موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری

برای بسیاری از افراد پیش آمده است که حتی یک بار نیاز به دریافت مشاوره حقوقی در زمینه های شغلی و کاری خود داشته اند؛ مشاوره حقوقی حضوری از جمله مواردی است که به دلیل اطمینان و آرامش خاطری که به دلیل چهره به چهره بودن به فرد می دهد بیشتر از روش های دیگر مورد توجه می باشد. اما در دنیای امروز تغییرات تکنولوژی به اندازه ای بوده است که به نوعی تماس های فضای مجازی را مانند مراجعات حضوری مورد توجه قرار داده است.

 

نمونه ی یک مشاوره حقوقی حضوری به یک خانم توسط یکی از وکلای ما در یکی از شعب موسسه حقوقی وکیل تلفنی

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی حضوری چیست؟

 

in-person legal advice

رزرو مشاوره فوری و حضوری با بهترین وکیل شهرتان

 

نیاز جامعه به دریافت مشاوره و راهکارهای حقوقی باعث شده است که بخشی از خدمات مشاوره ای به صورت حضوری ارائه شود؛ در حقیقت مشاوره حقوقی حضوری یک راهکار مناسب برای راهنمایی افرادی است که از مسیر انجام خدمات حقوقی و مسیری که در دادگاه بایدبرای رسیدن به نتیجه طی کنند آگاه نیستند. با مشاوره حقوقی حضوری در کمترین زمان و با هزینه ای مناسب شما می توانید مفید ترین و کارآمد ترین راه حل های حقوقی را به دست آورید.

مشاوره حقوقی حضوری کمک می کند تا شما قبل از اقدام به انجام هر کاری در مسیر پرونده خود موثرترین راهکار را دریافت کنید؛ البته شما امکان دریافت مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت آنلاین و تلفنی را نیز دارید. در زمان هایی که امکان دسترسی به مشاوره حقوقی حضوری ندارید، می توانید با  عقد آنلاین قرارداد وکالت با وکیل خود یک قرار داد الکترونیکی آنلاین تنظیم کنید و از خدمات  مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین وکیل مورد نظر خود نیز استفاده کنید. دسترسی راحت به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری از جمله مواردی است که  می توانید پس از یک مشاوره حقوقی حضوری با وکیل خود برای دریافت راهنمایی های بعدی داشته باشید.

 

از مهمترین مزایای مشاوره حقوقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. ارتباط راحتتر با وکیل و مشاورحقوقی.

 2. تبادل اطلاعات  و  ارائه جزئیات پرونده در یک محیط امن.

 3. مشورت و تبادل اطلاعات مناسبتر با وکیل.

 4. ارائه راهکار مناسب برای جلوگیری از ضررهای مالی.

 • جلوگیری از نظرات و پیشنهادات اشتباه که ممکن است توسط افراد ناآگاه در اختیار افراد قرار بگیرد.

 

آیا در شرایط کرونایی موسسه وکیل تلفنی درخواست مشاوره حقوقی را می پذیرد؟

 

 

شیوع بیماری کرونا و بوجود آمدن شرایط خاص برای ارتباط بین افراد بسیاری از تجارت ها و کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داد، از آنجا که بسیاری از مسائل حقوقی نیازمند در ارتباط بودن با یک فرد متخصص یا یک یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان   بود، موسسه وکیل تلفنی برای پاسخگویی به  سوالات حقوقی  مخاطبان علاوه بر شرایط ارتباط آنلاین، شرایط مراجعه حضوری را نیز در نظر گرفته است.

البته برای مراجعه حضوری و مشاوره با وکلای با تجربه این موسسه باید قبل از مراجعه تعیین وقت داشته باشید و حضور شما در محل باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی باشد. البته توصیه و تاکید بر استفاده از خدمات بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به صورت غیرحضوری می باشد.

 شما می توانید با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین  از مشاوره حقوقی مفید و موثری مانند مراجعه حضوری بهره مند شوید. شرایط بیماری کرونا باعث شد تا بسیاری از کسب و کارهای مهم مجبور به ارائه خدمات آنلاین شوند. تجربه وکیل تلفنی در اجرای روش آنلاین تضمینی بر دریافت خدمات تخصصی است 

کافی است از مشورت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی در زمان شیوع کرونا بهره مند شوید تا از کیفیت آن مطلع گردید.

 

آیا برای مشاوره حقوقی حضوری باید از روز های قبل رزرو کنیم ؟

 

attendant legal advice session

مشاوره حقوقی حضوری بهداشتی با وکیل در کرونا

 

برای دریافت مشاوره حقوقی حضوری باید ابتدا در بخش ثبت نام سایت وکیل تلفنی یا بوسیله ارتباط تلفنی ثبت نام اولیه را انجام دهید و پس از واریز بخشی از حق المشاوره در کوتاهترین زمان برای شما وقت مراجعه حضوری تعیین می نمایند. شرایط اعطای وقت مشاوره با وکیل مورد نظر شما در زمینه حقوقی که شما در نظر دارید با توجه به وقت وکیل و مشاور و همچنین برنامه ریزی های دولت برای رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مشاغل تغییرات جزئی دارد، اما به طور کلی برای دریافت زمان مشاوره حضوری باید از روزهای قبل اقدام به دریافت وقت نمائید، اما شما می توانید با مشاوره با وکیل تلفنی به نتایج دلخواه خود برسید.

 

هزینه مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی چه مبلغ می باشد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

با توجه به نوع دریافت مشاوره و خدمات، حق المشاوره محاسبه می شود. زمینه تخصصی کار وکیل نیز در تعیین میزان خق المشاوره تاثیر گذار می باشد. همه خدمات مشاوره چه حضوری باشد و چه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین تعرفه مشخصی دارند و البته  بخشی از درآمد حاصل نیز به عنوان مالیات به اداره مالیات پرداخت می شود. موسسه وکیل تلفنی با ایجاد شرایط مناسب برای انجام  امور حقوقی در مدیریت هزینه ها نیز به مخاطبان کمک بزرگی کرده است. دریافت حق المشاوره در این موسسه بر اساس مدت زمان مشاوره تعیین می شود و 10 هزارتومان برای مدت زمان 5 دقیقه مشاوره تا مبلغ 100 هزارتومان برای 1 ساعت مشاوره تغییر می کند. البته  هزینه دریافت شده برای  مشاوره و پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در بسیاری از موسسات دیگر بیشتر از این مقدار می باشد. شما در وکیل تلفنی علاوه بر  راهکار حقوقی آنلاین، جواب سوالات حقوقی  آنلاین خود را  می توانید برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه با پرداخت هزینه کم دریافت کنید. مشاور حقوقی در هر زمان و مکان به شما ارائه شود. در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه های مشاوره را مدیریت می کنید.

 

در چه پرونده های مشاوره حقوقی حضوری در موسسه وکیل تلفنی پذیرش می شود؟

 

in-person legal advice different services

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل خانم

 

موسسه وکیل تلفنی با استفاده از یک گروه با تجربه و حرفه ای از وکلای دادگستری هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری آماده خدمات رسانی در بسیاری از امور حقوقی می باشد که بخشی از آنها شامل موارد حقوقی زیر می باشد:

 

 • گستردگی فعالیت های وکیل تلفنی در زمینه های مختلف این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا در هر شرایطی که قرار دارید بتوانید از خدمات تخصصی حقوقی استفاده نمائید.

 

نکته: تمامی موارد ذکر شده به صورت خدمات وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم می شود و  با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل شما یک وکیل تمام وقت تلفنی را در کنار خدمات حضوری در اختیار دارید

 

در چه شهری از کشور مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی انجام می شود؟ ایا در موسسه وکیل تلفنی در مازندران مشاوره حقوقی حضوری پذیرش می کند؟

 

immediate in-person legal advice

ملاقات فوری با 1000 وکیل متخصص در امور مختلف درتمامی شهرهای کشور

 

موسسه وکیل تلفنی در شهرهای تهران و مازندران آماده خدمات رسانی به مخاطبان خود به صورت حضوری می باشد و خدمات حقوقی تخصصی خود را به صورت تلفنی در اختیار دیگر هموطنان از شهرهای دیگر ایران می گذارد. اگر نیاز به  مشاوره تخصصی از وکیل  دارید می توانید با دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران از خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است استفاده کنید. در شهر مازندران گروه وکلای با تجربه وکیل تلفنی آماده خدمات رسانی حضوری نیز می باشند.

تنها کافی است شما قبل از مراجعه اقدام به تعیین وقت نمایید و در زمان تعیین شده برای دریافت راهکارهای حقوقی به دفتر موسسه مراجعه نمایید. این موسسه در نظر دارد تا بزودی شعبه های دیگر خود را در دیگر مناطق ایران برای دسترسی سریعتر و راحتتر مخاطبان حقوقی خود راه اندازی نماید. مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع  که توسط موسسه وکیل تلفنی ارائه می شود، به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور خودداری کنید؛ هزینه هایی که برای راهکار آنلاین حقوقی پرداخت می شود بسیار متناسب می باشد.

 

نکته مهم: در مراجعات حضوری این است که برای دریافت خدمات بهتر و مفیدتر فقط به موضوع اصلی پرونده بپردازید و در زمان و ساعت تعیین شدن در مکان موسسه حقوقی حضور داشته باشید و با راهنمایی وکیل و مشاور اقدام به انجام مراحل بعد نمائید.

 

 

وکیل آنلاین 24 ساعته

وکیل تسخیری کیست؟ همه چیز درباره وکیل تسخیری

شرایط درخواست وکیل کیفری

مشاوره حقوقی در واتساپ

اورژانس مشاوره حقوقی فوری

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام شما چه از مشاوره حضوری وکلای موسسه استفاده کنید وچه از مشاوره تلفنی در هر دو صورت می توانید به موفقیت خود بسیار امیدوار باشید شما با موسسه وکیل تلفنی پیروز همه میدانهای حقوقی هستید انتخاب نوع مشاوره با شماست هرگز فرصت موفقیت خود را از دست ندهید.وکلای با دانش متخصص وپیگیر موسسه در حل هر مشکل حقوقی دارای توان وتخصص وتجربه هستند آنان که تجربه کرده اند واقفند شما هم می توانید این موفقیت ورضایت را تجربه کنید همین الان برای حل مشکلات خود با موسسه تماس بگیرید تردید و تاخیر وتعلل شما را از آرامش وپیروزی دور می کند
سلام با توجه به تورم خیلی بالا موسسه شما واقعا همه جوره به مردم کمک میکنه تشکر از شما
باسلام و عرض ادب.ارائه خدمات‌ حقوقی مناسب و تخصصی‌در سریعترین‌ زمان وباحداقل هزینه هدف اصلی مدیریت محترم و وکلای دلسوز سایت وکیل تل می باشد.امیدواریم‌با اعتماد روز افزون به‌ما، در تحقق اهداف بلند مدت سایت همراه ما باشید.با احترام فاطمه سلیمانی
گاهی مواقع ما نیاز به مشاوره ی حقوقی و حضوری داریم تا از محضر وکیل متخصص یک سری سوالاتی را که در مورد آن مشکل داریم بپرسیم وبه صورت تلفنی نمیشود پرسید و نمی دانیم واقعا به چه کسی مراجعه کنیم که مشاوره حقوقی خوب با هزینه ی کمتر بگیریم سایت وکیل تلفنی با در اختیار داشتن وکلای متخصص و کارشناس در سراسر کشور به راحتی می توانند زمینه ی مشاوره حقوقی را برای ما فراهم کنند تا ما بتوانیم پاسخ سوالات خود را پیدا کنیم
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام،متن عالی و کاربردی بود،از زحمات شما کمال قدردانی را دارم.
سلام خسته نباشید من یک قرارداد داشتم در یک بنگاه املاک واقع در شهریار. تماس گرفتم تا یکی از مشاورین نرا همراهی کند. خیلی سریع‌هماهنگی ها انجام شد و دقیقا سر ساعت مشاور محترم مجموعه در محلی که معرفی کردم حاضر شدند و کمک های ایشان بسیار راه گشا بود. قیمت های موسسه شما بسیار معقول و مناسب است و از نکات قابل تقدیر وکیل تلفنی است. از خدمات شما سپاسگزارم
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام خدمت کاربران عزیز.مسائل و مشکلات حقوقی از جمله مسائلی نیستند که بتوان با اطلاعات فردی شخص راه به جایی ببرد شاید در برخی پرونده ها بشود یه کارهای جزئی توسط خود شاکی یا خواهان انجام شود اما در اکثر پرونده ها حضور وکیل دادگسترب یا گرفتن حداقل یک مشاوره تلفنی با حضوری ضروری است متاسفانه در نبود قانون کاربردی اجباری بودن داشتن وکیل در محاکمات خسارات زیادی به دادگستری و عامه مردم زده است چرا که باعث شلوغی دادگستری ما و طرح شکایات بی پایه و اساس به دلیل عدم اطلاعات و آگاهی شده است به هر حال،در نبود چنین قانونی می بایست خود مردم در پی کسب اطلاعات مکفی باشند و مشاوره حضوری و رو در رو باعث می شود تا فرد اطمینان کافی از رویه و اطلاعات وکیل پیدا کند و با خیال راحت با وکیل توافق نماید.شاد و پیروز باشید.مسیح آقاداودی کد ۲۰۵۵۴
سلام وقت همگیتون بخیر ،آنچه از وکیل تلفنی تجربه کردم این هست که کیفیت بالای مشاوره ها با قیمت فوق العاده مناسب و نکته ی مهم اینکه وکلای تخصصی که وجود داره بهترین راهنمایی رو انجام میدن و دلسوزانه پیگیر هستن از همین تریبون یه خدا قوت به همه ی دوستان در وکیل تلفنی موفق باشید❤❤
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی