موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه چشم

مشاوره حقوقی دیه چشم

برای شروع مشاوره حقوقی دیه چشم ابتدا بهتر است بدانیم دیه چیست و به چه عضو هایی دیه تعلق می گیرد؟ در قانون مجازات اسلامی بخشی به عنوان دیات وجود دارد و مشاوره حقوقی دیه چشم نیز یکی از عناوین نگاشته شده در آن است. دیه در قانون به این عنوان مطرح شده است، مالی که در شرع مقدار آن تعیین گشته است، به سبب جنایت عمدی یا غیر عمدی بر عضو یا نفس شرع مالی را مشخص کرده است که از آن به عنوان دیه یاد می شود. ممکن است مقدار دیه در برخی موارد در قانون مشخص نشده باشد که در این صورت طبق نظر کارشناس با توجه به کیفیت و دیگر موارد مقدار آن باید مشخص گردد.

 

eye injury money

محاسبه فوری دیه پلک و چشم تنها با یک تماس تلفنی با وکیل پزشکی قانونی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه چشم چیست؟

 

fastest way to get eye damage money

سریع ترین راه گرفتن دیه چشم

 

بهترین راه و سریعترین راه دریافت دیه چشم در مشاوره حقوقی دیه چشم پزشک قانونی است، پزشک قانونی یکی از مرجع هایی است که مسئولیت رسیدگی به دیات را بر عهده دارد. اگر مقدار دیه در قانون مشخص شده باشد پزشک قانونی با بررسی کامل جزئیات مقدار آن را اعلام می کند و اگر مقدار دیه در قانون مشخص نشده باشد در اینصورت طبق نظر کارشناس پزشکی قانونی مقداری برای آن تعیین خواهد کرد، برای مثال اگر در اسید پاشی، قرنیه چشم فرد دچار مشکل شود قانون در این باره مقداری را مشخص نکرده است و در این مورد باید به نظر کارشناس اتکا کرد. برای شروع باید به یکی مراجع قضایی مراجعه نمود.

در مشاوره حقوقی دیه چشم برای معیوب کردن و در آوردن چشم های نا بینا نیز دیه در نظر گرفته شده است، دیه ی چشم نابینا یک ششم از دیه ی کامل است. دیه ی پلک نیز وجود دارد که شرایط آن در قانون مجازات اسلامی مشخص گردیده است ولی اگر کسی چشم و پلک را در یک بار از بین ببرد به موجب هر آسیب دو دیه ی جدا باید بپردازد.

 

چگونه از کسی که اعسار دارد دیه چشم دریافت کنیم؟

ذمه ی مرتکب جنایت، با پرداخت دیه مبرا می گردد و نه به جز آن، منظور از ذمه چیزی است که مسئولیت آن بر عهده ی مرتکب است. در مشاوره حقوقی دیه چشم نیز اینگونه است مرتکب باید دیه را پرداخت کند تا مسئولیت از او برداشته شود. دیه ی جنایت انجام شده بر عضو و یا نفس به هر صورت عمدی یا غیر عمدی بر عهده ی خود فرد مرتکب است.

در موارد مربوط به جنایات و همانطور در مشاوره حقوقی دیه چشم، فرد مرتکب ممکن است اعسار را در دادگاه مطرح کند، البته پذیرش اعسار بستگی به مدارک و نظر دادگاه دارد، اما پرداخت دیه از کسی که معسر است به صورت قسط بندی خواهد بود. در اینصورت دادگاه تاریخ های مشخصی را معین می کند و فرد مرتکب مجبور است به طور مرتب در تاریخ های مذکور قسط را بپردازد تا به طور کامل بری (رفع) شود.

 

مشاوره حقوقی برای گرفتن دیه چشم چقدر موثر می باشد؟

 

insolvency to pay eye damage cost

مشاوره حقوقی دیه نابینایی و آسیب چشمی

 

مشاوره حقوقی در هر امری موجب می شود تا حق فرد ضایع نگردد، در مشاوره حقوقی دیه چشم مشورت تلفنی با وکیل متخصص بسیار ضروری و حیاتی است و این به دلیل حساس بودن این امر است؛ مشاوره حقوقی برای گرفتن دیه چشم بسیار ثمر بخش است.

قانون برای پرداخت دیه مدتی را نیز در نظر گرفته است، در عمد یک سال قمری، شبه عمد دو سال و خطای محض سه سال، در این مدت ها با توجه به نوع ارتکاب جرم، فرد خاطی باید اقدام به پرداخت دیه ی مشخص شده نماید.

مشاوره حقوقی دیه چشم از طریق تلفن هوشمند شما در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

معیار محاسبه مبلغ دیه چشم چیست و چگونه این مبلغ ممکن است متفاوت باشد؟

معیار محاسبه دیه در مشاوره حقوقی دیه چشم مقدار آسیب است، این مبلغ با توجه به نوع آسیب ممکن است متفاوت باشد، برای مثال آسیب کامل به چشم بینا و چشم نابینا با هم متفاوت است. برای محاسبه ی مقدار دیه ی چشم می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین نیز اقدام کنید.  

در مشاوره حقوقی دیه چشم خارج نمودن دو چشم به طور کامل و یا از بین بردن دو چشم با توانایی بینایی دیه ی کامل دارد، اگر یکی از چشم ها به طور کامل خارج شود و یا از بین رود در اثر عمل مرتکب نصف دیه باید پرداخت شود. مشاوره حقوقی دیه چشم بیان می دارد که اگر فردی در غیر از جنایت عمدی یک چشم خود را از دست داده باشد و حال مرتکب موجب شود تا تنها چشم سالم او نیز از بین برود باید دیه کامل را بپردازد، برای مثال : اگر فرد در جنایتی یک چشم خود را از دست داده باشد و برای آن قبلاً دیه گرفته باشد در جنایت جدید نسبت به تنها چشم سالم او فرد مرتکب محکوم به پرداخت نصف دیه ی کامل می شود.

دیه چشم چپ سالم و دیه چشم راست سالم با هم یکسان است، همانطور که گفته شد اگر هر دو چشم دچار آسیب شود دیه هر دو چشم برابر با دیه ی کامل است. دیه عمدی چشم و خسارت ناشی از کوری به عنوان یک ذمه در نظر گرفته می شود که متهم باید آن را بپردازد؛ دیه کوری اگر یک برای یک چشم باشد نصف دیه ی کامل قابل پرداخت خواهد بود.

 

بهترین ارگان برای محاسبه دقیق دیه چشم با بررسی فاکتور های پزشکی قانونی در سال جاری:

 

lawyer of eye damages blood money

وکیل وصول فوری دیه چشم

 

مقدار دیه به دلیل مشخص بودن آن در قانون قابل محاسبه است، بهترین ارگان برای محاسبه دقیق دیه چشم نهاد و یا سازمانی است که از روند کاری پزشک قانونی آگاه است، وکیل تلفنی یکی از ارگان هایی است که صلاحیت محاسبه ی دیه ی چشم را دارد.

در وکیل تلفنی انواع مشاوره ها برای کمک به افراد صورت می گیرد، می توانید پرسش و پاسخ فوری حقوقی و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته انجام دهید.

 

رویکرد قانون در مقابل حاملگی ناخواسته و سقط جنین

بهترین راه گرفتن دیه در سال 1399-1400

گرفتن دیه بکارت از دوست پسر

مجازات پسرانی که با دختران به بهانه ازدواج سکس می کنند 

داشتن فیلم و ویس خیانت همسر

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

وفق مواد 587 الی 591 قانون مجازات اسلامی دیه چشم مشخص شده است و هرگاه وارد کننده صدمه در محکمه محکوم شود باید وفق این مواد دیه را پرداخت نماید و تعیین کننده صدمه وارده پزشکی قانونی است. مگر اینکه محکوم علیه نتواند یکدفعه دیه را پرداخت نماید که در صورت اثبات اعسار خود در دادگاه و پذیرش این مورد از سوی دادگاه حکم به پرداخت اقساطی دیه صادر می شود بعنوان مثال دیه از بین بردن دو چشم بینا یک دیه کامل و دیه از بین بردن یک چشم سالم نصف دیه کامل است و دیه از بین بردن چشمی که بینایی ندارد یک ششم دیه کامل است. یا از بین بردن چشم بینای کسی که فقط یک چشم سالم دارد و چشم دیگرش نابینای مادرزادی است دیه کامل دارد.
سلام. وقت بخیر.با توجه به تفاوت مقادیر دیه در اعضای متفاوت بدن مبحث دیه بسیار حساس و با اهمیت میباشد.دیه و ارش تعاریف مختلفی در قانون دارند که براساس آن میزان دیه پرداختی مشخص خواهد شد. با وکیل تلفنی میتوانید احتساب دیه را به راحتی به ما بسپارید
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، انجام یک مشاوره خوب و بموقع می‌تواند از مشکلات عدیده پیشگیری نماید که این مهم در موسسه وکیل تلفنی با ساختار حقوقی مناسب فراهم شده است لطفا پیشگیری قبل از درمان را سر لوحه کار خود قرار دهیم، قطعا سبب آرامش بیشتر و هزینه کمتر خواهد بود اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
درود بر شما از اینکه صبورانه زحمت میکشین تا مطالب با کیفیت بالا برای آگاهی حقوقی افراد جامعه تهیه کتید تشکر میکنم واقعا از مطالبتون استفاده میکنم و ب پاس زحمات شبانه روزیتون کلمه کلمه میخونم و هر روز منتظرم تا مطالب جدید ارائه بشه جای شکر داره که سایت وکیل تلفنی تاسیس شده تا نیاز های حقوقی افراد جامعه رو با بهترین کیفیت و تعرفه ی بسیار پایین پاسخ بده ارزوی توفیق دارم براتون
عرض سلام و وقت بخیر خدمت ادمین و تیم مدیریتی قوی موسسه وکیل تلفنی . بسیاری از مردم از طریق سایت و اطلاعات منتشره شما مشکلاتشان را حل میکنند . خسته نباشید به شما عزیزان .
با سلام و عرض احترام در پرونده های کیفری هر دو طرف پرونده یعنی متهم و بزه دیده، دارای حقوق بنیادین و مهمی هستند که نه تنها در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران صراحتا پیش بینی شده اند بلکه در قانون احترام به آزادیهای مشروع و حفظ حقوق شهروندی و نیز قانون آیین دادرسی کیفری مورد تاکید قرار گرفته اند؛ مهمترین این حقوق، حق داشتن وکیل در کلیه مراحل تحقیق،تعقیب و رسیدگی است؛ بنابراین موکدا توصیه می شود که برای جلوگیری از تضییع حقوق خود قبل از هر اقدامی،با یک وکیل خبره در امر، مبادرت به اخذ مشاوره و عقد قرارداد نمایید؛ این حق بقدری حائز اهمیت است که حتی در شرایط خاص خود مرجع قضایی می بایست نسبت به تعیین وکیل تسخیری برای متهم اقدام نماید؛ بنابراین تحت هیچ شرایطی خود را از خدمات بسیار حیاتی که یک وکیل می تواند به شما ارائه دهد محروم نکنید؛ دقت داشته باشید که وکیلی که از متهم دفاع می کند، به دنبال تضییع حقوق بزه دیده نیست بلکه به دنبال این است که رسیدگی در شرایط برابر صورت پذیرد و حسب مورد شرایط تبرئه متهم را در چارچوب قانون فراهم کند یا در صورت محرز بودن جرم که شرایط برای تبرئه متهم مهیا نیست و متهم به موجب قانون مستوجب تحمل کیفر است، شرایط را به گونه ای پیش ببرد که هم حقوق بنیادین موکل(متهم) حفظ شود و هم با استفاده از ظرفیت های قانونی، بار تحمل کیفر و آثار مجازات های اصلی،تکمیلی و تبعی جرم را تا حد ممکن به نفع متهم تعدیل کند؛ پس تاکید می شود که هم بزه دیده و هم متهم هر دو باید از خدمات وکیل بهره مند گردند. به خود می بالیم که می توانیم پرچمدار بسط عدالت و احقاق حقوق قانونی هموطنان عزیزمان باشیم.
با سلام و سپاسگزاری از شما جهت راه اندازی بسیار کاربردی این موسسه حقوقی که باعث اجتناب و جلوگیری از بروز اختلافات ناشی از جهل به قوانین می گردد. امید است این حرکت ارزشی و مقدس همچنان به فعالیت خود ادامه دهد و دستان یاریگر مردم جامعه باشد. انشاءالله
با سلام و سپاسگزاری از شما جهت راه اندازی بسیار کاربردی این موسسه حقوقی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، دیه اعضای جفتی مثل چشم معمولا هر کدام نصف دیه کامل و باهم به اندازه دیه کامل میباشد و در رابطه با چشم آثار و احکام خاصی در قانون دیات وجود دارد که با بهرمندی از خدمات موسسه وکیل تلفنی قابل دریافت میباشد، اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
با سلام و عرض ادب،با توجه به تخصصی بودن مبحث دیات و حالتهای مختلف محاسبه بر حسب میزان و شدت آسیب و همچنین تفاوت دیه اندامهای مختلف بدن توصیه‌میگردد کاربران عزیز جهت کسب آگاهی با وکلای خبره و متخصص در این زمینه مشورت نمایند.وکیل تلفنی با همکاری وکلای مجرب و با امکان دسترسی ۲۴ ساعته و به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به کاربران عزیز می باشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام خسته نباشید بسیاری از اوقات ناآگاهی از قانون و تهدید های افراد عهدی باعث ایجاد اضطراب و نگرانی فراوان برای خانواده ها میشود. و در مقابل دسترسی به وکلا و مشاورین به صورت غیرحضوری و با پرداخت هزینه های معقول تقریبا سخت و دشوار است اما از زمانی که با وکیل تلفنی آشنا شدم برای هر مساله ای که به نوعی به قانون مربوط است مشاوره میگیرم و با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب به پاسخ سوالاتم‌میرسم و دیگر نگرانی و اضطرابی برای خودم و یا حتی خانواده ام ایجاد نخواهد شد.
با سلام و درود خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی که با گذاشتن مطالب حقوقی در مورد مشکلات حقوقی در بالا بردن آگاهی مردم کمک می کنند و ما می توانیم احساس کنیم که همیشه یک وکیل کنار مان هست وبه راحتی می توانیم تنها با یک تماس پاسخ سوالات خود را از جمله میزان دیگه ی جراحات مختلف را بپرسیم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی