موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حذف نام همسر

مشاوره حقوقي حذف نام همسر

درباره مشاوره حقوقی حذف نام همسر چه می دانید؟ با توجه به اینکه همه ی افراد با امید به خوشبختی اقدام به ازدواج می کنند اما ممکن است به طلاق منجر شود. بیشتر افراد تمایل به حذف اسم شوهر از شناسنامه خود دارند. قانون گذار نیز به این خواسته احترام گذاشته و شرایطی را برای افراد به وجود آورده است که بتوانند با توجه به آن نسبت به این موضوع اقدام کنند. افراد برای فراموش کردن یاد و خاطره زندگی تلخ گذشته ی خود بسیار علاقه مند به پاک کردن اسم همسر سابق از شناسنامه هستند. با پاک کردن نام همسر از شناسنامه امکان دارد افراد فرصت های مناسبی از نظر تشکیل زندگی داشته باشند.

 

بریده ای از سخنان یکی از بانوان وکیل موسسه حقوقی ما در خصوص حذف نام همسر سابق از شناسنامه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر می خواهید نام همسر سابق خودتان را بعد از جدایی، از شناسنامه خود حذف نمایید، مطالب این صفحه، خدمات موجود در آن می تواند به شما کمک کند؛ اما لزومی ندارد که حتماً این مطالب را مطالعه کنید، چرا که می توانید مستقیماً با وکیل متخصص امور ثبت احوال تماس بگیرید و بهترین راهکار ها را متناسب و مخصوص به شرایط خودتان، از او دریافت کنید؛ برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس فوری با وکیل متخصص مراجعه نمایید"

 

 

مزایای حذف نام همسر سابق از شناسنامه چیست؟

 

husband & wife name removal from ID card

حذف فوری نام همسر از شناسنامه

 

در ادامه مبحث حذف نام همسر از شناسنامه باید بدانید که در حال حاضر برای رفع این مشکل امکان مشاوره حقوقی 24 ساعته و دریافت راهکار حقوقی آنلاین وجود دارد؛ برخی افراد عقیده دارند که پاک کردن اسم شوهر از شناسنامه بدون اشکال نیست، اما برخلاف نظر این افراد مزایای آن بیشتر از معایب آن است، به این علت که باعث کاهش بار روانی بر روی افراد می شود. در بسیاری از موارد افراد مجبور هستند برای پیگیری کردن کارشان شناسنامه ی خود را در اختیار دیگران قرار دهند از این رو دوست ندارند که کسی به مسائل خصوصی زندگی آن ها آگاهی پیدا کنند، این موضوع برای خانم ها یک مسئله ی بغرنج به شمار می رود علی الخصوص برای اقدام به ازدواج مجدد.

 

بهترین و بی دردسر ترین راه حذف نام همسر سابق از شناسنامه؟

بیشترین آمار پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین در ارتباط با مشاوره حقوقی حذف نام همسر این است که بهترین و بی دردسر ترین روش کدام است. یکی از بهترین روش ها حذف آنلاین نام شوهر سابق از شناسنامه  در کمترین زمان است که به کمک مشورت آنلاین با وکیل و استفاده از راهکار حقوقی 24 ساعته انجام می پذیرد.

 

آیا برای حذف نام همسر از شناسنامه نیاز به گرفتن المثنی هست؟