موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

سیر تا پیاز تله تمکین

سیر تا پیاز تله تمکین

عدم آگاهی از موضوعات حقوقی می تواند صدمات جبران ناپذیری از نظر جسمی و روحی برای شما و خانواده تان به دنبال داشته باشد؛ در طرح دعاوی خانواده اطلاع از سیر تا پیاز تله تمکین و نحوه تنظیم دادخواست حائز اهمیت است و این موسسه حقوقی با وکلای مجرب و متخصص در امور خانواده سعی بر بالا بردن سطح آگاهی شما و نشان دادن بهترین مسیر در شرایط سخت زندگیتان است تا با حل هر چه سریعتر مشکلات، جامعه ای  پر از سر زندگی و شاد را داشته باشیم؛ حال با ما همراه باشید تا سیر تا پیاز تمکین را به شما بگوییم و آموزش دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را نیز از دست ندهید.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص مشکل تهیه مسکن واحد و تمکین در خصوص آن

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

توضیح کامل و همه فهم تله تمکین

 

the obedience trap

وکیل خوب و ارزان برای پرونده تله تمکین

 

تمکین به معنای احترام  فرمان برداری و اطاعت زوجه از زوج  را گویند و یا به عبارتی انجام وظایف متعهد شده زناشویی توسط زن است؛ عدم تمکین به معنای انجام ندادن تعهدات زن در قبال مرد برای وظایف زناشویی را گویند؛ در فقه و حقوق عدم تمکین به معنای نبود شرایط مناسب محل زندگی و عدم اطاعت زن از مرد در وظایف زناشویی را گویند؛ در ماده 1105 آیین دادرسی مدنی زن را موظف به اطاعت از مرد در وظایف زناشویی نموده است و در صورت عدم تمکین زن از مرد از نظر قانون زن از نفقه محروم می شود.

به زنی که هر کدام از موارد تمکین که در موقع عقد نکاح متعهد شده است را بدون عذر موجه عملی ننماید ناشزه و به عمل ولی نشوز می گویند؛ زن ناشزه که عدم تمکین داشته است مستحق دریافت نفقه نیست و مرد این اجازه را توسط قانون پیدا می کند تا دادخواست ازدواج مجدد را به دادگاه ارائه دهد.

تا اینجا گفتیم که عدم تمکین زن موجب محرومیت زن از نفقه می شود در تله تمکین مردان به دنبال رهایی خود از پرداخت نفقه هستند و به دروغ دادخواست الزام به تمکین را مطرح می نمایند و در دادگاه زن را ناشزه نشان می دهند در اینجاست که باید همه از سیر تا پیاز تله تمکین آگاهی کامل را بدست آورند و زن باید بتواند در دفاعیات خود اثبات نماید که از مرد تمکین داشته است و مرد به دروغ عدم تمکین را مطرح نموده تا از دادن نفقه فرار کند؛ در صورت اثبات تمکین زن مرد موظف به پرداخت نفقه از سوی دادگاه می شود.

 

چگونه به دادگاه ثابت کنیم که همسرمان به ما بی علاقه و سرد شده و ادامه زندگی بی فایده است؟

 

 

در محاکم قضایی  و مشاوره حقوقی آنلاین با توجه به فهم سخت موضوعات و مفاهیم قضایی مانند سیر تا پیاز تله تمکین، از مشاورین حقوقی در زمینه موضوعات خانواده کمک بگیرید تا بتوانید با آسانی و با دلایل محکمه پسند ثابت کنیم که همسرمان به ما بی علاقه شده است.

در صورتی زن عدم تمکین کند و بدون دلیل به وظایف زناشویی خود عمل نکند و یا خانه را ترک نموده باشد و قصد بر برگشت به خانه را نداشته باشد، شرایط زندگی برای زن مهیا باشد و از نظر جانی و شرافتی در امان نباشد و موارد دیگری که موجه بودن عدم تمکین زن را بدنبال نداشته باشد می تواند دادگاه رای بر ناشزه بودن زن می دهد و مرد از پرداخت نفقه و موارد دیگر که قانون در عدم تمکین زن برای مرد در نظر گرفته شده است استفاده می کند.

 

دادخواست ها و اوراق حقوقی تله تمکین شامل چه مواردی می شود؟

 

the obedience trap different conditions and Items

نگارش آنلاین و فوری تمامی دادخواست های تمکین به صورت فوری و 24 ساعته

 

در اصطلاحات  حقوقی تمکین دارای دو جنبه حقوقی است:

 • تمکین عام: بودن زن در خانه و در منزل مشترک را تمکین عام گویند و ترک منزل و عدم وفاداری به شوهر و خیانت به او می تواند از مصادیق آشکار عدم تمکین عام باشد.

 • تمکین خاص: به معنای داشتن رابطه زناشویی با شوهر.

 

متن دادخواست الزام به تمکین

خواهان

آقای

خوانده

خانم

وکیل

....

خواسته

الزام به تمکین

ریاست محترم دادگاه های خانواده

با سلام و احترام

متن دادخواست تقاضای الزام به تمکین زوجه خاص و عام ...

احتراما به استحضار می رساند که موکل و خوانده محترم از مورخ 99/04/25  منزل مشترک را ترک نموده و با توجه به درخواست اینجانب از ایشان به بازگشت به منزل امتناع نموده است و حاضر به تمکین از موکل و برگشت به منزل شوهر نیست از شما دادگاه محترم استدعا دارم به موضوع الزام به تمکین رسیدگی نمایید.

امضاء

 

فرایند تمکین شامل چه مواردی می شود و وظیفه ما در این فرایند ها چیست؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

آغاز فرایند تمکین:

 1. ارائه دادخواست الزام تمکین از سوی زوج.

 2. ارجاع به شورای حل اختلاف.

 3. تعیین وقت جلسه شورا توسط دبیرخانه.

 4. ارسال اخطاریه برای زوجه برای شرکت در جلسه شورا.

 5. تلاش برای ایجاد مصالحه و در صورت عدم موفقیت در مصالحه ارجاع پرونده به شعبه دادگاه.

 6. تعیین وقت دادگاه و ارسال اخطاریه برای حضور زوجه در دادگاه.

 7. ارسال اخطاریه برای زوجه به جهت حضور در دادگاه.

 8. درخواست استرداد جهیزیه توسط زوجه.

 9. صدور دستور به جهت سپردن جهیزیه به سوم شخص امین دادگاه بعد از درخواست زوجه تا جهیزیه حیف و میل نگردد.

 10. صدور دستور تمکین برای زوجه.

 11. در صورت عدم پذیرش دستور تمکین اجازه ازدواج دوم و عدم پرداخت نفقه برای زوج صادر می گردد.

 12. اگر زوج دستور تمکین را بپذیرد با مامور به منزل زوج رفته و صورت جلسه تمکین را امضا می نماید و پرونده بسته خواهد شد.

 13. در صورت خروج زن از منزل و عدم تمکین، به علت عدم آگاهی از سیر تا پیاز تله تمکین، مرد درگیر تله تمکین شده است و چون پرونده بسته شده است باید دوباره درخواست تمکین داده و تمام مراحل فوق را تکرار نماید.

وظیفه ما در چنین فرایندی اطلاع از سیر تا پیاز تله تمکین و قبل از هر گونه اقدام ارتباط با مشاوره حقوقی آنلاین است تا راهنمایی لازم را از وکلایی مجرب داشته باشیم.

 

فرایند تمکین از دیدگاه های مختلف

 

obedience trap concept

پیگیری فوری و 24 ساعته فرآیند تمکین به صورت آنلاین و تلفنی

 

همانطور که می دانید دعوای الزام به تمکین زوجه به دو صورت تقدیم دادگاه می شود؛ طرح و اقامه دعوا هنگامی انجام می گیرد که زن بیشتر دادخواست خود را مبنی بر درخواست نفقه به دادگاه تقدیم نموده باشد و مرد به دنبال دفاع از خود به دنبال طرح عدم تمکین زن و اثبات آن جهت عدم پرداخت نفقه باشد.

و حالت دوم زن به دنبال طرح دعوایی نبوده و فقط منزل  ترک نموده باشد و از مرد تمکین نکند مطرح می شود و زوج نسبت به تنظیم دادخواست الزام به تمکین زن اقدام نماید.

در صورتی که شما قبل از هر گونه اقدامی از سیر تا پیاز تله تمکین و موارد مربوط به تمکین و عدم تمکین آگاهی داشته باشید و با مشاوره حقوقی آنلاین در ارتباط باشید و وکیل خانواده ای مجرب را در کنار خود داشته باشید و دعوا از طرف زوج مطرح شده باشد وکیل شما به دنبال دلایل اثبات نشوز زوجه را در دادگاه خواهد بود وبا آگاهی و علم خود با ادله ای محکمه پسند اخذ رای به نشوز زن را از دادگاه  می گیرد؛ مرد می تواند با توجه به اثبات نشوز بودن زوجه دیگر نفقه ای پرداخت نکند و از مزایای عدم تمکین زن استفاده نماید.

و اگر وکیل دعاوی از طرف زن وارد دعوا شود، با توجه به کامل بودن آگاهی از سیر تا پیاز تله تمکین می تواند با ارائه ادله های محکمه پسند از ناشزه بودن زن جلوگیری می کند و دلایل عدم تمکین را به دادگاه ارائه می کند و مرد را با توجه به نبود شرایط زندگی در شان همسر و یا مورد دیگر متهم می کند تا از موکل خود دفاع نماید.

 

مزایای مشاوره تله تمکین از وکیل تلفنی چیست؟

 

در صورتی که مرد به دروغ و ادله ای ساختگی به دادگاه اثبات کند که زن از او تمکین نمی کند زوجه به علت عدم آگاهی  از سیر تا پیاز تله تمکین در این تله افتاده و دادگاه اجازه موارد زیر را به زوج می دهد:

 • عدم استحقاق نفقه.
 • اجازه ازدواج مجدد.
 • طرح دعوای الزام به تمکین.
 • محروم کردن زن از نصف دارایی.

در دعوای خانواده یکی از مهمترین اقدامات در دعاوی الزام به تمکین زوجه تنظیم دادخواست است که با حضور وکیل می تواند در نتیجه و روند پرونده تاثیر بسزایی را داشته باشد. برای مشاوره حقوقی آنلاین و اطلاع از سیر تا پیاز تله تمکین می توانید با ما در ارتباط باشید تا از خدمات این موسسه حقوقی که از کادری مجرب و وکلای پایه یک برخوردار است بیشترین کمک و راهنمایی را درخواست نماید تا در روند پرونده های حقوقی و کیفری خود با مشاوره حقوقی آنلاین کوتاه ترین مسیر و کمترین هزینه را پرداخت نمایید.

 

مشاوره حقوقی الزام به تهیه مسکن واحد

وکیل حق التنصیف فوری و 24 ساعته

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، وفق قانون زن باید از شوهرش تمکین عام و خاص داشته باشد. تمکین عام یعنی فرمانبرداری تمام از شوهر در امور زندگی از جمله زن نباید بدون اذن شوهر از منزل خارج شود و تمکین خاص یعنی رابطه زناشویی داشتن زن با شوهر. و البته زن می تواند بدلیل قانونی از این تمکین سرباز زده و اجرا نکند مثل زمانی که شوهر دارای بیماری خطرناک است مثل ایدز و.. وفق ماده 1085 قانون مدنی زن می تواند تا زمانی که شوهر مهریه او را نپرداخته باشد از مرد تمکین نکند و به اصطلاح حق حبس برای زوجه محفوظ است که در اینصورت مرد باید هم نفقه بدهد و هم هم زن می تواند تمکین نکند. لذا تمکین قواعد و. اصول خاص خود را دارد که در فرایند دادرسی و شکایت توسط وکیل یکی یکی مثل مهره ای شطرنج جابجا می شود. توصیه می شود که زوجین برای دعوای الزام به تمکین و دفاع از آن حتما از وکلای دادگستری استفاده نماید که این وکلا هستند که به خم وچم این موضوع آگاهند.
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت کارکنان فهیم و با دانش موسسه مردمی وکیل تلفنی .. در علم حقوق تمکین به دو نوع عام و خاص تقسیم می شود... تمکین عام در بر گیرنده تمام وظایف زناشویی زوجه در قبال زوج است به صورتی که تمکین خاص را نیز در بر میگیرد. تمکین خاص صرفا به برقراری رابطه جنسی مطلوب با زوج اشاره دارد و در علم حقوق نیز مهمترین بخش تمکین را، تمکین خاص می دانند... طبق قانون زن باید از لحظه انعقاد عقد وظایف خود از جمله تمکین عام و خاص را انجام دهد .
گاهی اوقات برای اینکه زوجه تمکین کند زوج سعی می کند از هر راهی شده او را قانع کند تا تمکین کند ودست به کارهای غیر قانونی می زند مثلا امکان دارد با تهیه ی یک منزل با قولنامه ی صوری با تمام امکانات برای قانع کردن کارشناس دادگستری ؛ بابت تهیه ی منزل مناسب؛ به قول گفتنی زرنگی کند در حالی که نمی داند این کار وی جرم محسوب میشود برای آشنایی با تله های تمکین باید با یک کارشناس خانواده مشاوره کنیم تا کلاه سرمان نرود سایت وکیل تلفنی با داشتن وکیل مجرب می تواند راهکار را به ما نشان دهد تنها با یک تماس و به صورت فوری
سلام و عرض ادب خداقوت و خسته نباشید به تمام‌همکاران خوب و پرتلاش شما که برای تولید محتوای ارزشمند و کاربردی وقت میگذارید. من برای مشورت گرفتن از وکلای شما تماس گرفتم و تقاضای مشاوره ثبت کردم. از دقت و سرعت خدمات وکیل تلفنی کمال رضایت داشتم چرا که وکلای شما بسیار دلسوزانه پاسخگو بودند و کاربر را مانند یک دوست راهنمایی میکنند و در تمام مراحل پرونده هم قدم به قدم با راهنمایی های علمی و تخصصی خود همراه من و خانواده ام بودند. براتون آرزوی موفقیت و سعادت دارم.
با سلام و عرض ادب، عدم آگاهی از موضوعات حقوقی می تواند صدمات جبران ناپذیری از نظر جسمی و روحی برای افراد خانواده به دنبال داشته باشد؛ در طرح دعاوی خانوادگی و بخصوص دعوای تمکین، اطلاع از تمامی مراحل و جزئیات دعاوی تمکین، و نحوه تنظیم دادخواست حائز اهمیت است.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم. با تشکر
سلام و عرض ادب. همین که زن و مرد به عقد یکدیگر درآمدند، شرع و قانون آنان را مکلف می کند که مجموعه ای از وظایف مقرر را در قبال یکدیگر انجام دهند. درست است که انجام این وظایف بیش از همه چیز به تفاهم میان دو طرف و میزان علاقه آنان به زندگی بر می گردد؛ اما گاهی نیاز است که قانون نیز انجام این وظیفه را مورد حمایت و نظارت خود قرار بدهد و برای عدم انجام آن ضمانت اجراهایی را تعیین کند. قانون مدنی، از اصطلاح تمکین برای وظایف مشترک زوجین استفاده نموده است و آن را به انواعی تقسیم نموده که هرکدام از آن ها مصادیقی دارند و در صورتی که هرکدام از آن ها وظیفه خود را به درستی ایفا نکنند، برای دیگری حقی بوجود خواهد آمد که با استناد به آن می تواند به صورت قانونی آن را مطالبه کنند. برای آگاهی از این موارد و جزئیات ریز آن میتوانید به راحت ترین و سریع ترین روش مشاوره حقوقی آنلاین با ما ارتباط بگیرید.
تامین منزل و خانه برای تمکین زن ، ضروری است . به این معنا که تهیه امکانات و اسباب زندگی مشترک ، اصولا به عهده زوج می باشد و حتی زن ، به لحاظ قانونی ، مکلف به آوردن جهیزیه نبوده و هر زمان بخواهد ، می تواند اقدام به استرداد جهزیه خود نماید . در چنین شرایطی است که مرد ، برای اینکه درخواست تمکین همسر خود را داشته و اقدام به پیگیری دادخواست تمکین نماید ، می بایست ابتدا اقدام به تهیه منزل و اسباب زندگی مشترک نماید . اما سوالی که مطرح می شود ، آن است که شرایط منزل برای تمکین زن چیست ؟ در پاسخ به این سوال ، باید گفت که از جمله مهم ترین شرایط منزل برای تمکین زن ، این است که خانه مناسب در شان زوجه باشد . به این معنا که منزل تهیه شده ، می بایست با شرایط خانوادگی ، سطح رفاه زوجه در منزل پدری ، سطح تحصیلات ، شرایط شغلی و اجتماعی زوجه و مواری از این قبیل ، مطابقت داشته باشد و علاوه بر این ها ، اسباب و وسایل تهیه شده از طرف زوج نیز ، می بایست شرایط ذکر شده را دارا باشند ؛ هر چند در این رابطه ، به شرایط مالی و اقتصادی مرد نیز توجه می شود . به عنوان نمونه ، در صورتی که منزل پدری زوجه ، از شرایط رفاهی مناسبی برخوردار بوده است ، زوج ، نمی تواند با تهیه کردن منزلی، در یک محیط و محله نامناسب برای همسر خود و تهیه اسباب و وسایل کهنه و دست دوم ، الزام به تمکین توسط زوجه را تقاضا نماید . لازم به ذکر است که دارا بودن شرایط منزل برای تمکین زن ، می بایست ابتدا به تایید کارشناس دادگاه برسد و کارشناس ، تایید کند که آیا خانه، مناسب و در شان زوجه هست یا خیر . در صورتی که مرد ، یک اجاره نامه صوری ارائه کرده و اسباب و وسایل تهیه شده برای خانه ، کهنه و فاقد کیفیت لازم باشند ، کارشناس دادگاه ، مناسب و در شان زوجه بودن منزل را تایید نمی کند . اما اگر منزل ، مستقل بوده و در محیط مناسبی قرار داشته باشد و همچنین، وسایل تهیه شده ، به لحاظ کمی و کیفی ، مورد تایید باشند ، کارشناس ، شرایط منزل برای تمکین زن را تایید کرده و نظریه خود را به دادگاه ، ارائه می نماید . البته ، در صورتی که باز هم زوجه ، شرایط منزل برای تمکین را مناسب ندانسته و آن خانه را در شان خود تشخیص ندهد ، می تواند اقدام به اعتراض نسبت به نظریه کارشناس نموده و با پرداخت کردن هزینه کارشناسی ، تشخیص موضوع مناسب بودن خانه تهیه شده را به هیات کارشناسی سه نفره ، محول نماید . در چنین شرایطی ، اگر اکثریت کارشناسان ، یعنی دو نفر از سه نفر آنها ، نامناسب بودن خانه تهیه شده و در شان زوجه نبودن منزل را تایید کنند ، دادگاه با توجه به نظریه آنها ، رای الزام مرد به تهیه خانه مناسب در شان زوجه را صادر می نماید .
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
سلام خیلی ممنون از زحمات نگارنده مطاب در خصوص موضوع تمکین وموضوع نشوز از سوی زن مطلب خوبی بود ودر صورت عدم تمکین از سوی زن مستحق نفقه نخواهد بود
از خلاقیت و نوآوری که در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی داشتید سپاسگزارم چراکه با این روش دسترسی عموم مردم به افراد متخصص آسانتر و حل مشکلات حقوقی مردم سهل تر شده که همین امر به خودی خود میتواند از ایجاد پرونده های بیشمار قضایی هم جلوگیری کند.
سلام و خدا قوت به همه دوستان وکیل تلفنی ضمن تقدیر و تشکر به خاطر مطالب بسیار مفید و موثر شما در سایت و اینستاگرام وکیل تلفنی زمانی که شخصی یا عزیزی برای ما وقت گرانبهایش را میگذارد تا کاری را برای ما انجام دهد رفتار درست و پسندیده آن است که به خاطر زحمت ،وقت و کاری که برایمان انجام داده است از او تشکر کنیم/ خیلی وقت بود که منتظر این موقعیت بودم تااز حسن تدبیر و تلاش موفق شما همه دست اندر کاران وکیل تلفنی در پیش بردن و تاسیس سایت وکیل تلفنی تشکر و قدردانی کنم از درگاه خداوند توفیق بیش از پیش برا برای همه ی دست اندرکاران موسسه وکیل تلفنی خواستارم.
سلام و خدا قوت به همه دست اندرکاران وکیل تلفنی در ابتدا ضمن تشکر از مطالب بسیار مفید و موثر شما زمانی که شخصی یا عزیزی برای ما وقت گرانبهایش را میگذارد تا کاری را برای ما انجام دهد رفتار درست و پسندیده آن است که به خاطر زحمت ،وقت و کاری که برایمان انجام داده است از او تشکر کنیم/ خیلی وقت بود که منتظر این موقعیت بودم تااز حسن تدبیر و تلاش موفق شما همه دست اندر کاران وکیل تلفنی در پیش بردن و تاسیس سایت وکیل تلفنی تشکر و قدردانی کنم از درگاه خداوند توفیق بیش از پیش برا برای همه ی دست اندرکاران موسسه وکیل تلفنی خواستارم.
خانم من ناشزه است و من از سایت موسسه تلفنی مشاوره گرفتم هم در خصوص طلاق و هم پرداخت نفقه و تمکین هم مشاوره آنلاین و هم تلفنی دریافت کردم و هر سوالی در هر ساعتی داشتم سریع جوابمو میدادن و متشکرم از زحمات گرانقدرشان
من درخواست مشاوره حقوقی کردم در مورد عدم تمکینم به دلیل نداشتن امنیت جانی و فساد اخلاقی در زندگی مشترکم و واقعاً از وقتی که برام صرف کردن ممنونم واقعاً تونستم آگاه بشم و سربلند اقدامی که کردم روبه اتمام برسونم
من نمی خواستم به همسر خودم براساس دلایل عسر و حرج تمکین کنم من میخواستم طلاق بگیرم و مهریه و نفقه خود را هم ازش بگیرم اما نمیدونستم چطوری میتونم از حق خودم دفاع کنم تا اینکه به صورت آنلاین مشکل خود را بیان کردم و سوالم را ثبت کردم و وکلای این سایت سریعا من رو اگاه کردند و من واقعا سپاسگزارم از آنها
زن من به من تمکین نمی کرد و من مجبور به این شدم که بخوام دادخواست الزام زن به تمکین رو بدم و خواستم با یکی از وکیلا مشاوره بگیرم که چه متنی در دادخواست بنویسم تا اینکه موفق بشم از یکی وکیل های موسسه وکیل تلفنی مشاوره دریافت کردم و تونستم از حق خودم هم دفاع کنم هم متن خوبی برای دادخواست خودم آماده کنم
من زنم بی دلیل از خونه رفته و ادعای این میکنه که من باید آزاد باشم و با تو کنار نمی آیم و راهمو ازت هم جدا می کنم میرم اقامتگاهمو باهات عوض میکنم من هر طریقی وارد شدم و باهاش صحبت کردم که بشه حل کرد و نشد از طرف یکی از آشناها وارد سایت وکیل تلفنی شدم و مشاوره دریافت کردم راضی بودم از ارتباطاتی که برقرار می‌کردم و هر تایمی میتونستم ارتباط بگیرم و جواب از وکلای محترم اخذ می کردم
با سلام خدمت تمامی مشاورجوهای عزیز اقاداودی هستم از وکلای مشاور موسسه.دوستانی که در کش و قوس های موضوع تمکین و دعاوی آن هستند در نظر بگیرند که عدم تمکین برای هم مرد و هم زن در اختلافات خانوادگی تبعاتی دارد که اگر هر کدام از طرفین به نکات ظریف و تکنیکی آن واقف نباشند ممکن است دچار دردسر هایی شوند.مطالب تخصصی موسسه به خوبی به شما یاری می رساند تا از حقوق خود به خوبی اگاه باشی.بزرگترین اشتباه تکیه بر دانش خود و عدم اگاهی است.در خدمت تمامی مشاورجوهای عزیز هستیم.
توضیحات بسیار عالی و کامل هست ممنون از سایت خوبتون
خانم من از روز اول ازدواج سر ناسازگاری داره. غذا درست نمی کنه. میگم چرا غذا درست نمی کنی میگه مگه نوکرتم. توی خونه لباسای خوب نمی پوشه مدام شلخته هست بیرون که می خواد بره هزار قلم آرایش می کنه و لباس شیک و چسبان می پوشه. میگم چرا اینجوری می کنی میگه دلم می خواد . یه دفعه بحثمون شد تو اومد منو بزنه با دست زدمش کنار خورد توی اپن و دستش کبود شد فرداش رفته بود گواهی پزشکی قانونی گرفته بود . ما 2 ساله ازدواج کردیم حتی یه رابطه جنسی نداشتیم. هر دفعه هم که اعتراض می کنم میگه ناراحتی مهریه مو بده و خلاص شو. موندم چیکار کنم . نه عرفا نه شرعا و نه قانونا این زن از من تمکین نمی کنه اما مهریه شو کرده گرز و محکم تو سر من می کوبه. مونده بودم چیکار کنم . ازدواج کردم که به آرامش برسم بدتر وارد جهنم شدم. تا اینکه یکی از همکارام که از شرایط زندگیم کم و بیش خبر داشت بهم شماره موسسه وکیل تلفنی را داد و من همون لحظه که تماس گرفتم 5 دقیقه زمان نبرد که با یکی از وکلای خانواده صحبت کردم و خیلی خیلی خوب راهنماییم کردند که چطور عدم تمکین بگذارم و زحمت نگارش دادخواست و اظهارنامه و هرچیزی که بود را برام کشیدن و در کمتر از 2 روز تونستم اقدامات قانونی را انجام بدم و بقیه مسیر هم از مشاوره و خدمات این وکلای متخصص استفاده می کنم تا بتونم خودم را از این زندگی جهنمی نجات بدم
واقعا برام سواله چطور این همه وکلای باسواد و خوش اخلاق را دور هم جمع نموده اید که دلسوزانه در حال فعالیت و مشاوره دادن میباشند. واقعا دستمریزاد آقای مدیرعامل دکتر هادی توکلی
سلام. اولین بار که از طریق گوگل سرچ کردم وکیل تلفنی و وارد سایت شدم با شماره موبایلی که موجود بود تماس گرفتم و مشکا خودمو با وکیل خوش اخلاق و مهربانتان در میان گذاشتم.ایشان بسیار خوب راهنمایی نمودند و در اخر گفتم ای کاش به شما دسترسی داشتم و روز جلسه شما لایه مرا تنظیم میکردید. وکیل گفت همین الان هم میتوانم این کار را کنم و فایل آماده لایحه را از طریق واتساپ برایتان ارسال نمایم. و سپس با همکاری خانم وکیل محترم این مورد انجام شد و منلایحه را دریافت نمودم. واقعا تشکر و قدردانی بابت زحماتتون. خداوند اجر دهد
با سلام ادب خدمت مسولین محترم موسسه وکیل تلفنی اینجانب بسیار مسرور وخوشحالم که خدمت شما عرض کنم خدمات شبانه روزی ونوین وبسیار موثر وکارآمد این موسسه راهگشای افرادبسیاری شده که برای مشکلات ومعضلات حقوقی خود در زمینه های مختلف به دنبال کمک و راهنما می گردند وظیفه خود می دانم از زحمات وخدمات حقوق دان متعهد جناب آقای دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی که اطلاعات ذی قیمت ایشان راهنمای کاربران است تشکر ویژه نمایم موفق باشید
عرض سلام و ادب اگر زن امنیت نداشته باشد و یا زوج نتواند خانه ای درخور و مناسب برای زوجه تهیه کند یا زوج محکومیت کیفری داشته باشد عدم تمکین زوجه موجه است و اگر زنی به عدم تمکین محکوم شود درصورتیکه عذرش موجه نباشد ناشزه محسوب و مشمول نفقه نمی شود الزام به تمکین معنی ندارد ولی زوجه محکوم به تمکین می شود
از خلاقیت و نوآوری که در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی داشتید سپاسگزارم چراکه با این روش دسترسی عموم مردم به افراد متخصص آسانتر و حل مشکلات حقوقی مردم سهل تر شده که همین امر به خودی خود میتواند از ایجاد پرونده های بیشمار قضایی هم جلوگیری کند.
سلام شوهر من اجازه میده همه تو زندگیمون دخالت کنن برادر شوهر منو کتک میزنه چون دارم تو خونه مادرم شوهر زندگی میکنم همه به نوعی دارن تو زندگیم دخالت میکنن نمیزارم یه اب خوش از گلوم پایین بره واقعا خسته شدم و گفتم میخوام طلاق بگیرم که باز هم با کتک های برادر شوهر زد مانع رفتن من شدن امروز ساعت ۳ صبح چون شرایط صحبت نداشتم اما همه خواب بودن میخواستم با یک وکیل صحبت کنم ممنونم از موسسه وکیل تلفنی که مشاوره انلاین ۲۴ ساعته با وکیل پایه یک را در اختیار بنده گذاشت با وکیل خانواده صحبت کردم و بنده را بطور کامل درخصوص تمکین، مهریه و طلاق از سمت زوجه راهنمایی کردند سپاس از موسسه خوب وکیل تلفنی در ۲۴ ساعت شبانه روز با کمترین هزینه بهترین خدمات را به ما مشاوره جویان ارائه میدهد
سلام خسته نباشید خانم من بی دلیل 3 ماهه گذاشته از خونه رفته و میگه دیگه دوست ندارم و برنمیگردم ما یک پسر 5 ساله داریم که بچه را با خودش برد و بچه بی تابی میکنه که بیاد پیش من اما همسرم نمیزاره که پسرم منو ببینه هرچقدر هم زنگ زدم که برگرده گوش نمیده حتی بزرگترای فامیل هم اومدن ولی پاهاشو کرده تو یه کفش میگه من طلاق میخوام دیشب ساعت 2 شب با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و شرایطم را توضیح دادم من را به وکیل متخصص در زمینه خانواده ارتباط دادند که کاملا راهنماییم کرد چطور بصورت قانونی همسرم را به زندگی برگردونم و نتونه طلاق بگیره برام اظهارنامه تمکین نوشت و امروز ثبت کردم اگر بعد از 48 ساعت برنگشت دوباره تماس میگیرم تا ادامه مراحل را انجام بدهم چون واقعا همسرم را دوست ندارم و نمیخوام طلاقش بدم میخوام هرکاری کنم برگرده به زندگی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی