موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲۹:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

 

مشاوره حقوقی با وکیل  قبل از هرگونه اقدام حقوقی عاقلانه ترین کار ممکن است چرا که مسائل حقوقی بسیار پیچیده بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است به گونه ای که کوچکترین سهل انگاری و اشتباه می تواند عواقب بدی برای فرد و اطرافیانش داشته باشد. خوشبختانه در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیر تقاضای مردم برای انجام مشاوره حقوقی با وکیل بوده ایم. افراد به مرور زمان و بر حسب تجربه خود به این نتیجه رسیده اند که یکی از اقدامات لازم برای زندگی بهتر کمک گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای در هر امری است، در برهه های متفاوت از زندگی ممکن است یک شخص با چندین مشکل حقوقی و گاهی با مشکلات کیفری نیز روبرو شود؛ برای حل مشکلات حقوقی ضروری ترین کار مشاوره حقوقی با وکیل حرفه ای و متخصص است. مشکلات حقوقی می تواند ابعاد و انواع مختلفی داشته باشد و فردی که آگاهی کافی ندارد نمی تواند به درستی انتخاب کند که برای حل مشکل خود چه راه حلی مناسب تر است. مشاوره حقوقی با وکیل به شما کمک می کند تا در پرونده های حقوقی خود برنده شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02147625900 تماس بگیرید. 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

افرادی که به عنوان وکیل رسمی دادگستری شناخته می شوند، وظایف مختلفی را برعهده دارند و صرفا نمی توان وکالت در دعاوی قضایی را به عنوان تنها مهارت آنها در نظر گرفت. در واقع یک وکیل می تواند در کنار حرفه اصلی خود یعنی همان پذیرش وکالت دعاوی حقوقی یا کیفری، به ارائه مشاوره حقوقی نیز بپردازد. می توان اینگونه بیان کرد که ارائه مشاوره حقوقی، بخشی از توانمندی های وکلا به شمار رفته که به واسطه برخورداری از دانش حقوقی، می توانند در هر حوزه حقوقی به عموم مردم مشاوره بدهند. در حال حاضر اغلب مشاوره های حقوقی که داده می شود، از طرف وکلا صورت می گیرد که البته در این زمینه باید به وکلای مجرب و متخصص نیز مراجعه نمود.

 

مشاوره حقوقی توسط وکیل، مزایایی دارد که ممکن است هر کسی از این مزایا اطلاع چندان زیادی نداشته باشد. وکلای دادگستری با توجه به این که تسلط قابل قبولی به قوانین کشور داشته و پس از گذراندن دوره های مختلف، وارد این عرصه شده اند، طبیعتا تجربه بیشتری نسبت به سایر افراد در این حوزه دارد. اهمیت برخورداری از مشاوره حقوقی توسط وکیل، زمانی نمود پیدا می کند که موکل در مورد یک موضوع حقوقی، دچار مشکل شده و در این صورت به دنبال یافتن راه حل برای رفع آن می باشد. در همین راستا، برای دریافت مشاوره حقوقی توسط وکیل، کافیست از طریق شماره 09212242670 اقدام نمایید.

 

 

ارائه مشاوره حقوقی توسط وکلای مجرب

در حال حاضر، می توان گفت که تقریبا تمامی وکلای فعال در کشور، در زمینه ارائه مشاوره حقوقی فعالیت داشته و مشاوره های مختلفی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. این که فقط وکلا امکان مشاوره دادن در خصوص موضوعات حقوقی را دارند، امری اشتباه است و سایر حقوقدانان می توانند بر اساس توانایی که دارند، مشاوره حقوقی به عموم جامعه بدهند.

 

طبیعتا بین وکیل تازه کار و وکیلی که سابقه طولانی در امر وکالت دارد، تفاوت است و این موضوع در مورد ارائه مشاوره حقوقی توسط وکلا مجرب نیز صدق می کند. وکیلی که بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی قضایی را دارد، از توانایی بالایی برای آن که بتواند به موکل خود به صورت تخصصی مشاوره حقوقی بدهد، برخوردار است.

 

در واقع می توان اینگونه بیان کرد که میزان سابقه وکلا هم در حوزه وکالت و هم در زمینه مشاوره حقوقی، دارای اهمیت فراوان است. همین مسئله باعث شده اشت که افرادی که به دنبال دریافت مشاوره حقوقی هستند، انتخاب اول آنها وکلا مجرب و با سابقه است. البته در این بین نیز هستند وکلای جوانی که با توجه به سابقه کوتاه در وکالت اما به خوبی می توانند مشاوره حقوقی به افراد جامعه بدهند.

     

 

 


benefits of legal advice

 

در چه مواردی با وکیل مشورت کنیم؟

بهترین شیوه برای حل مشکلات حقوقی و پیروزی در پرونده های حقوقی و کیفری مشاوره حقوقی با وکیل است. شما در هر موضوعی می توانید از وکیل مشورت بگیرید، موضوعاتی مثل طلاق فوری، اگر قصد گرفتن طلاق دارید ابتدا باید شرایط خود را با یک وکیل در میان بگذارید تا بهترین شیوه ی حل مشکل به شما ارائه شود. به جز مشکلات حقوقی می توانید در هر زمینه ای مشاوره حقوقی انجام دهید، مشاوره حقوقی با وکیل نه تنها ضرری برای شما ندارد بلکه می تواند به بهترین نحو زندگی شما را دستخوش تغییر کند.  اگر نیاز به مشورت با وکیل دارید همین حالا برای مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی اقدام کنید، فرصت طلایی خود را برای حل مشکل از دست ندهید

 

 

مزایای مشاوره حقوقی توسط وکیل کاربلد

برخی از وکلا چندان عملکرد قابل قبولی در حوزه وکالت ندارند، اما وکلای زیادی هستند که به نحو مطلوب به امر وکالت پرداخته و می توانند بهترین دفاعیات را از موکلین خود داشته باشند. استفاده از مشاوره حقوقی وکلا کاربلد و مجرب، یکسری مزایای خاصی به همراه دارد که در این بخش به بررسی مواردی از این مزایا می پردازیم.

 

مزیت اصلی بهره مندی از وکلای کاربلد این است که وکیل خوب و ماهر به دلیل دانش بالای حقوقی و تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه، می تواند به درستی افراد مقابل خود را راهنمایی نموده و به آنها مشاوره حقوقی بدهد. در واقع وکیل با سواد و متخصص در حوزه دعاوی قضایی، این توانایی را دارد که اطلاعات صحیح و سودمندی را در اختیار موکل خود قرار دهد.

 

از مزیت دیگر مشاوره حقوقی با وکیل می توان به تجربه وکلا با سابقه در امر وکالت در دعاوی قضایی اشاره نمود. با توجه به این که وکلا کاربلد، سالانه پرونده های مختلفی را مورد رسیدگی قرار داده و سرو کار زیادی با دادگاه و دادسرا و سایر مراجع قضایی دارند، طبیعتا از توانایی قابل قبولی برای ارائه مشاوره حقوقی برخوردار هستند.

 

با توجه به سختی های یک پرونده حق الوکاله یک وکیل نیز متفاوت است و گاها این هزینه ها بسیار سنگین می تواند باشد، در این موارد به شما پیشنهاد می شود تا از مشاوره حقوقی با وکیل بهره ببرید. در مشاوره حقوقی با صرف هزینه ای اندک می توانید از ابعاد حقوقی پرونده و موضوع آن آگاه شوید. برای کاهش هزینه ی حق الوکاله به شما پیشنهاد می کنیم تا از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

 

 

معایب بهره مندی مشاوره حقوقی از وکلای غیر متخصص در امور حقوقی

همانطور که استفاده از مشاوره حقوقی وکلای کاربلد و متخصص، یکسری مزایا مشخصی دارد، بهره مندی از وکلا غیر متخصص نیز می تواند معایبی را به همراه داشته باشد. اصلی ترین معایب اینگونه مشاوره ها این است که افراد غیر متخصص در حوزه حقوقی و وکالت، اطلاعات نادرستی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و در این صورت موجبات گمراهی آنها را فراهم می کنند.

 

از این رو همواره توصیه می شود که برای گرفتن مشاوره به وکلا و یا موسساتی مراجعه کنید که معتبر بوده تا در این زمینه دچار مشکلاتی نشوید. بنابراین برای بهره مندی از خدمات مشاوره حقوقی، موسسه حقوقی وکیل تلفنی را به شما پیشنهاد می کنیم. جهت دریافت مشاوره حقوفی از طریق 09212242670 اقدام نمایید.

 

 

 

 

legal advice essentials

 

 

چگونگی دریافت مشاوره از وکیل 

برای دریافت مشاوره از وکیل به یکی از روش های ذیل اقدام نمایید :

 

- تماس تلفنی با شماره های 09212242670 و یا 02147625900 

- مراجعه به وبسایت وکیل تلفنی و چارت مشاوره حقوقی 

- دریافت مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی 

 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل به مدت زمان مشاوره و تخصص وکیل بستگی دارد. یعنی اگر شما یک موضوع پیچیده داشته باشید و با وکیل فوق متخصص مشورت نمایید به مراتب هزینه بیشتری در مقایسه با مشاوره با وکیل عادی خواهید پرداخت. 

 

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه موسسه حقوقی وکیل تلفنی تعرفه ها را به گونه ای در نظر گرفته است که همه مردم با هر سطح درامدی بتوانند از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده نموده و مشکلات خود را برطرف سازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09212242670 تماس بگیرید. 

 

 

 

legal advice cases

 

 

امکان ارسال مستندات برای وکیل 

در دادگاه های حقوقی و کیفری پرونده ای پیروز است که ادله ی کافی برای اثبات داشته باشد، منظور از ادله مستندات دارای اعتبار است. در مشاوره حقوقی با وکیل بهتر است مستندات را در اختیار وکیل قرار دهید. منظور از مستندات هر نوع مدرک و سندی می باشد که در روند حل مشکل تاثیر گذار است. برای مثال شما برای مطالبه ی مهریه خود باید مدرک و سندی داشته باشید که نشان دهنده ی مقدار مهریه باشد و در دادخواست مطالبه ی نفقه باید مدارکی باشد که بتوان به آن ها استناد کرد، یا برای دریافت طلب خود باید برگه، چک یا سندی در دست باشد تا نشان دهد فردی به شما بدهکار است. مشاوره حقوقی با وکیل را بهتر است همراه با مستندات آغاز کنید.

 

پس از دریافت مشاوره حقوقی با وکیل در صورت لزوم مدارک و مستندات خود را از طریق واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید وکیل مدارک را بررسی کرده و با اطمینان بیشتری مشاوره حقوقی شما را انجام خواهد داد. 

 

 

 

 

legal advice questionings

 

 

آیا مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری تاثیری در روند پرونده من دارد؟

 • مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در روند پرونده بسیار تاثیر گذار است؛ در موارد بالا ذکر شد که افرادی به مشاوره می پردازند که اطلاعات و علم کافی را دارا هستند، پس حل مشکلات حقوقی به دست این افراد امکان پذیر است.  بعد از مشاوره حقوقی متوجه تاثیر مثبت آن در نحوه ی رسیدگی به پرونده ی خود خواهید شد.

 

 

 

 آیا با مشاوره حقوقی من می توانم بدون استخدام یک وکیل پرونده خودم را جلو ببرم؟

 • بدون استخدام یک وکیل نیز می توان یک پرونده را جلو برد، مشاوره حقوقی با وکیل مثل استخدام یک وکیل است؛ شما با صرف هزینه ی بسیار کمی می توانید اطلاعات لازم و کافی را از یک مشاور دریافت کنید؛ اگر به مشاوره حقوقی با وکیل نیازمند هستید بهتر است بدانید یکی از بهترین مراجع حل مشکلات حقوقی وکیل تلفنی است، در وکیل تلفنی افرادی متخصص با سطح علمی بالا برای مشاوره حضور دارند، با مراجعه به وکیل تلفنی می توانید با وکیل واتساپی، وکیل آنلاین پایه یک، وکیل ویژه آنلاین و.... مشورت کنید.

 

وکیل برای مشاوره 

هزینه وکیل و مشاوره

هزینه مشاوره حقوقی انلاین

لزوم مشاوره حقوقی با وکیل

درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام پدیده نو ظهور موسسات آنلاین حقوقی در دنیای امروزی از جمله ثمره پیشرفت فناوری و تکنولوژی می باشد که به همه افراد جامعه این امکان را می دهد که در هر ساعت شبانه روز با صرف هزینه مناسب از ظرفیت این موسسات در جهت حل و پیشبرد امور حقوقی خود بهره ببرند .
خوشبختانه به تدریج اهمیت و جایگاه اخذ مشاوره های حقوقی قبل از عقد قراردادهای مختلف و اخذ تصمیمات گوناگون در بین عتمه مردم جامعه بیشتر نمایان میشود در این بین موسساتی مانند وکیل تلفنی که برخلاف بسیاری از موسسات دیگر با درنظر گرفتن شرایط مالی مردم امکان مشاوره با وکلا و کارشناسان مجرب را تسهیل کرده اند گام بلندی در حل مشکلات و کاهش پرونده های دستگاه قضایی کشور است
اصولا هر فردی با مسائلی در زندگی برخورد می‌کند که متناسب با موضوع قطعا نیاز به کمک یک مشاور جهت حل مساله دارد که در خصوص امور حقوقی قطعا مشاوره گرفتن از یک وکیل دادگستری که سالها مطالعه کرده و تجربه کسب کرده مفید فایده خواهد بود و قطعا کمک شایانی به حل مسئله خواهد کرد .که من پیشنهاد میکنم قبل از انعقاد قرارداد و....حتما از مشاوره یک وکیل استفاده شود .
سلام بدون یک وکیل نیز می توان یک پرونده را جلو برد، مشاوره حقوقی با وکیل مثل استخدام یک وکیل است؛ شما با صرف هزینه ی بسیار کمی می توانید اطلاعات لازم و کافی را از یک مشاور دریافت کنید؛ اگر به مشاوره حقوقی با وکیل نیازمند هستید بهتر است بدانید یکی از بهترین مراجع حل مشکلات حقوقی وکیل تلفنی است، در وکیل تلفنی افرادی متخصص با سطح علمی بالا برای مشاوره حضور دارند، با مراجعه به وکیل تلفنی می توانید با وکیل واتساپی، وکیل آنلاین پایه یک، وکیل ویژه آنلاین و.... مشورت کنید.
با سلام همانطور که استفاده از مشاوره حقوقی وکلای کاربلد و متخصص، یکسری مزایا مشخصی دارد، بهره مندی از وکلا غیر متخصص نیز می تواند معایبی را به همراه داشته باشد. اصلی ترین معایب اینگونه مشاوره ها این است که افراد غیر متخصص در حوزه حقوقی و وکالت، اطلاعات نادرستی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و در این صورت موجبات گمراهی آنها را فراهم می کنند.
از مزایای گرفتن آشنایی وکیل با قانون و شرایط و محیط دادگاه است بسیاری از افراد جامعه آشنایی کامل و درک عمیقی از قوانین ندارند و شاید بسیاری ندانند که کوچک‌ترین جرم‌ها ازنظر بسیاری از افراد ممکن است با احکام زندان و جریمه‌های نقدی مواجه شود. یا حتی بسیاری از افراد نمی‌دانند که ممکن است برخی کارها و اقداماتشان اقدامی مجرمان باشد. مانند آزار و اذیت همسایه، تهدید و .... با گرفتن وکیل خ روند قانونی پرونده راحت خواهد بود. و همچنین اشراف کافی و کامل به روند پرونده خواهید داشت
سلام مزیت اصلی بهره مندی از وکلای کاربلد این است که وکیل خوب و ماهر به دلیل دانش بالای حقوقی و تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه، می تواند به درستی افراد مقابل خود را راهنمایی نموده و به آنها مشاوره حقوقی بدهد. در واقع وکیل با سواد و متخصص در حوزه دعاوی قضایی، این توانایی را دارد که اطلاعات صحیح و سودمندی را در اختیار موکل خود قرار دهد
با سلام مشورت از اصول لاینفک جامعه بشری با قدمت طولانی است و آنچه اهمیت موضوع را بیش از پیش روشن خواهد ساخت طرف قراردادن کسی که از او مشورت میگیرم چون ممکن است در امری مهم مشورت چنان ناصحیح باشد که مال و حتی آبرو مشورت گیرنده ضایع گردد لذا اهمیت مشورت زمانی شفاف خواهد شد که با مطالعه مشاور اهل فن و صالح را جهت امر انتخاب نماییم و پس از طرح موضوع تمام مراتب مشورت مانند اسناد و مدارک و دلایل را به جهت مشاوره کامل در اختیارش گذاشته تا نیل به مقصود حاصل گردد
سلام و عرض ادب مشاوره حقوقی به شما این امکان را می ‌دهد زمان کمتری را به حل مسائل حقوقی خود بپردازید. زیرا وکلا با استفاده از دانش خود زمان طولانی رسیدگی به مسائل حقوقی را کاهش می ‌دهند و همچنین با انجام مراحل اداری و حضور در دادگاه و سایر مکان ‌های مورد نیاز، مانع از تلف شدن وقت موکل خود می ‌شوند.
در زندگی امروزه و جوامع مدرن اکثر کارها به صورت تخصصی انجام شده و برای انجام آن به نیروی کار متخصص نیاز است. همان گونه که برای مشاوره تخصصی سلامت از پزشک نظر می‌ خواهیم، برای مسائل حقوقی نیز مشورت با مشاور حقوقی یا وکیل ضروری است. چرا که اگر افراد بدون مشورت با یک متخصص حقوقی اقدام به شکایت و طرح دعوا نمایند، ممکن است وقت زیادی در فرآیند پرونده از متخصصان قضایی و دادگاه‌ ها تلف شده و این موضوع به اطاله دادرسی می‌ انجامد. همچنین در مسائل حقوقی اصطلاحی به نام اعتبار امر مختومه وجود دارد به این معنی که امکان طرح دعوا دوباره از فرد سلب می ‌شود و اگر طرح دعوا بدون آگاهی از قوانین صورت گیرد، ممکن است محرومیت همیشگی برای فرد به وجود بیاید. بنابراین دریافت مشاوره حقوقی می تواند مانع از طرح چنین مسائلی ‌شود و در نتیجه شما به حقوق از دست رفته خود خواهید رسید.
با سلام در دادگاه های حقوقی و کیفری پرونده ای پیروز است که ادله ی کافی برای اثبات داشته باشد، منظور از ادله مستندات دارای اعتبار است. در مشاوره حقوقی با وکیل بهتر است مستندات را در اختیار وکیل قرار دهید. منظور از مستندات هر نوع مدرک و سندی می باشد که در روند حل مشکل تاثیر گذار است. برای مثال شما برای مطالبه ی مهریه خود باید مدرک و سندی داشته باشید که نشان دهنده ی مقدار مهریه باشد و در دادخواست مطالبه ی نفقه باید مدارکی باشد که بتوان به آن ها استناد کرد، یا برای دریافت طلب خود باید برگه، چک یا سندی در دست باشد تا نشان دهد فردی به شما بدهکار است. مشاوره حقوقی با وکیل را بهتر است همراه با مستندات آغاز کنید.
من دیشب به طور اتفاقی با این سایت آشنا شدم تا حالا مشکل حقوقی برام پیش نیومده بود و واقعانمیدونستم چی کنیم قبل اینکه قرارداد اجاره من تموم بشه دیشب صاحب خونه به من گفت چون پسرش از خارج از کشور برگشته ۱ماه وقت دارم خونه رو تخلیه کنم با اینکه مهلت قرارداد ما تا خرداد هست من قبول نکردم کلی تهدید و حرفای چرت بار من کرد گفت مجبورت میکنم واقعا من این موقع سال نمیتونم خونه رو تحویل بدم مدرسه بچه ها محل کار خودم و... انقد استرس داشتم که داشتم دیوونه میشدم ساعت ۱۱شب با شماره 09212242670تماس گرفتم خوشبختانه جواب داد و منو به وکیل وصل کرد و خیالم راحت شد خیلی ممنون چون اصلا امید نداشتم اون موقع شب کسی به من پاسخ بده
سلام. دو سال از ازدواجمون گذشته بود که متوجه خیانت همسرم با دوست صمیمیم شدم. دنیا روی سرم خراب شد. و نمیدونستم چیکار کنم. همکارم شماره وکیل تلفنی را بهم داد و با وکیل مشورت کردم و تونستم یه تصمیم منطقی بگیرم. بدون اینکه بقیه متوجه علت طلاق بشن خیلی زود همسرم رو طلاق دادم و جون خودم را راحت کردم
خواستم جلسه حضوری با شما داشته باشم ولی متاسفانه به علت ویروس سرماخوردگی شرایط جلسه حضوری را نداشتم و با توجه به امکانات فراهم شده از سوی موسسه وکیل تلفنی تونستم به صورت تصویری با وکیل مد نظر خودم در موسسه وکیل تلفنی مشاوره داشته باشم و کلیه مدارک را به صورت آنلاین بررسی نمودند ، واقعا عالی بود و من تونستم در این هوای سرد در منزل خودم به صورت آنلاین و تصویری با وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنم ، از مدیریت موسسه وکیل تلفنی تشکر ویژه دارم
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی