موسسه وکیل تلفنی

 • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی

امروزه تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان ها به شمار می رود که استفاده از تمام سرویس های آن از طریق اینترنت امکان پذیر است؛ تلگرام علاوه بر امکان رد و بدل پیام های متنی، برقراری تماس صوتی، رد و بدل پیام های صوتی، فایل های تصویری و ویدئویی را از شبکه اینترنت امکان پذیر می کند؛ قابلیت های فراوان تلگرام علاوه بر افزایش محبوبیت آن میان کاربران، وسیله ای برای ایجاد مزاحمت توسط افراد مختلف شده است، با ما همراه باشید تا این موارد را و نحوه برخورد صحیح با این نوع مزاحمت ها را بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص اسکرین شات ها از عوامل مختلف

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"گاهاً افرادی پیدا می شوند که با قرار دادن هر سدی جلوی رویشان آن را می شکنند و دوباره مزاحمت ایجاد می کنند؛ کلماتی مثل نو پیوی در بایو ها یا PV=block و ... به شعور این افراد قد نمی دهد و کار خود را می کنند، لذا وکلای جرایم رایانه ای ما تصمیم گرفته اند تا به صورت 24 ساعته تمامی افرادی را که مورد آزار و اذیت های تلگرامی قرار می گیرند را راهنمایی نموده و به آنها بهترین راهکار های حقوقی برای خلاصی از شر این افراد یا تنبیه آنان را ارائه دهند؛ برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر منتقل گردید"

 

 

آیا می توان ورود بدون اجازه یک فرد تقریبا ناشناس به پی وی تلگرام را جرم و مزاحمت تلقی کرد؟

 

harassment in telegram

 

در واقع جرم یعنی انجام و یا ترک هر کاری که در قانون جرم تلقی شده و برای آنها مجازاتی تعیین شده باشد؛ با توجه به این مسئله تنها ادعای ایجاد مزاحمت به افراد از طریق تلگرام نمی توان تقاضای مجازات نمود؛ اما در صورتی که مزاحمت ایجاد شده باعث ناراحتی و سلب آسایش افراد شود، می توان با استفاده از ابزار مخابراتی و تلفن برای ثبت شکایت و تقاضای مجازات اقدام نمود.

 

طبق ماده 641 قانون مجازات اسلامی: هرگاه کسی از طریق دستگاه های مخابراتی برای افراد ایجاد مزاحمت کند، علاوه بر محکوم شدن به حبس از یک تا شش ماه، محکوم به اجرای مقررات خاص شرکت مخابرات نیز خواهد شد؛ همچنین اگر افراد بتواند ثابت کنند که فرد مزاحم اقدام به نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی نماید مشمول جرایم نشر اکاذیب، افترا و اتهام خواهد شد.

 

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی می تواند درباره اثبات مزاحمت پی وی تلگرام و تهدیدات تلگرامی به افراد کمک کند و شما می توانید با دریافت مشاوره حقوقی از وکلای متخصص در امور جرایم رایانه ای ما بهترین راهکار های حقوقی در مورد مزاحمان اینستگرامی یا تلگرامی را به دست آورید.

 

در صورتی که فرد مزاحم در تلگرام را بلاک کردیم و او با یک اکانت دیگر مزاحم ما شد، چه کنیم؟

از آنجایی که هنوز امکانی برای تعیین افرادی که اجازه می دهید به شما پیام ارسال کنند وجود ندارد و افراد می توانند از طریق شماره، آیدی، پیام فوروارد شده و... به اکانت شما دسترسی پیدا کنند، تنها راه خلاص شدن از افراد مزاحم بلاک کردن آنها قبل و یا بعد از خواندن پیام ها می باشد.

با وجود این مسائل گاهی افراد مزاحم بعد از بلاک شدن اکانت خود را حذف کرده و با یک اکانت جدید ایجاد مزاحمت می کنند؛ در این مواقع اشخاص برای خلاص شدن از شر فرد مزاحم کافی است وارد چت شده و با کلیک روی گزینه report spam گزارش فرد را برای تلگرام ارسال کنند، با این کار فرد مزاحم چند وقت توسط تلگرام جریمه می شود و امکان ارسال پیام برای مدتی از او سلب می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی مزاحمت تلگرامی می تواند حس انتقام جویی شما در خصوص مزاحمت ایجاد شده ارضا نماید و فرا خاطی را به سزای اعمالش برساند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

آیا سیو کردن اسکرین شات از چت هایمان در پی وی تلگرام با دیگران جرم است؟

 

screenshots of crime actions

شکایت از مزاحم تلگرامی با استفاده از اسکرین شات های مزاحمت

 

سیو کردن اسکرین شات به منظور افشای اطلاعات شخصی و خصوصی و یا حتی برای تهدید افراد قابل شکایت و پیگیری می باشد، تهدید یک جرم آنی است؛ اما گرفتن اسکرین شات به تنهایی برخلاف قانون و جرم محسوب نمی شود.

 

 • بر اساس ماده 666 قانون مجازات اسلامی در بخش تعزیرات: اگر شخصی فردی را به هر نحوی تهدید به ضررهای نفسی یا شرفی، یا افشای اطلاعات خصوصی درباره او و یا نزدیکان او نماید و تقاضای انجام عمل و یا پرداخت وجهی را داشته باشد به 47 ضربه شلاق و یا زندان از 2 ماه تا 2 سال محکوم می شود.

 

 • همچنین بر اساس ماده 477 قانون مجازات اسلامی: افرادی که بدون اجازه اشخاص اقدام به افشای اسرار خصوصی آنها می کنند به پرداخت جزای نقدی و دو سال حبس محکوم می شوند.

 

اگر شخصی در فضای مجازی مورد سواستفاده قرار گرفت، می تواند اعمال فرد سو استفاده گر را از طریق پلیس فتا پیگیری و قبل از مورد تهدید قرار گرفتن مورد را به دست نیروی های سایبری پلیس بسپارد.

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی می تواند به افراد در خصوص شکایت از ورود بدون اجازه به پی وی، متلک پرانی در پی وی تلگرام یا خوشمزگی در پی وی تلگرام کمک کند.

 

به چه دلیل و چگونه باید با مزاحمت های تلگرامی مقابله کرد؟

بهترین روش برای مقابله با مزاحمت هایی مانند مزاحمت بی مورد اعضای گروه تلگرامی در پی وی، ابتدا نادیده گرفتن و اجتناب از پاسخ دادن به آنها می باشد؛ ولی اگر مزاحمت ها استمرار داشت و باعث آزردگی خاطر شخص شد باید از یک فرد آگاه در این زمینه کمک بگیرد.

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی می تواند با ارائه راه حل به افراد درباره برخورد صحیح و مقابله با تهدید های تلگرامی  کمک کند.

شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران آگاه و مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کرده و طی کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

 

برای شکایت از فرد مزاحم در تلگرام چه کارهایی می توان انجام داد؟

 

complaint against bully in social media

وکیل مدافع آنلاین و 24 ساعته مشکلات حقوقی فضای مجازی

 

ممکن است فرد با شماره ای که به خودش تعلق ندارد اکانت ساخته و نام کاربری او با هویت واقعی اش متفاوت باشد و حتی در مواقعی ممکن است تلفن همراهی که اکانت به روی آن فعال است برای خود شخص نباشد.

علاوه بر این مسائل در اکثر مواقع شخص بعد از ایجاد مزاحمت حساب کاربری خود را حذف می کند که با این کار ردیابی از طریق آدرس ایمیل و یا تلفن همراه عملا غیر ممکن خواهد شد؛ افراد می توانند از طریق پلیس فتا و یا دادسرای جرایم رایانه ای برای شکایت و رسیدگی اقدام کنند.

افراد بعد از تنظیم شکایت خود، وارد سامانه سخا شده و اقدام به ثبت آن نمایند؛ باید پرینت شکایت، مستندات و مدارک مانند: اسکرین شات از صفحه چت و آدرس اکانت مزاحم، به صورت حضوری به دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه ای در محل سکونت یا محل کار تحویل دهند.

 

دو روش برای شکایت از طریق پلیس فتا وجود دارد:

 • در روش اول: افراد می توانند با مراجعه به قسمت ثبت شکایت در سایت پلیس فتا مراجعه کرده و با درج مستندات، مدارک و آدرس اکانت مزاحم، شکایت خود را ثبت کنند.

 • در روش دوم: افراد می توانند شکایت خود را از طریق مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قوه قضاییه یا پس از ثبت نام در سامانه مطرح کنند.

 

یک هفته پس از ثبت پرونده پیامکی حاوی نام دادسرا و شعبه رسیدگی پرونده به شماره همراه افراد ارسال می شود و بعد از آن افراد می توانند برای پیگیری به صورت حضوری به دادسرا و شعبه ذکر شده مراجعه کنند؛ مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی به افراد در نحوه و زمان صحیح ثبت شکایت کمک می کند.

 

مجازات مزاحمت تلگرامی چه میزان زندانی دارد؟

طبق ماده 641 قانون مجازات اسلامی اقدام به ایجاد مزاحمت از طریق تلفن و یا دستگاه های مخابراتی دیگر کند به حبس از یک تا شش ماه و اجرای مقررات مخصوص شرکت مخابرات محکوم خواهد شد؛ مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی به افراد در اثبات جرم و آگاهی بیشتر با قوانین و مجازات مربوطه کمک می کند.

می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

برخورد صحیح با مزاحمان اینستاگرامی

وکیل مزاحمت های آنلاین

انواع جرائم رایانه ای ایرانی در سال 99

مجازات فحاشی در کامنت اینستاگرام

بازداشت گسترده انجام دهندگان چالش اینستاگرامی در ایران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی