موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سرقت ایده

مشاوره حقوقی سرقت ایده

در جلسه مشاوره حقوقی سرقت ایده میتوان فهمید که بسیاری از اختراعاتی که امروزه در کشورمان ثبت شده اند، حاصل ین ایده پردازی های عالی و تزهای خوب و کاربردی هستند. البته نباید این موضوع را از یاد ببریم که ایده های سمی و ایده های نامقبول جز آن دسته از مواردی می باشد که قانون با آنان مخالفت می کند و اجازه ی نشر و به مرحله ی عملی و اجرایی رسیدن آنان را نمی دهد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تمامی شرکت های بزرگی همچون آمازون، مایکروسافت و علی بابا تنها یک ایده صرف بوده اند و پس از سال ها تلاش بر روی آنها به موفقیت فعلی خود دست پیدا کردند؛ هرگز نگذارید ایده هایی که اکنون در ذهن خود دارید به سرقت بروند، البته در صورتیکه هم اکنون ایده ناب شما موجب درآمد زایی یک سارق ایده شده است، می توانید از طریق لمس تصویرک زیر با وکلای متخصص در این زمینه به صورت تلفنی مشورت کنید؛ اینکه هیچوقت برای گرفتن حق خود دیر نیست را وکلای ما به خوبی می دانند"

 

آشنایی با مشاوره حقوقی سرقت ایده و مفهوم کلی سرقت ایده

 

grand idea theft legal advice

رسیدگی فوری و 24 ساعته به امر سرقت ایده

 

شاید تاکنون در مورد مشاوره حقوقی سرقت ایده، چیزهایی شنیده اید. همه ی ما به خوبی می دانیم که در کشورمان به جز مالکیت های مادی نوعی از مالکیت هم وجود دارد که به آن مالکیت معنوی می گویند. مالکیت معنوی یا همان مالکیت فکری از هنر و ابتکارات انسان سرچشمه می گیرد و از گذشته نیز وجود داشته است؛ چرا که از همان دوره ی انسان های اولیه، فکر و ایده گرایی در ذات بشر وجود داشته است؛ اما در دورانی که ما زندگی می کنیم رفتارهای ایده گرایانه بسیار بیشتر از گذشته شده است و بسیاری از ایده های علمی ناممکن نیز به مرحله ی اجرا رسیده اند و باعث موفقیت صاحبان اندیشه شده اند، بهترین ایده های استارتاپ ها و ایده پردازی در بورس از جمله ی این موارد هستند. بنابراین به خوبی می توان با توجه به این موارد متوجه اهمیت بسیار بالای استفاده از مشاوره حقوقی سرقت ایده شد.

در جلسه مشاوره حقوقی سرقت ایده میتوان فهمید که بسیاری از اختراعاتی که امروزه در کشورمان ثبت شده اند، حاصل این ایده پردازی های عالی و تزهای خوب و کاربردی هستند. البته نباید این موضوع را از یاد ببریم که ایده های سمی و ایده های نامقبول جز آن دسته از مواردی می باشد که قانون با آنان مخالفت می کند و اجازه ی نشر و به مرحله ی عملی و اجرایی رسیدن آنان را نمی دهد. همین موضوع نیز باعث شده است حتی در ماده ی 2 قانون قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری به این موضوع توجه شود. با استناد به این ماده: اختراعی قابل ثبت است که حاوی ابتکار جدید و دارای کاربرد صنعتی باشد. ابتکار جدید عبارت است از آنچه که در فن یا صنعت قبلی وجود نداشته و برای دارنده مهارت عادی در فن مذکور معلوم و آشکار نباشد و از نظر صنعتی‌، اختراعی کاربردی محسوب می‌شود که در رشته‌ای از صنعت قابل ساخت یا استفاده باشد. مراد از صنعت‌، معنای گسترده آن است و شامل مواردی نظیر صنایع‌دستی‌، کشاورزی‌، ماهیگیری و خدمات نیز می‌شود.

مسلماً برای آشنایی با موارد مربوط به ایده پردازی های شرورانه و آشنایی با ایده هایی که شرایط قانونی را دارند و امکان اجرایی آنان زیاد است باید از مشاوره حقوقی سرقت ایده کمک گرفته شود. یکی از بهترین گزینه هایی که می تواند به افراد در رابطه با این موارد کمک کند، مشاوره حقوقی و 24 ساعته با وکیل تلفنی ارزان است. مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه به افراد این امکان را می دهد تا بدون محدودیت زمان و مکان با بهترین وکیل تلفنی مشاوره حقوقی داشته باشند.

 

آیا بدون وجود مدرک معتبر می توانیم اثبات کنیم که ایده مان به سرقت رفته؟ و مشاوره حقوقی سرقت ایده چقدر در اثبات این امر موثر است؟