موسسه وکیل تلفنی

 • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه شکستگی

مشاوره حقوقی دیه شکستگی

تصادفات رانندگی یکی از عوامل افزایش مطالبات دیه شکستگی می باشد؛ دریافت دیه از حقوق قانونی افراد می باشد که شرکت های بیمه مکلف به پرداخت آن است؛ مشاور حقوقی دیه شکستگی به شما می گوید: که در واقع دیه شکستگی، به عنوان درصدی از دیه کامل محاسبه می شود. با مشاوره حقوقی دیه شکستگی، گرفتن و پرداختن دیه را آموزش ببینید.

 

توصیه های خانم وکیل در حوزه ی امور دیه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"امروزه به لطف دنیای ارتباطات گرفتن دیه به سختی سال های گذشته نیست؛ چراکه شما می توانید به جای مراجعه حضوری به وکیل و متحمل شدن هزینه های سنگین زمانی و مالی که گرفتن دیه را بسیار دشوار می نمود، تنها تصویرک زیر را لمس نموده تا با وکیل متخصص در این امر مشاوره حقوقی تلفنی داشته و بهترین راهکار های حقوقی در خصوص دریافت و پرداخت دیه را دریافت نمایید"

 

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی چیست؟

 

fracture wergild legal advice

وکیل وصول فوری دیه شکستگی

 

دیه شکستگی؛ مجازاتی نقدی می باشد که در اثر آسیب رساندن، خرد کردن، تعویض یا از کارافتادگی استخوان های بدن به زیان دیده پرداخت می شود.

فرد مقصری که باعث شکستگی استخوان های اعضای بدن شده است، باید به زیان دیده دیه پرداخت کند و اگر این شکستگی در اثر تصادف با خودرو باشد شرکت بیمه می بایستی دیه را پرداخت کند.

 

قانون مجازات اسلامی در ماده 568 می گوید:

 • در شکستگی عضوی که دارای دیه مقدر است، چنانچه پس از حادثه به‌ گونه‌ای اصلاح شود که هیچ عیب و نقصی در آن باقی نماند، چهار بیست و پنجم (4/25) دیه آن عضو ثابت است و چنانچه با عیب و نقص اصلاح شود یا برای آن عضو دیه مقدری نباشد، ارش ثابت است؛ مگر در مواردی که در این قانون خلاف آن مقرر شده باشد.

 

پس اولین قدم برای مطالبه دیه شکستگی، مراجعه به  پزشکی قانونی می باشد؛ سپس کارشناس مربوطه با بررسی جراحت وارده شده، میزان آن را تعیین و شرکت بیمه مکلف به پرداخت دیه شکستگی می باشد.

مشاوره حقوقی دیه شکستگی به شما در آشنایی با مفاهیم حقوقی پیچیده مربوط به دیه و محاسبه آن کمک می کند. مشاوره حقوقی با وکیل وصول دیه آنلاین و تلفنی در هر زمان از شبانه روز پاسخگوی سوالات دیه شکستگی می باشد.

 

چگونه از کسی که اعسار دارد دیه شکستگی دریافت کنیم؟

مشاوره حقوقی دیه شکستگی به شما می گوید که هرگز اعسار نمی تواند حقی را که قانون به شما داده است را تضییع کند و اگر فردی اعسار داشت به معنای آن نیست که ما از حق قانونی خود محروم می شویم؛ بلکه باید با  مشورت با وکیل دیه از نحوه مطالبه آن آگاه شویم.

با مشاوره حقوقی دیه شکستگی و مشورت با وکیل وصول دیه آنلاین و تلفنی حتی در صورت اعسار فرد مقصر، امکان دریافت دیه شکستگی به صورت قسطی می باشد.

در هر زمان و هر مکان هستید تنها کافی است با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین سوالات خود را از بهترین وکیل دیه بپرسید.

 

مشاور حقوقی برای گرفتن انواع دیه شکستگی چقدر موثر می باشد؟

 

fracture consultancy about wergild

تماس تلفنی با وکیل دیه پزشکی قانونی

 

وکیل تلفنی معتقد است که مشاوره حقوقی دیه شکستگی در تسریع پرونده دیه می تواند بسیار موثر باشد، آگاهی به قانون دیه در تصمیم گیری و انتخاب مسیر درست کمک رسان است.

قانون مجازات اسلامی می گوید: اگر کسی مرتکب جنایت غیر عمد بر نفس، عضو یا منفعت شود برای جبران خسارت وارده باید مال معینی با عنوان دیه که میزان آن در قانون مشخص شده است پرداخت کند.

مشاوره حقوقی دیه شکستگی مواردی مانند دیه شکستگی بازو، دیه شکستگی استخوان، دیه کاسه، دیه کاسه زانو، دیه در زدگی غضروف، دیه خورد شدن استخوان، دیه تعویض استخوان، دیه از کار افتادگی استخوان و .. را در بر می گیرد که به دلیل تخصصی بودن محاسبه آنها و دریافت دیه، می بایستی حتماً از وکیل وصول دیه آنلاین و تلفنی، مشاوره بگیرید.

 

معیار محاسبه مبلغ دیه های شکستگی چیست و بر چه اساسی این مبلغ ها متفاوت باشد؟

 

calculation of bone fracture wergild

مشاوره حقوقی فوری دیه با وکیل متخصص امور دیه

 

همان طور که بیان شد دیه شکستگی استخوان های قسمت های مختلف بدن، متفاوت می باشد. مشاوره حقوقی دیه شکستگی با استناد به ماده 569 قانون مجازات اسلامی می گوید که دیه شکستن، ترک برداشتن و خرد شدن استخوان هر عضو دارای دیه مقدر به شرح زیر است:

 

 • الف: دیه شکستن استخوان هر عضو یک پنجم دیه آن عضو و اگر بدون عیب درمان شود چهار پنجم دیه شکستن آن است.
 • ب: دیه خرد شدن استخوان هر عضو یک سوم دیه آن عضو و اگر بدون عیب درمان شود چهار پنجم دیه خرد شدن آن استخوان است.
 • پ: دیه ترک برداشتن استخوان هر عضو چهار پنجم دیه شکستن آن عضو است.
 • ت: دیه جراحتی که به استخوان نفوذ کند بدون آنکه موجب شکستگی آن گردد و نیز دیه موضحه آن، یک چهارم دیه شکستگی آن عضو است.

 

نتیجه گیری: آنچه از ماده فوق استنباط می شود این است که در محاسبه دیه شکستگی با اصطلاحات، اعداد و ارقامی مواجه می شوید که نیازمند دانش و تجربه حقوقی می باشد؛ که محاسبه انواع دیه فوری به صورت 24 ساعته توسط تیم وکلای پزشکی قانونی امکان پذیر می باشد.

 

با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی بهترین راهکار آنلاین را از بهترین وکیل دیه بگیرید. مشاوره حقوقی دیه شکستگی به معنای مشاوره با وکلایی است که سال ها دانش و تجربه پرونده های دیه را داشته اند و با اشراف به قوانین دیه، پرونده های دیه را با سرعت و هزینه مناسب به نتیجه می رسانند.

 

بهترین ارگان برای محاسبه دقیق انواع دیه شکستگی با بررسی فاکتور های پزشکی قانونی در سال جاری

 

greatest iranian organization for 24 hour wergild calculation

بنیاد محاسباتی 24 ساعته دیه و خسران مالی و جانی

 

کارشناسان پزشکي قانوني بهترین ارگان برای محاسبه دقیق انواع دیه شکستگی می باشند؛ البته می توانید با مشاوره حقوقی دیه شکستگی سوالات خود را درباره محاسبه انواع دیه شکستگی به طور شبانه روزی از بهترین وکلای دیه بپرسید.

قانون مجازات اسلامی در ماده 571 می گوید: در رفتگی استخوان از مفصل، درصورتی که موجب شَلَل یا از کارافتادگی کامل عضو نگردد، موجب ارش و در غیر این صورت موجب دو سوم دیه همان عضو و درصورت درمان بدون عیب ، موجب چهارپنجم از دوسوم دیه آن عضو می‌باشد‌.

دیه برخی از شکستگی ها در قانون مشخص هستند؛ اما برخی اینطور نیست که به آن ارش گفته می شود؛ به همین دلیل در ماده 449 قانون مجازات اسلامی «ارش دیه‌ی غیر معینی است که میزان آن در شرع تعیین نشده است و دادگاه با لحاظ نوع و کیفیت جنایت و تأثیر آن بر سلامت مجنی‌علیه و میزان خسارت وارده، با در نظر گرفتن دیه‌ی مقدر (دیه‌ای که مقدار آن در قانون مشخص است) و با جلب نظر کارشناس میزان آن را تعیین می‌کند».

مشاوره حقوقی دیه شکستگی در هر زمان از شبانه روز به صورت تلفنی و آنلاین با بهترین وکلای آنلاین دیه آماده پاسخ به سوالات شما می باشد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

بهترین روش های مطالبه دیه از دولت

وصول فوری دیه بینی

همه چیز در مورد دیه چشم

بنیاد محاسباتی دیه جات

دیه بکارت و وصول مخفی آن

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی