موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی گواهی فوت

مشاوره حقوقی گواهی فوت 

پس از اینکه متوفی فوت کرد، این موضوع می بایست در اداره ثبت احوال ثبت شود و شناسنامه وی باطل گردد و گواهی فوت صادر شود و سپس می بایست به صورت قهری، ارث بین وراث تقسیم شود؛ ولی برای اینکه ارث و سهم الارث مشخص شود، دادگاه باید بررسی نماید و گواهی انحصار وراثت صادر نماید؛ اشخاص ذینفع، شامل وراث، طلبکار متوفی، وصی، موصی له و شخصی که اثبات وراثت منتفع می گردد، می شوند؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید و در صورت لزوم با ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار های حقوقی در این خصوص را دریافت نمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

  

death certification

گواهی فوت فوری و آنلاین 24 ساعته

 

 

گواهی فوت و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص آن

 

funeral certificate & legal advice about it

تماس فوری با وکیل اخذ گواهی فوت

 

ثبت وفات افراد و تسلیم مدارک مربوط به آن همانند ثبت ولادت ایشان در زمره مسئولیت های سازمان ثبت احوال قرار می گیرد؛ سند وفات سندی رسمی است که وفات فرد در آن ثبت می گردد و مطابق با آن گواهی فوت صادر می شود؛ پس از قطعی شدن فوت شخص، خویشاوندان متوفی و یا هر کسی که در زمان وفات حاضر بوده است، با ارائه مدارک لازمه می توانند نسبت به اخذ گواهی فوت اقدام نمایند. مشاوره حقوقی فوری در خصوص گواهی فوت، همه چیز درمورد قوانین ثبت و صدور گواهی، خدمات دولت الکترونیک برای ثبت فوت، اهمیت اثبات فوت متوفی و تعرفه برای صدور گواهی فوت و .. را با زبانی ساده و قابل درک بیان می کند.

 

در چه مواردی اخذ گواهی فوت الزامی بوده و در چه مواردی الزامی نیست؟

 

necessity of funeral deceased certification

لزوم دریافت سریع گواهی فوت

 

از آن جایی که گواهی فوت یک اعلام رسمی محسوب می شود، به منزله خروج یک فرد از اجتماع است و اخذ آن ضروری است؛ پزشک در صورتی می تواند گواهی فوت در منزل صادر نماید که دلیل مرگ کاملاً واضح و مربوط به بیماری وی باشد و امر فوت عاری از احتمال هرگونه جرم و جنایت باشد.

در مواردی که فوت شده قبلاً تحت درمان پزشک معالج نبوده و پزشک در جریان بیماری قبلی وی نیست، او مجاز به صدور گواهی فوت نمی باشد؛ فلذا جسد باید به طور دقیق احراز هویت شده باشد و در مواردی چون:

 

 1. مرگ آنی و غیر منتظره.
 2. مرگ با علائم مبهم و نامشخص.
 3. سقوط و تصادفات رانندگی.
 4. فوتی در اثر نزاع.
 5. ضرب و جرح.
 6. سوختگی.
 7. غرق شدگی.
 8. ازدحام جمعیت.
 9. خفگی.
 10. خود کشی و دیگرکشی.
 11. برق گرفتگی و صاعقه زدگی.
 12. چاقو خوردگی.
 13. مرگ در اثر بلایای طبیعی.
 14. حوادث کاری
 15. مرگ در حین درمان یا عمل جراحی.
 • و به صورت کلی در اثر هرگونه قصوری که از جانب پزشک که احتمال طرح شکایت برای آن وجود داشته باشد و ...، جسد باید برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی ارجاع داده شود.

نکته: فوت اشخاص بالای 60 سال و با مرگ طبیعی و بدون مشکل خاص یا مورد مشکوک نیاز به پزشکی قانونی ندارد.

 

گواهی فوت برای چه مواردی استفاده می شود و چه تأثیری بر انحصار وراثت دارد؟

 

death certificate and its effect on heritage

بررسی آنلاین و تلفنی موارد استفاده از گواهی فوت

 

گواهی فوت در واقع یک گواهی قانونی به منزله ی تأیید مرگ است و نشان دهنده ی عدم لزوم ادامه امور احیا می باشد، هم چنین این گواهی در حقیقت مجوز ابطال شناسنامه فرد متوفی و نیز دفن او در گورستان است

از طرفی تقسیم ارث میان وارثان متوفی نیز بدون این گواهی امکان پذیر نمی باشد. امروزه بیشترین کاربردی که مشاوره حقوقی گواهی فوت دارد مربوط به امور انحصار وراثت است.

گواهی فوت از جمله مدارکی است که برای تقاضای انحصار وراثت مورد نیاز و ارائه ی اصل گواهی و کپی برابر اصل شده آن به ضمیمه درخواست ضروری می باشد.

 

توجه: تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی، با ارائه اصولی ترین راهکارهای حقوقی بهترین گزینه برای مطالبه سهم الارث شما و عزیزانتان خواهد بود.

 

مشاوره حقوقی گواهی فوت  یاری گر شما در تقسیم ارث می باشد؛ البته در صورتیکه این گواهی به طور دقیقی تنظیم گردد.

در بعضی از موارد به علت تفاوت جزئی نام شخص متوفی در گواهی فوت با اصل شناسنامه یا کم و زیاد شدن حروف در آن هم چنین ایراد در تاریخ صدور و حتی مفقود شدن آن، شاهد ناکامی در رسیدگی به امور تقسیم ارث متوفی هستیم.

با توجه به موارد مذکور بهتر است تا در این مورد با ما تماس بگیرید و سوگ فقدان عزیزان را به ما اطلاع دهید تا چاره اندیشی های لازم در این خصوص صورت بگیرد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص دریافت گواهی فوت چه تأثیری بر سرعت دریافت این گواهی می گذارد؟

 

death certificate & legal advice effect on it

مشاوره حقوقی فوری و ارزان گواهی فوت به صورت تضمینی

 

همانگونه که اشاره شد گواهی فوت لازمه ی اقدام به هر امری مربوط به متوفی پس از فوت وی می باشد و تسریع این امر از لزومات بعد از فوت هر شخصی می باشد.

تأثیری که مشاوره حقوقی گواهی فوت می تواند بر روند این پروسه داشته باشد می تواند بسیار چشم گیر باشد؛ البته در صورتیکه طبق اصول و با دانش کافی در این زمینه همراه باشد.

شرکت وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره حقوقی گواهی فوت جهت اخذ گواهی فوت فوری و 24 ساعته، تجارب بهترین وکیل ها را در اختیار شما قرار می دهد تا هرچه سریع تر نسبت به ثبت درخواست فوری گواهی فوت اقدام کرده و به صورت کاملاً حرفه ای و کاربلدانه در مدت اندکی گواهی را در اختیار داشته باشید.

در مشاوره حقوقی گواهی فوت، پیگیری و دلسوزی وکیل در مشاوره از یک طرف و دقت و صداقت او در کار از طرف دیگر، عامل دریافت و رسیدگی به امور متوفی تان خواهد بود. می توان گفت در چنین مواقعی تأثیر یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی بر تسریع روال کار می تواند بیش تر از ساعت ها حضور نزد وکیل باشد.

 

دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته گواهی فوت به چه روش هایی و توسط چه کسانی انجام می شود؟

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

برای کسب اطلاعات جهت دریافت گواهی فوت متوفی می توان به صورت حضوری و یا تلفنی و آنلاین اقدام کرد، اما متاسفانه برای بیشتر افراد امکان حضوری بودن آن به دلایل مختلف فراهم نیست؛ در این صورت بهترین گزینه ارتباط داشتن با مشاورین خبره در این امور از فاصله دور و غیر حضوری است.

امروزه امکان اخذ گواهی فوت آنلاین و 24 ساعته به روش آنلاین، روشی نوین در امور کاری محسوب می شود؛ چراکه سبب سهولت و سرعت در حل مسئله مورد نظر بدون هیچ محدودیتی اعم از جغرافیایی، زمانی و حتی جنسیتی می باشد.

به علاوه دسترسی به دانش و مهارت با تجربه ترین وکلا در جای جای کشور و دریافت به روزترین دانش حقوقی و قضائی و ... مشاوره حقوقی به این روش را بسیار مفید و کاربردی کرده است؛ مشاوره حقوقی گواهی فوت با بهترین وکلای تهران و ایران به صورت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته صورت می گیرد که می تواند گره گشای بسیاری از مسائل مالی و زمانی، حتی شخصی و به صورت خصوصی باشد.            

 

هزینه دریافت مشاوره حقوقی گواهی فوت به روش های مختلف چقدر می باشد و چگونه باید آن را پرداخت نمود؟

 

legal advice price for death certificate

گواهی فوت، پیش نیاز گواهی حصر وراثت

 

با مشاوره حقوقی گواهی فوت به صورت آنلاین، بهترین و سریعترین روش دریافت گواهی فوت با هزینه ای بسیار ارزان (در بعضی موارد رایگان) و در عین حال با برخورداری از کیفیت بالا و دانش کافی، برای شما شرح داده می شود که لازمه ی رفع هر پرسش و ابهامی می باشد.

امکان مشاوره حقوقی حضوری نیز برای ارائه خدمات هرچه کامل تر فراهم است که با هزینه 100 هزار تومان و با رعایت تمامی پروتوکول های بهداشتی کرونا صورت می گیرد؛ هم چنین برای اطلاع از هزینه مشاوره حقوقی گواهی فوت به صورت تلفنی تنها کافیست به جدول چارت های اقتصادی که در ابتدای همین صفحه آمده است مراجعه نمایید.

 

نتیجه گیری:

 • صدور گواهی فوت پس از هر فوتی از لزومات اجرایی می باشد؛ مشاوره حقوقی گواهی فوت بهترین راه جهت کسب اطلاعات مورد نیاز در زمینه اخذ گواهی فوت با اصول و قوانین در سریعترین زمان ممکن بوده که وکلای ما در این خصوص آماده مشاوره حقوقی 24 ساعته به شما عزیزان هستند.

 

 

بهترین روش باطل کردن فوری شناسنامه

مشاوره حقوقی حذف سریع نام همسر

تغییر سن و تغییر راهکار های حقوقی

تغییر نام فوری در شناسنامه

اثبات نسب فوری

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، گواهی فوت در واقع یک گواهی قانونی به منزله ی تأیید مرگ است و نشان دهنده ی عدم لزوم ادامه امور احیا می باشد، هم چنین این گواهی در حقیقت مجوز ابطال شناسنامه فرد متوفی و نیز دفن او در گورستان است. از طرفی تقسیم ارث میان وارثان متوفی نیز بدون این گواهی امکان پذیر نمی باشد. امروزه بیشترین کاربردی که مشاوره حقوقی گواهی فوت دارد مربوط به امور انحصار وراثت است. گواهی فوت از جمله مدارکی است که برای تقاضای انحصار وراثت مورد نیاز و ارائه ی اصل گواهی و کپی برابر اصل شده آن به ضمیمه درخواست ضروری می باشد.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام وقت دوستان بخیر و خوشی باشه انشاءالله ... طبق قانون وفات هر کسی اعم از ایرانی یا خارجی باید به ماموران و نمایندگان سازمان ثبت احوال اعلام شود . حتی فوت نوزادی که مرده به دنیا می آید یا اینکه بلافاصله بعد از تولد ، فوت می کند ، باید اعلام شود . وقتی کسی فوت می کند سندی تحت عنوان سند وفات صادر می شود که مانند شناسنامه یک سند رسمی است . گواهی فوت از روی این سند فوت صادر می شود . فوت می تواند از طرف نزدیکترین خویشاوندان متوفی یا هر شخص دیگری که در موقع وفات حاضر است ، ماموران انتظامی ، متصدی یا صاحب مکانی که وفات در آن رخ داده است ، متصدیان گورستان ها ، مقامات قضایی و نظامی و گروه های امدادی اعلام شود .
برای اطلاع از مکارد حقوقی در مورد گواهی فوت برای دریافت گواهی باید به اداره ثبت احوال محل فوت متوفی رجوع و از بخش مربوطه گواهی رو دریافت کنید در مورد موارد حقوقی در بخش فوت و موارد حقوقی بعد فوت با تماس با موسسه از خدمات حقوقی و اطلاعات مبنی بر حقوق خود و متوفی آگاه شوید
برابر ماده 22 قانون ثبت احوال کشور : وفات هر کس اعم از ایرانی یا خارجی باید به یکی از ادارات ثبت احوال سراسر کشور اعلام شود و نیز وفات ایرانیان در خارج از کشور به ماموران کنسولی محل اقامت یا به یکی از ادارات سازمان ثبت احوال کشور اعلام میشود هر یک از اشخاص زیر می توانند به اعلام وفات واخذ گواهی فوت اقدام نمایند 1- نزدیکترین خویشاوند متوفی یا هر شخصی که در موقع وفات حاضر بوده است با ارائه مدرک شناسائی . 2- مأموران انتظامی متصدی یا صاحب مکانی که وفات در آن رخ داده است . 3- متصدیان گورستانها . 4- مقامات قضایی و نظامی . 5- گروههای امدادی . سازمان ثبت احوال کشور برای اینکه آمار دقیقی از جمعیت داشته باشد باید از ولادت ها و وفات هایی که صورت می گیرد اطلاع داشته باشد . فوت افراد در حقوق به معنای پایان یافتن بسیاری از حقوقی است که به آن فرد به واسطه حیاتش اعطا شده است . بنابراین وقتی یک نفر فوت می کند باید مدارک شخصی مثل شناسنامه او باطل شود تا امکان سوء استفاده از آنها از بین برود و علاوه بر این سازمان از تعداد وفات های کشور و علت و نوع آنها آگاه باشد . از این رو برای متوقی باید گواهی فوت صادر شود . دریافت گواهی فوت مراحل و تشریفاتی دارد که باید طی شود . از این رو ما در این مقاله به بررسی مراحل صدور گواهی فوت و مدارک مورد نیاز جهت صدور گواهی فوت می پردازیم . مراحل صدور گواهی فوت طبق قانون وفات هر کسی اعم از ایرانی یا خارجی باید به ماموران و نمایندگان سازمان ثبت احوال اعلام شود . حتی فوت نوزادی که مرده به دنیا می آید یا اینکه بلافاصله بعد از تولد ، فوت می کند ، باید اعلام شود . وقتی کسی فوت می کند سندی تحت عنوان سند وفات صادر می شود که مانند شناسنامه یک سند رسمی است . گواهی فوت از روی این سند فوت صادر می شود . فوت می تواند از طرف نزدیکترین خویشاوندان متوفی یا هر شخص دیگری که در موقع وفات حاضر است ، ماموران انتظامی ، متصدی یا صاحب مکانی که وفات در آن رخ داده است ، متصدیان گورستان ها ، مقامات قضایی و نظامی و گروه های امدادی اعلام شود . برای ثبت وفات به همه ادارات ثبت احوال می توان مراجعه کرد و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت فوت و پرداخت هزینه صدور گواهی فوت که در سال 97 معادل 10 هزار تومان است ، این گواهی را دریافت کرد .
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی . مشاوره حقوقي گواهي فوت پس از اینکه متوفی فوت کرد، این موضوع می بایست در اداره ثبت احوال ثبت شود و شناسنامه وی باطل گردد و گواهی فوت صادر شود و سپس می بایست به صورت قهری، ارث بین وراث تقسیم شود؛ ولی برای اینکه ارث و سهم الارث مشخص شود، دادگاه باید بررسی نماید و گواهی انحصار وراثت صادر نماید؛ اشخاص ذینفع، شامل وراث، طلبکار متوفی، وصی، موصی له و شخصی که اثبات وراثت منتفع می گردد، می شوند؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید و در صورت لزوم با ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار های حقوقی در این خصوص را دریافت نمایید.
سلام . وقت بخیر. این بار میخوام از مزایای مشاور حقوقی خدمتتان اعلام کنم. افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند برای امور قراردادها و تنظیم قراردادهای خود از این مشاوران کمک بگیرند تا آنان نکات مهم قراردادها را بررسی و بیان کنند. همچنین آن­ها می‌توانند وظیفه تهیه پیش‌نویس‌های قراردادها را نیز برعهده بگیرند. در برخی مواقع در برخی شرکت‌ها، قراردادها صرفاً با تأیید و امضای مشاور حقوقی به توافق نهایی می‌رسد. فرقی نمی‌کند در چه کسب و کاری باشید، فرقی نمی‌کند در ایران باشید یا خارج از ایران و فرقی نمی‌کند شخصی حقیقی باشید یا حقوقی! شما نیاز دارید اطلاعات کاملی از مسائل حقوقی کشور خود داشته باشید. مطمئناً اگر شاغل هستید، زمان کمی برای فراگیری کامل امور حقوقی دارید، پس نیاز هست در کنار خود یک مشاور حقوقی داشته باشید تا در همه حال بتواند امور مختلف را از نظر حقوقی در دست بگیرد.
مشاورتون عالی بود
سلام مشاوره موسسه عالی بود سپاس از شما

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی