موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی

امروزه تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان ها به شمار می رود که استفاده از تمام سرویس های آن از طریق اینترنت امکان پذیر است؛ تلگرام علاوه بر امکان رد و بدل پیام های متنی، برقراری تماس صوتی، رد و بدل پیام های صوتی، فایل های تصویری و ویدئویی را از شبکه اینترنت امکان پذیر می کند؛ قابلیت های فراوان تلگرام علاوه بر افزایش محبوبیت آن میان کاربران، وسیله ای برای ایجاد مزاحمت توسط افراد مختلف شده است، با ما همراه باشید تا این موارد را و نحوه برخورد صحیح با این نوع مزاحمت ها را بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص اسکرین شات ها از عوامل مختلف

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا می توان ورود بدون اجازه یک فرد تقریبا ناشناس به پی وی تلگرام را جرم و مزاحمت تلقی کرد؟

 

harassment in telegram

 

در واقع جرم یعنی انجام و یا ترک هر کاری که در قانون جرم تلقی شده و برای آنها مجازاتی تعیین شده باشد؛ با توجه به این مسئله تنها ادعای ایجاد مزاحمت به افراد از طریق تلگرام نمی توان تقاضای مجازات نمود؛ اما در صورتی که مزاحمت ایجاد شده باعث ناراحتی و سلب آسایش افراد شود، می توان با استفاده از ابزار مخابراتی و تلفن برای ثبت شکایت و تقاضای مجازات اقدام نمود.

 

طبق ماده 641 قانون مجازات اسلامی: هرگاه کسی از طریق دستگاه های مخابراتی برای افراد ایجاد مزاحمت کند، علاوه بر محکوم شدن به حبس از یک تا شش ماه، محکوم به اجرای مقررات خاص شرکت مخابرات نیز خواهد شد؛ همچنین اگر افراد بتواند ثابت کنند که فرد مزاحم اقدام به نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی نماید مشمول جرایم نشر اکاذیب، افترا و اتهام خواهد شد.

 

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی می تواند درباره اثبات مزاحمت پی وی تلگرام و تهدیدات تلگرامی به افراد کمک کند و شما می توانید با دریافت مشاوره حقوقی از وکلای متخصص در امور جرایم رایانه ای ما بهترین راهکار های حقوقی در مورد مزاحمان اینستگرامی یا تلگرامی را به دست آورید.

 

در صورتی که فرد مزاحم در تلگرام را بلاک کردیم و او با یک اکانت دیگر مزاحم ما شد، چه کنیم؟

از آنجایی که هنوز امکانی برای تعیین افرادی که اجازه می دهید به شما پیام ارسال کنند وجود ندارد و افراد می توانند از طریق شماره، آیدی، پیام فوروارد شده و... به اکانت شما دسترسی پیدا کنند، تنها راه خلاص شدن از افراد مزاحم بلاک کردن آنها قبل و یا بعد از خواندن پیام ها می باشد.

با وجود این مسائل گاهی افراد مزاحم بعد از بلاک شدن اکانت خود را حذف کرده و با یک اکانت جدید ایجاد مزاحمت می کنند؛ در این مواقع اشخاص برای خلاص شدن از شر فرد مزاحم کافی است وارد چت شده و با کلیک روی گزینه report spam گزارش فرد را برای تلگرام ارسال کنند، با این کار فرد مزاحم چند وقت توسط تلگرام جریمه می شود و امکان ارسال پیام برای مدتی از او سلب می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی مزاحمت تلگرامی می تواند حس انتقام جویی شما در خصوص مزاحمت ایجاد شده ارضا نماید و فرا خاطی را به سزای اعمالش برساند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

آیا سیو کردن اسکرین شات از چت هایمان در پی وی تلگرام با دیگران جرم است؟

 

screenshots of crime actions

شکایت از مزاحم تلگرامی با استفاده از اسکرین شات های مزاحمت

 

سیو کردن اسکرین شات به منظور افشای اطلاعات شخصی و خصوصی و یا حتی برای تهدید افراد قابل شکایت و پیگیری می باشد، تهدید یک جرم آنی است؛ اما گرفتن اسکرین شات به تنهایی برخلاف قانون و جرم محسوب نمی شود.

 

 • بر اساس ماده 666 قانون مجازات اسلامی در بخش تعزیرات: اگر شخصی فردی را به هر نحوی تهدید به ضررهای نفسی یا شرفی، یا افشای اطلاعات خصوصی درباره او و یا نزدیکان او نماید و تقاضای انجام عمل و یا پرداخت وجهی را داشته باشد به 47 ضربه شلاق و یا زندان از 2 ماه تا 2 سال محکوم می شود.

 

 • همچنین بر اساس ماده 477 قانون مجازات اسلامی: افرادی که بدون اجازه اشخاص اقدام به افشای اسرار خصوصی آنها می کنند به پرداخت جزای نقدی و دو سال حبس محکوم می شوند.

 

اگر شخصی در فضای مجازی مورد سواستفاده قرار گرفت، می تواند اعمال فرد سو استفاده گر را از طریق پلیس فتا پیگیری و قبل از مورد تهدید قرار گرفتن مورد را به دست نیروی های سایبری پلیس بسپارد.

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی می تواند به افراد در خصوص شکایت از ورود بدون اجازه به پی وی، متلک پرانی در پی وی تلگرام یا خوشمزگی در پی وی تلگرام کمک کند.

 

به چه دلیل و چگونه باید با مزاحمت های تلگرامی مقابله کرد؟

بهترین روش برای مقابله با مزاحمت هایی مانند مزاحمت بی مورد اعضای گروه تلگرامی در پی وی، ابتدا نادیده گرفتن و اجتناب از پاسخ دادن به آنها می باشد؛ ولی اگر مزاحمت ها استمرار داشت و باعث آزردگی خاطر شخص شد باید از یک فرد آگاه در این زمینه کمک بگیرد.

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی می تواند با ارائه راه حل به افراد درباره برخورد صحیح و مقابله با تهدید های تلگرامی  کمک کند.

شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران آگاه و مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کرده و طی کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

 

برای شکایت از فرد مزاحم در تلگرام چه کارهایی می توان انجام داد؟

 

complaint against bully in social media

وکیل مدافع آنلاین و 24 ساعته مشکلات حقوقی فضای مجازی

 

ممکن است فرد با شماره ای که به خودش تعلق ندارد اکانت ساخته و نام کاربری او با هویت واقعی اش متفاوت باشد و حتی در مواقعی ممکن است تلفن همراهی که اکانت به روی آن فعال است برای خود شخص نباشد.

علاوه بر این مسائل در اکثر مواقع شخص بعد از ایجاد مزاحمت حساب کاربری خود را حذف می کند که با این کار ردیابی از طریق آدرس ایمیل و یا تلفن همراه عملا غیر ممکن خواهد شد؛ افراد می توانند از طریق پلیس فتا و یا دادسرای جرایم رایانه ای برای شکایت و رسیدگی اقدام کنند.

افراد بعد از تنظیم شکایت خود، وارد سامانه سخا شده و اقدام به ثبت آن نمایند؛ باید پرینت شکایت، مستندات و مدارک مانند: اسکرین شات از صفحه چت و آدرس اکانت مزاحم، به صورت حضوری به دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه ای در محل سکونت یا محل کار تحویل دهند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل تلفنی

دو روش برای شکایت از طریق پلیس فتا وجود دارد:

 • در روش اول: افراد می توانند با مراجعه به قسمت ثبت شکایت در سایت پلیس فتا مراجعه کرده و با درج مستندات، مدارک و آدرس اکانت مزاحم، شکایت خود را ثبت کنند.

 • در روش دوم: افراد می توانند شکایت خود را از طریق مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قوه قضاییه یا پس از ثبت نام در سامانه مطرح کنند.

 

یک هفته پس از ثبت پرونده پیامکی حاوی نام دادسرا و شعبه رسیدگی پرونده به شماره همراه افراد ارسال می شود و بعد از آن افراد می توانند برای پیگیری به صورت حضوری به دادسرا و شعبه ذکر شده مراجعه کنند؛ مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی به افراد در نحوه و زمان صحیح ثبت شکایت کمک می کند.

 

مجازات مزاحمت تلگرامی چه میزان زندانی دارد؟

طبق ماده 641 قانون مجازات اسلامی اقدام به ایجاد مزاحمت از طریق تلفن و یا دستگاه های مخابراتی دیگر کند به حبس از یک تا شش ماه و اجرای مقررات مخصوص شرکت مخابرات محکوم خواهد شد؛ مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی به افراد در اثبات جرم و آگاهی بیشتر با قوانین و مجازات مربوطه کمک می کند.

می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

 

برخورد صحیح با مزاحمان اینستاگرامی

وکیل مزاحمت های آنلاین

انواع جرائم رایانه ای ایرانی در سال 99

مجازات فحاشی در کامنت اینستاگرام

بازداشت گسترده انجام دهندگان چالش اینستاگرامی در ایران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر . جرم عبارت از هر فعل یا ترک فعلی که در قانون برای آن مجازات تعیین شده باشد، بنابراین شخص نمی تواند تنها با این ادعا که فرد دیگری به وی از طریق تلگرام ایجاد مزاحمت نموده است، تقاضای مجازات وی را نماید. بلکه این مزاحمت باید در چهارچوب تعیین شده توسط قانونگذار قرار گیرد. پس می توان نتیجه گرفت که عنصر اصلی و تعیین کننده در ایجاد مزاحمت تلگرامی آن است که انجام این کار باعث ناراحتی و سلب آسایش فردی که مورد مزاحمت قرار گرفته، شود. شخص مزاحم نیز باید با علم و اطلاع و با قصد ایجاد مزاحمت برای شخص دیگر، مرتکب این عمل گردد. با توجه به اینکه جرم مزاحمت با تلگرام به وسیله تلفن های همراه هوشمند انجام می گیرد، بنابراین می توان با استناد به قوانین عمومی که مزاحمت از طریق تلفن و ابزار مخابراتی را جرم انگاری نموده است، برای ثبت و پیگیری این شکایت نیز اقدام نمود.
سلام. در جامعه امروزی که ارتباطات از طریق فضای مجازی بسیار گستره شده نوع جدیدی از روابط و هنجارها و ارزشها نیز شکل گرفته که با عدم آگاهی نسبت به آن ممکن است به طور ناگهانی وارد یک ماجرا و مهلکه ای شوید که منجر به مشکلات عدیده ای خواهد شد. وکلا و مشاورین حقوقی وکیل تلفنی برای کمک و آگاهی شما عزیزان آماده هستند
سلام وقت بخیر دقیقا در همین زمینه مزاحمت در فضای مجازی که برای دخترم پیش آمده بود چند ماهی درگیر شکایت و دادگاه بودیم. از روز اول با مشاوره های موسسه وکیل تلفنی اقدام کردیم. از نگارش اوراق قضایی گرفته تا شرکت در جلسات رسیدگی و نگارش لایحه. واقعا برایمان آرامش بخش و مفید بود. هزینه ها نیز در مقایسه با وکلای دیگر بسیار مناسب بود چون واقعا توان مالی محدودی برای حق الوکاله داشتیم. از مجموعه شما سپاسگزارم
با سلام،با توجه به گستردگی جرائم از طریق فضای مجازی،کسب اطلاعات حقوقی از طریق وکلای کارشناس و خبره جهت اطلاع از نحوه طرح شکایات بسیار مفید به فایده می باشد.وکیل تل به صورت آنلاین‌و۲۴ ساعته آماده پاسخ دهی به سوالات کاربران عزیز میباشد.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
با سلام خدمت کاربران عزیز.متاسفانه شبکه هایی مثل تلگرام،واتس آپ و یا اینستاگرام به دلیل اینکه سرور هایی دارند که در خارج ایران پشتیبانی مز شوند اصطلاحا قابل رد یابی نیستند و در جرایمی مثل مزاحمت های این چنینی حتی با دلیت اکانت از سوی مزاحم شاید کار سخت تر هم بشود و تنها راه شاید همان اسکرین شات گرفتن از پیام های مزاحم تلفنی یا مجازی باشد البته در مزاحمت از نوع تلفنی و یا موبایلی معمولی امکان ردیابی خط می باشد فقط از نوع شبکه های مجازی هست که پیگیری سخت هستش آنهم به دلیل سرور های غیر قابل پیگیری.موفق باشید.مسیح آقاداودی
با توجه به اینکه در عصر جدید با به بوجود آمدن دنیای مجازی مثل تلگرام، واتساب ،اینستگرام ، بسیاری از مردم از این روشها برای برقراری ارتباط استفاده می کنند در این بین ممکن هست افراد مزاحمی هم وجود داشته باشد که از این طریق بخواهند مزاحمت ایجاد کنند و وقتی یک نفر مدام مزاحم شما میشود می خواهید از یک طریقی جلوی اورا بگیرید قانون یک سری مجازاتهایی را برای این افراد در نظر گرفته که با اثبات جرم وی می توانید علیه وی شکایت کنید برای اطلاع از نوع شکایت و جزئیات آن می توانید از نزدیکترین راه استفاده کنید وان تماس با سایت وکیل تلفنی هست که به راحتی و فوری وبا هزینه ی کمتر ، به شما مشاوره میدهد در تنظیم شکایت نامه کمک می کند و بهترین راهکار را نشان می دهد.
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از نگارنده محترم مقاله مذکور .طبق ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی اقدام به ایجاد مزاحمت از طریق تلفن و یا دستگاه های مخابراتی دیگر کند به حبس از یک تا شش ماه و اجرای مقررات مخصوص شرکت مخابرات محکوم خواهد شد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی