موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

هزینه وکیل ملکی در شمال

هزینه وکیل ملکی در شمال

 

شاید بارها برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید یک معامله ملکی در یکی از شهرهای شمالی کشور انجام دهید، اما خودتان هیچ تخصصی در این زمینه نداشته باشید و از طرفی هیچ فردی دوست ندارد که بخاطر یک سهل انگاری و بی توجهی درگیر ضررهای مالی و یا بالا پایین کردن پله های دادگاه شود فلذا بهترین کار ممکن مشاوره حقوقی با یک وکیل ملکی کاربلد در شمال است.

 

بدون شک شما هم تمایل دارید از یک وکیل خوب با هزینه مناسب خدمات حقوقی دریافت نمایید جهت اطلاع از هزینه وکیل ملکی در شمال تا انتهای مقاله همراه ما باشید.. به منظور دریافت مشاوره حقوقی، کافی است با ما از طریق شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

داشتن یک وکیل متخصص  ملکی امری ضروری است. اگر در حوزه ی خرید و فروش ملک فعالیت دارید یا  در یک پرونده حقوقی مربوط به خرید و فروش یک ملک به بحران رسیده اید، بهترین  اقدام آن است که با ما در تماس باشید. ما می توانیم با راهنمای های لازم از بروز بسیاری از مشکلات و خسارت های مالی جلوگیری کنم. در این بخش  از مقاله در نظر داریم به عوامل موثر در هزینه وکیل ملکی در شمال بپردازیم ولی قبل از آن بهتر است بدانیم وکیل ملکی کیست؟

 

وکیل ملکی به وکلایی اطلاق می شود که دارای تجربه و تخصص در امور مربوط به اموال غیر منقول را دارد. معمولا پرونده هایی که مربوط به امور ملکی هستند دارای یک سری پیچیدگی هایی می باشند که برای حل آنها بهره مندی از تجربه ی یک وکیل امری ضروری است. اگر در امور ملکی با مشکلی مواجه شده اید می توانید توصیه های لازم را از وکیل تخصصی ملکی در ورد رویه قضایی دریافت کنید.

 

 

وکیل ملکی در چه زمینه های تخصص دارد؟

وکیل ملکی در چه اموری می تواند، مشاوره حقوقی لازم را در اختیار ما قرار دهد؟ یک وکیل ملکی دارای چه تخصصی است؟ دعاوی ملکی از جمله دعاوی حقوقی و کیفری می باشد که با موضوعات املاک تنیده شده است. این دعاوی می تواند انواع مختلف داشته باشد. که اصولا در این نوع از پرونده های حقوقی، یک جرم اتفاق می افتد و یکی از طرفین عمل مجرمانه ای را در خرید و فروش ملک مد نظر دارد. برای حل و فصل مشکلات ایجاد شده می توان از تجربه ی یک وکیل ملکی بهره مند شد. از جمله تخصص وکلای ملکی می توان موارد زیر را نام برد:

 

 • الزام به فک رهن
 • سندهای ضمانتی
 • تعدیل اجاره‌بها
 • تنظیم سند رسمی‌
 • مطالبه سرقفلی
 • حق کسب و پیشه و تجارت
 • دریافت پایان کار
 • مطالبه ثمن
 • الزام به تحویل مبیع
 • خلع ید
 • خرید ملک مشارکتی
 • نگارش اوراق قضایی

 

 

 

 
 

مزایای معامله ملک به کمک وکیل

مزایای معامله ملک به کمک وکیل چیست؟ معامله ای که در حضور یک وکیل ملکی انجام می شود، ایمن بوده و احتمال بروز هرگونه مشکل بعد از معامله یا سوء استفاده های  مالی  به صفر کاهش پیدا می کند. یک وکیل ملکی به خوبی با قوانین مندرج آشنا است و می تواند در انجام معامله های مختلف توصیه های لازم را در اختیار شما قرار دهد. با دریافت مشاوره از یک وکیل ملکی دیگر به نگرانی های خود در رابطه با کلاهبرداری مختلف که در امور ملکی رخ می دهد، پایان دهید. به عنوان مثال شما می خواهید یک ویلا در شمال خریداری کنید یک وکیل ملکی همه جوانب را با دقت بررسی می کند. از جمله این که متراژ ملک کمتر از مقدار اعلامی نباشد. ویلا در گرو بانک و یا برای مهریه توقیف نشده باشد. در حریم رودخانه یا اراضی ملی نباشد و ... .

 

 

بهترین وکیل ملکی را از کجا پیدا کنم؟

آیا شما نیز در انتخاب یک وکیل ملکی مجرب و کاربلد با چالش های زیادی روبرو هستید؟ نگران نباشید. با موسسه حقوقی وکیل تلفنی دیگر به دغدغه های خود در این مورد پایان دهید.

 

ما یک تیم عالی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای سرشناس هستیم. شما می توانید با اطمینان خاطر با یکی از بهترین وکلای ملکی ما در تماس باشید و راهنمایی لازم را به دست آورید. ما مشاوره حقوقی تلفنی را برای شما فعال کرده ایم تا به راحتی بتوانید در مسائل مربوط به خرید و فروش ملک یا هر گونه دعاوی ملکی با وکلای ما در تماس باشید.

 

در حال حاضر وکلای مختلفی در حوزه ی ارائه ی مشاوره ی حقوقی فعالیت دارند. از سوی دیگر به دلیل وجود سودجویان بسیار نمی توان به هر فردی در این زمینه اعتماد کرد.  با انتخاب موسسه حقوقی وکیل تلفنی با یک کادر کاملا سرشناس از وکلای ملکی در تماس خواهید بود. ابتدا مشاوره ی لازم را به صورت تلفنی دریافت می کنید در مراحل بعدی می توانید به طور کامل پرونده ی حقوقی خود را به آنها محول کنید.

 

 

 

 

cheap Real state lawyer in north

 

 

روش های دریافت مشاوره حقوقی ملکی

جهت دریافت مشاوره حقوقی با برترین وکلای ملکی ایران می توانید به روش های زیر اقدام نمایید:

 

- مشاوره حقوقی تلفنی

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس بگیرید. سپس بر اساس موضوع، مدت زمان مشاوره و تخصص وکیل مورد نظر، حق المشاوره را واریز نموده و در کمتر از 5 دقیقه بعد با وکیل مشورت نمایید.

 

 

- مشاوره حقوقی حضوری

امروزه اکثر افراد ترجیح می دهند از مشاوره حقوقی تلفنی و یا انلاین استفاده نمایند اما با این وجود کم نیستند افرادی که هنوز هم مراجعه حضوری به دفتر وکیل را ترجیح می دهند. برای رزرو نوبت مشاوره حقوقی حضوری کافی ست موضوع و موقغیت مکانی خودتان را به واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید. پس از واریز ویزیت مشاوره حضوری، لوکیشن دفتر وکیل و زمان مشاوره برای شما ارسال می گردد.

 

 

- مشاوره حقوقی انلاین و رایگان

برای دریافت مشاوره حقوقی به صورت انلاین و بدون پرداخت هزینه کافی ست به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه و سوال خود را به صورت کامل تایپ نمایید. وکلای متخصص در حوزه مورد نظر شما سوال را بررسی و راهکارهای لازم را برای شما ارسال می کنند.

 

 

 

 

بررسی ارزان پرونده ملکی شمال به صورت آنلاین

همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد، این امر توسط ارگان حقوقی وکیل تلفنی و تیم وکلای برجسته، زبده و کاربلد آن صورت می گیرد؛ بدین ترتیب شما از طریق واتس اپ 09212242670  می‌توانید پس از تماس تلفنی با وکیل مدارک خود را برای وکیل ارسال نمایید. 

 

 

نکته: این موسسه انتخاب وکلا را با توجه به ارائه ی رزومه ی کاری آنها، به خود افراد واگذار نموده است؛ در برخی از مواقع این مشاوره ها برای متقاضیان به صورت رایگان صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

 

cheapest Telephone legal advice with real state lawyer in north

 

مزایای تماس تلفنی یا آنلاین با وکیل ملکی در شمال 

از مهمترین و اصلی ‌ترین مزایای آن می ‌توان به پرداخت هزینه‌ ی بسیار کم (که گاها نیز رایگان می باشد) اشاره نمود؛ وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در کنار دریافت کمترین هزینه وکیل ملکی در شمال کشور، اقدام به ارائه‌ ی خدمات منحصر بفرد خود نموده است؛ در این صورت افراد نه تنها کمترین هزینه‌ وکیل ملکی در شمال برای دریافت خدمات ایده آل پرداخت خواهند نمود، بلکه در کمترین زمان و همچنین در 24 ساعت شبانه روز نیز می ‌توانند به وکیل خود دسترسی داشته باشند. شما در هر کجای کشور که باشید هم می توانید از تجربه و تخصص یک وکیل آنلاین ارزان املاک در شمال کشور بهره مند شوید.

 

 

دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل ملکی

بله؛ خوشبختانه این امکان (دریافت کمترین هزینه‌ وکیل ملکی در شمال) توسط وکیل تلفنی محقق گشته است؛ شما می توانید بهترین و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته را به صورت تضمینی از بهترین وکلای ما، دریافت نمایید. لازم به ذکر است که در کنار مشاوره حقوقی تلفنی، می توانید از کلیه خدمات حقوقی نیز بهره مند گردید.

 

 

اطلاعیه: وکالت تلفنی، وکالت تضمینی، نگارش تمامی اوراق حقوقی به صورت تلفنی، بررسی پرونده‌ ها و غیره از جمله انواع خدماتی هستند که توسط این موسسه حقوقی غیر انتفاعی برای رفع نیاز متقاضیان، ارائه شده است.

متقاضیان نیز می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی ارائه ی خدمات، به سایت وکیل تلفنی مراجعه نموده و از تمامی خدمات آن مطلع گردند؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

 

 

 

 

North,s Real state lawyer,s quality of services

 

 

آیا وکیل ارزان  ملکی در شمال، کیفیت کار پایینی دارد؟

بسیاری از افراد در این اندیشه اند که کیفیت کار وکلای ارزان قیمت پایین می باشد؛ با توجه به ضرب المثل یاد شده، این موضوع دور از ذهن نخواهد بود ...

 

 • اما در نظر داشته باشید که هزینه‌ وکیل ملکی در شمال در دسته بندی هزینه های مشاوره بوده است؛ همانطور که در ابتدا به این امر اشاره شد، بسیاری از افراد در این اندیشه اند که برای دریافت خدمات ایده آل و مطلوب، باید هزینه ی گزافی را تقبل نمایند و این موضوع کاملا صحت دارد؛ اما وکیل تلفنی ضرورت این امر را نقض نموده و با توجه به برخی از عوامل مانند: اولین موسسه غیر انتفاعی حقوقی آنلاین و همچنین جمع آوری وکلای برجسته و شکم سیر با سال ها تحقیق و پژوهش، کمترین هزینه وکیل ملکی در شمال را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

 

هزینه وکیل ملکی در شمال چقدر است؟

هزینه وکیل ملکی در شمال به پارامترهای گوناگون وابسته است. به همین دلیل نمی توان یک نرخ ثابت برای ارائه ی خدمات در این حوزه مشخص کرد. متناسب با عواملی از جمله نوع پرونده، تخصص و تجربه ی وکیل  و ... تعرفه ی درخواستی متفاوت است. البته لازم است بگوییم دریافت مشاوره از یک فرد کاربلد می تواند از ایجاد بسیاری از خسارت ها جلوگیری کند. به همین دلیل نگران هزینه وکیل ملکی در شمال نباشید. در صورتی که بودجه ی کافی ندارید از تجربه یک وکیل ملکی برای  دعاوی ملکی غافل نباشید. افرادی که به دلیل هزینه های بالا از این نوع خدمات بهره مند نیستند، بدون شک گرفتار ضرور و زیان زیادی خواهند بود. شما لازم است در چهارچوب قانون به حق و حقوق خود پی ببرید و متناسب با آن عمل کنید. هر گونه ندانم کاری در یک پرونده ی حقوقی می تواند مشکلات جدی برای شما ایجاد کند.

 

به منظور اطلاع از هزینه وکیل ملکی در شمال می توانید هم اکنون با ما در تماس باشید. ما خدمات مشاوره ی حقوقی را در اختیار کاربران خود قرار داده ایم. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید ضرر و زیان را از بین ببرید. بدون شک تعرفه ی درخواستی از سوی یک وکیل تخصصی در حوزه ی امور ملکی بیشتر خواهد بود ولی ارزش آن را دارد.

 

 

 

مشاوره حقوقی ملکی 24 ساعته

وکیل آنلاین دعاوی ملکی

الزام به تنظیم سند رسمی

اثبات بیع فوری و 24 ساعته

مشاوره حقوقی اموال توقیفی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با فاصله بهترین موسسه حقوقی ایران هستید ، من با موسسات زیادی تعامل داشته ام باید بگم کیفیت خدمات از همه نظر عالی هست کیفیت بسیار بالا ،تسلط وکلای محترم و قیمت بسیار مقرون به صرفه
سلام وکالت در هر منطقه کشور بهتر است با وکلایی باشد که خود ار آن منطقه هستند وبا فرهنگ بومی آن منطقه ومشکلات اراضی آن آشنایی داشته باشند
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص موضوع وكالت ملكي در شمال توصيه مي شود با توجه به حجم بالاي أراضي بدون پلاك ثبتي در شمال كشور قبل از هرگونه معامله و طرح دعوي در اين رابطه با وكلاي مجرب و متخصص مجموعه وكيل تل مشاوره داشته و در صورت نياز تنظيم وكالتنامه نماييد در پناه حق باشيد
سلام ودرود.از ان جایی که پرونده های ملکی معمولا از حساسیت بیشتری برخوردار اند و وجود وکلایی که از یک طرف امین و زبر دست بوده و از جهت دیگر توقع حق الوکاله های سنگین نداشته باشند بسیار کم است موسسه وکیل تلفنی در این زمینه خدمات خوبی ارائه می دهد و در صورت استفاده از خدمات موسسه امکان ارتباط با بهترین وکلای شمال کشور برای شما فراهم خواهد بود.
در سایت وکیل تلفنی این موقعیت فراهم شده است که اگر شخصی در هر جای کشور نیاز به وکیل خوب و ارزان داشته باشد با سایت تماس بگیرد تا سایت به وی وکیل ی در شهر خودش معرفی کند پس به وکیل تلفنی اعتماد کنیم واز وکلای با تجربه این سایت کمک بگیریم
درود وقت شما بسیار عالی و به صرفه
سلام. داشتم به این موضوع فکر میکردم که مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی چقدر به صرفه هست خدایی. الان من ۱۵ دقیقه تلفنی از وکیلتون مشاوره گرفتم شد اگه من الان این مشاوره رو حضوری میرفتم واقعا اصلا قابل مقایسه نیست با مبلغی که پرداخت کردم.
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی.با توجه به موقعیت جغرافیایی زمین های شمال کشور و مشکلات عدیده ای که در این قسمت در خصوص املاک هست ضرورت ایجاب می کند که حتما یک وکیل که در شمال مستقر است و با محیط آشنایی کافی دارد به مسائل آن منطقه اشراف دارد وارد این مباحث شود فلذا با توجه به اینکه چنین امکانی را موسسه وکیل تلفنی با قیمت های مناسب برای شما عزیزان فراهم کرده است پس قبل از هر کاری مشاوره با وکلای متخصص را فراموش نکنید.موفق باشی.مسیح اقاداودی
سلام. داشتم به این موضوع فکر میکردم که مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی چقدر به صرفه هست خدایی. الان من ۱۵ دقیقه تلفنی از وکیلتون مشاوره گرفتم شد اگه من الان این مشاوره رو حضوری میرفتم واقعا اصلا قابل مقایسه نیست با مبلغی که پرداخت کروم.
بسیار خوب
متاسفانه انقدر کلاهبرداری زیاد شده که حتما باید با مشاوره وکلای مجرب اقدام به خرید و فروش ملک کرد
کلاً من با یه وکیل ملکی تماس گرفتم که ایشون آملی بودن. البته منم مشکل حق انتفاء داشتم توی آمل که ایشون خیلی راحت با کمترین هزینه کار منو حل کردن، خدا پدرشونو بیامرزه. دم همه بچه های وکیل تلفنی گرم باشه انشالله.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی