موسسه وکیل تلفنی

  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۱۰:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • رها بصیری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • م ايماني گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • نیلا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۵:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۲:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۷:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • اشرف باقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۰:۳۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو

در اغلب تصادفات رانندگی خسارات جزئی و یا کلی به خودرو وارد می شود که گاهی خسارت به حدی جزئی است که با صرف کمترین هزینه و وقت قابل جبران می باشد؛ گرفتن مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو از همان ابتدای بروز این مسائل و مشکلات تاثیر به سزایی در ارائه دادخواست مطالبه افت قیمت خودرو و تسریع انجام مراحل دارد.

 

بریده سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص افت قیمت خودرو پس از تصادف

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وارد شدن خسارت چشمگیر، وقتی که اتومبیل صفر و یا گران قیمت باشد، علاوه بر هزینه های تعمیر و بازسازی قسمت های آسیب دیده، باعث افت قیمت خودرو نیز می شود؛ در این صورت اگر صاحب خودرو بخواهد بعد از تصادف خودرو خود را بفروشد این اتومبیل تحت عنوان ماشین رنگ دار با قیمت کمتری به فروش می رسد؛ شما می توانید با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر متقل شده و طی یک تماس تلفنی این افت قیمت را دریابید"

 

 

بهترین راهکار در مقابل شخصی نامطمئن که از ما ماشینمان را برای یک شب قرض می خواهد

 

car crash legal advice

اولین قدم بعد از بروز تصادفات جاده ای چیست

 

بهترین راهکار در ابتدا نحوه رد کردن درخواست طلب ماشین حتی به نزدیکان می باشد، از مشکلات قرض دادن ماشین، می توان به کاهش ارزش ماشین به علت تصادف و عدم مراعات فرد در راندن آن، اشاره کرد.

طبق قانون پرداخت هزینه و خسارت های حاصل از تصادف به عهده راننده می باشد؛ اما در مواقعی افراد هنگامی که ماشینی را قرض کرده باشند ممکن است ادعا کند که ماشین در اختیار او نبوده است.

با توجه به این موضوع افراد باید قبل از قرض دادن ماشین خود به دیگران موارد ایمنی را برای مقابله با انکار فرد رعایت کنند.

دوربین های خودرو امروزه راه نجاتی برای افراد در این زمینه می باشند؛ در این صورت مقصر اصلی حادثه به راحتی قابل تشخیص می باشد؛ مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، به افراد در مواردی مانند نحوه طلب افت قیمت خودرو کمک می کند.

از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین می توانید به منظور آشنایی و مطالبه آنلاین افت قیمت خودرو و همچنین محاسبه دقیق و آنلاین کاهش ارزش اتومبیل به علت تصادف با بهترین وکلای ما در وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

افت قیمت خودرو به علت قرض دادن به فرد نامطمئن و آسیب موتوری بغیر از تصادف را چگونه بی دردسر مطالبه کنیم؟

 

car,s pricefall after crash

محاسبه فوری و آنلاین افت قیمت خودرو در صحنه تصادف

 

راننده مسبب حادثه مسئول پرداخت خسارت وارده می باشد. هنگام فروش قیمت خودرو های صفر یا گران قیمت به دلیل خسارت وارد شده و با توجه به شدت آن کاهش چشمگیری پیدا می کند و مالک خودرو می تواند تقاضای پرداخت افت قیمت را داشته باشد؛ مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو به افراد برای طی مراحل قانونی مطالبه و جمع آوری مدارک لازم کمک می کند.

شخص متضرر (صاحب خودرو) می تواند در مرحله اول با گفتگو و با روش های مسالمت آمیز برای گرفتن خسارت وارد شده به خودروی خود و افت قیمت اقدام کند، راه بعدی برای مطالبه مبلغ افت قیمت خودرو، مراجعه به شورای حل اختلاف و تقاضای دریافت خسارت ناشی از افت قیمت خودرو را داشته باشد.

بعد از ثبت دادخواست در شورای حل اختلاف، قاضی این شورا قرار کارشناسی برای برآورد قیمت افت ماشین صادر می کند؛ کارشناسی بعد از پرداخت هزینه توسط خواهان، انجام می شود؛ پس از برآورد خسارت ناشی از افت قیمت خودرو توسط کارشناس، مالک خودروی آسیب دیده باید دادخواست مطالبه خسارت ناشی از افت قیمت را تقدیم شورای حل اختلاف کند.

 

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، راه حل هایی به افراد در مورد حل مسالمت آمیز و دریافت مبلغی به اندازه آسیب وارد شده و افت قیمت خودرو با توجه به شرایط ارائه می دهد، از طریق لینک تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی می توانید برای ارتباط با وکلای آگاه و مجرب ما به منظور مطالبه افت قیمت خودرو، استفاده کنید.

 

چه راهکار هایی برای گرفتن افت قیمت خودرو تا کنون عملی شده؟

 

retrieve the car price loss after crash

نحوه مطالبه کاهش ارزش ماشین بعد از تصادف را از مقصر

 

اصولاً راهکار های قانونی موثر و موفق ترین راهکار های مطالبه خسارت افت قیمت خودرو می باشند، مشاور حقوقی متخصص در مطالبه افت قیمت خودرو به دلیل آشنایی بیشتر با قوانین و داشتن تجربه می تواند پس از بررسی کامل مشکل، شروع به ارائه راهکار های  حقوقی مفید و موفق نماید.

اولین قدم مراجعه به شورای حل اختلاف و تکمیل دادخواست می باشد؛ دادگاه پس از بررسی اظهارات کارشناسی را برای ارزیابی موضوع در نظر می گیرد.

کروکی یکی از مهم ترین مدارک مورد نیاز می باشد؛ زیرا در صورت متواری شدن راننده خاطی و نداشتن کروکی اثبات و مطالبه خسارت افت قیمت خودرو سخت تر می شود.

اگر مبلغ خسارت وارد شده کمتر از 20 میلیون تومان باشد در شورای حل اختلاف و اگر بیشتر از 20 میلیون باشد در دادگاه بررسی می شود؛ دادگاه باید دادگاه محل زندگی شاکی باشد.

 

نکته مهم: شاکی قبل از صدور رای نهایی خودرو را برای صافکاری و تعمیر به جایی نفرستد؛ اما در صورتی که مجبور به تعمیرات بود باید تصاویر واضح و کاملی از بدنه خودرو برای نشان دادن آن به کارشناس تهیه کند.

 

توجه داشته باشید که اگر فرد، به گرفتن خسارت افت قیمت اصرار دارد، می تواند در دادگاه هزینه ارسال خودرو به امداد خودرو و همچنین هزینه تامین و اعزام کارشناس را علاوه بر خسارت افت قیمت درخواست کند.

البته آخرین و مهمترین نکته درباره قانون دریافت خسارت افت قیمت این است که این قانون شامل خودروهای بیشتر از 5 سال سن نمی شود.

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو به افراد در طی مراحل قانونی و ارائه دادخواست به موقع کمک می کند و شما از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کرده و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

 

مطالبه تخصصی و تلفنی فوری افت قیمت خودرو در لحظه تصادف از طریق وکیل تلفنی

 

request the loss after car crash

مطالبه تخصصی و تلفنی فوری افت قیمت خودرو در لحظه تصادف از طریق وکیل تلفنی

 

کمک گرفتن از یک مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو به صورت آنلاین و تلفنی به افراد این امکان را می دهد که از لحظه تصادف با آگاهی و به صورت صحیح در نتیجه بدون اتلاف وقت اقدام به مطالبه افت قیمت خودرو نمایند.

از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی می توانید بدون اتلاف وقت و هزینه با مشاوران آگاه و مجرب ما ارتباط برقرار کنید.

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، با بررسی مسائل و با توجه به قانون، بهترین راه حل ها را برای هر موضوع به صورت خاص ارائه می دهد؛ از طریق لینک مشاوره حقوقی می توانید برای گرفتن مشاوره درباره قوانین، مسائل و راهکار های مربوط به ماشین قرض دادن و تصادف بعدش، با وکلای مجرب و آگاه ما ارتباط برقرار کنید.

مطالبه بی دردسر و فوری افت قیمت خودرو به هر دلیلی از جمله تصادف بی دردسر ترین راه برای مطالبه افت قیمت خودرو، ارائه دادخواست به شورای حل اختلاف و یا در مواردی (وارد شدن خسارت بالای 20 میلیون) ارائه این دادخواست به دادگاه و پیگیری به روش قانونی می باشد.

اما در مواقعی افراد به کمک روش های مسالمت آمیز مشکل را بین خود حل می کنند که در این صورت نیازی به ارائه دادخواست نمی باشد.

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو تاثیر به سزایی در تسریع فرایند مطالبه و دریافت حقوق بدون ایجاد دردسر دارد.

از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید در هر زمان و مکانی با مشاوران مجرب و آگاه ما در وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

با مطالعه مطالب مشابه زیر اطلاعات حقوقی خود را بالا برده تا در صورت بروز مشکل حقوقی، با آگاهی قدم بردارید

بررسی موارد مندرج در آیین نامه قرارداد الکترونیک وکالت

بهترین راه دریافت طلب از آدم زورگو

محاسبه آنلاین و تلفنی بهای یک ملک

مواردی که یک وکیل با آنها به موکل خود متعهد می شود

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی