موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی

امروزه تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان ها به شمار می رود که استفاده از تمام سرویس های آن از طریق اینترنت امکان پذیر است؛ تلگرام علاوه بر امکان رد و بدل پیام های متنی، برقراری تماس صوتی، رد و بدل پیام های صوتی، فایل های تصویری و ویدئویی را از شبکه اینترنت امکان پذیر می کند؛ قابلیت های فراوان تلگرام علاوه بر افزایش محبوبیت آن میان کاربران، وسیله ای برای ایجاد مزاحمت توسط افراد مختلف شده است، با ما همراه باشید تا این موارد را و نحوه برخورد صحیح با این نوع مزاحمت ها را بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص اسکرین شات ها از عوامل مختلف

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"گاهاً افرادی پیدا می شوند که با قرار دادن هر سدی جلوی رویشان آن را می شکنند و دوباره مزاحمت ایجاد می کنند؛ کلماتی مثل نو پیوی در بایو ها یا PV=block و ... به شعور این افراد قد نمی دهد و کار خود را می کنند، لذا وکلای جرایم رایانه ای ما تصمیم گرفته اند تا به صورت 24 ساعته تمامی افرادی را که مورد آزار و اذیت های تلگرامی قرار می گیرند را راهنمایی نموده و به آنها بهترین راهکار های حقوقی برای خلاصی از شر این افراد یا تنبیه آنان را ارائه دهند؛ برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر منتقل گردید"

 

 

آیا می توان ورود بدون اجازه یک فرد تقریبا ناشناس به پی وی تلگرام را جرم و مزاحمت تلقی کرد؟

 

harassment in telegram

 

در واقع جرم یعنی انجام و یا ترک هر کاری که در قانون جرم تلقی شده و برای آنها مجازاتی تعیین شده باشد؛ با توجه به این مسئله تنها ادعای ایجاد مزاحمت به افراد از طریق تلگرام نمی توان تقاضای مجازات نمود؛ اما در صورتی که مزاحمت ایجاد شده باعث ناراحتی و سلب آسایش افراد شود، می توان با استفاده از ابزار مخابراتی و تلفن برای ثبت شکایت و تقاضای مجازات اقدام نمود.

 

طبق ماده 641 قانون مجازات اسلامی: هرگاه کسی از طریق دستگاه های مخابراتی برای افراد ایجاد مزاحمت کند، علاوه بر محکوم شدن به حبس از یک تا شش ماه، محکوم به اجرای مقررات خاص شرکت مخابرات نیز خواهد شد؛ همچنین اگر افراد بتواند ثابت کنند که فرد مزاحم اقدام به نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی نماید مشمول جرایم نشر اکاذیب، افترا و اتهام خواهد شد.

 

مشاوره حقوقی مزاحمت تلگرامی می تواند درباره اثبات مزاحمت پی وی تلگرام و تهدیدات تلگرامی به افراد کمک کند و شما می توانید با دریافت مشاوره حقوقی از وکلای متخصص در امور جرایم رایانه ای ما بهترین راهکار های حقوقی در مورد مزاحمان اینستگرامی یا تلگرامی را به دست آورید.

 

در صورتی که فرد مزاحم در تلگرام را بلاک کردیم و او با یک اکانت دیگر مزاحم ما شد، چه کنیم؟

از آنجایی که هنوز امکانی برای تعیین افرادی که اجازه می دهید به شما پیام ارسال کنند وجود ندارد و افراد می توانند از طریق شماره، آیدی، پیام فوروارد شده و... به اکانت شما دسترسی پیدا کنند، تنها راه خلاص شدن از افراد مزاحم بلاک کردن آنها قبل و یا بعد از خواندن پیام ها می باشد.

با وجود این مسائل گاهی افراد مزاحم بعد از بلاک شدن اکانت خود را حذف کرده و با یک اکانت جدید ایجاد مزاحمت می کنند؛ در این مواقع اشخاص برای خلاص شدن از شر فرد مزاحم کافی است وارد چت شده و با کلیک روی گزینه report spam گزارش فرد را برای تلگرام ارسال کنند، با این کار فرد مزاحم چند وقت توسط تلگرام جریمه می شود و امکان ارسال پیام برای مدتی از او سلب می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی مزاحمت تلگرامی می تواند حس انتقام جویی شما در خصوص مزاحمت ایجاد شده ارضا نماید و فرا خاطی را به سزای اعمالش برساند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

آیا سیو کردن اسکرین شات از چت هایمان در پی وی تلگرام با دیگران جرم است؟