موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل ملکی برای پرونده شمال

وکیل ملکی برای پرونده شمال

وکیل ملکی برای پرونده شمال و حل دعاوی ملکی در این منطقه بسیار لازم و ضروری است؛ چراکه املاک این خطه عزیز از کشورمان، بسیار ارزشمند بوده و از این رو دعاوی حقوقی پیچیده ای هم در حول املاک شمال کشور، شکل می گیرند؛ اما یکی از مهمترین مشکلاتی که وجود دارد، این است که چگونه می توان یک وکیل ملکی متخصص و با تجربه را پیدا کرد تا راهکار های عملی موجود و مختص به دعاوی ملکی شمال کشور را با ارزان ترین قیمت ممکن، در اختیار ما قرار دهد؟ حال با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را حتماً مشاهده بفرمایید.

 

بهترین روش فروش املاک مشارکتی در شمال کشور

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

آیا همسایه شما در روستای ییلاقی، اندک اندک دیوار خود را جلو می آورد تا زمین شما را تصاحب کند؟ آیا مدت هاست که به ییلاق خود در شما سر نزده اید و هم اکنون متوجه شده اید که یکی از اهالی ییلاق با دیوار کشی دور زمینتان، آن را تصرف کرده است؟ آیا نمی توانید با مستأجر خود خوب تا کنید و از شر ایشان خلاص شوید؟ شاید شما هم با کمبود وقت یا هزینه مواجه اید و فرصت پیدا کردن یک وکیل متخصص و خوب ملکی که به پرونده های شمال کشور آشنا باشد را ندارید؟ تمامی این سوالات شما، برگرفته از مشکلات حقوقی رایج ملکی می باشد که هموطنان شمالی ما با آن ها دست و پنجه نرم می کنند و وکلای ملکی ما آن ها را به سادگی آب خوردن حل می کنند؛ جالب توجه است که بیش از 95% شمالی های عزیز که به خاطر پرونده های ملکی با وکیل تلفنی تماس می گیرند، دست پر از وکیل تلفنی خارج شده و با راهکار های تخصصی که وکلای ملکی ما در اختیار ایشان می گذارند، فوراً دعاوی ملکی خود را حل می کنند؛ یکی از محبوب ترین روش های گفتمان با این وکلا، دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته است که از طریق لمس تصویرک زیر برای شما میسر می شود.