موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مقالات تامين اجتماعي

مقالات تامین اجتماعی

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با بهره گیری از توان برترین وکلای پایه یک دادگستری در ایران، سالهاست که ضمن ارائه خدمات حقوقی به صورت نا محدود و 24 ساعته، تصمیم به عمل آورده تا تخصص و تجربه وکلای تامین اجتماعی خود را در قالب مقالات تامین اجتماعی منتشر نماید؛ با ما همراه باشید تا با ویژگی های این مقالات و وکلای متخصصی که آن ها را نگارش می نمایند؛ آشنا شویم؛ البته مشاهده ویدئوی یک دقیقه زیر نیز خالی از لطف نیست.

 

معتبر ترین و کاملترین مرجع آنلاین مقالات تامین اجتماعی ضمن مشاوره در خصوص آنها برای اولین بار در ایران

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تنها کافیست تا یکبار به یکی از شعبات مرکزی بیمه در شهر خودتان رفته و شلوغی این شعبات را بررسی نمایید؛ یکی از دلایل این رفت و آمد ها که همگی به صورت چندین و چند باره نیز انجام می گیرند، به دلیل نا آگاهی از قوانینی و رویه هایی است که همانند یک باکتری دائماً در حال جهش و تغییر شکل هستند، فلذا آگاهی از این اطلاعات خود مستلزم مشورت گرفتن از یک کاردان در این خصوص است؛ خوشبختانه در موسسه حقوقی ما وکلای پایه یک دعاوی بیمه به صورت 24 ساعته حضور داشته و شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر با آنها مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید و به روزترین راهکار های حقوقی را در خصوص دعاوی بیمه تان دریافت نمایید"

 

 

مشکلات حقوقی نادر و رایج مشمولین بیمه

 

Usual insurance problems

اورژانس وکالت 24 ساعته دعاوی بیمه

 

عمده مشكلات حقوقي در بيمه تامين اجتماعي براي مشمولين اين بيمه  ايجاد مي شود، مساله بيمه بيكاري مي باشد و عمده مشكلاتي كه مشاوره جو ها در  اين بخش دارند طی سوالات زیر خلاصه می گردد:

 • اينكه براي گرفتن بيمه بيكاري بايد در ابتدا به  كدام نهاد مراجعه کرد؟ آيا بايد به اداره كار رفت و يا مستقيماً به تامين اجتماعي مراجعه نمايند؟

 

 • از چه زماني بايد براي بيمه بيكاري به سازمان تامين اجتماعي مراجعه نمود؟

 

در خصوص سوالات فوق می توان به این مورد اشاره کرد که گاهاً افراد كارگر به لحاظ عدم آشنايي با مصرحات قانون تامين اجتماعي جهت مراجعه به تامين اجتماعي جهت اخذ بيمه بيكاري حق مسلم آنها پايمال مي گردد؛ قانونگذار تامين اجتماعي براي اخد بيمه بيكاري در  قانون تامين اجتماعي به  كارگران اعلام نموده از زمان اخراج يا تعديل نيرو از طرف كارفرما ظرف مدت سي روز جهت اخذ بيمه بيكاري استفاده نمايند و اين موضوع باعث شده خيلي از كاركنان و كارگران نمي دانند حق مسلم آنان مشمول مروز زمان مي گردد؛ لذا در ان مهلت اعطايي براي اخذ بيمه بيكاري اقدام نمي كنند و حق مسلم آنان به خاطر عدم اگاهي از قانون پايمال مي گردد.

وكيل تلفني با آگاهي از معضلات مردم در مسايل حقوقي بيمه بيكاري و ديگر مسايلي كه در فراز نشيب اين قانون ايجاد شده مصداق بارز آن بيمه بيكاري در اثر ويروس كرونا و نيز افزايش مشاغل زيان اور در اثر اين قوه قهريه، با  ايجاد اين وبلاگ درصدد آموزش قانون تامين اجتماعي و مسايل به روز ان به هموطنان عزير مي باشد.

 

برای گرفتن بیمه بیکاری مراجعه به کدام ارگان بهتر است؟