موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حذف نام همسر

مشاوره حقوقی حذف نام همسر

درباره مشاوره حقوقی حذف نام همسر چه می دانید؟ با توجه به اینکه همه ی افراد با امید به خوشبختی اقدام به ازدواج می کنند اما ممکن است به طلاق منجر شود. بیشتر افراد تمایل به حذف اسم شوهر از شناسنامه خود دارند. قانون گذار نیز به این خواسته احترام گذاشته و شرایطی را برای افراد به وجود آورده است که بتوانند با توجه به آن نسبت به این موضوع اقدام کنند. افراد برای فراموش کردن یاد و خاطره زندگی تلخ گذشته ی خود بسیار علاقه مند به پاک کردن اسم همسر سابق از شناسنامه هستند. با پاک کردن نام همسر از شناسنامه امکان دارد افراد فرصت های مناسبی از نظر تشکیل زندگی داشته باشند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

مزایای حذف نام همسر سابق از شناسنامه چیست؟

 

husband & wife name removal from ID card

حذف فوری نام همسر از شناسنامه

 

در ادامه مبحث حذف نام همسر از شناسنامه باید بدانید که در حال حاضر برای رفع این مشکل امکان مشاوره حقوقی 24 ساعته و دریافت راهکار حقوقی آنلاین وجود دارد؛ برخی افراد عقیده دارند که پاک کردن اسم شوهر از شناسنامه بدون اشکال نیست، اما برخلاف نظر این افراد مزایای آن بیشتر از معایب آن است، به این علت که باعث کاهش بار روانی بر روی افراد می شود. در بسیاری از موارد افراد مجبور هستند برای پیگیری کردن کارشان شناسنامه ی خود را در اختیار دیگران قرار دهند از این رو دوست ندارند که کسی به مسائل خصوصی زندگی آن ها آگاهی پیدا کنند، این موضوع برای خانم ها یک مسئله ی بغرنج به شمار می رود علی الخصوص برای اقدام به ازدواج مجدد.

 

بهترین و بی دردسر ترین راه حذف نام همسر سابق از شناسنامه؟

بیشترین آمار پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین در ارتباط با مشاوره حقوقی حذف نام همسر این است که بهترین و بی دردسر ترین روش کدام است. یکی از بهترین روش ها حذف آنلاین نام شوهر سابق از شناسنامه  در کمترین زمان است که به کمک مشورت آنلاین با وکیل و استفاده از راهکار حقوقی 24 ساعته انجام می پذیرد.

 

آیا برای حذف نام همسر از شناسنامه نیاز به گرفتن المثنی هست؟

 

surveying the removal of the name of husband from an ID card

وکیل متخصص ثبت احوال برای حذف نام همسر

 

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد پس از طلاق این است که نام همسر را از شناسنامه حذف کنند؛ بسیاری از خانم ها در هنگام مشاوره حقوقی حذف نام همسر تمایل به پاک کردن فوری اسم شوهر دارند. برای آشنایی بیشتر با این مقوله می توانید با مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان که توسط وکیل تلفنی انجام می شود تماس بگیرید. در پاسخ به پرسش حقوقی باید گفت:

تنها قانون حذف نام همسر از شناسنامه بر اساس ماده ۳۳  قانون ثبت احوال است که مقرر کرده است: (کلیه وقایع ازدواج و طلاق یا مرگ زوج یا زوجه و رجوع و بذل مدت و فسخ نکاح باید در دفاتر ثبت کل وقایع ثبت شود، ولی در شناسنامه به شرح ذیل انعکاس خواهد یافت:

در المثنی شناسنامه مرد یا زن آخرین نکاح و طلاق و یا بذل مدت و در صورت تعدد زوجات آن تعداد ازدواج که به قوت خود باقی است منعکس خواهد شد. ازدواج و طلاق غیر مدخوله در المثنی شناسنامه درج نخواهد شد).

با توجه به قانون بالا تنها زن و شوهرانی در شناسنامه المثنی خود نام همسر قبلی و ازدواج و طلاق مربوط به آن را حذف کنند که بین آن ها نزدیکی اتفاق نیافتاده باشد؛ اما نکته ی قابل توجه ای که در هنگام ارائه راهکار حقوقی 24 ساعته متوجه خواهید شد این ماده ی قانونی بر اساس دادنامه شماره ۱۸۳ مورخ ۸۱/۶/۱۰ هیات عمومی دیوان عدالت اداری ابطال شده است.

متن رای هیات عمومی دیوان چنین است: (حکم مقرر در قسمت آخر ماده ۳۳ قانون ثبت احوال کشور که علی رغم عموم و اطلاق حکم مقنن عدم درج ازدواج و طلاق غیر مدخوله در المثنی شناسنامه زوجین است بنابراین مفاد بخشنامه به شماره ۴۳۲۰/۱ مورخ ۱۳۷۰/۱۰/۱۴ سازمان ثبت احوال کشور که علی رغم عموم و طلاق حکم مقنن عدم درج ازدواج و طلاق غیر مدخوله را منحصرا در المثنی شناسنامه زوجه پذیرفته و در نتیجه دایره مشمول قانون را محدود و تضییق کرده است خلاف قانون تشخیص داده می شود و بر تجویز قسمت دوم ماده ۲۵ قانون دیوان عدالت اداری ابطال می گردد).

با این تفاسیر شما در حین مشاوره حقوقی شبانه روزی متوجه خواهید شد که  در صورتی که زن باکره یا غیر مدخوله باشد و طلاق براساس این شرایط جاری شود مرد نیز این امکان را دارد که شناسنامه ی المثنی دریافت کند همچنین ثبت طلاق و نام همسر سابق خود را از شناسنامه حذف می کند.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

هزینه ی حذف نام همسر از شناسنامه چقدر است و نسبت به هزینه اش ارزشش را دارد؟

 

cost of name removal from an Id card

مشاوره حقوقی فوری برای اصلاح شناسنامه بعد از طلاق

 

یکی از سوالات حقوقی پر تکرار در هنگام مشاوره حقوقی حذف نام همسر این است که هزینه ی این مورد چقدر است که در برخی موارد 10 میلیون تومان هم گزارش شده است اما چرا افراد حاضر هستند این مبلغ نسبتا بالا را بپردازند؟ افراد هنگام مشورت با وکیل یا مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی مطرح می کنند این است که حاضرند این هزینه را پرداخت کرده، اما بار منفی طلاق را از شناسنامه خود بردارند.

 

حذف آنلاین نام همسر از شناسنامه در وکیل تلفنی چگونه انجام می پذیرد؟

افراد زیادی در هنگام مشاوره حقوقی حذف نام همسر که اصرار دارند اینکار سریعاً انجام گردد؛ این افراد ممکن است به هر دلیلی مانند بعد مسیر، ضیق وقت و هزینه ها و ......... نتوانند به وکیل حضوری مراجعه نمایند؛ بنابراین می توانند به موسسه وکیل تلفنی مراجعه کرده و از مزایای مشاوره حقوقی غیر حضوری بهره مند شوند؛ هموطنان می توانند درخواست مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری را کرده یا مشاوره حقوقی با وکیل را کرده و پس از آن یک وکیل مجرب و حرفه ای که در زمینه ی حذف نام همسر از شناسنامه تجربه دارد به شما پاسخ خواهد داد و شما را راهنمایی خواهد کرد. بیشتر افراد پس از طلاق یا فوت همسر این سوال را دارند چطوری اسم شوهر سابق ام را از شناسنامه ام بردارم؟

با توجه به اینکه حذف نام همسر از شناسنامه یکی از امور حقوقی بسیار حساس است افراد معمولا به دنبال بهترین وکیل تلفنی هستند، موسسه وکیل تلفنی به عنوان اولین ارائه دهنده ی خدمات حقوقی آنلاین در کشور است که در سریع ترین زمان ممکن امکان مشاوره و امکان مطرح کردن پرسیدن سوال حقوقی آنلاین را ایجاد می کند.

 

removing the name of husband after his death

بهترین روش حذف نام همسر بعد از وفات وی

 

برخی از مزایای مشاوره غیر حضوری حذف نام همسر:

 • افراد می توانند برای مطرح کردن دعوی حقوقی خود بدون مشکلاتی از قبیل طی کردن مسافت و صرف هزینه ها از طریق اینترنت و تلفن برای مشاوره حقوقی حذف نام همسر اقدام کرده و پس از آشنایی با مراحل لازم به آن بپردازند. در ارتباط با برآورد هزینه های مربوط به مشاوره باید گفت که این هزینه ها براساس مدت زمان مشاوره برآورد می شود. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در و بدون در نظر گرفتن بعد مکانی از طریق مشاوره حقوقی آنلاین ویژه در صدد رفع مشکلات مربوط به حذف اسم شوهر از شناسنامه اقدامات لازم را انجام دهید.

 

در حذف نام همسر از شناسنامه، معمولاً دو راه زیر بسیار جواب می دهد:

 

 1. اگر زنی بعد از طلاق خواهان حذف نام همسرش از شناسنامه باشد، می تواند فردی را به عنوان خواستگارش معرفی نماید و به یکی از دفاتر ثبت ازدواج و طلاق مراجعه نماید و سر دفتر گواهی برای ثبت احوال بنویسد.

 2. در دادگاه محل صدور شناسنامه، طرح دعوا به طرفیت ثبت احوال نماید؛ معمولا این ادعا به همراه ادعای فقدان شناسنامه مطرح می شود؛ با صدور حکم دادگاه، ادره ثبت احوال مکلف به اجرا می گردد.

 

 

بهترین روش های ابطال شناسنامه

نحوه اثبات نسب بی برو و برگرد

تغییر نام بی دردسر و فوری

 مشکلات اخذ شناسنامه طفل و اتباع

گواهی فوت و مشکلات حقوقی حوزه آن

درباره ما

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان . یک موضوعی که به نظرم خیلی مهم هست و نیاز به فرهنگ سازی دارد مشاوره با وکیل قبل از ازدواج میباشد ؛ اگر اشخاص قبل از این اقدام مهم با یک وکیل مشورت کنند دیگر در آینده دچار مشکلات این چنینی نخواهند شد. به امید خوشبختی تمام جوانان کشور عزیزمان . تشکر از شما .
با سلام و عرض ادب، بیشتر افراد تمایل به حذف اسم شوهر از شناسنامه خود دارند. قانون گذار نیز به این خواسته احترام گذاشته و شرایطی را برای افراد به وجود آورده است که بتوانند با توجه به آن نسبت به این موضوع اقدام کنند. افراد برای فراموش کردن یاد و خاطره زندگی تلخ گذشته ی خود بسیار علاقه مند به پاک کردن اسم همسر سابق از شناسنامه هستند. با پاک کردن نام همسر از شناسنامه امکان دارد افراد فرصت های مناسبی از نظر تشکیل زندگی داشته باشند.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
با سلام و تشکر از توضیحات بسیار خوب وکیل محترم ؛ و مطالب بسیار عالی سایت خوب وکیل تلفنی بسیار استفاده کردم مطلبی که به ذهنم رسید اینکه شما می توانید در دادگاه ادعا کنید که قرار است با فرد دیگری ازدواج کرده و نمی خواهید نام همسر شما در شناسنامه ماندگار گردد. در واقع شما می گویید که از لحاظ روانی یا برای جلوگیری از دخالت های خانواده همسر جدید لازم می دانید که نام همسر قبلی از شناسنامه پاک شود. البته این را هم اضافه کنیم که این مسئله باید مورد پذیرش خواستگار شما واقع شده باشد اما باتوجه به فرهنگ غالب بر والدین، دادگاه اجازه می دهد تا خانواده ایشان از ازدواج سابق شما مطلع نشوند. در این شرایط با درخواست شناسنامه المثنی، درخواست خود را تکمیل خواهید کرد. بسیار استفاده میکنم از مطالب خیلی خوبتون خدا اجرتون بده
مبحث مربوط به وکالت بلاعزل سندی است محضری و رسمی که از طریق دفترخانه اسناد رسمی توسط موکل به وکیل داده میشود که در کار مشخصه ای که خلاف مفهوم ماده 10 قانون مدنی نباشد اختیارات واسعه و تمام و کمال را تا اجرای موضوعیت وکالت انجام دهد و عزل آن توسط موکل جایز نبوده لکن قانونگذار میگوید اگر فرضاً دلائل و مدارک و شواهدی کامل دلالت بر عدول از وکالتنامه وجود داشته باشد باید به دادگاه مراجعه و پس از اثبات حق رأی به ابطال وکالتنامه داده شود.
یکی از مهمترین مسائلی که توسط زوجه در دنیای امروز مطرح می شود نحوه حذف نام همسر از شناسنامه است. باتوجه به افزایش آمار طلاق در جامعه نیز بیش از پیش شاهد چنین تقاضایی هستیم. باتوجه به اینکه جامعه ما مصائب عرفی زیادی را برای ازدواج افراد مطلقه ایجاد نموده است به نظر می رسد قانون نیز تمایل دارد تا حدودی به درخواست حذف نام همسر از شناسنامه مبادرت نماید اما حقوق مردی که بعدها قرار است با زن ازدواج کند ایجاب می کند تا پذیرش این تقاضا با محدودیت هایی مواجه باشد. این مسئله را در ادامه بیان می کنیم با وکیل شاه مرادی همراه باشید…. حذف نام همسر از شناسنامه درخواست حذف نام همسر از شناسنامه این درخواست به دو بخش مجزا تقسیم می گردد: اول اینکه ممکن است زوجه باکره باشد هرچند به عقد ازدواج دیگری درآمده است. دوم اینکه زوجه با مرد ارتباط جنسی برقرار کرده و باکره نیست. در این شرایط کار زوجه برای حذف نام همسر از شناسنامه قدری دشوار می شود. حذف نام شوهر از شناسنامه به درخواست زوجه باکره اگر دختری به عقد مردی درآید و پیش از آمیزش جنسی از یکدیگر جدا شوند ولو اینکه یک هفته یا چندین سال از عقد آن ها گذشته باشد و یا اعمال جنسی دیگری غیر از دخول میان آن ها صورت گرفته باشد وی می تواند درخواست پاک شدن نام همسر از شناسنامه را داشته باشد. این امکان برای مرد نیز وجود دارد تا درخواست پاک شدن نام همسر سابق از شناسنامه را تقدیم ثبت احوال کند. در این شرایط زوجه باکره را به پزشکی قانونی ارجاع می دهند. اگر پزشکی قانونی ادعای باکره بودن زن را بپذیرد، گزارشی را به این عنوان تنظیم کرده و برای اداره ثبت احوال ارسال می کند. در این شرایط زوجه می تواند با استفاده از مزایای طلاق بائن از همسر خود جدا شده و نام همسر را از شناسنامه خود پاک کند. حذف نام شوهر از شناسنامه توسط زوجه غیر باکره اگر میان طرفین رابطه زناشویی صورت گرفته باشد ولو اینکه تنها چند روز از خطبه عقد نکاح گذشته باشد حذف نام شوهر از شناسنامه روال قانونی دشوارتری را خواهد داشت. در این شرایط دیگر اداره ثبت احوال با درخواست زوجه موافقت نمی کند و زوجه می تواند این مسئله را از طریق دادگاه و به طرفیت اداره ثبت احوال پیگیری نماید. در این شرایط لازم است تا زوجه به یکی از روش های ذیل متوسل شود. البته در این خصوص بهتر است از وکیل متبحر یاری گرفته و روال قانونی درخواست خود را به ایشان بسپارید. در هر صورت باید یکی از روش های ذیل را برای دریافت نتیجه مطلوب بکار بگیرید. معرفی کردن خواستگار جدید شما می توانید در دادگاه ادعا کنید که قرار است با فرد دیگری ازدواج کرده و نمی خواهید نام همسر شما در شناسنامه ماندگار گردد. در واقع شما می گویید که از لحاظ روانی یا برای جلوگیری از دخالت های خانواده همسر جدید لازم می دانید که نام همسر قبلی از شناسنامه پاک شود. البته این را هم اضافه کنیم که این مسئله باید مورد پذیرش خواستگار شما واقع شده باشد اما باتوجه به فرهنگ غالب بر والدین، دادگاه اجازه می دهد تا خانواده ایشان از ازدواج سابق شما مطلع نشوند. در این شرایط با درخواست شناسنامه المثنی، درخواست خود را تکمیل خواهید کرد. ادعای فقدان شناسنامه در اینجا شما به دادگاه اعلام می کنید که با توجه به مفقود شدن شناسنامه علاوه بر درخواست شناسنامه جدید، نام شوهر سابق را حذف کنند. در این شرایط ممکن است شما اصلا خواستگار نداشته باشید یا در کل قصد ازدواج هم نداشته باشید اما با توجه به مدخوله بودن پذیرش این ادعا قدری دشوار است و بهتر می باشد حتما با حضور وکیل دادگستری در این جلسه حاضر شوید. اگر شرایط خاصی برای شما مهیا شده باشد که نیاز است تا نام شوهر سابق از شناسنامه حذف گردد دادگاه با این عمل موافقت به عمل می آورد. حذف نام همسری که فوت کرده است طبق قانون پاک کردن نام شوهر از شناسنامه صرفاً ویژه مواردی است که طرفین از طریق طلاق از یکدیگر جدا شده اند و نمی توان نام همسر فوت شده را از شناسنامه حذف کرد. ارج و قرب همسری که فوت شده و همچنین آثار مختلفی که بعد از طلاق از لحاظ مالی و غیر مالی مطرح می گردد امکان حذف نام همسر متوفی را از شناسنامه غیر ممکن می سازد هرچند این مورد نیز ممکن است در موارد محدود و طبق مصلحت زن اجرا گردد. حذف نام همسر از شناسنامه در صورت داشتن فرزند حذف نام همسر سابق از شناسنامه در همه موارد اعم از اینکه صاحب فرزند باشند یا خیر امکان پذیر است اما نمی توان نام پدر یا مادر را شناسنامه فرزند پاک کرد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .با توجه به اینکه همه ی افراد با امید به خوشبختی اقدام به ازدواج می کنند اما ممکن است به طلاق منجر شود. بیشتر افراد تمایل به حذف اسم شوهر از شناسنامه خود دارند. قانون گذار نیز به این خواسته احترام گذاشته و شرایطی را برای افراد به وجود آورده است که بتوانند با توجه به آن نسبت به این موضوع اقدام کنند. افراد برای فراموش کردن یاد و خاطره زندگی تلخ گذشته ی خود بسیار علاقه مند به پاک کردن اسم همسر سابق از شناسنامه هستند. با پاک کردن نام همسر از شناسنامه امکان دارد افراد فرصت های مناسبی از نظر تشکیل زندگی داشته باشند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی