موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کاربلد اصفهان

 

 
وکیل کار بلد در اصفهان

وکیل خوب چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به اینکه هر روز شاهد تغییرات در قوانین هستیم یک وکیل خوب بروز است و علاوه بر آن امین و امانت دار اسرار موکل خود است. یک وکیل کاربلد و خوب هیچ وقت بلوف نمی زند و قول های کذب و واهی به موکل خود نخواهد داد. از جمله ویژگی های دیگر وکیل کاربلد و خوب سرعت عمل در پیدا کردن راه حل مناسب و کم هزینه بودن او است. وکیل جدا از اینکه از موکل خود دفاع خواهد کرد باید به قاضی نیز در رفع ابهامات کمک کند. یک وکیل خوب از طریق توانایی های که دارد پرونده را پیگیری خواهد کرد و با طرف مقابل و قاضی محترمانه برخورد خواهد کرد. تسلط بر قوانین حقوقی از جمله نکات مهمی است که باید یک وکیل داشته باشد و روابط عمومی و فن بیان قوی که دارد آن را در دفاع از موکل خود بکار گیرد. 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

هزینه وکیل کاربلد در اصفهان چقدر است؟

هزینه وکالت بر اساس تعرفه ای که وجود دارد تعیین می شود. اما به صورت غیر رسمی تجربه، دانش و معروفیت وکلا در هزینه ای که دریافت می کنند تاثیر گذار است به عنوان مثال فردی تازه وکیل شده است برای اینکه بتواند اسمی برای خود پیدا کند با تعرفه پایین وکالت قبول کند. اما فردی که سال ها تجربه وکالت آنهم به صورت تخصصی در حوزه های مختلف دارد تعرفه متفاوت تری با دیگران خواهد داشت. وکیل کاربلد در اصفهان پرونده شما را بر اساس موضوع پرونده و پیچیدگی های حقوقی آن پذیرش می کند و بر همان اساس نیز هزینه وکالت از شما خواهد گرفت. با توجه به افزایش پرونده های طلاق و مشکلات خانوادگی، حضور وکیل کاربلد طلاق در پرونده های خانوادگی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. جهت انجام مشاوره با وکیل طلاق در اصفهان می توانید از طریق موسسه حقوقی وکیل تلفنی با بهترین وکلا موضوع حقوقی خود را در میان بگذارید.جهت دریافت اطلاعات حقوقی این امکان فراهم شده است از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل طلاق مشاوره انجام دهید و سوالات حقوقی خود را مطرح کنید. با استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکیل طلاق 24 ساعته از طریق تلفن یا پیام رسان مشاوره حقوقی واتس اپی خود را مطرح کنید. 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

نقش وکیل کاربلد در نتیجه پرونده 

 

هیچ وکیلی نمی تواند نتیجه پرونده را تضمین کند چون ممکن است در حین رسیدگی به پرونده ادله های از طرف مقابل مطرح شود که روند پرونده را تغییر دهد. وکیل کاربلد تمام دانش و مهارت خود را جهت دفاع از موکل خود بکار خواهد گرفت. وکیل کاربلد به موکل خود کمک خواهد کرد که ادله های قانونی و مناسبی را در دادگاه ارائه دهد و نتیجه پرونده را آنگونه که مناسب است به نفع موکل خود تغییر دهد. وکیل کاربلد تمام جوانب پرونده را می سنجد آن را تجزیه و تحلیل می کند و واقعیت ها را در اختیار موکل خود قرار می دهد. موکل بر اساس واقعیت ها و مشاوره ای که با وکیل خود انجام داده است پرونده را پیگیری می کند و همین موضوع سبب می شد بهترین نتیجه در یک پرونده حقوقی بدست بیاید. تمامی افراد قبل از اینکه با یک وکیل قرارداد ببندند می توانند از طریق مشاوره تلفنی با بهترین وکلا درباره نحوه قرارداد با وکیل و انتخاب یک وکیل خوب با کمترین هزینه مشاوره انجام دهند و اطلاعات لازم در این باره را کسب کنند. 

وظایف وکیل در قبال موکل

از مهمترین وظایفی که وکیل کاربلد در قبال موکل خود دارد داشتن صداقت است. وکیل باید در تمام مراحل پرونده موکل خود را از وقایع پرونده و اتفاقات آن آشنا کند. وکیل باید به اندازه لازم وقت و انرژی برای برای حل و رفع مشکل بگذارد. وکیل باید این توانایی را داشته باشد محتویات پرونده را به درستی تجزیه و تحلیل کند و بدون اینکه موضوع را کوچک نمایی یا بزرگ نمایی کند بهترین راه حل را برای آن در نظر بگیرد.