موسسه وکیل تلفنی

  • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه چشم

مشاوره حقوقی دیه چشم

برای شروع مشاوره حقوقی دیه چشم ابتدا بهتر است بدانیم دیه چیست و به چه عضو هایی دیه تعلق می گیرد؟ در قانون مجازات اسلامی بخشی به عنوان دیات وجود دارد و مشاوره حقوقی دیه چشم نیز یکی از عناوین نگاشته شده در آن است. دیه در قانون به این عنوان مطرح شده است، مالی که در شرع مقدار آن تعیین گشته است، به سبب جنایت عمدی یا غیر عمدی بر عضو یا نفس شرع مالی را مشخص کرده است که از آن به عنوان دیه یاد می شود. ممکن است مقدار دیه در برخی موارد در قانون مشخص نشده باشد که در این صورت طبق نظر کارشناس با توجه به کیفیت و دیگر موارد مقدار آن باید مشخص گردد.

 

eye injury money

محاسبه فوری دیه پلک و چشم تنها با یک تماس تلفنی با وکیل پزشکی قانونی

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"محاسبه فوری و دقیق دیه چشم، نیاز به آگاهی و تخصص حقوقی بالایی دارد، دیه عمل چشم و خطای در آن و یا دیه فوری نابینایی توسط وکلای پزشکی قانونی ما قابل محاسبه است، محاسبه آنلاین و دقیق دیه چشم، موضوعی بسیار بسیار حساس است و بهتر است آن را با یک کارشناس در میان بگذارید؛ دیه چشم می بایست فوراً و با توجه به کیفیت و مقدار آسیب محاسبه گردد؛ برای تماس تلفنی با وکلای پزشکی قانونی ما و محاسبه دقیق و فوری دیه چشم بر اساس فاکتور های آن، کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید تا مقدمات تماس با این وکلا فراهم گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه چشم چیست؟

 

fastest way to get eye damage money

سریع ترین راه گرفتن دیه چشم

 

بهترین راه و سریعترین راه دریافت دیه چشم در مشاوره حقوقی دیه چشم پزشک قانونی است، پزشک قانونی یکی از مرجع هایی است که مسئولیت رسیدگی به دیات را بر عهده دارد. اگر مقدار دیه در قانون مشخص شده باشد پزشک قانونی با بررسی کامل جزئیات مقدار آن را اعلام می کند و اگر مقدار دیه در قانون مشخص نشده باشد در اینصورت طبق نظر کارشناس پزشکی قانونی مقداری برای آن تعیین خواهد کرد، برای مثال اگر در اسید پاشی، قرنیه چشم فرد دچار مشکل شود قانون در این باره مقداری را مشخص نکرده است و در این مورد باید به نظر کارشناس اتکا کرد. برای شروع باید به یکی مراجع قضایی مراجعه نمود.

در مشاوره حقوقی دیه چشم برای معیوب کردن و در آوردن چشم های نا بینا نیز دیه در نظر گرفته شده است، دیه ی چشم نابینا یک ششم از دیه ی کامل است. دیه ی پلک نیز وجود دارد که شرایط آن در قانون مجازات اسلامی مشخص گردیده است ولی اگر کسی چشم و پلک را در یک بار از بین ببرد به موجب هر آسیب دو دیه ی جدا باید بپردازد.

 

چگونه از کسی که اعسار دارد دیه چشم دریافت کنیم؟

ذمه ی مرتکب جنایت، با پرداخت دیه مبرا می گردد و نه به جز آن، منظور از ذمه چیزی است که مسئولیت آن بر عهده ی مرتکب است. در مشاوره حقوقی دیه چشم نیز اینگونه است مرتکب باید دیه را پرداخت کند تا مسئولیت از او برداشته شود. دیه ی جنایت انجام شده بر عضو و یا نفس به هر صورت عمدی یا غیر عمدی بر عهده ی خود فرد مرتکب است.

در موارد مربوط به جنایات و همانطور در مشاوره حقوقی دیه چشم، فرد مرتکب ممکن است اعسار را در دادگاه مطرح کند، البته پذیرش اعسار بستگی به مدارک و نظر دادگاه دارد، اما پرداخت دیه از کسی که معسر است به صورت قسط بندی خواهد بود. در اینصورت دادگاه تاریخ های مشخصی را معین می کند و فرد مرتکب مجبور است به طور مرتب در تاریخ های مذکور قسط را بپردازد تا به طور کامل بری (رفع) شود.

 

مشاوره حقوقی برای گرفتن دیه چشم چقدر موثر می باشد؟

 

insolvency to pay eye damage cost

مشاوره حقوقی دیه نابینایی و آسیب چشمی

 

مشاوره حقوقی در هر امری موجب می شود تا حق فرد ضایع نگردد، در مشاوره حقوقی دیه چشم مشورت تلفنی با وکیل متخصص بسیار ضروری و حیاتی است و این به دلیل حساس بودن این امر است؛ مشاوره حقوقی برای گرفتن دیه چشم بسیار ثمر بخش است.

قانون برای پرداخت دیه مدتی را نیز در نظر گرفته است، در عمد یک سال قمری، شبه عمد دو سال و خطای محض سه سال، در این مدت ها با توجه به نوع ارتکاب جرم، فرد خاطی باید اقدام به پرداخت دیه ی مشخص شده نماید.

مشاوره حقوقی دیه چشم از طریق تلفن هوشمند شما در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است.

 

معیار محاسبه مبلغ دیه چشم چیست و چگونه این مبلغ ممکن است متفاوت باشد؟

معیار محاسبه دیه در مشاوره حقوقی دیه چشم مقدار آسیب است، این مبلغ با توجه به نوع آسیب ممکن است متفاوت باشد، برای مثال آسیب کامل به چشم بینا و چشم نابینا با هم متفاوت است. برای محاسبه ی مقدار دیه ی چشم می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین نیز اقدام کنید.  

در مشاوره حقوقی دیه چشم خارج نمودن دو چشم به طور کامل و یا از بین بردن دو چشم با توانایی بینایی دیه ی کامل دارد، اگر یکی از چشم ها به طور کامل خارج شود و یا از بین رود در اثر عمل مرتکب نصف دیه باید پرداخت شود. مشاوره حقوقی دیه چشم بیان می دارد که اگر فردی در غیر از جنایت عمدی یک چشم خود را از دست داده باشد و حال مرتکب موجب شود تا تنها چشم سالم او نیز از بین برود باید دیه کامل را بپردازد، برای مثال : اگر فرد در جنایتی یک چشم خود را از دست داده باشد و برای آن قبلاً دیه گرفته باشد در جنایت جدید نسبت به تنها چشم سالم او فرد مرتکب محکوم به پرداخت نصف دیه ی کامل می شود.

دیه چشم چپ سالم و دیه چشم راست سالم با هم یکسان است، همانطور که گفته شد اگر هر دو چشم دچار آسیب شود دیه هر دو چشم برابر با دیه ی کامل است. دیه عمدی چشم و خسارت ناشی از کوری به عنوان یک ذمه در نظر گرفته می شود که متهم باید آن را بپردازد؛ دیه کوری اگر یک برای یک چشم باشد نصف دیه ی کامل قابل پرداخت خواهد بود.

 

بهترین ارگان برای محاسبه دقیق دیه چشم با بررسی فاکتور های پزشکی قانونی در سال جاری:

 

lawyer of eye damages blood money

وکیل وصول فوری دیه چشم

 

مقدار دیه به دلیل مشخص بودن آن در قانون قابل محاسبه است، بهترین ارگان برای محاسبه دقیق دیه چشم نهاد و یا سازمانی است که از روند کاری پزشک قانونی آگاه است، وکیل تلفنی یکی از ارگان هایی است که صلاحیت محاسبه ی دیه ی چشم را دارد.

در وکیل تلفنی انواع مشاوره ها برای کمک به افراد صورت می گیرد، می توانید پرسش و پاسخ فوری حقوقی و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته انجام دهید.

 

موارد مشابه زیر را مطالعه نموده تا در مواجه با مشکلات حقوقی با آگاهی اقدام کنید

رویکرد قانون در مقابل حاملگی ناخواسته و سقط جنین

بهترین راه گرفتن دیه در سال 1399-1400

گرفتن دیه بکارت از دوست پسر

مجازات پسرانی که با دختران به بهانه ازدواج سکس می کنند 

داشتن فیلم و ویس خیانت همسر

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی