موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مهریه بدون طلاق

مهریه بدون طلاق

مهریه حق قانونی و شرعی هر زنی است و در هر زمان و شرایط زوجه هر موقع که بخواهد می ­تواند مهریه ­اش را از زوج مطالبه کند، حتی اگر از وی جدا نشده باشد؛ دریافت مهریه بدون طلاق هیچ ربطی به نارضایتی زوجه ندارد و بنا به تشخیص زوجه و اینکه حس کند که مهریه ­اش را در زندگی زناشویی نیاز دارد، می­ تواند به همسرش جهت مطالبه مهریه مراجعه کند، اگر زوج از پرداخت مهریه امتناع کرد زوجه می تواند مانند زمان طلاق، راه­ های قانونی را جهت دریافت مهریه­ اش طی کند؛ از آنجاییکه بسیاری از افراد معتقدند وصول مهریه در حین زندگی مشترک، منجر به سستی و از هم پاشیدگی زندگی مشترک می شود، تصمیم گرفته ایم تا در ادامه این مطلب به بررسی این موضوع بپردازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیج وجه از دست ندهید.

 

تمایل زن به دریافت مهریه در زندگی مشترک (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

راه های گرفتن مهریه بدون طلاق یا ناراحتی چیست؟

 

dowry receiving without sorrow and divorce

وصول مهریه بدون بهم ریختن زندگی مشترک

 

زن از همان ابتدا که هنوز عقد جاری نشده است در صورتی که دوست دارد مهریه­ اش را بعد از عقد مطالبه کند بهتر است که با مرد سر این موضوع بحث کند و وی را راضی کند و با او سر این موضوع به توافق برسد که به محض عقد در زمان مشخصی مهریه وی را بپردازد، اگر مرد از همان ابتدا نسبت به پرداخت مهریه آگاه باشد بعد از عقد هم بدون ناراحتی و در آگاهی از قولی که نسبت به پرداخت مهریه به همسرش داده تلاش می­کند تا مهریه همسر را تهیه و به وی پرداخت کند، در صورتی هم که قبل از ازدواج حرفی از پرداخت مهریه در زمان زندگی مشترک به میان نیامده است زن با ترفندهای دوستانه و منطقی و با محبت می ­تواند شوهر را مجاب کند تا مهریه ­اش را بپردازد؛ اینگونه دیگر زن نیاز به مراجعه به مراجع قانونی ندارد و با درایت خویش می ­تواند بدون درد سر مهریه اش را دریافت نماید؛ وکیل آنلاین مجموعه وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره حقوقی مهریه بدون طلاق به شما بانوان محترم می باشد.

 

 آیا گرفتن مهریه در طول زندگی مشترک منجر به طلاق می­ شود؟

 

 

در مواقعی که مرد شرایط مالی مناسبی ندارد و حتی وسایل معاش و هزینه زندگی همسر و فرزندان را به سختی تهیه می­کند در صورتی که زن در شرایطی که از وضعیت زندگی و شرایط کاری مرد مطلع باشد و از طرفی مرد هم قول داده باشد که به محض درست شدن اوضاع زندگی و کاریش مهریه او را بپردازد اما زن عجول باشد و شوهر را جهت پرداخت مهریه تحت فشار قرار دهد ممکن است که این اصرارها منجر به اختلاف و در نهایت طلاق شود در این صورت شوهر دیگر هیچ  راهی جز پرداخت مهریه و حق و حقوق زن ندارد؛ وکیل طلاق و وکیل وصول مهریه مجموعه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی در تمامی ساعات شبانه ­روز آماده ارائه انواع مشاوره حقوقی مهریه بدون طلاق می­باشند پس قبل از آن که اقدامی جهت مطالبه مهریه از همسر خود انجام دهید ابتدا با وکیل تلفنی تماس بگیرید و حتما مشاوره حقوقی مهریه بدون طلاق دریافت نمایید.

 

مدارک لازم برای گرفتن مهریه بدون طلاق چیست؟

 

documents to receive dowry

مراحل وصول آسان و فوری مهریه در حین زندگی مشترک

 

در صورتی که زن در زمان عقد با مرد به توافق برسند که مهریه در زمان مقرری به زن پرداخت شود و مرد در همان زمان مقرر مهریه همسرش را پرداخت کند دیگری نیازی به مراجعه به مراجع قانونی نیست، اما در صورتی که شوهر از قبل قول پرداخت مهریه را داده باشد و حتی تعهد کتبی هم داده باشد یا  در طول زندگی زن تقاضای مطالبه مهریه نماید و مرد امتناع کند و زن مایل به ادامه زندگی مشترک باشد و فقط خواستار مطالبه مهریه بدون طلاق باشد می­تواند به دادگاه خانواده مراجعه کرده و با معرفی مالی از شوهر تقاضای مطالبه مهریه ­اش را نماید؛ البته مال همسر شامل مستثنیات نمی­شود، در صورتی که شوهر مالی نداشته باشد و شغل دولتی داشته باشد می­تواند تقاضا کند که یک سوم حقوق شوهر تا زمان پرداخت مهریه به وی پرداخت شود. راه دیگر هم از طریق اجرای ثبت می­باشد و ساده­ترین راه هم همین است زیرا در صورتی که مرد تمکین مالی لازم را داشته باشد در این روش زوجه یا وکیل او سند ازدواج و مدارک شناسایی را به دفترخانه­ای که ازدواج آن­ها ثبت شده است می­برند و تقاضای صدور اجراییه نسبت به پرداخت تمام یا قسمتی از مهریه را از همسرش می­دهد.

 

گرفتن مهریه بدون طلاق چقدر طول می کشد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

معمولاً هر کاری بسته به شرایط آن شامل طی یک مدت زمانی می ­شود و به قولی دیر و زود دارد پرداخت مهریه بدون طلاق بستگی به شرایط مختلف می ­تواند متفاوت باشد ...

 • اگر از طریق قانون اقدام به دریافت مهریه بدون طلاق نموده ­اید، ابتدا باید دادخواست مهریه خود را مبنی بر مطالبه مهریه بدون طلاق تقدیم دادگاه یا اجرای ثبت نمایید، مدارک تقدیمی و درخواست شما پس از بررسی ­های لازم و ابلاغ به شوهر و سپس پاسخگویی از طرف شوهر حدود یک ماه طول می­کشد، پس از آن هم شرایط مالی شوهر و چگونگی پرداخت مهریه از جانب او تعیین می­ گردد؛ مثلاً، مردی که توانایی مالی پرداخت مهریه را به یکباره ندارد برایش قسط­ بندی می­ کنند پس نمی­توان  زمان و تاریخ مشخصی را برای پرداخت مهریه در نظر گرفت. آسانترین راه همان توافق خودتان با همسرتان است که با وی سر پرداخت مهریه در تاریخ مشخصی به توافق برسید و بدون هیچ اقدام قانونی و دردسری مهریه خود را از وی بگیرید. جهت دریافت مشاوره بیشتر و راه­های بیشتر و مناسب تر با مجموعه وکیل تلفنی تماس بگیرید و مشاوره حقوقی مهریه بدون طلاق را دریافت نمایید، در صورتی که نیازمند مشاوره حقوقی فوری هستید همین الان تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

 

مزایای دریافت مشاوره ارزان تلفنی مهریه بدون طلاق از وکیل تلفنی چیست؟

 

Benefits of telephone legal advice with dowry lawyer

وکیل خوب برای وصول مهریه بدون طلاق

 

موسسه ­های مشاوره­ ای که مشاوره حقوقی را به صورت­های مختلف آنلاین و تلفنی به مردم ارائه می­دهند کار را برای مردم آسان کرده­اند اما هر موسسه­ای را نمی­توان مرجع مشاوره حقوقی مهریه بدون طلاق قرار داد. در صورتی که شما نیازمند مشاوره حقوقی در رابطه با مهریه بدون طلاق هستید باید یک موسسه حقوقی قابل اعتماد را پیدا کنید تا هم مشاوره حقوقی با کیفیتی را به شما ارائه دهد و هم ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا به شما ارائه دهد. مجموعه وکیل تلفنی بهترین انتخاب است این مجموعه از بهترین وکلای طلاق و مهریه جهت ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین استفاده می­کند پس با خیال راحت با این مجموعه تماس بگیرید و مشاوره حقوقی دریافت نمایید. مشاوره حقوقی ارزان و با کیفیت، بهترین مشاوره حقوقی در کم ترین زمان ممکن و حتی قبول پرونده­های حقوقی در صورت تقاضای مشتری توسط وکلای این مجموعه از مزایای مجموعه وکیل تلفنی می­باشد.

 

راه های مقابله با فرار از مهریه

حکم تهدید به اجرای مهریه

ثبت  اینترنتی دادخواست مهریه

نگارش  انلاین  دادخواست مهریه

ثبت اینترنتی دادخواست اعسار از مهریه

مشاوره  حقوقی  مهریه

مشاوره  حقوقی تلفنی  مهریه

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام زوجه چه در منزل شوهر باشد و یا غیر آن امکان مطالبه مهریه برای او وجود دارد. اصلا این را باید دانست که مهریه به هیچ چیز دیگری مرتبط نیست حتی اگر زنی ناشزه باشد و تمکین نکند یا مرتکب هر جرمی و لو خیانت و رابطه نامشروع شود مهریه او از لحاظ قانون و شرع پابرجاست. خوب است بدانیم که زوجه دوشیزه هم در ایام زوجیت می تواند اقدام به گرفتن مهریه بدون طلاق کند. با این توضیحات بهتر است شرایط گرفتن مهریه و طلاق را از هم کاملا تفکیک کرد. دیده شده است که زوجین بعد از عقد در نوشته ای بین خود یا در دفتر اسناد رسمی، مهریه مقرر در عقدنامه را تغییر داده اند یا به آن افزوده اند و یا کاهش داده اند، توجه داشته باشید که امروزه محاکم خانواده افزایش و کاهش مهریه را بعد از عقد با توجه به رأی هیات عمومی دیوان عدالت و مهم تر نظریه شورای نگهبان مبنی بر غیر شرعی بودن، نمی پذیرند. برای توضیحات تکمیلی بهتر است که با وکیل متخصص در امور مهریه و مطالبات از موسسه خوب وکیل تلفنی مشاوره بگیرین
با سلام؛ مهریه حق قانونی و شرعی زن می باشد و می تواند هر وقت نیاز به اون داشته باشد از شوهرش مطالبه کند و این بمعنای جدایی نیست ولی اکثر مردها این را نمی پذیرند که مهریه بدهند و با اون زن هم زندگی کنند. البته مهریه مالی است که پشتوانه زن می باشد و مرد باید این را بپردازد و بهترین روش برای پرداخت توافق زوجین است والازن می تواند به اداره ثبت اسناد یا دادگاه مراجعه و درخواست مهریه خود نماید. زن به مجرد عقد مالک مهر می شود و می تواند در ان هرگونه تصرفی که لازم بداند بکند. زن می تواند تا مهر به اون تسلیم نشده از ایفای وظایف که در مقابل شوهر دارد( تمکین خاص و عام) امتناع نماید مسروط بر اینکه مهر اون حال باشد و این امتناع موجب سقوط حق نفقه نخواهد بود چرا که در عقد دایم نفقه زوجه برعهده مرد می باشد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.مهریه حق قانونی و شرعی هر زنی است و در هر زمان و شرایط زوجه هر موقع که بخواهد می ­تواند مهریه ­اش را از زوج مطالبه کند، حتی اگر از وی جدا نشده باشد؛ دریافت مهریه بدون طلاق هیچ ربطی به نارضایتی زوجه ندارد و بنا به تشخیص زوجه و اینکه حس کند که مهریه ­اش را در زندگی زناشویی نیاز دارد، می­ تواند به همسرش جهت مطالبه مهریه مراجعه کند، اگر زوج از پرداخت مهریه امتناع کرد زوجه می تواند مانند زمان طلاق، راه­ های قانونی را جهت دریافت مهریه­ اش طی کند
چه در عقد دائم و چه در عقد موقت، مطالبه مهریه حق قانونی و شرعی هر زنی می باشد اگرچه که در عرف جامعه ما به اجرا گذاشتن مهریه به نوعی اعلام نارضایتی زوجه از زندگی مشترک و اعلان اختلاف است. اما گذشته از عرایض بالا هر زنی – اگر صلاح بداند – می تواند ابتدا از طریق اداره اجرای ثبت اسناد، مهریه مندرج در عقدنامه را مطالبه کند و این هیچگونه ارتباطی به طلاق ندارد. زوجه چه در منزل شوهر باشد و یا غیر آن امکان مطالبه مهریه برای او وجود دارد. اصلا این را باید دانست که مهریه به هیچ چیز دیگری مرتبط نیست حتی اگر زنی ناشزه باشد و تمکین نکند یا مرتکب هر جرمی و لو خیانت و رابطه نامشروع شود مهریه او از لحاظ قانون و شرع پابرجاست. خوب است بدانیم که زوجه دوشیزه هم در ایام زوجیت می تواند اقدام به گرفتن مهریه بدون طلاق کند. با این توضیحات بهتر است شرایط گرفتن مهریه و طلاق را از هم کاملا تفکیک کرد. دیده شده است که زوجین بعد از عقد در نوشته ای بین خود یا در دفتر اسناد رسمی، مهریه مقرر در عقدنامه را تغییر داده اند یا به آن افزوده اند و یا کاهش داده اند، توجه داشته باشید که امروزه محاکم خانواده افزایش و کاهش مهریه را بعد از عقد با توجه به رأی هیات عمومی دیوان عدالت و مهم تر نظریه شورای نگهبان مبنی بر غیر شرعی بودن، نمی پذیرند. در صورت فوت شوهر، زوجه می تواند مهریه خود را از وراث مطالبه نماید قابل توجه این که طلب زن از بابت مهریه بر سایر دیون و ارث وراث اولویت دارد مگر این که قبل از دادخواست یا توقیف مهریه از سوی زوجه، ماترک متوفی بابت بدهی دیگری توسط دیگر طلبکاران توقیف شده باشد. وراث متوفی وظیفه و تکلیفی ندارند که بیش از ماترک متوفی به زوجه مهریه پرداخت کنند. مطلب مرتبط : اگر مادر ازدواج کند حضانت او ساقط می شود؟ ممکن است سوال مفروض عده ای باشد که اگر زن درخواست طلاق کند مهریه به او تعلق میگیرد؟ برای جواب لینک آبی رنگ را دنبال کنید. همچنین از ما پرسیده شده است که شوهرم مال چندانی ندارد ولی پدر او ثروتمند است بنابراین شرایط گرفتن مهریه از پدر شوهر چیست؟ گرفتن مهریه چقدر طول میکشد؟ این سوال جواب قطعی ندارد زیرا مدت زمان به عوامل زیادی بستگی دارد: آیا شوهر مالی برای توقیف غیر از مستثنیات دین دارد یا خیر؟ رای پرداخت مهریه دادگاه غیابی است یا حضوری ؟ مهریه از طریق اداره اجرای ثبت اجرا گذاشته شده یا دادخواست مطالبه مهریه به دادگاه داده شده است مال شوهر که برای توقیف معرفی شده در همان شهر محل دادگاه است یا شهر دیگری است ؟ شوهر فاقد مال قابل توقیف، دادخواست اعسار از پرداخت مهریه در مهلت مقرر تقدیم دادگاه کرده است؟ شعبه رسیدگی کننده به مهریه از شعب شلوغ و کند است یا از شعب به روز و اصطلاحا و کار راه انداز؟ بهترین پاسخ این است که اولا مرحله توقیف مهریه را از وصول مهریه جدا کنید ثانیا همه عوامل بالا در مدت زمان وصول مهریه تاثیر گذار است. قرار تامین خواسته برای گرفتن مهریه (توقیف اموال) اگر تمایل به این است که مال شوهر بدون اطلاع او و در کمترین زمان ممکن به جهت جلوگیری نقل و انتقال احتمالی شوهر توقیف شود از دو روش امکان پذیر است : ۱ – دادخواست تامین خواسته به دادگاه به صورت توقیف (اجرا) قبل از ابلاغ به شوهر. فقط توجه داشته باشیدکه بعد از صدور قرار تامین خواسته توسط دادگاه حتما در مدت ۱۰ روز باید دادخواست مطالبه مهریه ( همان گرفتن مهریه )، دادگاه داده شود. در غیر اینصورت مال توقیف شده (مثل خودرو، ملک، حساب بانکی، طلب از شص ثالث) از توقیف به درخواست شوهر آزاد می شود.
مهریه حق زن است واگر عندالمطالبه باشد زن می تواند در حین زندگی مشترک آن را مطالبه کند ودر هر صورت مهریه به زن تعلق می گیرد ونیاز نیست که حتما طلاق بگیرد تا مهریه را مطالبه کند چون مرد به زن بدهکار هست وباید بپردازد برا ی مطالبه ی مهریه ومرجع ان بهتر است از یک مشاور کمک بگیریم سایت وکیل تلفنی ما را در این راه کمک می کند با هزینه ی کم وفوری
سلام وقت همه عزیزان بخیر و خوشی انشاءالله ... یکی از مباحث مهم مهریه بعد از فوت شوهر است ... مهریه بعد از فوت شوهر از بین نمی رود و زن مهریه خود را از ماترک همسر اخذ می کند و دادگاه بر اساس اموالی که از شوهر به جا مانده است مهریه ی همسر او را پرداخت می کند. و نکته بسیار مهم این است که وراث مرد هیچ تکلیفی در پرداخت مهریه نخواهند داشت.
با سلام و عرض ادب، مهریه حق قانونی و شرعی هر زنی است و در هر زمان و شرایط زوجه هر موقع که بخواهد می ­تواند مهریه ­اش را از زوج مطالبه کند، حتی اگر از وی جدا نشده باشد؛ دریافت مهریه بدون طلاق هیچ ربطی به نارضایتی زوجه ندارد و بنا به تشخیص زوجه و اینکه حس کند که مهریه ­اش را در زندگی زناشویی نیاز دارد، می­ تواند به همسرش جهت مطالبه مهریه مراجعه کند، اگر زوج از پرداخت مهریه امتناع کرد زوجه می تواند مانند زمان طلاق، راه­ های قانونی را جهت دریافت مهریه­ طی کند. اینجانب سحر نیک پور، جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم. با تشکر
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی