موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو

در اغلب تصادفات رانندگی خسارات جزئی و یا کلی به خودرو وارد می شود که گاهی خسارت به حدی جزئی است که با صرف کمترین هزینه و وقت قابل جبران می باشد؛ گرفتن مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو از همان ابتدای بروز این مسائل و مشکلات تاثیر به سزایی در ارائه دادخواست مطالبه افت قیمت خودرو و تسریع انجام مراحل دارد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین راهکار در مقابل شخصی نامطمئن که از ما ماشینمان را برای یک شب قرض می خواهد

 

car crash legal advice

اولین قدم بعد از بروز تصادفات جاده ای چیست

 

بهترین راهکار در ابتدا نحوه رد کردن درخواست طلب ماشین حتی به نزدیکان می باشد، از مشکلات قرض دادن ماشین، می توان به کاهش ارزش ماشین به علت تصادف و عدم مراعات فرد در راندن آن، اشاره کرد.

طبق قانون پرداخت هزینه و خسارت های حاصل از تصادف به عهده راننده می باشد؛ اما در مواقعی افراد هنگامی که ماشینی را قرض کرده باشند ممکن است ادعا کند که ماشین در اختیار او نبوده است.

با توجه به این موضوع افراد باید قبل از قرض دادن ماشین خود به دیگران موارد ایمنی را برای مقابله با انکار فرد رعایت کنند.

دوربین های خودرو امروزه راه نجاتی برای افراد در این زمینه می باشند؛ در این صورت مقصر اصلی حادثه به راحتی قابل تشخیص می باشد؛ مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، به افراد در مواردی مانند نحوه طلب افت قیمت خودرو کمک می کند.

از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین می توانید به منظور آشنایی و مطالبه آنلاین افت قیمت خودرو و همچنین محاسبه دقیق و آنلاین کاهش ارزش اتومبیل به علت تصادف با بهترین وکلای ما در وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

افت قیمت خودرو به علت قرض دادن به فرد نامطمئن و آسیب موتوری بغیر از تصادف را چگونه بی دردسر مطالبه کنیم؟

 

car,s pricefall after crash

محاسبه فوری و آنلاین افت قیمت خودرو در صحنه تصادف

 

راننده مسبب حادثه مسئول پرداخت خسارت وارده می باشد. هنگام فروش قیمت خودرو های صفر یا گران قیمت به دلیل خسارت وارد شده و با توجه به شدت آن کاهش چشمگیری پیدا می کند و مالک خودرو می تواند تقاضای پرداخت افت قیمت را داشته باشد؛ مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو به افراد برای طی مراحل قانونی مطالبه و جمع آوری مدارک لازم کمک می کند.

شخص متضرر (صاحب خودرو) می تواند در مرحله اول با گفتگو و با روش های مسالمت آمیز برای گرفتن خسارت وارد شده به خودروی خود و افت قیمت اقدام کند، راه بعدی برای مطالبه مبلغ افت قیمت خودرو، مراجعه به شورای حل اختلاف و تقاضای دریافت خسارت ناشی از افت قیمت خودرو را داشته باشد.

بعد از ثبت دادخواست در شورای حل اختلاف، قاضی این شورا قرار کارشناسی برای برآورد قیمت افت ماشین صادر می کند؛ کارشناسی بعد از پرداخت هزینه توسط خواهان، انجام می شود؛ پس از برآورد خسارت ناشی از افت قیمت خودرو توسط کارشناس، مالک خودروی آسیب دیده باید دادخواست مطالبه خسارت ناشی از افت قیمت را تقدیم شورای حل اختلاف کند.

 

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، راه حل هایی به افراد در مورد حل مسالمت آمیز و دریافت مبلغی به اندازه آسیب وارد شده و افت قیمت خودرو با توجه به شرایط ارائه می دهد، از طریق لینک تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی می توانید برای ارتباط با وکلای آگاه و مجرب ما به منظور مطالبه افت قیمت خودرو، استفاده کنید.

 

چه راهکار هایی برای گرفتن افت قیمت خودرو تا کنون عملی شده؟

 

retrieve the car price loss after crash

نحوه مطالبه کاهش ارزش ماشین بعد از تصادف را از مقصر

 

اصولاً راهکار های قانونی موثر و موفق ترین راهکار های مطالبه خسارت افت قیمت خودرو می باشند، مشاور حقوقی متخصص در مطالبه افت قیمت خودرو به دلیل آشنایی بیشتر با قوانین و داشتن تجربه می تواند پس از بررسی کامل مشکل، شروع به ارائه راهکار های  حقوقی مفید و موفق نماید.

اولین قدم مراجعه به شورای حل اختلاف و تکمیل دادخواست می باشد؛ دادگاه پس از بررسی اظهارات کارشناسی را برای ارزیابی موضوع در نظر می گیرد.

کروکی یکی از مهم ترین مدارک مورد نیاز می باشد؛ زیرا در صورت متواری شدن راننده خاطی و نداشتن کروکی اثبات و مطالبه خسارت افت قیمت خودرو سخت تر می شود.

اگر مبلغ خسارت وارد شده کمتر از 20 میلیون تومان باشد در شورای حل اختلاف و اگر بیشتر از 20 میلیون باشد در دادگاه بررسی می شود؛ دادگاه باید دادگاه محل زندگی شاکی باشد.

 

نکته مهم: شاکی قبل از صدور رای نهایی خودرو را برای صافکاری و تعمیر به جایی نفرستد؛ اما در صورتی که مجبور به تعمیرات بود باید تصاویر واضح و کاملی از بدنه خودرو برای نشان دادن آن به کارشناس تهیه کند.

 

توجه داشته باشید که اگر فرد، به گرفتن خسارت افت قیمت اصرار دارد، می تواند در دادگاه هزینه ارسال خودرو به امداد خودرو و همچنین هزینه تامین و اعزام کارشناس را علاوه بر خسارت افت قیمت درخواست کند.

البته آخرین و مهمترین نکته درباره قانون دریافت خسارت افت قیمت این است که این قانون شامل خودروهای بیشتر از 5 سال سن نمی شود.

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو به افراد در طی مراحل قانونی و ارائه دادخواست به موقع کمک می کند و شما از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کرده و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

 

مطالبه تخصصی و تلفنی فوری افت قیمت خودرو در لحظه تصادف از طریق وکیل تلفنی

 

request the loss after car crash

مطالبه تخصصی و تلفنی فوری افت قیمت خودرو در لحظه تصادف از طریق وکیل تلفنی

 

کمک گرفتن از یک مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو به صورت آنلاین و تلفنی به افراد این امکان را می دهد که از لحظه تصادف با آگاهی و به صورت صحیح در نتیجه بدون اتلاف وقت اقدام به مطالبه افت قیمت خودرو نمایند.

از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی می توانید بدون اتلاف وقت و هزینه با مشاوران آگاه و مجرب ما ارتباط برقرار کنید.

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، با بررسی مسائل و با توجه به قانون، بهترین راه حل ها را برای هر موضوع به صورت خاص ارائه می دهد؛ از طریق لینک مشاوره حقوقی می توانید برای گرفتن مشاوره درباره قوانین، مسائل و راهکار های مربوط به ماشین قرض دادن و تصادف بعدش، با وکلای مجرب و آگاه ما ارتباط برقرار کنید.

مطالبه بی دردسر و فوری افت قیمت خودرو به هر دلیلی از جمله تصادف بی دردسر ترین راه برای مطالبه افت قیمت خودرو، ارائه دادخواست به شورای حل اختلاف و یا در مواردی (وارد شدن خسارت بالای 20 میلیون) ارائه این دادخواست به دادگاه و پیگیری به روش قانونی می باشد.

اما در مواقعی افراد به کمک روش های مسالمت آمیز مشکل را بین خود حل می کنند که در این صورت نیازی به ارائه دادخواست نمی باشد.

مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو تاثیر به سزایی در تسریع فرایند مطالبه و دریافت حقوق بدون ایجاد دردسر دارد.

از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید در هر زمان و مکانی با مشاوران مجرب و آگاه ما در وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

 

بررسی موارد مندرج در آیین نامه قرارداد الکترونیک وکالت

بهترین راه دریافت طلب از آدم زورگو

محاسبه آنلاین و تلفنی بهای یک ملک

مواردی که یک وکیل با آنها به موکل خود متعهد می شود

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. هزینه افت قیمت خودرو آسیب دیده به دستور قانون توسط بیمه ثالث خودرو مقصر پرداخت میشه. من در تصادفی مقصر شناخته شدم و افت قیمت خودرو مقابل از بیمه ثالث من پرداخت شد: عطف به ماده 19 قانون بیمه کشور مصوب 07/02/1316 مسئولیت بیمه‌گر برابر با تفاوت قیمت حاصله در مال بیمه شده در لحظه‌ای قبل از خسارت و بلافاصله پس از خسارت تعیین شده است و لذا پر واضح است که هم خسارت تعمیر و هم خسارت افت قیمت در چارچوب این ماده قرار می‌گیرد. با این قانون، من تونستم در دادگاه بیمه رو محکوم کنم و بیمه 70 میلیون تومن به خسارت دیده پرداخت کرد. اما توجه داشته باشید که سقف پرداخت بیمه برابره با سقف تعهد مالی بیمه ثالث شما که توصیه میکنم موقع بیمه کردن این عدد رو خیلی بالا بزنید. من الان 200 میلیون تومن سقف تعهد مالی رو تعیین میکنم. هزینه زیادی نداره اما نجاتتون میده شماره دادنامه: 140191390011251132 تاریخ صدور دادنامه: 1401-08-18. شعبه 5 حقوقی شهر قدس شماره دادنامه تجدیدنظر: 140168390016247574 تاریخ صدور: 1401-09-11. شعبه 56 تجدیدنظر تهران موفق باشید
افت خودرو و کشیدن کروکی اشتباه
سلام و عرض ادب، بهترین راهکار در ابتدا نحوه رد کردن درخواست طلب ماشین حتی به نزدیکان می باشد، از مشکلات قرض دادن ماشین، می توان به کاهش ارزش ماشین به علت تصادف و عدم مراعات فرد در راندن آن، اشاره کرد. طبق قانون پرداخت هزینه و خسارت های حاصل از تصادف به عهده راننده می باشد؛ اما در مواقعی افراد هنگامی که ماشینی را قرض کرده باشند ممکن است ادعا کند که ماشین در اختیار او نبوده است. با توجه به این موضوع افراد باید قبل از قرض دادن ماشین خود به دیگران موارد ایمنی را برای مقابله با انکار فرد رعایت کنند. دوربین های خودرو امروزه راه نجاتی برای افراد در این زمینه می باشند؛ در این صورت مقصر اصلی حادثه به راحتی قابل تشخیص می باشد؛ مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو، به افراد در مواردی مانند نحوه طلب افت قیمت خودرو کمک می کند.
سرعت و کیفیت مشاوره های تخصصی شما واقعا مثال زدنی بود ممنونم که حتی ایام تعطیل به سوالات افرادی که دچار مشکل شده اند با نهایت صبر و حوصله پاسخ میدهید تا از میزان دغدغه و نگرانی هایشان کاسته شود موفق و پیروز باشید
با سلام اغلب تصادفات رانندگی خسارات جزئی و یا کلی به خودرو وارد می شود که گاهی خسارت به حدی جزئی است که با صرف کمترین هزینه و وقت قابل جبران می باشد؛ گرفتن مشاوره حقوقی مطالبه افت قیمت خودرو از همان ابتدای بروز این مسائل و مشکلات تاثیر به سزایی در ارائه دادخواست مطالبه افت قیمت خودرو و تسریع انجام مراحل دارد
با سلام و احترام، یکی از مهمترین مشکلات و نگرانی های که در تصادفات جاده ای برای صاحبان خودرو وجود دارد ،علاوه بر درمان مصدومان حوادث ناشی از تصدف، جبران هزینه های ناشی از آسیب دیدن خودرو می باشد . این امر به خصوص در خودرو های گران قیمت بسیار به چشم می آید زیرا این وسایل نقلیه علاوه بر آنکه باید به تعمیرگاه برده شده و تعمیر شوند دیگر قیمت اولیه خود را از دست خواهند داد و در زمان فروش، ضرر سنگینی را بر مالک تحمیل خواهند کرد . برای حل این مشکل قانون مساله ای را پیش بینی کرده است تحت عنوان جبران هزینه های افت قیمت خودرو ، برای جبران این هزینه ها راه کار اولیه این است که شما ابتدا نسبت به ثبت دادخواست تامین دلیل با موضوع افت قیمت اقدام می نمایید ، بعد از آن پرونده به شورای حل اختلاف رفته و یک کارشناس رسمی دادگستری به شما معرفی می گردد که بعد از بازدید از خودروی آسیب دیده گزارش خود را ذکر می نماید و شما با استناد به این گزارش نسبت به ثبت دادخواست مطالبه خسارت به جهت افت قیمت خودرو اقدام می کنید تا در محکمه رسمی که می تواند شورای حل اختلاف یا دادگاه عمومی باشد (بسته به میزان خسارت متفاوت خواهد بود) اقدام نمایید . در طی انجام این فرایند نیز هر مشکلی رخ داد کافی است با وکلای کارکشته موسسه هماهنگ کرده و مشکل خویش را بر طرف کنید. محمد صادق تیغ نورد
باسلام تشکر از مطلب بسیار عالیتون در اینجا بسیار استفاده کردیم در درخواست افت قیمت خودرو چیزی که بسیار اهمیت دارد مدل خودرو است زیرا برخی با اینکه ماشین را خوب نگهداری کرده اگر احیانا تصادفی انجام دهند بخواهند درخواست افت قیمت خودرو را بدهند اگر مدل ماشین پایین باشد این امر تا حدودی امکان پذیر نخواهد بود.
چرا منبع معرفی نمیکنید؟منبع ادعاتون در رابطه با افت قیمت خودرو تا 5 سال چیه؟؟
سلام من یه پراید ۱۳۱مدل ۹۵دارم تصادف کردم و طرف بنده از سوی پلیس راهور مقصر شده اند آیا به بنده افت قیمت تعلق میگیرد ماشین از گلگیرجلو راست درب موتور سپر جلو چراغ جلو راست و شاسی ضربه خورده
سلام من یه پراید ۱۳۱مدل ۹۵دارم تصادف کردم و طرف بنده از سوی پلیس راهور مقصر شده اند آیا به بنده افت قیمت تعلق میگیرد ماشین از گلگیرجلو راست درب موتور سپر جلو چراغ جلو راست و شاسی ضربه خورده

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی