موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین

مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین

حصول درآمد کلان آن هم بدون دردسر، یک رویای فریبنده و جذاب برای همگان است؛ خوشبختانه یکی از این راه ها برای شما از طریق ماین کردن بیت کوین اتفاق می افتد؛ اما همیشه همه چیز به خوبی و خوشی پیش نمی رود، چراکه مردم فراموش می کنند که باید برای امورات مهم خود از قبیل ماین کردن بیت کوین، قرارداد منعقد کنند یا اگر هم منعقد می کنند به درستی آن را انجام نمی دهند؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی با گام برداشتن در راستای تعالی فرهنگ حقوقی ارزهای دیجیتال در ایران، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی در خصوص این موارد نموده است؛ حال قبل از اینکه به ادامه مباحث بپردازیم، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

اورژانس 24 ساعته ارز دیجیتال (معرفی خدمات آنلاین ارز دیجیتال موسسه حقوقی وکیل تلفنی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از راه های حصول سرمایه کلان و بی دردسر برای شما، ماین کردن بیت کوین می باشد که باید توأم با انعقاد قرارداد آن صورت بگیرد تا به جای منفعت، اسباب ضرر نشود؛ چقدر از انعقاد قرارداد بیت کوین می دانید؟ آیا می دانید که دراین قرارداد باید چه مفادی را درج کنید؟ آیا قبلاً این قرارداد را منعقد کرده بودید اما جواب نداده است؟ اگر علاوه بر این سوالات، ابهاماتی دیگری نیز ذهن شما را به خود مشغول نموده است، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به وکلای متخصص ارزهای دیجیتال ما متصل شده و راهکار هایی تضمینی ایشان را به بهایی اندک، دریافت نمایید"

 

 

قرارداد بیت کوین چیست و به چه منظور بسته می شود؟

 

bitcoin contracts conception

وکیل آنلاین ناظر بر قرارداد بیت کوین 

 

در واقع هنگامی که تریدر ها تصمیم به خرید ارز دیجیتال می گیرند و فروشنده ها مجبور می شوند تا ارزهای رمزنگاری شده خود را به قیمت روز به فروش برسانند در ذهن خریدار، هزاران ای کاش، شکل می گیرد که ای کاش میشد با فروشنده در یک قیمت تعیین شده به توافق می رسیدیم و این قیمت ثبت، در یک جایی ثبت می شد تا با وجود افزایش قیمت بیت کوین آن را به همان قیمت تعیین شده خریداری نماییم؛  بنابراین طرفین به دلیل وجود این ای کاش ها، میان خود یک قرارداد آتی یا قرارداد آینده تنظیم می کنند و در یک زمان خاصی به خرید و فروش یک دارایی با قیمت تعیین شده متعهد می شوند که به این نوع قرارداد ها، قرارداد بیت کوین گفته می شود.

لیکن شایسته است پیش از ورود به این بازار ها با ابعاد قانونی آن آشنا شوید و قبل از انعقاد قرارداد وسط وکیل قراردادهای بیت کوین مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین دریافت کنید؛ زیرا کسب مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین یکی از الزامات منعقد نمودن اینگونه قراردادها است.

 

هشدار: توجه داشته باشید که انعقاد یک قرارداد بیت کوین شوخی بردار نیست و در این قرارداد ها باید به شدت محتاط بود؛ بنابراین دریافت مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین از وکیل قرارداد های بیت کوین در انعقاد این قرارداد نه تنها یک نیاز بوده، بلکه یک امری ضروری محسوب می شود؛ چراکه شما با دریافت مشاوره حقوقی به روش های مختلف تلفنی یا آنلاین در قرارداد های بیت کوین، از تمام ابعاد قانونی بیت کوین آگاه می شوید.

 

وکیل ارز دیجیتال کیست و چرا باید قبل از انعقاد یک قرارداد بیت کوین با او مشاوره داشته باشیم؟

وکیل ارز دیجیتال کسی است که با ارائه مشاوره حقوقی در زمینه احقاق حقتان نسبت به هرگونه عدم وفای به عهد و همچنین کلاهبرداری های بیت کوین، شما را راهنمایی می کند و در صورت اقامه دعوا و دادرسی در این زمینه با کمک وی به نتیجه مطلوب تان خواهید رسید؛ چنانچه از وکیل ارز دیجیتال در انعقاد قرارداد بیت کوین مشاوره دریافت نکنید، مسلماً از تبعات حقوقی آینده یک ارز دیجیتال نیز آگاه نبوده و ممکن است شاهد اتفاقات مالی ناگواری باشید که قابل جبران نخواهند بود.

شما برای انعقاد فوری و آنلاین یک قرارداد بیت کوین ارزان و تضمینی، می توانید از وکیل ارز دیجیتال موسسه وکیل تلفنی کمک بگیرید و از وی آموزش نوشتن قرارداد بیت کوین را به صورت 24 ساعته و طی یک تماس تلفنی یا آنلاین، آموزش ببینید.

 

اشتباهات رایج در تنظیم قرارداد بیت کوین چیست و چگونه از آن ها بپرهیزیم؟

 

typical mistakes on bitcoin contracts

تنظیم آنلاین قرارداد بیت کوین تضمینی و 24 ساعته

 

معمولاً اشتباهات رایجی در تنظیم این قرارداد رخ می دهند که بسیاری از افراد نسبت به آن ها کاملاً بی توجه اند، رایج ترین آن ها به شرح زیر اند:

 

 1. عدم استفاده صحیح از دفتر سفارشات: چنانچه از دفتر سفارشات به صورت صحیح استفاده کنید، مواردی از قبیل سطح فروش برای کسب سود و سطح ضرر برای زیان کمتر را شناسایی کنید و در دفتر سفارشات خود به صورت صحیح آنها را ذکر نمایید، سود بیشتری حاصل می کنید و دچار مشکل در قراردادهای خود نمی شوید.

 

 1. احساساتی بودن تنظیم قراردادهای بیت کوین: اگر به دنبال کسب سود و حصول سرمایه کلان هستید از غلیان احساسات خود جلوگیری نمایید و محافظه کارانه در این راه گام بردارید.

 

 1. پیگیری ارزهای سقوط کرده نسبت به قیمت بیت کوین: چنانچه ارز های شما نسبت به قیمت بیت کوین سقوط کرد آن را پیگیری نکنید زیرا ارزی که سقوط می کند، به احتمال قوی افزایش پیدا نمی کند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم از طریق اورژانس ارز دیجیتال 24 ساعته می توانید از وکیل ارز دیجیتال، مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین دریافت نمایید.

 

چگونه یک قرارداد بیت کوین حرفه ای و آینده دار تنظیم کنیم؟

یک قرارداد بیت کوین حرفه ای و آینده دار بسته به نوع قرارداد بیت کوین متفاوت است و انعقاد هر قرارداد بیت کوین روش جداگانه ای دارد، شایان ذکر است، متن هر قرارداد تنظیمی می بایست مطابق با شرایط طرفین قرارداد باشد و بستگی دارد آن شخص، چه شرایطی را در قرارداد شما می خواهد لحاظ کند تا نسبت به همان شرایط مزبور، قرارداد بیت کوین تنظیم شود.

بنا به دلیل فوق، مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین با یک وکیل ارز دیجیتال لازم است و تنها یک وکیل ارز دیجیتال می تواند یک قرارداد بیت کوین حرفه ای و آینده دار، را برای شما تنظیم کند، البته شما می توانید وکیل خود باشید و از وکیل ارز دیجیتال ما تنها آموزش نوشتن قرارداد بیت کوین را به صورت تلفنی یا آنلاین دریافت کنید.

 

مزایای مشاوره قرارداد ارز دیجیتال با وکیل متخصص ارز دیجیتال چیست؟