موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام

مجازات چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام

گسترش روزافزون فضای مجازی و وسایل ارتباط جمعی اشکالاتی نیز همراه داشته است، برخی از این فضاها مثل اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ این روز ها در هر گوشی همراهی قابل مشاهده است، هنگام جست و جو در فضای مجازی حتما متوجه بسیاری از چالش های مهیج شده اید و این سوال برایتان پیش آمده است که مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام و دیگر فضاها چیست؟ آیا اصلا انجام دادن کارهای غیر اخلاقی در فضای مجازی پیگرد قانونی دارد؟ در این بخش می خواهیم به بررسی مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام بپردازیم.

 

مجازات چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام (توصیات بانوی وکیل ما)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

چالش های اینستاگرامی یا چالش های اخلاقی؟

فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام با ایجاد سرگرمی های جدید مثل چالش های گوناگون توجه دسته ی زیادی از مردم و گروه ها را به اینستاگرام جلب کرده است. چالش های متفاوت و گاه هیجان انگیز یک عنصر جدا نشدنی از فضای مجازی است و روزانه افراد زیادی در این چالش های همه گیر شرکت می کنند. اینستاگرام  وابسته به مکان و زمان نیست و در هر ساعتی از شبانه روز در هر جای دنیا مردم می توانند در چالش ها شرکت کنند و گاهی چالش های غیر اخلاقی نیز در این میان وارد می شود.

 

هشدار: برخی از چالش ها، بخش هایی ضد اجتماعی دارند و گاه موضوع خاصی مد نظر فرد پدیدآورنده است که برای دستیابی به هدف خود اقدام به پخش مطلبی می کند.

 

از چالش های غیر اخلاقی که باعث شکستن قبح برخی موضوعات می شود می توان به چالش ندا یاسی یک فرد بی هنر اما معروف، چالش حاملگی، چالش مومو، چالش دوست شناسی، چالش لخت بیرون رفتن، چالش شلوار پایین کشیدن و چالش شلوار کندن اشاره کرد. همانطور که به نظر می آید اغلب چالش های اینستاگرام موضوعاتی غیر اخلاقی است. ساخت چالش های خلاقانه اینستاگرام گاهی سبب افزایش دنبال کننده می شود و به این منظور افراد بیشتری به این کار روی می آورند. ایده برای ساخت چالش اینستاگرام از موضوعات مختلفی اقتباس می شود و بیشتر آن ها مبنایی علمی ندارد.

 

به چه دلایلی نباید چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام را انجام داد؟

در حال حاضر قشر گسترده ای از جامعه در حال فعالیت در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام هستند، در اینستاگرام مشخص نیست که فردی که در حال مشاهده ی یک پست یا ویدیو است یک کودک یا یک بزرگسال است، اغلب چالش های اینستاگرامی سبب می شود تا افراد نوجوان که باید دغدغه های دیگری داشته باشند نیز به این اعمال علاقه مند شوند و از کارهایی که سبب پویایی ذهن می شود دور گردند. کاربران در فضای مجازی برای برنده شدن در چالش ها و دیده شدن مجبور به انجام کارهای غیر اخلاقی و ناپسند می شوند.

کودکان نیز با ورود به اینستاگرام به دنبال دیگر افراد اقدام به ساخت کلیپ و ویدیو هایی از خود می کنند تا آرزوی دیده شدن را برآورده سازند و در این بین شاید اکثر این چالش های غیر اخلاقی سبب آسیب های ذهنی و روحی در کودکان شود.

 با نگاهی به اطراف می توان متوجه شد که فضای مجازی تاثیر بسزایی در زندگی افراد گذاشته است، نوع پوشش، نوع حرف زدن و غذا خوردن افراد نیز به تبع در حال تغییر است.

 پس بنابراین مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام نیز باید پیش بینی شود. فضای مجازی به دلیل گسترده بودن هم حسن هایی و هم بدی هایی دارد، شاید برخی از چالش ها در اینستاگرام آسیب زا نباشد اما نمیتوان از این چشم پوشی کرد که هرچیزی در فضای مجازی ممکن است آسیب زا شود و با تغییری کوچک سبب تاثیری بزرگ گردد.

 

در صورتی که فرد انجام دهنده چالش توسط مراجع مربوطه شناسایی شود، چه حکمی در انتظار اوست؟

 برای افراد مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام نیز در نظر گرفته شده است، اگر یک فرد در فضای مجازی اقدام به پخش عکس، ویدیو و اصوات غیر اخلاقی و پورن نماید به حبس و جزای نقدی محکوم می گردد. انجام چالش هایی برای کازینوهای آنلاین مجازات حبس و شلاق دارد.

مجازات انجام چالش های غیر اخلافی در اینستاگرام بعد از شناسایی افراد و پیگیری اعمال خواهد شد. چالش های غیر اخلاقی و کانال افراد منتشر کننده فیلتر خواهد شد و برای برخی از این اعمال جزای نقدی نیز در نظر گرفته شده است، هر عملی که در ایران به عنوان جرم در نظر گرفته شود مجازاتی نیز در پی دارد.

 

چالش های غیر اخلاقی اینستاگرام روشی برای ترویج بی ناموسی در خانواده های ایرانی

 برخی از چالش هایی که در مدت زمان کوتاهی بسیار معروف می شود سبب ترویج بی ناموسی و بی عفتی در خانواده های ایرانی می شود. چالش هایی مثل چالش دوست پسر و دوست دختر و یا چالش حاملگی که توسط دختران مجرد انجام می شوند سبب می گردد تا این مسائل در خانواده ها بیان شود و این خود نوعی ترویج بی اخلاقی در بنیان خانواده است.

 پایه ی یک خانواده ی سالم می تواند با مسائلی که به نظر بی اهمیت می آید نیز متزلزل شود، شاید افرادی این چالش های را غیر اخلاقی نداند اما در مدت زمانی طولانی آثار زیانبار آن مشهود خواهد بود.

 

 در صورتیکه یکی از اطرافیانم چالش اینستاگرامی ضبط می کند، چگونه این فرد را از مجازات این امرو تاثیر منفی چالش اینستاگرامی بر جامعه آگاه کنم؟

 افراد خاطی توسط مرجع قضایی شناسایی و مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام بر آن ها اعمال می شود.

 اما بهترین شیوه برای آگاه کردن یک فرد از کار نادرستی که انجام می دهد استفاده از مشاوره است. برخی مسائل بعد های گوناگون و حساسی دارند که یک فرد عادی نمی تواند به خوبی از آن آگاه باشد، بهتر است در موارد حساس مثل صحبت با فرد برای جلوگیری از انتشار پست و یا فیلمی غیر اخلاقی از مشاوره استفاده کرد.

می توانید از مشاوره حقوقی برای بررسی مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام و تاثیر آن بر جامعه استفاده کنید. وکیل تلفنی یکی از مشاوره های حقوقی است که با ارائه خدمات گوناگون می تواند به افراد کمک کند.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

احتمال شناسایی شدن افراد شرکت کننده در یک چالش اینستاگرامی توسط پلیس فتا، چند درصد است؟

 پلیس فتا مرجعی مسئول برای جرایم رایانه ای است. مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام توسط پلیس فتا اجرا خواهد شد. آی پی افراد در فضای مجازی مشخص است و اگر فردی اقدام به پخش مطالب غیر اخلاقی کند، به احتمال زیاد شناسایی و بعد از آن مجازاتی برای عمل او نیز در نظر گرفته خواهد شد.

 اگر می خواهید بدانید کدام یک از چالش ها مجازات دارد می توانید برای آگاهی بیشتر از مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید.

 

آیا ممکن است افراد ناآگاه در چالش اینستاگرامی هم مورد مجازات حقوقی قرار بگیرند؟

جهل به موضوع مانع اجرای مجازات می شود ولی بیشتر افراد در حال حاضر به انجام کارهای غیر اخلاقی آگاه هستند، پس اگر چالشی انجام گردد و این چالش توسط مراجع قضایی غیر اخلاقی در نظر گرفته شود برای آن جزای نقدی ای اگر باشد فرد مجبور به پرداخت می گردد. مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام برای همه ی افراد قابل اجرا است. برای آگاهی بیشتر از مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

وکیل تلفنی برای شما پرسش و پاسخ فوری حقوقی و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در نظر گرفته است. مشورت در هر کاری باعث جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر می شود.

 

دلیل اصلی افزایش زنا در ایران

آمار افزایش خیانت زنان شوهر دار به همسران خود در سال 99

اولین قدم لزبین ها در صورت فهمیدن خانواده

مجرمین فعال در سایت های صیغه و همسریابی آنلاین

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با عرض سلام و ادب، متاسفانه در فضای مجازی شاهد گسترش گرایش افراد به طراحی و اجرای چالش هایی که عمدتاً حاوی مضامین غیر اخلاقی و خارج از عرف و شرع جامعه میباشند،هستیم که در بسیاری از موارد طراحان هدفهای خاصی را در راستای منافع خود دنبال می‌کنند و اقدام به این امر می نمایند لیکن،سایر کاربران هز روی ناآگاهی وصرفا به قصد نمایش خود و مطرح شدن اقدام به اجرای آن می نمایند. کاربران عزیز مطلع باشند که این اقدامات خصوصا زمانی که مغایر با اخلاقیات و شرع مقدس اسلام باشد جرم انگاری گردیده و مرتکب جرم از سوی پلیس فتا مورد تعقیب و مجازات قرار می‌گیرد.با احترام _فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، چالش حسب مورد ممکن است جرم تلقی گردد بخصوص اینکه موجب تهییج یا جلب توجه اقشار خاص جامعه بصورت هدفمند گردد گاهی چالش ها جنبه برون مرزی نیز پیدا می‌کنند، لذا به دلیل اینکه سرورهای کانال ها و پیچ های شبکه های مجازی در خارج از کشور قرار دارد و به دلیل عدم آگاهی اشخاص از قانون و مقررات مربوط، ممکن است موجب مشکلاتی گردد، توصیه می‌گردد با انجام یک مشاوره کم هزینه میتوانید از وقوع جرم و جنایت و مسئولیت کیفری جلوگیری نمایید، البته نقش پلیس فتا و صدا و سیما در این رابطه نباید نادیده انگاشته شود، اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
فضای مجازی در این روزگار هم می تواند مورد استفاده صحیح واقع شود و هم مورد استفاده بد. لذا بستگی به فرد استفاده کننده از این فضا می باشد. در فضای اینستاگرام موارد زیادی وجود دارد که می توان استفاده صحیح کرد. لذا اگر در این فضا شخصی بدون اجازه و با هدف سوء عکس یا فیلم یا صوت شخصی دیگر را منتشر کند. مورد تعقیب قرار گرفته و وفق ماده 16 و 17 قانون جرایم رایانه ای با آن برخورد خواهد شد و به مجازات قانونی آن که می تواند جزای نقدی یا جبس یا هردو باشد محکوم شود.
سلام و عرض خسته نباشید خدمت یکایک دوستان عزیز . طبق ماده۷۴۲ـ قانون جرایم رایانه‌ای بخش تعزیرات حکومتی هرفردی که به وسیله سامانه‌های رایانه‌ای، مخابراتی یا حامل‌های داده محتویات مستهجن را منتشر، توزیع یا معامله کند یا به قصد تجارت یا افساد تولید، ذخیره یا نگهداری کند، به حبس از ۹۱ روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد. همچنین برابر ماده ۱۴ قانون جرائم رایانه‌ای اشاعه محتوای خلاف عفت و اخلاق عمومی حتی در صفحات کاربری خصوصی که امکان بازنشر این‌گونه محتواهای مجرمانه وجود دارد برای کاربران مسئولیت قانونی در پی دارد.
با تشکر از مجموعه وزین وکیل تلفنی فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام با ایجاد سرگرمی های جدید مثل چالش های گوناگون توجه دسته ی زیادی از مردم و گروه ها را به اینستاگرام جلب کرده است. چالش های متفاوت و گاه هیجان انگیز یک عنصر جدا نشدنی از فضای مجازی است و روزانه افراد زیادی در این چالش های همه گیر شرکت می کنند. اینستاگرام وابسته به مکان و زمان نیست و در هر ساعتی از شبانه روز در هر جای دنیا مردم می توانند در چالش ها شرکت کنند و گاهی چالش های غیر اخلاقی نیز در این میان وارد می شود.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
سلام. کاربران عزیز می توانند با خیال راحت و با اطمینان و امانت داری و رازداری وکلا و مشاورین حقوقی و مجموعه وکیل تلفنی موضوعات شخصی و خانوادگی و خصوصی ترین مشکلات و مسائل حقوقی خود را در میان بگذارند. بی شک با سابقه چندین ساله مجموعه وکیل تلفنی میتوانید به صحت گفته های پیش اطمینان حاصل نمایید و اگر در هرجای کشور هستین با هر وکیلی در هر شهر یا استانی که درخواستش را دارید ارتباط بگیرید. افتخار مجموعه وکیل تلفنی خدمت رسانی و ارائه مطالب خوب و دقیق حقوقی به شما کاربران عزیز می باشد و هدفی جز احقاق حق شما نداریم.
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمام همکاران خوبتون. متاسفانه مشکلاتی از قبیل موضوعی که در مقاله بالا ارائه کردید امروزه بسیار دامنگیر جوانان شده و ناخودآگاه خانواده هارو نیز به شدت درگیر کرده. مشکلاتی که با اندکی آگاهی و راهنمایی و مشورت از سوی افراد آگاهی چون وکلا و مشاورین و روشن کردن تبعات حقوقی و قانونی آن به راحتی قابل پیشگیری است. من و خانواده ام مدتی درگیر ان بودیم و با کمک یکی از وکلای حرفه ای و متخصص شما توانستیم جلسات دادگاه فرزندم را به خوبی طی کرده و رفع اتهام کنیم. از اینجا بابت تمام زحمات وکیل تلفنی تشکر و قدردانی میکنم
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران، اگر یک فرد در فضای مجازی اقدام به پخش عکس، ویدیو و اصوات غیر اخلاقی و پورن نماید به حبس و جزای نقدی محکوم می گردد. انجام چالش هایی برای کازینوهای آنلاین مجازات حبس و شلاق دارد.مجازات انجام چالش های غیر اخلافی در اینستاگرام بعد از شناسایی افراد و پیگیری اعمال خواهد شد. چالش های غیر اخلاقی و کانال افراد منتشر کننده فیلتر خواهد شد و برای برخی از این اعمال جزای نقدی نیز در نظر گرفته شده است، هر عملی که در ایران به عنوان جرم در نظر گرفته شود مجازاتی نیز در پی دارد.افراد خاطی توسط مرجع قضایی شناسایی و مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام بر آن ها اعمال می شود.اما بهترین شیوه برای آگاه کردن یک فرد از کار نادرستی که انجام می دهد استفاده از مشاوره است. برخی مسائل بعد های گوناگون و حساسی دارند که یک فرد عادی نمی تواند به خوبی از آن آگاه باشد، بهتر است در موارد حساس مثل صحبت با فرد برای جلوگیری از انتشار پست و یا فیلمی غیر اخلاقی از مشاوره استفاده کرد.می توانید از مشاوره حقوقی برای بررسی مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام و تاثیر آن بر جامعه استفاده کنید. وکیل تلفنی یکی از مشاوره های حقوقی است که با ارائه خدمات گوناگون می تواند به افراد کمک کند.
در کشور اسلامی ما همیشه انتشار تصاویر مبتذل در جامعه وهمچنین دنیای مجازی جزو نا هنجاری ها محسوب میشود وبا منتشران آنها برخورد قانونی میشود زیرا با انتشار این تصاویر غیر اخلاقی در دنیای مجازی باعث به هم ریختن ذهن هزاران مخاطب و فساد اخلاقی میشوند و در صورت مشاهده حتما با این افراد برخورد خواهد شد سایت وکیل تلفنی با داشتن وکلای مجرب همیشه به صورت تلفنی یا انلاین در دسترس است ومی تواند پاسخ سوالات شما را با هزینه ی کمتر وفوری در هر زمینه ای که باشد بدهد
همان طور که گفته شد مطابق ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی ( هر گاه زن و مردی که بین آن ها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل یا مضاجعه شوند، به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود . ) در تفسیر این ماده می توان این گونه نوشت که چنانچه رابطه نامشروع مابین زن و مرد نا محرم، زنا نباشد، مطابق متن این ماده با زن و مرد خاطی برخورد خواهد شد . به این صورت که اگر قاضی تشخصیص دهد که رابطه نامشروعی رخ داده است، برای هر دو طرف به میزان حداکثر تا ۹۹ ضربه شلاق به عنوان مجازات تعیین خواهد شد . اگر یکی از طرفین محکوم به رابطه نامشروع برای ایجاد این رابطه به زور و اجبار متوسل شده باشد، در صورتی که طرف مقابل واقعا قصد انجام چنین کاری را نداشته است و بر خلاف میل خود مجبور به این کار شده باشد، تنها شخص اجبار یا اکراه کننده به این مجازات محکوم خواهد شد . این ماده قانونی در زمانی نگارش و وضع شده است که مردم به وسایل ارتباط جمعی و فضای مجازی دسترسی نداشته اند . در حال حاضر بسیاری از ارتباطات نامشروع از طریق پیامک و یا در فضای مجازی تحت عنوان عامیانه سکس چت اتفاق می افتد که سوال این است که آیا در این موارد هم می توان با تکیه بر این ماده قانونی، این اعمال را جرم تلقی نمود یا نه ؟ امروزه و در حال حاضر با توجه به استفاده روز افزون مردم از وسایل ارتباط جمعی متصل به اینترنت دادگاه ها بر اساس نظریات مشورتی مختلف که از سوی اداره حقوقی قوه قضائیه صادر شده است، روابط نامشروع دنیای ارتباطی مجازی مانند تلگرام، واتساپ و رابطه نامشروع تلفنی را نیز جرم در نظر گرفته است و در صورت اثبات آن در دادگاه، مرتکب به مجازات تعیین شده در ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی محکوم خواهد شد .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی