موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

پس گرفتن پول دستی

پس گرفتن پول دستی

سنت قرض دادن در جامعه‌ بسیار پسندیده و نیکوست؛ اما بد عهدی برخی افراد باعث می شود که پس گرفتن پول دستی با دردسرهای زیادی همراه شود؛ توصیه اصولی آن است که در هنگام تصمیم به قرض دادن با مشاور حقوقی ارتباط برقرار شود و روش های قانونی بررسی گردد؛ به خصوص درباره مبالغ زیاد که پس گرفتن آن مشکلات فراوانی دارد؛ از این رو امروزه قرار است تا مبحث قرض دادن و پس گرفتن پول در ایران را مورد بررسی قرارداده و تیم وصول مطالبات را در خصوص آن معرفی کنیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را از دست ندهید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی چه کمکی به پس گرفتن پول دستی می کند

 

legal advice assistance to retrieve money

ساده ترین آموزش پس گرفتن پول تضمینی

 

همانطور که گفته شد بهتر است، قبل از قول و قرار با دیگران و قرض دادن پول با مشاوره حقوقی تلفنی ارتباط برقرار شود؛ راهنمایی وکیل وصول مطالبات کمک می کند که در آینده آسان تر بتوان به پول خود رسید. در سایت وکیل تلفنی تعرفه های مشاوره به گونه ای طراحی شده است که در مدت زمان های کوتاهی همچون پنج دقیقه و پانزده دقیقه هم مشاوره داده می شود، و در این فرصت می توان نکات کلیدی درباره­ی پس گرفتن پول دستی را جویا شد، و از بروز مشکلات قضایی جلوگیری کرد. 

 

نحوه نوشتن رسید دستی

 

اگر قصد قرض دادن پول دارید و قرار است برای تحویل آن به نوشتن رسید دستی اکتفا کنید، بهتر است، برای پس گرفتن پول دستی نکات مربوط به نگارش این سند را مد نظر بگیرید و در نوشتن آن دقت بالایی داشته باشید؛ ابتدا به مشخصات هویتی شخصی که قرار است قرص بگیرد توجه کنید، ممکن است در عالم دوستی و رفاقت اطلاعات هویتی طرف مقابل را دقیق ندانید، بررسی کارت ملی و شناسنامه افراد برای نوشتن نام و نام خانوادگی شخص قرض گیرنده کارآمد خواهد بود و شما مطمئن می شوید نامی که در سند آورده می شود، نام اصلی شخص است. 

سند باید دارای تاریخ و امضا شخص باشد و نوشتن نام و نام خانوادگی شخص با دست خط خودش در صورت انکار می تواند در آینده به کار آید؛ مبلغ قرض و زمان بازپرداخت آن باید دقیق نوشته شود.

 

توجه: نوشتن علت تحویل پول در صورت بروز مشکلات حقوقی راهگشا خواهد بود. 

 

توصیه می شود تنظیم چنین سندی در حضور شاهدان و با امضا و اثر انگشت آن ها انجام شود. تمام این موارد می تواند قالب محکم و استواری را برای این دسته از سند های عادی به وجود آورد؛ با راهنمایی مشاوره حقوقی آنلاین می توان سندی تنطیم کرد که در هنگام پس گرفتن پول دستی با کمترین مشکل مواجه شوید. 

 

پیام برای گرفتن پول دستی

 

message to garter the landed money

سریع ترین روش پس گرفتن طلب چندین و چند ساله

 

با وجود رعایت کردن نکات حقوقی این امکان وجود دارد که برخی از افراد برای پس دادن پول قرضی هیچ عجله ای نداشته باشند و حتی در برخی موارد منکر آن شوند؛ در این صورت می توان از تیم وصول مطالبات دستی وکیل تلفنی کمک گرفت؛ ممکن است مهلت بازپرداخت قرض نزدیک باشد و یا حتی مدتی از آن گذشته باشد و شما تصمیم بگیرید که به شخص بدهکار پیام بدهید، بهتر است؛ در پرسش و پاسخ فوری حقوقی درباره­ این موضوع با کارشناس حقوقی گفتگو نمایید، تا پیام شما قدرت الزام بیشتری داشته باشد.

از نظر قانونی برای پس گرفتن پول دستی ارسال اظهارنامه مطالبه رسمی موجه خواهد بود. اظهارنامه قبل از مهلت سررسید و قبل از ارائه دادخواست به دادگاه ارسال می شود و  در آینده کمک می کند  که به وسیله آن خسارت تاخیر تادیه دین محاسبه گردد. 

 

چگونه قرض خود را پس بگیریم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

گاهی پول قرض دادن به مطالبات لاوصول تبدیل می شود و آن زمانی است که شخص بدهکار منکر گرفتن پول از شما می شود و حاضر نباشد پول قرض گرفته شده را پس دهد؛ این مسئله زمانی پیچیده تر می شود که شما هیچ گونه سندی نداشته باشید و پول خود را بدون دریافت تضمین بازپرداخت به شخص مقابل تحویل داده باشید. 

بهتر است در چنین شرایطی با کارشناس حقوقی و وکیل پس گرفتن پول دستی ارتباط برقرار کنید و شرایط خود را مورد بررسی قرار دهید؛ سایت جامع وکیل تلفنی به شما کمک می کند حتی در شرایط غیر معمول قرض دادن پول و در حالتی که برای پس گرفتن پول آینده نگری نکرده اید، طلب خود را وصول نمایید.

 

آیا بدون مدرک میشه پول را پس گرفت؟ 

 

delivering money with no evidence

مشاوره با تیم بزرگ وصول مطالبات 24 ساعته

 

زمانی که شما به وکلای وکیل تلفنی رجوع می کنید، امید در دل شما زنده خواهد شد، چون وکلای کارکشته وکیل تلفنی با داشتن سال ها تجربه در زمینه مطالبات دست نیافتنی بر تمام راه و چاه این مسیر آشنا هستند و حتی در صورتی که مدرک اختصاصی را برای قرض دادن پول تدارک ندیده باشید، برای پس گرفتن پول دستی به شما کمک می کنند. 

در شرایطی که سند رسمی و حتی سند عادی برای تحویل پول خود در اختیار نداشته باشید، رسید واریز پول می تواند به شما کمک کند؛ پرینت حساب و اینکه مبلغی پول از حساب شما به شخص بدهکار واریز شده باشد می تواند در دادگاه قرائنی را برای قاضی روشن کند؛ حضور شهود و شهادت آن ها می تواند در اثبات مقروض بودن طرف مقابل کار آمد باشد.

توجه: اقرار بدهکار یکی دیگر از اماراتی است که در مسیر پس گرفتن پول دستی کارگشاست، اگر طرف مقابل در دادگاه بیان کند که: «بله من پول را از ایشان گرفتم ولی…» همین جمله می تواند بدهکار بودن ایشان را ثابت کند، و بعد از آن بدهکار باید اثبات نماید که پول را بابت چه امری گرفته و آیا پس داده است یا خیر. 

 

مراحل شکایت از بدهکار

 

همانطور که گفته شد برای وصول مطالبات سوخت شده قبل از ارائه دادخواست به دادگاه می توان با ارسال اظهارنامه به بدهکار طلب خود را وصول کرد و هشدار قانونی را به شخص انتقال داد؛ در صورتی که طرف مقابل به اظهارنامه ترتیب اثر ندهد و برای پرداخت قرض خود اقدامی نکند، شما می توانید برای پس گرفتن پول دستی به دفتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کنید و با ثبت شکایت خود اقدامات قضایی را آغاز نمایید. 

در صورتی که طلب از 20 میلیون ریال کمتر باشد شورای حل اختلاف به پرونده رسیدگی خواهد کرد و اگر از 20 میلیون ریال بیشتر باشد دادگاه عمومی پرونده را در دستور کار خود قرار می دهد؛ محل اقامت بدهکار صلاحیت رسیدگی به پرونده را خواهد داشت و در صورتی که در خارج از کشور اقامت داشته باشد، باید به دادگاه محل سکونت در ایران وی مراجعه کرد.

 

مدارک لازم جهت اثبات طلب

 

the documents for proving the lending money

مشاوره حقوقی فوری وصول مطالبات 24 ساعته با وکیل 

 

مدارکی که برای مطالبه پول دستی سوخت شده باید به کار گرفته شود، سند عادی یا رسید تحویل پول، رسید انتقال وجه، شهادتنامه شهود و دادخواستی است که به کمک وکیل پایه یک دادگستری نگارش می شود و محتوای آن می تواند در وصول طلب بسیار تاثیرگذار باشد؛ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته که در وکیل تلفنی ارائه می شود، شما را جهت پس گرفتن پول دستی یاری خواهد کرد.

 

 

مطالبه بهای دقیق و به روز زمین با سند و مدرک

فسخ معامله به علت کمبود مساحت

وکیل آنلاین دعاوی ملکی ارزان

محاسبه افت قیمت خودرو بعد از تصادف

تعهدات اشخاص حقوقی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من کارمند هستم یکی از همکارانم بهم گفت خانمش بیمار هست و در این شهر غریب هستند هزینه عمل خانمش رو نداره اگه من می تونم بهش پول قرض بدم که طی چندماه بهم پس بده منم رو حساب اعتمادی که بهش داشتم پول رو دادم اما بعدش هرچقدر گفتم پول رو پس بده هر دفعه یه بهانه آورد و نهایتا گفت اگه مدرک داری بیا بگیر برو هرکار میخوای بکن منم دیگه بیخیال پولم شده بودم تا اینکه خیلی اتفاقی با سایت موسسه وکیل تلفنی آشنا شدم و با وکلای موسسه صحبت کردم و در کمال ناامیدی بهم کمک کردند تا پولم رو از همکارم پس بگیرم
سلام من به برادرم نزدیک به ۵۰ میلیون پول قرض دادم چون‌برادرم بود هیچ ضمانتی ازش نگرفتم الان پولمو نمیده چه کاری از دستم بر میاد؟؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی