موسسه وکیل تلفنی

  • عادل پوردرانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۹:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • فاطمه علیجانی فاطمه علیجانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۳۷:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • زهرا رهبرنیا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۱:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • آراسپ کاظمیان آراسپ کاظمیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • Mahdi Haghshenas Mahdi Haghshenas گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • محمد عسگری محمد عسگری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۶:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • فرشید موبد فرشید موبد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۲:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • وکیل الهه جمشیدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۳۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
انجمن وکیل تلفنی

اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار

اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار 

در بازار رقابتی که در زمینه فعالیت شرکت­ ها و استارتاپ به وجود آمده، لازم است که با پیش بینی و اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار وارد این میدان شد؛ اعتبار سنجی کمک می­کند که افراد با نگاهی دقیق و جزئی فعالیت مالی و اقتصادی داشته باشند و ریسک پذیرش شکست های مالی به شدت کاهش پیدا کند؛ در مشاوره حقوقی با کارشناسان خبره و آشنا با حوزه کسب و کار می توان اطلاعات مفیدی درباره­ ی نحوه اعتبار سنجی و تاثیر آن بر عملکرد شرکت ­ها و بنگاه های مالی و کسب و کار های اینترنتی به دست آورد؛ از این رو، در ادامه مطالب به توضیح و تفصیل اعتبار سنجی حقوقی خواهیم پرداخت؛ اما توصیه ما به شما این است که قبل از ادامه مطالعه، حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

خدمات حقوقی به انواع شرکت ها (بریده ای از سخنان یکی از بانوان وکیل تلفنی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

اعتبار سنجی حقوقی به شما این امکان را می دهد تا بفهمید که کجای کارتان اشتباه بوده که اوضاع بر وفق مراد شما نیست و این عیب یابی ها نیز توسط وکیل متخصص امر صورت می گیرد؛ نحوه ارتباط با این عزیزان طی ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته برای شما فراهم شده است و شما هر کسب و کاری که داشته باشید ،می توانید اعتبار حقوقی آن را با کمک وکلای ما سنجیده و آینده شغلی خود را تضمین کنید؛ برای اینکار تنها کافیست که تصویر زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار چیست؟ و چگونه صورت می­ گیرد؟ 

 

Business legal evaluating

اعتبار سنجی حقوقی آنلاین و فوری انواع کسب و کار به صورت 24 ساعته

 

برخی از اشخاص حقوقی در ابتدا مسیر راه اندازی کسب و کار بوده و برخی از شرکت­ها برای ارتقاء فعالیت اقتصادی خود، به اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار نیاز پیدا می­کنند. در هر دو گروه به کمک اعتبار سنجی توسط مشاوره حقوقی تلفنی می ­توان به ارزیابی درست موقعیت پیش رو پرداخت. 

اعتبار سنجی ابزاری است که به ارزیابی ریسک مالی می­ پردازد، و در اعتبار سنجی حقوقی، شرکت­ هایی که هویت حقوقی دارند مورد بررسی قرار می­ گیرند؛ باید توجه داشت که اعتبار سنجی یکی از مراحل مهم راه اندازی یک کسب و کار است، و به افراد کمک می­کند که از خطرات احتمالی جلوگیری نمایند. 

توجه: فرآیند فوق، رویکردی علمی است که بر اساس دانش بانکداری و علم آمار انجام می­ شود، و به تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی و سوابق مالی متقاضی می ­پردازد. 

 

در سایت جامع وکیل تلفنی اعتبار سنجی توسط کارشناسان حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری که از دانش و تخصص کافی در این حوزه برخوردار هستند انجام می ­شود، و به شیوه های مختلف می ­توان با افراد کارکشته ارتباط برقرار کرد.

لازم به ذکر است که مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی از جمله خدمات نوینی است که توسط این سایت ارائه می ­گردد، و در مراجعه حضوری می­ توان به اطلاعات مفیدی در حوزه کسب و کار دست پیدا کرد.

 

مزایای دریافت مشاوره به انضمام اعتبار سنجی حقوقی چیست؟ 

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.