موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وظایف وکیل طلاق چیست؟

وظایف وکیل طلاق چیست؟

در جامعه امروزی که آمار مشکلات خانوادگی بسیار زیاد شده است کمک گرفتن از یک وکیل و داشتن وکیل خانوادگی اهمیت زیادی پیدا کرده است. وظایف وکیل طلاق در صورتی که به درستی اجرا شوند می‌تواند کمک زیادی در حل شدن بسیاری از پرونده‌های طلاق کند. در ادامه با وکیل طلاق و مشاوره حقوقی طلاق بیشتر شما را آشنا می‌کنیم.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

اهمیت کمک گرفتن از وکیل طلاق

در چند دهه اخیر آمار طلاق بسیار زیاد شده است هر چند این مسئله مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است اما اطلاع داشتن از این موضوع اهمیت بسیاری دارد. نحوه دریافت مهریه، حق حضانت فرزند، دریافت نفقه و ... همه از موارد بسیار مهم در این زمینه هستند. شناخت وظایف وکیل طلاق قبل از انتخاب وکیل می‌تواند در تصمیم افراد تاثیر زیادی بگذارد. به همین دلیل است که موفقیت در یک پرونده طلاق به کمک یک وکیل متخصص بسیار اهمیت دارد. وکیل پایه یک دادگستری به شما در گرفتن تصمیم درست کمک می‌کند. موسسه حقوقی وکیل تلفنی با ارائه بهترین خدمات حقوقی به مراجعین خود، در حل مسائل حقوقی زیادی اثرگذار بوده است.

وکیل خانواده خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

همه ما کم و بیش اطلاعاتی درباره برخی از مسائل حقوقی داریم اما در مواجهه با رویدادهای حقوقی نمی‌توانیم به درستی عمل کنیم به همین دلیل است که کمک گرفتن از یک متخصص یا وکیل پایه یک دادگستری اهمیت زیادی پیدا می‌کند. احتمالا می‌دانید طلاق از  آن دسته مشکلات اجتماعی است که درچند دهه اخیر بسیار گسترش پیدا کرده است به همین دلیل باید با وظایف وکیل طلاق آشنا باشید. تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. اما یک وکیل خانواده خوب و یک وکیل طلاق باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ مهم‌ترین و اصلی‌ترین ويژگی یک مشاوره حقوقی طلاق بدون شک دانش و تجربه کافی است به همین دلیل باید یک شخص با تجربه و با دانش را انتخاب کنید. موسسه حقوقی وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی رایگان می‌تواند در این زمینه به شما کمک کنند.

وظایف وکیل طلاق

وکیل خانواده متخصص چه وظایفی دارد؟

احتمالا با وظایف وکیل طلاق آشنا هستید در نتیجه می‌دانید که طلاق تنها یکی از تخصص‌های وکیل خانواده است. وکلای خانواده در حوزه‌های مختلفی از جمله نکاح، مهریه، حضانت فرزند و ... نقش دارند و گرفتن حکم طلاق تنها یکی از وظایف این وکلا است. عدم آشنایی با مسائل حقوقی می‌تواند مشکلات بسیاری را برای شما ایجاد کند به همین دلیل بهتر است قبل از وارد شدن به این پرونده‌ها از یک وکیل متخصص کمک بگیرید. وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه دعاوی حقوقی خانواده فعالیت می‌کند می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. موسسه وکیل تلفنی با ارائه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین به صورت شبانه روزی بهترین موسسه حقوقی برای کمک گرفتن از یک وکیل طلاق است.

وکیل طلاق و وظایف آن

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظایف وکیل طلاق، ارائه مشاوره حقوقی به زوج یا زوجه است. این مشاوره می‌تواند در تصمیم‌گیری طرفین بسیار نقش داشته باشد. دومین وظیفه یک وکیل طلاق شرکت در جلسات دادگاه است. در بسیاری از مواقع طرفین تمایلی برای شرکت در دادگاه ندارند به همین دلیل با ارائه یک وکالتنامه به وکیل می‌توانند از حضور وکیل در دادگاه استفاده کنند. سومین وظیفه یک وکیل و مشاوره حقوقی طلاق اخذ وکالت برای خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول است. همچنین وکیل می‌توانند به عنوان نماینده اصلی در مزایده‌ها نیز شرکت کند. پیدا کردن یک وکیل خوب در حوزه حقوقی خانواده در تهران شاید کار دشواری باشد به همین دلیل باید جستجوی بیشتری در این زمینه انجام دهید. مرکز حقوقی وکیل تلفنی با ارائه خدمات و مشاوره حقوقی شبانه روزی بهترین موسسه حقوقی برای رسیدگی به مشکلات حقوقی شما است.