موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی

هزينه مشاوره حقوقی تلفنی 

بدون شک شما هم در طول روز با چالش ها و سوالات حقوقی بسیاری مواجه می شوید که گاها حتی اسم آنها را قبلا نشنیده بودید و هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارید. از طرفی دوست ندارید با یک تصمیم و اقدام اشتباه خودتان را درگیر دادگاه و ... کنید. تصمیم می گیرید با یک وکیل یا مشاور حقوقی مشورت کنید اما در همان لحظه دسترسی به دفتر وکیل یا مشاور ندارید در این صورت تکلیف چیست؟ آیا بیخیال دریافت مشاوره می شوید و از عبارت " هر چه آید خوش آید" استفاده می کنید یا اینکه به دنبال راهی جهت ارتباط با وکیل می گردید؟ پیشنهاد ما به شما این است که از مشاوره حقوقی تلفنی موسسه حقوقی وکیل تلفنی استفاده کنید. در این صورت دیگر هیچ محدودیتی نخواهید داشت و در هر ساعت از شبانه روز و از هر نقطه کشور و یا حتی جهان می توانید با برترین وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت نمایید. کافی ست با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس بگیرید. در این مقاله سعی بر این است تا شما را با مشاوره حقوقی تلفنی شامل نحوه دریافت مشاوره تلفنی، حق المشاوره، مزایای مشاوره حقوقی تلفنی و ... آگاه سازیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی چیست؟

مشاوره حقوقی تلفنی فرصتی است که افراد می توانند با صرف هزینه اندک مشکلات خود را حل و فصل نمایند. در مشاوره حقوقی تلفنی بدون نیاز به خروج از منزل می توانید با وکیل مشورت نموده و امور حقوقی خود را با اطمینان خاطر انجام می دهید. 

 

در مشاوره حقوقی تلفنی شما با موسسه تماس گرفته و پس از اعلام موضوع و انتخاب مدت زمان مشاوره، هزینه مشاوره را واریز کرده و در کمتر از 5 دقیقه بعد با یکی از برترین وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود مشورت می کنید.

 

در کل می توان گفت ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی یکی از بزرگترین امتیازات برای افراد جامعه است به ویژه در شرایط سخت کرونایی که خروج از منزل می تواند به بهای جان ما تمام شود.

 

 

 

 

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی در مقایسه با مشاوره حضوری

 

مشاوره حقوقی تلفنی به افراد کمک می کند که بدون طی مسافت های طولانی و تحمل ترافیک شهری به خدمات حقوقی دسترسی پیدا کنند. وکیل در گفتگو تلفنی درباره مفاهیم حقوقی به خوبی با موکل خود گفتگو خواهد کرد. شفاف سازی پرونده طی تماس تلفنی انجام می شود.

 

نکته مثبت دیگری که مشاوره حقوقی تلفنی دارد آن است که هزینه انجام مشاوره بسیار به صرفه خواهد بود. افراد می توانند با آسودگی خیال از این خدمات استفاده نمایند. بعنوان مثال شما یک ساعت مشاوره حقوقی با وکیل متخصص نیاز دارید

 

مشاوره حقوقی تلفنی به افراد کمک می کند که با آمادگی بیشتری در جلسه دادرسی حضور پیدا کنند. وکیل درباره دلایل و مدارک پرونده با موکل خود گفتگو خواهد کرد. آگاهی موکل و آوردن استدلالات قوی می تواند در نتیجه پرونده اثرگذار باشد. 

 

مشاوره حقوقی تلفنی به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به رزور نوبت قبلی است. یعنی شما در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل رسمی می توانید با وکیل خود مشورت نمایید.

 

شما محدودیت زمان ندارید و بلافاصله می توانید مدت زمان مشاوره را تمدید نمایید بدون اینکه منتظر نوبت بعدی شوید. 

 

 

 

 

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی چه باید کرد؟

 موسسات حقوقی نام آشنا این اطمینان خاطر را در افراد به وجود می آورند که مشکلات حقوقی ایشان در مدت زمان کوتاه و با کمترین هزینه پیگیری خواهد شد. بطور کلی برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل 2 روش وجود دارد:

 

اول مراجعه به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی و پرداخت حق المشاوره از طریق چارت هزینه ها.

 

در دومین روش کافی ست با یکی از شماره های 09212242670 و یا 02147625900 تماس گرفته موضوع خود را اعلام نمایید بر اساس مدت زمان انتخابی خود، هزینه مشاوره را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز کرده و فیش آن را به واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید و یا اینکه با شماره 09212242670 تماس گرفته و 4 رقم آخر کارت بانکی خود را اعلام نمایید پس از استعلام مبلغ واریزی، پشتیبان سایت شما را به وکیل مورد نظر شما ارجاع می دهد.

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی با یک وکیل  مشخص 

شاید یکی از ابهامات شما این باشد که در هر تماس که بگیرید با یک وکیل جدید مشورت می کنید یا اینکه می توانید با وکیل قبلی صحبت کنید؟ در پاسخ باید گفت شما می توانید کد وکیل یا نام و نام خانوادگی او و یا شماره تماس را در مراجعات بعدی به پشتیبان سایت اعلام کرده و در هر مراجعه با وکیل قبلی مشورت نمایید. 

 

 

 

 

 

نحوه رزرو نوبت قبلی مشاوره حقوقی تلفنی

همانطور که اشاره شد موسسه حقوقی وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات حقوقی به مردم می باشد و از آنجایی که بیش از صدها وکیل در حال فعالیت هستند پس شما میتوانید بدون دریافت نوبت قبلی در هر لحظه با وکیل کاربلد در زمینه مورد نظر خود مشورت نمایید. این در حالی ست که برای دریافت مشاوره حقوقی  حضوری از وکیل  باید حداقل 24 ساعت منظر بمانید. این مدت شاید در ظاهر خیلی نباشد اما در مسائل حقوقی حتی چند دقیقه هم بسیار اهمیت دارد و بهتر است هرچه زودتر با وکیل مشورت نمایید.

 

 

عوامل موثر در میزان هزینه مشاوره حقوقی تلفنی

عوامل مختلفی در تعیین تعرفه مشاوره حقوقی اثرگذار است. تخصص وکیل از مهمترین عوامل می باشد. در موسسات حقوقی معتبر وکلا با داشتن مدرک کارشناسی ارشد و دکتری به ارائه خدمات حقوقی می پردازند.

 

زمان مکالمه در محاسبه هزینه مشاوره حقوقی تلفنی تاثیر خواهد داشت. سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی تعرفه ها را به گونه ای طراحی کرده که بتوان در مدت زمان کم و با صرف هزینه اندک از نظرات کارشناس حقوقی بهره مند شد.

 

 

ایا امکان تمدید مدت زمان مشاوره تلفنی وجود دارد؟

بله. شما می توانید مدت زمان مشاوره خود را تمدید نمایید. به عنوان مثال شما در ابتدا یک مشاوره 10 دقیقه ای خریداری می کنید اما متوجه می شوید که بهتر است زمان بیشتری با وکیل صحبت کنید پس می توانید با پشتبان سایت تماس گرفته و هماهنگی لازم برای تمدید مشاوره تلفنی را انجام دهید. 

 

 

مشاوره حقوقی حضوری 
مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن 
لزوم مشاوره با وکیل 
هزینه وکیل و مشاوره 
درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. متاسفانه هزینه تماس. با مشاوره. اینا خیلی بالاست چه بهتر اول. با تماس گیرنده. ها. صحبت کرد اگر کار واجب و حیاتی است. تماس بگیرند
سلام ارائه این همه خدمات حقوقی متنوع در موسسه وکیل تلفنی حقیقتا با کمترین هزینه انجام می شود قیمتهایی که هر کس می تواند به راحتی ناچیز بودن آنها را در این اوضاع اقتصادی به راحتی درک کند
سلام و عرض ادب من از طریق کاربران قدیمی موسسه با وکیل تلفنی آشنا شدم و برای حل مشکلم با متخصصین و مشاورین مشورت کردم. بسیار دقیق و سریع با من تماس برقرار شد. هزینه مشاوره هم بسیار مناسب بود. از تیم جوان و پرانگیزه وکیل تلفنی ممنونم موفق باشید
با سلام.بسیار سپاسگزارم از موسسه خوب و عالی تون ک مشکلات حقوقی مردم را با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن حل میکنید.همچنین از وکیل خیلی دلسوز و داناخانم بهاره توکلی پور تشکر میکنم بخاطر خدمات ارزندشون‌
درود بسیار عالی ممنون
عرض سلام و ارادت خدمت همه دوستان و حقوقدانان بزرگوار ممنون أز الطاف شما و زحماتي كه در راستاي احقاق حق مردم مي كشيد اجرتون متعالي در پناه حق باشيد
با سلام خدمت همکاران مجموعه وزین وکیل تلفنی .مطلب نگارش شده در خصوص هزینه مشاوره تلفنی بسیار مفید می باشد واین مجموعه با کمترین هزینه نسبت به ارائه مشاوره تخصصی توسط وکلای مجرب اقدام می نماید
با سلام خدمت کاربران ارجمند.به واقع اگر یک بار به وکلای بیرون از موسسه مراجعه کنید و هزینه های اخذ شده توسط آنان را با هزینه های وکلای موسسه مقایسه کنید به اندک بودن هزینه های موسسه پی خواهید برد مضافا اینکه واقعا دست اندرکاران موسسه وقت خود را صرف اعتلای موسسه نموده اند و مطالبی که به رایگان ممکن است جایی نتوانید پیدا کنید را در احتیارتان به رایگان می گذارد پس موسسه را به تمامی نزدیکانتان معرفی کنید.موفق باشی.
سلام.باوتوجه به وضعیت کرونا امکاناتی که موسسه وکیل تلفنی در نظر گرفته و همچنین هزینه مشاوره بسیار عالی می باشد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی