییه است.

 

مشاوره حقوقی قوه قضاییه به چه روش‌هایی انجام می‌شود و چه محدودیتی دارد؟

 

way of judiciary house legal advice

تماس فوری با وکیل قوه قضاییه آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

با درخواست کمک از یک مشاور حقوقی، شما می‌توانید پول خود را پس‌انداز کنید، چرا؟

 • پاسخ این است که بسیاری از وکلای حضوری برای رفع مشکل شما هزینه زیادی از شما می‌گیرند؛ اما در نظر داشته باشید که می‌توانید با کمک یک مشاوره حقوقی تلفنی این اطمینان حاصل کنید که تمام مشکلات حقوقی شما با کمترین هزینه ‌ی ممکن حل خواهد شد؛ شما بدون داشتن یک فرد متخصص در زمینه‌ی حقوق در کنار خود، ممکن است در دعاوی مربوط به تسویه ‌حساب، جریمه، مجازات و سایر مشکلات حقوقی دیگر ضرر کنید.

 

به طور کل می توان گفت که موسسه آنلاین وکیل تلفنی، سه نوع مشاوره حقوقی قوه قضاییه را خدمت مشاوره جویان ارائه می‌دهد که به شرح زیر اند:

 

 

 

 • که هرکدام از این 3 روش فوق به روش های دلخواه شما صورت می گیرد؛ مثلاً شما شاید مایل باشید تا مشاوره حقوقی آنلاین خود را در واتساپ با وکیل انجام دهید، مانعی نیست و انجام می شود.

 

در ادامه باید گفت که تهیه و تنظیم کلیه اسناد به‌ درستی و مطابق با شرایط قانونی یک امر حیاتی است که بدون مشاوره حقوقی، اطمینان از اینکه این اسناد به‌درستی حساب‌شده، غیر ممکن است.

 

نکته (مهم): در مواردی که درگیر یک موضوع حقوقی هستید که طرف مقابل شما یک وکیل قانونی گرفته است، شما نیز به یک مشاوره حقوقی نیاز خواهید داشت؛ همچنین شما می‌توانید با مشاور حقوقی خود از طریق سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

چگونه به کمک مشاوره حقوقی کارهای قوه قضاییه خود را در ایام کرونا به‌سرعت سروسامان دهیم؟

 

immediate judiciary routine by legal advice

مشاوره حقوقی قوه قضاییه ارزان و تضمینی

 

در ایام بیماری کرونا برای مشکلات حقوقی خود می‌توانید به مشاور حقوقی آنلاین و تلفنی مراجعه نمایید؛ با مشاوره حقوقی آنلاین در شرکت وکیل تلفنی می ‌توانید این اطمینان را حاصل کنید که تصمیم شما از نظر قانونی لازم‌ الاجرا بوده است؛ حتی اگر در پایان کار خود به مشکل حقوقی برخورد کنید، استفاده از این مشاوره حقوقی می‌تواند برای شما نوشدارو باشد و نجاتتان دهد.

مسلماً روبه‌رو شدن با یک مسئله حقوقی می‌تواند برای شما بسیار طاقت‌فرسا و سخت باشد؛ شما نه‌ تنها در مورد پیامد های حقوقی آنچه که با آن روبرو هستید، نگران خواهید بود؛ بلکه در مسئله‌ای مثل طلاق، خسارات عاطفی نیز شما را خسته خواهد کرد؛ این را نیز بدانید که وجود طیف گسترده ‌ای از احساسات در این شرایط، طبیعی است اما وجود یک مشاور حقوقی می‌تواند به شما کمک کند تا این واقعیت‌ های سخت و سرد را به سمت یک پیروزی شیرین هدایت کنید.

 

هشدار: فراموش نکنید که همواره بهترین تصمیمات حقوقی از دهان یک وکیل تخصصی خارج شده و به گوش شما می رسد پس در انتخاب مشاور حقوقی خود دقت عمل به خرج دهید.

 

مشاوره حقوقی قوه قضاییه، در خصوص جبران خسارت ‌های مالی و یا موارد دیگر نیز ارائه می ‌شود؛ تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی به ‌صورت 24 ساعته با کمترین هزینه و یا در برخی مواقع به‌صورت رایگان اقدام به ارائه مشاوره به شما نموده و به دریافت مطالباتی را که امیدتان را از وصول آنها به کل از دست داده اید، کمک خواهد نمود.

 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل قوه قضائیه چقدر است و چگونه باید آن را مستقبل شد؟

 

cost of judiciary legal advice

وکیل ارزان دعاوی قوه قضاییه 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

هزینه مشاوره حضوری در هر ساعت در حالت معمول حداقل 200.000 تومان و حداکثر 500.000 تومان است؛ اما این هزینه را در سایت ما در جدولی که در اوایل صفحه آمده است خواهید دید؛ شما می‌ توانید از وکیل متخصص در زمینه مشکل خود در این سایت با کمترین هزینه مشاوره دریافت کنید و قبل از آن هزینه مشاوره را به شماره کارت موجود در سایت وکیل تلفنی واریز کنید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی تخصصی

وکیل ارزان

طلاق فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670