موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

تجدید نظر در دعوای اصلاحات ارضی

تجدید نظر در دعوای اصلاحات ارضی

برای اینکه درمورد این موضوع توضیح دهیم، ابتدا باید بدانیم معنی اصلاحات ارضی چیست؟ یکی از مهمترین تصمیماتی که درمورد زمین های روستایی و کشاورزی درزمان محمد رضا پهلوی گرفته شد، اصلاحات ارضی بود؛ یعنی با این تصمیم، روابط بین ارباب و رعیتی تمام شد و هر کس می توانست بر اساس این تقسیمات بر روی زمین های خود یا دیگری بر حسب حق زارعانه کار کند؛ پس با این راهکار زمین های روستایی بین کشاورزان تقسیم شد؛ با ما همراه باشید تا این مورد را به کل بررسی نموده و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص تجدید نظر در مورد آن را بست دهیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

اعتبار سند اصلاحات ارضی

 

revisioning in land reform

اورژانس اصلاحات ارزی 24 ساعته و فوری

 

 

با توجه به این که در زمان تقسیم زمین های کشاورزی بین روستاییان و مالکان زمین، سندی رسمی به نام آنان به ثبت نرسیده بود، بنا به پیشنهاد وزارت دادگستری، وزارت کشاورزی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و به استناد ماده ی قانونی، صدور سند مالکیت اراضی مشمول اصلاحات ارضی در روستاها و شهر ها طبق مواد زیر الزامی شد:

 • ماده (1): سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مکلف است، اجرای قانون صدور اسناد مالکیت اراضی مشمول اصلاحات ارضی در روستاها و شهرهای مشمول را طبق روش تصمیم گرفته شده جهت اطلاع عموم آگهی نماید.

 • ماده (2): ثبت اسناد محل مکلف است با گرفتن درخواست کتبی و اسناد رسمی مالکیت متقاضی، نسبت به صدور سند مالکیت اقدام کند؛ اسنادی که توسط ثبت اسناد صادر می شود صد درصد معتبر است.

 

شرایطی که برای صدور سند باید در نظر گرفت چیست؟

 1. اگر ملک تحدید حدود شده باشد، عملیات ثبتی به نام صاحب سند رسمی ادامه یافته و سند مالکیت صادر خواهد شد.

 2. اگر ملکی باشد که مالک آن مشخص نباشد و پرونده ی ثبتی نداشته باشد یا تجدید حدود نشده، مطابق ماده 144 قانون ثبت عدم حضور مالک ملک، مانع تحدید حدود نمی شود و دراین صورت تحدید حدود با معرفی مجاور یا معتمدین و مطلعین محل انجام می گیرد.

 

موسسه ی سایت وکیل تلفنی، با داشتن هزار وکیل مجرب به صورت شبانه روز می تواند به ملت عزیزمان در جای جای کشور خدمت رسانی کند، اگر در مورد اعتبار سند اصلاحات ارضی سوالی داشتید، حتماً با سایت وکیل تلفنی تماس تلفنی برقرار نموده و در رفع مشکلات حقوقی خود از وکلای ما در این سایت کمک بگیرید.

 

اثبات مالکیت با سند اصلاحات ارضی

 

ownership proof with land reform revision

اثبات مالکیت آنلاین و فوری تنها با سند اصلاحات ارزی

 

در واقع طبق تعریف، مالک کسی است که سند ملکی به نام او به ثبت رسیده و یا ملک طبق مقرراتی به صورت قولنامه ای یا مبایعه نامه به وی منتقل شده باشد.

کسی  که سند مالکیت اصلاحات ارضی در دست دارد نشان دهنده ی این است که وی مالک ملک است، با داشتن این سند نیازی به طرح دعوی اثبات مالکیت نیست.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک

 

 

در مورد املاک و اراضی که ثبت نشده، در صورت دعوای اثبات مالکیت و نداشتن سند رسمی باید کسی که ادعای ماکیت دارد، مدارک زیر را داشته باشد تا دعوای وی مورد استماع قرار دهد:

 

وجود قرارداد کتبی یا شفاهی ـ اثبات اعتبار قرارداد

قرارداد نامه یا قولنامه به منزله ی سند عادی هستند و کسی که سند رسمی  ندارد، می تواند با استناد به این اسناد عادی که به صورت قرار کتبی یا شفاهی است مالکیت خود را اثبات کند، خواهان باید در نظر داشته باشد که خوانده می تواند با ایراد به اعتبار سند عادی از دعوا دفاع کند؛ بنابراین، خواهان باید اعتبار قرارداد را با توجه به شهادت شهود، تحقیق محلی، جمع کردن استشهادیه ی محلی که نشان دهنده ی مالکیت اسبق وی بر روی زمین است اثبات کند.

برای اثبات مالکیت با سند اصلاحات ارضی، نیاز به حقوقدان دارید تا در این زمینه به شما اطلاع رسانی کند، سایت وکیل تلفنی مفتخر است، با داشتن وکلای متخصص در زمینه ی همه ی مسائل حقوقی به کسانی که مشکل دارند یاری برساند، شما می توانید با یک تماس با سایت وکیل تلفنی از حقوق دانان ما مشاوره بگیرید.

 

شورای اصلاحات ارضی چیست؟

براساس ماده ی 7 قانون اصلاحی اصلاحات ارضی: «شورای اصلاحات ارضی به ریاست وزیر کشاورزی و عضویت 5 نفر از صاحب منصبان مزارع کشاورزی که دارای حداقل سمت مدیر کل یا مدیر عامل باشند تشکیل می شود».

 

وظایف شورای اصلاحات ارضی چیست؟

 

the council of land reform

وکیل آنلاین اصلاحات ارزی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

مرجع تشخیص مشمولیت معامله در نقل و انتقال املاک همان شورای اصلاحات ارضی است، تعیین روش کلی و تهیه ی برنامه، آیین نامه های لازم و نظارت در حسن اجرای وظایفی که در قانون اصلاحات ارضی پیش بینی شده است، چنانچه اشتباهی در تنظیم سند زارعین رخ داده باشد، شورای اصلاحات ارضی رأی به اصلاح، اقاله یا ابطال سند خواهد داد.

با وجود اختلاف ها و ابهامات زیاد در زمینه ی اصلاحات ارضی، اختیار رسیدگی به پرونده ها به وسیله ی رئیس سازمان امور اراضی به رئیس سازمان جهاد کشاورزی فرستاده می شود.

 

اعضای شورای اصلاحات ارضی عبارتند از:

 1. رئیس سازمان امور اراضی.

 2. معاون سازماندهی و توسعه ی سازمان اموراراضی.

 3. مدیر کل ساماندهی و تعیین تکلیف اراضی سازمان اموراراضی.

 4. مدیر کل امور حقوقی سازمان اموراراضی.

 5. یک نفر صاحب منصب وزارت جهاد کشاورزی با حداقل مقام مدیر کل.

 

به موجب ماده ی 38 آیین نامه ی اصلاحات ارضی: «شورای اصلاحات ارضی می تواند تمام یا بخشی از اختیارات خود را به 5 نفر از کارمندان واجد شرایط در استان بسپارد؛ در حال حاضر شورای اصلاحات ارضی هر استان در مدیریت امور اراضی آن  استان مستقر بوده و به ریاست رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، با عضویت 4 نفر از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان تشکیل می شود».

اگر در مورد وظایف شورای اصلاحات ارضی سوالی داشتید، می توانید با مشاوران حقوقی و وکلای متخصص سایت وکیل تلفنی، تماس بگیرید و پاسخ سوال خود را از این وکلای با تجربه و آگاه بپرسید، مطمئن باشید، سایت وکیل تلفنی با داشتن وکلای متخصص بهترین راه کار را به شما ارائه می دهند.

 

مستثنیات قانون اصلاحات ارضی

 

exceptions of land reform law

بنگاه آنلاین اصلاحات ارزی 24 ساعته

 

در اصلاحات ارضی مستثنیاتی وجود دارد که مانع تقسیم اراضی می شود و در مالکیت مالک اولیه باقی می ماند، این موارد به شرح زیر اند:

 1. بناها و تاسیسات واقع در زمین های مشمول قانون اصلاحات ارضی که مربوط به کارهای زراعی نیست، مثل: خانه های شخصی و مسکونی مالک، مدارس، درمانگاه ها، قهوه خانه ها، دکان، کاروان سرا، آسیاب، کارخانه و نظایر آن.

 2. مراتع.

 3.  چمن، چمنزار و چاه.

 4. کلیه ی زمین های کشاورزی که به صورت مکانیزه و بدون دخالت زارع بهره برداری می شود و تا زمانی که به همین ترتیب مورد استفاده قرار می گیرد جزو مستثنیات قانون اصلاحات ارضی می شود.

 5. باغهای میوه، چای و قلمستان هایی که عرصه و اعیان آن متعلق به مالک می باشد، با حقابه ی آن به مالکیت مالک خواهد ماند.

نکته: زمین هایی مشمول قانون اصلاحات ارضی هستند که بهره دهی آن بین مالک و زارع بر اساس قرارداد نامه منعقد شده باشد.

 

در صورتی که شخصی املاک پراکنده بیش از شش دانگ داشته باشد، می تواند حداکثر تا مقدار شش دانگ برای خود نگه دارد و مازاد آن را به زارعین منتقل نماید.

کشاورزان و زارعان میهن عزیز ما حق دارند تا درباره ی قوانین و مستثنیات آن، اطلاعاتی داشته باشند تا بهتر بتوانند برحقوق خود واقف شوند؛ بنابراین، بهتر است دراین موارد با یک مشاور حقوقی و وکیل متخصص، با قیمت مناسب مشورت کنند، موسسه ی سایت وکیل تلفنی ما، با داشتن وکلای متخصص می توانند در موضوعات مختلف حقوقی به شما عزیزان بهترین راهکار را آموزش دهند، پس با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید.

 

نحوه ی انتقال سند اصلاحات ارضی

 

way to transfer the document in land reform revision

انتقال آنلاین اسناد اصلاحات ارزی 24 ساعته

 

با توجه به ماده ی 18: « آنچه که با توجه به قانون اصلاحات ارضی تقسیم و به اشخاص انتقال داده می شود به نام انتقال گیرنده، سند انتقال صادر و به مالک جدید تحویل داده می شود و زمین منتقل شده به عنوان وثیقه وصول اقساط، در رهن وزارت کشاورزی گذارده خواهد شد.»

ماده ی 19: « هر گونه معامله هایی نسبت به اراضی واگذار شده که منجر به تجزیه ی آن اراضی به قطعات کوچک تر از حداقلی که از طرف وزارت کشاورزی برای هر منطقه تعیین می شود، ممنوع و باطل است، اگر زارع فوت کند و وراث نتوانند برای اداره ی ملک توافق کنند؛ می توانند، سهم خود را با رعایت قسمت اول این ماده به زارع دیگری بفروشند در این صورت پرداخت بقیه ی اقساط به عهده ی خریدار جدید است هر زارع تا دو برابر حد اقل تعیین شده از اراضی آن ده خریداری نماید.»

 

نقل و انتقال زمین های تقسیم شده توسط شورا با رعایت شرایط زیر لازم الاجراست:

 1. انجام معاملات منجر به تغییر کاربری اراضی کشاورزی نشود.

 2. انجام معاملات نباید باعث تخلف ازحدود مالکیت تعیین شده توسط وزارت کشاورزی گردد.

 3. هر نوع تفکیک و تبدیل اراضی کشاورزی یا دارای قابلیت کشاورزی یا باغات در خارج از محدوده قانونی شهر ها، بر اساس آیین نامه ای خواهد بود که به پیشنهاد وزارت کشاورزی به تصویب هیأت وزیران می رسد.

 

مشاوران حقوقی موسسه ی وکیل تلفنی، در هر ساعتی از روز که شما تماس بگیرید، یا با وکیل آنلاین ما ارتباط برقرار کنید با کمال میل حاضر به پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند، این سایت با داشتن بیش از هزار وکیل حاذق و توانا به صورت شبانه روز در خدمت گزاری آماده ی ارائه ی راهنمایی و مشاوره هستند.

 

 

وکیل آنلاین عقد مزارعه فوری و تضمینی

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

دعاوی مربوط به اراضی علی الخصوص اصلاحات اراضی از جمله امور تخصصی بوده ک افراد میتونن با گرفتن مشاوره و خدمات حقوقی از موسسه وکیل تلفنی اون رو به خوبی انجام بدن
با سلام؛ زمین هایی که در آنها اصلاحات ارضی صورت گرفته است طبق قانون اصلاحات ارضی در سال 42 می باشد. بدین گونه که مامورین کشاورزی برای تعیین حدود زمین ها می آمدند و با یک پرس و جو ساده زمین هایی که بر روی آنها کشاورزی انجام می شد را بنام زارع آن می زدند و بدیگونه زارع مالک زمین می شد و برای کسی که در این خصوص اعتراضی داشت درخواست خود را به هیات تجدیدنظر که مرکب از 5 نفر می باشند ارائه می دادند و تصمصیم نهایی اتخاذ می شد. بنظر می رسد که در صورت تضییع حقوق مالکین می شود از طریق دادگاه موضوع را پیگیری نمود و رای به نفع خود اخذ نمود
از آنجایی که مطالب مربوط به زمین های زراعی امروزه کمتر به چشم میخوره از اینکه شما به این مورد توجه کردید و پاسخ بسیاری از سوالات در مورد اینگونه پرونده هارا در اختیار گذاشتید بسیار ممنونم. پدربزرگ من یک زمین زراعی به ارث گذاشته و مطالعه مطالب فوق باعث شد با شرایط و قوانین مربوط به این زمینها بیشتر آشنا بشیم. همچنین از وکلای موسسه وکیل تلفنی ممنونم که در تمامی ساعات روز حتی ایام تعطیل پاسخگو بودند. موفق باشید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
از توضیحات جامع و کاملتون بسیار استفاده کردیم عااالی بود توصیه میکنم دوستان برای کلیه موضوعات حقوقی از مشاوره حقوقی با وکلای مجرب وکیل تلفنی استفاده کنن تا درصد خطا و صرف هزینه ی مجدد به صفر برسه ،در رابطه با سرقفلی و تخلیه به لحاظ تخریب(تجدید بنا) ممنون میشم پست تهیه کنید
با سلام.با توجه به آمار بسیا بالای پرونده های حقوقی در سطح کشور اگر مردم در ابتدای هر معامله ای با وکیل مشورت کنند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد و وکیل تلفنی این امکان را برای همه آسان نموده است.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام خسته نباشید من به شدت نیاز به مشاوره داشتم که با خوندن این مطلب ک صحبت با وکیل شما مشکلم حل شد. تشکر
سلام متاسفانه علیرغم تذکرات مکرر بازهم اغلاط انشایی، املایی، چاپی، در این نوع از مقالات قابل مشاهده است برای نمونه قسمتی از متن فوق را عینا می آورم :بعد از اصلاحات ارضی یک عده از مالکانی که بر زمین های خود کار نمی کردند، تصمیم گرفتند تا زمین های کشاورزی خود را در قبال دریافت قسمتی از محصول یا پول نقد به زارع همان روستا محول کنند تا با بستن قرارداد بین مالک و زارع حق ریشه داشته باشند؛ یعنی بتوانند سالیان متوالی بر سر زمین های مالک کار کنند، پاراگراف بالا در سدد بیان این موضوع ساده بوده که با قرارداد بین مالک و زارع پس از سالیانی از شروع کارکرد ،زارع مالک حق زارعانه می شود اما مطلب هم به صورت غلط وهم نامفهوم وپیچیده در آمده است.دکتر محمد ابراهیم داود آبادی فراهانی در خدمت شماست09124518650
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر مقاله بسیار مفید وکاربردی برای کاربران گرامی می باشد زیرا موضوع اصلاحات ارضی واعتراض به آرا آن از موضوعات تخصصی بوده ودر این مقاله با نکات کاربردی ومفیدی که در خصوص موضوع اصلاحات ارضی وآرا آن داده می شود می توان لایحه ودادخواست مربوطه را به خوبی تنظیم نمود اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده ارائه مشاوره در این خصوص هستم
با سلام دعاوی مربوط به حوزه اراضی به خصوص بحث اصلاحات ارضی بسیار مهم هستند . بدون شک تدوین مطلبی جامع و کامل از این حوزه با وجود قوانین و مقررات پراکنده آن امری حائز اهمیت می باشد که بسیار مفید است با تشکر
با سلام. ممنون از این موسسه بابت زحماتی که میکشن و بیست و چهار ساعته خدمات میدن، بنده هر ساعتی که تماس گرفتم فوری تونستم ارتباط بگیرم با وکلای موسسه. امیدوارم خدمات با همین کیفیت و سرعت همیشه ادامه داشته باشه واقعا ممنونم
با سلام خدمت کاربران عزیز. اقدامات حقوقی یا کیفری پیچیدگی هدی خاص خود را خواهند داشت و عدم تسلط بر آنها می تواند تبعات جبران ناپذیری را برای صاحب پرونده اعم خواهان و خوانده و یا شاکی یا مشتکی عنه داشته باشد بنابراین قبل از هر اقدام حقوقی و یا کیفری بهتر است بر قوانین موجود تسلط داشت و یا اقدام به اخذ وکیل و مشاوره قبل از ورود به پرونده را داشته باشیم تا راه برای ما هموار و هموارتر گردد.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
سلام. دعاوی که موضوع بر سر اراضی کشاورزی و اصلاح سند و تفکیک و.. این موضوعات هست واقعا هم نیاز به تخصص هست و هم نیاز به تجربه. چیزی که من دارم میبینم مشاورین حقوقی شما تلفیقی از هم تجربه هستند و هم تخصص. پس میشه به سایت وکیل تلفنی و تمامی مشاورین حقوقی آن اعتماد کرد. موید و پیروز باشید انشاالله

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی