موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

وکیل ملکی برای پرونده شمال

وکیل ملکی برای پرونده شمال

وکیل ملکی برای پرونده شمال و حل دعاوی ملکی در این منطقه بسیار لازم و ضروری است؛ چراکه املاک این خطه عزیز از کشورمان، بسیار ارزشمند بوده و از این رو دعاوی حقوقی پیچیده ای هم در حول املاک شمال کشور، شکل می گیرند؛ اما یکی از مهمترین مشکلاتی که وجود دارد، این است که چگونه می توان یک وکیل ملکی متخصص و با تجربه را پیدا کرد تا راهکار های عملی موجود و مختص به دعاوی ملکی شمال کشور را با ارزان ترین قیمت ممکن، در اختیار ما قرار دهد؟ حال با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را حتماً مشاهده بفرمایید.

 

بهترین روش فروش املاک مشارکتی در شمال کشور

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

از چه وکلایی می توان برای پرونده های املاک در شمال کشور استفاده کرد؟

 

lawyer for northern real state conflicts

تماس فوری با وکیل دعاوی ملکی مازندران

 

وکیل دعاوی ملکی به عنوان یکی از مهم‌ترین وکلا در شمال کشور شناخته می شود؛ شمال کشور با توجه به اینکه همواره میزبان بسیاری از مردم در روز های تعطیل سال است و به عنوان یکی از مناطق تفریحی مهم کشور شناخته می شود، املاک زیادی دارد که بر سر مالکیت بسیاری از آن ها همواره درگیری و دعوای حقوقی وجود داشته است.

از همین جهت است که می گوییم استفاده از وکیل ملکی برای پرونده شمال کشور بسیار ضروری و لازم است؛ وکیل ملکی که قرار است مشاوره حقوقی در زمینه املاک به شما بدهد باید ویژگی‌های داشته باشد تا بتوان به او اعتماد کرد. اولین ویژگی مهمی که وکیل باید داشته باشد صداقت و حسن نیت است.

 

توجه: قطعاً وکیلی که صبور نباشد و در برابر مشکلات و چالش ها خودش را ببازد نمی تواند مسائل پرونده را به خوبی تحلیل کند و استدلال های مناسب در جلسه دادگاه بیاورد؛ یکی دیگر از ویژگی هایی که وکیل ملکی برای پرونده شمال باید از آن برخوردار باشد، تجربه و اعتبار است.

 

وکیل باید آنقدر تجربه داشته باشد که به راحتی بتواند با مشکلات پرونده رودر رو شود و راه حل آن ها را پیدا کند و همچنین باید معتبر باشد تا بتوانیم به او اعتماد کنیم. ویژگی‌هایی که خدمت شما بیان کردیم ویژگی هایی است که بهترین وکیل تخصصی ملکی برای پرونده شمال برای حل فوری دعاوی ملکی در شمال باید از آن برخوردار باشد.

 

حل فوری دعاوی ملکی در شمال کشور چگونه صورت می گیرد؟

 

 

ویژگی‌هایی که خدمت شما بیان کردیم ویژگی هایی است که بهترین وکیل ملکی برای پرونده شمال برای حل فوری دعاوی ملکی در شمال باید از آن برخوردار باشد؛ با این حال، بهترین راهی که برای حل فوری دعاوی ملکی در شمال کشور وجود دارد ...

 • استفاده از وکیل آنلاین ملکی شمال است؛ وکیل آنلاین در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه بهترین خدمات را در اختیار شما می گذارد

شما اگر بخواهید از وکلای دیگر به صورت حضوری در این زمینه مشاوره حقوقی دریافت کنید این مورد را باید مد نظر قرار دهید که بسیاری از وکلا از ماه‌ها قبل وقت خودشان را پر کرده اند و به آسانی به شما نوبت برای مشاوره نمی دهند. اما زمانی که بخواهید از مشاوره ملکی فوری و آنلاین در شمال کشور استفاده کنید کافیست از طریق مشاوره حقوقی آنلاین با مجموعه وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید و از اپراتور بخواهید شما را با یکی از وکلای با تجربه مجموعه مرتبط کند.

حال می توانید با خیال راحت نسبت به دریافت مشاوره آنلاین ملکی از وکیل مورد نظر خودتان اقدام کنید و دعاوی ملکی خودتان را با او در میان بگذارید. وکیل تلفنی ارزانترین مشاوره تلفنی با وکیل دعاوی ملکی در شمال کشور را در اختیار شما قرار می دهد و مطمئن باشید برای مشاوره حقوقی تلفنی هیچ مجموعه را بهتر از وکیل تلفنی پیدا نخواهید کرد.

 

چرا پرونده های ملکی شمال کشور از حساسیت بسیار بالایی برخوردارند؟

 

sensitivity of real state cases on north

وکیل آنلاین و ارزان املاک مازندران و شمال کشور

 

همانطور که در ابتدای مطلب هم اشاره کردیم، شمال کشور دارای املاک بسیار زیادی است اما مالک بسیاری از این املاک افرادی هستند که در شمال کشور سکونت ندارد؛ همین موضوع باعث می شود بین افرادی که در شمال سکونت دارند و افرادی که در خارج از این شهر زندگی می کند و برای تفریح خودشان ملکی را در شمال خریداری کرده‌اند، دعاوی ملکی زیادی به وجود می آید.

بر همین اساس است که وکیل ملکی برای پرونده شمال از حساسیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و تنها باید از وکلای در این زمینه استفاده کرد که تخصص کافی را داشته باشد. در حقیقت شما باید از بهترین وکیل املاک در شمال کشور برای حل مشکلات خودتان استفاده کنید شما می توانید برای دریافت مشاوره حقوقی آنلاین در زمینه پرونده های ملکی در شمال به مشاوره حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کنید و مشکل خودتان را از این طریق با سرعت زیادی حل کنید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ارزان با وکیل پرونده ملکی در شمال کشور، چه مزایایی دارد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

زمانی که شما از وکیل ملکی برای پرونده شما به صورت تلفنی و آنلاین استفاده می کنید از مزایای زیادی بهره مند می شوید. وکیل املاک آنلاین و تلفنی در شمال کشور با توجه به اینکه به صورت غیر حضوری است زمان کمتری را از شما می گیرد و همچنین در هزینه های شما هم صرفه جویی به عمل می آورد. از طرف دیگری همانطور که در ابتدا اشاره کردیم اگر شما به دنبال حل فوری پرونده ملکی در شمال کشور باشید، تنها از طریق مشاوره تلفنی ارزان با وکیل ملکی شمال کشور می توانید مشکل خودتان را حل کنید چرا که سایر وکلا معمولاً وقت خودشان را تا حداقل یک ماه کار کرده اند و به آسانی نوبت نمی دهند. دیگر مزایای که مشاوره آنلاین ملکی در شمال کشور برای شما به همراه دارد این است که می توانید در حوزه ای که دچار مشکل شده اید از وکیل تلفنی استفاده کنید. در حقیقت زمانی که به مجموعه وکیل تلفنی تماس می گیرید می توانید از اپراتور بخواهید شما را به وکیلی وصل کند که در مورد مشکل شما تخصص بیشتری دارد. همچنین شما می توانید از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی و مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته در مجموعه وکیل تلفنی مشکلات خودتان را سریعاً حل کنید.

 

اورژانس وکلای ملکی شمال کشور کجاست و چگونه می توان با وکلای آن در ارتباط بود؟

 

Property lawyers agency and ways to contact with

مشاوره فوری با وکیل املاک مازندرانی

 

اورژانس های مختلفی هستند که وکیل ملکی برای پرونده شمال کشور در اختیار شما قرار می دهند، اما قطعاً همه آنها قابل اعتماد نیستند.

مجموعه وکیل تلفنی به عنوان یکی از مطرح ترین و بهترین اورژانس های مشاوره حقوقی ملکی در شمال کشور با اعتبار بسیار زیادی که دارد در خدمت شما است تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلات ملکی شما را حل کند.

شما می توانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین با این مجموعه و وکلای آن ارتباط برقرار کنید و مشکلات حقوقی خود را با آنها در میان بگذارید تا آنها برای رفع این مشکلات و پیروزی شما در پرونده دعاوی ملکی شمال کشور به شما کمک کنند؛ اما روش پیشنهادی ما به شما کسب ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل ملکی است.

 

 

تماس فوری با وکیل تخصصی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی 24 ساعته

وکیل آنلاین دعاوی ملکی

الزام به تنظیم سند رسمی

اثبات بیع فوری و 24 ساعته

مشاوره حقوقی اموال توقیفی

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

من مشاور املاک دارم و در حقیقت یکی از کاربران ثابت سایت وکیل تلفنی شدم.به دلیل اینکه تونستم با کمک وکلای این موسسه در حوزه کاری خودم واقعا قوی تر عمل کنم
سلام امروز با همراهی وکلای موسسه وکیل تلفنی ملکی را با خیال آسوده در شمال خریداری کردم
سلام.خواستم بگم ی جورایی سایت وکیل تلفنی شده حلال مشکلات حقوقی بنده. به دلیل مشغله کاری امکان جلسه حضوری نداشتم و چندین مرتبه هم از طریق خود سایت و هم از طریق تلفن با وکلای موسسه ارتباط برقرار کردم. یک بارهم ساعت ۲ نصفه شب تصادف کرده بودم و همان تایم تماس گرفتم و حدود نیم ساعت با یکی از وکلای کار بلد حوزه تصادف صحبت کردم.خداوند خیرتان دهد.
امروزبا وکیل ملکی درموسسه وکیل تلفنی قرارداد وکالت منعقد نمودم
با سلام و عرض ادب تشکر میکنم از وبسایت خوبتان و همچنین وکلای خبره شما در زمینه های ملکی که میتوانند مشکلات مردم را حل نمایند
سلام سپاس از خانم دکتر جاویدانی که در وکیل بسیار باتجربه و باسوادی هستد امروز با ایشان در موسسه امل شما جلسه حضوری داشتیم اشالله برای انعقاد قرارداد خدمت میرسیم
سلام وقت بخیر مشاوره حضوری در امل عالی بود
مطالب بسیار مفید بود ممنون

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی