موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه شکستگی

مشاوره حقوقی دیه شکستگی

تصادفات رانندگی یکی از عوامل افزایش مطالبات دیه شکستگی می باشد؛ دریافت دیه از حقوق قانونی افراد می باشد که شرکت های بیمه مکلف به پرداخت آن است؛ مشاور حقوقی دیه شکستگی به شما می گوید: که در واقع دیه شکستگی، به عنوان درصدی از دیه کامل محاسبه می شود. با مشاوره حقوقی دیه شکستگی، گرفتن و پرداختن دیه را آموزش ببینید.

 

توصیه های خانم وکیل در حوزه ی امور دیه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"امروزه به لطف دنیای ارتباطات گرفتن دیه به سختی سال های گذشته نیست؛ چراکه شما می توانید به جای مراجعه حضوری به وکیل و متحمل شدن هزینه های سنگین زمانی و مالی که گرفتن دیه را بسیار دشوار می نمود، تنها تصویرک زیر را لمس نموده تا با وکیل متخصص در این امر مشاوره حقوقی تلفنی داشته و بهترین راهکار های حقوقی در خصوص دریافت و پرداخت دیه را دریافت نمایید"

 

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی چیست؟

 

fracture wergild legal advice

وکیل وصول فوری دیه شکستگی

 

دیه شکستگی؛ مجازاتی نقدی می باشد که در اثر آسیب رساندن، خرد کردن، تعویض یا از کارافتادگی استخوان های بدن به زیان دیده پرداخت می شود.

فرد مقصری که باعث شکستگی استخوان های اعضای بدن شده است، باید به زیان دیده دیه پرداخت کند و اگر این شکستگی در اثر تصادف با خودرو باشد شرکت بیمه می بایستی دیه را پرداخت کند.

 

قانون مجازات اسلامی در ماده 568 می گوید:

 • در شکستگی عضوی که دارای دیه مقدر است، چنانچه پس از حادثه به‌ گونه‌ای اصلاح شود که هیچ عیب و نقصی در آن باقی نماند، چهار بیست و پنجم (4/25) دیه آن عضو ثابت است و چنانچه با عیب و نقص اصلاح شود یا برای آن عضو دیه مقدری نباشد، ارش ثابت است؛ مگر در مواردی که در این قانون خلاف آن مقرر شده باشد.

 

پس اولین قدم برای مطالبه دیه شکستگی، مراجعه به  پزشکی قانونی می باشد؛ سپس کارشناس مربوطه با بررسی جراحت وارده شده، میزان آن را تعیین و شرکت بیمه مکلف به پرداخت دیه شکستگی می باشد.

مشاوره حقوقی دیه شکستگی به شما در آشنایی با مفاهیم حقوقی پیچیده مربوط به دیه و محاسبه آن کمک می کند. مشاوره حقوقی با وکیل وصول دیه آنلاین و تلفنی در هر زمان از شبانه روز پاسخگوی سوالات دیه شکستگی می باشد.

 

چگونه از کسی که اعسار دارد دیه شکستگی دریافت کنیم؟

مشاوره حقوقی دیه شکستگی به شما می گوید که هرگز اعسار نمی تواند حقی را که قانون به شما داده است را تضییع کند و اگر فردی اعسار داشت به معنای آن نیست که ما از حق قانونی خود محروم می شویم؛ بلکه باید با  مشورت با وکیل دیه از نحوه مطالبه آن آگاه شویم.

با مشاوره حقوقی دیه شکستگی و مشورت با وکیل وصول دیه آنلاین و تلفنی حتی در صورت اعسار فرد مقصر، امکان دریافت دیه شکستگی به صورت قسطی می باشد.

در هر زمان و هر مکان هستید تنها کافی است با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین سوالات خود را از بهترین وکیل دیه بپرسید.

 

مشاور حقوقی برای گرفتن انواع دیه شکستگی چقدر موثر می باشد؟