موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی

مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی

افزایش جمعیت شهرها، گسترش شهر، افزایش ترافیک، افزایش آلودگی های زیست محیطی در سال 2021 و ... سبب شده جامعه بین االملل به سوی ارائه خدمات غیر حضوری حرکت کند؛ از آنجا که موسسه حقوقی وکیل تلفنی نیز همواره پیشگام در ارائه خدمات به روز است و اولین موسسه حقوقی آنلاین در ایران نیز بوده، تصمیم گرفته که از این قافله عقب نمانده و بنیان گذار ارائه مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی با وکلای پایه یک دادگستری بوده است؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را بررسی نماییم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم تهرانی ما در خصوص مشاوره حقوقی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد؛ در دنیای الکترونیکی امروز، برای آسانتر شدن ارائه خدمات و کاستن از رفت و آمدها، بسیاری از خدمات بصورت غیر حضوری ارائه می شوند؛ در اغلب کشورهای پیشرفته به منظور هدر رفت وقت و کاهش هزینه ها، مشاوره حقوقی هوشمند به روش تلفنی و آنلاین (اینترنتی) انجام و ارائه می شود. این موضوع علاوه بر صرفه جویی در هزینه مالی و زمانی، تا حدود بسیار زیادی در موضوع رازداری و حریم اشخاص نیز مثمرثمر است؛ زیرا میتوان بدون اینکه شناخته شوید با یک تماس با مشاور حقوقی و وکلای دادگستری از خدمات حقوقی بهره مند شوید؛ خوشبختانه امروزه بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری خانم و آقا در موسسه حقوقی ما به صورت 24 ساعته در حال خدمتگذاری هستند که هر کدام تخصص های متفاوتی داشته و از این رو شما با بانکی از تخصص های حقوقی مواجهید که تجربه های چندین و چند ساله ایشان، به راحتی مشکلات شما را حل و فسخ خواهد نمود؛ برای تماس تلفنی با این عزیزان تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی واتساپی 24 ساعته تضمینی و ارزان با وکیل پایه یک خانم و آقا

 

WhatsApp lawyer

وکیل واتساپی آنلاین و 24 ساعته تضمینی و ارزان

 

یکی از اپلیکیشن های پر طرفدار در دنیای موبایل ها، واتس­اپ است و اغلب اشخاص از این برنامه استفاده می کنند؛ از آنجایی که قابلیت تماس چه به شکل صوتی و چه بصورت تصویری در این برنامه امکانپذیر است، میتوان مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی هم در بستر این نرم افزار انجام داد و دغدغه رفت و آمد در این ترافیک را کنار گذاشت. مشاوره حقوقی فوری با واتس اپ، مزیت دیگری از این نوع مشاوره حقوقی است که سبب میشود بدون فوت زمان و در اسرع وقت با یک مشاور حقوقی یا وکیل دادگستری راجع به مشکل پیش آمده صحبت کرد و نظر و مشورت او را در مشکل حقوقی بوجود آمده ملاک عمل قرار داد.

 

مشاوره حقوقی تصویری در فیس تایم

 

video legal advice in face time

وکیل فیس تایمی آنلاین و ارزان 24 ساعته

 

برخی از اشخاص تمایل دارند انجام کارهای خود را حضوری انجام دهند و معتقدند تماس صوتی هیچ گاه نمیتواند جایگزین مناسبی برای مراجعات حضوری باشد. برای حل این معضل مشاوره حقوقی با فیس تایم، قابل دسترس است و میتوان به شکل تصویری با مشاور حقوقی خود در ارتباط باشید.

ضمناً این موضوع را به خاطر داشته باشید که در مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی می توانید بدون اینکه از منزل یا محل کار خود خارج شوید، با یک وکیل و مشاور حقوقی مجرب و با سابقه راجع به موضوع حقوقی خود صحبت کنید و راهکاری قانونی برای برون رفت از مشکل خود بدست آورید.

مزیت مهم دیگری که مشاوره حقوقی مجازی دارد این است که هزینه تماس در بستر اینترنت چه به شکل صوتی و چه به شکل تصویری بسیار اندک است و در مقایسه با رفت و آمد تا دفتر یک وکیل یا یک موسسه حقوقی بسیار با صرفه خواهد بود.

 

مشاوره حقوقی با اسکایپ

 

legal advice through slype

وکیل اسکایپی 24 ساعته تضمینی و ارزان

 

اپلیکیشن اسکایپ، محصول شرکت ماکروسافت نیز به دلیل استفاده بسیاری از کاربران بین المللی به شدت محبوب است و می تواند راه ارتباطی شما با وکلای دادگستری باشد. در این برنامه که در پلت فرم های android ، IOS، WINDOWS DESKTOP در دسترس است، می توان مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی دریافت کرد و فارغ از فاصله و مسافت ها، یک مشاوره تصویری با کیفیت را برای کسانیکه به هر دلیلی نمی توانند در دفتر وکلای با سابقه و مجرب حضور یابند، به ارمغان بیاورد.

گرچه مشاوره حقوقی با اسکایپ محبوبیت بیشتری در کشورهای دیگر دارد؛ اما به سبب تمایل برخی از کاربران ایرانی، این نوع از مشاوره در سایت ما نیز در دسترس است.

 

مزایای مشاوره حقوقی با تلفن اینترنتی