موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کاربلد اصفهان

 

 
وکیل کار بلد در اصفهان

وکیل خوب چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به اینکه هر روز شاهد تغییرات در قوانین هستیم یک وکیل خوب بروز است و علاوه بر آن امین و امانت دار اسرار موکل خود است. یک وکیل کاربلد و خوب هیچ وقت بلوف نمی زند و قول های کذب و واهی به موکل خود نخواهد داد. از جمله ویژگی های دیگر وکیل کاربلد و خوب سرعت عمل در پیدا کردن راه حل مناسب و کم هزینه بودن او است. وکیل جدا از اینکه از موکل خود دفاع خواهد کرد باید به قاضی نیز در رفع ابهامات کمک کند. یک وکیل خوب از طریق توانایی های که دارد پرونده را پیگیری خواهد کرد و با طرف مقابل و قاضی محترمانه برخورد خواهد کرد. تسلط بر قوانین حقوقی از جمله نکات مهمی است که باید یک وکیل داشته باشد و روابط عمومی و فن بیان قوی که دارد آن را در دفاع از موکل خود بکار گیرد. 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

نقش وکیل کاربلد در نتیجه پرونده 

 

هیچ وکیلی نمی تواند نتیجه پرونده را تضمین کند چون ممکن است در حین رسیدگی به پرونده ادله های از طرف مقابل مطرح شود که روند پرونده را تغییر دهد. وکیل کاربلد تمام دانش و مهارت خود را جهت دفاع از موکل خود بکار خواهد گرفت. وکیل کاربلد به موکل خود کمک خواهد کرد که ادله های قانونی و مناسبی را در دادگاه ارائه دهد و نتیجه پرونده را آنگونه که مناسب است به نفع موکل خود تغییر دهد. وکیل کاربلد تمام جوانب پرونده را می سنجد آن را تجزیه و تحلیل می کند و واقعیت ها را در اختیار موکل خود قرار می دهد. موکل بر اساس واقعیت ها و مشاوره ای که با وکیل خود انجام داده است پرونده را پیگیری می کند و همین موضوع سبب می شد بهترین نتیجه در یک پرونده حقوقی بدست بیاید. تمامی افراد قبل از اینکه با یک وکیل قرارداد ببندند می توانند از طریق مشاوره تلفنی با بهترین وکلا درباره نحوه قرارداد با وکیل و انتخاب یک وکیل خوب با کمترین هزینه مشاوره انجام دهند و اطلاعات لازم در این باره را کسب کنند. 

وظایف وکیل در قبال موکل

از مهمترین وظایفی که وکیل کاربلد در قبال موکل خود دارد داشتن صداقت است. وکیل باید در تمام مراحل پرونده موکل خود را از وقایع پرونده و اتفاقات آن آشنا کند. وکیل باید به اندازه لازم وقت و انرژی برای برای حل و رفع مشکل بگذارد. وکیل باید این توانایی را داشته باشد محتویات پرونده را به درستی تجزیه و تحلیل کند و بدون اینکه موضوع را کوچک نمایی یا بزرگ نمایی کند بهترین راه حل را برای آن در نظر بگیرد. 

مشاوره حقوقی با وکیل کار بلد

وکیل ارزان اما کاربلد

وکلا برای قبول کردن وکالت تعرفه دارند اما برخی از وکلا بیشتر از آن چیزی که حق قانونی خود است را از موکل می گیرند و تعدادی نیز دارای انصاف و بر اساس کاری که برای موکل انجام می دهند حق وکالت دریافت می کنند. تعدادی از وکلا نیز که به صورت مجموعه ای کار می کنند و پرونده های زیادی دارند با اینکه وکلای متخصص و کاربلدی هستند اما با نرخ پایین و ارزان وکالت قبول می کنند. از آنجایکه وکلای متخصص و کاربلد زیادی در موسسه حقوقی وکیل تلفنی فعالیت می کنند می توانید با مراجعه به سایت وکیل تلفنی وکیل متخصص را انتخاب و وکالت خود را به او واگذار کنید. 

تجربه کاری وکیل چه مزایایی دارد؟ 

وکلا بعد از این که وکالت در پرونده های مختلفی را قبول می کنند تجربیات زیادی در مسائل حقوقی به دست می آورند. به اصطلاح در برخی از حوزه های حقوقی متخصص می شوند و به ماده های حقوقی مسلط می شوند. وکیل با تجربه بهترین و ساده ترین راه حل را برای موفقیت در پرونده در نظر خواهد گرفت. وکیل با تجربه با توجه به تجربیاتی که در سال ها وکالت بدست آورده است تقریبا نتیجه پرونده را پیش بینی می کند و آن را برای موکل خود تشریح خواهد کرد همین کار ممکن است باعث شود که موکل از پیگیری پرونده خود صرف نظر کند یا اینکه به نحوی دیگر پرونده خود را دنبال کند. یک وکیل با تجربه نحوه برخورد با طرف مقابل و قاضی را به خوبی بلد است و با استفاده از مهارت های حقوقی می تواند به بهترین نحو ممکن پرونده را به سرانجام برساند. تجربه نیز به مانند دانش و مهارت در وکالت بسیار با اهمیت و وکلای که این موارد را دارند به وکیل موفقی تبدیل می شوند. 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن و نیز در دسترس بودن نیازهای اولیه زندگی در امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... و نیز تمایل دارند در هرجایی که باشند این خدمات به صورت آنلاین و دائمی در اختیارشان باشد یعنی با لمس چند دکمه به تمام حوایج خود دست پیدا کنند . در امور حقوقی نیز چنین حالتی برای افراد وجود دارد ؛لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره ها را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این بودئه که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز در ایام تعطیل یا غیر تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب خویش را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از شبانه روز قابل ارائه می باشد و می توانید در محل کار، در باشگاه و منزل و حتی در رختخواب تان نیز از این مشاوره ها بهره مند گردید پس فقط کافی است با یک تماس ساده این مزیت بزرگ را تجربه نمایید. پس تفاوتی نمی کند که ساکن اصفهان باشید یا شهر دیگری ، وکلای این موسسه با دقت و هوشیاری فراوان در همه جای ایران در کنار شما بوده و از صفر تا صد پرونده را پیگیری می نمایند .
ممنون از اینکه بستری را فراهم نمودید تا از هر طریق بتوان مشکلات حقوقی افراد مرتفع گردد
سلام ممنون از سایت خوبتون وکیل خوب از نظر من شخصی است که با صداقت کامل از اول کار با موکل رفتار کند و همه ابعاد پرونده را بدون دادن وعده واهی توضیح داده و قبل از وکالت گرفتن تا حدودی روند پیشروی پرونده را برای موکل شرح دهد.
ممنونم که باوجود اینکه من در شهر دیگری بودم اما شما صرفا با چند تلفن مرا به یک وکیل خدش اخلاق و کاربلد در اصفهان معرفی کردید تا کار پرونده من با کمترین تاخیر ممکن پیگیری شود از مدیریت موسسه سپاسگزارم که دسترسی به وکلا را برای عموم مردم آسان نموده اید
هیچ وکیلی نمی تواند نتیجه پرونده را تضمین کند چون ممکن است در حین رسیدگی به پرونده ادله های از طرف مقابل مطرح شود که روند پرونده را تغییر دهد. وکیل کاربلد تمام دانش و مهارت خود را جهت دفاع از موکل خود بکار خواهد گرفت. وکیل کاربلد به موکل خود کمک خواهد کرد که ادله های قانونی و مناسبی را در دادگاه ارائه دهد و نتیجه پرونده را آنگونه که مناسب است به نفع موکل خود تغییر دهد. وکیل کاربلد تمام جوانب پرونده را می سنجد آن را تجزیه و تحلیل می کند و واقعیت ها را در اختیار موکل خود قرار می دهد. موکل بر اساس واقعیت ها و مشاوره ای که با وکیل خود انجام داده است پرونده را پیگیری می کند
وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری – اعم از حقوقی یا حقیقی – به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. تعریف وکالت معنی لغوی وکالت ، تفویض و واگذار نمودن است و در اصطلاح حقوقی، وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین ، طرف دیگر را برای انجام امری نایب (وکیل) خود می نماید. قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را چنین تعریف کرده است: وکالت عقدی است که بموجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکلیف یافته، دارای روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند. وکالت در لغت به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می‌باشد. وکالت در اصطلاح حقوقی: عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید. وکالت یکی از عقود بسیار رایج میباشد، که امروزه در صحنه‌های اجتماعی و اقتصادی و بانک‌ها استفادۀ زیادی می‌شود. وکالت عقد است و در نتیجه نیاز به ایجاب موکّل و قبول وکیل دارد. انواع وکالت الف) وکالت مطلق: یعنی این‌ که شخصی را برای تمام امور وکیل کند و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می‌شود مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل ندارد. ب) وکالت مقید: در این نوع وکالت، مورد وکالت مشخص و معین است و وکیل باید در همان مورد معین، عمل نماید. مثل خرید خانه یا فروش ماشین وکالت از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. مورد وکالت باید امری باشد که به موجب قانون یا طببعتاً درانحصار شخص نباشد مثل وکالت در مجلس معامله که باید خودش عمل نماید و نمی‌تواند دیگری را وکیل نماید و دیگر این‌که خود شخص موکل بتواند آن را انجام دهد، برای مثال شخص ورشکسته که از دخالت در اموال ممنوع است نمی‌تواند در مورد آن به دیگری وکالت دهد. حدود وکالت «وکیل نمی‌تواند عملی را که خارج از حدود وکالت است انجام دهد». (مفاد ماده ۶۶۳قانون مدنی) «در صورتی که وکالت به طور مطلق داده شده و قیدی در آن نیامده مربوط به ادارۀ اموال خواهد بود». (مفاد ماده ۶۶۱قانون مدنی) در یک تقسیم بندی وکالت به وکالت قضایی و غیر قضایی تقسیم می شود: وکالت قضایی: عبارت است از اینکه شخص در جهت امور دادگاهی خود شخص دیگری را به عنوان نماینده خود در دادگاه معرفی می نماید. این نوع وکالت محدود به امور قضایی است مانند اعطای وکالت به وکلای دادگستری. وکالت غیر قضایی: عبارت است اینکه شخصی به طور رسمی یا عادی جهت انجام امور کاری یا اداری خود به شخص دیگری وکالت می دهد. نایب السلطنه را در دوره صفویه وکیل می‌گفتند و عنوان وکیل الرعایا هم از همین جا برخاسته است. میتوان برای وکیل انتخابی حد و مرزی مشخص کرد که در چه زمینه ای اجازه وکالت از طرف شما دارد و در چه زمینه ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی