موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه چشم

مشاوره حقوقی دیه چشم

برای شروع مشاوره حقوقی دیه چشم ابتدا بهتر است بدانیم دیه چیست و به چه عضو هایی دیه تعلق می گیرد؟ در قانون مجازات اسلامی بخشی به عنوان دیات وجود دارد و مشاوره حقوقی دیه چشم نیز یکی از عناوین نگاشته شده در آن است. دیه در قانون به این عنوان مطرح شده است، مالی که در شرع مقدار آن تعیین گشته است، به سبب جنایت عمدی یا غیر عمدی بر عضو یا نفس شرع مالی را مشخص کرده است که از آن به عنوان دیه یاد می شود. ممکن است مقدار دیه در برخی موارد در قانون مشخص نشده باشد که در این صورت طبق نظر کارشناس با توجه به کیفیت و دیگر موارد مقدار آن باید مشخص گردد.

 

eye injury money

محاسبه فوری دیه پلک و چشم تنها با یک تماس تلفنی با وکیل پزشکی قانونی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"محاسبه فوری و دقیق دیه چشم، نیاز به آگاهی و تخصص حقوقی بالایی دارد، دیه عمل چشم و خطای در آن و یا دیه فوری نابینایی توسط وکلای پزشکی قانونی ما قابل محاسبه است، محاسبه آنلاین و دقیق دیه چشم، موضوعی بسیار بسیار حساس است و بهتر است آن را با یک کارشناس در میان بگذارید؛ دیه چشم می بایست فوراً و با توجه به کیفیت و مقدار آسیب محاسبه گردد؛ برای تماس تلفنی با وکلای پزشکی قانونی ما و محاسبه دقیق و فوری دیه چشم بر اساس فاکتور های آن، کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید تا مقدمات تماس با این وکلا فراهم گردد"

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه چشم چیست؟

 

fastest way to get eye damage money

سریع ترین راه گرفتن دیه چشم

 

بهترین راه و سریعترین راه دریافت دیه چشم در مشاوره حقوقی دیه چشم پزشک قانونی است، پزشک قانونی یکی از مرجع هایی است که مسئولیت رسیدگی به دیات را بر عهده دارد. اگر مقدار دیه در قانون مشخص شده باشد پزشک قانونی با بررسی کامل جزئیات مقدار آن را اعلام می کند و اگر مقدار دیه در قانون مشخص نشده باشد در اینصورت طبق نظر کارشناس پزشکی قانونی مقداری برای آن تعیین خواهد کرد، برای مثال اگر در اسید پاشی، قرنیه چشم فرد دچار مشکل شود قانون در این باره مقداری را مشخص نکرده است و در این مورد باید به نظر کارشناس اتکا کرد. برای شروع باید به یکی مراجع قضایی مراجعه نمود.

در مشاوره حقوقی دیه چشم برای معیوب کردن و در آوردن چشم های نا بینا نیز دیه در نظر گرفته شده است، دیه ی چشم نابینا یک ششم از دیه ی کامل است. دیه ی پلک نیز وجود دارد که شرایط آن در قانون مجازات اسلامی مشخص گردیده است ولی اگر کسی چشم و پلک را در یک بار از بین ببرد به موجب هر آسیب دو دیه ی جدا باید بپردازد.

 

چگونه از کسی که اعسار دارد دیه چشم دریافت کنیم؟

ذمه ی مرتکب جنایت، با پرداخت دیه مبرا می گردد و نه به جز آن، منظور از ذمه چیزی است که مسئولیت آن بر عهده ی مرتکب است. در مشاوره حقوقی دیه چشم نیز اینگونه است مرتکب باید دیه را پرداخت کند تا مسئولیت از او برداشته شود. دیه ی جنایت انجام شده بر عضو و یا نفس به هر صورت عمدی یا غیر عمدی بر عهده ی خود فرد مرتکب است.

در موارد مربوط به جنایات و همانطور در مشاوره حقوقی دیه چشم، فرد مرتکب ممکن است اعسار را در دادگاه مطرح کند، البته پذیرش اعسار بستگی به مدارک و نظر دادگاه دارد، اما پرداخت دیه از کسی که معسر است به صورت قسط بندی خواهد بود. در اینصورت دادگاه تاریخ های مشخصی را معین می کند و فرد مرتکب مجبور است به طور مرتب در تاریخ های مذکور قسط را بپردازد تا به طور کامل بری (رفع) شود.

 

مشاوره حقوقی برای گرفتن دیه چشم چقدر موثر می باشد؟