موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی

مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی

اسناد رسمی به اسنادی گفته می شود که در دفاتر اسناد رسمی، اداره ثبت اسناد و املاک به طور قانونی ثبت شده و یا توسط مامور رسمی دارای صلاحیت و به طور منطبق با مقررات قانونی تنظیم شده باشد؛ در ادامه می توان گفت که اسناد رسمی در مقایسه با اسناد عادی از استحکام بیشتری برخوردار بوده و لازم الاجرا است؛ حال جهت اینکه بدانیم اجرای اسناد رسمی چیست و چگونه صورت می گیرد را در ادامه همین مقوله خواهید دانست؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً از ویدئوی یک دقیقه ای زیر بازدید نمایید.

 

نحوه ی اجرای رایج ترین دستورات حقوقی در محاکم (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)

 

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

execution of a document

اورژانس اجرایی اسناد رسمی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اسناد عادی، همانطور که از نامش پیداست توسط افراد عادی تنظیم شده و لزوماً مطابق با قوانین و مقررات نیست؛ در واقع اسنادی که دارای شرایط اسناد رسمی نباشند سند عادی محسوب می شوند و تنها در صورت تایید توسط طرفین و یا زمانی که طرفین ضمین امضأ، آن را تأیید کرده باشند و این تایید اثبات گردد، قابلیت اجرایی همانند اسناد رسمی دارند؛ اما اجرای اسناد رسمی نیز به نوبه خود امری تخصصی است و از این رو اطلاعات و آگاهی مختص به خود را می طلبد که هر کسی از آن مطلع نیست؛ اما جای نگرانی نیز وجود ندارد، چراکه برترین وکلای متخصص در اجرای اسناد رسمی در سطح کشور در موسسه وکیل تلفنی مشغول به کارند و آماده ارائه خدمت رسانی 24 ساعته ارزان و تضمینی به تمامی هموطنان در این زمینه می باشند؛ برای ارتباط تلفنی یا آنلاین با این عزیزان تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

اجرای اسناد رسمی به چه روش هایی صورت می گیرد و بهترین روش آن چیست؟

 

Bestway to Execute a Document

وکیل متخصص به اجرای اسناد رسمی

 

با توجه به پیچیدگی های حقوقی لزوم مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی برای جلوگیری از تضییع حقوق افراد الزامی است؛ برخی اسناد اعم از رسمی و یا عادی مانند چک و سند رسمی طلب لازم الاجرا بوده و بدون حکم دادگاه قابلیت صدور اجرا دارند.

دستور اجرا سند رسمی بر حسب مورد و پرونده توسط مراجع ذیصلاح ثبت می گردد و یا توسط سردفتر تنظیم کننده دارای صلاحیت صادر می شود؛ با این حال بهترین روش مشاوره با وکیل حقوقی آگاه و مطلع است.

 

نکته: روش فوق ضمن جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه شما را در مدت زمان کمتری به احقاق حقوق خود می رساند؛ موسسه وکیل تلفنی با داشتن وکیل اجرای اسناد رسمی، شما را راهنمایی می نماید.

خدمات موسسه وکیل تلفنی شامل مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری است؛ خدمات مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی توسط تیم وکلای مجرب و متعهد در تمام ساعات شبانه روز ارائه می شود، چراکه امری حیاتی محسوب می شود.

 

وکیل متخصص اجرای اسناد رسمی چگونه می تواند کار ما را سبک کند؟

اسناد رسمی به جز مواردی که لازم الاجرا هستند، جهت اجرا نیاز به رای دادگاه و یا مراجع ذیصلاح دارند؛ فرآیند درخواست دادخواست، اطلاع از موارد حقوقی موجود در سند، چگونگی اجرای سند و پیگیری امور حقوقی کاری وقت گیر است که نیاز به دانش و اطلاعات حقوقی نیز دارد.

مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی توسط عاملین اجرای اسناد رسمی در موسسه وکیل تلفنی با ارائه خدمات مشاوره اجرای اسناد رسمی توسط تیم وکلای متخصص کلیه راهنمایی ها و حقوق موکلان را یادآوری نموده و آنها را در اجرای الزامات و تعهدات سند یاری می رسانند.

علاوه بر خدمات مشاوره وکیل متخصص اجرای اسناد رسمی، موکلان می توانند اقدام به اعطای وکالت آنلاین جهت پیگیری و احقاق حقوق خود را به وکیل داده تا در اسرع وقت پیگیری و اقدامات لازم صورت پذیرد؛ همچنین اجرای آنلاین اسناد رسمی توسط موسسه وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی در دسترس شما قرار دارد؛ از طرفی تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی آماده کمک رسانی به شما است.

 

مزایای مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی در چیست؟

 

Benefits of legal advice for executing a document

اجرای آنلاین انواع اسناد رسمی به صورت تضمینی و 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی در موسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و شبانه روزی انجام می گیرد؛ بدین ترتیب امکان درخواست و پیگیری امور حقوقی در تمام ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل وجود دارد.

در دسترس نبودن وکیل در بسیاری از ساعات شبانه روز و مشکلات ناشی از رزرو وقت و حضور در دفتر وکیل یکی از مشکلات بزرگ موکلان محسوب می گردد و موسسه وکیل تلفنی با اشراف بر این موضوع و جهت کمک به افراد در حل مشکلات حقوقی و دعاوی خود اقدام به راه اندازی اورژانس ۲۴ ساعته اجرای اسناد رسمی نموده است.

 

توجه: در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به خدمات مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی داشته باشید ...

 •  ... تنها کافی است که به وب سایت موسسه مراجعه نموده و از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین، تلفنی و حتی حضوری موسسه بهره مند شوید. لازم بذکر است که خدمات مشاوره آنلاین موسسه برای موکلان رایگان است.

 

دعاوی احتمالی در اجرای اسناد رسمی چیست؟

در جریان اجرای اسناد رسمی ممکن است دعاوی پیش آید که زمینه اختلاف طرفین واقع شود؛ به طور کلی احتمال دو نوع دعاوی وجود دارد، یکی شکایت از عملیات اجرایی و دیگری شکایت از دستور صادر شده و نحوه رسیدگی و پیگیری امور است.

در ادامه باید بیان داشته که پس از اجرای حکم توسط مراجع ذیصلاح، طرفین چنانچه اعتراض و شکایتی نسبت به حکم صادر شده داشته باشند، می توانند طی مدت ده روز پس از صدور حکم شکایت خود را مطرح کنند.

با توجه به مدت زمان محدود، خدمات اجرای ۲۴ ساعته اسناد رسمی وکیل تلفنی موکلان را جهت احقاق حقوق خود در اسرع وقت کمک می نماید؛ خدمات مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی به صورت کاملاً فوری و ۲۴ ساعته در دسترس شما قرار دارد.

 

بهترین عامل تضمینی اجرای اسناد رسمی چه ارگانی است؟

 

Best Guaranteed way to execute documents

خدمات آنلاین اجرای انواع اسناد رسمی به صورت کاملاً ارزان و تضمینی

 

پس از صدور رای دادگاه در اسناد لازم الاجرا، حکم اجرا توسط مامورین ثبت قابلیت اجرایی دارد؛ مراجع دارای صلاحیت مانند دادسرا، شوراهای حل اختلاف و رئیس اداره ثبت از جمله مراجعی است که حکم صادر شده توسط آنها قابلیت اجرایی دارد.

در صورت عدم اجرای حکم، شخص ذینفع می تواند دعوی خود را به دادسرا تحویل نماید؛ حال در این میان، خدمات مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی به شما کمک می کند که در صورت اعتراض به رای صادره چگونه و به چه ارگانی شکایت خود را تنظیم نمائید؛ جهت پرسش و پاسخ حقوقی فوری در مورد اجرای اسناد رسمی از موسسه وکیل تلفنی بازدید کنید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

بررسی آنلاین اسناد دفاتر اسناد رسمی

تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی

ساده ترین راه باطل کردن هر نوع سندی

نمونه لایحه دفاعیه نفقه

حل فوری و آنلاین مشکلات با انواع بیمه

همه چیز در مورد دستور موقت

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سپاس از مطالب مفید وب سایت وکیل تلفنی
از موسسه وزین وکیل تلفنی و خدمات حقوقی ویژه شما سپاسگزارم.
هر زمان از شبانه روز که مشکل حقوقی داشته باشم و نیاز به کمک و مشاوره تخصصی داشته باشم راحت و بدون دردسر میتونم با بهترین وکلا صحبت کنم و راهنمایی بگیرم. ممنون از شما
مشاوره من با وکیل جاویدانی بسیار مفید بود ممنونم

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل