موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

نگارش دادخواست طلاق از طرف زوجه

نگارش دادخواست طلاق از طرف زوجه

 

طلاق، کلمه ای چهار حرفی که زندگی دو نفر را در ظاهر خراب می کند اما در واقع زندگی افراد زیادی را تحت تاثیر خود قرار می دهد از فرزندان مشترک گرفته تا خانواده زوجین و به تبع آن جامعه ای که در آن زندگی می کنند. اما گاهی زندگی به جایی می رسد که تنها گزینه طلاق است. بر اساس ماده 1133 قانون مدنی، مرد هر وقت که بخواهد می تواند با پرداخت حقوق زن خود از جمله مهریه و نفقه و اجرت المثل او را طلاق دهد. اما در مقابل درخواست طلاق از سوی زنان نیازمند تحقق شروطی است که باید به تأیید دادگاه برسد تا بتواند خود را مطلقه کند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
80.000 تومان
۱۰ دقیقه
150.000  تومان
۱۵ دقیقه
170.000 تومان
۲۰ دقیقه
250.000  تومان
۳۰ دقیقه
280.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 1.000.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 200.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  500.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  150.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  200.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


یکی از روش های قانونی برای پایان دادن به رابطه زوجیت، طلاق است. زن و شوهر اگر تمایلی به ادامه رابطه مشترک نداشته باشند، می توانند برای طلاق اقدام کنند. برخلاف آنچه که در عرف جامعه ما باب شده است که آقایان صرفا می توانند برای طلاق اقدام کننند، باید به این موضوع اشاره کرد که خانم ها نیز در شرایطی امکان ارائه درخواست طلاق را دارند. البته که بین طلاق از طرف مرد با زن، تفاوت هایی وجود دارد.

 

طلاق از طرف زوجه، مشروط به ذکر دلایل قانونی است. خانمی که تمایل دارد از همسر خود جدا شده و به تبع آن، درخواست طلاق بدهد، می بایست ادله قانونی در این زمینه ارائه کند. ذکر دلیل موجه برای طلاق از طرف زن، لازم است و در غیر این صورت، دادگاه ترتیب اثری به چنین درخواست هایی نخواهد داد. در واقع زوجه باید در نگارش دادخواست طلاق، حتما دلایل قانونی و موجه داشته باشد. در طلاق از طرف مرد، لزومی برای ارائه ادله قانونی نیست و شوهر می تواند بدون آن که دلیلی برای طلاق داشته باشد و با شرط پرداخت حقوق مالی همسر خود برای طلاق اقدام کند.

 

لازم به ذکر است که شرایط مزبور در مورد وکالت در طلاق مطرح نیست و زوجه می تواند با در اختیار داشتن وکالت نامه ای که شوهر برای طلاق به او داده است، بدون ذکر دلیل اقدام به ارائه درخواست طلاق کند. دلایلی مانند عسر و حرج و عدم پرداخت نفقه در طلاق از طرف زن مطرح می شود و زوجه به استناد آنها می تواند از شوهر طلاق بگیرد.

 

عدم رعایت شرایط قانونی در نگارش دادخواست طلاق، دلیلی برای عدم رسیدگی به دادخواست توسط مرجع رسیدگی کننده است. تنظیم یک دادخواست خوب با رعایت شرایط قانونی، تاثیر قابل توجهی در رسیدگی به درخواست مطرح شده دارد. از این حیث، نگارش دادخواست طلاق را باید برعهده وکیل قرار داده یا در این زمینه از مشاوره حقوقی ارائه خدمات تنظیم قضایی بهره مند شوید. جهت تنظیم دادخواست طلاق طبق اصول دادخواست نویسی، نگارش آن را برعهده موسسه حقوقی وکیل تلفنی قرار دهید.

 

 

طلاق از جانب زوجه چه مدت زمان می برد؟

یکی از سوالاتی که همواره در دعاوی طلاق مطرح می شود، این است که چه مدت زمانی برای درخواست طلاق طول می کشد و زن و شوهر از زمانی که برای طلاق اقدام می کنند، باید چه مدتی را برای طلاق در انتظار باشند؟ به طور کلی، مدت زمان طلاق از طرف زن، بسته به عوامل مختلفی دارد و نمی توان پروسه زمانی ثابت و دقیقی را در نظر گرفت. با توجه به این که طلاق مراحل مختلفی دارد و باید تمامی فرآیند آن به طور کامل انجام شود، طبیعتا مستلزم صرف زمان زیادی است.

 

علی الاصول از زمانی که درخواست طلاق به ثبت می رسد، تا صدور گواهی عدم امکان سازش، پروسه زمانی حداقل دو ماه در نظر گرفته می شود که مواردی نیز سبب طولانی تر شدن روند طلاق می شود. بعد از آن که زوجه، نگارش دادخواست طلاق را انجام داد، باید به دفتر خدمات الکترونیک قضایی برای ثبت آن مراجعه کند. پرونده طلاق نیز باید داوری شود و سپس دادگاه اقدام به رسیدگی دادخواست طلاق می کند. در صورت صلاحدید دادگاه، زوجین باید به چند جلسه را برای انجام امور مشاوره بگذرانند. سپس بعد از انجام این فرآیند، نوبت به حضور در جلسات دادگاه می شود. تعیین تعداد جلسات دادرسی طلاق، بسته به نظر قاضی دارد و اگر زوجه بتواند در همان جلسه اول، دلایل مطرح شده برای طلاق را اثبات کند و در مقابل نیز شوهر نتواند مدارکی را برای ادعای طرح شده از طرف زوجه، ارائه کند، دادگاه به صدور حکم طلاق مبادرت می کند.

 

می توان گفت که امکان انجام پروسه طلاق و صدور حکم دادگاه در این زمینه ظرف چند روز، عملا امکان پذیر نیست و متقاضیان طلاق باید مدت زمان نسبتا طولانی را برای درخواست طلاق در انتظار باشند. عدم انجام فرآیند طلاق منجر به بیشتر شدن رسیدگی به پرونده می شود و در این صورت اگر متقاضی آن هستید که ظرف مدت زمان کوتاهی بتوانید، حکم طلاق را گرفته و از همسر خود جدا شوید، باید با وکلای متخصص امور طلاق در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

عوامل موثر بر طلاق از جانب زوجه

اثبات یکی از شروط مندرج در سند ازدواج که عبارتند از :

-خودداری شوهر از دادن نفقه بمدت 6 ماه

- بدرفتاری شوهر به حدی که ادامه زندگی برای زن غیر قابل تحمل باشد

- بیماری لاعلاج شوهر در حدی که ادامه زندگی سلامت زن را به خطر بیاندازد

- اشتغال مرد به شغلی که به حیثیت و آبروی زن و مصالح خانوادگی لطمه وارد کند

دیوانگی مرد در زمانی که امکان فسخ نکاح وجود نداشته باشد

- محکوم شدن شوهر به مجازاتی که منجر به حبس بمدت 5 سال یا بیشتر گردد

- اعتیاد شوهر به نحوی که به اساس خانواده خلل وارد کند

- ترک زندگی مشترک بی عذر موجه بمدت 6ماه متوالی

- عقیم بودن مرد و بچه دار نشدن زوج بمدت 5 سال

- مفقود الاثر شدن شوهر

– ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسرش

– محکومیت مرد به جرم و مجازاتی که خلاف شان و حیثیت اجتماعی زن باشد.

 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

اثبات عسر و حرج زن

براساس تبصره ماده 1130 قانون مدنی، زن در صورت تحقق موارد ذیل معسر است:

 

 • ترک زندگی خانوادگی توسط زوج - اعتیاد شوهر - محکومیت قطعی زوج - ضرب وشتم و یا هر گونه سوءرفتار مستمر - ابتلاءزوج به بیماریهای صعب العلاج و ...

 

موارد منطبق بر مفاد ماده 1129 قانون مدنی:

 • استنکاف شوهر از دادن نفقه علی رغم التزام وی یا عجز شوهر از دادن نفقه.

 

 

نکته: البته علاوه بر موارد عنوان شده دادکاهها حق دارند هر کاری که انجامش برای زوجه سخت و شاق و عادتا غیر قابل تحمل باشد را از مصادیق عسر و حرج دانسته و دادگاه زوج را ملزم به طلاق دادن زوجه بنماید.

 

گزینه (3): وکالت داشتن زن برای طلاق (حق طلاق).

 

 

 

Most important Factors for a woman to divorce

 

 

صرف عدم تحمل و کراهت شوهر می تواند موجبات دادخواست طلاق از طرف زن باشد؟

صرف کراهت وعدم تحمل شوهر را نمی توان زیر مجموعه عسر و حرج عنوان و به تبع ان موجب حقی برای دادخواست طلاق از طرف زن دانست؛ اما طلاقی که تحت این عنوان قرار می گیرد و زن بواسطه ی کراهتی که از شوهر دارد مالی به او می بخشد که عمدتاً به اندازه ی مهر یا بیشتر یا کمتر است، طلاق خلع نامیده می شود (ماده 1146 قانون مدنی)؛ اما دادگاه اگر پس از انجام تحقیقات و رسیدگی های معمول تشخیص دهد که نفرت زوجه به حدی است که ادامه زو جیت برای زوجه غیر ممکن است و موجب عسر و حرج است می تواندبر این مبنا حکم به طلاق دهد که در اینصورت زن تکلیفی به بخشیدن مالی به زوج ندارد.

 

 

وکیل کاربلد برای طلاق از جانب زوجه

وکیل برای طلاق می تواند از جهات مختلف برای موکلین دارای مزیت باشد. با توجه به این که طرح دعوا طلاق از طرف زن، شرایط خاص خود را دارد، بهتر است که طرفین در این زمینه اقدامات لازم برای داشتن وکیل انجام دهند. یکی از مزیت های داشتن وکیل در پرونده های طلاق، این است که کلیه مراحل قانونی طلاق از طرف وکیل انجام می شود و زوجه با کمک وکیل خود می تواند به آنچه که می خواهد یعنی دریافت حکم طلاق نیز برسد.

برای بهره مندی از وکیل کاربلد در دعاوی طلاق، با شماره 09212242670 ارتباط بگیرید تا اطلاعات لازم در این زمینه و همچنین نحوه انعقاد قرارداد وکالت برای پرونده طلاق در اختیار شما قرار گیرد.

 

 

 

 

 

نمونه دادخواست طلاق از جانب زوجه

نحوه نگارش دادخواست طلاق از طرف زوجه به این شیوه است که زوجه به عنوان خواهان، علیه شوهر اقدام به طرح دعوا نموده و با ذکر دلایل قانونی، از دادگاه تقاضای صدور حکم طلاق را دارد. خانمی که برای طلاق اقدام می کند، باید درخواست او مطابق با موارد قانونی طلاق از طرف زوجه باشد.

از جمله نمونه دادخواست های طلاق از جانب زن می توان به دادخواست طلاق به دلیل عسر و حرج با موضوعاتی چون ضرب و شتم از طرف شوهر، وجود مشکلات جنسی در آقا، اعتیاد شوهر به مواد مخدر و ... اشاره کرد. در دادخواست هایی که با عنوان طلاق به دلیل عسر و حرج مطرح است، زوجه باید دشوار بودن شرایط زندگی با زوج را ثابت کند.

 

 

هزینه نگارش دادخواست طلاق از جانب زوجه

به طور کلی، برای نگارش دادخواست های مختلف، هزینه های مشخصی در نظر گرفته می شود و در این صورت نمی توان مبلغ ثابتی برای ارائه اینگونه خدمات تعیین کرد. هزینه نگارش دادخواست طلاق از طرف زوجه نیز بسته به این که توسط وکلا انجام شود، متفاوت است و وکلای دادگستری هر یک از نرخ متفاوتی را برای تنظیم آن در نظر می گیرند.

برای نگارش دادخواست طلاق با هزینه مناسب، به شما توصیه می کنیم که تهیه و تنظیم آن را برعهده موسسه وکیل تلفنی قرار دهید. وکلای متخصص و ماهر در این موسسه، با بهترین شرایط ممکن، دادخواست مرتبط با موضوع طلاق از طرف زن، را تنظیم نموده و در اسرع وقت در اختیارتان قرار می دهند.

 

 

 

 

 

آیا زن در صورت نداشتن توان در پرداخت هزینه دادخواست طلاق می تواند درخواست اعسار از هزینه طلاق بدهد ؟

 مطابق ماده 5 قانون حمایت از خانواده :در صورت عدم تمکن مالی هریک از اصحاب دعوی دادگاه می تواند پس از احراز مراتب و با توجه به اوضاع و احوال، وی را از پرداخت هزینه دادرسی، ...معاف یا پرداخت آنرا به زمان اجرای حکم موکول کند...

 

 

رویکرد محاکم خانواده نسبت به دادخواست اعسار از سوی زوجه چیست؟

 الان رویه بر این است که دادخواست اعسار در ضمن دادخواست اصلی تقدیم می شود و برای اینکار لازم است که استشهادیه ای تنظیم گردد با امضاء 2 نفر مرد و با  رعایت شرایط شکلی (نام آدرس میزان در آمد مدعی اعسار و...)

 

 

هزینه دادخواست طلاق از طرف زن در دفاتر خدمات قضائی چقدر می شود ؟

چون از دعاوی غیرمالی است بین 400.000 ریال تا 1.800.000 ریال باید باشد که مشخصا طبق تعرفه 1.500.000 ریال است.

 

 

 

divorce petition expenses for a female customer

 

 

هزینه دادرسی در دادخواست طلاق از طرف زن به چه مواردی بستگی دارد ؟

طلاق به درخواست زوجه جز دعاوی غیر مالی محسوب می شود و هزینه دادرسی به شرح ذیل می باشد :

 

 • ثبت دادخواست در دفتر خدمات الکترونیک با 150.000 تومان.
 • هزینه کارشناسی حسب مورد 500.000 تومان.
 • هزینه مشاوره و آزمایش بارداری برای زنانی که در سن بارداری هستند 150.000 تومان.
 • هزینه ثبت طلاق در دفاتر ثبت طلاق در صورت صدور رأی به طلاق؛ 500.000 تومان می باشد.

 

نکته: مراجعه به نظرپزشکی قانونی و گواهی بکارت برای زنی که مدعی عدم مواقعه هست الزامی و در برگیرنده هزینه است.

 

 

نگارش دادخواست طلاق
نگارش دادخواست تمکین
نگارش دادخواست نفقه
نگارش دادخواست دستور موقت
نگارش دادخواست استرداد جهیزیه
نگارش فوری دادخواست سلب حضانت

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

من تجربه مشاوره با وکلای حضوری و اینترنتی از موسسات دیگه داشتم وجه تمایز وکلای شما این هست که با کمال آرامش به صحبت های شما گوش میکنن و بعد راهکار مناسب ارائه میدن من دو بار با شما تجربه مشاوره داشتم و بسیار راضی بودم چه قدر دلسوز و صبور بودن ممنونم
با سلام و تشکر از وکلای سایت وکیل تلفنی من به عنوان یک کاربر که مشکل حقوقی دارم زمانی که برای حل مشکلم نیاز به مشاوره دارم با هزینه ی کمتر با سایت تماس می گیرم و بهترین مشاوره را می گیرم و شخصا از مطالب درج شده در سایت استفاده می کنم و بسیاری از سوالات مبهم خود را رفع می کنم
سلام و عرض ارادت من از کاربران مجموعه هستم. ارائه مشاوره های تخصصی در تمامی ساعات و حتی ایام تعطیل آن هم با مناسب ترین قیمت از مزایا و محاسن مجموعه وکیل تلفنی است. در شرایط کرونا ارائه خدمات به صورت مجازی کار را برای همگان سهل میکند. از شما سپاس گزارم موفق باشید
سلام خدمت کارمندان محترم مجموعه وکیل تلفنی .مطلب ارائه شده مطلب بسیار مهمی برای کاربران بخصوص خانم ها می باشد که چگونه می توانند دادخواست طلاق را به درخواست خود ثبت نمایند وچه مواردی زن می تواند حتی بدون اذن واجازه همسر درخاوست طلاق نماید وبا توجه به مشکلات روز افزون خانوادگی در جامعه مطلب بسیار مفیدی برای کاربران می باشد .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت 15214 اماده ارائه مشاوره به کاربران گرامی هستم
سلام و خسته نباشید ممنونم از اطلاعات مفید و کاربردی که در اختیار ما قرار میدهید. از موسسه وکیل تلفنی بسیار ممنونم بابت مشاوره های تخصصی حقوقی و همچنین امکان دسترسی سریع و آسان به وکلا و مشاورین در تمامی ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل موفق و پیروز باشید
با سلام و تشکر از وکلای سایت وکیل تلفنی که با درج مطالب خوب ، به صورت رایگان ، در اختیار کار برآن قرار می دهد
مطالب بسیار عالی آموزنده ممنون از وکلای مجرب سایت وکیل تلفنی
آگاهی و روشنگری افراد جامعه نسبت به حقوقی که دارند باعث می شود آنها زودتر و راحت تر به حق خود دست پیدا کنند گاهی زن هیچ اطلاعی برای حقوق خود مبنی بر جدایی نمی داند و حاضر به تحمل مشکلات و آسیب های زیادی می باشد چرا که فکر می کند امکان اینکه از همسرش جدا بشود برای او مقدور نیست در صورتیکه مقاله ی حاضر به خوبی بیانگر این است که زن نیز مانند مرد می تواند با راهکارهای قانونی برای طلاق خود اقدام نماید
سلام وکالت برای طلاق از جمله شرایط ضمن عقد است که زوجه در حین ازدواج می تواند بر زوج شرط نمایید تا اختیار مطلقه کردن خود را داشته باشد واین شرط مقید به ازدواج مجدد شوهر چنانکه در سند نکاحیه آماده است نمی باشد
ضمن عرض سلام و احترام خدمت دوستان و همكاران بزرگوار در خصوص بحث نگارش دادخواست طلاق توسط زوجه باستحضار مي رساند در صورتي كه زوجه وكالت در طلاق نداشته باشد مي بايست به استناد ماده ١١٣٠ قانون مدني عسر و حرج خود را ثابت نمايد و در صورتي كه هيچ مورد عسر و حرجي وجود نداشته باشد و زوجه بواسطه حس تنفر و انزجاري كه از زوج دارد خواهان طلاق بوده مي بايست دادخواست طلاق خلع دهد كه شرايط خاص خودش را دارد. موفق باشيد
با سلام خدمت کاربران گرامی.اعلب مشاوره جویان عزیز از من خیلی سواللت در پورد طلاق به درخواست زوجه دارند که فکر می کنم مطالب بالا را اگر مطالعه دقیق کنند و همچنان برای آنان این مبحث مبهم باشد باید به یک مشاور و وکیل دادگستری مراجعه نماید چرا که واقعا پروسه طلاق به درخواست زوجه سخت و طولانیه و ممکن است یکسری اتفاقات و توافقات در میانه راه اتفاق بیافتد که با وجود انجام این پروسه توسط وکیل کاربران عزیز می توانند از انجام دقیق این روال دلگرم باشن و اینکه تا جای ممکن حقی از آنان ضایع نشود.مسیح آقاداودی وکیل موسسه به کد ۲۰۵۵۴ در خدمتتان هستم.
بسیار عالی نوفق باشید
سلام سایت وکیل تلفنی. من مکانیک موتور سیکلت هستم.خانمم همش به من گیر میده که بوی بنزین و روغن و گاراژ میدی، دستات چرا انقدر سیاهه، لباسات چرا انقدر سیاه و روغنی میشه و... و الان حدود ۱۰ سال هست هر روز داره این حرفارو تکرار میکنه. چند روز پیش بود که با سایتون آشنا شدم و ارتباط گرقتم و با یک وکیل خانم با محبت و باسواد صحبت کردم و در این خصوص مشورت گرفتم که آیا با این دلایل خانمم میتونه یک طرفه درخواست طلاق بده که وکیلتون خیلی خوب و کامل راهنماییم کردن
سلام الان 20 ساله دارم زندگی می کنم با یه آدم معتاد که دست بزنم داشت اما بخاطر بچه ام سکوت کرده بودم دخترم که ازدواج کرد تصمیم گرفتم که خودمو از دست این زندگی نجات بدم. نمی دونستم باید چیکار کنم که بتونم مشکلات شوهرم را اثبات کنم و دادخواست طلاق بدم که به نتیجه برسم. با وکلای موسسه وکیل تلفنی صحبت کردم و علاوه بر تهیه دادخواست، راهنماییم کردن که در هر مرحله باید چیکار کنم. و خداروشکر تا این مرحله خیلی خوب پیش رفته .
سلام و درود ممنون از همکاری موسسه وکیل تلفنی به خاطر خدمات نگارش طلاق که برام انجام داده اند بسیار سپاس گذارم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی