موسسه وکیل تلفنی

 • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

مشاوره حقوقی با وکیل  قبل از هرگونه اقدام حقوقی عاقلانه ترین کار ممکن است چرا که مسائل حقوقی بسیار پیچیده بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است به گونه ای که کوچکترین سهل انگاری و اشتباه می تواند عواقب بدی برای فرد و اطرافیانش داشته باشد. خوشبختانه در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیر تقاضای مردم برای انجام مشاوره حقوقی با وکیل بوده ایم. افراد به مرور زمان و بر حسب تجربه خود به این نتیجه رسیده اند که یکی از اقدامات لازم برای زندگی بهتر کمک گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای در هر امری است، در برهه های متفاوت از زندگی ممکن است یک شخص با چندین مشکل حقوقی و گاهی با مشکلات کیفری نیز روبرو شود؛ برای حل مشکلات حقوقی ضروری ترین کار مشاوره حقوقی با وکیل حرفه ای و متخصص است. مشکلات حقوقی می تواند ابعاد و انواع مختلفی داشته باشد و فردی که آگاهی کافی ندارد نمی تواند به درستی انتخاب کند که برای حل مشکل خود چه راه حلی مناسب تر است. مشاوره حقوقی با وکیل به شما کمک می کند تا در پرونده های حقوقی خود برنده شوید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
25.000 تومان
۱۰ دقیقه
40.000  تومان
۱۵ دقیقه
60.000 تومان
۲۰ دقیقه
80.000  تومان
۳۰ دقیقه
120.000  تومان
۱ ساعت
250.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 10 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

چگونگی دریافت مشاوره از وکیل 

برای دریافت مشاوره از وکیل به یکی از روش های ذیل اقدام نمایید :

- تماس تلفنی با شماره های 09212242670 و یا 02147625900 

- مراجعه به وبسایت وکیل تلفنی و چارت مشاوره حقوقی 

 

 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل به مدت زمان مشاوره و تخصص وکیل بستگی دارد. یعنی اگر شما یک موضوع پیچیده داشته باشید و با وکیل فوق متخصص مشورت نمایید به مراتب هزینه بیشتری در مقایسه با مشاوره با وکیل عادی خواهید پرداخت. 

با توجه به شرایطاقتصادی حاکم بر جامعه موسسه حقوقی وکیل تلفنی تعرفه ها را به گونه ای در نظر گرفته است که همه مردم با هر سطح درامدی بتوانند از مشاوره حقوقی با وکیل استفاده نموده و مشکلات خود را برطرف سازند. 

 

 

benefits of legal advice

 

امکان ارسال مستندات برای وکیل 

در دادگاه های حقوقی و کیفری پرونده ای پیروز است که ادله ی کافی برای اثبات داشته باشد، منظور از ادله مستندات دارای اعتبار است. در مشاوره حقوقی با وکیل بهتر است مستندات را در اختیار وکیل قرار دهید. منظور از مستندات هر نوع مدرک و سندی می باشد که در روند حل مشکل تاثیر گذار است. برای مثال شما برای مطالبه ی مهریه خود باید مدرک و سندی داشته باشید که نشان دهنده ی مقدار مهریه باشد و در دادخواست مطالبه ی نفقه باید مدارکی باشد که بتوان به آن ها استناد کرد، یا برای دریافت طلب خود باید برگه، چک یا سندی در دست باشد تا نشان دهد فردی به شما بدهکار است. مشاوره حقوقی با وکیل را بهتر است همراه با مستندات آغاز کنید.

پس از دریافت مشاوره حقوقی با وکیل در صورت لزوم مدارک و مستندات خود را از طریق واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید وکیل مدارک را بررسی کرده و با اطمینان بیشتری مشاوره حقوقی شما را انجام خواهد داد. 

legal advice essentials

در چه مواردی با وکیل مشورت کنیم؟

همانطور که ذکر شد بهترین شیوه برای حل مشکلات حقوقی و پیروزی در پرونده های حقوقی و کیفری مشاوره حقوقی با وکیل است. شما در هر موضوعی می توانید از وکیل مشورت بگیرید، موضوعاتی مثل طلاق فوری، اگر قصد گرفتن طلاق دارید ابتدا باید شرایط خود را با یک وکیل در میان بگذارید تا بهترین شیوه ی حل مشکل به شما ارائه شود. به جز مشکلات حقوقی می توانید در هر زمینه ای مشاوره حقوقی انجام دهید، مشاوره حقوقی با وکیل نه تنها ضرری برای شما ندارد بلکه می تواند به بهترین نحو زندگی شما را دستخوش تغییر کند.  اگر نیاز به مشورت با وکیل دارید همین حالا برای مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی اقدام کنید، فرصت طلایی خود را برای حل مشکل از دست ندهید

 

 

legal advice cases

 

 آیا مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری تاثیری در روند پرونده من دارد؟

 • مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در روند پرونده بسیار تاثیر گذار است؛ در موارد بالا ذکر شد که افرادی به مشاوره می پردازند که اطلاعات و علم کافی را دارا هستند، پس حل مشکلات حقوقی به دست این افراد امکان پذیر است.  بعد از مشاوره حقوقی متوجه تاثیر مثبت آن در نحوه ی رسیدگی به پرونده ی خود خواهید شد.

 

 آیا با مشاوره حقوقی من می توانم بدون استخدام یک وکیل پرونده خودم را جلو ببرم؟

 • بدون استخدام یک وکیل نیز می توان یک پرونده را جلو برد، مشاوره حقوقی با وکیل مثل استخدام یک وکیل است؛ شما با صرف هزینه ی بسیار کمی می توانید اطلاعات لازم و کافی را از یک مشاور دریافت کنید؛ اگر به مشاوره حقوقی با وکیل نیازمند هستید بهتر است بدانید یکی از بهترین مراجع حل مشکلات حقوقی وکیل تلفنی است، در وکیل تلفنی افرادی متخصص با سطح علمی بالا برای مشاوره حضور دارند، با مراجعه به وکیل تلفنی می توانید با وکیل واتساپی، وکیل آنلاین پایه یک، وکیل ویژه آنلاین و.... مشورت کنید.

 

 

legal advice questionings

مزایای مشورت با وکیل 

 • با توجه به سختی های یک پرونده حق الوکاله یک وکیل نیز متفاوت است و گاها این هزینه ها بسیار سنگین می تواند باشد، در این موارد به شما پیشنهاد می شود تا از مشاوره حقوقی با وکیل بهره ببرید. در مشاوره حقوقی با صرف هزینه ای اندک می توانید از ابعاد حقوقی پرونده و موضوع آن آگاه شوید. برای کاهش هزینه ی حق الوکاله به شما پیشنهاد می کنیم تا از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

 

 • در مشاوره حقوقی با وکیل همانطور که مشخص است شما با یک وکیل مشورت می کنید، وکلا به دلیل آموختن مطالب حقوقی و تجربه بهتر می توانند از جنبه های مختلف مسائل آگاه باشند، نکاتی در یک مشکل حقوقی وجود دارد که شاید از نظر افراد عادی بی اهمیت باشد ولی از نظر یک وکیل حرفه ای همان نکته کوچک می تواند راهگشای مشکل باشد؛ وکیل تلفنی برای همه ی افراد با سطح های متفاوت اقتصادی مشاوره ارائه می دهد، مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان، مشاوره حقوقی فوری، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، وکیل تلفنی ارزان، وکیل تمام وقت تلفنی، راهکار آنلاین حقوقی، پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، بهترین وکیل تلفنی، مشورت با وکیل زن، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین، راهکار آنلاین حقوقی،  سوالات حقوقی، پرسش سوال حقوقی آنلاین، پرسیدن سوال حقوقی آنلاین و... از انواع مشاوره های وکیل تلفنی است.

 

وکیل برای مشاوره 

هزینه وکیل و مشاوره

هزینه مشاوره حقوقی انلاین

لزوم مشاوره حقوقی با وکیل

درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی