موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۹:۴۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • علی حسین پور گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۱۱:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • محسن ولیزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۳:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • محسن ولیزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۳:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • احسان مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۵۴:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • امیر غلامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۵۳:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • مهدی عباس زاده ناوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۳۰:۴۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • منصور مصلحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۳:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • آتوسا فاطمی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۴۷:۳۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۴۴:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی گواهی فوت

مشاوره حقوقي گواهي فوت 

پس از اینکه متوفی فوت کرد، این موضوع می بایست در اداره ثبت احوال ثبت شود و شناسنامه وی باطل گردد و گواهی فوت صادر شود و سپس می بایست به صورت قهری، ارث بین وراث تقسیم شود؛ ولی برای اینکه ارث و سهم الارث مشخص شود، دادگاه باید بررسی نماید و گواهی انحصار وراثت صادر نماید؛ اشخاص ذینفع، شامل وراث، طلبکار متوفی، وصی، موصی له و شخصی که اثبات وراثت منتفع می گردد، می شوند؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید و در صورت لزوم با ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار های حقوقی در این خصوص را دریافت نمایید.

 

سخنان و توصیه های یکی از بانوان وکیل در خصوص امور رایج فوت و متوفی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

death certification

گواهی فوت فوری و آنلاین 24 ساعته

 

"در موسسه حقوقی ما وکلای انحصار وراثت به صورت 24 ساعته در ارائه خدمات تلفنی، آنلاین به تمامی هموطنان عزیزمان حاظر اند؛ فلذا شما می توانید تمامی مشکلات حقوقی خود را با دریافت مشاوره حقوقی از وکلای ما سر و سامان بخشید؛ وکلای انحصار وراثت ما بدون هیچگونه قضاوت و جانبداری مشکلات حقوقی شما را آنالیز می کنند و بهترین راهکار حقوقی درخور با مشکل حقوقی تان را به شما ارائه می کنند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته از وکلای ما می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

گواهی فوت و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص آن

 

funeral certificate & legal advice about it

تماس فوری با وکیل اخذ گواهی فوت

 

ثبت وفات افراد و تسلیم مدارک مربوط به آن همانند ثبت ولادت ایشان در زمره مسئولیت های سازمان ثبت احوال قرار می گیرد؛ سند وفات سندی رسمی است که وفات فرد در آن ثبت می گردد و مطابق با آن گواهی فوت صادر می شود؛ پس از قطعی شدن فوت شخص، خویشاوندان متوفی و یا هر کسی که در زمان وفات حاضر بوده است، با ارائه مدارک لازمه می توانند نسبت به اخذ گواهی فوت اقدام نمایند. مشاوره حقوقی فوری در خصوص گواهی فوت، همه چیز درمورد قوانین ثبت و صدور گواهی، خدمات دولت الکترونیک برای ثبت فوت، اهمیت اثبات فوت متوفی و تعرفه برای صدور گواهی فوت و .. را با زبانی ساده و قابل درک بیان می کند.

 

در چه مواردی اخذ گواهی فوت الزامی بوده و در چه مواردی الزامی نیست؟

 

necessity of funeral deceased certification

لزوم دریافت سریع گواهی فوت

 

از آن جایی که گواهی فوت یک اعلام رسمی محسوب می شود، به منزله خروج یک فرد از اجتماع است و اخذ آن ضروری است؛ پزشک در صورتی می تواند گواهی فوت در منزل صادر نماید که دلیل مرگ کاملاً واضح و مربوط به بیماری وی باشد و امر فوت عاری از احتمال هرگونه جرم و جنایت باشد.

در مواردی که فوت شده قبلاً تحت درمان پزشک معالج نبوده و پزشک در جریان بیماری قبلی وی نیست، او مجاز به صدور گواهی فوت نمی باشد؛ فلذا جسد باید به طور دقیق احراز هویت شده باشد و در مواردی چون:

 

 1. مرگ آنی و غیر منتظره.
 2. مرگ با علائم مبهم و نامشخص.
 3. سقوط و تصادفات رانندگی.
 4. فوتی در اثر نزاع.
 5. ضرب و جرح.
 6. سوختگی.
 7. غرق شدگی.
 8. ازدحام جمعیت.
 9. خفگی.
 10. خود کشی و دیگرکشی.
 11. برق گرفتگی و صاعقه زدگی.
 12. چاقو خوردگی.
 13. مرگ در اثر بلایای طبیعی.
 14. حوادث کاری
 15. مرگ در حین درمان یا عمل جراحی.
 • و به صورت کلی در اثر هرگونه قصوری که از جانب پزشک که احتمال طرح شکایت برای آن وجود داشته باشد و ...، جسد باید برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی ارجاع داده شود.

نکته: فوت اشخاص بالای 60 سال و با مرگ طبیعی و بدون مشکل خاص یا مورد مشکوک نیاز به پزشکی قانونی ندارد.

 

گواهی فوت برای چه مواردی استفاده می شود و چه تأثیری بر انحصار وراثت دارد؟

 

death certificate and its effect on heritage

بررسی آنلاین و تلفنی موارد استفاده از گواهی فوت

 

گواهی فوت در واقع یک گواهی قانونی به منزله ی تأیید مرگ است و نشان دهنده ی عدم لزوم ادامه امور احیا می باشد، هم چنین این گواهی در حقیقت مجوز ابطال شناسنامه فرد متوفی و نیز دفن او در گورستان است

از طرفی تقسیم ارث میان وارثان متوفی نیز بدون این گواهی امکان پذیر نمی باشد. امروزه بیشترین کاربردی که مشاوره حقوقی گواهی فوت دارد مربوط به امور انحصار وراثت است.

گواهی فوت از جمله مدارکی است که برای تقاضای انحصار وراثت مورد نیاز و ارائه ی اصل گواهی و کپی برابر اصل شده آن به ضمیمه درخواست ضروری می باشد.

 

توجه: تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی، با ارائه اصولی ترین راهکارهای حقوقی بهترین گزینه برای مطالبه سهم الارث شما و عزیزانتان خواهد بود.

 

مشاوره حقوقی گواهی فوت  یاری گر شما در تقسیم ارث می باشد؛ البته در صورتیکه این گواهی به طور دقیقی تنظیم گردد.

در بعضی از موارد به علت تفاوت جزئی نام شخص متوفی در گواهی فوت با اصل شناسنامه یا کم و زیاد شدن حروف در آن هم چنین ایراد در تاریخ صدور و حتی مفقود شدن آن، شاهد ناکامی در رسیدگی به امور تقسیم ارث متوفی هستیم.

با توجه به موارد مذکور بهتر است تا در این مورد با ما تماس بگیرید و سوگ فقدان عزیزان را به ما اطلاع دهید تا چاره اندیشی های لازم در این خصوص صورت بگیرد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص دریافت گواهی فوت چه تأثیری بر سرعت دریافت این گواهی می گذارد؟

 

death certificate & legal advice effect on it

مشاوره حقوقی فوری و ارزان گواهی فوت به صورت تضمینی

 

همانگونه که اشاره شد گواهی فوت لازمه ی اقدام به هر امری مربوط به متوفی پس از فوت وی می باشد و تسریع این امر از لزومات بعد از فوت هر شخصی می باشد.

تأثیری که مشاوره حقوقی گواهی فوت می تواند بر روند این پروسه داشته باشد می تواند بسیار چشم گیر باشد؛ البته در صورتیکه طبق اصول و با دانش کافی در این زمینه همراه باشد.

شرکت وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره حقوقی گواهی فوت جهت اخذ گواهی فوت فوری و 24 ساعته، تجارب بهترین وکیل ها را در اختیار شما قرار می دهد تا هرچه سریع تر نسبت به ثبت درخواست فوری گواهی فوت اقدام کرده و به صورت کاملاً حرفه ای و کاربلدانه در مدت اندکی گواهی را در اختیار داشته باشید.

در مشاوره حقوقی گواهی فوت، پیگیری و دلسوزی وکیل در مشاوره از یک طرف و دقت و صداقت او در کار از طرف دیگر، عامل دریافت و رسیدگی به امور متوفی تان خواهد بود. می توان گفت در چنین مواقعی تأثیر یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی بر تسریع روال کار می تواند بیش تر از ساعت ها حضور نزد وکیل باشد.

 

دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته گواهی فوت به چه روش هایی و توسط چه کسانی انجام می شود؟

برای کسب اطلاعات جهت دریافت گواهی فوت متوفی می توان به صورت حضوری و یا تلفنی و آنلاین اقدام کرد، اما متاسفانه برای بیشتر افراد امکان حضوری بودن آن به دلایل مختلف فراهم نیست؛ در این صورت بهترین گزینه ارتباط داشتن با مشاورین خبره در این امور از فاصله دور و غیر حضوری است.

امروزه امکان اخذ گواهی فوت آنلاین و 24 ساعته به روش آنلاین، روشی نوین در امور کاری محسوب می شود؛ چراکه سبب سهولت و سرعت در حل مسئله مورد نظر بدون هیچ محدودیتی اعم از جغرافیایی، زمانی و حتی جنسیتی می باشد.

به علاوه دسترسی به دانش و مهارت با تجربه ترین وکلا در جای جای کشور و دریافت به روزترین دانش حقوقی و قضائی و ... مشاوره حقوقی به این روش را بسیار مفید و کاربردی کرده است؛ مشاوره حقوقی گواهی فوت با بهترین وکلای تهران و ایران به صورت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته صورت می گیرد که می تواند گره گشای بسیاری از مسائل مالی و زمانی، حتی شخصی و به صورت خصوصی باشد.            

 

هزینه دریافت مشاوره حقوقی گواهی فوت به روش های مختلف چقدر می باشد و چگونه باید آن را پرداخت نمود؟

 

legal advice price for death certificate

گواهی فوت، پیش نیاز گواهی حصر وراثت

 

با مشاوره حقوقی گواهی فوت به صورت آنلاین، بهترین و سریعترین روش دریافت گواهی فوت با هزینه ای بسیار ارزان (در بعضی موارد رایگان) و در عین حال با برخورداری از کیفیت بالا و دانش کافی، برای شما شرح داده می شود که لازمه ی رفع هر پرسش و ابهامی می باشد.

امکان مشاوره حقوقی حضوری نیز برای ارائه خدمات هرچه کامل تر فراهم است که با هزینه 100 هزار تومان و با رعایت تمامی پروتوکول های بهداشتی کرونا صورت می گیرد؛ هم چنین برای اطلاع از هزینه مشاوره حقوقی گواهی فوت به صورت تلفنی تنها کافیست به جدول چارت های اقتصادی که در ابتدای همین صفحه آمده است مراجعه نمایید.

 

نتیجه گیری:

 • صدور گواهی فوت پس از هر فوتی از لزومات اجرایی می باشد؛ مشاوره حقوقی گواهی فوت بهترین راه جهت کسب اطلاعات مورد نیاز در زمینه اخذ گواهی فوت با اصول و قوانین در سریعترین زمان ممکن بوده که وکلای ما در این خصوص آماده مشاوره حقوقی 24 ساعته به شما عزیزان هستند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای دریافت مشاوره حقوقی به روش آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

بهترین روش باطل کردن فوری شناسنامه

مشاوره حقوقی حذف سریع نام همسر

تغییر سن و تغییر راهکار های حقوقی

تغییر نام فوری در شناسنامه

اثبات نسب فوری

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی