موسسه وکیل تلفنی

  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۱۰:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • رها بصیری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • م ايماني گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • نیلا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۵:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۲:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۷:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • اشرف باقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۰:۳۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام

مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی اینستاگرام

گسترش روزافزون فضای مجازی و وسایل ارتباط جمعی اشکالاتی نیز همراه داشته است، برخی از این فضاها مثل اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ این روز ها در هر گوشی همراهی قابل مشاهده است، هنگام جست و جو در فضای مجازی حتما متوجه بسیاری از چالش های مهیج شده اید و این سوال برایتان پیش آمده است که مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام و دیگر فضاها چیست؟ آیا اصلا انجام دادن کارهای غیر اخلاقی در فضای مجازی پیگرد قانونی دارد؟ در این بخش می خواهیم به بررسی مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام بپردازیم.

فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام با ایجاد سرگرمی های جدید مثل چالش های گوناگون توجه دسته ی زیادی از مردم و گروه ها را به اینستاگرام جلب کرده است. چالش های متفاوت و گاه هیجان انگیز یک عنصر جدا نشدنی از فضای مجازی است و روزانه افراد زیادی در این چالش های همه گیر شرکت می کنند. اینستاگرام وابسته به مکان و زمان نیست و در هر ساعتی از شبانه روز در هر جای دنیا مردم می توانند در چالش ها شرکت کنند و گاهی چالش های غیر اخلاقی نیز در این میان وارد می شود.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"متاسفانه با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و عدم توانایی یا میل اینستاگرام به کنترل محتواهایی که در آن گذاشته می شود، باعث شده که محتوای اینستاگرامی (به خصوص در کشور های جهان سوم) روز به روز، ضمن غیر اخلاقی تر شدن مستقبل تر شود، به نظر می رسد که اینستاگرام و مالکان آن در حال انجام رسالت خاصی در زیر پوست اینستاگرام هستند که این امر به نفع مردم ناآگاهِ جهان نخواهد بود، به خصوص در کشور های اسلامی که موارد غیر اخلاقی با مجازات های سنگین مواجه می گردد؛ در صورتیکه شما متوجه این امر شده اید، اما روش آگاه کردن اطرافیانتان را نمی دانید بهتر است با یک وکیل حقوقدان متخصص و مجرب در این زمینه مشورت های لازم را داشته باشید، تصویرک زیر را لمس کنید تا مقدمات تماس با او برایتان فراهم گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 

نکته: برخی از چالش ها، بخش هایی ضد اجتماعی دارند و گاه موضوع خاصی مد نظر فرد پدیدآورنده است که برای دستیابی به هدف خود اقدام به پخش مطلبی می کند.

 

از چالش های غیر اخلاقی که باعث شکستن قبح برخی موضوعات می شود می توان به چالش ندا یاسی یک فرد بی هنر اما معروف، چالش حاملگی، چالش مومو، چالش دوست شناسی، چالش لخت بیرون رفتن، چالش شلوار پایین کشیدن و چالش شلوار کندن اشاره کرد. همانطور که به نظر می آید اغلب چالش های اینستاگرام موضوعاتی غیر اخلاقی است. ساخت چالش های خلاقانه اینستاگرام گاهی سبب افزایش دنبال کننده می شود و به این منظور افراد بیشتری به این کار روی می آورند. ایده برای ساخت چالش اینستاگرام از موضوعات مختلفی اقتباس می شود و بیشتر آن ها مبنایی علمی ندارد.

 

به چه دلایلی نباید چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام را انجام داد؟

 

immoral use of instagram in iran

چالش های غیر اخلاقی اینستاگرام سازمان یافته بوده و سوءاستفاده از آگاهی کم ناشی از پایین بودن سطح مطالعه است

 

در حال حاضر قشر گسترده ای از جامعه در حال فعالیت در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام هستند، در اینستاگرام مشخص نیست که فردی که در حال مشاهده ی یک پست یا ویدیو است یک کودک یا یک بزرگسال است، اغلب چالش های اینستاگرامی سبب می شود تا افراد نوجوان که باید دغدغه های دیگری داشته باشند نیز به این اعمال علاقه مند شوند و از کارهایی که سبب پویایی ذهن می شود دور گردند. کاربران در فضای مجازی برای برنده شدن در چالش ها و دیده شدن مجبور به انجام کارهای غیر اخلاقی و ناپسند می شوند.

کودکان نیز با ورود به اینستاگرام به دنبال دیگر افراد اقدام به ساخت کلیپ و ویدیو هایی از خود می کنند تا آرزوی دیده شدن را برآورده سازند و در این بین شاید اکثر این چالش های غیر اخلاقی سبب آسیب های ذهنی و روحی در کودکان شود.

با نگاهی به اطراف می توان متوجه شد که فضای مجازی تاثیر بسزایی در زندگی افراد گذاشته است، نوع پوشش، نوع حرف زدن و غذا خوردن افراد نیز به تبع در حال تغییر است.

پس بنابراین مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام نیز باید پیش بینی شود. فضای مجازی به دلیل گسترده بودن هم حسن هایی و هم بدی هایی دارد، شاید برخی از چالش ها در اینستاگرام آسیب زا نباشد؛ اما نمیتوان از این چشم پوشی کرد که هرچیزی در فضای مجازی ممکن است آسیب زا شود و با تغییری کوچک سبب تاثیری بزرگ گردد.

 

در صورتی که فرد انجام دهنده چالش توسط مراجع مربوطه شناسایی شود، چه حکمی در انتظار اوست؟

برای افراد مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام نیز در نظر گرفته شده است، اگر یک فرد در فضای مجازی اقدام به پخش عکس، ویدیو و اصوات غیر اخلاقی و پورن نماید به حبس و جزای نقدی محکوم می گردد. انجام چالش هایی برای کازینوهای آنلاین مجازات حبس و شلاق دارد.

مجازات انجام چالش های غیر اخلافی در اینستاگرام بعد از شناسایی افراد و پیگیری اعمال خواهد شد. چالش های غیر اخلاقی و کانال افراد منتشر کننده فیلتر خواهد شد و برای برخی از این اعمال جزای نقدی نیز در نظر گرفته شده است، هر عملی که در ایران به عنوان جرم در نظر گرفته شود مجازاتی نیز در پی دارد.

 

 

چالش های غیر اخلاقی اینستاگرام روشی برای جا زدن بی ناموسی و بی عفتی به عنوان روشنفکری در خانواده های ایرانی

 

misunderstanding of iranians people of bright mind

برداشت نادرست مردم جهان سوم از معنای روشنفکری

 

برخی از چالش هایی که در مدت زمان کوتاهی بسیار معروف می شود سبب ترویج بی ناموسی و بی عفتی در خانواده های ایرانی می شود. چالش هایی مثل چالش دوست پسر و دوست دختر و یا چالش حاملگی که توسط دختران مجرد انجام می شوند، سبب می گردد تا این مسائل در خانواده ها بیان شود و این خود نوعی ترویج بی اخلاقی در بنیان خانواده است، که کمتر کسی به آن توجه می کند و همه تنها جنبه فان و خنده دار بودن واکنش های افرادی هستند که چالش روی آنها اعمال می شود؛ این شیوه تزریق و شستشوی مغذی درست مثل زدن بی حسی قبل از سرنگ است، شما می بینید و می خندید، اما در واقع متوجه نیستید که به چه چیزی می خندید و آن را فان جلوه می دهید.

پایه ی یک خانواده ی سالم می تواند با مسائلی که به نظر بی اهمیت می آید نیز متزلزل شود، شاید افراد، این چالش ها را غیر اخلاقی ندانند، اما در مدت زمانی طولانی آثار زیانبار آن مشهود خواهد بود.

 

در صورتیکه یکی از اطرافیانم چالش اینستاگرامی ضبط می کند، چگونه این فرد را از مجازات این امر و تاثیر منفی چالش اینستاگرامی بر جامعه آگاه کنم؟

 این افراد خاطی و البته ناآگاه، توسط مرجع قضایی شناسایی و مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام بر آن ها اعمال می شود.

اما بهترین شیوه برای آگاه کردن یک فرد از کار نادرستی که انجام می دهد استفاده از مشاوره است. برخی مسائل بعد های گوناگون و حساسی دارند که یک فرد عادی نمی تواند به خوبی از آن آگاه باشد، بهتر است در موارد حساس مثل صحبت با فرد برای جلوگیری از انتشار پست و یا فیلمی غیر اخلاقی از مشاوره استفاده کرد.

می توانید از مشاوره حقوقی برای بررسی مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام و تاثیر آن بر جامعه استفاده کنید. وکیل تلفنی یکی از مشاوره های حقوقی است که با ارائه خدمات گوناگون می تواند به افراد کمک کند.

 

احتمال شناسایی شدن افراد شرکت کننده در یک چالش اینستاگرامی توسط پلیس فتا، چند درصد است؟

 

busting immoral challengers in iran

شناسایی گسترده افراد اجرا کننده چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام

 

پلیس فتا مرجعی مسئول برای جرایم رایانه ای است. مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام توسط پلیس فتا اجرا خواهد شد. آی پی افراد در فضای مجازی مشخص است و اگر فردی اقدام به پخش مطالب غیر اخلاقی کند، به احتمال زیاد شناسایی و بعد از آن مجازاتی برای عمل او نیز در نظر گرفته خواهد شد، اگر می خواهید بدانید کدام یک از چالش ها مجازات دارد می توانید برای آگاهی بیشتر از مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید.

 

آیا ممکن است افراد ناآگاه در چالش اینستاگرامی هم مورد مجازات حقوقی قرار بگیرند؟

جهل به موضوع مانع اجرای مجازات می شود ولی بیشتر افراد در حال حاضر به انجام کارهای غیر اخلاقی آگاه هستند، پس اگر چالشی انجام گردد و این چالش توسط مراجع قضایی غیر اخلاقی در نظر گرفته شود برای آن جزای نقدی ای اگر باشد فرد مجبور به پرداخت می گردد. مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام برای همه ی افراد قابل اجرا است. برای آگاهی بیشتر از مجازات انجام چالش های غیر اخلاقی در اینستاگرام می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

 

توجه: وکیل تلفنی برای شما پرسش و پاسخ فوری حقوقی و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در نظر گرفته است، مشورت در هر کاری باعث جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر می شود.

 

موارد مشابه زیر از معدود خدمات 24 ساعته و تمام وقت وکیل تلفنی است که گره حقوقی بسیاری از هموطنانمان را گشوده و مطالعه آنها از بروز این دسته از مشکلات حقوقی پیشگیری می نماید

بهترین رویکرد در مقابل گرسنگان جنسی در اینستاگرام

دلیل اصلی افزایش زنا در ایران

آمار افزایش خیانت زنان شوهر دار به همسران خود در سال 99

اولین قدم لزبین ها در صورت فهمیدن خانواده

مجرمین فعال در سایت های صیغه و همسریابی آنلاین

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی