موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلگرامی

مشاوره حقوقی تلگرامی

مشاوره حقوقی در حقیقت مجموعه ای از اطلاعات و راهکارهای حقوقیست که امروزه  با روش های گوناگون به سمع و نظر افراد متقاضی می رسد؛ در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات با وسیله های به روز و اینترنت، شمار بالایی از جمعیت هر جامعه ای از همین طریق نیازهای خود را رفع می کنند؛ فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موجب برقراری ارتباط سریع و از راه دور تمامی اشخاص با یکدیگر است؛ از این رو امروزه مفتخریم تا مشاوره حقوقی از طریق تلگرام را به شما معرفی نماییم، اما قبل از توضیح مفصل آن، به شما توصیه می کنیم تا حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

مشاوره های حقوقی اینترنتی (به روش های مختلف اینترنتی)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل آنلاین تلگرامی چه کسی می باشد و چگونه مشاوره حقوقی تلگرامی را ارائه می دهد؟

 

online telegram lawyer concept

وکیل تلگرامی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی در تلگرام توسط وکلای پایه یک خبره و کاردان صورت می گیرد؛ همان طور که می دانید وکلای پایه یک دادگستری به سبب توانایی هایی که دارند، می توانند در بسیاری از موارد حقوقی نظر داده و صاحب سبک باشند.

از برخی توانایی های که به نوبه خود مزیت نیز محسوب می شوند می توان به تخصص بالای آنها در رفع مسائل دشوار حقوقی یا کیفری، تجربه و دقت بیشتر آنان به علت تلاش هایی که در مسیر دریافت این سمت کسب کرده اند، هوش و صبر قابل ستایش آنان در برخورد با مسائل و پیگیری امور، اشاره کرد.

در این میان، موسسه حقوقی وکیل تلفنی با دستچین کردن بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تخصص های مختلف حقوقی، اقدام به ارائه خدمات حقوقی مختلفی از قبیل نگارش فوری و 24 ساعته انواع اوراق حقوقی، ارائه مشاوره حقوقی و حتی خدمات ثبت شرکت از طریق تلگرام، نموده است؛ در این روش، وکیل تلگرامی در هر ساعت از شبانه روز آماده است تا با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی در تلگرام به صورت چت یا ویس چت گره از مشکلات حقوقی شما بگشاید.

 

مشاوره حقوقی تلگرامی با چه کسانی انجام می گیرد؟

همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، مشاوره حقوقی تلگرامی با برترین وکلای پایه یک دادگستری و به ارزان ترین شیوه ممکن صورت می گیرد؛ از طرفی راهکار های حقوقی که هم میهنان عزیزمان دریافت خواهند کرد، کاملاً تضمینی بوده و این بدان معناست که وکلای مورد نظر بر تخصص خود واقف هستند.

در ادامه می توان گفت که خوشبختانه با پیشرفتی که در زمینه‌ی کار با اینترنت و شبکه های اجتماعی در این چند سال اخیر صورت گرفته است، تمام اقشار جامعه در هر جنسیتی می توانند مشاوره حقوقی تلگرامی را تجربه کنند و به آسانی از یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته بهره مند گردند.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلگرامی با وکلای آنلاین پایه یک خانم و آقا چه مزایایی دارد؟

 

Benefits of legal advice through telegram

اورژانس حقوقی 24 ساعته تلگرامی

 

مشاوره حقوقی تلگرامی علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت اشخاص در روند یک دعوی، با هزینه کمی که دارد، دسترسی افراد مختلف را آسان نموده است؛ از طرفی دریافت مشاوره از وکلایی متخصص و تمام وقت جلسه مشاوره حقوقی تلگرامی را بسیار مفید می کند؛ علاوه بر وکلای آقا، فراهم بودن امکان چت تماس صوتی با وکیل تلگرامی خانم 24 ساعته موجب ارتباط راحت تر بانوان با هم نوعان خود می گردد که یک مزیت بسیار بزرگ محسوب می شود.

 

اورژانس وکالت تلگرامی 24 ساعته در چه زمینه های مشاوره حقوقی ارائه می دهد؟

اورژانس وکالت تلگرامی ما در تمام زمینه های قضائی اعم از حقوقی و کیفری، در احقاق حقوق شما از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

به عنوان مثال، امروزه دعوی خانواده بیشتر از هر زمینه دیگری اشخاص را درگیر خود کرده است؛ زمینه هایی چون مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ازدواج و طلاق در تلگرام و ... مواردی هستند که در آنها افراد نیاز به راهنمایی یک وکیل متخصص خانواده دارند.

 مشاوره حقوقی مهریه در تلگرام و مشاوره حقوقی طلاق تضمینی در تلگرام از پر کاربرد ترین مشاوره های حقوقی در زمینه خانواده به کمک وکلای وکیل تلفنی است.

وکیل طلاق تلگرامی و وکیل مهریه تلگرامی با در میان گذاشتن بهترین راهکارها شما را از حقوق خود آگاه  کرده و یارای شما در مسیر دعوی حقوقی تان خواهد بود؛ بررسی و پاسخ به سوالات در مورد مهریه در تلگرام با وکلای مجرب در این زمینه بهترین انتخاب برای شماست.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلگرامی چقدر است و چگونه بدهیم؟

 

telegram legal advice cost

بنیاد حقوقی 24 ساعته تلگرامی

 

اورژانس وکالت تلگرامی 24 ساعته ی وکیل تلفنی با هزینه ناچیزی که برای مشاوره حقوقی تلگرامی اختصاص داده است موجبات تجربه ی مشاوره حقوقی تلگرامی فوری و 24 ساعته را برای هر شخصی فراهم نموده است؛ با هزینه ای کم و بسیار با صرفه می توانید سوالات خود را با مشاورین ما در میان بگذارید فقط کافیست با ثبت نام در سایت و واریز مبلغ قید شده در چارت هزینه های مشاوره وکیل تلفنی، منتظر تماس وکیل تلفنی 24 ساعته مورد نظرتان باشید.

 

وکیل واتساپی

ایستگاه وکالت تخصصی 24 ساعته

وکیل طلاق آنلاین

وکیل کیفری آنلاین

وکیل اورژآنسی و 24 ساعته

نگارش ارزان و تضمینی تمامی اوراق حقوقی به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی در حقیقت مجموعه ای از اطلاعات و راهکارهای حقوقیست که امروزه با روش های گوناگون به سمع و نظر افراد متقاضی می رسد؛ در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات با وسیله های به روز و اینترنت، شمار بالایی از جمعیت هر جامعه ای از همین طریق نیازهای خود را رفع می کنند؛ فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موجب برقراری ارتباط سریع و از راه دور تمامی اشخاص با یکدیگر است؛اورژانس وکالت تلگرامی ۲۴ ساعته ی وکیل تلفنی با هزینه ناچیزی که برای مشاوره حقوقی تلگرامی اختصاص داده است موجبات تجربه ی مشاوره حقوقی تلگرامی فوری و ۲۴ ساعته را برای هر شخصی فراهم نموده است؛ با هزینه ای کم و بسیار با صرفه می توانید سوالات خود را با مشاورین موسسه در میان بگذارید.
سلام خسته نباشید برای عرض تشکر خواستم براتون پیام بگذارم. امروز که خیلی هم با عجله به دفتر خدمات مراجعه کردم تا دادخواستم را سریع ثبت کنم و بتونم به محل کارم برگردم متوجه شدم دفاتر در نگارش متن دادخواست کمکی نمیکنند. از طریق جست و جو در اینترنت با موسسه شما آشنا شدم و برام جالب بود که واقعا شرایط منو درک کردند و نگارش دادخواستم بعد از یک مشاوره ۱۰دقیقه ای به سرعت انجام شد. خواستم از زحمات همکاران و مدیریت مدسسه تشکر کنم که به فکر وقت مردم و حل مشکلات آنها هستید. از امروز کاربر ثابت شما خواهم بود و دوستانم را نیز قبل از هر کاری به مشاوره تشویق خواهم کرد
سلام وقت بخیر با عرض سلام وادب خدمت کادر قوی و مجرب وکیل تلفنی قطعا وب سایت وکیل تلفنی بهترین هستند همراه با متخصص ترین وکلای ایران زمین بصورت ۲۴ ساعته در حال خدمات هستند و در کمترین زمان انجام میشود
با سلام خدمت ممموعه وکیل تلفنی .مشاوره حقوقی تلگرامی، یکی از بروز ترین روش های دریافت مشاوره حقوقی اینترنتی از وکلای پایه یک دادگستری است که به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته با بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری در تخصص های حقوقی مختلف انجام می گیرد؛ فلذا شما نسبت به مشکل حقوقی خود با وکیل متخصص امر، چت یا تماس صوتی و تصویری خواهید داشت و راهکار های تضمینی را به ارزان ترین قیمت ممکن دریافت خواهید نمود
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
امروزه دعوی خانواده بیشتر از هر زمینه دیگری اشخاص را درگیر خود کرده است؛ زمینه هایی چون مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ازدواج و طلاق در تلگرام و ... مواردی هستند که در آنها افراد نیاز به راهنمایی یک وکیل متخصص خانواده دارند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی