موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • امیرحسین خوشحال گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۲۸:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی

هزينه مشاوره حقوقي تلفني 

شاید هم اکنون نیاز فوری به مشاوره تلفنی با وکیل داشته باشید، این نیاز به همراه سیاست کاهش هزینه ها باعث شد تا نوین ترین خدمات مشاوره تلفنی را برایتان مهیا سازیم. خط تلفن هوشمندی که وجه مشاوره بر روی قبض تلفن شما محاسبه خواهد شد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

 روش اول برای اخذ مشاوره  حقوقی تلفنی با وکیل

هزینه مشاوره حقوقی مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری برای هر دقیقه 750 تومان می باشد که این مبلغ عیناً روی قبض تلفن ثابت شما می آید در این روش برای مشاوره حقوقی مستقیم با وکیل دادگستری می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099070767 تماس بگیرید و به مدت نامحدود و هزینه بسیار ارزان با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی بگیرید.

 

lawyer on phone and judge gavel beside

اخذ مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

 

 روش دوم مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

در این روش شما می توانید با انتخاب هر یک از پلن های ذیل با وکیل زیر پنج دقیقه در هر ساعت از شبانه روز مشاوره حقوقی بگیرید، برای این موضوع می توانید درخواست مشاوره حقوقی خودتان را به  شماره 021476259 یا شماره  09212242670 اعلام نمایید، زیر پنج دقیقه وکیل پایه یک دادگستری به شما مشاوره حقوقی تلفنی می دهد.

 1. برای مشاوره حقوقی برای مدت ده دقیقه می توانید صرفاً مبلغ 20000 هزار تومان به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ بنام اقای دکتر هادی توکلی پرداخت نموده و وکیل دادگستری زیر پنج الی ده دقیقه به شما زنگ می زند و به مدت ده دقیقه به شما مشاوره حقوقی می دهد.

 2. برای مشاوره حقوقی برای مدت بیست دقیقه می توانید صرفاً مبلغ 40000 هزار تومان به شماره شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ بنام اقای دکتر هادی توکلی  پرداخت نموده و وکیل دادگستری زیر پنج الی ده دقیقه به شما زنگ می زند و به مدت بیست دقیقه به شما مشاوره حقوقی می دهد.

 3. برای مشاوره حقوقی  برای مدت سی دقیقه می توانید صرفاً مبلغ 60000 هزار تومان پرداخت نموده و وکیل دادگستری زیر پنج الی ده دقیقه به شما زنگ خواهد زد و به مدت سی دقیقه به شما مشاوره حقوقی خواهد داد.

 4. برای مشاوره حقوقی به مدت یک ساعت می توانید صرفاً مبلغ صد هزار تومان پرداخت نموده و وکیل دادگستری زیر پنج الی ده دقیقه به شما زنگ می زند و به مدت یک ساعت به شما مشاوره حقوقی می دهد.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام ارائه این همه خدمات حقوقی متنوع در موسسه وکیل تلفنی حقیقتا با کمترین هزینه انجام می شود قیمتهایی که هر کس می تواند به راحتی ناچیز بودن آنها را در این اوضاع اقتصادی به راحتی درک کند
سلام و عرض ادب من از طریق کاربران قدیمی موسسه با وکیل تلفنی آشنا شدم و برای حل مشکلم با متخصصین و مشاورین مشورت کردم. بسیار دقیق و سریع با من تماس برقرار شد. هزینه مشاوره هم بسیار مناسب بود. از تیم جوان و پرانگیزه وکیل تلفنی ممنونم موفق باشید
با سلام.بسیار سپاسگزارم از موسسه خوب و عالی تون ک مشکلات حقوقی مردم را با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن حل میکنید.همچنین از وکیل خیلی دلسوز و داناخانم بهاره توکلی پور تشکر میکنم بخاطر خدمات ارزندشون‌
درود بسیار عالی ممنون
عرض سلام و ارادت خدمت همه دوستان و حقوقدانان بزرگوار ممنون أز الطاف شما و زحماتي كه در راستاي احقاق حق مردم مي كشيد اجرتون متعالي در پناه حق باشيد
با سلام خدمت همکاران مجموعه وزین وکیل تلفنی .مطلب نگارش شده در خصوص هزینه مشاوره تلفنی بسیار مفید می باشد واین مجموعه با کمترین هزینه نسبت به ارائه مشاوره تخصصی توسط وکلای مجرب اقدام می نماید
با سلام خدمت کاربران ارجمند.به واقع اگر یک بار به وکلای بیرون از موسسه مراجعه کنید و هزینه های اخذ شده توسط آنان را با هزینه های وکلای موسسه مقایسه کنید به اندک بودن هزینه های موسسه پی خواهید برد مضافا اینکه واقعا دست اندرکاران موسسه وقت خود را صرف اعتلای موسسه نموده اند و مطالبی که به رایگان ممکن است جایی نتوانید پیدا کنید را در احتیارتان به رایگان می گذارد پس موسسه را به تمامی نزدیکانتان معرفی کنید.موفق باشی.
سلام.باوتوجه به وضعیت کرونا امکاناتی که موسسه وکیل تلفنی در نظر گرفته و همچنین هزینه مشاوره بسیار عالی می باشد.

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی