موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مطالبه ارش البکاره

مشاوره حقوقی مطالبه ارش البکاره

ارش­ البکاره یا حق بکارت، مالی است که برای زن در صورتی که تحت اکراه، مورد تجاوز جنسی واقع شود، با جمع شرایطی، پرداخت می­ شود. احکام ارش ­البکاره در قانون و فقه به تفصیل بیان شده و پرونده­ های زیادی را در محاکم به خود اختصاص داده است. وکلای متخصص ما در این حوزه نیز، آماده ­ی ارائه مشاوره­ ی حقوقی تلفنی مطالبه­ ی ارش ­البکاره، به شما عزیزان می ­باشند.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ارش­ البکاره چیست و چه مواردی شامل آن می ­شود؟

اگر بین زن و مردی که بین آنها عُلقه ­ی زوجیت نباشد و در واقع نامحرم باشند، رابطه ­ی جنسی برقرار شود، در صورت مکرَه بودن زن (عدم رضایت)، تحت شرایطی حق بکارت به وی تعلق می­ گیرد. توضیح کامل این مطلب را با اشارات صریح به مواد قانونی مرتبط در نظام قانونی ایران، پی می­ گیریم.

 

virginity lawyer

ارش البکاره چیست

 

ماده ­ی 17 قانون مجازات اسلامی (مصوب 1392) اشعار می­ دارد: «دیه اعم از مقدّر و غیرمقدّر، مالی است که در شرع مقدس برای ایراد جنایت غیرعمدی بر نفس، اعضا و منافع و یا جنایت عمدی در مواردی که به هر جهتی قصاص ندارد، به موجب قانون مقرر می ­شود». مواد 448 و 449 همان قانون نیز بیان نموده است: «دیه­ی مقدر، مال معینی است که در شرع مقدس به سبب جنایت غیرعمدی بر نفس، عضو یا منفعت، یا جنایت عمدی در مواردی که به هر جهتی قصاص ندارد، مقرر شده است».

«اَرش، دیه­ی غیرمقدر است که میزان آن در شرع تعیین نشده است و دادگاه با لحاظ نوع و کیفیت جنایت و تأثیر آن بر سلامت مجنیٌ علیه و میزان خسارت وارده با در نظر گرفتن دیه­ ی مقدر و جلب نظر کارشناس، میزان آن را تعیین می ­کند. مقررات دیه­ی مقدر در مورد ارش نیز جریان دارد مگر اینکه در این قانون ترتیب دیگری مقرر شود». پرده­ ی بکارت نیز بافت نازکی از جنس مخاطی است که در قسمت خارجی دستگاه تناسلی زنان وجود دارد و در اولین رابطه­ ی جنسی و ایضاً در تصادفات و یا حوادث دیگر پاره می ­شود.

ماده 231 قانون مجازات اسلامی (مصوب 1392) بیان می­دارد: «در موارد زنای به عنف و در حکم آن، در صورتی که زن باکره باشد، مرتکب، علاوه بر مجازات مقرر، به پرداخت ارش ­البکاره و مَهرالمثل نیز محکوم می ­شود و در صورتی که باکره نباشد، فقط به مجازات و پرداخت مهرالمثل محکوم می­ گردد». ماده 658 همان قانون مقرر می­ دارد: «هر گاه ازاله­ی بکارت غیرهمسر با مقاربت یا به هر وسیله­ ی دیگری و بدون رضایت صورت گرفته باشد، موجب ضَمان مهرالمثل است.

 

 • تبصره 1: هر گاه ازاله­ی بکارت با مقاربت و رضایت انجام گرفته باشد، چیزی ثابت نیست.
 • تبصره 2: رضایت دختر نابالغ یا مجنون یا مکرَهی که رضایت واقعی به زنا نداشته در حکم عدم رضایت است».

 

ماده 1091 قانون مدنی مقرر می­ دارد: «برای تعیین مهرالمثل باید حال زن از حیث شرافت خانوادگی و سایر صفات و وضعیت او نسبت به اماثل و اَقران و اقارب و همچنین معمول محل و غیره در نظر گرفته شود».

ماده 1100 همان قانون نیز بیان داشته: «در صورتی که مهرالمسمی مجهول باشد یا مالیت نداشته باشد یا ملک غیر باشد، در صورت اول و دوم زن مستحق مهرالمثل خواهد بود و در صورت سوم، مستحق مثل یا قیمت آن خواهد بود مگر اینکه صاحب مال اجازه نماید».

 

virginity lawyer

چه مواردی شامل ارش البکاره می شود

 

ماده 9 قانون مسئولیت مدنی (مصوب 1339) اشعار می­ دارد: «دختری که در اثر اعمال حیله یا تهدید و یا سوء استفاده از زیردست بودن، حاضر برای همخوابگی نامشروع شده، می ­تواند از مرتکب علاوه از زیان مادی، مطالبه­ ی زیان معنوی هم بنماید».

نتیجتاً در مورد زنای به عنف و زناهایی که در حکم زنای به عنف است، به این نحو عمل می ­شود:

 • اگر زن باکره باشد: زانی به اعدام محکوم می­شود و باید مهرالمثل و ارش­البکاره هم به زن بدهد.
 • اگر زن باکره نباشد: زانی به اعدام محکوم می­شود و مهرالمثل هم باید به زن بدهد. (در این مورد، ارش­البکاره پرداخت نمی­شود).

حکم پرداخت مهرالمثل و ارش ­البکاره فقط مختص زنای به عنف است و در زنای با رضایت، مهرالمثل و ارش ­البکاره ثابت نمی ­شود. مشاوره­ ی حقوقی تلفنی مطالبه­ ی ارش­ البکاره، تخصص و افتخار ماست. شما قادرید تنها با یک تماس ساده­ ی تلفنی، جزئیات تمام آنچه را که فوقاً گفته شد، به تفصیل از وکلای ما دریافت نمائید.

 

کاربردی­ترین و آبرومندانه­ترین راه­های دریافت ارش­البکاره (حق بکارت) چیست؟

مشاوره ­ی حقوقی مطالبه­ ی ارش­ البکاره، نیاز اساسی هر فردی است که پرونده­ ی موضوع مانحن فیه را دارد. مسائل مربوط به زنای به عنف و به تبع آن مطالبه­ ی حق بکارت و ایضاً اثبات آنها، مسائلی تخصصی هستند و اشراف بر آن، نیازمند دانش حقوقی است.

شخصی که پرونده­ ی مشابه دارد، بدون استمداد از وکیل، قادر نخواهد بود کار را پیش ببرد و حق خود را استیفاء نماید. لذا بر این اساس، کاربردی ­ترین و آبرومندانه­ ترین راه­های دریافت ارش­ البکاره (حق بکارت)، در درجه­ ی اول، اخذ مشاوره  و اعطای وکالت به وکیل مجرب می­ باشد؛ به دو دلیل:

 • اولاً وکیل تخصص و دانش کافی برای پیشبرد پرونده را دارد.
 • ثانیاً وکیل شرافت و اخلاق حرفه­ای وکالت را دارد و به مجازات جرم افشای سر، مذکور در قانون مجازات اسلامی واقف است و با رازداری و آبرومندی، کار شما را به پیش می ­برد. مجموعه­ ی ما با در اختیار داشتن چنین وکلای متخصص و در عین حال متعهدی، آماده ­ی ارائه ­ی خدمات می ­باشد.

 

آیا اثبات مسئله­ ی ارش­ البکاره کار ساده­ ایست؟

تمام آنچه که در مبحث زنای به عنف و اثبات آن گفته شد، در اینجا مصداق دارد. ادله­ ی اثبات در امور کیفری در ماده 160 قانون مجازات اسلامی ذکر شده است که برای جرم زنای به عنف (و به تبع آن مطالبه­ ی ارش ­البکاره)، علم قاضی، اقرار متهم (4 بار) و شهادت شهود (4 شاهد مرد) مصداق دارد.

 

virginity lawyer

اثبات مسئله ی ارش البکاره

 

علم قاضی هم از مجموعه­ ی اوضاع و احوال از جمله نظریه­ ی پزشکی قانونی و سایر قرائن و اَمارات حاصل می­ گردد. همچنین طبق قاعده­ ی مسلّم «البیّنه علی المدعی»، دلیل و بینه­ ی تجاوز به عنف را باید قربانی بیاورد. یعنی قربانی، اولاً بایست زنا را و ثانیاً باید زنای به عنف را اثبات کند تا در گام بعدی بتواند حق بکارت دریافت نماید. 

اثبات جرایم تجاوز به عنف، شگردها و لطایف­ الحیل خود را می­ طلبد که وکلای مجرب ما در این مجموعه، به شدت توانمند می­ باشند. مشاوره­ ی حقوقی مطالبه­ ی ارش ­البکاره جزو مشاوره ­های تخصصی مجموعه­ ی ما تلقی می ­شود.

 

آیا می­توان با مشاوره­ ی حقوقی تلفنی، مسئله­ ی ارش ­البکاره را مخفیانه پیگیری کرد؟

نظر به ماهیت برخی دعاوی، چه بسا حضور در دفتر وکیل و اعطای وکالت به ایشان و تنظیم قرارداد وکالت جزو الزامات و ضروریات باشد. اما پرونده­ های دیگری هم هستند که با مشاوره­ ی تلفنی قابل حل باشند.

شاید مشاوره­ ی حقوقی مطالبه­ ی ارش ­البکاره، جزو این پرونده­ ها باشد. در تماس تلفنی با وکلای ما در این مجموعه، تمام آنچه را که باید بدانید و نیاز است که بدانید، خواهید دانست. در روند پرونده نیز چنانچه حضور فیزیکی و عینی وکیل نیز اقتضاء نماید، می­ توانید با اعطای وکالت، ایشان را وارد پروسه­ ی رسیدگی خود کنید.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

برای مشاوره ­ی حقوقی و تلفنی حق ­البکاره، با وکیل زن صحبت کنیم یا وکیل مرد؟

پاره­ای از دعاوی، ماهیت مؤنثی دارند. اقتضای برخی از امور این است که با هم­جنس مطرح شود.

اخذ مشاوره ­ی حقوقی مطالبه­ ی ارش ­البکاره، نیز تا حدودی از این قِسم امورات است. با این حال، در قانون و رویّه­ ی محاکم، هیچگونه محدودیتی برای اعطای وکالت و یا اخذ مشاوره در دعاوی مؤنث­ مآبانه به وکلای مرد وجود ندارد. این امر بیشتر به سلیقه و انتخاب شما بستگی دارد. شما مختارید که با وکیل زن و یا وکیل مرد در این زمینه ارتباط برقرار نموده و دعوی خود را اقامه کنید. 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و درود خدمت دوستان عزیز در موسسه وزین وکیل تلفنی واقعا خوشحالم که سایت وکیل تلفنی راه اندازی شده، به عینه شاهد زحمات شبانه روزی شما هستیم وجه تمایز این موسسه با سایر موسسات کیفیت بالای مشاوره ها و ۲۴ ساعته بودنش هستش اینکه من ساعت ۳ شب میتونم تماس بگیرم و موضوع حقوقی خودم مطرح کنم و وکیل محترم با دلسوزی و برادرانه من راهنمایی کنه به دلیل مسائل شغلیم با وکلای زیادی سر وکار داشتم وکلای شما نگاهشون فرق میکنه. حالا امیدوارم که بهتر از گذشته باشین ان شا الله اپلیکیشن موبایل هم تهیه بشه تا بتونیم مطالب رو خیلی راحت تر روی گوشی خودمون داشته باشیم در رابطه با مطالب:مطالب فوق العاده کیفیت بالایی داره من کلمه به کلمه میخونم و استفاده میکنم واقعا جای تشکر و قدردانی داره از تیم تولید محتوا تشکر میکنم گه شبانه روز زحمت میکشین تا مطالب خوب وکاربردی برای مردم ارائه کنید سپاس از شما❤️
باسلام. ازاله بکارت غیر همسر با مقاربت یا به ره وسیله دیگری و بدون رضایت صورت گرفته باشد موجب ضمان مهرالمثل است ماده 658 ق.م.ا...ماده ۹ قانون مسئولیت مدنی بیان می دارد دارد: دختری که در اثر اعمال حیله یا تهدید و یا سوء استفاده از زیردست بودن، حاضر برای همخوابگی نامشروع شده، می ­تواند از مرتکب علاوه از زیان مادی، مطالبه­ ی زیان معنوی هم بنماید.ماده ۲۳۱ قانون مجازات اسلامی بیان می­ دارد: در موارد زنای به عنف و در حکم آن، در صورتی که زن باکره باشد، مرتکب، علاوه بر مجازات مقرر، به پرداخت ارش ­البکاره و مَهرالمثل نیز محکوم می ­شود و در صورتی که باکره نباشد، فقط به مجازات و پرداخت مهرالمثل محکوم می­ گردد. در قانون مدنی مهرالمثل از حیث حال زن و شرافت خانوادگی او تعیین می شود.
سلام وقت بخیر و خسته نباشید متاسفانه برخی از مشکلات که بروز میکنند، فرد در اثر شرم و حیا نمیتواند به راحتی مشکل را شرح دهد و از نصیحت و راهنمایی بزرگتر ها و آشنایانش بهره مند شود. پس تصمیم به سکوت میگیرد، حتی برای برخی صحبت رو در رو با یک وکیل نیز سخت و غیرممکن است، لذا تصمیم به سکوت میگیرد. اما وقتی موسسه وکیل تلفنی امکان صحبت غیر حضوری و حتی به صورت ارتباط با مشاور از طریق ارسال میام در فضای مجازی را مهیا کرده، تمامی افراد میتوانند بدون اضطراب و نگرانی مشکل خود را طرح و از وظایف و حقوق قانونی خویش مطلع شوند. از این بابت از مدیریت موسسه جناب آقای دکار توکلی عزیز کمال تشکر و قدردانی دارم.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، ارش اابکاره در صورت اثبات جرم اغفال دختر باکره صورت می‌پذیرد که تحت شرایطی می‌تواند به عنف یا غیر عنف باشد لذا نیاز به مشاوره حقوقی بموقع دارد شما می‌توانید با مراجعه به سایت موسسه وکیل تلفنی با وکیل متخصص در این زمینه مرتبط گردیده و نتیجه دلخواه را کسب نمایید اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
وقتیبکارت دختری در اثر تجاوز به عنف زایل میشود دچار افسردگی وسر در گمی میشود ونمی داند به کجا مراجعه کند برای این کار بهتر است از یک وکیل خانواده یا کیفری کمک بگیرید تا بتواند علیه متجاوز شکایت کند بهترین گزینه وراحتترین آن تماس با سایت وکیل تلفنی است که می تواند با در اختیار گذاشتن وکیل با هزینه ی کمترو فوری کمک کند تا شما بتولنید ارش البکاره ی خود را بگیرید ارش البکاره مثل مهریه می باشد ونوعی مهر المسمی محسوب میشود که قاضی آن را از متجاوز میگیرد
سلام وقت بخیر.. یکی از موضوعات رایج دقیقا همین موضوع است .. اگر در رابطه جنسی پرده بکارت دختر از بین برود ارش البکاره (خسارت بکارت) هم باید پرداخت شود. پارگی پرده بکارت یا از بین رفتن آن از نظر علمی نقص عضو محسوب نمیگردد ولی در قوانین مجازات در همه کشورها ازاله بکارت، در موارد جنسی که موجب شکایت گردد، مجازات سنگینی دارد. جریمه ی ازاله بکارت در موارد غیر جنسی، مانند تصادفات یا حوادث نیز در قوانین مجازات اسلامی پیش بینی شده است. با توجه به موازین شرعی و قانونی ارش البکاره برابر یک مهر المثل است که در تمام موارد با نظر کارشناس تعیین می گردد. اگر میزان مهرالمثل بیش از دیه ی کامل زن باشد، بیشتر از یک دیه ی کامل تعلق نمیگیرد و محاسبه نخواهد شد.
ارش­ البکاره یا حق بکارت، مالی است که برای زن در صورتی که تحت اکراه، مورد تجاوز جنسی واقع شود، با جمع شرایطی، پرداخت می­ شود. احکام ارش ­البکاره در قانون و فقه به تفصیل بیان شده و پرونده­ های زیادی را در محاکم به خود اختصاص داده است. نظر به ماهیت برخی دعاوی، چه بسا حضور در دفتر وکیل و اعطای وکالت به ایشان و تنظیم قرارداد وکالت جزو الزامات و ضروریات باشد. اما پرونده­ های دیگری هم هستند که با مشاوره­ ی تلفنی قابل حل باشند.شاید مشاوره­ ی حقوقی مطالبه­ ی ارش ­البکاره، جزو این پرونده­ ها باشد. در تماس تلفنی با وکلای موسسه وکیل تلفنی، تمام آنچه را که باید بدانید و نیاز است که بدانید، خواهید دانست. در روند پرونده نیز چنانچه حضور فیزیکی و عینی وکیل نیز اقتضاء نماید، می­ توانید با اعطای وکالت، ایشان را وارد پروسه­ ی رسیدگی خود کنید. انشاءالله موفق و پیروز باشید.
با سلام و عرض ادب، چنانچه فردی با زنی که با او رابطه زوجیت ندارد رابطه جنسی برقرار نماید و این امر با زور و تهدید و بدون رضایت زن صورت پذیرد،درصورت باکره بودن زن و ازاله بکارت بعد از تجاوز، مردعلاوه بر محکومیت به اعدام به پرداخت مهرالمثل و ارش البکاره نیز محکوم خواهد شد. و در صورتی که زن باکره نباشدمرد به اعدام و پرداخت مهرالمثل محکوم خواهد شد.کاربران عزیز جهت آشنایی با تعریف مهرالمثل و ارش البکاره و شرایط اثبات جرم تجاوز به عنف و نحوه تعیین مجازات‌های مذکور در قانون علاوه بر مطالعه مطالب مندرج در سایت می توانند از طریق ارتباط با موسسه وکیل تلفنی و اخذ مشاوره از وکلای متخصص در این زمینه به پاسخ سوالات خود دست یابند. با احترام_فاطمه _سلیمانی
طبق قانون اگر مردی بدون عقد کردن زنی و در اصل به زور با زنی رابطه جنسی برقرار نماید (که تجاوز محسوب میشود چرا که زن اکراه داشته و تمایل به این رابطه نداشته است) در اینصورت باید به زن مهرالمثل پرداخت کند، یعنی مهریه ای که در عرف جامعه برای زنان هم شأن وی تعیین میگردد. حال اگر در این رابطه جنسی پرده بکارت دختر هم از بین برود ارش البکاره (خسارت بکارت) هم باید پرداخت شود. پارگی پرده بکارت یا از بین رفتن آن از نظر علمی نقص عضو محسوب نمیگردد ولی در قوانین مجازات در همه کشورها ازاله بکارت، در موارد جنسی که موجب شکایت گردد، مجازات سنگینی دارد. جریمه ی ازاله بکارت در موارد غیر جنسی، مانند تصادفات یا حوادث نیز در قوانین مجازات اسلامی پیش بینی شده است. با توجه به موازین شرعی و قانونی ارش البکاره برابر یک مهر المثل است که در تمام موارد با نظر کارشناس تعیین می گردد. اگر میزان مهرالمثل بیش از دیه ی کامل زن باشد، بیشتر از یک دیه ی کامل تعلق نمیگیرد و محاسبه نخواهد شد. قوانین ارش البکاره قانون برای ارش البکاره نکته ای که در مورد ارش البکاره باید در نظر بگیرید این است که دیه در صورتی پرداخت می شود و فرد محکوم خواهد شد که ازاله ی بکارت با حیله و تزویر و بدون تمایل قلبی دختر بوده باشد در حالی که مهرالمثل ،مسئله ای کاملا قانونی است و با تراضی طرفین تعیین می شود. مستفاده ازماده ۱۵۰ قانون دیات آن است که دیه پاره کردن عمدی پرده بکارت مهرالمثل است (دیه کامل زن مذکور در آن ماده بابت پاره کردن مثانه است) و چون از جهت میزان دیه فرقی بین عمد و غیر عمد نیست لذا بطور کلی دیه پرده بکارت چه عمدا چه من غیر عمد همان مهرالمثل می باشد از بین بردن پرده بکارت دختر با انگشت یا چیز دیگر در صورتیکه موجب پاره شدن مثانه و عدم امکان ضبط ادرار باشد مشمولی ماده ۱۵۰ قانون دیات است و علاوه بر دیه کامل زن، مهرالمثل نیز دارد. اما اگر منتهی به پاره شدن مثانه نباشد بنا بر مستفاد از ملاک همان ماده فقط مهرالمثل به آن تعلق می گیرد و در هر دو صورت چنانچه این عمل بوسیله اجنبی و غیر مجاز انجام شده باشد طبق ماده ۲۰۸ مکرر قانون مجازات عمومی مرتکب تعزیر خواهد شد
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وباتشکر .ماده ۲۳۱ قانون مجازات اسلامی (مصوب ۱۳۹۲) بیان می­دارد: «در موارد زنای به عنف و در حکم آن، در صورتی که زن باکره باشد، مرتکب، علاوه بر مجازات مقرر، به پرداخت ارش ­البکاره و مَهرالمثل نیز محکوم می ­شود و در صورتی که باکره نباشد، فقط به مجازات و پرداخت مهرالمثل محکوم می­ گردد». ماده ۶۵۸ همان قانون مقرر می­ دارد: «هر گاه ازاله­ی بکارت غیرهمسر با مقاربت یا به هر وسیله­ ی دیگری و بدون رضایت صورت گرفته باشد، موجب ضَمان مهرالمثل است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی