موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری

برای بسیاری از افراد پیش آمده است که حتی یک بار نیاز به دریافت مشاوره حقوقی در زمینه های شغلی و کاری خود داشته اند؛ مشاوره حقوقی حضوری از جمله مواردی است که به دلیل اطمینان و آرامش خاطری که به دلیل چهره به چهره بودن به فرد می دهد بیشتر از روش های دیگر مورد توجه می باشد. اما در دنیای امروز تغییرات تکنولوژی به اندازه ای بوده است که به نوعی تماس های فضای مجازی را مانند مراجعات حضوری مورد توجه قرار داده است.

 

نمونه ی یک مشاوره حقوقی حضوری به یک خانم توسط یکی از وکلای ما در یکی از شعب موسسه حقوقی وکیل تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شما می توانید با وکلای متخصص و پایه یک ما به صورت حضوری هم مشاوره حقوقی داشته باشید؛ برای اینکار تنها کافیست تا وکیل خود را از کاتالوگ 1000 نفره ی وکلای ما انتخاب نموده و پس از بررسی رزومه و فاکتور های دلخواهتان، با او تماس گرفته و قرار ملاقات را تنظیم نمایید؛ البته شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر نیز مستقیماً با وکیل متخصص در امور حقوقی موردنظرتان، تماس گرفته و ضمن داشتن یک مشاوره حقوقی تلفنی، قرار ملاقات حضوری با وکیلتان را تنظیم کنید"

 

 

مشاوره حقوقی حضوری چیست؟

 

in-person legal advice

رزرو مشاوره فوری و حضوری با بهترین وکیل شهرتان

 

نیاز جامعه به دریافت مشاوره و راهکارهای حقوقی باعث شده است که بخشی از خدمات مشاوره ای به صورت حضوری ارائه شود؛ در حقیقت مشاوره حقوقی حضوری یک راهکار مناسب برای راهنمایی افرادی است که از مسیر انجام خدمات حقوقی و مسیری که در دادگاه بایدبرای رسیدن به نتیجه طی کنند آگاه نیستند. با مشاوره حقوقی حضوری در کمترین زمان و با هزینه ای مناسب شما می توانید مفید ترین و کارآمد ترین راه حل های حقوقی را به دست آورید.

مشاوره حقوقی حضوری کمک می کند تا شما قبل از اقدام به انجام هر کاری در مسیر پرونده خود موثرترین راهکار را دریافت کنید؛ البته شما امکان دریافت مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت آنلاین و تلفنی را نیز دارید. در زمان هایی که امکان دسترسی به مشاوره حقوقی حضوری ندارید، می توانید با  عقد آنلاین قرارداد وکالت با وکیل خود یک قرار داد الکترونیکی آنلاین تنظیم کنید و از خدمات  مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین وکیل مورد نظر خود نیز استفاده کنید. دسترسی راحت به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری از جمله مواردی است که  می توانید پس از یک مشاوره حقوقی حضوری با وکیل خود برای دریافت راهنمایی های بعدی داشته باشید.

 

از مهمترین مزایای مشاوره حقوقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. ارتباط راحتتر با وکیل و مشاورحقوقی.

 2. تبادل اطلاعات  و  ارائه جزئیات پرونده در یک محیط امن.

 3. مشورت و تبادل اطلاعات مناسبتر با وکیل.

 4. ارائه راهکار مناسب برای جلوگیری از ضررهای مالی.

 • جلوگیری از نظرات و پیشنهادات اشتباه که ممکن است توسط افراد ناآگاه در اختیار افراد قرار بگیرد.

 

آیا در شرایط کرونایی موسسه وکیل تلفنی درخواست مشاوره حقوقی را می پذیرد؟

شیوع بیماری کرونا و بوجود آمدن شرایط خاص برای ارتباط بین افراد بسیاری از تجارت ها و کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داد، از آنجا که بسیاری از مسائل حقوقی نیازمند در ارتباط بودن با یک فرد متخصص یا یک یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان   بود، موسسه وکیل تلفنی برای پاسخگویی به  سوالات حقوقی  مخاطبان علاوه بر شرایط ارتباط آنلاین، شرایط مراجعه حضوری را نیز در نظر گرفته است.

البته برای مراجعه حضوری و مشاوره با وکلای با تجربه این موسسه باید قبل از مراجعه تعیین وقت داشته باشید و حضور شما در محل باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی باشد. البته توصیه و تاکید بر استفاده از خدمات بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به صورت غیرحضوری می باشد.

 شما می توانید با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین  از مشاوره حقوقی مفید و موثری مانند مراجعه حضوری بهره مند شوید. شرایط بیماری کرونا باعث شد تا بسیاری از کسب و کارهای مهم مجبور به ارائه خدمات آنلاین شوند. تجربه وکیل تلفنی در اجرای روش آنلاین تضمینی بر دریافت خدمات تخصصی است 

کافی است از مشورت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی در زمان شیوع کرونا بهره مند شوید تا از کیفیت آن مطلع گردید.

 

آیا برای مشاوره حقوقی حضوری باید از روز های قبل رزرو کنیم ؟

 

attendant legal advice session

مشاوره حقوقی حضوری بهداشتی با وکیل در کرونا

 

برای دریافت مشاوره حقوقی حضوری باید ابتدا در بخش ثبت نام سایت وکیل تلفنی یا بوسیله ارتباط تلفنی ثبت نام اولیه را انجام دهید و پس از واریز بخشی از حق المشاوره در کوتاهترین زمان برای شما وقت مراجعه حضوری تعیین می نمایند. شرایط اعطای وقت مشاوره با وکیل مورد نظر شما در زمینه حقوقی که شما در نظر دارید با توجه به وقت وکیل و مشاور و همچنین برنامه ریزی های دولت برای رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مشاغل تغییرات جزئی دارد، اما به طور کلی برای دریافت زمان مشاوره حضوری باید از روزهای قبل اقدام به دریافت وقت نمائید، اما شما می توانید با مشاوره با وکیل تلفنی به نتایج دلخواه خود برسید.

 

هزینه مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی چه مبلغ میباشد ؟

با توجه به نوع دریافت مشاوره و خدمات، حق المشاوره محاسبه می شود. زمینه تخصصی کار وکیل نیز در تعیین میزان خق المشاوره تاثیر گذار می باشد. همه خدمات مشاوره چه حضوری باشد و چه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین تعرفه مشخصی دارند و البته  بخشی از درآمد حاصل نیز به عنوان مالیات به اداره مالیات پرداخت می شود. موسسه وکیل تلفنی با ایجاد شرایط مناسب برای انجام  امور حقوقی در مدیریت هزینه ها نیز به مخاطبان کمک بزرگی کرده است. دریافت حق المشاوره در این موسسه بر اساس مدت زمان مشاوره تعیین می شود و 10 هزارتومان برای مدت زمان 5 دقیقه مشاوره تا مبلغ 100 هزارتومان برای 1 ساعت مشاوره تغییر می کند. البته  هزینه دریافت شده برای  مشاوره و پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در بسیاری از موسسات دیگر بیشتر از این مقدار می باشد. شما در وکیل تلفنی علاوه بر  راهکار حقوقی آنلاین، جواب سوالات حقوقی  آنلاین خود را  می توانید برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه با پرداخت هزینه کم دریافت کنید. مشاور حقوقی در هر زمان و مکان به شما ارائه شود. در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه های مشاوره را مدیریت می کنید.

 

در چه پرونده های مشاوره حقوقی حضوری در موسسه وکیل تلفنی پذیرش می شود؟

 

in-person legal advice different services

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل خانم

 

موسسه وکیل تلفنی با استفاده از یک گروه با تجربه و حرفه ای از وکلای دادگستری هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری آماده خدمات رسانی در بسیاری از امور حقوقی می باشد که بخشی از آنها شامل موارد حقوقی زیر می باشد:

 

 • گستردگی فعالیت های وکیل تلفنی در زمینه های مختلف این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا در هر شرایطی که قرار دارید بتوانید از خدمات تخصصی حقوقی استفاده نمائید.

 

نکته: تمامی موارد ذکر شده به صورت خدمات وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم می شود و  با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل شما یک وکیل تمام وقت تلفنی را در کنار خدمات حضوری در اختیار دارید

 

در چه شهری از کشور مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی انجام می شود؟ ایا در موسسه وکیل تلفنی در مازندران مشاوره حقوقی حضوری پذیرش می کند؟

 

immediate in-person legal advice

ملاقات فوری با 1000 وکیل متخصص در امور مختلف درتمامی شهرهای کشور

 

موسسه وکیل تلفنی در شهرهای تهران و مازندران آماده خدمات رسانی به مخاطبان خود به صورت حضوری می باشد و خدمات حقوقی تخصصی خود را به صورت تلفنی در اختیار دیگر هموطنان از شهرهای دیگر ایران می گذارد. اگر نیاز به  مشاوره تخصصی از وکیل  دارید می توانید با دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران از خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است استفاده کنید. در شهر مازندران گروه وکلای با تجربه وکیل تلفنی آماده خدمات رسانی حضوری نیز می باشند.

تنها کافی است شما قبل از مراجعه اقدام به تعیین وقت نمایید و در زمان تعیین شده برای دریافت راهکارهای حقوقی به دفتر موسسه مراجعه نمایید. این موسسه در نظر دارد تا بزودی شعبه های دیگر خود را در دیگر مناطق ایران برای دسترسی سریعتر و راحتتر مخاطبان حقوقی خود راه اندازی نماید. مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع  که توسط موسسه وکیل تلفنی ارائه می شود، به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور  خودداری  کنید؛ هزینه هایی که برای راهکار آنلاین حقوقی پرداخت می شود بسیار متناسب می باشد.

 

نکته مهم: در مراجعات حضوری این است که برای دریافت خدمات بهتر و مفیدتر فقط به موضوع اصلی پرونده بپردازید و در زمان و ساعت تعیین شدن در مکان موسسه حقوقی حضور داشته باشید و با راهنمایی وکیل و مشاور اقدام به انجام مراحل بعد نمائید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل آنلاین 24 ساعته

وکیل تسخیری کیست؟ همه چیز درباره وکیل تسخیری

شرایط درخواست وکیل کیفری

مشاوره حقوقی در واتساپ

اورژانس مشاوره حقوقی فوری

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670