موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو

در اغلب تصادفات رانندگی خسارات جزئی و یا کلی به خودرو وارد می شود که گاهی خسارت به حدی جزئی است که با صرف کمترین هزینه و وقت قابل جبران می باشد؛ گرفتن مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو از همان ابتدای بروز این مسائل و مشکلات تاثیر به سزایی در ارائه دادخواست مطالبه افت قیمت خودرو و تسریع انجام مراحل دارد.

 

بریده سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص افت قیمت خودرو پس از تصادف

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وارد شدن خسارت چشمگیر، وقتی که اتومبیل صفر و یا گران قیمت باشد، علاوه بر هزینه های تعمیر و بازسازی قسمت های آسیب دیده، باعث افت قیمت خودرو نیز می شود؛ در این صورت اگر صاحب خودرو بخواهد بعد از تصادف خودرو خود را بفروشد این اتومبیل تحت عنوان ماشین رنگ دار با قیمت کمتری به فروش می رسد؛ شما می توانید با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر متقل شده و طی یک تماس تلفنی این افت قیمت را دریابید"

 

 

بهترین راهکار در مقابل شخصی نامطمئن که از ما ماشینمان را برای یک شب قرض می خواهد

 

car crash legal advice

اولین قدم بعد از بروز تصادفات جاده ای چیست

 

بهترین راهکار در ابتدا نحوه رد کردن درخواست طلب ماشین حتی به نزدیکان می باشد، از مشکلات قرض دادن ماشین، می توان به کاهش ارزش ماشین به علت تصادف و عدم مراعات فرد در راندن آن، اشاره کرد.

طبق قانون پرداخت هزینه و خسارت های حاصل از تصادف به عهده راننده می باشد؛ اما در مواقعی افراد هنگامی که ماشینی را قرض کرده باشند ممکن است ادعا کند که ماشین در اختیار او نبوده است.

با توجه به این موضوع افراد باید قبل از قرض دادن ماشین خود به دیگران موارد ایمنی را برای مقابله با انکار فرد رعایت کنند.

دوربین های خودرو امروزه راه نجاتی برای افراد در این زمینه می باشند؛ در این صورت مقصر اصلی حادثه به راحتی قابل تشخیص می باشد؛ مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، به افراد در مواردی مانند نحوه طلب افت قیمت خودرو کمک می کند.

از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین می توانید به منظور آشنایی و مطالبه آنلاین افت قیمت خودرو و همچنین محاسبه دقیق و آنلاین کاهش ارزش اتومبیل به علت تصادف با بهترین وکلای ما در وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

افت قیمت خودرو به علت قرض دادن به فرد نامطمئن و آسیب موتوری بغیر از تصادف را چگونه بی دردسر مطالبه کنیم؟

 

car,s pricefall after crash

محاسبه فوری و آنلاین افت قیمت خودرو در صحنه تصادف

 

راننده مسبب حادثه مسئول پرداخت خسارت وارده می باشد. هنگام فروش قیمت خودرو های صفر یا گران قیمت به دلیل خسارت وارد شده و با توجه به شدت آن کاهش چشمگیری پیدا می کند و مالک خودرو می تواند تقاضای پرداخت افت قیمت را داشته باشد؛ مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو به افراد برای طی مراحل قانونی مطالبه و جمع آوری مدارک لازم کمک می کند.

شخص متضرر (صاحب خودرو) می تواند در مرحله اول با گفتگو و با روش های مسالمت آمیز برای گرفتن خسارت وارد شده به خودروی خود و افت قیمت اقدام کند، راه بعدی برای مطالبه مبلغ افت قیمت خودرو، مراجعه به شورای حل اختلاف و تقاضای دریافت خسارت ناشی از افت قیمت خودرو را داشته باشد.

بعد از ثبت دادخواست در شورای حل اختلاف، قاضی این شورا قرار کارشناسی برای برآورد قیمت افت ماشین صادر می کند؛ کارشناسی بعد از پرداخت هزینه توسط خواهان، انجام می شود؛ پس از برآورد خسارت ناشی از افت قیمت خودرو توسط کارشناس، مالک خودروی آسیب دیده باید دادخواست مطالبه خسارت ناشی از افت قیمت را تقدیم شورای حل اختلاف کند.

 

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، راه حل هایی به افراد در مورد حل مسالمت آمیز و دریافت مبلغی به اندازه آسیب وارد شده و افت قیمت خودرو با توجه به شرایط ارائه می دهد، از طریق لینک تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی می توانید برای ارتباط با وکلای آگاه و مجرب ما به منظور مطالبه افت قیمت خودرو، استفاده کنید.

 

چه راهکار هایی برای گرفتن افت قیمت خودرو تا کنون عملی شده؟