موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی

مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی

 

اسناد رسمی به اسنادی گفته می شود که در دفاتر اسناد رسمی، اداره ثبت اسناد و املاک به طور قانونی ثبت شده و یا توسط مامور رسمی دارای صلاحیت و به طور منطبق با مقررات قانونی تنظیم شده باشد؛ در ادامه می توان گفت که اسناد رسمی در مقایسه با اسناد عادی از استحکام بیشتری برخوردار بوده و لازم الاجرا است؛ پرونده‌های مرتبط با اسناد رسمی از پیچیده‌ترین پرونده‌های حقوقی هستند. در این مقاله، اطلاعات لازم درباره اجرای اسناد رسمی ارائه شده است. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

منظور از اجرای اسناد رسمی چیست؟

بر اساس قانون، اجرای اسناد یکی از روش‌هایی است که می توان جهت مطالبه اجرای تعهدات مدیون جهت احقاق حقوق داین استفاده می‌شود. یکی از ویژگی‌های اجرای اسناد رسمی این است که احتیاج به حکمی از محاکم دادگستری ندارد. البته از این روش تنها در مورد اسنادی می‌توان استفاده کرد که طبق ماده 1278 قانون مدنی اسناد رسمی باشند و از سوی اداره ثبت اسناد و املاک کشور صادر شده باشند.

 

بهترین روش اجرای اسناد رسمی

با توجه به پیچیدگی های حقوقی، لزوم مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی برای جلوگیری از تضییع حقوق افراد الزامی است؛ برخی اسناد اعم از رسمی و یا عادی مانند چک و سند رسمی طلب لازم الاجرا بوده و بدون حکم دادگاه قابلیت صدور اجرا دارند.

دستور اجرای سند رسمی بر حسب مورد و پرونده توسط مراجع ذیصلاح ثبت می گردد و یا توسط سردفتر تنظیم کننده دارای صلاحیت صادر می شود؛ با این حال بهترین روش مشاوره با وکیل حقوقی آگاه و مطلع است.

 

نکته: روش فوق ضمن جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه شما را در مدت زمان کمتری به احقاق حقوق خود می رساند؛ موسسه وکیل تلفنی با داشتن وکیل اجرای اسناد رسمی، شما را راهنمایی می نماید.

خدمات موسسه وکیل تلفنی شامل مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری است؛ خدمات مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی توسط تیم وکلای مجرب و متعهد در تمام ساعات شبانه روز ارائه می شود، چراکه امری حیاتی محسوب می شود.

 

 

 

 

 

اسناد قابل اجرا در ثبت   

برای اجرای اسناد رسمی لازم است آشنایی کامل با این نوع اسناد داشته باشید. در ادامه، با انواع اسناد قابل اجرا در ثبت آشنا خواهید شد.

 • اسناد رسمی مرتبط به دیون و اموال منقول: اگر اسناد ثبت‌شده در ارتباط با دیون و اموال منقول و املاک ثبت شده یا املاک مورد وثیقه و اجاره‌ای باشند (اعم از اینکه مورد ثبت‌شده یا نشده‌باشد.)، درخواست اجرایی مفاد آن از دفترخانه‌ای که سند را ثبت کرده است، به عمل می‌آید. بنابراین مرجع صدور اجرائیه نسبت به این نوع اسناد، دفترخانه تنظیم‌کننده است.

 

 • اسناد رسمی مرتبط با املاک ثبت شده: در این مورد نیز دفترخانه‌ای که سند را تنظیم کرده است، صلاحیت صدور اجراییه را دارد.

 

 • اسناد رسمی مرتبط با وثیقه و اجرا اعم از ثبت شده و نشده: این موارد نیز مانند دو مورد قبلی هستند و دفترخانه‌ای که سند را تنظیم کرده است، صلاحیت صدور اجراییه را دارد.

 

 • قبوض اقساطی ثبتی: در این مورد، افراد می‌توانند از طریق اداره اول اجرای اسناد رسمی وصول طلب خود را با ارائه تقاضای تکمیل‌شده صدور اجرائیه، رونوشت مصدق سند تنظیمی و تسلیم کلیه قبوض که تاریخ پرداخت آنها منقضی شده باشد، تقاضا کنند.

 

 • مهریه ذکر شده در سند ازدواج و تعهداتی که ضمن ثبت ازدواج و طلاق رجوع شده‌اند: برای گرفتن مهریه لازم می‌باشد به همان دفتر ازدواجی که ازدواج در آن ثبت شده است، مراجعه کرد. کار دفتر ثبت ازدواج و طلاق در مواردی که صلاحیت صدور اجرائیه را دارد، مثل دفتر اسناد رسمی است.

 

 • چک‌: مرجع صالح برای صدور اجرائیه در مورد چک‌ها، اداره ثبت است. بنابراین دارندگان چک به جای رفتن به اداره اسناد رسمی باید به اداره ثبت اسناد مراجعه کنند. سپس از آن اداره درخواست اجرا مفاد چک و وصول وجه از صادرکننده نمایند.

 

 • قراردادهای بانکی که در جهت قانون عملیات بانکی بدون ربا منعقد می‌شوند: بر اساس قانون، دفاتر اسناد رسمی صلاحیت صدور اجراییه را دارند.

 

 

 

 

execution of a document

 

دعاوی احتمالی در اجرای اسناد رسمی چیست؟

در جریان اجرای اسناد رسمی ممکن است دعاوی پیش آید که زمینه اختلاف طرفین واقع شود؛ به طور کلی احتمال دو نوع دعاوی وجود دارد، یکی شکایت از عملیات اجرایی و دیگری شکایت از دستور صادر شده و نحوه رسیدگی و پیگیری امور است.

در ادامه باید بیان داشته که پس از اجرای حکم توسط مراجع ذیصلاح، طرفین چنانچه اعتراض و شکایتی نسبت به حکم صادر شده داشته باشند، می توانند طی مدت ده روز پس از صدور حکم شکایت خود را مطرح کنند.

با توجه به مدت زمان محدود، خدمات اجرای ۲۴ ساعته اسناد رسمی وکیل تلفنی موکلان را جهت احقاق حقوق خود در اسرع وقت کمک می نماید؛ خدمات مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی به صورت کاملاً فوری و ۲۴ ساعته در دسترس شما قرار دارد.

 

بهترین عامل تضمینی اجرای اسناد رسمی چه ارگانی است؟

پس از صدور رای دادگاه در اسناد لازم الاجرا، حکم اجرا توسط مامورین ثبت قابلیت اجرایی دارد؛ مراجع دارای صلاحیت مانند دادسرا، شوراهای حل اختلاف و رئیس اداره ثبت از جمله مراجعی است که حکم صادر شده توسط آنها قابلیت اجرایی دارد.

در صورت عدم اجرای حکم، شخص ذینفع می تواند دعوی خود را به دادسرا تحویل نماید؛ حال در این میان، خدمات مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی به شما کمک می کند که در صورت اعتراض به رای صادره چگونه و به چه ارگانی شکایت خود را تنظیم نمائید؛ جهت پرسش و پاسخ حقوقی فوری در مورد اجرای اسناد رسمی از سایت موسسه وکیل تلفنی بازدید کنید.

 

 

 

Best Guaranteed way to execute documents

 

اعتراض به اجرای اسناد رسمی

بر اساس ماده 169 آیین‌نامه اجرای مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا، عملیات اجرایی پس از صدور دستور، اجرا می‌شود. طبق قانون هر فردی که از نحوه عملیات اجرا شکایت داشته باشد، می‌بایست شکایت خود را با ذکر دلیل و ارائه مدارک لازم نزد رئیس ثبت محل ببرد. رئیس وظیفه دارد فورا به این شکایت رسیدگی کند و با ذکر دلیل، رای خود را صادر نماید. رای رئیس به فرد شاکی رسانده می‌شود و در صورتی که فرد شکایتی درباره تصمیم نهایی رییس داشته باشد، می‌تواند به مدت ده روز از تاریخ ابلاغ، شکایت خود را به ثبت محل یا هیئت نظارت صلاحیت‌دار تسلیم نماید.

در صورتی که ادامه عملیات اجرایی به سبب وقوع اموال بدهکار یا اقامت وی در حوزه ثبتی دیگری به آن حوزه نیابت داده شود، رسیدگی به شکایت از عملیات اجرایی ثبت با رئیس ثبت محل اجرای نیابت است. برای مثال تصور کنید اجراییه علیه فرد متعهد در شهر قم صادر شده باشد، اما ملک متعلق به بدهکار که تقاضای توقیف آن شده در شهر اراک باشد. در این صورت، توقیف ملک با اداره ثبت شهر اراک است و اداره ثبت قم اجازه دخالت در انجام این کار را ندارد.

اگر در زمینه اعتراض به اجرای اسناد رسمی سوالی دارید، می‌توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان استفاده و سوال خود را مطرح کنید.

 

 

Bestway to Execute a Document

 

وکیل اجرای اسناد رسمی چه خصوصیاتی دارد؟

همانطور که گفته ‌شد، امور ثبتی و اجرای اسناد رسمی را می‌توان از پیچیده‌ترین امور حقوقی دانست. با توجه به دشواری که پرونده‌های اسناد رسمی دارند، بهتر است از یک وکیل اسناد رسمی برای انجام مراحل قانونی آنها کمک بگیرید. لازم است وکیلی که برای این کار انتخاب می‌شود، سابقه کاری لازم و اطلاعات کافی در زمینه اسناد رسمی داشته باشد. همچنین بهتر است از وکیلی استفاده کنید که تعدادی پرونده موفق مشابه با پرونده شما داشته باشد. اگر شما برای پرونده حقوقی خود نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از مشاوره حقوقی کمک بگیرید.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

 

وکیل متخصص اجرای اسناد رسمی چگونه می تواند کار ما را سبک کند؟

اسناد رسمی به جز مواردی که لازم الاجرا هستند، جهت اجرا نیاز به رای دادگاه و یا مراجع ذیصلاح دارند؛ فرآیند درخواست دادخواست، اطلاع از موارد حقوقی موجود در سند، چگونگی اجرای سند و پیگیری امور حقوقی کاری وقت گیر است که نیاز به دانش و اطلاعات حقوقی نیز دارد.

مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی توسط عاملین اجرای اسناد رسمی در موسسه وکیل تلفنی با ارائه خدمات مشاوره اجرای اسناد رسمی توسط تیم وکلای متخصص کلیه راهنمایی ها و حقوق موکلان را یادآوری نموده و آنها را در اجرای الزامات و تعهدات سند یاری می رسانند.

علاوه بر خدمات مشاوره وکیل متخصص اجرای اسناد رسمی، موکلان می توانند اقدام به اعطای وکالت آنلاین جهت پیگیری و احقاق حقوق خود را به وکیل داده تا در اسرع وقت پیگیری و اقدامات لازم صورت پذیرد؛ همچنین اجرای آنلاین اسناد رسمی توسط موسسه وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی در دسترس شما قرار دارد؛ از طرفی تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی آماده کمک رسانی به شما است.

 

 

 

Benefits of legal advice for executing a document

 

مشاوره حقوقی تلفنی اجرای اسناد رسمی

پیچیدگی‌های حقوقی زیادی در رابطه با اجرای اسناد رسمی وجود دارند. بنابراین برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق افراد و آگاهی پیدا کردن از تمامی اسناد رسمی و لازم الاجرا، لازم است افراد اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند. افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند، می‌توانند با مشاوران حقوقی و وکیل‌های متخصص و ماهر مشورت کنند. اما بسیاری از افراد توان پرداخت هزینه‌ یا امکان مراجعه به وکیل یا مشاوره را ندارند. پیشنهاد ما به این افراد، استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی است. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

مزایای مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی در چیست؟

مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی در موسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و شبانه روزی انجام می گیرد؛ بدین ترتیب امکان درخواست و پیگیری امور حقوقی در تمام ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل وجود دارد.

در دسترس نبودن وکیل در بسیاری از ساعات شبانه روز و مشکلات ناشی از رزرو وقت و حضور در دفتر وکیل یکی از مشکلات بزرگ موکلان محسوب می گردد و موسسه وکیل تلفنی با اشراف بر این موضوع و جهت کمک به افراد در حل مشکلات حقوقی و دعاوی خود اقدام به راه اندازی اورژانس ۲۴ ساعته اجرای اسناد رسمی نموده است.

 

توجه: در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به خدمات مشاوره حقوقی اجرای اسناد رسمی داشته باشید ...

 •  ... تنها کافی است که به وب سایت موسسه مراجعه نموده و از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین، تلفنی و حتی حضوری موسسه بهره مند شوید. لازم بذکر است که خدمات مشاوره آنلاین موسسه برای موکلان رایگان است.

 

 

 

 

بررسی آنلاین اسناد دفاتر اسناد رسمی

تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی

ساده ترین راه باطل کردن هر نوع سندی

نمونه لایحه دفاعیه نفقه

حل فوری و آنلاین مشکلات با انواع بیمه

همه چیز در مورد دستور موقت

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر فقط خواستم از زحمات و ارائه مطالب خوب و کاربردی و از تلاشتون برای ارائه مطالب بروز تشکر میکنم ،واقعا آگاهی بخش هست .استفاده از سایت بسیار ساده و راحت هست و خود من و خانواده ام از خدمات حقوقیتون بهره برده و نتیجه گرفتیم ممنون از شما و سایت خیلی خوبتون
سلام موضوع اسناد از مباحث مهم حقوقی است که باید نهایت دقت در آن انجام شود تا در آینده دچار مشکل نشویم مچکر بابت اطلاع رسانی.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام واحترام متاسفانه این مقاله در مورد اجرای اسناد رسمی ونیز اسناد رسمی قابل اجرا به صورتی ناقص،مبهم،وغیر دقیق نگارش یافته وحتما لازم است یک بازنگری واصلاح همراه با تعریف دقیق جهت تنویر اذهان خوانندگان انجام شود.
سلام واحترام متاسفانه این مقاله در مورد اجرای اسناد رسمی ونیز اسناد رسمی قابل اجرا به صورتی ناقص،مبهم،وغیر دقیق نگارش یافته وحتما لازم است یک بازنگری واصلاح همراه با تعریف دقیق جهت تنویر اذهان خوانندگان انجام شود.
سلام و احترام. من بار اول که با موسسه ارتباط گرفتم واقعا فکرشو نمیکردم انقدر پر قدرت باشین و مورد اعتماد. چون واقعیتش تصوری که من از وکلا داشتم صرفا پول بود. ولی الان میبینم اشتباه میکردم. من خدمت مشاورین حقوقی که باهاشون صحبت میکنم هم عرض کردم که مهم برام این هست که کارم به بهترین نحو ممکن انجام بشه. حالا که دیدم بله واقعا مورد اعتماد هستین، حالا دیگه هزینش برام مهم نیست. حاضرم چند برابر هم پرداخت کنم فقط کارم خوب انجام بشه. ناگفته نماند که واقعا تعرفه هاتون مناسب و رو به پایین هست و من به تمام دوستان و آشنایانم که دنبال وکیل میگردند شمارو معرفی کردم و خواهم کرد
سلام وقت شما بخیر از طریق تبلیغات فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم. ارائه خدمات حقوقی بر بستر فضای مجازی به طور ۲۴ساعته با هزینه ای بسیار معقول بسیار قابل تقدیر است. چرا که بسیاری از افراد به خصوص در نقاط دورافتاده امکان دسترسی به وکلا و متخصصین برایشان فراهم نیست. من در هربار تماسی که با مجموعه داشتم از کیفیت ارائه خدمات کمال رضایت را داشتم و وکیل تلفنی را به تمام همکاران و دوستانم معرفی کردم. موفق باشید
با سلام خدمت عزیزان.استفاده از اسناد رسمی باعث می گردد که خیلی از بار مشکللت و اطاله دارسی در دادگستری کاسته شود چرا که دیگر بحث فروش مال غیر ایجاد نمی شود و نیز استفاده از سند رسمی امکان بحث های انکار و تردید در امضای افراد و جعل در اسناد عادی را منتفی می کند همچنین در مواردی که برای تامین خواسته باید خسارت احتمالی به صندوق دولت واریز کرد استفاده از سند رسمی این امکان را بوجود می آورد که دیگر احتیاجی به سپردن خسارت احتمالی نیست طبق ماده ۱۰۸ قانون ائین دادرسی مدنی.در لیشتر مواردی که مشاوره جو ها در صدد بخشش مهریه هستند پیشنهاد اول و اخر ما مراجعه به دفاتر اسناد رسمی است تا تنطیم یک برگه عادی بخشش مهریه.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
سلام.سپاس از موسسه وکیل تلفنی جهت ارائه مطالب عالی
این سایت و موسسه یکی از بهترین موسسات در زمینه ارائه خدمات حقوقی و مشاوره بصورت غیرحضوری است که من بارها از تجربیات و علم وکلا و مشاورین آن استفاده کردم و همیشه هم بهترین راهنمایی هارو انجام دادن و امیدوارم سایر هموطنان نیز حتما از این خدمات عالی بهره مند بشن
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سپاس از مطالب مفید وب سایت وکیل تلفنی
از موسسه وزین وکیل تلفنی و خدمات حقوقی ویژه شما سپاسگزارم.
هر زمان از شبانه روز که مشکل حقوقی داشته باشم و نیاز به کمک و مشاوره تخصصی داشته باشم راحت و بدون دردسر میتونم با بهترین وکلا صحبت کنم و راهنمایی بگیرم. ممنون از شما
مشاوره من با وکیل جاویدانی بسیار مفید بود ممنونم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی