موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

انتقال (فروش یا اجاره ) مال غیر 100 میلیون تومان یا کمتر

انتقال (فروش یا اجاره) مال غیر 100 ملیون تومان یا کمتر

متأسفانه افرادی در جامعه هستند که نمی توان در سپردن مال خود به آنها مطمئن بود؛ چرا که اگر این مال را به امانت و برای طولانی مدت به آنها بسپاریم ممکن است آن را بفروشند؛ اگر این اتفاق برای شما هم افتاده است بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشکلات حقوقی رایج در خصوص اموال

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگرمال مورد انتقال ارزشی برابربا 100 ملیون تومان یا کمتر باشد و بیش از یک سال از زمان اطلاع مالک گذشته باشد و شکایت کند، مشمول مرور زمان شکایت می شود؛ اگر ارزش مال تا صد ملیون تومن باشد بیشترین و کمترین مقدار حبس نصف خواهد شد؛ در صورتیکه شما نیز مشکلاتی از این قبیل دارید، مستلزمید تا حتماً با وکیل دعاوی مالی مشاوره داشته باشید و با دریافت بهترین راهکار های حقوقی مشکل خود را حل نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی به وکیل متخصص منتقل گردید"

 

 

انتقال مال غیر با ارزش کمتر از یک میلیارد ریال مشمول مرور زمان

 

selling or renting unowned properties

گزارش آنلاین و فوری انتقال مال غیر به صورت 24 ساعته

 

مشمول مرور زمان یعنی چه؟ بعضی از جرائم هستند مانند انتقال مال غیر که اگر در زمان اطلاع  و مقرر شده در قانون برای آنها اقدام نشود، یعنی شکایتی علیه مجرم صورت نگیرد، شکایت شاکی بعد از گذشت زمان سود چندانی برای وی در پی نخواهد داشت و دعوای وی شنیده نمی شود. در این نوع جرائم میزان نوع  و مجازات آنها در شرع تعیین نشده است.

 

ماده ی 106 می گوید: ( در جرائم تعزیری قابل گذشت، هرگاه متضرر از جرم در مدت یک سال از تاریخ اطلاع وقوع جرم، شکایت نکند، حق شکایت کیفری او ساقط می شود. مگر اینکه تحت سلطه ی متهم بوده یا به دلیلی خارج از اختیار قادر به شکایت نباشد که در این صورت مهلت مزبور از تاریخ رفع مانع محاسبه می شود؛ هر گاه متضرر از جرم قبل از انقضای مدت مزکور فوت کند و دلیلی برای صرف نظر وی از طرح شکایت نباشد هر یک از ورثه ی وی در مهلت شش ماه از تاریخ وفات حق شکایت دارند).

 

کلاهبرداری بیش از یک میلیلارد تومان مشمول مرور زمان می شود؛ یعنی اگر زمان ارائه ی دعوی توسط شاکی هم گذشته باشد باز مجرم از طرف قانون مجازات خواهد شد، اما انتقال مال غیر با ارزش کمتر ازیک ملیارد ریال مشمول مرور زمان نخواهد شد؛ اگر انتقال دهنده ی مال غیر به جز پول، مالی راهم  از طرف مقابل، به جای آن گرفته باشد. میزان جزای نقدی مال، ارزش ریالی عوضی است که در مقابل انتقال مال غیر گرفته است، در تشخیص شمول یا عدم شمول مرور زمان نیز همین مد نظر قرار می گیرد و ارزیابی می شود.

برای گرفتن پاسخ مناسب، به سوالات متعدد خود در زمینه ی (انتقال مال غیر کمتر از یک ملیارد ریال مشمول مرور زمان)، می توانید با موسسه حقوقی ما تماس گرفته و با مشاوران حقوقی و وکلای متخصص ما پیرامون این مسئله، مشاوره کنید.

 

شروع به جرم مال غیر