موسسه وکیل تلفنی

 • رضا محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱۴:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم

مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم

با پیشرفت علم پزشکی به جرات می توان گفت که دیگر مشکلی به نام ناباروری وجود ندارد و آرزوی بسیاری از زوج های جوان که داشتن فرزند می باشد، به واقعیت تبدیل شده است؛ اما گاهی تصمیم گیری در این باره برای زوجین، از بعد حقوقی و شرعی، با دشواری هایی همراه است؛ پس با مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم همراه شوید.

 

adoption by sperm donation

بررسی آنلاین و تلفنی مزایا و معایب فرزندخواندگی از طریق نطفه

 

"لازم به ذکر است که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"فرزندخواندگی از طریق دریافت یا اهدای نطفه و اسپرم با فرزندخواندگی های دیگر متفاوت بوده و مزایا و ارجحیت های بهتر و بیشتری دارد، یکی از این مزایا این است که شما بچه را در شکم خودتان بزرگ می کنید و به دنیا می آورید؛ اما معایب آن بسته به شرایط فرهنگی و ... هر خانواده متفاوت است، لذا بهتر است که در این مورد با یک مشاور حرفه ای و کاردان صحبت نمایید؛ این امر از طریق لمس تصویرک زیر برای شما میسر می گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

چگونه می توان از طریق بارور کردن یک زن از طریق اهدای اسپرم،بچه به دنیا آمده را به فرزند خواندگی گرفت؟

 

making a woman pregnant then buy her child

 

یکی از گزینه های انتخابی برای زوجین، اهدای اسپرم می باشد؛ اهدای اسپرم برای آن دسته از زوج هایی پیشنهاد می شود که مرد مشکل ناباروری دارد و تمام درمان های لازم را انجام داده و این مشکل همچنان باقی است.

در واقع اهدای اسپرم توسط مردی که اسپرم خود را با هدف بارور نمودن زنی، که همسر او نیست صورت می گیرد؛ یا به صورت نزدیکی جنسی یا از طریق تلقیح مصنوعی، شخصی که اسپرم خود را اهدا می کند، اگرچه از لحاظ بیولوژیکی پدر جنین است، اما از نظر قانونی مسئولیتی را بر عهده ندارد و مشخصات او محرمانه باقی خواهد ماند؛ برای اطلاعت بیشتر با وکلای ما تماس حاصل کنید.

 

در اهدای اسپرم بین فقها اختلاف نظر وجود دارد برخی به حرمت آن و برخی آن را جایز می دانند.  نظر آیت الله خامنه ای در این باره قابل توجه است:

پرسش: آیا تلقیح نطفه مردی اجنبی به همسر مردی که بچه‏ دار نمی ‏شود، از طریق قراردادن نطفه در رحم او جایز است؟

 • پاسخ: عمل مذکور فی‏ نفسه اشکال ندارد و کودک به صاحب تخمک و رحم ملحق می‏ شود و الحاق آن به صاحب نطفه هم بعید نیست ولی از او ارث نمی‏ برد.

 

اهدای اسپرم بسیاری از مسائل حقوقی چون  ارث، حضانت، ولایت و نفقه را به دنبال دارد؛ به همین دلیل شما برای فرزند خواندگی به مشاوره حقوقی با وکیل با تجربه در این زمینه نیاز دارید.

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم اولین قدمی است که باید انجام دهید و برای انجام امور حقوقی، همواره از مشاوره وکیل فرزند خواندگی بهره بگیرید.

از جمله اقداماتی که می بایستی انجام دهید این است که زوج در دادگاه، ضمن عقد لازمی باید متعهد شود که بعد از تولد کودک، یک سوم از اندازه سهم یک پسر یا دختر به نفع طفل وصیت کند که حقوق طفل تضمین شود.

با پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید سوالات خود را در هر زمان از شبانه روز از وکلای با تجربه، در مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم بپرسید.

 

راه های اهدای اسپرم در ایران کدامند؟

 

ways of sperm donations in iran

امکان کسب درآمد از طریق اهدای اسپرم در سال 99

 

اهدای اسپرم در واقع راه حل نهایی، برای حل مشکل زوج هایی می باشد که مرد دارای اسپرم صفر می باشد؛ یعنی به دلایل ژنتیکی یا مشکلات دیگر امکان باروری او وجود ندارد.

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم شما را با مسائل مرتبط با اهدای اسپرم آشنا می کند و این اطمینان را به شما می دهد که اسپرم دریافتی از بانک اسپرم گرفته می شود و گیرنده و اهدا کننده به هیچ وجه یکدیگر را نخواهند شناخت و ضمن انجام آزمایش های بسیار از اهدا کننده در نهایت اسپرمی به شما داده می شود که بیشترین شباهت را با دریافت کننده داشته باشد.

شما با مشاوره حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم؛ همراهی با یک وکیل متخصص فرزندخواندگی را در روند امورتان تجربه می کنید.

 

آیا می توان یک جنین را در دوران نطفگی و قبل از به دنیا آمدنش به فرزند خواندگی گرفت؟

شما با مشورت تلفنی با وکیل فرزند خواندگی می توانید امور مربوط به فرزندخواندگی را حتی قبل از به دنیا آمدن طفل با همراهی یک وکیل متخصص و تمام وقت انجام دهید.

در اهدای جنین هم زوج و زوجه فاقد باروری می باشند؛ یعنی مرد فاقد اسپرم بارور و زن هم فاقد تخمک بارور می باشند؛ ولی زن رحم سالم دارد، پس می توانند از جنین اهدایی استفاده کنند. که البته قانون نحوه اهدا جنین مصوب سال 1382 مراحل آن را ذکر کرده است:

 • زوجین متقاضی می ‌توانند با مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم، سپس مراجعه به دادگاه های خانواده و احراز شرایطی، می‌ توانند تقاضای دریافت جنین از اهداء‌کنندگان آن، بنمایند.

 

مشاور حقوقی فرزندخواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم با استناد به ماده یک قانون مزبور می گوید:

 • کلیه مراکز تخصصی درمان ناباروری ذی ‌صلاح مجاز ‌خواهند بود با رعایت ضوابط شرعی و شرایط مندرج در این قانون نسبت به انتقال ‌جنین‌ های حاصله از تلقیح خارج از رحم زوج های قانونی و شرعی پس ‌از موافقت کتبی ‌زوجین صاحب جنین به رحم زنانی که پس از ازدواج و انجام اقدامات پزشکی ناباروری‌ آنها (‌هر یک به تنهایی یا هر دو) به ‌اثبات رسیده، اقدام نمایند.

 

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم با بهره گیری از وکلای متخصص و با تجربه، در تمام مراحل فرزندخواندگی با شما همراه است.

 

چه مشکلات حقوقی در قبول فرزند خواندگی یک جنین می تواند وجود داشته باشد؟

 

sperm donation cultural problems in iran

حل فوری و 24 ساعته مشکلات حقوقی فرزند خواندگی از طریق اهدای اسپرم

 

تصمیم گیری در خصوص فرزندخواندگی با همه شیرینی هایی که برای زوجین به همراه دارد، تصمیم سرنوشت سازی می باشد که حتماً باید در ابتدای امر از مشاوره حقوقی، وکیل فرزندخواندگی استفاده کرد.

فرزند خواندگی از طریق نطفه مشکلات حقوقی خاص خود را دارد، اما برای برخی نسبت به اهدای اسپرم قابل پذیرش تر می باشد، چون در واقع هیچ یک از زوجین سهمی در نطفه ندارند و فشار روانی و اجتماعی آن نیز کمتر می باشد. مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم شما را با حقوق و تعهداتی که باید بر عهده بگیرید آشنا می کند، و این نکته را به شما یاد آور می شود که  وظایف و تکالیف زوجین اهداء گیرنده جنین و طفل متولد شده از لحاظ نگهداری، تربیت، نفقه و احترام، نظیر وظایف و تکالیف اولاد و پدر و مادر واقعی است.

اما باید بدانید که برای حل مشکلاتی نظیر ولایت، ارث، محرمیت در نکاح نیازمند مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم می باشید؛ وکیل تمام وقت تلفنی به نگرانی ها و مشکلات حقوقی شما در این زمینه، راهکار حقوقی ارائه می دهد.

 

بهترین مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم را از کجا دریافت کنم؟

اینکه شما تصمیم گرفته اید از طریق نطفه یا اهدای اسپرم صاحب فرزند شوید، مشاوره با وکیل با تجربه اولین قدم است. طی کردن مراحل حقوقی فرزندخواندگی نیازمند مشاوره با وکلا متخصص در این زمینه می باشد. شما در وکیل تلفنی ضمن مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین می توانید در هر زمان از شبانه روز سوالات خود را از بهترین وکیل فرزند خواندگی بپرسید.

مشاوره حقوقی فرزند خواندگی از طریق نطفه و اهدای اسپرم، فوری و 24 ساعته به سوالات شما پاسخ می دهد.

 

با مطالعه مطالب زیر، آگاهی های حقوقی خود را تقویت نموده تا خدایی نکرده در روز مبادا بتوانید گام های محکم تری بردارید

لزوم اجازه پدر در ازدواج دخترش

بررسی حقوقی تفاوت سن در ازدواج دختر و شوهر

مشاور متخصص فرزندان

مشکلات رابطه جنسی در بارداری

همه چیز در مورد رحم اجاره ای

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی