موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سهام عدالت

مشاوره حقوقی سهام عدالت

سهام عدالت را می توان نوعی یارانه تلقی کرد؛ در اصل منظور از سهام عدالت فروش تسهیلات برخی از سهام شرکت های دولتی به اقشار دارای درآمد پایین در جامعه می باشد؛ سهام عدالت شامل شرکت های بزرگی مانند: شرکت های هواپیمایی، خودروسازی، فولاد، معادن و بانک ها می باشد؛ تنها برگه های سهام عدالت ملاک سهامدار بودن افراد نمی باشد و فقط اشخاصی که برگه های دعوت نامه سهام عدالت را دارند و در زمان تعیین شده ثبت نام را انجام دادند، در نهایت با ثبت مشخصات در سامانه سهام عدالت مشمولین سهام می باشند.

 

justice share stock legal advice

اورژانس حقوقی آنلاین و 24 ساعته سهام عدالت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اخیراً بسیاری از هموطنانمان از بازار بورس گرفته تا سهام عدالت، ضرر دیده اند؛ شاید هرگز نتوان ضرر مالی ناشی از سرمایه گذاری در بازار بورس را جبران کرد، اما مانع شدن از بروز مجدد این ضرر به خودی خود غنیمت است؛ برای اینکار شما نیاز دارید که سرمایه گذاری های خود را نسبت به بازار ایران کمی مطمئن تر انجام دهید، به همین دلیل بهتر است که تصویرک زیر را لمس نمایید تا با وکیل متخصص سرمایه، مشورت نموده و بهترین راهکارهای حقوقی را دریافت نمایید"

 

 

تاریخ توزیع سهام عدالت بر چه الگوریتم زمانی است و دولت چه زمانی تصمیم به توزیع آن می گیرد؟

 

algorithm of justice share establish

بهترین روش های آزاد سازی سهام عدالت

 

سود سهام عدالت به صورت سالیانه و بعد از برگزاری مجامع عمومی 49 شرکت سرمایه پذیر و دریافت سود از شرکت ها و در نهایت مشخص شدن سود قابل تقسیم بین مشمولین سود سهام عدالت، پرداخت می شود؛ بعد از اعلام استعلام شماره شباهای بانکی مشمولین دریافت سود سهام عدالت از بانک مرکزی و پس از آن اخذ تاییدیه در لیست واریزی سود سهام عدالت درج می شود.

توجه داشته باشید که هر یک از اعضای خانواده باید به صورت جداگانه نسبت به ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت اقدام کنند.

توجه داشته باشید که مبلغ سهام عدالت افراد متفاوت است و دلیل این تفاوت تخفیفاتی است که از طریق دولت به نهاد های حمایتی مانند: سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و .. می باشد.

مشاوره حقوقی سهام عدالت به افراد درباره پیش بینی سود سهام عدالت و ثبت نام سهام عدالت کمک می کند.

می توانیدبا دریافت مشاوره حقوقی از مشاوران مجرب ما برای ثبت نام و ارزیابی سود و زیان سهام عدالت ارتباط برقرار کنید.

 

دست های پشت پرده ی سهام عدالت چه تاثیری بر رشد یا کاهش ارزش آن دارند؟

سهام عدالت مجموعه ای رها شده در اقتصاد کشور می باشد که نه مردمی که سهام بهشان واگذار شده و نه دولت نظارتی بر آن ندارند؛ با توجه به این مسئله حتی پیش بینی توزیع بعدی سهام عدالت به صورت دقیق ممکن نمی باشد.

بر اساس خبر هایی که به گوش می رسد در حالی که سهام عدالت خیری برای مردم نداشته، بلکه نمایندگان این سهام در هیئت مدیره شرکت ویژه خواری کرده و وزارت اقتصاد و مجلس نیز راهکاری برای انتقال مالکیت این سهم ها به مردم ندارد؛ مشاوره حقوقی سهام عدالت می تواند به افراد در پیگیری مسائل مربوط به ثبت نام و انتقال مالکیت کمک کند.

بزرگترین سقوط تاریخی بورس ایران بعد از دعوای وزیر نفت با وزیر اقتصاد به خاطر سیاست های مدیریتی رقم خورد؛ کمبود دارایی های قابل معامله در بازار بورس و در نتیجه جهش بی سابقه آن یکی از دلایل عمده سقوط بورس بود.

مقصران سقوط بورس همان کسانی هستند که به موقع جهش بورس را مدیریت نکردند و همچنین عرضه های متناسب در آن زمان را انجام ندادند.

مشاوره حقوقی تلفنی سهام عدالت به افراد در پیش بینی کاهش قیمت سهام عدالت و ضرر دهی سهام عدالت کمک می کند؛ می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران آگاه و مجرب ما بصورت آنلاین و به راحتی ارتباط برقرار کنید.

 

آزاد سازی سهام عدالت در چه صورتی خوب و در چه صورتی بد است؟