موسسه وکیل تلفنی

 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سهام عدالت

مشاوره حقوقی سهام عدالت

سهام عدالت را می توان نوعی یارانه تلقی کرد؛ در اصل منظور از سهام عدالت فروش تسهیلات برخی از سهام شرکت های دولتی به اقشار دارای درآمد پایین در جامعه می باشد؛ سهام عدالت شامل شرکت های بزرگی مانند: شرکت های هواپیمایی، خودروسازی، فولاد، معادن و بانک ها می باشد؛ تنها برگه های سهام عدالت ملاک سهامدار بودن افراد نمی باشد و فقط اشخاصی که برگه های دعوت نامه سهام عدالت را دارند و در زمان تعیین شده ثبت نام را انجام دادند، در نهایت با ثبت مشخصات در سامانه سهام عدالت مشمولین سهام می باشند.

 

justice share stock legal advice

اورژانس حقوقی آنلاین و 24 ساعته سهام عدالت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اخیراً بسیاری از هموطنانمان از بازار بورس گرفته تا سهام عدالت، ضرر دیده اند؛ شاید هرگز نتوان ضرر مالی ناشی از سرمایه گذاری در بازار بورس را جبران کرد، اما مانع شدن از بروز مجدد این ضرر به خودی خود غنیمت است؛ برای اینکار شما نیاز دارید که سرمایه گذاری های خود را نسبت به بازار ایران کمی مطمئن تر انجام دهید، به همین دلیل بهتر است که تصویرک زیر را لمس نمایید تا با وکیل متخصص سرمایه، مشورت نموده و بهترین راهکارهای حقوقی را دریافت نمایید"

 

 

تاریخ توزیع سهام عدالت بر چه الگوریتم زمانی است و دولت چه زمانی تصمیم به توزیع آن می گیرد؟

 

algorithm of justice share establish

بهترین روش های آزاد سازی سهام عدالت

 

سود سهام عدالت به صورت سالیانه و بعد از برگزاری مجامع عمومی 49 شرکت سرمایه پذیر و دریافت سود از شرکت ها و در نهایت مشخص شدن سود قابل تقسیم بین مشمولین سود سهام عدالت، پرداخت می شود؛ بعد از اعلام استعلام شماره شباهای بانکی مشمولین دریافت سود سهام عدالت از بانک مرکزی و پس از آن اخذ تاییدیه در لیست واریزی سود سهام عدالت درج می شود.

توجه داشته باشید که هر یک از اعضای خانواده باید به صورت جداگانه نسبت به ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت اقدام کنند.

توجه داشته باشید که مبلغ سهام عدالت افراد متفاوت است و دلیل این تفاوت تخفیفاتی است که از طریق دولت به نهاد های حمایتی مانند: سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و .. می باشد.

مشاوره حقوقی سهام عدالت به افراد درباره پیش بینی سود سهام عدالت و ثبت نام سهام عدالت کمک می کند.

می توانیدبا دریافت مشاوره حقوقی از مشاوران مجرب ما برای ثبت نام و ارزیابی سود و زیان سهام عدالت ارتباط برقرار کنید.

 

دست های پشت پرده ی سهام عدالت چه تاثیری بر رشد یا کاهش ارزش آن دارند؟

سهام عدالت مجموعه ای رها شده در اقتصاد کشور می باشد که نه مردمی که سهام بهشان واگذار شده و نه دولت نظارتی بر آن ندارند؛ با توجه به این مسئله حتی پیش بینی توزیع بعدی سهام عدالت به صورت دقیق ممکن نمی باشد.

بر اساس خبر هایی که به گوش می رسد در حالی که سهام عدالت خیری برای مردم نداشته، بلکه نمایندگان این سهام در هیئت مدیره شرکت ویژه خواری کرده و وزارت اقتصاد و مجلس نیز راهکاری برای انتقال مالکیت این سهم ها به مردم ندارد؛ مشاوره حقوقی سهام عدالت می تواند به افراد در پیگیری مسائل مربوط به ثبت نام و انتقال مالکیت کمک کند.

بزرگترین سقوط تاریخی بورس ایران بعد از دعوای وزیر نفت با وزیر اقتصاد به خاطر سیاست های مدیریتی رقم خورد؛ کمبود دارایی های قابل معامله در بازار بورس و در نتیجه جهش بی سابقه آن یکی از دلایل عمده سقوط بورس بود.

مقصران سقوط بورس همان کسانی هستند که به موقع جهش بورس را مدیریت نکردند و همچنین عرضه های متناسب در آن زمان را انجام ندادند.

مشاوره حقوقی تلفنی سهام عدالت به افراد در پیش بینی کاهش قیمت سهام عدالت و ضرر دهی سهام عدالت کمک می کند؛ می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران آگاه و مجرب ما بصورت آنلاین و به راحتی ارتباط برقرار کنید.

 

آزاد سازی سهام عدالت در چه صورتی خوب و در چه صورتی بد است؟

 

releasing the justice share

آزاد سازی فوری سهام عدالت

 

آزاد سازی سهام عدالت به سهامداران این امکان را می دهد که با فروش تمام سهامشان در بورس بتوانند از سرمایه ای که سالها در اختیار دولت است استفاده کنند؛ مشاوره حقوقی سهام عدالت افراد را در زمینه آزاد سازی سهام عدالت راهنمایی می کند.

 

دو گزینه برای آزادسازی سهام عدالت وجود دارد که عبارتند از:

 

 • مدیریت مستقیم سهام: در روش مدیریت مستقیم سهام، مدیریت و مالکیت این سهام، بدون واسطه و به صورت مستقیم به سهامدار تخصیص و انتقال می یابد.

 • مدیریت غیر مستقیم: در روش مدیریت غیر مستقیم، مدیریت و مالکیت این سهام ، توسط شرکت های سرمایه گذاری استانی ساماندهی شده و سهامدار حق دخالت، تصرف و یا انتقال سهام به شخص دیگری را نخواهد داشت.

 • توصیه وکیل تلفنی: برای افرادی که کد بورسی دارند و با بازار سرمایه آشنا هستند بهتر است که از روش اول یعنی مدیریت مستقیم استفاده کنند؛ در این صورت افراد به تناسب ارزش سهام عدالتشان، سهام 49 شرکت را از طریق سامانه سجام دریافت کنند؛ برای افرادی که کد بورسی ندارند و با بازار سرمایه و خرید و فروش سهام آشنا نیستند، می توانند از روش دوم یعنی مدیریت غیر مستقیم استفاده کنند؛ اما در این صورت باید قید 9 میلیون تومان سهام عدالت را زده و روی سود سالانه آن حساب باز کنند.

 

پیش فرض سامانه سهام عدالت انتخاب روش غیر مستقیم توسط مشمولین می باشد و همچنین برای افرادی که اشتباهاً روش مدیریت غیر مستقیم را انتخاب کردند امکان ویرایش برای یک بار گذاشته شده است تا بتوانند روش مد نظر را انتخاب کنند.

 

توجه: در حال حاضر نمی توان درباره اینکه سود دهی کدام روش بیشتر است اظهار نظر کرد.

 

مشاوره حقوقی سهام عدالت با ارائه راه حل آزاد سازی سهام عدالت افراد را راهنمایی و در آزاد سازی فوری سهام عدالت به آنها کمک می کند؛ می توانید از طریق لینک تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی برای آزاد سازی سهام عدالت خود، با تیم مجرب ما ارتباط برقرار کرده و کمک بگیرید.

 

رویکرد قانون در مورد کسب درآمد از طریق خرید و فروش سهام عدالت چیست؟

 

making revenue by trading justice share

تماس فوری با وکیل متخصص امور سهام

 

هرگونه معامله از طریق برگه سهام عدالت ممنوع و فاقد اعتبار می باشد؛ در بانک اطلاعاتی فقط ثبت نام شدگان قطعی، مشمولان و سهامداران نهایی محسوب می شوند و هرگونه جابجایی مالکیت و هر نوع معامله از طریق این سهام و حتی خرید و فروش برگه های در دست مشمولین سهام عدالت بلا اثر و غیر قانونی می باشد.

توجه داشته باشید که نقل و انتقال سهام عدالت حتی به صورت وکالتی در دفاتر اسناد رسمی غیر قانونی می باشد و دفاتر اسناد رسمی از این موضوع مطلع هستند.

خرید و فروش سهام عدالت در صورت تصویب و ابلاغ لایحه سامانده ی سهام عدالت که در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد، قابلیت خرید و فروش را پیدا خواهد کرد؛ در هر دو روش (مستقیم و غیر مستقیم) امکان واگذاری و فروش سهام توسط مشمولین سهام عدالت در بازار معاملاتی بورس و فرابورس میسر است.

مشاوره حقوقی سهام عدالت بعد از بررسی شرایط با خبر دادن بهترین موقع خرید و فروش سهام عدالت به افراد کمک بسزایی می کند؛ مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص سهام عدالت به دلیل آگاهی بالا و تجربه همچنین با راهنمایی افراد باعث پیشگیری از کاهش بازدهی سهام عدالت سهامدارن می شود.

می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کرده و طی کمترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

چه کسی از افت و خیز ارزش سهام عدالت در آینده آگاه است و می تواند مارا از سود و ضرر این سهام آگاه کند؟

افت خیز ارزش سهام معمولا و بخصوص توسط افراد ناآشنا نسبت به بازار سرمایه قابل پیش بینی نمی باشد؛ اما معمولا بیشتر پیش بینی ها توسط وکلای آگاه و با تجربه در بازار سرمایه صحیح می باشد.

مشاوره حقوقی سهام عدالت به دلیل آگاهی بالا و تجربه می تواند افراد را با بررسی شرایط از سود و زیان سهام آگاه کند؛ می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی  ارتباط برقرار کنید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل متخصص سرمایه

سریع ترین روش دریافت کد بورسی

دعاوی بورس و حل فوری آنها به صورت 24 ساعته

انجام تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعته

همه چیز در مورد تسهیلات بانکی

اثبات مالکیت یک ملک بدون سند مالکیت

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی