موسسه وکیل تلفنی

  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی

مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی، نیازی ضروری و خدمتی ارزنده

افزایش جمعیت شهرها، گسترش شهر، افزایش ترافیک، آلودگی های محیطی و... سبب شده جامعه بین االملل به سوی ارائه خدمات غیر حضوری حرکت کند. مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی نیز از جمله خدماتی است که از این غافله عقب نمانده است و بسیاری از موسسات معتبر و وکلای مجرب برای رفاه حال افراد دست به ارائه خدمات اینترنتی زده اند.

در دنیای الکترونیکی امروز برای آسانتر شدن ارائه خدمات و کاستن از رفت و آمدها، بسیاری از خدمات بصورت غیر حضوری ارائه میشوند. در اغلب کشورهای پیشرفته به منظور هدر رفت وقت و کاهش هزینه ها، مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی  انجام و ارائه میشود. این موضوع علاوه بر صرفه جویی در وقت، تا حدودی در موضوع رازداری و حریم اشخاص نیز مثمرثمر است زیرا میتوان بدون اینکه شناخته شوید با یک تماس با مشاور حقوقی و وکلای دادگستری از خدمات حقوقی بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی مجازی یک راهکار مهم و جدید برای ارائه خدمت حقوقی است

مشاوره حقوقی مجازی یک راهکار مهم و جدید برای ارائه خدمت حقوقی است

یکی از اپلیکیشن های پر طرفدار در دنیای موبایل ها، واتس­اپ است و اغلب اشخاص از این برنامه استفاده میکنند. از آنجایی که قابلیت تماس چه به شکل صوتی و چه بصورت تصویری در این برنامه امکانپذیر است، میتوان مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی هم در بستر این نرم افزار انجام داد و دغدغه رفت و آمد در این ترافیک را کنار گذاشت. مشاوره حقوقی فوری با واتس اپ، مزیت دیگری از این نوع مشاوره حقوقی است که سبب میشود بدون فوت زمان و در اسرع وقت با یک مشاور حقوقی یا وکیل دادگستری راجع به مشکل پیش آمده صحبت کرد و نظر و مشورت او را در مشکل حقوقی بوجود آمده ملاک عمل قرار داد.

 

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

هزینه مشاوره حقوقی

هزینه ۱۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۲۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۴۰ هزار تومان
هزینه ۳۰دقیقه مشاوره با وکیل ۶۰ هزار تومان
هزینه ۶۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۱۰۰ هزار تومان

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به کارت   ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸  به نام هادی توکلی واریز نموده و اطلاعات واریز را به ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ کنید تا در کمتر از ۵ دقیقه وکیل به شما زنگ بزند.

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

مشاوره حقوقی با فیس تایم تصویری: برخی از اشخاص تمایل دارند انجام کارهای خود را حضوری انجام دهند و معتقدند تماس صوتی هیچ گاه نمیتواند جایگزین مناسبی برای مراجعات حضوری باشد. برای حل این معضل مشاوره حقوقی با فیس تایم، قابل دسترس است و میتوان به شکل تصویری با مشاور حقوقی خود در ارتباط باشید. ضمنا این موضوع را به خاطر داشته باشید که در مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی میتوانید بدون اینکه از منزل یا محل کار خود خارج شوید، با یک وکیل و مشاور حقوقی مجرب و با سابقه راجع به موضوع حقوقی خود صحبت کنید و راهکاری قانونی برای برون رفت از مشکل خود بدست آورید. مزیت مهم دیگری که مشاوره حقوقی مجازی دارد این است که هزینه تماس در بستر اینترنت چه به شکل صوتی و چه به شکل تصویری بسیار اندک است و در مقایسه با رفت و آمد تا دفتر یک وکیل یا یک موسسه حقوقی بسیار با صرفه خواهد بود.

اسکایپ به دلیل محبوبیت بین المللی بستری مناسب برای ارائه خدمات حقوقی است

 

مشاوره حقوقی با اسکایپ: اپلیکیشن اسکایپ، محصول شرکت ماکروسافت نیز به دلیل استفاده بسیاری از کاربران بین المللی به شدت محبوب است و میتواند راه ارتباطی شما با وکلای دادگستری باشد. در این برنامه که در پلت فرم های android ، IOS، WINDOWS DESKTOP در دسترس است، میتوان مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی ارائه کرد و فارغ از فاصله و مسافت ها، یک مشاوره تصویری با کیفیت را برای کسانیکه به هر دلیلی نمیتوانند در دفتر وکلای با سابقه و مجرب حضور یابند، به ارمغان بیاورد. گرچه مشاوره حقوقی با اسکایپ محبوبیت بیشتری در کشورهای دیگر دارد اما به سبب تمایل برخی از کاربران ایرانی، این نوع از مشاوره در سایت ما نیز در دسترس است.

مزایای مشاوره حقوقی با تلفن اینترنتی: تلفن اینترنتی که به دلیل ارزان بودن بسیار شایع شده است شیوه ای دیگر از کسب ارائه خدمات در بسیاری از حوزه هاست. یکی از این حوزه ها، ارائه خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی است که به سبب همه گیر شدن استفاده از اینترنت از یک سو و هزینه فوق العاده اندکی برای اشخاص دارد از سویی دیگر ، از محبوبیت بینظیری برخوردار است. در مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی که در بستر اینترنت انجام میشود، افراد میتوانند با هزینه ای اندک از مشاوره با یک وکیل مجرب بهره ببرند و معضل حقوقی خود را بدون هیچ رفت و آمد و اتلاف زمان مرتفع نمایند.

مشاوره حقوقی تلفنی به ایرانیان مقیم خارج از کشور: هموطنان زیادی برای کار، ادامه تحصیل، سفر تفریحی سیاحتی و... به خارج از کشور سفر میکنند. این دسته از اشخاص به سبب آگاهی سطحی خود از قوانین کشور مبدا در معرض مشکلات حقوقی شایعی هستند و ممکن است مشکلات مذکور چنان پیچیده شود که سبب هدر رفت سرمایه یا حتی اعتبار و آبروی آنان شود. مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی به منظور حفظ اعتبار این دسته از هموطنان و حمایت از ایرانیان ساکن در کشور های دیگر، در دستور کار ما قرار گرفته است و مشاورین و وکلای مجرب آماده پاسخگویی به این عزیزان هستند. این شیوه مجازی ارائه خدمت حقوقی سبب شده هموطنان ایرانی بتوانند بدون هیچ دغدغه ای در کشورهای مختلف به کار و تجارت و تحصیل بپردازند و زیر چتر حمایتی مشاوره 24 ساعته حقوقی به شکل مجازی، تمام دغدغه های حقوقی خود را بدست فراموشی بسپارند. لذا کافیست به منظور استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی با وارد کردن مشخصات خود در سایت، در کوتاهترین زمان ممکن با یکی از مشاوران ارتباط برقرار کنید و مشکل حقوقی پیش آمده را به نحوی قانونی برطرف نمایید.

 


مشاوره حقوقی 24 ساعته با تلفن مجازی: اختلاف زمانی میان کشورها سبب شده هنگامی که در یک کشور همه در حال استراحت هستند، در کشوری دیگر جامعه در حال رتق و فتق امور خود باشند. این موضوع سبب شده عده ای نتوانند در زمان مناسبی از کسب خدمات قضایی بهره ببرند. برای رفع این معضل و جهت رفاه هموطنانی که در کشور های دیگر در حال زندگی هستند، سیستم مشاوره حقوقی 24 ساعته با تلفن مجازی برقرار شده است که سبب میشود اشخاص فارغ از زمان بتوانند بدون هیچ گونه دغدغه و محدودیتی به مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی مبادرت نمایند. لذا چنانچه در هر زمانی از شبانه روز به هر مشکل حقوقی برخورد کردید، بدون هیچ نگرانی و با فراغ بال از این نوع مشاوره حقوقی استفاده نمایید.

خدمات حقوقی 24 ساعته برای رفاه هموطنان، حتی عزیزان ساکن خارج از کشور خواهد بود

 

مشاوره حقوقی مجازی: در پایان این نکته مهم را متذکر میشویم که زندگی در شهر های پرترافیک و کلان شهرها سبب شده مراجعه حضوری به دفاتر وکلا و موسسات حقوقی هم هزینه بردار باشد و هم اسباب فوت زمان به حساب آید. تنها راه حل منطقی برای جلوگیری از معضلات مذکور، مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی  است که بدون نیاز به مراجعه حضوری میتواند برای برون رفت از معضل حقوقی پیش آمده، مثمرثمر باشد. استفاده از این خدمت مجازی به دلیل صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در پرداخت مبالغ جابجایی، کمک به رفع آلودگی شهر و.. توانسته باب جدیدی را در ارائه خدمات حقوقی و قضایی باز کند. در هر حال تفاوتی نمیکند مشاوره حقوقی با اینستاگرام مد نظر شماست یا مشاوره حقوقی با تلفن اینترنتی و.... مهم این است در هر کجای از دنیا هستید و هر زمان از شبانه روز باشد، شما میتوانید با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی در کوتاهترین زمان ممکن به یک راه حل منطقی و البته واجد آثار حقوقی مناسب دست یابید.

مشاوره حقوقی تلفنی 

مشاوره حقوقی 24 ساعته 

مشاوره حقوقی 

مشاوره حقوقی رایگان 

کلینیک مشاوره حقوقی 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی