موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سرقت ایده

مشاوره حقوقی سرقت ایده

در جلسه مشاوره حقوقی سرقت ایده میتوان فهمید که بسیاری از اختراعاتی که امروزه در کشورمان ثبت شده اند، حاصل ین ایده پردازی های عالی و تزهای خوب و کاربردی هستند. البته نباید این موضوع را از یاد ببریم که ایده های سمی و ایده های نامقبول جز آن دسته از مواردی می باشد که قانون با آنان مخالفت می کند و اجازه ی نشر و به مرحله ی عملی و اجرایی رسیدن آنان را نمی دهد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تمامی شرکت های بزرگی همچون آمازون، مایکروسافت و علی بابا تنها یک ایده صرف بوده اند و پس از سال ها تلاش بر روی آنها به موفقیت فعلی خود دست پیدا کردند؛ هرگز نگذارید ایده هایی که اکنون در ذهن خود دارید به سرقت بروند، البته در صورتیکه هم اکنون ایده ناب شما موجب درآمد زایی یک سارق ایده شده است، می توانید از طریق لمس تصویرک زیر با وکلای متخصص در این زمینه به صورت تلفنی مشورت کنید؛ اینکه هیچوقت برای گرفتن حق خود دیر نیست را وکلای ما به خوبی می دانند"

 

آشنایی با مشاوره حقوقی سرقت ایده و مفهوم کلی سرقت ایده

 

grand idea theft legal advice

رسیدگی فوری و 24 ساعته به امر سرقت ایده

 

شاید تاکنون در مورد مشاوره حقوقی سرقت ایده، چیزهایی شنیده اید. همه ی ما به خوبی می دانیم که در کشورمان به جز مالکیت های مادی نوعی از مالکیت هم وجود دارد که به آن مالکیت معنوی می گویند. مالکیت معنوی یا همان مالکیت فکری از هنر و ابتکارات انسان سرچشمه می گیرد و از گذشته نیز وجود داشته است؛ چرا که از همان دوره ی انسان های اولیه، فکر و ایده گرایی در ذات بشر وجود داشته است؛ اما در دورانی که ما زندگی می کنیم رفتارهای ایده گرایانه بسیار بیشتر از گذشته شده است و بسیاری از ایده های علمی ناممکن نیز به مرحله ی اجرا رسیده اند و باعث موفقیت صاحبان اندیشه شده اند، بهترین ایده های استارتاپ ها و ایده پردازی در بورس از جمله ی این موارد هستند. بنابراین به خوبی می توان با توجه به این موارد متوجه اهمیت بسیار بالای استفاده از مشاوره حقوقی سرقت ایده شد.

در جلسه مشاوره حقوقی سرقت ایده میتوان فهمید که بسیاری از اختراعاتی که امروزه در کشورمان ثبت شده اند، حاصل این ایده پردازی های عالی و تزهای خوب و کاربردی هستند. البته نباید این موضوع را از یاد ببریم که ایده های سمی و ایده های نامقبول جز آن دسته از مواردی می باشد که قانون با آنان مخالفت می کند و اجازه ی نشر و به مرحله ی عملی و اجرایی رسیدن آنان را نمی دهد. همین موضوع نیز باعث شده است حتی در ماده ی 2 قانون قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری به این موضوع توجه شود. با استناد به این ماده: اختراعی قابل ثبت است که حاوی ابتکار جدید و دارای کاربرد صنعتی باشد. ابتکار جدید عبارت است از آنچه که در فن یا صنعت قبلی وجود نداشته و برای دارنده مهارت عادی در فن مذکور معلوم و آشکار نباشد و از نظر صنعتی‌، اختراعی کاربردی محسوب می‌شود که در رشته‌ای از صنعت قابل ساخت یا استفاده باشد. مراد از صنعت‌، معنای گسترده آن است و شامل مواردی نظیر صنایع‌دستی‌، کشاورزی‌، ماهیگیری و خدمات نیز می‌شود.

مسلماً برای آشنایی با موارد مربوط به ایده پردازی های شرورانه و آشنایی با ایده هایی که شرایط قانونی را دارند و امکان اجرایی آنان زیاد است باید از مشاوره حقوقی سرقت ایده کمک گرفته شود. یکی از بهترین گزینه هایی که می تواند به افراد در رابطه با این موارد کمک کند، مشاوره حقوقی و 24 ساعته با وکیل تلفنی ارزان است. مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه به افراد این امکان را می دهد تا بدون محدودیت زمان و مکان با بهترین وکیل تلفنی مشاوره حقوقی داشته باشند.

 

آیا بدون وجود مدرک معتبر می توانیم اثبات کنیم که ایده مان به سرقت رفته؟ و مشاوره حقوقی سرقت ایده چقدر در اثبات این امر موثر است؟

 

proof to idea theft with nothing in hand

نحوه اثبات آسان سرقت ایده بدون هیچگونه مدرک معتبر

 

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فرصتی برای پرسیدن سوال حقوقی آنلاین داشته باشید و از راهکار آنلاین حقوقی استفاده کنید. یکی از اصلی ترین چالش های افراد در جلسات مشاوره حقوقی سرقت ایده آن است که از کجا میتوان این موضوع را به اثبات رساند که ایده آنها به سرقت رفته است و بدون مدارک معتبر چگونه می توان ان را ثابت کرد؟

مشاوره حقوقی فوری و تلفنی به شما کمک می کند تا بتوانید برای احقاق حقوق خود سریعاً اقدام کنید و با وجود آنکه در ظاهر ممکن است بنظر بیاید که هیچگونه مدرکی مبنی بر اثبات سرقت وجود ندارد با استفاده از راهکار حقوقی تلفنی میتوانید این مدارک را پیدا کنید و از آنها در مراجع قضایی استفاده کنید. به عنوان یک قاعده ی کلی می توان گفت که یک سرقت باید ویژگیهای زیر را داشته باشد تا بتوانیم نام آن را سرقت بنامیم:

 

 1. ربوده شدن مال رکن اصلی سرقت است.

 2. برای اینکه سرقت محسوب گردد باید در رف جامعه دارای ارزش اقتصادی باشد.

 3. مالکیت مال مال باید برای دیگری باشد.

 

برای اهمیت مالکیت معنوی در جامعه ی امروز میتوان بهترین ایده های استارتاپی و قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای در رابطه با این موضوع اشاره کرد. در ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای امده است که: حق نشر، عرضه، اجرا و حق بهره برداری مادی و معنوی نرم افزار رایانه‌ای متعلق به پدید آورنده آن است. نحوه تدوین و ارائه داده‌ها در‌محیط قابل پردازش رایانه‌ای نیز مشمول احکام نرم‌افزار خواهد بود. مدت حقوق مادی سی (30) سال از تاریخ پدید آوردن نرم‌افزار و مدت حقوق‌معنوی نامحدود است.

 

آیا با استفاده از مشاوره حقوقی می توان فردی را که از سرقت ایده ما به سود دهی رسیده را مورد پیگرد قانونی قرار دهیم؟

توجه داشته باشید که یکی از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی سرقت ایده ان میباشد که می توان حتی در صورت بروز این سرقت برای بازپس گیری حقوق خود اقدام کنیم. مشاوره حقوقی شبانه روزی به شما این امکان را می دهد تا در صورتی که سارق ایده از ایده ما به سوددهی برسد و ما مدرک دال بر سارق بودن او داشته باشیم به مراجع قانونی اقدام کنیم و حق و حقوق خود را دریافت کنیم؛ در بیشتر موارد توصیه می شود که افراد از همان ابتدا که سرقت اتفاق می افتد یا حس می کنند که اتفاق افتاده است، بهتر است از مزایای مشاوره حقوقی پیشگیرانه استفاده کنند و راهکار حقوقی 24 ساعته دریافت کنند.

 

چرا بهتر است قبل از اینکه ایده های خود را به کسی بگوییم مشاوره حقوقی داشته باشیم؟

مشاوره حقوقی سرقت ایده می تواند به شما کمک کند تا از تمام جزییات ممکن کردن ایده های ناممکن از طریق اقدامات قانونی آشنا شوید و روند دادرسی آن را نیز بیاموزید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای ثبت اختراعات و برند و تمامی ایده ها و ... اقدام کنید. مشاوره حقوقی آنلاین ویژه این امکان را برای شما بوجود آورده است تا با استفاده از مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین برای دریافت راهکار حقوقی آنلاین اقدام کنید.

اگر شما قصد تنظیم و تهیه ی اظهارنامه برای ثبت اختراع خود و عملی کردن ایده های خود را از راه های قانونی دارید و می خواهید تا از آنها حمایت شود، طبق ماده 6 قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری باید توجه داشته باشید که در نگارش اظهارنامه حتماً به موارد زیر اشاره کنید:

‎‎‎مورد اول: نام و سایر اطلاعات لازم درخصوص متقاضی‌، مخترع و نماینده قانونی او، در صورت وجود و عنوان اختراع در اظهارنامه درج شود.

مورد دوم: ‎‎‎درمواقعی که متقاضی شخص مخترع نیست‌، مدارک دال بر سمت قانونی وی همراه اظهارنامه تحویل گردد.

مورد سوم: ‎‎‎ادعای مذکور در اظهارنامه‌، گویا و مختصر بوده و با توصیف همراه باشد، به نحوی که برای شخص دارای مهارت عادی در فن مربوط واضح و کامل بوده و حداقل یک روش اجرائی برای اختراع ارائه کند. خلاصه توصیف فقط به منظور ارائه اطلاعات فنی است و نمی‌توان برای تفسیر محدوده حمایت به آن استناد کرد.

 

نکته: مشاوره حقوقی آنلاین ویژه علاوه بر اینکه به شما کمک می کند تا راه های ساده و قانونی ثبت ایده، اختراع، برند و..... بیاموزید و پرسش سوال حقوقی آنلاین داشته باشید، شما را از تمام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از سرقت ایده اگاه می کند. وکیل تلفنی 24 ساعته در هر لحظه آماده ی ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی است.

 

اگر ایده ما برخلاف شرع جامعه باشد و در همین حین به سرقت رود و توسط شخص دیگری عملی شود، رویکرد حقوقی چیست؟