موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی

مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی

افزایش جمعیت شهرها، گسترش شهر، افزایش ترافیک، افزایش آلودگی های زیست محیطی در سال 2021 و ... سبب شده جامعه بین االملل به سوی ارائه خدمات غیر حضوری حرکت کند؛ از آنجا که موسسه حقوقی وکیل تلفنی نیز همواره پیشگام در ارائه خدمات به روز است و اولین موسسه حقوقی آنلاین در ایران نیز بوده، تصمیم گرفته که از این قافله عقب نمانده و بنیان گذار ارائه مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی با وکلای پایه یک دادگستری بوده است؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را بررسی نماییم.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم تهرانی ما در خصوص مشاوره حقوقی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی واتساپی 24 ساعته تضمینی و ارزان با وکیل پایه یک خانم و آقا

 

WhatsApp lawyer

وکیل واتساپی آنلاین و 24 ساعته تضمینی و ارزان

 

یکی از اپلیکیشن های پر طرفدار در دنیای موبایل ها، واتس­اپ است و اغلب اشخاص از این برنامه استفاده می کنند؛ از آنجایی که قابلیت تماس چه به شکل صوتی و چه بصورت تصویری در این برنامه امکانپذیر است، میتوان مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی هم در بستر این نرم افزار انجام داد و دغدغه رفت و آمد در این ترافیک را کنار گذاشت. مشاوره حقوقی فوری با واتس اپ، مزیت دیگری از این نوع مشاوره حقوقی است که سبب میشود بدون فوت زمان و در اسرع وقت با یک مشاور حقوقی یا وکیل دادگستری راجع به مشکل پیش آمده صحبت کرد و نظر و مشورت او را در مشکل حقوقی بوجود آمده ملاک عمل قرار داد.

 

مشاوره حقوقی تصویری در فیس تایم

 

video legal advice in face time

وکیل فیس تایمی آنلاین و ارزان 24 ساعته

 

برخی از اشخاص تمایل دارند انجام کارهای خود را حضوری انجام دهند و معتقدند تماس صوتی هیچ گاه نمیتواند جایگزین مناسبی برای مراجعات حضوری باشد. برای حل این معضل مشاوره حقوقی با فیس تایم، قابل دسترس است و میتوان به شکل تصویری با مشاور حقوقی خود در ارتباط باشید.

ضمناً این موضوع را به خاطر داشته باشید که در مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی می توانید بدون اینکه از منزل یا محل کار خود خارج شوید، با یک وکیل و مشاور حقوقی مجرب و با سابقه راجع به موضوع حقوقی خود صحبت کنید و راهکاری قانونی برای برون رفت از مشکل خود بدست آورید.

مزیت مهم دیگری که مشاوره حقوقی مجازی دارد این است که هزینه تماس در بستر اینترنت چه به شکل صوتی و چه به شکل تصویری بسیار اندک است و در مقایسه با رفت و آمد تا دفتر یک وکیل یا یک موسسه حقوقی بسیار با صرفه خواهد بود.

 

مشاوره حقوقی با اسکایپ

 

legal advice through slype

وکیل اسکایپی 24 ساعته تضمینی و ارزان

 

اپلیکیشن اسکایپ، محصول شرکت ماکروسافت نیز به دلیل استفاده بسیاری از کاربران بین المللی به شدت محبوب است و می تواند راه ارتباطی شما با وکلای دادگستری باشد. در این برنامه که در پلت فرم های android ، IOS، WINDOWS DESKTOP در دسترس است، می توان مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی دریافت کرد و فارغ از فاصله و مسافت ها، یک مشاوره تصویری با کیفیت را برای کسانیکه به هر دلیلی نمی توانند در دفتر وکلای با سابقه و مجرب حضور یابند، به ارمغان بیاورد.

گرچه مشاوره حقوقی با اسکایپ محبوبیت بیشتری در کشورهای دیگر دارد؛ اما به سبب تمایل برخی از کاربران ایرانی، این نوع از مشاوره در سایت ما نیز در دسترس است.

 

مزایای مشاوره حقوقی با تلفن اینترنتی

 

legal advice via internet call

اورژانس وکالت اینترنتی و تلفنی 24 ساعته

 

تلفن اینترنتی که به دلیل ارزان بودن بسیار شایع شده است شیوه ای دیگر از کسب ارائه خدمات در بسیاری از حوزه هاست. یکی از این حوزه ها، ارائه خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی است که به سبب همه گیر شدن استفاده از اینترنت از یک سو و هزینه فوق العاده اندکی برای اشخاص دارد از سویی دیگر، از محبوبیت بی نظیری برخوردار است.

در مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی که در بستر اینترنت انجام می شود، افراد می توانند با هزینه ای اندک از مشاوره با یک وکیل مجرب بهره ببرند و معضل حقوقی خود را بدون هیچ رفت و آمد و اتلاف زمان مرتفع نمایند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی به ایرانیان مقیم خارج از کشور

هموطنان زیادی برای کار، ادامه تحصیل، سفر تفریحی سیاحتی و... به خارج از کشور سفر می کنند؛ این دسته از اشخاص به سبب آگاهی سطحی خود از قوانین کشور مبدأ در معرض مشکلات حقوقی شایعی هستند و ممکن است مشکلات مذکور چنان پیچیده شود که سبب هدر رفت سرمایه یا حتی اعتبار و آبروی آنان شود. مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی به منظور حفظ اعتبار این دسته از هموطنان و حمایت از ایرانیان ساکن در کشور های دیگر، در دستور کار ما قرار گرفته است و مشاورین و وکلای مجرب آماده پاسخگویی به این عزیزان هستند.

این شیوه مجازی ارائه خدمت حقوقی سبب شده هموطنان ایرانی بتوانند بدون هیچ دغدغه ای در کشورهای مختلف به کار و تجارت و تحصیل بپردازند و زیر چتر حمایتی مشاوره 24 ساعته حقوقی به شکل مجازی، تمام دغدغه های حقوقی خود را بدست فراموشی بسپارند.

لذا کافیست به منظور استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی با ثبت نام در سایت، در کوتاهترین زمان ممکن با یکی از مشاوران ارتباط برقرار کنید و مشکل حقوقی پیش آمده را به نحوی قانونی برطرف نمایید.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته با تلفن مجازی

 

legal advice in 24 hour with virtual phone

تماس فوری با وکیل تضمینی و ارزان 24 ساعته در دسترس

 

اختلاف زمانی میان کشورها سبب شده هنگامی که در یک کشور همه در حال استراحت هستند، در کشوری دیگر جامعه در حال رتق و فتق امور خود باشند.

این موضوع سبب شده عده ای نتوانند در زمان مناسبی از کسب خدمات قضایی بهره ببرند. برای رفع این معضل و جهت رفاه هموطنانی که در کشور های دیگر در حال زندگی هستند، سیستم مشاوره حقوقی 24 ساعته با تلفن مجازی برقرار شده است که سبب میشود اشخاص فارغ از زمان بتوانند بدون هیچ گونه دغدغه و محدودیتی به مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی مبادرت نمایند. لذا چنانچه در هر زمانی از شبانه روز به هر مشکل حقوقی برخورد کردید، بدون هیچ نگرانی و با فراغ بال از این نوع مشاوره حقوقی استفاده نمایید.

 

مشاوره حقوقی مجازی

در پایان این نکته مهم را متذکر میشویم که زندگی در شهر های پرترافیک و کلان شهرها سبب شده مراجعه حضوری به دفاتر وکلا و موسسات حقوقی هم هزینه بردار باشد و هم اسباب فوت زمان به حساب آید. تنها راه حل منطقی برای جلوگیری از معضلات مذکور، مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی  است که بدون نیاز به مراجعه حضوری میتواند برای برون رفت از معضل حقوقی پیش آمده، مثمرثمر باشد. استفاده از این خدمت مجازی به دلیل صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در پرداخت مبالغ جابجایی، کمک به رفع آلودگی شهر و.. توانسته باب جدیدی را در ارائه خدمات حقوقی و قضایی باز کند. در هر حال تفاوتی نمیکند مشاوره حقوقی با اینستاگرام مد نظر شماست یا مشاوره حقوقی با تلفن اینترنتی و ... مهم این است در هر کجای از دنیا هستید و هر زمان از شبانه روز باشد، شما می توانید با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی در کوتاهترین زمان ممکن به یک راه حل منطقی و البته واجد آثار حقوقی مناسب دست یابید.

 

دفاتر مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر خسته نباشید و خداقوت خدمت کادرمجرب وکیل تلفنی سپاس از اینکه در ۲۴ ساعت شبانه روز در سریع ترین زمان و کمترین هزینه با وکیل متخصص با توجه به موضوع خودتان مشاوره تلفنی میتوانید دریافت کنید .
سلام و عرض ادب، در دنیای الکترونیکی امروز، برای آسانتر شدن ارائه خدمات و کاستن از رفت و آمدها، بسیاری از خدمات بصورت غیر حضوری ارائه می شوند؛ در اغلب کشورهای پیشرفته به منظور هدر رفت وقت و کاهش هزینه ها، مشاوره حقوقی هوشمند به روش تلفنی و آنلاین (اینترنتی) انجام و ارائه می شود. این موضوع علاوه بر صرفه جویی در هزینه مالی و زمانی، تا حدود بسیار زیادی در موضوع رازداری و حریم اشخاص نیز مثمرثمر است؛ زیرا میتوان بدون اینکه شناخته شوید با یک تماس با مشاور حقوقی و وکلای دادگستری از خدمات حقوقی بهره مند شوید؛
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
سلام وقت بخیر ... در این ایام که همه چیز دست به دست هم داده است از قبیل بیماری و تورم و ترافیک و آلودگی هوا و ..... تا مردم کمتر بتوانند تردد کنند و ... وجود چنین موسسه فوق العاده ای که به صورت شبانه روزی با کمترین هزینه در خدمت مردم است خیلی آرامش بخش است ... ممنون از زحمات شما عزیزان
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی همکاران در موسسه حقوقی وکیل تلفنی. من به تازگی با موسسه شما و نحوه کارتان آشنا شدم. شما باعث شدید به تدریج فرهنگ مشاوره گرفتن در میان مردم ایجاد شود. بسیاری مواقع به دلیل گران لودن هزینه مشاوره و سخت بودن مراجعات حضوری به دفاتر وکلا مردم از گرفتن مشورت و دریافت مشاوره با متخصصین حقوقی خودداری میکنند. از مدیریت موسسه کمال تشکر دارم که به کمک موسسه شما پرونده من حل و فصل شد
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی که در بستر اینترنت انجام می شود، افراد می توانند با هزینه ای اندک از مشاوره با یک وکیل مجرب بهره ببرند و معضل حقوقی خود را بدون هیچ رفت و آمد و اتلاف زمان مرتفع نمایند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .برخی از اشخاص تمایل دارند انجام کارهای خود را حضوری انجام دهند و معتقدند تماس صوتی هیچ گاه نمیتواند جایگزین مناسبی برای مراجعات حضوری باشد. برای حل این معضل مشاوره حقوقی با فیس تایم، قابل دسترس است و میتوان به شکل تصویری با مشاور حقوقی خود در ارتباط باشید. ضمناً این موضوع را به خاطر داشته باشید که در مشاوره حقوقی تلفنی اینترنتی می توانید بدون اینکه از منزل یا محل کار خود خارج شوید، با یک وکیل و مشاور حقوقی مجرب و با سابقه راجع به موضوع حقوقی خود صحبت کنید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی