موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سرقت ایده

مشاوره حقوقی سرقت ایده

در جلسه مشاوره حقوقی سرقت ایده میتوان فهمید که بسیاری از اختراعاتی که امروزه در کشورمان ثبت شده اند، حاصل ین ایده پردازی های عالی و تزهای خوب و کاربردی هستند. البته نباید این موضوع را از یاد ببریم که ایده های سمی و ایده های نامقبول جز آن دسته از مواردی می باشد که قانون با آنان مخالفت می کند و اجازه ی نشر و به مرحله ی عملی و اجرایی رسیدن آنان را نمی دهد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آشنایی با مشاوره حقوقی سرقت ایده و مفهوم کلی سرقت ایده

 

grand idea theft legal advice

رسیدگی فوری و 24 ساعته به امر سرقت ایده

 

شاید تاکنون در مورد مشاوره حقوقی سرقت ایده، چیزهایی شنیده اید. همه ی ما به خوبی می دانیم که در کشورمان به جز مالکیت های مادی نوعی از مالکیت هم وجود دارد که به آن مالکیت معنوی می گویند. مالکیت معنوی یا همان مالکیت فکری از هنر و ابتکارات انسان سرچشمه می گیرد و از گذشته نیز وجود داشته است؛ چرا که از همان دوره ی انسان های اولیه، فکر و ایده گرایی در ذات بشر وجود داشته است؛ اما در دورانی که ما زندگی می کنیم رفتارهای ایده گرایانه بسیار بیشتر از گذشته شده است و بسیاری از ایده های علمی ناممکن نیز به مرحله ی اجرا رسیده اند و باعث موفقیت صاحبان اندیشه شده اند، بهترین ایده های استارتاپ ها و ایده پردازی در بورس از جمله ی این موارد هستند. بنابراین به خوبی می توان با توجه به این موارد متوجه اهمیت بسیار بالای استفاده از مشاوره حقوقی سرقت ایده شد.

در جلسه مشاوره حقوقی سرقت ایده میتوان فهمید که بسیاری از اختراعاتی که امروزه در کشورمان ثبت شده اند، حاصل این ایده پردازی های عالی و تزهای خوب و کاربردی هستند. البته نباید این موضوع را از یاد ببریم که ایده های سمی و ایده های نامقبول جز آن دسته از مواردی می باشد که قانون با آنان مخالفت می کند و اجازه ی نشر و به مرحله ی عملی و اجرایی رسیدن آنان را نمی دهد. همین موضوع نیز باعث شده است حتی در ماده ی 2 قانون قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری به این موضوع توجه شود. با استناد به این ماده: اختراعی قابل ثبت است که حاوی ابتکار جدید و دارای کاربرد صنعتی باشد. ابتکار جدید عبارت است از آنچه که در فن یا صنعت قبلی وجود نداشته و برای دارنده مهارت عادی در فن مذکور معلوم و آشکار نباشد و از نظر صنعتی‌، اختراعی کاربردی محسوب می‌شود که در رشته‌ای از صنعت قابل ساخت یا استفاده باشد. مراد از صنعت‌، معنای گسترده آن است و شامل مواردی نظیر صنایع‌دستی‌، کشاورزی‌، ماهیگیری و خدمات نیز می‌شود.

مسلماً برای آشنایی با موارد مربوط به ایده پردازی های شرورانه و آشنایی با ایده هایی که شرایط قانونی را دارند و امکان اجرایی آنان زیاد است باید از مشاوره حقوقی سرقت ایده کمک گرفته شود. یکی از بهترین گزینه هایی که می تواند به افراد در رابطه با این موارد کمک کند، مشاوره حقوقی و 24 ساعته با وکیل تلفنی ارزان است. مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه به افراد این امکان را می دهد تا بدون محدودیت زمان و مکان با بهترین وکیل تلفنی مشاوره حقوقی داشته باشند.

 

آیا بدون وجود مدرک معتبر می توانیم اثبات کنیم که ایده مان به سرقت رفته؟ و مشاوره حقوقی سرقت ایده چقدر در اثبات این امر موثر است؟

 

proof to idea theft with nothing in hand

نحوه اثبات آسان سرقت ایده بدون هیچگونه مدرک معتبر

 

مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فرصتی برای پرسیدن سوال حقوقی آنلاین داشته باشید و از راهکار آنلاین حقوقی استفاده کنید. یکی از اصلی ترین چالش های افراد در جلسات مشاوره حقوقی سرقت ایده آن است که از کجا میتوان این موضوع را به اثبات رساند که ایده آنها به سرقت رفته است و بدون مدارک معتبر چگونه می توان ان را ثابت کرد؟

مشاوره حقوقی فوری و تلفنی به شما کمک می کند تا بتوانید برای احقاق حقوق خود سریعاً اقدام کنید و با وجود آنکه در ظاهر ممکن است بنظر بیاید که هیچگونه مدرکی مبنی بر اثبات سرقت وجود ندارد با استفاده از راهکار حقوقی تلفنی میتوانید این مدارک را پیدا کنید و از آنها در مراجع قضایی استفاده کنید. به عنوان یک قاعده ی کلی می توان گفت که یک سرقت باید ویژگیهای زیر را داشته باشد تا بتوانیم نام آن را سرقت بنامیم:

 

 1. ربوده شدن مال رکن اصلی سرقت است.

 2. برای اینکه سرقت محسوب گردد باید در رف جامعه دارای ارزش اقتصادی باشد.

 3. مالکیت مال مال باید برای دیگری باشد.

 

برای اهمیت مالکیت معنوی در جامعه ی امروز میتوان بهترین ایده های استارتاپی و قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای در رابطه با این موضوع اشاره کرد. در ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای امده است که: حق نشر، عرضه، اجرا و حق بهره برداری مادی و معنوی نرم افزار رایانه‌ای متعلق به پدید آورنده آن است. نحوه تدوین و ارائه داده‌ها در‌محیط قابل پردازش رایانه‌ای نیز مشمول احکام نرم‌افزار خواهد بود. مدت حقوق مادی سی (30) سال از تاریخ پدید آوردن نرم‌افزار و مدت حقوق‌معنوی نامحدود است.

 

آیا با استفاده از مشاوره حقوقی می توان فردی را که از سرقت ایده ما به سود دهی رسیده را مورد پیگرد قانونی قرار دهیم؟

توجه داشته باشید که یکی از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی سرقت ایده ان میباشد که می توان حتی در صورت بروز این سرقت برای بازپس گیری حقوق خود اقدام کنیم. مشاوره حقوقی شبانه روزی به شما این امکان را می دهد تا در صورتی که سارق ایده از ایده ما به سوددهی برسد و ما مدرک دال بر سارق بودن او داشته باشیم به مراجع قانونی اقدام کنیم و حق و حقوق خود را دریافت کنیم؛ در بیشتر موارد توصیه می شود که افراد از همان ابتدا که سرقت اتفاق می افتد یا حس می کنند که اتفاق افتاده است، بهتر است از مزایای مشاوره حقوقی پیشگیرانه استفاده کنند و راهکار حقوقی 24 ساعته دریافت کنند.

 

چرا بهتر است قبل از اینکه ایده های خود را به کسی بگوییم مشاوره حقوقی داشته باشیم؟

مشاوره حقوقی سرقت ایده می تواند به شما کمک کند تا از تمام جزییات ممکن کردن ایده های ناممکن از طریق اقدامات قانونی آشنا شوید و روند دادرسی آن را نیز بیاموزید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای ثبت اختراعات و برند و تمامی ایده ها و ... اقدام کنید. مشاوره حقوقی آنلاین ویژه این امکان را برای شما بوجود آورده است تا با استفاده از مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین برای دریافت راهکار حقوقی آنلاین اقدام کنید.

اگر شما قصد تنظیم و تهیه ی اظهارنامه برای ثبت اختراع خود و عملی کردن ایده های خود را از راه های قانونی دارید و می خواهید تا از آنها حمایت شود، طبق ماده 6 قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری باید توجه داشته باشید که در نگارش اظهارنامه حتماً به موارد زیر اشاره کنید:

‎‎‎مورد اول: نام و سایر اطلاعات لازم درخصوص متقاضی‌، مخترع و نماینده قانونی او، در صورت وجود و عنوان اختراع در اظهارنامه درج شود.

مورد دوم: ‎‎‎درمواقعی که متقاضی شخص مخترع نیست‌، مدارک دال بر سمت قانونی وی همراه اظهارنامه تحویل گردد.

مورد سوم: ‎‎‎ادعای مذکور در اظهارنامه‌، گویا و مختصر بوده و با توصیف همراه باشد، به نحوی که برای شخص دارای مهارت عادی در فن مربوط واضح و کامل بوده و حداقل یک روش اجرائی برای اختراع ارائه کند. خلاصه توصیف فقط به منظور ارائه اطلاعات فنی است و نمی‌توان برای تفسیر محدوده حمایت به آن استناد کرد.

 

نکته: مشاوره حقوقی آنلاین ویژه علاوه بر اینکه به شما کمک می کند تا راه های ساده و قانونی ثبت ایده، اختراع، برند و..... بیاموزید و پرسش سوال حقوقی آنلاین داشته باشید، شما را از تمام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از سرقت ایده اگاه می کند. وکیل تلفنی 24 ساعته در هر لحظه آماده ی ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی است.

 

اگر ایده ما برخلاف شرع جامعه باشد و در همین حین به سرقت رود و توسط شخص دیگری عملی شود، رویکرد حقوقی چیست؟

 

poisonous ideas and laws decisions about them

رویکرد قانون در مقابل ایده های سم و خلاف شرع در سال 99

 

یکی از موضوعاتی که در مشاوره حقوقی سرقت ایده مورد بحث و بررسی قرار می گیرد در رابطه با آسیب زا ترین ایده ها است. به خصوص که در چند سال اخیر سمی ترین ایده های استارتاپ نیز رواج یافتند. در بسیاری از موارد ایمن موضوع دیده شده است که بدترین ایده های مردم ایران و ایده های خلاف شرع توسط برخی از افراد مورد سرقت قرار می گیرد و گاهی نیز عملی می شود. شما باید توجه داشته باشید که ایده هایی که خلاف شرع هستند و رویکرد قانونی ندارند به هیچ عنوان حمایت قانون را به همراه نخواهند داشت. بر اساس ماده 4 قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری میتوان گفت که تمام ایده های زیر از حیطه حمایت از اختراع خارج است‌:

 

 • کشفیات‌، نظریه‌های علمی‌، روشهای ریاضی و آثار هنری‌.

 • ‎‎‎طرحها و قواعد یا روشهای انجام کار تجاری و سایر فعالیتهای ذهنی و اجتماعی‌.

 • ‎‎‎روشهای تشخیص و معالجه بیماریهای انسان یا حیوان‌.‎‎‎این بند شامل فرآورده‌های منطبق با تعریف اختراع و مورد استفاده در روشهای مزبور نمی‌شود.

 • منابع ژنتیک و اجزاء ژنتیک تشکیل دهنده آنها و همچنین فرآیندهای بیولوژیک تولید آنها.

 • ‎‎‎آنچه قبلاً در فنون و صنایع پیش‌بینی شده باشد: فن یا صنعت قبلی عبارت است از هر چیزی که در نقطه‌ای از جهان از طریق انتشار کتبی یا شفاهی یا از طریق استفاده عملی و یا هر طریق دیگر، قبل از تقاضا و یا در موارد حق تقدم ناشی از اظهارنامه ثبت اختراع‌، افشاء شده باشد. در صورتی که افشاء اختراع ظرف مدت شش ماه قبل از تاریخ تقاضا یا در موارد مقتضی قبل از تاریخ حق تقدم اختراع صورت گرفته باشد، مانع ثبت نخواهد بود.

 • ‎‎‎اختراعاتی که بهره‌برداری از آنها خلاف موازین شرعی یا نظم عمومی و اخلاق‌حسنه باشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

نتیجه گیری از موارد فوق: بر اساس این ماده قانونی به خوبی می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که ایده های سمی قابلیت نشر و انتشا را ندارند و اگر کسی از چنین ایده هایی بهره برداری کند، چه صاحب خود ایده و یا فرد دیگری، از راه های قانونی میتوان از ادامه ی روند کاری آنان جلوگیری کرد و مانع اجرای چنین ایده هایی در جامعه شد. برخی از این ایده های سم تا جایی برای جامعه و نظم عمومی مضر هستند که متکبان آن شامل مجازات می گردند. برای اینکه با جزییات بیشتر این موارد آشنایی پیدا کنید شما می توانید به راحتی از مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان استفاده کنید. وکیل تمام وقت تلفنی شما را در تمامی زمینه های حقوقی کمک می کند.

 

بهترین رویکرد سرقت ادبی و نقض کانون کپی رایت در انواع مقالات و کتب

مجازات استفاده غیر قانونی از برند یک شرکت برای پیشرفت سریع در کسب و کار

هک و دزدی اطلاعات از یک کامپیوتر و پخش یا فروش آنها از طریق رایانه

ساده ترین و کم هزینه ترین راه ثبت اختراع در ایران در سال 99

بررسی منفعت راه اندازی کسب و کار اینترنتی با توجه به هوش جمعی مردم ایران در استفاده از اینترنت در سال 99

 

ایده پردازی مطابق با رشد جامعه از منظر شرع و حقوق چگونه است؟

در جلسه مشاوره حقوقی سرقت ایده شما می توانید با ایده پردازی مطابق با رشد جامعه از منظر شرع و حقوق نیز آشنا شوید. بر اساس ماده 5 قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری در رابطه با ثبت انواع ایده ها میتوان گفت که چگونگی ذکر نام مخترع در گواهینامه اختراع و نحوه تعلق حق اختراع ثبت شده به شرح زیر است‌:

 

 • حقوق اختراع ثبت شده منحصراً به مخترع تعلق دارد.

 • ‎‎‎اگر افرادی به صورت مشترک اختراعی کرده باشند، حقوق ناشی از اختراع مشترکاً به آنان تعلق می‌گیرد.

 • ‎‎‎هرگاه دو یا چند نفر، مستقل از دیگری اختراع واحدی کرده باشند شخصی که اظهارنامه اختراع خود را زودتر تسلیم کرده و یا در صورت ادعای حق تقدم هر کدام توانند اثبات کنند که در تاریخ مقدم اظهارنامه خود را به صورت معتبر تسلیم کرده‌اند، مشروط بر این‌که اظهارنامه مذکور مسترد یا رد نگردیده یا مسکوت گذاشته نشده باشد، حق ثبت اختراع را خواهند داشت‌.

 • ‎‎‎حقوق ناشی از اختراع ثبت شده قابل انتقال است و در صورت فوت صاحب حق به ورثه او منتقل می‌شود.

 • ‎‎‎در صورتی که اختراع ناشی از استخدام یا قرارداد باشد، حقوق مادی آن متعلق به کارفرما خواهد بود، مگر آنکه خلاف آن در قرارداد شرط شده باشد.

 • ‎‎‎نام مخترع در گواهینامه اختراع قید می‌شود مگر این که کتباً از اداره مالکیت صنعتی درخواست کند که نامش ذکر نشود. هرگونه اظهار یا تعهد مخترع مبنی بر این که نام شخص دیگری به عنوان مخترع قید گردد، فاقد اثر قانونی است‌.

 

نکته: برای مشاوره حقوقی سریع و بدست آوردن شماره بهترین وکیل زن در تهران می توانید با مرکز وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی تماس بگیرید و از جلسات مشاوره حقوقی سرقت ایده استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ماده 4 قانون حمایت از مولفان و مصنفان مصوب 48 بیان می دارد که حقوق معنوی پدیدآورنده محدود به زمان و مکان نیست و غیر قابل انتقال است. لذا ایده و فکر در زمانهای مختلف وجود داشته و قابل احترام و حقوقی برای صاحب ایده بوده است. هرگاه شخصی ایده شخص دیگر را برباید مثل یک علامت تجاری در خصوص یک محصول مثل پفک یا اشی مشی و از این طریق ثالثی منتفع گردد صاحب حق می تواند اقامه دعوا نماید وفق قانون اختراعات و طرح های صنعتی مصوب 86 با آن برخورد می شود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی