موسسه وکیل تلفنی

 • مجید حدادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • علی حیدر بیرانوند گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • الهام محمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۰:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • محمدمهدی فروردین گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۴۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • میلاد خانزادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۱:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۶:۵۵ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۴:۳۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۱۱:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

 

مشاوره حقوقی با وکیل  قبل از هرگونه اقدام حقوقی عاقلانه ترین کار ممکن است چرا که مسائل حقوقی بسیار پیچیده بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است به گونه ای که کوچکترین سهل انگاری و اشتباه می تواند عواقب بدی برای فرد و اطرافیانش داشته باشد. خوشبختانه در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیر تقاضای مردم برای انجام مشاوره حقوقی با وکیل بوده ایم. افراد به مرور زمان و بر حسب تجربه خود به این نتیجه رسیده اند که یکی از اقدامات لازم برای زندگی بهتر کمک گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای در هر امری است، در برهه های متفاوت از زندگی ممکن است یک شخص با چندین مشکل حقوقی و گاهی با مشکلات کیفری نیز روبرو شود؛ برای حل مشکلات حقوقی ضروری ترین کار مشاوره حقوقی با وکیل حرفه ای و متخصص است. مشکلات حقوقی می تواند ابعاد و انواع مختلفی داشته باشد و فردی که آگاهی کافی ندارد نمی تواند به درستی انتخاب کند که برای حل مشکل خود چه راه حلی مناسب تر است. مشاوره حقوقی با وکیل به شما کمک می کند تا در پرونده های حقوقی خود برنده شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02147625900 تماس بگیرید. 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

افرادی که به عنوان وکیل رسمی دادگستری شناخته می شوند، وظایف مختلفی را برعهده دارند و صرفا نمی توان وکالت در دعاوی قضایی را به عنوان تنها مهارت آنها در نظر گرفت. در واقع یک وکیل می تواند در کنار حرفه اصلی خود یعنی همان پذیرش وکالت دعاوی حقوقی یا کیفری، به ارائه مشاوره حقوقی نیز بپردازد. می توان اینگونه بیان کرد که ارائه مشاوره حقوقی، بخشی از توانمندی های وکلا به شمار رفته که به واسطه برخورداری از دانش حقوقی، می توانند در هر حوزه حقوقی به عموم مردم مشاوره بدهند. در حال حاضر اغلب مشاوره های حقوقی که داده می شود، از طرف وکلا صورت می گیرد که البته در این زمینه باید به وکلای مجرب و متخصص نیز مراجعه نمود.

 

مشاوره حقوقی توسط وکیل، مزایایی دارد که ممکن است هر کسی از این مزایا اطلاع چندان زیادی نداشته باشد. وکلای دادگستری با توجه به این که تسلط قابل قبولی به قوانین کشور داشته و پس از گذراندن دوره های مختلف، وارد این عرصه شده اند، طبیعتا تجربه بیشتری نسبت به سایر افراد در این حوزه دارد. اهمیت برخورداری از مشاوره حقوقی توسط وکیل، زمانی نمود پیدا می کند که موکل در مورد یک موضوع حقوقی، دچار مشکل شده و در این صورت به دنبال یافتن راه حل برای رفع آن می باشد. در همین راستا، برای دریافت مشاوره حقوقی توسط وکیل، کافیست از طریق شماره 09212242670 اقدام نمایید.

 

 

ارائه مشاوره حقوقی توسط وکلای مجرب

در حال حاضر، می توان گفت که تقریبا تمامی وکلای فعال در کشور، در زمینه ارائه مشاوره حقوقی فعالیت داشته و مشاوره های مختلفی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. این که فقط وکلا امکان مشاوره دادن در خصوص موضوعات حقوقی را دارند، امری اشتباه است و سایر حقوقدانان می توانند بر اساس توانایی که دارند، مشاوره حقوقی به عموم جامعه بدهند.

 

طبیعتا بین وکیل تازه کار و وکیلی که سابقه طولانی در امر وکالت دارد، تفاوت است و این موضوع در مورد ارائه مشاوره حقوقی توسط وکلا مجرب نیز صدق می کند. وکیلی که بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی قضایی را دارد، از توانایی بالایی برای آن که بتواند به موکل خود به صورت تخصصی مشاوره حقوقی بدهد، برخوردار است.

 

در واقع می توان اینگونه بیان کرد که میزان سابقه وکلا هم در حوزه وکالت و هم در زمینه مشاوره حقوقی، دارای اهمیت فراوان است. همین مسئله باعث شده اشت که افرادی که به دنبال دریافت مشاوره حقوقی هستند، انتخاب اول آنها وکلا مجرب و با سابقه است. البته در این بین نیز هستند وکلای جوانی که با توجه به سابقه کوتاه در وکالت اما به خوبی می توانند مشاوره حقوقی به افراد جامعه بدهند.

     

 

 


benefits of legal advice

 

در چه مواردی با وکیل مشورت کنیم؟

بهترین شیوه برای حل مشکلات حقوقی و پیروزی در پرونده های حقوقی و کیفری مشاوره حقوقی با وکیل است. شما در هر موضوعی می توانید از وکیل مشورت بگیرید، موضوعاتی مثل طلاق فوری، اگر قصد گرفتن طلاق دارید ابتدا باید شرایط خود را با یک وکیل در میان بگذارید تا بهترین شیوه ی حل مشکل به شما ارائه شود. به جز مشکلات حقوقی می توانید در هر زمینه ای مشاوره حقوقی انجام دهید، مشاوره حقوقی با وکیل نه تنها ضرری برای شما ندارد بلکه می تواند به بهترین نحو زندگی شما را دستخوش تغییر کند.  اگر نیاز به مشورت با وکیل دارید همین حالا برای مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی اقدام کنید، فرصت طلایی خود را برای حل مشکل از دست ندهید

 

 

مزایای مشاوره حقوقی توسط وکیل کاربلد

برخی از وکلا چندان عملکرد قابل قبولی در حوزه وکالت ندارند، اما وکلای زیادی هستند که به نحو مطلوب به امر وکالت پرداخته و می توانند بهترین دفاعیات را از موکلین خود داشته باشند. استفاده از مشاوره حقوقی وکلا کاربلد و مجرب، یکسری مزایای خاصی به همراه دارد که در این بخش به بررسی مواردی از این مزایا می پردازیم.

 

مزیت اصلی بهره مندی از وکلای کاربلد این است که وکیل خوب و ماهر به دلیل دانش بالای حقوقی و تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه، می تواند به درستی افراد مقابل خود را راهنمایی نموده و به آنها مشاوره حقوقی بدهد. در واقع وکیل با سواد و متخصص در حوزه دعاوی قضایی، این توانایی را دارد که اطلاعات صحیح و سودمندی را در اختیار موکل خود قرار دهد.

 

از مزیت دیگر مشاوره حقوقی با وکیل می توان به تجربه وکلا با سابقه در امر وکالت در دعاوی قضایی اشاره نمود. با توجه به این که وکلا کاربلد، سالانه پرونده های مختلفی را مورد رسیدگی قرار داده و سرو کار زیادی با دادگاه و دادسرا و سایر مراجع قضایی دارند، طبیعتا از توانایی قابل قبولی برای ارائه مشاوره حقوقی برخوردار هستند.

 

با توجه به سختی های یک پرونده حق الوکاله یک وکیل نیز متفاوت است و گاها این هزینه ها بسیار سنگین می تواند باشد، در این موارد به شما پیشنهاد می شود تا از مشاوره حقوقی با وکیل بهره ببرید. در مشاوره حقوقی با صرف هزینه ای اندک می توانید از ابعاد حقوقی پرونده و موضوع آن آگاه شوید. برای کاهش هزینه ی حق الوکاله به شما پیشنهاد می کنیم تا از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

 

 

معایب بهره مندی مشاوره حقوقی از وکلای غیر متخصص در امور حقوقی

همانطور که استفاده از مشاوره حقوقی وکلای کاربلد و متخصص، یکسری مزایا مشخصی دارد، بهره مندی از وکلا غیر متخصص نیز می تواند معایبی را به همراه داشته باشد. اصلی ترین معایب اینگونه مشاوره ها این است که افراد غیر متخصص در حوزه حقوقی و وکالت، اطلاعات نادرستی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و در این صورت موجبات گمراهی آنها را فراهم می کنند.

 

از این رو همواره توصیه می شود که برای گرفتن مشاوره به وکلا و یا موسساتی مراجعه کنید که معتبر بوده تا در این زمینه دچار مشکلاتی نشوید. بنابراین برای بهره مندی از خدمات مشاوره حقوقی، موسسه حقوقی وکیل تلفنی را به شما پیشنهاد می کنیم. جهت دریافت مشاوره حقوفی از طریق 09212242670 اقدام نمایید.

 

 

 

 

legal advice essentials

 

 

چگونگی دریافت مشاوره از وکیل 

برای دریافت مشاوره از وکیل به یکی از روش های ذیل اقدام نمایید :

 

- تماس تلفنی با شماره های 09212242670 و یا 02147625900 

- مراجعه به وبسایت وکیل تلفنی و چارت مشاوره حقوقی 

- دریافت مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی 

 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل به مدت زمان مشاوره و تخصص وکیل بستگی دارد. یعنی اگر شما یک موضوع پیچیده داشته باشید و با وکیل فوق متخصص مشورت نمایید به مراتب هزینه بیشتری در مقایسه با مشاوره با وکیل عادی خواهید پرداخت. 

 

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه موسسه حقوقی وکیل تلفنی تعرفه ها را به گونه ای در نظر گرفته است که همه مردم با هر سطح درامدی بتوانند از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده نموده و مشکلات خود را برطرف سازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09212242670 تماس بگیرید. 

 

 

 

legal advice cases

 

 

امکان ارسال مستندات برای وکیل 

در دادگاه های حقوقی و کیفری پرونده ای پیروز است که ادله ی کافی برای اثبات داشته باشد، منظور از ادله مستندات دارای اعتبار است. در مشاوره حقوقی با وکیل بهتر است مستندات را در اختیار وکیل قرار دهید. منظور از مستندات هر نوع مدرک و سندی می باشد که در روند حل مشکل تاثیر گذار است. برای مثال شما برای مطالبه ی مهریه خود باید مدرک و سندی داشته باشید که نشان دهنده ی مقدار مهریه باشد و در دادخواست مطالبه ی نفقه باید مدارکی باشد که بتوان به آن ها استناد کرد، یا برای دریافت طلب خود باید برگه، چک یا سندی در دست باشد تا نشان دهد فردی به شما بدهکار است. مشاوره حقوقی با وکیل را بهتر است همراه با مستندات آغاز کنید.

 

پس از دریافت مشاوره حقوقی با وکیل در صورت لزوم مدارک و مستندات خود را از طریق واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید وکیل مدارک را بررسی کرده و با اطمینان بیشتری مشاوره حقوقی شما را انجام خواهد داد. 

 

 

 

 

legal advice questionings

 

 

آیا مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری تاثیری در روند پرونده من دارد؟

 • مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در روند پرونده بسیار تاثیر گذار است؛ در موارد بالا ذکر شد که افرادی به مشاوره می پردازند که اطلاعات و علم کافی را دارا هستند، پس حل مشکلات حقوقی به دست این افراد امکان پذیر است.  بعد از مشاوره حقوقی متوجه تاثیر مثبت آن در نحوه ی رسیدگی به پرونده ی خود خواهید شد.

 

 

 

 آیا با مشاوره حقوقی من می توانم بدون استخدام یک وکیل پرونده خودم را جلو ببرم؟

 • بدون استخدام یک وکیل نیز می توان یک پرونده را جلو برد، مشاوره حقوقی با وکیل مثل استخدام یک وکیل است؛ شما با صرف هزینه ی بسیار کمی می توانید اطلاعات لازم و کافی را از یک مشاور دریافت کنید؛ اگر به مشاوره حقوقی با وکیل نیازمند هستید بهتر است بدانید یکی از بهترین مراجع حل مشکلات حقوقی وکیل تلفنی است، در وکیل تلفنی افرادی متخصص با سطح علمی بالا برای مشاوره حضور دارند، با مراجعه به وکیل تلفنی می توانید با وکیل واتساپی، وکیل آنلاین پایه یک، وکیل ویژه آنلاین و.... مشورت کنید.

 

وکیل برای مشاوره 

هزینه وکیل و مشاوره

هزینه مشاوره حقوقی انلاین

لزوم مشاوره حقوقی با وکیل

درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی