موسسه وکیل تلفنی

  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۵۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۶
  • بهنام یارمحمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۶:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۴:۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۵:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۳:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۴۱:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۵۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۳۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کاربلد اصفهان

 

 
وکیل کار بلد در اصفهان

وکیل خوب چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به اینکه هر روز شاهد تغییرات در قوانین هستیم یک وکیل خوب بروز است و علاوه بر آن امین و امانت دار اسرار موکل خود است. یک وکیل کاربلد و خوب هیچ وقت بلوف نمی زند و قول های کذب و واهی به موکل خود نخواهد داد. از جمله ویژگی های دیگر وکیل کاربلد و خوب سرعت عمل در پیدا کردن راه حل مناسب و کم هزینه بودن او است. وکیل جدا از اینکه از موکل خود دفاع خواهد کرد باید به قاضی نیز در رفع ابهامات کمک کند. یک وکیل خوب از طریق توانایی های که دارد پرونده را پیگیری خواهد کرد و با طرف مقابل و قاضی محترمانه برخورد خواهد کرد. تسلط بر قوانین حقوقی از جمله نکات مهمی است که باید یک وکیل داشته باشد و روابط عمومی و فن بیان قوی که دارد آن را در دفاع از موکل خود بکار گیرد. 

هزینه وکیل کاربلد در اصفهان چقدر است؟

هزینه وکالت بر اساس تعرفه ای که وجود دارد تعیین می شود. اما به صورت غیر رسمی تجربه، دانش و معروفیت وکلا در هزینه ای که دریافت می کنند تاثیر گذار است به عنوان مثال فردی تازه وکیل شده است برای اینکه بتواند اسمی برای خود پیدا کند با تعرفه پایین وکالت قبول کند. اما فردی که سال ها تجربه وکالت آنهم به صورت تخصصی در حوزه های مختلف دارد تعرفه متفاوت تری با دیگران خواهد داشت. وکیل کاربلد در اصفهان پرونده شما را بر اساس موضوع پرونده و پیچیدگی های حقوقی آن پذیرش می کند و بر همان اساس نیز هزینه وکالت از شما خواهد گرفت. با توجه به افزایش پرونده های طلاق و مشکلات خانوادگی، حضور وکیل کاربلد طلاق در پرونده های خانوادگی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. جهت انجام مشاوره با وکیل طلاق در اصفهان می توانید از طریق موسسه حقوقی وکیل تلفنی با بهترین وکلا موضوع حقوقی خود را در میان بگذارید.جهت دریافت اطلاعات حقوقی این امکان فراهم شده است از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل طلاق مشاوره انجام دهید و سوالات حقوقی خود را مطرح کنید. با استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل طلاق 24 ساعته از طریق تلفن یا پیام رسان مشاوره حقوقی واتس اپی خود را مطرح کنید. 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

نقش وکیل کاربلد در نتیجه پرونده 

 

هیچ وکیلی نمی تواند نتیجه پرونده را تضمین کند چون ممکن است در حین رسیدگی به پرونده ادله های از طرف مقابل مطرح شود که روند پرونده را تغییر دهد. وکیل کاربلد تمام دانش و مهارت خود را جهت دفاع از موکل خود بکار خواهد گرفت. وکیل کاربلد به موکل خود کمک خواهد کرد که ادله های قانونی و مناسبی را در دادگاه ارائه دهد و نتیجه پرونده را آنگونه که مناسب است به نفع موکل خود تغییر دهد. وکیل کاربلد تمام جوانب پرونده را می سنجد آن را تجزیه و تحلیل می کند و واقعیت ها را در اختیار موکل خود قرار می دهد. موکل بر اساس واقعیت ها و مشاوره ای که با وکیل خود انجام داده است پرونده را پیگیری می کند و همین موضوع سبب می شد بهترین نتیجه در یک پرونده حقوقی بدست بیاید. تمامی افراد قبل از اینکه با یک وکیل قرارداد ببندند می توانند از طریق مشاوره تلفنی با بهترین وکلا درباره نحوه قرارداد با وکیل و انتخاب یک وکیل خوب با کمترین هزینه مشاوره انجام دهند و اطلاعات لازم در این باره را کسب کنند. 

وظایف وکیل در قبال موکل

از مهمترین وظایفی که وکیل کاربلد در قبال موکل خود دارد داشتن صداقت است. وکیل باید در تمام مراحل پرونده موکل خود را از وقایع پرونده و اتفاقات آن آشنا کند. وکیل باید به اندازه لازم وقت و انرژی برای برای حل و رفع مشکل بگذارد. وکیل باید این توانایی را داشته باشد محتویات پرونده را به درستی تجزیه و تحلیل کند و بدون اینکه موضوع را کوچک نمایی یا بزرگ نمایی کند بهترین راه حل را برای آن در نظر بگیرد. 

مشاوره حقوقی با وکیل کار بلد

وکیل ارزان اما کاربلد

وکلا برای قبول کردن وکالت تعرفه دارند اما برخی از وکلا بیشتر از آن چیزی که حق قانونی خود است را از موکل می گیرند و تعدادی نیز دارای انصاف و بر اساس کاری که برای موکل انجام می دهند حق وکالت دریافت می کنند. تعدادی از وکلا نیز که به صورت مجموعه ای کار می کنند و پرونده های زیادی دارند با اینکه وکلای متخصص و کاربلدی هستند اما با نرخ پایین و ارزان وکالت قبول می کنند. از آنجایکه وکلای متخصص و کاربلد زیادی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی فعالیت می کنند می توانید با مراجعه به سایت وکیل تلفنی وکیل متخصص را انتخاب و وکالت خود را به او واگذار کنید. 

تجربه کاری وکیل چه مزایایی دارد؟ 

وکلا بعد از این که وکالت در پرونده های مختلفی را قبول می کنند تجربیات زیادی در مسائل حقوقی به دست می آورند. به اصطلاح در برخی از حوزه های حقوقی متخصص می شوند و به ماده های حقوقی مسلط می شوند. وکیل با تجربه بهترین و ساده ترین راه حل را برای موفقیت در پرونده در نظر خواهد گرفت. وکیل با تجربه با توجه به تجربیاتی که در سال ها وکالت بدست آورده است تقریبا نتیجه پرونده را پیش بینی می کند و آن را برای موکل خود تشریح خواهد کرد همین کار ممکن است باعث شود که موکل از پیگیری پرونده خود صرف نظر کند یا اینکه به نحوی دیگر پرونده خود را دنبال کند. یک وکیل با تجربه نحوه برخورد با طرف مقابل و قاضی را به خوبی بلد است و با استفاده از مهارت های حقوقی می تواند به بهترین نحو ممکن پرونده را به سرانجام برساند. تجربه نیز به مانند دانش و مهارت در وکالت بسیار با اهمیت و وکلای که این موارد را دارند به وکیل موفقی تبدیل می شوند. 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی