موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سهام عدالت

مشاوره حقوقی سهام عدالت

سهام عدالت را می توان نوعی یارانه تلقی کرد؛ در اصل منظور از سهام عدالت فروش تسهیلات برخی از سهام شرکت های دولتی به اقشار دارای درآمد پایین در جامعه می باشد؛ سهام عدالت شامل شرکت های بزرگی مانند: شرکت های هواپیمایی، خودروسازی، فولاد، معادن و بانک ها می باشد؛ تنها برگه های سهام عدالت ملاک سهامدار بودن افراد نمی باشد و فقط اشخاصی که برگه های دعوت نامه سهام عدالت را دارند و در زمان تعیین شده ثبت نام را انجام دادند، در نهایت با ثبت مشخصات در سامانه سهام عدالت مشمولین سهام می باشند.

 

justice share stock legal advice

اورژانس حقوقی آنلاین و 24 ساعته سهام عدالت

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

تاریخ توزیع سهام عدالت بر چه الگوریتم زمانی است و دولت چه زمانی تصمیم به توزیع آن می گیرد؟

 

algorithm of justice share establish

بهترین روش های آزاد سازی سهام عدالت

 

سود سهام عدالت به صورت سالیانه و بعد از برگزاری مجامع عمومی 49 شرکت سرمایه پذیر و دریافت سود از شرکت ها و در نهایت مشخص شدن سود قابل تقسیم بین مشمولین سود سهام عدالت، پرداخت می شود؛ بعد از اعلام استعلام شماره شباهای بانکی مشمولین دریافت سود سهام عدالت از بانک مرکزی و پس از آن اخذ تاییدیه در لیست واریزی سود سهام عدالت درج می شود.

توجه داشته باشید که هر یک از اعضای خانواده باید به صورت جداگانه نسبت به ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت اقدام کنند.

توجه داشته باشید که مبلغ سهام عدالت افراد متفاوت است و دلیل این تفاوت تخفیفاتی است که از طریق دولت به نهاد های حمایتی مانند: سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و .. می باشد.

مشاوره حقوقی سهام عدالت به افراد درباره پیش بینی سود سهام عدالت و ثبت نام سهام عدالت کمک می کند.

می توانیدبا دریافت مشاوره حقوقی از مشاوران مجرب ما برای ثبت نام و ارزیابی سود و زیان سهام عدالت ارتباط برقرار کنید.

 

دست های پشت پرده ی سهام عدالت چه تاثیری بر رشد یا کاهش ارزش آن دارند؟

سهام عدالت مجموعه ای رها شده در اقتصاد کشور می باشد که نه مردمی که سهام بهشان واگذار شده و نه دولت نظارتی بر آن ندارند؛ با توجه به این مسئله حتی پیش بینی توزیع بعدی سهام عدالت به صورت دقیق ممکن نمی باشد.

بر اساس خبر هایی که به گوش می رسد در حالی که سهام عدالت خیری برای مردم نداشته، بلکه نمایندگان این سهام در هیئت مدیره شرکت ویژه خواری کرده و وزارت اقتصاد و مجلس نیز راهکاری برای انتقال مالکیت این سهم ها به مردم ندارد؛ مشاوره حقوقی سهام عدالت می تواند به افراد در پیگیری مسائل مربوط به ثبت نام و انتقال مالکیت کمک کند.

بزرگترین سقوط تاریخی بورس ایران بعد از دعوای وزیر نفت با وزیر اقتصاد به خاطر سیاست های مدیریتی رقم خورد؛ کمبود دارایی های قابل معامله در بازار بورس و در نتیجه جهش بی سابقه آن یکی از دلایل عمده سقوط بورس بود.

مقصران سقوط بورس همان کسانی هستند که به موقع جهش بورس را مدیریت نکردند و همچنین عرضه های متناسب در آن زمان را انجام ندادند.

مشاوره حقوقی تلفنی سهام عدالت به افراد در پیش بینی کاهش قیمت سهام عدالت و ضرر دهی سهام عدالت کمک می کند؛ می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران آگاه و مجرب ما بصورت آنلاین و به راحتی ارتباط برقرار کنید.

 

آزاد سازی سهام عدالت در چه صورتی خوب و در چه صورتی بد است؟

 

releasing the justice share

آزاد سازی فوری سهام عدالت

 

آزاد سازی سهام عدالت به سهامداران این امکان را می دهد که با فروش تمام سهامشان در بورس بتوانند از سرمایه ای که سالها در اختیار دولت است استفاده کنند؛ مشاوره حقوقی سهام عدالت افراد را در زمینه آزاد سازی سهام عدالت راهنمایی می کند.

 

دو گزینه برای آزادسازی سهام عدالت وجود دارد که عبارتند از:

 

 • مدیریت مستقیم سهام: در روش مدیریت مستقیم سهام، مدیریت و مالکیت این سهام، بدون واسطه و به صورت مستقیم به سهامدار تخصیص و انتقال می یابد.

 • مدیریت غیر مستقیم: در روش مدیریت غیر مستقیم، مدیریت و مالکیت این سهام ، توسط شرکت های سرمایه گذاری استانی ساماندهی شده و سهامدار حق دخالت، تصرف و یا انتقال سهام به شخص دیگری را نخواهد داشت.

 • توصیه وکیل تلفنی: برای افرادی که کد بورسی دارند و با بازار سرمایه آشنا هستند بهتر است که از روش اول یعنی مدیریت مستقیم استفاده کنند؛ در این صورت افراد به تناسب ارزش سهام عدالتشان، سهام 49 شرکت را از طریق سامانه سجام دریافت کنند؛ برای افرادی که کد بورسی ندارند و با بازار سرمایه و خرید و فروش سهام آشنا نیستند، می توانند از روش دوم یعنی مدیریت غیر مستقیم استفاده کنند؛ اما در این صورت باید قید 9 میلیون تومان سهام عدالت را زده و روی سود سالانه آن حساب باز کنند.

 

پیش فرض سامانه سهام عدالت انتخاب روش غیر مستقیم توسط مشمولین می باشد و همچنین برای افرادی که اشتباهاً روش مدیریت غیر مستقیم را انتخاب کردند امکان ویرایش برای یک بار گذاشته شده است تا بتوانند روش مد نظر را انتخاب کنند.

 

توجه: در حال حاضر نمی توان درباره اینکه سود دهی کدام روش بیشتر است اظهار نظر کرد.

 

مشاوره حقوقی سهام عدالت با ارائه راه حل آزاد سازی سهام عدالت افراد را راهنمایی و در آزاد سازی فوری سهام عدالت به آنها کمک می کند؛ می توانید از طریق لینک تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی برای آزاد سازی سهام عدالت خود، با تیم مجرب ما ارتباط برقرار کرده و کمک بگیرید.

 

رویکرد قانون در مورد کسب درآمد از طریق خرید و فروش سهام عدالت چیست؟

 

making revenue by trading justice share

تماس فوری با وکیل متخصص امور سهام

 

هرگونه معامله از طریق برگه سهام عدالت ممنوع و فاقد اعتبار می باشد؛ در بانک اطلاعاتی فقط ثبت نام شدگان قطعی، مشمولان و سهامداران نهایی محسوب می شوند و هرگونه جابجایی مالکیت و هر نوع معامله از طریق این سهام و حتی خرید و فروش برگه های در دست مشمولین سهام عدالت بلا اثر و غیر قانونی می باشد.

توجه داشته باشید که نقل و انتقال سهام عدالت حتی به صورت وکالتی در دفاتر اسناد رسمی غیر قانونی می باشد و دفاتر اسناد رسمی از این موضوع مطلع هستند.

خرید و فروش سهام عدالت در صورت تصویب و ابلاغ لایحه سامانده ی سهام عدالت که در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد، قابلیت خرید و فروش را پیدا خواهد کرد؛ در هر دو روش (مستقیم و غیر مستقیم) امکان واگذاری و فروش سهام توسط مشمولین سهام عدالت در بازار معاملاتی بورس و فرابورس میسر است.

مشاوره حقوقی سهام عدالت بعد از بررسی شرایط با خبر دادن بهترین موقع خرید و فروش سهام عدالت به افراد کمک بسزایی می کند؛ مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص سهام عدالت به دلیل آگاهی بالا و تجربه همچنین با راهنمایی افراد باعث پیشگیری از کاهش بازدهی سهام عدالت سهامدارن می شود.

می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کرده و طی کمترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

چه کسی از افت و خیز ارزش سهام عدالت در آینده آگاه است و می تواند مارا از سود و ضرر این سهام آگاه کند؟

افت خیز ارزش سهام معمولا و بخصوص توسط افراد ناآشنا نسبت به بازار سرمایه قابل پیش بینی نمی باشد؛ اما معمولا بیشتر پیش بینی ها توسط وکلای آگاه و با تجربه در بازار سرمایه صحیح می باشد.

مشاوره حقوقی سهام عدالت به دلیل آگاهی بالا و تجربه می تواند افراد را با بررسی شرایط از سود و زیان سهام آگاه کند؛ می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی  ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل متخصص سرمایه

سریع ترین روش دریافت کد بورسی

دعاوی بورس و حل فوری آنها به صورت 24 ساعته

انجام تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعته

همه چیز در مورد تسهیلات بانکی

اثبات مالکیت یک ملک بدون سند مالکیت

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام چندماه پیش خودم ۴۶ سال دارم سهام نداشتم با چهارفرندانم انجام دادم ولی خبری ازسود نشد ایا به من و بچه هام سود میدن
سلام ودرود ،آیا به من سهام عدالت تعلق میگیره ، چگونه،باتوجه به متاهل بودن ونداشتن شغل وبیمه ودرآمد؟
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند.
با سلام و عرض ادب،افت خیز ارزش سهام معمولا و بخصوص توسط افراد ناآشنا نسبت به بازار سرمایه قابل پیش بینی نمی باشد؛ اما معمولا بیشتر پیش بینی ها توسط وکلای آگاه و با تجربه در بازار سرمایه صحیح می باشد. مشاوره حقوقی سهام عدالت به دلیل آگاهی بالا و تجربه می تواند افراد را با بررسی شرایط از سود و زیان سهام آگاه کند؛ می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .سهام عدالت مجموعه ای رها شده در اقتصاد کشور می باشد که نه مردمی که سهام بهشان واگذار شده و نه دولت نظارتی بر آن ندارند؛ با توجه به این مسئله حتی پیش بینی توزیع بعدی سهام عدالت به صورت دقیق ممکن نمی باشد. بر اساس خبر هایی که به گوش می رسد در حالی که سهام عدالت خیری برای مردم نداشته، بلکه نمایندگان این سهام در هیئت مدیره شرکت ویژه خواری کرده و وزارت اقتصاد و مجلس نیز راهکاری برای انتقال مالکیت این سهم ها به مردم ندارد؛ مشاوره حقوقی سهام عدالت می تواند به افراد در پیگیری مسائل مربوط به ثبت نام و انتقال مالکیت کمک کند
با سلام برنامه هایی که از جانب دولت برای رفاه عمومی در نظر گرفته می شود مستلزم وجود مطالعات فراوان و انجام کارهای کارشناسی است. برای اینکه برنامه ارائه شده توسط دولت بتواند به نتیجه مطلوب و مورد نظر برسد، وجود منابعی برای اجرای آن لازم و ضروری است. یکی از برنامه هایی که در این زمینه برای عموم مردم در نظر گرفته شد سهام عدالت بود، برای برخورداری از این تسهیلات شرایط و اقداماتی مورد نیاز بود تا تمامی افراد جامعه بتوانند با رعایت آنها مشمول دریافت سهام عدالت باشند. ثبت نام و ارائه مشخصات کامل هویتی افراد همراه با ذکر جزئیات در آمدی و مشاغل افراد از جمله این اقدامات به شمار می آید. با استقرار سامانه مخصوص به ثبت نام سهام عدالت این امکان برای متقاضیان فراهم گردید تا بتوانند اطلاعات هویتی و ... خود را از طریق این سامانه برای دریافت سهام عدالت در اختیار دولت قرار بدهند. ضمن اینکه دولت از طریق مراجع و ادارات ذیصلاح اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را برای پرداخت سهام عدالت به افراد کسب نموده است. سهام عدالت با هدف کمک به اقتصاد خانوارها تخصیص یافته است، اعضای خانوار می بایست به صورت انفرادی برای سهام عدالت ثبت نام نمایند و شماره حساب و ... مخصوص به خود را برای دریافت سهام عدالت ارائه نمایند. از آنجایی که میزان سهام تعلق گرفته به افراد متغییر است و مشمولین سازمان و نهاد های حمایتی از سهام بیشتری برخوردار می شوند، لذا ثبت نام جداگانه برای افراد ضروری می باشد. در موسسه وکیل تلفنی به دلیل حضور وکلای متخصص در زمینه سهام عدالت باعث شده است تا متقاضیان مشاوره های تخصصی و مفیدی را در این راستا دریافت نمایند. ارائه خدمات مشاوره ای و انجام امورات مربوط به سهام عدالت با کمترین وقت و هزینه از طریق وکلای متخصص خدمتی است که موسسه وکیل تلفنی برای تمامی افراد جامعه در اقصی نقاط کشور فراهم نموده است.
دستور آزادسازی سهام عدالت داده شده است و در شرایط کنونی انتظار برای شفاف‌سازی در این خصوص وجود دارد. با مراجعه به سایت (لینک) و وارد کردن کد ملی می‌توان میزان سهام عدالت اختصاص‌یافته به هر شخص را مشاهده کرد. در این میان البته عددی که در سامانه مشاهده می‌شود با ارزش روز سهام عدالت برای هر فرد فاصله چشم‌گیری دارد. علت این موضوع نیز به جهش قیمت سهام در سال‌های اخیر در بازار سهام کشور مرتبط می‌شود. یکی از نکات قابل توجه امکان آزادسازی و مدیریت پرتفو سهام عدالت توسط هر فرد است. البته امکان مدیریت غیرمستقیم و واگذاری مدیریت به سرمایه‌گذاری استانی نیز وجود دارد. چند سوال مهم اینجا مطرح می‌شود. نخست این‌که اگر واقعا همه تصمیم بگیرند که سهام عدالت خود را به صورت مستقیم مدیریت کنند به صورت فاحشی بر تعداد کدهای بورسی افزوده می‌شود. حدود ۵۰ میلیون نفر سهامدار سهام عدالت هستند. مدیریت مستقیم پرتفو این جذابیت را ایجاد می‌کند تا از فضای رونق سهام استفاده کرده و در نتیجه با نقد کردن سهام بخشی از نقدینگی مورد نیاز تامین شود. البته امکان معامله و تعیین پرتفو سهام تا ۲ ماه بعد از ثبت درخواست وجود خواهد داشت. اما در نقطه مقابل شاید افراد تمایلی به فروش سهام عدالت به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت نداشته باشند و سهام را در پرتفو خود نگه دارند. اما اگر واقعا بنا بر فروش سهام چه از طریق سرمایه‌گذاری‌های استانی یا به روش مستقیم از طریق کد بورسی شخص باشد باید انتظار فشار فروش سنگین را در نمادهای بزرگ داشت. بخش قابل توجهی از سهام پتروشیمی‌ها و هلدینگ‌های بزرگ پتروشیمی،‌گروه فلزات اساسی، سهام پالایشی،‌گروه بانکی، کشتی‌رانی و سهام از گروه مخابرات و سیمانی و مپنا در پرتفو سهام عدالت مشاهده می‌شود. در قیمت‌های کنونی سهام پس از آزادسازی بعید نیست که فروش در این نمادها تشدید شود. اما عرضه احتمالی سهام سوال دیگری را نیز ایجاد می‌کند. حق رای سهام عدالت در مجامع شرکت‌ها به صورت وکالتی به دولت می‌رسد. آیا باید مانند سهام دولت که بنا است که در قالب صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله عرضه شود در انتظار این بود که دولت از هر تلاشی برای حفظ مدیریت شرکت‌ها استفاده کند؟ این موضوع نقد بسیاری را وارد کرده است و ادامه این رویه بر عدم تمایل واقعی سران دولتی و حکومتی بر خصوصی‌سازی تاکید دارد. اتفاقات جالب و تازه و در عین حال عجیبی در ماه‌های آینده به دنبال آزادسازی سهام عدالت و واگذاری سهام دولت رخ خواهد داد. باید منتظر ماند واکنش بازار سهام نسبت به این اتفاقات چیست. این واگذاری‌ها همچنین اثر ویژه‌ای بر اقتصاد کشور دارد.
با سلام ودرود جزو یکی از موضوعاتی است که در سالهای اخیر با توجه به اینکه بورس بسیار در صدر توجهات قشر زیادی از مردم قرار گرفته است، در مورد نحوه فروش سهام عدالت، ارزش روز سهام عدالت، آزادسازی سهام عدالت، سامانه فروش سهام عدالت، ثبت نام افراد جامانده سهام عدالت و … در ذهن مردم سوالات زیادی وجود دارد برای گرفتن اطلاعات در این زمینه ها اگر با یک مشاور صحبت کنیم بهتر می توانیم پاسخ سوالات خودرا در یابیم راحتترین وسریعترین راه تماس با سایت وکیل تلفنی است

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی