موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم

مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم

با پیشرفت علم پزشکی به جرات می توان گفت که دیگر مشکلی به نام ناباروری وجود ندارد و آرزوی بسیاری از زوج های جوان که داشتن فرزند می باشد، به واقعیت تبدیل شده است؛ اما گاهی تصمیم گیری در این باره برای زوجین، از بعد حقوقی و شرعی، با دشواری هایی همراه است؛ پس با مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم همراه شوید.

 

adoption by sperm donation

بررسی آنلاین و تلفنی مزایا و معایب فرزندخواندگی از طریق نطفه

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

چگونه می توان از طریق بارور کردن یک زن از طریق اهدای اسپرم،بچه به دنیا آمده را به فرزند خواندگی گرفت؟

 

making a woman pregnant then buy her child

 

یکی از گزینه های انتخابی برای زوجین، اهدای اسپرم می باشد؛ اهدای اسپرم برای آن دسته از زوج هایی پیشنهاد می شود که مرد مشکل ناباروری دارد و تمام درمان های لازم را انجام داده و این مشکل همچنان باقی است.

در واقع اهدای اسپرم توسط مردی که اسپرم خود را با هدف بارور نمودن زنی، که همسر او نیست صورت می گیرد؛ یا به صورت نزدیکی جنسی یا از طریق تلقیح مصنوعی، شخصی که اسپرم خود را اهدا می کند، اگرچه از لحاظ بیولوژیکی پدر جنین است، اما از نظر قانونی مسئولیتی را بر عهده ندارد و مشخصات او محرمانه باقی خواهد ماند؛ برای اطلاعت بیشتر با وکلای ما تماس حاصل کنید.

 

در اهدای اسپرم بین فقها اختلاف نظر وجود دارد برخی به حرمت آن و برخی آن را جایز می دانند.  نظر آیت الله خامنه ای در این باره قابل توجه است:

پرسش: آیا تلقیح نطفه مردی اجنبی به همسر مردی که بچه‏ دار نمی ‏شود، از طریق قراردادن نطفه در رحم او جایز است؟

 • پاسخ: عمل مذکور فی‏ نفسه اشکال ندارد و کودک به صاحب تخمک و رحم ملحق می‏ شود و الحاق آن به صاحب نطفه هم بعید نیست ولی از او ارث نمی‏ برد.

 

اهدای اسپرم بسیاری از مسائل حقوقی چون  ارث، حضانت، ولایت و نفقه را به دنبال دارد؛ به همین دلیل شما برای فرزند خواندگی به مشاوره حقوقی با وکیل با تجربه در این زمینه نیاز دارید.

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم اولین قدمی است که باید انجام دهید و برای انجام امور حقوقی، همواره از مشاوره وکیل فرزند خواندگی بهره بگیرید.

از جمله اقداماتی که می بایستی انجام دهید این است که زوج در دادگاه، ضمن عقد لازمی باید متعهد شود که بعد از تولد کودک، یک سوم از اندازه سهم یک پسر یا دختر به نفع طفل وصیت کند که حقوق طفل تضمین شود.

با پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید سوالات خود را در هر زمان از شبانه روز از وکلای با تجربه، در مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم بپرسید.

 

راه های اهدای اسپرم در ایران کدامند؟

 

ways of sperm donations in iran

امکان کسب درآمد از طریق اهدای اسپرم در سال 99

 

اهدای اسپرم در واقع راه حل نهایی، برای حل مشکل زوج هایی می باشد که مرد دارای اسپرم صفر می باشد؛ یعنی به دلایل ژنتیکی یا مشکلات دیگر امکان باروری او وجود ندارد.

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم شما را با مسائل مرتبط با اهدای اسپرم آشنا می کند و این اطمینان را به شما می دهد که اسپرم دریافتی از بانک اسپرم گرفته می شود و گیرنده و اهدا کننده به هیچ وجه یکدیگر را نخواهند شناخت و ضمن انجام آزمایش های بسیار از اهدا کننده در نهایت اسپرمی به شما داده می شود که بیشترین شباهت را با دریافت کننده داشته باشد.

شما با مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم؛ همراهی با یک وکیل متخصص فرزندخواندگی را در روند امورتان تجربه می کنید.

 

آیا می توان یک جنین را در دوران نطفگی و قبل از به دنیا آمدنش به فرزند خواندگی گرفت؟

شما با مشورت تلفنی با وکیل فرزند خواندگی می توانید امور مربوط به فرزندخواندگی را حتی قبل از به دنیا آمدن طفل با همراهی یک وکیل متخصص و تمام وقت انجام دهید.

در اهدای جنین هم زوج و زوجه فاقد باروری می باشند؛ یعنی مرد فاقد اسپرم بارور و زن هم فاقد تخمک بارور می باشند؛ ولی زن رحم سالم دارد، پس می توانند از جنین اهدایی استفاده کنند. که البته قانون نحوه اهدا جنین مصوب سال 1382 مراحل آن را ذکر کرده است:

 • زوجین متقاضی می ‌توانند با مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم، سپس مراجعه به دادگاه های خانواده و احراز شرایطی، می‌ توانند تقاضای دریافت جنین از اهداء‌کنندگان آن، بنمایند.

 

مشاور حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم با استناد به ماده یک قانون مزبور می گوید:

 • کلیه مراکز تخصصی درمان ناباروری ذی ‌صلاح مجاز ‌خواهند بود با رعایت ضوابط شرعی و شرایط مندرج در این قانون نسبت به انتقال ‌جنین‌ های حاصله از تلقیح خارج از رحم زوج های قانونی و شرعی پس ‌از موافقت کتبی ‌زوجین صاحب جنین به رحم زنانی که پس از ازدواج و انجام اقدامات پزشکی ناباروری‌ آنها (‌هر یک به تنهایی یا هر دو) به ‌اثبات رسیده، اقدام نمایند.

 

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم با بهره گیری از وکلای متخصص و با تجربه، در تمام مراحل فرزندخواندگی با شما همراه است.

 

چه مشکلات حقوقی در قبول فرزند خواندگی یک جنین می تواند وجود داشته باشد؟

 

sperm donation cultural problems in iran

حل فوری و 24 ساعته مشکلات حقوقی فرزند خواندگی از طریق اهدای اسپرم

 

تصمیم گیری در خصوص فرزندخواندگی با همه شیرینی هایی که برای زوجین به همراه دارد، تصمیم سرنوشت سازی می باشد که حتماً باید در ابتدای امر از مشاوره حقوقی، وکیل فرزندخواندگی استفاده کرد.

فرزند خواندگی از طریق نطفه مشکلات حقوقی خاص خود را دارد، اما برای برخی نسبت به اهدای اسپرم قابل پذیرش تر می باشد، چون در واقع هیچ یک از زوجین سهمی در نطفه ندارند و فشار روانی و اجتماعی آن نیز کمتر می باشد. مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم شما را با حقوق و تعهداتی که باید بر عهده بگیرید آشنا می کند، و این نکته را به شما یاد آور می شود که  وظایف و تکالیف زوجین اهداء گیرنده جنین و طفل متولد شده از لحاظ نگهداری، تربیت، نفقه و احترام، نظیر وظایف و تکالیف اولاد و پدر و مادر واقعی است.

اما باید بدانید که برای حل مشکلاتی نظیر ولایت، ارث، محرمیت در نکاح نیازمند مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم می باشید؛ وکیل تمام وقت تلفنی به نگرانی ها و مشکلات حقوقی شما در این زمینه، راهکار حقوقی ارائه می دهد.

 

بهترین مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم را از کجا دریافت کنم؟

اینکه شما تصمیم گرفته اید از طریق نطفه یا اهدای اسپرم صاحب فرزند شوید، مشاوره با وکیل با تجربه اولین قدم است. طی کردن مراحل حقوقی فرزندخواندگی نیازمند مشاوره با وکلا متخصص در این زمینه می باشد. شما در وکیل تلفنی ضمن مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین می توانید در هر زمان از شبانه روز سوالات خود را از بهترین وکیل فرزند خواندگی بپرسید.

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم، فوری و 24 ساعته به سوالات شما پاسخ می دهد.

 

لزوم اجازه پدر در ازدواج دخترش

بررسی حقوقی تفاوت سن در ازدواج دختر و شوهر

مشاور متخصص فرزندان

مشکلات رابطه جنسی در بارداری

همه چیز در مورد رحم اجاره ای

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی بزرگواران، از آنجائیکه دنیای علم حقوق، دنیای پیچیده و گسترده ایست و با  تغییر شیوه ی زندگی مردم و آداب و رسوم آنان و بروز اختلافات و تعارضات بین آنان نیز، این گستردگی و پیچیدگی وسیع تر میشود، لذا به نظر می رسد آشنایی با همه ی گرایش ها و نکات و جزئیات این رشته برای یک نفرمقدور نباشد، از طرفی دیگر با وجود مشکلات بوجود آمده توسط بیماری کرونا و وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم و جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، بهتر است با بهره گیری از وکلای متخصص و مجرب موسسه وکیل تلفنی که هرکدام از این عزیزان در رشته ی خاصی تخصص دارند، از مشاوره و راهنمایی آنان جهت انجام و حل هرچه بهتر اختلافات و تنش های زندگی مدرن و امروزی بهره جست. امید است در این راه ارزشی و مقدس همگی پیروز و سعادتمند باشند و قدمی هرچند کوچک در بازگرداندن آرامش به زندگی مردم عزیز ایران بردارند. ارادتمند شما:سحر نیک پور
با پیشرفت علم فرزند خواندگی هم به نحوه های مختلف صورت می گیرد از جمله اهدای اسپرم ویا اجاره کردن رحم هست منتها اصولی دارد که باید آگاهی پیدا کرد برای اینکار بهتر است از وکلای سایت وکیل تلفنی کمک بگیریم با هزینه ی کمتر وفوری تا بتوانیم راه درست را انتخاب کرده وبا قوانین آن آشنا شویم
سلام و عرض ادب، با پیشرفت علم پزشکی به جرات می توان گفت که دیگر مشکلی به نام ناباروری وجود ندارد و آرزوی بسیاری از زوج های جوان که داشتن فرزند می باشد، به واقعیت تبدیل شده است؛ اما گاهی تصمیم گیری در این باره برای زوجین، از بعد حقوقی و شرعی، با دشواری هایی همراه است؛ اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت یکایک کارکنان فهیم موسسه وکیل تلفنی ... درخواست کنندگان سرپرستی باید متعهد گردند که تمامی هزینه های مربوط به نگهداری و تربیت و تحصیل افراد تحت سرپرستی را تأمین نمایند . این حکم حتی پس از فوت سرپرست منحصر یا سرپرستان نیز تا تعیین سرپرست جدید ، برای کودک یا نوجوان جاری می باشد . بدین منظور سرپرست منحصر یا سرپرستان ، موظفند با نظر سازمان خود را نزد یکی از شرکتهای بیمه به نفع کودک یا نوجوان تحت سرپرستی بیمه عمر کنند .
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
سلام وقت بخیر از اینکه به نکات و مسائلی اشاره میکنید که بسیار مورد اقبال و استفاده عموم جامعه است و لذا باعث افزایش سطح آگاهی ها افراد میشود، سپاسگزارم. من به عنوان یک کاربر از تمام خدماتی که در طی این مدت دریافت کرده ام کمال رضایت داشتم و براتون آرزوی بهترین هارو دارم. موفق و سربلند باشید
با تصويب قانون و آيين ‌نامه نحوه اهداي جنين به زوجين نابارور، اكنون ديگر در اين زمينه مشكل قانوني وجود ندارد. اگرچه از لحاظ ماهوي، اين قانون پرسش هاي زيادي را از جمله تصريح در خصوص نسب طفل و الحاق آن به زوجين و وضعيت توارث بدون پاسخ گذارده استبحث در خصوص اهداي گامت و جنين در چهار موضوع به شرح ذيل بررسي مي شود:الف) لقاح مصنوعي با اسپرم و تخمك زوجين (هومولوگ (A.I.H. ب) لقاح مصنوعي با اسپرم اجنبي و تخمك زوجه (هترولوگ (A.I.D. ج) اهداي تخمك (Oocyte Donation) د) اهداي جنين و استفاده از رحم جانشين (Surrogacy) در نتيجه در خصوص لقاح مصنوعي با اسپرم و تخمك زوجين، با بررسي مواد 1158، 1159، 1160 و 1167 قانون مدني، نزديكي، موضوعيت و براي الحاق طفل به والدين خصوصيت ندارد و قيد نزديكي به عنوان فرد شايع، مصداق معمول بوده و جنبه حصري نداشته است و اصولا قانون گذار در مقام بيان اين نكته نبوده است.در مورد لقاح مصنوعي با اسپرم اجنبي و تخمك زوجه نيز دو نظريه به شرح زير تبيين شده است:قائلين به عدم جواز، معتقد هستند از آن جايي كه اصل بر حرمت استفاده نطفه غير زوجين براي ديگري است و حرمت در اين خصوص، عام و فراگير است، هر طريق آميزشي اعم از طبيعي و مصنوعي در اين راستا ممنوع است. مضافا آن كه باعث اختلاط نسل و نسب خواهد شد. اما بايد گفت اين امر جايز است، زيرا اصل بر آن است كه طفل، ملحق به پدر و مادر طبيعي است. مگر آن كه به صورت صريح، استثنايي صورت پذيرفته باشد. از آن جايي كه در ماده 1167 قانون مدني فقط زنا استثنا شده است، با توجه به اصول تعميم به قدر متيقن و تفسير مضيق در اين گونه موارد، نسب طفل متولد از A.I.D قانوني است. قاعده فراش و عدم نفي زوج نيز همين اقتضا را دارد. با توجه به قانون فوق در مورد اهداي تخمک و جنين نيز هيچ مشکل قانوني وجود ندارد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از گزینه های انتخابی برای زوجین، اهدای اسپرم می باشد؛ اهدای اسپرم برای آن دسته از زوج هایی پیشنهاد می شود که مرد مشکل ناباروری دارد و تمام درمان های لازم را انجام داده و این مشکل همچنان باقی است. در واقع اهدای اسپرم توسط مردی که اسپرم خود را با هدف بارور نمودن زنی، که همسر او نیست صورت می گیرد؛ یا به صورت نزدیکی جنسی یا از طریق تلقیح مصنوعی، شخصی که اسپرم خود را اهدا می کند، اگرچه از لحاظ بیولوژیکی پدر جنین است، اما از نظر قانونی مسئولیتی را بر عهده ندارد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی