موسسه وکیل تلفنی

  • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
  • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین

مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین

حصول درآمد کلان آن هم بدون دردسر، یک رویای فریبنده و جذاب برای همگان است؛ خوشبختانه یکی از این راه ها برای شما از طریق ماین کردن بیت کوین اتفاق می افتد؛ اما همیشه همه چیز به خوبی و خوشی پیش نمی رود، چراکه مردم فراموش می کنند که باید برای امورات مهم خود از قبیل ماین کردن بیت کوین، قرارداد منعقد کنند یا اگر هم منعقد می کنند به درستی آن را انجام نمی دهند؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی با گام برداشتن در راستای تعالی فرهنگ حقوقی ارزهای دیجیتال در ایران، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی در خصوص این موارد نموده است؛ حال قبل از اینکه به ادامه مباحث بپردازیم، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

اورژانس 24 ساعته ارز دیجیتال (معرفی خدمات آنلاین ارز دیجیتال موسسه حقوقی وکیل تلفنی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از راه های حصول سرمایه کلان و بی دردسر برای شما، ماین کردن بیت کوین می باشد که باید توأم با انعقاد قرارداد آن صورت بگیرد تا به جای منفعت، اسباب ضرر نشود؛ چقدر از انعقاد قرارداد بیت کوین می دانید؟ آیا می دانید که دراین قرارداد باید چه مفادی را درج کنید؟ آیا قبلاً این قرارداد را منعقد کرده بودید اما جواب نداده است؟ اگر علاوه بر این سوالات، ابهاماتی دیگری نیز ذهن شما را به خود مشغول نموده است، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به وکلای متخصص ارزهای دیجیتال ما متصل شده و راهکار هایی تضمینی ایشان را به بهایی اندک، دریافت نمایید"

 

 

قرارداد بیت کوین چیست و به چه منظور بسته می شود؟

 

bitcoin contracts conception

وکیل آنلاین ناظر بر قرارداد بیت کوین 

 

در واقع هنگامی که تریدر ها تصمیم به خرید ارز دیجیتال می گیرند و فروشنده ها مجبور می شوند تا ارزهای رمزنگاری شده خود را به قیمت روز به فروش برسانند در ذهن خریدار، هزاران ای کاش، شکل می گیرد که ای کاش میشد با فروشنده در یک قیمت تعیین شده به توافق می رسیدیم و این قیمت ثبت، در یک جایی ثبت می شد تا با وجود افزایش قیمت بیت کوین آن را به همان قیمت تعیین شده خریداری نماییم؛  بنابراین طرفین به دلیل وجود این ای کاش ها، میان خود یک قرارداد آتی یا قرارداد آینده تنظیم می کنند و در یک زمان خاصی به خرید و فروش یک دارایی با قیمت تعیین شده متعهد می شوند که به این نوع قرارداد ها، قرارداد بیت کوین گفته می شود.

لیکن شایسته است پیش از ورود به این بازار ها با ابعاد قانونی آن آشنا شوید و قبل از انعقاد قرارداد وسط وکیل قراردادهای بیت کوین مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین دریافت کنید؛ زیرا کسب مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین یکی از الزامات منعقد نمودن اینگونه قراردادها است.