موسسه وکیل تلفنی

  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • سمیه سوادکوهی سمیه سوادکوهی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • فرنام ایزدی ثمرین گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • حمید ابوترابیان گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • مهدی محمدپور مهدی محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • تینا راد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • سید محمد موسوی سید محمد موسوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۵:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • بهمن غیاثوند بهمن غیاثوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۵۲:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
  • فرهاد محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

هزینه وکیل ملکی در شمال

هزینه وکیل ملکی در شمال

از قدیم الایام تا کنون یک ضرب المثل معروف وجود داشته و دارد و آن این است که هر که بامش بیش، برفش بیشتر یا اصطلاح رایج تر آن این استکه هر چی بیشتر پول دهید، همانقدر نیز آش به دست خواهید آورد؛ اما امروزه موسسه حقوقی وکیل تلفنی، سنت شکنی کرده و در ازای دریافت هزینه ای اندک به شما اجازه می دهد تا با برترین وکلای متخصص املاکِ شمال کشور، ارزان ترین مشاوره تلفنی را تجربه نمایید؛ امروزه نیز قصد داریم تا در ادامه این مطلب به مزایای دریافت مشاوره از این وکلا و نحوه دسترسی فوری و آسان به ایشان، بپردازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می نماییم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً مشاهده فرمایید.

 

اجرت وکیل و هشدار های لازم در انتخاب وکیل

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

هزینه وکیل ملکی در شمال، دغدغه بسیاری از هموطنان عزیزیست که با دعاوی ملکی در شمال کشور، دست و پنجه نرم می کنند؛ چراکه املاک شمال کشور از ارزش مالی و معنوی زیادی برخوردار هستند و همین امر موجب می شود تا دعاوی املاک در این خطه از کشور به طور نابسامانی رو به افزایش باشد؛ از طرفی هم وکلای متخصص در زمینه املاک شمال کشور، به سختی پرونده می پذیرند و اگر هم بپذیرند هزینه بالایی را تقبل می کنند؛ اما این بدین معنا نیست که وکیل متخصص منصف در دعاوی املاک شمال کشور وجود ندارد؛ بلکه سابقاً این دسترسی وجود نداشته است، اما امروزه شما می توانید تا از طریق موسسه حقوقی وکیل تلفنی، ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکلای متخصص املاک در شمال را به صورت 24 ساعته تجربه نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

وکیل ملکی ارزان در شمال کجاست و چگونه به او دسترسی داشته باشم؟

 

cheap Real state lawyer in north

وکیل املاک شمال آنلاین و 24 ساعته در دسترس

 

این حق شماست که به دنبال یک وکیل ملکی ارزان با توجه به افزایش هزینه‌ وکیل ملکی در شمال به دلیل وجود اختلافات زیاد ملکی، باشید؛ اما همه ‌‌ی وکلای ملکی ارزان قیمت، خدمات خوبی را ارائه نخواهند داد و در نتیجه شاهد هزینه کم = خدمات کم خواهید بود؛ بهترین راهکار چیست؟

وکیل تلفنی، با صرف کمترین میزان هزینه برای احقاق حق شما و همچنین جلوگیری از هزینه ‌های غیر منصفانه، بهترین وکلای ملکی (با کمترین هزینه وکیل املاک در شمال کشور) را به دور هم جمع نموده تا بتوانند مشکلات ملکی متقاضیان را از طریق مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی رفع نمایند؛ در این صورت شما می توانید شاهد دریافت خدمات بی نظیر با کمترین هزینه باشید. آیا شما هم با شنیدن این خبر هیجان زده شدید؟ همچنان خبرهای خوبی در راه است.

 

تماس ارزان تلفنی یا آنلاین با وکیل ملکی در شمال چه مزایایی دارد؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.