موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم

مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم

با پیشرفت علم پزشکی به جرات می توان گفت که دیگر مشکلی به نام ناباروری وجود ندارد و آرزوی بسیاری از زوج های جوان که داشتن فرزند می باشد، به واقعیت تبدیل شده است؛ اما گاهی تصمیم گیری در این باره برای زوجین، از بعد حقوقی و شرعی، با دشواری هایی همراه است؛ پس با مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم همراه شوید.

 

adoption by sperm donation

بررسی آنلاین و تلفنی مزایا و معایب فرزندخواندگی از طریق نطفه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکر است که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"فرزندخواندگی از طریق دریافت یا اهدای نطفه و اسپرم با فرزندخواندگی های دیگر متفاوت بوده و مزایا و ارجحیت های بهتر و بیشتری دارد، یکی از این مزایا این است که شما بچه را در شکم خودتان بزرگ می کنید و به دنیا می آورید؛ اما معایب آن بسته به شرایط فرهنگی و ... هر خانواده متفاوت است، لذا بهتر است که در این مورد با یک مشاور حرفه ای و کاردان صحبت نمایید؛ این امر از طریق لمس تصویرک زیر برای شما میسر می گردد"

 

چگونه می توان از طریق بارور کردن یک زن از طریق اهدای اسپرم،بچه به دنیا آمده را به فرزند خواندگی گرفت؟

 

making a woman pregnant then buy her child

 

یکی از گزینه های انتخابی برای زوجین، اهدای اسپرم می باشد؛ اهدای اسپرم برای آن دسته از زوج هایی پیشنهاد می شود که مرد مشکل ناباروری دارد و تمام درمان های لازم را انجام داده و این مشکل همچنان باقی است.

در واقع اهدای اسپرم توسط مردی که اسپرم خود را با هدف بارور نمودن زنی، که همسر او نیست صورت می گیرد؛ یا به صورت نزدیکی جنسی یا از طریق تلقیح مصنوعی، شخصی که اسپرم خود را اهدا می کند، اگرچه از لحاظ بیولوژیکی پدر جنین است، اما از نظر قانونی مسئولیتی را بر عهده ندارد و مشخصات او محرمانه باقی خواهد ماند؛ برای اطلاعت بیشتر با وکلای ما تماس حاصل کنید.

 

در اهدای اسپرم بین فقها اختلاف نظر وجود دارد برخی به حرمت آن و برخی آن را جایز می دانند.  نظر آیت الله خامنه ای در این باره قابل توجه است:

پرسش: آیا تلقیح نطفه مردی اجنبی به همسر مردی که بچه‏ دار نمی ‏شود، از طریق قراردادن نطفه در رحم او جایز است؟

 • پاسخ: عمل مذکور فی‏ نفسه اشکال ندارد و کودک به صاحب تخمک و رحم ملحق می‏ شود و الحاق آن به صاحب نطفه هم بعید نیست ولی از او ارث نمی‏ برد.

 

اهدای اسپرم بسیاری از مسائل حقوقی چون  ارث، حضانت، ولایت و نفقه را به دنبال دارد؛ به همین دلیل شما برای فرزند خواندگی به مشاوره حقوقی با وکیل با تجربه در این زمینه نیاز دارید.

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم اولین قدمی است که باید انجام دهید و برای انجام امور حقوقی، همواره از مشاوره وکیل فرزند خواندگی بهره بگیرید.

از جمله اقداماتی که می بایستی انجام دهید این است که زوج در دادگاه، ضمن عقد لازمی باید متعهد شود که بعد از تولد کودک، یک سوم از اندازه سهم یک پسر یا دختر به نفع طفل وصیت کند که حقوق طفل تضمین شود.

با پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید سوالات خود را در هر زمان از شبانه روز از وکلای با تجربه، در مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم بپرسید.

 

راه های اهدای اسپرم در ایران کدامند؟