موسسه وکیل تلفنی

  • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار

اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار 

در بازار رقابتی که در زمینه فعالیت شرکت­ ها و استارتاپ به وجود آمده، لازم است که با پیش بینی و اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار وارد این میدان شد؛ اعتبار سنجی کمک می­کند که افراد با نگاهی دقیق و جزئی فعالیت مالی و اقتصادی داشته باشند و ریسک پذیرش شکست های مالی به شدت کاهش پیدا کند؛ در مشاوره حقوقی با کارشناسان خبره و آشنا با حوزه کسب و کار می توان اطلاعات مفیدی درباره­ ی نحوه اعتبار سنجی و تاثیر آن بر عملکرد شرکت ­ها و بنگاه های مالی و کسب و کار های اینترنتی به دست آورد؛ از این رو، در ادامه مطالب به توضیح و تفصیل اعتبار سنجی حقوقی خواهیم پرداخت؛ اما توصیه ما به شما این است که قبل از ادامه مطالعه، حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

خدمات حقوقی به انواع شرکت ها (بریده ای از سخنان یکی از بانوان وکیل تلفنی)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار چیست؟ و چگونه صورت می­ گیرد؟ 

 

Business legal evaluating

اعتبار سنجی حقوقی آنلاین و فوری انواع کسب و کار به صورت 24 ساعته

 

برخی از اشخاص حقوقی در ابتدا مسیر راه اندازی کسب و کار بوده و برخی از شرکت­ها برای ارتقاء فعالیت اقتصادی خود، به اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار نیاز پیدا می­کنند. در هر دو گروه به کمک اعتبار سنجی توسط مشاوره حقوقی تلفنی می ­توان به ارزیابی درست موقعیت پیش رو پرداخت. 

اعتبار سنجی ابزاری است که به ارزیابی ریسک مالی می­ پردازد، و در اعتبار سنجی حقوقی، شرکت­ هایی که هویت حقوقی دارند مورد بررسی قرار می­ گیرند؛ باید توجه داشت که اعتبار سنجی یکی از مراحل مهم راه اندازی یک کسب و کار است، و به افراد کمک می­کند که از خطرات احتمالی جلوگیری نمایند. 

توجه: فرآیند فوق، رویکردی علمی است که بر اساس دانش بانکداری و علم آمار انجام می­ شود، و به تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی و سوابق مالی متقاضی می ­پردازد. 

 

در سایت جامع وکیل تلفنی اعتبار سنجی توسط کارشناسان حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری که از دانش و تخصص کافی در این حوزه برخوردار هستند انجام می ­شود، و به شیوه های مختلف می ­توان با افراد کارکشته ارتباط برقرار کرد.

لازم به ذکر است که مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی از جمله خدمات نوینی است که توسط این سایت ارائه می ­گردد، و در مراجعه حضوری می­ توان به اطلاعات مفیدی در حوزه کسب و کار دست پیدا کرد.

 

مزایای دریافت مشاوره به انضمام اعتبار سنجی حقوقی چیست؟ 

 

 

مشاوره به افراد این امکان را می ­دهد که به ارزیابی ایده خود بپردازد و میزان اجرایی بودن و خطرپذیری آن را مورد بررسی قرار دهند؛ در مشاوره با وکیل آنلاین ابزارهای مختلفی برای اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار ارائه می­ شود، و به کمک کارشناس حقوقی می ­توان به عیب یابی طرح مالی خود پرداخت.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به کشف نقاط ضعف و قوت ایده ی پیشنهادی بر اساس نیاز بازار و تقاضای مشتریان می­ پردازد و به طور تخصصی مسائل مالی و حقوقی که ممکن است در مسیر راه اندازی یک کسب و کار پیش آید را مورد بررسی قرار می ­دهد؛ مشاوره ارزان با وکیل می ­تواند ضمن عیب یابی به رفع عیوب کمک کند، و سرعت ورود به حوزه اقتصادی را افزایش دهد. 

 

آیا امکان طرح ریزی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس هم وجود دارد؟

 

legal planning for different businesses

وکیل متخصص دعاوی شرکت ها

 

بله اعتبار سنجی حقوقی ابزاری است که اگر در هر مرحله از فعالیت مالی و اقتصادی به کار گرفته شود، می ­تواند تاثیر بسزایی در پیشرفت مالی و روشن کردن دورنمای فعالیت­ های تجاری و حقوقی شرکت داشته باشد.

ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته نوع شرکت، نوع فعالیت آن، دارایی ها و سوابق کاری شرکت را در اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار در نظر می­ گیرد، و با توجه به شاخص های موجود به بررسی کارنامه اعتباری اشخاص حقوقی می­ پردازد. 

هرچقدر حوزه اجرایی گسترده ­تر بوده، و هر چه میزان سرمایه­ گذاری انجام شده بیشتر باشد، اعتبار سنجی دقیق تری اتفاق می­ افتد؛ در پرسش و پاسخ فوری حقوقی می­توان مولفه هایی که در اعتبار سنجی مورد ارزیابی قرار می­ گیرد را شناسایی کرد، و اطلاعات کافی از آن به دست آورد. 

 

ضریب خطای اعتبارسنجی حقوقی کسب و کار در وکیل تلفنی چقدر برآورد می­ شود؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

اعتبار سنجی فرآیندی بسیار تخصصی است که می ­بایست توسط افراد خبره در این حوزه انجام شود؛ سایت جامع و بزرگ وکیل تلفنی با داشتن وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان حقوقی آشنا با حوزه اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار می­ تواند به ارائه خدمات حقوقی در بالاترین سطح کیفی خود بپردازد.

 

نکته: وکیل 24 ساعته به صورت آنلاین و شبانه روزی در اختیار افراد قرار می­ گیرد و با بررسی فاکتورهای اعتبار سنجی گزارشی تهیه می­ کند که درصد خطای آن نزدیک به صفر است.

 

ارزیابی صحیح اعتبار سنجی می­تواند در تعاملات مالی و فعالیت های شرکت ­ها بسیار اثر گذار باشد، و برای افرادی که در پی راه اندازی استارتاپ ها و شرکت های خصوصی هستند، وکیل ارزان با اعتبار سنجی دقیق و ضریب خطای کم می ­تواند کمک کند که بهتر تصمیم گیری کرده و با دید جامع تری وارد عمل شوند.

 

آیا طی اعتبار سنجی می توانم عیوب حقوقی شرکت را برطرف کنم؟

 

repairing the company's legal issues

عیب یابی حقوقی آنلاین در شرکت ها 

 

بله شما فقط کافیست که با سایت تخصصی وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید، در اسرع وقت و به صورت شبانه روزی وکلای خبره ای در اختیار شما قرار داده می­شود که با بررسی وضعیت عمومی شرکت مانند نوع صنعت، بازار فروش و تعداد نیروی انسانی، و وضعيت اختصاصی مانند ترازنامه شرکت، گزارش سود و زیان شرکت در دوره ای مشخص و متوالی به اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار شما می­ پردازد و ده ها راه حل و ایده فنی برای گسترش فعالیت شرکت، و رفع عیوب آن ارائه می ­نماید. 

با استفاده از گزارش اعتبارسنجی که وکلای پایه یک دادگستری وکیل تلفنی در اختیار شما قرار می­ دهد، شما م ی­توانید به رفع مشکلات مالی و اعتباری شرکت بپردازید، و در زمان کوتاهی بازدهی شرکت خود را افزایش دهید.

سایت بزرگ و تخصصی وکیل تلفنی با ارائه مشاوره تخصصی به شما کمک می­ کند که به رونق اقتصادی شرکت خود کمک کرده و آن را ارتقا دهید.

 

 

وکیل دعاوی شرکت ها

مشاوره حقوقی تضمینی به انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

حل مشکلات حفظ اسرار تجاری

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته به کشف نقاط ضعف و قوت ایده ی پیشنهادی بر اساس نیاز بازار و تقاضای مشتریان می­ پردازد و به طور تخصصی مسائل مالی و حقوقی که ممکن است در مسیر راه اندازی یک کسب و کار پیش آید را مورد بررسی قرار می ­دهد؛ مشاوره ارزان با وکیل می ­تواند ضمن عیب یابی به رفع عیوب کمک کند، و سرعت ورود به حوزه اقتصادی را افزایش دهد.
سلام خسته نباشید عرض میکنم به کلیه پرسنل شریف و زحمتکش موسسه وکیل تلفنی . واقعا این حجم از تلاش و زحمت شبانه روزی و اطلاع رسانی های فراوان و متعدد که خیلی هم کاربردی و عملی هستند جای تشکر دارد . بنده شخصا از این سایت جذاب و البته از دانش وکلای محترم موسسه شما همواره بهره برده ام . ممنون از انتشار مطالب مفید و متنوع و متعدد . خسته نباشید .
با سلام و احترام؛ در میان شرکت ها تجاری ، یکی از اقدامات مرسوم برای بررسی سود و زیان شرکت استفاده از کارشناسان مالی می باشد که با بررسی معاملات صورت گرفته و درصد افزایش دارایی ها، میزان میزان پیشرفت مالی شرکت خود را مورد ارزیابی قرار داده و بر اساس آن تصمیمات جدید را اتخاذ می نمایند اما در کنار این مساله نیاز به استفاده از ابزار های دیگری جهت پیشبرد اهداف می باشد مانند مساله اعتبار سنجی حقوقی که در آن خدمات متفاوتی ارائه می گردد مانند درصد ریسک پذیری کسب و کار جدید ، بررسی اقدامات و تصمیمات اخذ شده تا کنون ، بررسی اهمیت شرکتهای طرف قرار داد و تنظیم و بررسی پیش نویس قرار دادهای جدید و ... پس همانطور که یک خودرو نیاز به بررسی سالیانه توسط تعمیرکار متخصص دارد تا همواره کارایی لازم را داشته باشد یا یک انسان که باید همواره چکاپ شود تا بیماری و عیوب خود را دانسته و نسبت به رفع آنها اقدام نماید، یک فرد یا افراد حقوقی نیز نیازمند چنین اقداماتی عملی جهت بهبود عملکرد خود و حفظ کارایی لازم می باشند تا بتواند در موقع لزوم نقاظ ضعف خود را بر طرف کرده و با یک پیش بینی درست رفتاری ، در آینده هدف های بهتری را انتخاب نماید.
نویسندگان مختلف، تعاریف متفاوتی از کسب و کار دارند. در واژه نامه‌ی آکسفورد کسب و کار به معنی خرید و فروش و تجارت آمده است. در واژه نامه‌ی لانگ من کسب و کار به فعالیت پول در آوردن و تجارتی که از آن پول حاصل شود، گفته می‌شود. به زبان ساده، کسب و کار عبارت است از حالتی از مشغولیت و به طور عام، شامل فعالیت‌هایی است که تولید و خرید کالاها و خدمات با هدف فروش آنها را به منظور کسب سود، در بر می‌گیرد. بر طبق نظر (ارویک و هانت) و کاری که در آن خدمات یا کارهایی که دیگر افراد جامعه به آن نیاز دارند و مایل به خرید آن هستند و توان پرداخت بهای آن را دارند، تولید، توزیع و عرضه می شود. ، کسب و کار عبارت است از هر نوع کسب (پترسن و پلومن) بر این باورند که هر تبادلی که در آن خرید و فروش صورت گیرد، کسب و کار نیست، بلکه کسب و کار، هر نوع تبادل تکراری و تجدید شونده ی خرید و فروش است. پروفسور (اون) ، کسب و کار را یک نوع کاسبی می داند که طی آن کالاها یا خدمات برای فروش در بازار تولید و توزیع می شوند. بنابراین با توجه به تعاریف یاد شده می توان دریافت که کسب و کار با خرید و فروش کالاها، تولید کالاها یا عرضه ی خدمات، به منظور به دست آوردن سود، سر و کار دارد. 2- ویژگیهای کسب و کار با توجه به تعاریف کسب و کار، ویژگی‌های کسب و کار، عبارتند از: فروش یا انتقال کالاها و خدمات برای کسب ارزش معامله‌ی کالاها و خدمات تکرار معاملات انگیزه‌ی سود (مهم‌ترین و قدرتمندترین محرک اداره‌ی امور کسب و کار) فعالیت توأم با ریسک. کسب و کار، همیشه بر آینده متمرکز است و عدم اطمینان، ویژگی آینده است. از این رو، همواره کسب و کار، توأم با ریسک است. 3- اهداف کسب و کار باور عمومی این است که تنها هدف کسب و کار، به دست آوردن سود اقتصادی است، در حالی که این امر، واقعیت ندارد. آرویک معتقد است همان طور که انسان تنها با هدف خوردن زندگی نمی‌کند، تنها هدف کسب و کار هم، کسب سود نیست. بنابراین، کسب و کارها هم دارای اهداف اقتصادی اند و هم اهداف اجتماعی‌اند. 4- انواع کسب کار 4-1- کسب و کار خانگی 4-1-1- تعریف به هر نوع فعالیت اقتصادی در محل سکونت شخصی که با استفاده از امکانات و وسایل منزل راه اندازی شود کسب و کار خانگی میگویند. 4-1-2- اهمیت کسب و کار خانگی امروزه کسب و کارهای خانگی از بخشهای حیاتی و ضروری فعالیتهای اقتصادی کشورهای پیشرفته محسوب میشوند. کسب و کار خانگی از نظر ایجاد شغل ، نوآوری در عرضه محصول یا خدمات ، موجب تنوع و دگرگونی زیادی در اجتماع و اقتصاد هر کشور میشوند. همچنین برای جوانان ، کسب و کارهای خانگی نقطه شروع مناسبی برای راه اندازی کسب و کار شخصی است، زیرا راه اندازی آن در مقایسه با دیگر انواع کسب و کار ساده و آسان است. به عنوان نمونه شما میتوانید با یک دستگاه رایانه و یک خط تلفن ، یک کسب و کار اینترنتی راه بیندازید و کارها و خدمات مختلفی را به مردم عرضه و ازاین راه برای خود درآمد کسب کنید. 4-1-3- سابقه کسب و کارهای خانگی کسب و کارهای خانگی در ایران سابقه دیرینه دارند. بسیاری از صنایع دستی که امروزه هم وجود دارند، در منازل و محل سکونت افراد تولید میشده اند. بطور کلی کسب و کار خانگی پدیده جدیدی نیست ،بلکه در نتیجه تغییرات و تحولاتی که در فعالیتهای اقتصادی - اجتماعی امروز به وجود آمده به آن توجه بیشتری شده است و این نوع کسب و کارها روز به روز گسترش و توسعه می یابند. 4-1-4- دلایل انتخاب کسب و کار خانگی بالا بردن کیفیت زندگی: امروزه اکثر صاحبان کسب و کار های خانگی بر این باورند که کار کردن در خانه، کیفیت زندگی آنان را بهبود میبخشد. کارکردن در خانه باعث میشود که وقت بیشتری به خانواده و خانه اختصاص یابد و به دیگر مسائل و موضوعات خانواده، از قبیل تربیت و پرورش فرزندان توجه بیشتری شود.به طور کلی امروزه کار و زندگی بیش از پیش در همدیگر ادغام شده اند. توسعه فن آوری: امروزه با پیشرفتهای زیادی که در زمینه علوم رایانه و دیگر وسایل ارتباطی به وجود آمده، محیط خانه محل مناسب و کاراتری برای کسب و کار شده است. 4-1-5- مزایای کسب و کار خانگی آزادی و استقلال عمل بیشتر ساعات کاری انعطاف پذیر ایجاد تعادل و موازنه بیشتر بین کار و زندگی پایین بودن هزینه راه اندازی پایین بودن میزان ریسک امکان کارکردن پاره وقت راحت تر بودن تربیت بچه ها داشتن فرصت و زمان بیشتر تناسب با ویژگیهای جسمی افراد معلول و کم توان احتمال موفقیت بیشتر تناسب با اقشار مختلف احساس راحتی بیشتر عدم نیاز به مجوز 4-1-6- نکات مهم برای راه اندازی کسب و کار خانگی درباره ایده کسب و کارتان تحقیق کنید. درباره محصول یا خدماتتان نیز اطلاعات کسب کنید. محل کار خود را تعیین کنید. مشارکت دیگر اعضای خانواده را جلب کنید. اسم مناسبی برای کسب و کارتان انتخاب کنید. اسیاب و تجهیزات مناسبی برای کسب و کارتان تهیه کنید. پوشش مناسب و درخور برای کسب و کارتان فراهم کنید. یک صندوق پستی به کسب و کارتان اختصاص دهید. با دوستان و همسایگانتان رک و صادق باشید. حساب بانکی برای کسب و کارتان باز کنید. ارتباطات بیشتری با دیگران برقرار کنید. از داشتن کسب کار خانگی واهمه و خجالتی نداشته باشید، بلکه به آن افتخار کنید. 4-2- کسب و کار اینترنتی این نوع کسب و کار جدید بوده و با پیدایش کامپیوتر ، اینترنت، و توسعه جامعه خدماتی به عنوان یکی از سریع ترین کسب و کارها از نظر تعداد، سود و حجم در عرصه تجارت جهانی مطرح هستند. کسب و کار اینترنتی به فروش محصولات یا خدمات در اینترنت گفته می شود. این نوع کسب و کار به سرعت در اقتصاد امروز رشد و پیشرفت کرده است. خرید و فروش اینترنتی به کوچکترین کسب و کارها نیز این امکان و فرصت را می دهد که به مخاطبان خود در سطح جهانی با حداقل هزینه دسترسی پیدا کنند. امروزه بیش از 900 میلیون نفر در سطح دنیا از اینترنت استفاده می کنند. 69 درصد از این جمعیت، در طول 90 روز، دست کم یک خرید از اینترنت داشته اند. یک سایت اینترنتی، تنها برای فروش محصول یا خدمات به کار نمی رود، بلکه می تواند نقشها و کارکردهای مختلفی داشته باشد. اگر محصول خاص و منحصر به فردی دارید که در دیگر نقاط دنیا وجود ندارد، می توانید با معرفی آن محصول در سایت خود، دیگران را از وجود آن مطلع کنید و از این طریق به اهداف خود دست یابید. زیبایی اینترنت در این است که مخاطبان آن در سرتاسر دنیا پراکنده اند و این امر می تواند به معنای وجود مشتریان بالقوه برای شما باشد. این نوع بازار، هیچ موقع بسته نمی شود. مشتریان شما می توانند به صورت 24 ساعته به اطلاعات کسب و کارتان دسترسی پیدا کنند. شما نیز می توانید هر چند بار و با هر فاصله ای که بخواهید ، اطلاعات مورد نظرتان را درباره ی فعالیتها و فروشگاهتان در صفحات اینترنت جای دهید. مهمتر از این، شما می توانید کاتالوگی از محصولات و خدماتتان را همراه تصویر و حتی فیلم در صفحات اینترنت قرار دهید. در این صورت، مشتریان بالقوه ی شما می توانند آنها را مشاهده کنند و حتی در هر ساعت از شبانه روز، سفارش خرید دهند. 4-2-1- تفاوت کسب و کار اینترنتی با تجارت الکترونیکی بسیاری از افراد، کسب و کار اینترنتی (E-Business) را با تجارت الکترونیکی (E-Commerce) اشتباه می گیرند در حالیکه این دو مبحث با یکدیگر متفاوتند. به عبارتی E-Business به مجموعه فعالیتهای مربوط به کسب و کار از جمله مباحث بازاریابی، مالی، خرید و فروش، ارتباط با مشتریان، خدمات پس از فروش، همکاری با سرمایه گذاران و... که از طریق شبکه اینترنت انجام می‌گیرد اطلاق می‌شود در حالیکه E-Commerce تنها شامل مسائل مربوط به خرید و فروش از اینترنت می باشد و خود، زیرمجموعه ای از E-Business است.
با مشاوره حقوقی و استفاده از وکلای متخصص در زمینه کسب و کار میتوانید بازدهی کسب خودرا به طور فزاینده ای افزایش دهید.با استفاده از تجارب این وکلا همواره در زمینه صحیح قانونی کسب درآمد خواهید نمود.استفاده از وکلای متخصص موسسه وکیل تلفنی به شدت توصیه میشود
با سلام بازار رقابتی که در زمینه فعالیت شرکت­ ها و استارتاپ به وجود آمده، لازم است که با پیش بینی و اعتبار سنجی حقوقی کسب و کار وارد این میدان شد؛ اعتبار سنجی کمک می­کند که افراد با نگاهی دقیق و جزئی فعالیت مالی و اقتصادی داشته باشند و ریسک پذیرش شکست های مالی به شدت کاهش پیدا کند؛ در مشاوره حقوقی با کارشناسان خبره و آشنا با حوزه کسب و کار می توان اطلاعات مفیدی درباره­ ی نحوه اعتبار سنجی و تاثیر آن بر عملکرد شرکت ­ها و بنگاه های مالی و کسب و کار های اینترنتی به دست آورد؛ از این رو، در ادامه مطالب به توضیح و تفصیل اعتبار سنجی حقوقی خواهیم پرداخت؛ اما توصیه ما به شما این است که قبل از ادامه مطالعه، حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.
درود و سلام بنده در شرکتم دچار مشکلات مالی شده بودم در حدی که در فکر متوقف کردن خط تولید بودم اما وکلای خبره ی وکیل تلفنی با بررسی وضعیت عمومی شرکتم از جمله نوع صنعت، بازار فروش و تعداد نیروی انسانی، و وضعيت اختصاصی مانند ترازنامه شرکت، گزارش سود و زیان شرکت در دوره ای مشخص و متوالی به اعتبار سنجی حقوقی کسب و کارم پرداخت و ده ها راه حل و ایده فنی برای گسترش فعالیت شرکت، و رفع عیوب آن به من ارائه کرد و خدا روشکر همچنان خط تولید فعال و نیروهام مشغول به کارند و در زمان کوتاهی بازدهی شرکت افزایش پیدا کرد. خدا خیرتان بدهد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی