موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین

مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین

حصول درآمد کلان آن هم بدون دردسر، یک رویای فریبنده و جذاب برای همگان است؛ خوشبختانه یکی از این راه ها برای شما از طریق ماین کردن بیت کوین اتفاق می افتد؛ اما همیشه همه چیز به خوبی و خوشی پیش نمی رود، چراکه مردم فراموش می کنند که باید برای امورات مهم خود از قبیل ماین کردن بیت کوین، قرارداد منعقد کنند یا اگر هم منعقد می کنند به درستی آن را انجام نمی دهند؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی با گام برداشتن در راستای تعالی فرهنگ حقوقی ارزهای دیجیتال در ایران، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی در خصوص این موارد نموده است؛ حال قبل از اینکه به ادامه مباحث بپردازیم، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

اورژانس 24 ساعته ارز دیجیتال (معرفی خدمات آنلاین ارز دیجیتال موسسه حقوقی وکیل تلفنی)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

قرارداد بیت کوین چیست و به چه منظور بسته می شود؟

 

bitcoin contracts conception

وکیل آنلاین ناظر بر قرارداد بیت کوین 

 

در واقع هنگامی که تریدر ها تصمیم به خرید ارز دیجیتال می گیرند و فروشنده ها مجبور می شوند تا ارزهای رمزنگاری شده خود را به قیمت روز به فروش برسانند در ذهن خریدار، هزاران ای کاش، شکل می گیرد که ای کاش میشد با فروشنده در یک قیمت تعیین شده به توافق می رسیدیم و این قیمت ثبت، در یک جایی ثبت می شد تا با وجود افزایش قیمت بیت کوین آن را به همان قیمت تعیین شده خریداری نماییم؛  بنابراین طرفین به دلیل وجود این ای کاش ها، میان خود یک قرارداد آتی یا قرارداد آینده تنظیم می کنند و در یک زمان خاصی به خرید و فروش یک دارایی با قیمت تعیین شده متعهد می شوند که به این نوع قرارداد ها، قرارداد بیت کوین گفته می شود.

لیکن شایسته است پیش از ورود به این بازار ها با ابعاد قانونی آن آشنا شوید و قبل از انعقاد قرارداد وسط وکیل قراردادهای بیت کوین مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین دریافت کنید؛ زیرا کسب مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین یکی از الزامات منعقد نمودن اینگونه قراردادها است.

 

هشدار: توجه داشته باشید که انعقاد یک قرارداد بیت کوین شوخی بردار نیست و در این قرارداد ها باید به شدت محتاط بود؛ بنابراین دریافت مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین از وکیل قرارداد های بیت کوین در انعقاد این قرارداد نه تنها یک نیاز بوده، بلکه یک امری ضروری محسوب می شود؛ چراکه شما با دریافت مشاوره حقوقی به روش های مختلف تلفنی یا آنلاین در قرارداد های بیت کوین، از تمام ابعاد قانونی بیت کوین آگاه می شوید.

 

وکیل ارز دیجیتال کیست و چرا باید قبل از انعقاد یک قرارداد بیت کوین با او مشاوره داشته باشیم؟

وکیل ارز دیجیتال کسی است که با ارائه مشاوره حقوقی در زمینه احقاق حقتان نسبت به هرگونه عدم وفای به عهد و همچنین کلاهبرداری های بیت کوین، شما را راهنمایی می کند و در صورت اقامه دعوا و دادرسی در این زمینه با کمک وی به نتیجه مطلوب تان خواهید رسید؛ چنانچه از وکیل ارز دیجیتال در انعقاد قرارداد بیت کوین مشاوره دریافت نکنید، مسلماً از تبعات حقوقی آینده یک ارز دیجیتال نیز آگاه نبوده و ممکن است شاهد اتفاقات مالی ناگواری باشید که قابل جبران نخواهند بود.

شما برای انعقاد فوری و آنلاین یک قرارداد بیت کوین ارزان و تضمینی، می توانید از وکیل ارز دیجیتال موسسه وکیل تلفنی کمک بگیرید و از وی آموزش نوشتن قرارداد بیت کوین را به صورت 24 ساعته و طی یک تماس تلفنی یا آنلاین، آموزش ببینید.

 

اشتباهات رایج در تنظیم قرارداد بیت کوین چیست و چگونه از آن ها بپرهیزیم؟

 

typical mistakes on bitcoin contracts

تنظیم آنلاین قرارداد بیت کوین تضمینی و 24 ساعته

 

معمولاً اشتباهات رایجی در تنظیم این قرارداد رخ می دهند که بسیاری از افراد نسبت به آن ها کاملاً بی توجه اند، رایج ترین آن ها به شرح زیر اند:

 

 1. عدم استفاده صحیح از دفتر سفارشات: چنانچه از دفتر سفارشات به صورت صحیح استفاده کنید، مواردی از قبیل سطح فروش برای کسب سود و سطح ضرر برای زیان کمتر را شناسایی کنید و در دفتر سفارشات خود به صورت صحیح آنها را ذکر نمایید، سود بیشتری حاصل می کنید و دچار مشکل در قراردادهای خود نمی شوید.

 

 1. احساساتی بودن تنظیم قراردادهای بیت کوین: اگر به دنبال کسب سود و حصول سرمایه کلان هستید از غلیان احساسات خود جلوگیری نمایید و محافظه کارانه در این راه گام بردارید.

 

 1. پیگیری ارزهای سقوط کرده نسبت به قیمت بیت کوین: چنانچه ارز های شما نسبت به قیمت بیت کوین سقوط کرد آن را پیگیری نکنید زیرا ارزی که سقوط می کند، به احتمال قوی افزایش پیدا نمی کند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم از طریق اورژانس ارز دیجیتال 24 ساعته می توانید از وکیل ارز دیجیتال، مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین دریافت نمایید.

 

چگونه یک قرارداد بیت کوین حرفه ای و آینده دار تنظیم کنیم؟

یک قرارداد بیت کوین حرفه ای و آینده دار بسته به نوع قرارداد بیت کوین متفاوت است و انعقاد هر قرارداد بیت کوین روش جداگانه ای دارد، شایان ذکر است، متن هر قرارداد تنظیمی می بایست مطابق با شرایط طرفین قرارداد باشد و بستگی دارد آن شخص، چه شرایطی را در قرارداد شما می خواهد لحاظ کند تا نسبت به همان شرایط مزبور، قرارداد بیت کوین تنظیم شود.

بنا به دلیل فوق، مشاوره حقوقی در قرارداد های بیت کوین با یک وکیل ارز دیجیتال لازم است و تنها یک وکیل ارز دیجیتال می تواند یک قرارداد بیت کوین حرفه ای و آینده دار، را برای شما تنظیم کند، البته شما می توانید وکیل خود باشید و از وکیل ارز دیجیتال ما تنها آموزش نوشتن قرارداد بیت کوین را به صورت تلفنی یا آنلاین دریافت کنید.

 

مزایای مشاوره قرارداد ارز دیجیتال با وکیل متخصص ارز دیجیتال چیست؟

 

Benefits of legal advice for bitcoin contract

مشاوره آنلاین ارز دیجیتال با متخصص آنلاین ارز های دیجیتال

 

 • اولین و مهمترین مزایای مشاوره قرارداد ارز دیجیتال با وکیل متخصص ارز دیجیتال، پیشگیری و جلوگیری از بروز اتفاقات آینده است.

 

 • دومین مزایای آن مشخص نمودن تکالیف میان شما و طرف مقابلتان است، همچنین باعث ایجاد عدالت میان طرفین می شود و در این زمینه حق هیچ یک از طرفین قرارداد زائل نمی گردد.

 

 • سومین مزیت این است که تبادلات ارز دیجیتال به نحو احسن انجام می شود و شما با دریافت مشاوره حقوقی آنلاین به راحتی از قوانین مدونه آگاهی های لازم را به دست می آورید.

 

 • مزیت دیگر اطمینان از دانش وکیل و امانت داری وی نسبت به اطلاعات حقوقی شما است.

 

اورژانس 24 ساعته قراردادهای ارز دیجیتال کجاست و چگونه می توان به آن دسترسی داشت؟

اورژانس 24 ساعته قرارداد های ارز دیجیتال در موسسه وکیل تلفنی با ارائه  مشاوره حقوقی تلفنی آماده خدمت رسانی به شما می باشد، همچنین شما می توانید از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی پرسش های خود را نزد وکیل ارز دیجیتال مطرح و مشاوره حقوقی در قراردادهای بیت کوین دریافت کنید.

 

agency of bitcoin contracts

اورژانس 24 ساعته قراردادهای بیت کوین

 

 

کدام ارز دیجیتال؟؟؟

کسب و کار اینترنتی راهی بهتر از بورس

مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

حل مشکلات حفظ اسرار تجاری

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام تحلیل های حقوقی از رمز ارزها با توسل به قواعد فقهی و حقوقی ،نشان دهنده غنای فقه و حقوق ایران در رابطه با مسائل مستحدثه می باشد.
سلام و عرض ادب و احترام خدکت کلیه پرسنل شریف موسسه وکیل تلفنی و البته وکلای با دانش و شریف آن . وظیفه اخلاقی خود میدانم که از این حجم از تلاش و اطلاع رسانی های جامع و کامل و متعدد و روزانه شما تشکر کنم . بنده و سایر دوستان به صورت روزانه از سایت جذاب شما دیدن میکنیم و مطالب متعددی را مثل یک کلاس درس می آموزیم . ممنون از شما .
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
باسلام بیت کوین نوعی از ارز دیجیتال است که افراد امروزه با ورود به این بازار دنبال کسب سود بیشتر هستند البته بهتراست که قبل از ورود یه این حرفه اطلاعات کافی کسب کرد و نیز قرارداد مناسب با آن را منعقد کرد قرارداد نیز بسته به شرایط دوطرف و شرایط بازار متفاوت خواهد بود
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام وکیل ارز دیجیتال کسی است که با ارائه مشاوره حقوقی در زمینه احقاق حقتان نسبت به هرگونه عدم وفای به عهد و همچنین کلاهبرداری های بیت کوین، شما را راهنمایی می کند و در صورت اقامه دعوا و دادرسی در این زمینه با کمک وی به نتیجه مطلوب تان خواهید رسید؛ چنانچه از وکیل ارز دیجیتال در انعقاد قرارداد بیت کوین مشاوره دریافت نکنید، مسلماً از تبعات حقوقی آینده یک ارز دیجیتال نیز آگاه نبوده و ممکن است شاهد اتفاقات مالی ناگواری باشید که قابل جبران نخواهند بود.
مطلب آموزنده و جدیدی بود. در دوره ای که عده ای با تردید از فعالیت‌های بیت کوین سخن می‌گویند همین که مجموعه حقوقی شما به این صراحت و مسلط به قوانین در تلاش است تا از حقوق طرفین قرارداد بیت کوین حمایت کند یعنی مشروعیت این نوع فعالیت و قانونی بودن آن. .مجموعه فعال وکیل تلفنی موفق باشید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی