موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مقالات تامين اجتماعي

مقالات تامین اجتماعی

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با بهره گیری از توان برترین وکلای پایه یک دادگستری در ایران، سالهاست که ضمن ارائه خدمات حقوقی به صورت نا محدود و 24 ساعته، تصمیم به عمل آورده تا تخصص و تجربه وکلای تامین اجتماعی خود را در قالب مقالات تامین اجتماعی منتشر نماید؛ با ما همراه باشید تا با ویژگی های این مقالات و وکلای متخصصی که آن ها را نگارش می نمایند؛ آشنا شویم؛ البته مشاهده ویدئوی یک دقیقه زیر نیز خالی از لطف نیست.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشکلات حقوقی نادر و رایج مشمولین بیمه

 

Usual insurance problems

اورژانس وکالت 24 ساعته دعاوی بیمه

 

عمده مشكلات حقوقي در بيمه تامين اجتماعي براي مشمولين اين بيمه  ايجاد مي شود، مساله بيمه بيكاري مي باشد و عمده مشكلاتي كه مشاوره جو ها در  اين بخش دارند طی سوالات زیر خلاصه می گردد:

 • اينكه براي گرفتن بيمه بيكاري بايد در ابتدا به  كدام نهاد مراجعه کرد؟ آيا بايد به اداره كار رفت و يا مستقيماً به تامين اجتماعي مراجعه نمايند؟

 

 • از چه زماني بايد براي بيمه بيكاري به سازمان تامين اجتماعي مراجعه نمود؟

 

در خصوص سوالات فوق می توان به این مورد اشاره کرد که گاهاً افراد كارگر به لحاظ عدم آشنايي با مصرحات قانون تامين اجتماعي جهت مراجعه به تامين اجتماعي جهت اخذ بيمه بيكاري حق مسلم آنها پايمال مي گردد؛ قانونگذار تامين اجتماعي براي اخد بيمه بيكاري در  قانون تامين اجتماعي به  كارگران اعلام نموده از زمان اخراج يا تعديل نيرو از طرف كارفرما ظرف مدت سي روز جهت اخذ بيمه بيكاري استفاده نمايند و اين موضوع باعث شده خيلي از كاركنان و كارگران نمي دانند حق مسلم آنان مشمول مروز زمان مي گردد؛ لذا در ان مهلت اعطايي براي اخذ بيمه بيكاري اقدام نمي كنند و حق مسلم آنان به خاطر عدم اگاهي از قانون پايمال مي گردد.

وكيل تلفني با آگاهي از معضلات مردم در مسايل حقوقي بيمه بيكاري و ديگر مسايلي كه در فراز نشيب اين قانون ايجاد شده مصداق بارز آن بيمه بيكاري در اثر ويروس كرونا و نيز افزايش مشاغل زيان اور در اثر اين قوه قهريه، با  ايجاد اين وبلاگ درصدد آموزش قانون تامين اجتماعي و مسايل به روز ان به هموطنان عزير مي باشد.

 

برای گرفتن بیمه بیکاری مراجعه به کدام ارگان بهتر است؟

 

unemployment insurance concept

سریع ترین روش اخذ بیمه بیکاری

 

از جمله مباحث مطرح شده در مقالات تامین اجتماعی بیمه بیکاری می باشد؛ متاسفانه با شرایط پیش آمده برای کشور، شاهد هستیم که اکثر کارفرمایان مجبور هستند کارگران و کارمندان خود را به دلایل رکود اقتصادی تعدیل نمایند.

قطعاً برای افرادی که بعد از مدت ها فعالیت کردن در یک حرفه کار خودشان را از دست می دهند بدست آوردن شغل جدید هم سخت و هم زمان بر خواهد بود؛ از جمله قوانین خوبی که تلاش کرده، به افراد صاحب شغلی که بیکار شده اند، خدمات حقوقی از جمله مشاوره حقوقی ارائه دهد، بیمه بیکاری می باشد.

از بین ارگان های ارائه دهنده بیمه بیکاری می توان به تامین اجتماعی به عنوان بهترین مرجع بیمه بیکاری اشاره کرد.

 

نکته: سابقه طولانی تامین اجتماعی و استفاده اکثر مردم از آن که نشان دهنده معتبر بودن آن است از جمله مزایای تامین اجتماعی می باشد؛ در مقالات تامین اجتماعی تلاش ما تبلیغ برای اداره تامین اجتماعی نمی باشد، بلکه تلاش داریم به افراد تحت پوشش قرار گرفته این اداره مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین ارائه دهیم.

 

چه زمانی برای دریافت بیمه بیکاری باید به تامین اجتماعی مراجعه نماییم؟

 

getting unemployment insurance from where

وکیل ارزان بیمه بیکاری تضمینی و 24 ساعته

 

با توجه به مباحث استخراج شده از مجموعه مقالات تامین اجتماعی به این نکته باید توجه کرد که فقط افرادی می توانند از بیمه بیکاری استفاده نمایند که از کار خودشان اخراج شده باشند.

پس با این حساب افرادی که خودشان از کار استعفا می دهند یا خودشان صاحب کسب و کار هستند و شغل آزاد دارند همچنین افرادی که بازنشسته هستند نمی توانند از بیمه بیکاری استفاده نمایند، تابعیت ایرانی هم از شروط اساسی استفاده از  بیمه بیکاری می باشد. پس عزیزانی که تابعیت خارجی هم دارند نمی توانند از این بیمه استفاده کنند.

با این توضیحات فقط زمانی که یک کارگر یا کارمند از کار خودش به گونه ای که خارج از اراده خودش باشد اخراج شده باشد، فقط می تواند برای دریافت بیمه بیکاری به تامین اجتماعی مراجعه نماید.

 

چه کسی می تواند در خصوص انواع مشکلات بیمه به من کمک کند؟

دنیای بیمه دنیای بسیار گسترده ای می باشد، شما اگر بخواهید یک قرارداد بیمه امضا نماید مجبور هستید اطلاعات کافی در این زمینه جمع آوری نمایید و مقالات تامین اجتماعی را به صورت کامل بخوانید تا بتوانید با چشمی باز نسبت به ثبت نام بیمه بیکاری خود اقدام نمایید.

مشاوره با شخص آگاه نسبت به بیمه بیکاری می تواند در انعقاد یک قرارداد خوب بیمه ای بسیار کمک کننده و مثمر ثمر باشد؛ برای دریافت مشاوره خوب و کامل در زمینه بیمه بیکاری شما می توانید تماس فوری و 24 ساعته با وکیل دعاوی تامین اجتماعی را در  اورژانس وکالت 24 ساعته دعاوی بیمه داشته باشید و از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی بیمه آنان بهره مند شوید.  

 

مشاوره حقوقی ارزان در خصوص بیمه چه مزایایی دارد؟

 

benefits of Inexpensive legal advice about insurance

تماس فوری با وکیل تامین اجتماعی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

معمولاً خدمات بیمه دارای قوانین و قرارداد های منحصر به خودش می باشد که سختی منعقد کردن قرارداد بیمه برای بیمه شونده را به همراه دارد؛ وقتی که شما با یک وکیل 24 ساعته دعاوی بیمه یا یک مشاوره حقوقی بیمه خوب در زمینه بیمه مشورت نمایید، این مشاور تمام زوایای قرارداد بیمه شما را به شما نشان می دهد و به اصطلاح شما را با زیر و بم بیمه آشنا می کند.

در این صورت دیگر امکان ندارد حقی از شما در قرارداد بیمه ضایع شود و شما با تمام حقوقی که یک فرد بیمه شونده دارد به خوبی آشنا می شوید؛ در مقالات تامین اجتماعی  سعی می کنیم که تا حدودی شما را با حق خودتان آشنا نمائیم.

 

هزینه مشاوره حقوقی انواع بیمه به چه میزان است و چگونه باید آن را پرداخت کرد؟

در پایان مقالات تامین اجتماعی در مورد هزینه مشاوره حقوقی فوری و ارزان بیمه با شما سخن می گوییم؛ شما بعد از این که وارد سایت وکیل تلفنی شوید، می توانید به راحتی بعد از ثبت نام، سوال حقوقی خودتان را در زمینه بیمه بیکاری ثبت نمایید و جواب آن را هم به صورت رایگان دریافت نمایید.

اما اگر قصد دارید با مشاور حقوقی متخصص بیمه گفتگو نمایید، کافی است تا با یکی از شماره هایی که در چارت هزینه ای مختص شیوع کرونا نیز می باشد طبق شرایط مندرج، تماس حاصل نمایید.

 

توجه (بسیار مهم): ضمناً فراموش نکنید که شما می توانید از خدمات وکیل تلفنی به صورت حضوری نیز در شهر خودتان استفاده نمایید؛ چراکه برترین وکیل متخصص هر شهر در تمامی زمینه های موجود، با ما همکاری داشته و از این رو هیچ مانعی وجود ندارد و نخواهد داشت.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی