موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

سوال از وکیل فتا

سوال از وکیل فتا

گستردگی دنیای اینترنت و فضای مجازی اگرچه موجب سرعت انتشار اطلاعات و دسترسی افراد به خدمات شده است؛ اما دغدغه و نگرانی فراوانی را هم ایجاد کرده و افراد نیاز دارند که مشکلات و پیشامد های خود را در قالب سوال از وکیل فتا مطرح کنند؛ از این رو در نظر داریم تا در ادامه این مطلب، به معرفی وکیل فتا، ارتباط او با پلیس فتا و همچنین تاثیر عملکرد وی در تعقیب جرایم رایانه ای مختلف، بپردازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتما مشاهده فرمایید.

 

از رایج ترین سوالاتی که از وکیل فتا پرسیده می شود (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

پلیس فتا و سوال از وکیل فتا

 

Questioning from fata lawyer

پرسش و پاسخ فوری با پلیس فتا

 

از سال 1389 پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران یا پلیس سایبری که به اختصار فتا خوانده می­ شود، فعالیت های خود را گسترش داد و با عنوان جنگ با مجرمان اینترنتی وارد عمل شد؛ با اضافه شدن اختیارات این نهاد مسائل بسیاری برای افراد به وجود آمد که به شکل سوال از وکیل پلیس فتا می توانند از آن اطلاع کامل به دست آورند. 

پلیس فتا واحد تخصصی نیروی انتظامی ایران است که به طور اختصاصی جرایم رایانه ای و اينترنتي را ردیابی می ­کند. در سال های اخیر قدرت و نفوذ این نهاد بسیار افزایش یافته و نظم و امنیت بالاتری را نسبت به گذشته ایجاد کرده است. در مشاوره حقوقی تلفنی می­توانید در رابطه با امنیت فردی و عمومی سوالات خود را مطرح کرد و درباره ی چگونگی استفاده صحیح از فضای مجازی کسب اطلاع نمایید. 

 

آیا سوال از پلیس فتا احمقانه است و ریسک بازداشت شدن دارد؟ 

 

 

ایجاد نهاد تخصصی پلیس فتا برای گسترش امنیت و آسایش افراد بوده است؛ بنابراین برای ایفای این نقش تعامل با مردم و دریافت اطلاعات از آن ها می ­تواند تا حد زیادی به این نهاد کمک کند؛ بنابراین پرسیدن سوال از واحدهای پلیس فتا نمی ­تواند موضوع احمقانه ای به نظر برسد.

درباره ی ریسک بازداشت باید گفت موضوعات امنیتی و جرایم رایانه‌ای پیچیدگی های بسیار زیادی دارد و چه بسا مجرمان با سوءاستفاده از ناآگاهی افراد، آن ها را با خود همراه کرده و ناخواسته مرتکب جرایم شده باشند، بنابراین بهتر است قبل از پیگیری مشکلات به طور قضایی به کمک مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل 24 ساعته ارتباط بگیرید، و موضوع را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهید. 

هر چند توصیه بنیاد حقوقی وکیل تلفنی ارتباط مداوم با نهاد های اطمینان بخشی مانند پلیس و مراجع قضایی است؛ اما ممکن است برخی از پرونده افراد را به چالش کشانده و احتمال بازداشت آنها به وجود بیایید.

 

بهترین جایی که می توان سوال در خصوص جرایم اینترنتی را مطرح کرد کجاست؟ 

 

best place to ask questions about cyber crimes

وکیل آنلاین دعاوی پلیس فتا رایگان

 

در طرح مشکلات حقوقی دو اصل آگاهی و امین بودن مورد توجه افراد می باشد، سایت بزرگ وکیل تلفنی با داشتن وکلای متخصص و آگاه به مسائل روز در بالاترین سطح علمی قرار دارد، و با شناخت کافی که درباره فضای مجازی مانند اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و درگاه های پرداخت اینترنی دارد می تواند دغدغه شما را درباره استفاده از این فضا به طور کامل برطرف کند. 

از جمله حفظ اسرار و امانت داری کارشناسان حقوقی وکیل تلفنی پایبندی به منشور اخلاقی را به اثبات رسانده، و شما می توانید در پرسش و پاسخ فوری حقوقی هر نوع از جرایم اینترنتی که علیه شما انجام گرفته، و یا هر چالش قضایی که برایتان به وجود آمده را با وکیل آنلاین در میان بگذارید.

 

آیا پلیس فتا یه راهکار عملی ارائه می دهد و تنها یک پاسخ صرف؟ 

 

رزر مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل پایه یک

 

مسائلی که باعث می شود افراد به سراغ پلیس فتا بروند از حساسیت های بالایی برخوردار است و بنابراين نیاز به بررسی تخصصی و پیگیری قضایی دارد، به همین علت در بخش کارشناسی پلیس فتا از افراد خواسته شده که با تشکیل پرونده و ارائه اطلاعات دقیق موضوع را از طریق قوه قضاییه پیگیری نمایند.

برای رجوع به نهاد های قضایی همراهی وکیل کارکشته می ­تواند باعث سرعت بخشیدن به روند رسیدگی باشد، و وکیل با عمل و آگاهی و اشرافی که به پرونده های جرایم اینترنتی دارد، می ­تواند دادخواست مفصل و کاملی را تهیه و پرونده را در مراجع قضایی به جریان بیندازد.

 

توجه: بنابراین با سوال از وکیل فتا شما می­ توانید از اقداماتی که باید برای پیگیری مسائل حقوقی خود انجام دهید اطلاعت کامل به دست بیاورید؛ ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در اختیار افراد قرار داده شده است، که بدون نگرانی مالی و تامین هزینه ها در اولین فرصت با وکیل فتا ارتباط برقرار کنند.

 

چگونه راهکارهای پلیس فتا را عملی کنیم؟ 

 

making fata police ways working

سوال پرسی همگانی فوری و 24 ساعته از وکیل فتا

 

در میان جرایم اینترنتی موردی که موضوعیت بیشتری دارد، جرایم اقتصادی و کلاهبرداری هایی است که در فضای مجازی انجام می­شود. توصیه پلیس فتا آن است که در 24 ساعت اولیه وقوع جرم مراتب را به پلیس اطلاع دهید و قبل از محو شدن رد پای مجرمان مسئله را از طریق نهاد های امنیتی پیگیری کنید.

در چنین وضعیت اضطراری که اشخاص مورد تعرض قرار گرفته اند، سایت جامع و تخصصی وکیل تلفنی به فوریت در کنار افراد حضور خواهد بود و با ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته کمک می­کند که افراد به احقاق حق بپردازند. 

خدمات 24 ساعته وکیل تلفنی باعث می ­شود شما در هر ساعت از شبانه روز که دچار کلاهبرداری ها و سوءاستفاده های اینترنتی قرار گرفتید، بدون نگرانی با وکیل تلفنی تماس بگیرید؛ فقط کافیست به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشد، و به صورت حضوری، آنلاین یا تلفنی خدمات حقوقی ارائه نماید.

 

پلیس فتا در رویارویی با مجرمان از چه تکنیک هایی استفاده می ­کند و آیا می ­توان آن را دور زد؟ 

 

 

مجرمانی که در فضای مجازی فعالیت دارند و از طریق اینترنت به کلاهبرداری، اخاذی یا افشای اطلاعات و نقض حریم خصوصی دیگران می پردازد، تلاش می­ کنند از حداکثر دانش خود در این فضا استفاده کنند و با راه اندازی بد افزارهای مهندسی اجتماعی، حملات فیشینگ و یا تبلیغات سمی در رسانه های اجتماعی به اهداف خود برسند. اما تسلط پلیس فتا بر فضای سایبری این افراد را در بسیاری از مواقع ناکام گذاشته و موجب دستگیری آن ها می­ شود.

تحقیقات پلیس با اکانت های جعلی و ردیابی این افراد از طریق GPS حصار امن مجرمان را شکسته است و آن ها را تحت پیگرد قرار می دهد؛ همچنین توسعه ویروس یاب ها برای مقابله با ویروس خطرناکی مانند تروجان از جمله اقدامات پلیس فتا است. با توجه به ورود ایران به فضا و ارسال ماهواره برها، کنترل، تصویربرداری و ردیابی ماهواره ای به کمک نهاد­های حفاظتی آمده و باعث شده پلیس فتا دست برتر را در تامین امنیت اجتماعی داشته باشد و دور ماندن از ذره بین پلیس سایبری کار دشواری شود. 

 

شماره بخش مشاوره پلیس فتا چند است؟ 

 

telephone number of fata police lawyer

ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته با وکیل فتا

 

پلیس فتا با راه اندازی سایت پلیس با موضوع سایبری توانسته ارتباط نزدیکی با اجتماع برقرار کند، و آموزش های بسیاری در همین سایت بارگذاری می ­شود که افراد با استفاده از آن می ­توانند اطلاعات دقیقی از چگونگی حضور در فضای مجازی و شناخت فعالیت های مجرمانه به دست بیاورند.

آدرس این سایت www.cyberplic.ir می ­باشد و شما می ­توانید، به بخش ارتباط با ما در این سایت مراجعه کنید، و در قسمت گزارش دغدغه های خود را مطرح سازید. 

 

توجه: ارائه گزارش در این سایت به منزله طرح شکایت نیست، و برای پیگیری پرونده خود باید به دادسرای جرایم رایانه ای به طور حضوری مراجعه کنند. از طرفی با توجه به حجم مراجعات امکان تاخیر در پاسخگویی وجود دارد، ضمن اینکه تاکید شده است سوالات تکراری را باید در خود سایت جستجو کرد. 

 

بهترین مسیر برای اطلاع از جرایم رایانه ای و مشکلاتی که در فضای مجازی پیش می آید، سوال از وکیل فتا است، که با مشاوره حقوقی آنلاین و 24 ساعته در اسرع وقت در اختیار افراد قرار گرفته و پاسخ لازم را ارائه می نماید.

 

با وکیل فتا مشاوره کنم یا خود پلیس فتا؟ 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

نهاد پلیس فتا در زمانی که تصمیم به پیگیری پرونده جرایم امنیتی داشته باشید، شما را راهنمایی می­کند که به دادسرای جرایم رایانه ای محل سکونت خود مراجعه کنید و با تکمیل فرم های مربوطه و ارائه اطلاعات در دفاتر خدمات قضایی، زمینه را برای بخش تحقیقات پلیس فتا مهیا نمایید.

بعد از انجام تحقیقات پلیس فتا، پرونده برای رسیدگی به مرجع قضایی ارجاع می­ شود و پس از رسیدگی دادگاه، عدل ایران بر آن جاری گردد. با این توصیف مراجعه به وکیل فتا و گفتگو با کارشناسان حقوقی وکیل تلفنی می تواند کمک زیادی برای حل دغدغه های حقوقی شما باشد، و به بهترین نحوه شما راهنمایی کند. 

 

حداقل و حداکثر مدت پیگیری پلیس فتا در یک جرم چقدر است؟ 

 

minimum and maximum time of following up

مشاوره فوری و 24 ساعته با وکلای پلیس فتا

 

همانطور که گفته شد ورود پلیس فتا به یک پرونده نیاز به مقدماتی دارد که در بالا به آن اشاره شد. با توجه به اینکه دسته بندی جرایم متفاوت بوده و پیگیری هر کدام زمان مقتضی خود را می­طلبد. به طور مثال جرایم اقتصادی باید در اسرع وقت به پلیس اطلاع داده شود، و در این صورت زمان کمتری صرف کشف و رسیدگی به پرونده اختصاص می یابد. در جرایم علیه حریم شخصی نیاز به تشکیل پرونده و گذراندن سیر اداری قوه قضاییه بوده و مقابله با باندها و گروه های خرابکاری که در فضای مجازی فعالیت دارند به تحقیقات گسترده و صرف زمان بیشتری احتیاج دارد. 

 

مزایای ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته با وکیل جرایم سایبری چیست؟ 

 

 

گفتگو با کارشناسان حقوقی و سوال از وکیل فتا این مزیت را دارد که شما را با انواع تهدیداتی که در فضای مجازی وجود دارد آشنا می­کند، و همچنین راهکارهایی که برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما در فضای مجازی لازم دارید را در اختیار شما قرار می دهد. 

در هنگامی که سارقان از طریق شبکه های مجازی اموال شما را به سرقت برده، یا افراد شرور به تصاویر خصوصی شما دسترسی پیدا کرده و با این روش در حال باج گیری از شما هستند، می توانید با استفاده از مشاوره حقوقی و کمک گرفتن از وکیل تلفنی به حل مشکلات خود بپردازید.

 

 

جرم هک تلگرام

دلیل اصلی افزایش زنا در ایران

آمار افزایش خیانت زنان شوهر دار به همسران خود در سال 99

اولین قدم لزبین ها در صورت فهمیدن خانواده

مجرمین فعال در سایت های صیغه و همسریابی آنلاین

نقش پلیس فتا در جرایم رایانه ای ایران

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام یه سوال داشتم من امشب در جایی بودم عذر خواهی میکنم رفع حاجت....بعد شماره ناشناس زنگ زد خانوم بود هی گفت سپهر جان سلام گفتم خانوم شما نمیشناسم من سپهر نیستم قطع کردم وضعیتم بد بود اومدم بیرون از سرویس باز زنگ زدم خط رو خط شد بار دوم زنگ زدم گفت آقای عزیز مزاحم نشو شمارت میدم پلیس فتا دوتا فوش داد گفتم خانوم شما زنگ زدید اشتباه گرفتید یاعلی حتئ پیام هایی که نوشتم رو دارم اسکرین گرفتم که من فقط دنبال این بودم ایشون کین همین پیام موجوده گفتم معرفی کنید خودتونو شما آخرم نوشتم ببخشین یاعلی چیکار کنم من الان
با عرض ادب و احترام، در هر کاری مراجعه به متخصص آن امر می تواند راهگشا و تسریع دهنده باشد. به عنوان مثال کسی که قلب آن درد می گیرد حتما باید به متخصص قلب که سالها در این باره درس خوانده و تجربه حاصل کرده مراجعه نماید چرا که بهتر از اون کسی نمی تواند درد این بیمار را علاج نماید. در خصوص پرونده های قضایی نیز همینگونه است با توجه به تخصصی بودن موضوع هر پرونده وکلا در زمینه ای تبحر و تجربه کسب نموده اند. لذا در جرایم سایبری حتما یک وکیل متخصص در این گونه موارد می تواند کمک کار شما باشد و در حل مشکل بهتر مکی تواند یاری رسان باشد.
سلام و درود خدمت همه ی دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی خیلی ممنون که وقت میزارین و تمام مسائل حقوقی روز جامعه رو صبورانه توضیح میدین من از مشاوره با سایتتون کاملا راضی هستم حتی خیلی خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم پیش رفت.علاوه بر تسلط و تخصص در امور حقوقی که با ایشون مشورت داشتم بسیار متین و خوش اخلاق پاسخ سوالاتم را یکی یکی جواب دادند واقعا رضایت کامل دارم .همه چیز عالی بود تمام جوانب را توضیح دادند ضوابط در موضوع من را مورد بررسی قرار دادند ، خوب در کل نظرم رو برای تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی تیم وکیل تلفنی قرار میدم امیدوارم منتشر کنید تا همه ی مردم ایران بخونن ،در پایان یه خدا قوت میگم به همه ی عزیزان که راهگشای مسائل حقوقی مردم هستند امیدوارم تک تکتون سلامت و تندرست باشین از زحمات یکایک تشکر میکنم و شما رو به دوستان خودم پیشنهاد میدم
سلام وقت بخیر خسته نباشید . یکی از سوالات رایج در خصوص شکایت مرجع آن است . در گذشته اگر شخصی در فضای مجازی دچار مشکلی می‌شد و قصد شکایت از فردی را داشت باید به دادسرا مراجعه و طرح شکایت می‌کرد و دستور مقام قضایی را به پلیس فتا یا دیگر پلیس‌ها مانند آگاهی یا کلانتری و ... می‌برد، اما به تازگی این روش تغییر کرده است. در روش جدید شخص باید به دفاتر خدمات قضایی موجود در سطح شهر مراجعه کند و پس از درج شکایت منتظر دریافت پیامک آن باشد، در پیامک نهادی که شخص باید مراجعه کند آورده شده است برای مثال ممکن است فرد شاکی تصور کند نهاد رسیدگی کننده به جرم وی پلیس فتا است اما در اصل این کار به عهده پلیس آگاهی می‌باشد لذا جهت جلوگیری از سردرگرمی افراد نام نهاد رسیدگی کننده در پیامک آورده شده است.
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت‌محترم و اعضای فعال سایت وکیل تلفنی،این مجموعه با هدف اطلاع رسانی و افزایش سطح دانش حقوقی افراد تاسیس و با همکاری وکلای خبره ومتخصص در زمینه های مختلف قانون من جمله حقوقی،کیفری،ثبت،قانون کار و.... به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین با حداقل هزینه آماده اعطاءمشاوره در راستای گشایش مشکلات افراد جامعه می باشد.لذا به اطلاع کاربران عزیز میرسانددر صورت نیاز به اخذ مشاوره تنها با یک ارتباط تلفنی سوالات خود را از وکیل متخصص مربوطه پرسش،و راه حل و پاسخ قانونی دریافت نمایند.وکیل تلفنی با افتخار آماده ارائه خدمات مشاوره ای به کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام. با توجه به قانون جرایم رایانه ای و افزایش جرایم در حیطه سایبری و فضاهای مجازی و سامانه های مخابراتی و رایانه ای این جاست که نقش پلیس فتا و بخش دادسرای جرایم رایانه ای پررنگ خواهد شد. با توجه به افزایش خرید های اینترنتی،و انواع و اقسام اقداماتی که از طریق سامانه های رایانه ای انجام میشود،منجر به شکایت های متفاوتی به عنوان سرقت رایانه ای یا کلاهبرداری رایانه ای و یا تخریب و اخلال در داده ها و..‌ میشود.که اولین قدم جهت طرح شکواییه اقدام از طریق پلیس فتا میباشد که کارشناس در حوزه جرایم سایبری می باشد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .مجرمانی که در فضای مجازی فعالیت دارند و از طریق اینترنت به کلاهبرداری، اخاذی یا افشای اطلاعات و نقض حریم خصوصی دیگران می پردازد، تلاش می­ کنند از حداکثر دانش خود در این فضا استفاده کنند و با راه اندازی بد افزارهای مهندسی اجتماعی، حملات فیشینگ و یا تبلیغات سمی در رسانه های اجتماعی به اهداف خود برسند. اما تسلط پلیس فتا بر فضای سایبری این افراد را در بسیاری از مواقع ناکام گذاشته و موجب دستگیری آن ها می­ شود.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی هستم
باسلام و عرض ادب، با ایجاد تشکیلات پلیس فتا، امیدواری هایی در زمینه تامین امنیت و اعتماد بیشتر به فضای مجازی به وجود آمده است؛ اما هنوز مسائل زیادی ناگفته مانده که این ناگفته ها نیز افراد را ناآگاه نگه داشته و باعث می شود که به دام مجرمین سایبری بیافتند؛ از این رو وکلای فتای ما به صورت ۲۴ ساعته آماده اند تا ارزان ترین مشاوره تلفنی را به آسیب دیدگان جرایم سایبری ارائه دهند و از این طریق اقدام به حل مشکلات ایشان نمایند؛ به عبارت دیگر دریافت مشاوره حقوقی از ایشان، این امکان را در اختیار شما می­ گذارد که بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی و ترسی از افشای اسرار خود، از راه و چاه مسائل حقوقی باخبر شده و راهکارهای قانونی جهت تامین امنیت خود دریافت کنید؛امیدواریم این مسیر ادامه دار باشد.
سلام وقت بخیر از اینکه اطلاعات بسیار مفیدی رو در قالب مقاله در سایت قرار میدهید تا افراد زیادی در جریان حقوق قانونی خویش قرار بگیرند بسیار ممنونم. تا قبل از آشنایی با وکیل تلفنی همیشه تصور میکردم برای مشاوره حقوقی باید هزینه های بسیار زیادی متحمل شد اما وقتی چارت هزینه های شمارو دیدم واقعا خوشحال شدم. از مدیریت مجموعه بابت تاسیس چنین موسسه ای با مشاورین و وکلای مجرب بسیار سپاسگزارم
با سلام خدمت کاربران گرامی در دنیای مجازی و اینترنت اگر کلاهبرداری انجام شود یا پولی از ما به سرقت رفته باشد نمی دانیم به کجا مراجعه کنیم برای شکایت در این امور باید به پلیس فتا رفته و شکایت کنیم اما نحوه ی شکایت راه و چاه را نمی دانیم می توانیم با تماس به سایت وکیل تلفنی از وکیل متخصص فتا کمک بگیریم با هزینه ی کمتر و فوری
پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران یا پلیس سایبری ایران با نام مختصر پلیس فتا یک واحد تخصصی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است که وظیفه آن جلوگیری و مبارزه با ایجاد فیشینگ (کلاهبرداری اینترنتی) و جعل، سرقت اینترنتی، هک و نفوذ، جرائم سازمان یافته رایانه‌ای، پورنوگرافی (موارد سوء اخلاقی) و مخصوصاً تجاوز به حریم خصوصی افراد است پلیس فتا (پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران ) که در گذشته تحت عنوان اداره مبارزه با جرایم خاص و رایانه‌ای پلیس آگاهی ناجا فعالیت می‌کرد، در ۳ بهمن ۱۳۸۹ (۲۳ ژانویه ۲۰۱۱) به فرمان اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی ایران به عنوان یک فرماندهی مستقل آغاز به فعالیت کرد. تأسیس در اواخر سال ۱۳۸۷ دبیرخانه پلیس فتا در ستاد ناجا راه‌اندازی شد که شامل کمیته‌های مطالعات تطبیقی، کمیته تجهیزات و منابع انسانی، مالی، کمیته خسارت و سازمان بود و ریاست آن نیز به سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدکمال هادیانفر واگذار شد. در نهایت سند راهبردی این نیرو در ۱ اسفند ۱۳۸۷ به تصویب هیئت وزیران رسید و این یگان شکل گرفت. هم‌اکنون رئیس پلیس فتا سردار سرتیپ دوم وحید مجید است. اهداف اولیه تأسیس انگیزه این اقدام را می‌توان واکنش پلیس به انتشار کرم رایانه‌ای استاکس نت و همچنین مقابله با کنترل فضای سایبر توسط مخالفان حکومت ایران (بعد از ناآرامی ایران پس از اعلام نتایج انتخابات ۱۳۸۸) دانست. ایجاد امنیت و کاهش مخاطرات برای فعالیت‌های علمی، اقتصادی، اجتماعی در جامعه اطلاعاتی، حفاظت و صیانت از هویت دینی و ملی، مراقبت و پایش از فضای تولید و تبادل اطلاعات برای پیش‌گیری از تبدیل شدن این فضا به بستری برای انجام هماهنگی‌ها و عملیات برای انجام و تحقق فعالیت‌های غیرقانونی و ممانعت از تعرض به ارزش‌ها و هنجار‌های جامعه در فتا از جمله وظایف و مأموریت‌های پلیس فضای تولید و تبادل اطّلاعات ناجاست.
با سلام وتقدیرپشاپیش حدوداازسال ۷۹/۸۰بارفتارواخلاق نامناسب همسرم مواجه به درگیری لفظی و فیزیکی تحریک وپشتیبانی فرزندانم وفریب اطرافیان محل وسواتفاده افرادوابسته منجربه ناامنی وخونری وعدم از تامین جانی موجب فرارموقت و بازگشت وتکرارپی درپی بدون توجه باصل موضوع گرفتاری همسرم ودخترانم ونوامیس وابستگانم و جعل مامورارتش به فریب اینجانب که بانقشه اعمال شیطانی و پنهان ازمن پس ازچندین سال مواجه نقشه ترفندفریب در ازدواج دخترش شناسایی ازسوی فردی فاسق اخلاق ناموس دزدباسابقه اجتماعی و همدستی با همسرش و دخترش بنام حسین رمضانی وح بنام رقیه ملایری واکرم رمضانی امیرزارع نجفی متهمان اصلی جعل و تقلب و ناامنی و قطل های ساختگی پس ازمورخه ۲۵/۶/۸۸وشناسایی و احرازهویت وجرایم ارتکابی درمورخه ۹/۷/۸۸ و نقشه قطل منجربه مرگ مجیدکوهستانی برج قلعه ۱۱/۷/۸۸و سپس زمینه فراهم ساختن مرگ اینجانب سواستفاده ازاناصرفرصت طلب معاندو ضد انقلاب علیه نظام و زندانی کردن عنوان حقوقی عدم تامین نفقه مهریه و ترک انفاق وتحریک تهدیدودیکته با بهانه خانه خلوت و ادامه فساداخلاقی ومرگ برادرم وهمسرش درهمین ارتباطات و قطع تمامی تلفن و همراه تمامی افرادخانواده و نفوذ چندین نفر به ایجادباندمخوف تاکنون به جهات مختلف اعم ازتوان مالی و ناتوانی بیسوادی و راههای قانونی روحی روانی و عدم اطلاع رسانی موجب گسترش مشکلات جران ناپذیر بیشمارهم دستگاه های دولتی امنیتی و قضایی وستادهای خیریه وهم خانوادگی و جنبه عمومی راهراه داشته متاسفانه ادامه وبی نتیجه بوده
سلام و درود در صفحه مجازی من مشکلی پیش امده بود به خاطر حک کردن اینستاگرام که با راهنمایی و مشاوره هایی که از موسسه وکیل تلفنی گرفتم تونستم این مشکل را حل کنم تشکر فراوان دارم از موسسه
سلام از طریق پیج اینستاگرام به یک صراف اعتماد کردم و مبلغ ۴۸۰ میلیون تومان واریزی انجام دادم ولی الان گوشی منو جواب نمیداد و خیلی پریشون بودم که چجوری باید به پولم برسم و از کجا باید پیگیری کنم تا اینکه موسسه وکیل تلفنی ،وکیل فتا که واقعا با مشاوره حقوقی عالی کمکم کردند و الان در حال پیگیری شکایت مطروحه از طریق پلیس فتا هستم ممنونم از وکیل فتا
درود چند وقت پیش در سایتی مسابقه ای بود و من برنده شدم پیامی دریافت کردم که جایزه شما 5 میلیون تومان می باشد جهت دریافت جایزه مشخصات فردی و کارت بانکی خود را ارسال نمایید. من اطلاعات را ارسال کردم و متاسفانه حسابم را خالی کردند. تمام زندگیم توی کارتم بود امیدی هم به برگشت پولم نداشتم اما خدارو شکر به کمک وکیل فتای موسسه وکیل تلفنی تونستم به پولم برسم و اون تیم کلاهبرداری که این بلا را سر افراد زیادی آورده بودن مجازات شدند.
بسیار عالی و کاربردی و تشکر از سایت خوبتان که در تمامی مسائل حقوقی افراد را راهنمایی میکننند

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی