موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه شکستگی

مشاوره حقوقی دیه شکستگی

تصادفات رانندگی یکی از عوامل افزایش مطالبات دیه شکستگی می باشد؛ دریافت دیه از حقوق قانونی افراد می باشد که شرکت های بیمه مکلف به پرداخت آن است؛ مشاور حقوقی دیه شکستگی به شما می گوید: که در واقع دیه شکستگی، به عنوان درصدی از دیه کامل محاسبه می شود. با مشاوره حقوقی دیه شکستگی، گرفتن و پرداختن دیه را آموزش ببینید.

 

توصیه های خانم وکیل در حوزه ی امور دیه

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی چیست؟

 

fracture wergild legal advice

وکیل وصول فوری دیه شکستگی

 

دیه شکستگی؛ مجازاتی نقدی می باشد که در اثر آسیب رساندن، خرد کردن، تعویض یا از کارافتادگی استخوان های بدن به زیان دیده پرداخت می شود.

فرد مقصری که باعث شکستگی استخوان های اعضای بدن شده است، باید به زیان دیده دیه پرداخت کند و اگر این شکستگی در اثر تصادف با خودرو باشد شرکت بیمه می بایستی دیه را پرداخت کند.

 

قانون مجازات اسلامی در ماده 568 می گوید:

 • در شکستگی عضوی که دارای دیه مقدر است، چنانچه پس از حادثه به‌ گونه‌ای اصلاح شود که هیچ عیب و نقصی در آن باقی نماند، چهار بیست و پنجم (4/25) دیه آن عضو ثابت است و چنانچه با عیب و نقص اصلاح شود یا برای آن عضو دیه مقدری نباشد، ارش ثابت است؛ مگر در مواردی که در این قانون خلاف آن مقرر شده باشد.

 

پس اولین قدم برای مطالبه دیه شکستگی، مراجعه به  پزشکی قانونی می باشد؛ سپس کارشناس مربوطه با بررسی جراحت وارده شده، میزان آن را تعیین و شرکت بیمه مکلف به پرداخت دیه شکستگی می باشد.

مشاوره حقوقی دیه شکستگی به شما در آشنایی با مفاهیم حقوقی پیچیده مربوط به دیه و محاسبه آن کمک می کند. مشاوره حقوقی با وکیل وصول دیه آنلاین و تلفنی در هر زمان از شبانه روز پاسخگوی سوالات دیه شکستگی می باشد.

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

چگونه از کسی که اعسار دارد دیه شکستگی دریافت کنیم؟

مشاوره حقوقی دیه شکستگی به شما می گوید که هرگز اعسار نمی تواند حقی را که قانون به شما داده است را تضییع کند و اگر فردی اعسار داشت به معنای آن نیست که ما از حق قانونی خود محروم می شویم؛ بلکه باید با  مشورت با وکیل دیه از نحوه مطالبه آن آگاه شویم.

با مشاوره حقوقی دیه شکستگی و مشورت با وکیل وصول دیه آنلاین و تلفنی حتی در صورت اعسار فرد مقصر، امکان دریافت دیه شکستگی به صورت قسطی می باشد.

در هر زمان و هر مکان هستید تنها کافی است با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین سوالات خود را از بهترین وکیل دیه بپرسید.

 

مشاور حقوقی برای گرفتن انواع دیه شکستگی چقدر موثر می باشد؟

 

fracture consultancy about wergild

تماس تلفنی با وکیل دیه پزشکی قانونی

 

وکیل تلفنی معتقد است که مشاوره حقوقی دیه شکستگی در تسریع پرونده دیه می تواند بسیار موثر باشد، آگاهی به قانون دیه در تصمیم گیری و انتخاب مسیر درست کمک رسان است.

قانون مجازات اسلامی می گوید: اگر کسی مرتکب جنایت غیر عمد بر نفس، عضو یا منفعت شود برای جبران خسارت وارده باید مال معینی با عنوان دیه که میزان آن در قانون مشخص شده است پرداخت کند.

مشاوره حقوقی دیه شکستگی مواردی مانند دیه شکستگی بازو، دیه شکستگی استخوان، دیه کاسه، دیه کاسه زانو، دیه در زدگی غضروف، دیه خورد شدن استخوان، دیه تعویض استخوان، دیه از کار افتادگی استخوان و .. را در بر می گیرد که به دلیل تخصصی بودن محاسبه آنها و دریافت دیه، می بایستی حتماً از وکیل وصول دیه آنلاین و تلفنی، مشاوره بگیرید.

 

معیار محاسبه مبلغ دیه های شکستگی چیست و بر چه اساسی این مبلغ ها متفاوت باشد؟

 

calculation of bone fracture wergild

مشاوره حقوقی فوری دیه با وکیل متخصص امور دیه

 

همان طور که بیان شد دیه شکستگی استخوان های قسمت های مختلف بدن، متفاوت می باشد. مشاوره حقوقی دیه شکستگی با استناد به ماده 569 قانون مجازات اسلامی می گوید که دیه شکستن، ترک برداشتن و خرد شدن استخوان هر عضو دارای دیه مقدر به شرح زیر است:

 

 • الف: دیه شکستن استخوان هر عضو یک پنجم دیه آن عضو و اگر بدون عیب درمان شود چهار پنجم دیه شکستن آن است.
 • ب: دیه خرد شدن استخوان هر عضو یک سوم دیه آن عضو و اگر بدون عیب درمان شود چهار پنجم دیه خرد شدن آن استخوان است.
 • پ: دیه ترک برداشتن استخوان هر عضو چهار پنجم دیه شکستن آن عضو است.
 • ت: دیه جراحتی که به استخوان نفوذ کند بدون آنکه موجب شکستگی آن گردد و نیز دیه موضحه آن، یک چهارم دیه شکستگی آن عضو است.

 

نتیجه گیری: آنچه از ماده فوق استنباط می شود این است که در محاسبه دیه شکستگی با اصطلاحات، اعداد و ارقامی مواجه می شوید که نیازمند دانش و تجربه حقوقی می باشد؛ که محاسبه انواع دیه فوری به صورت 24 ساعته توسط تیم وکلای پزشکی قانونی امکان پذیر می باشد.

 

با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی بهترین راهکار آنلاین را از بهترین وکیل دیه بگیرید. مشاوره حقوقی دیه شکستگی به معنای مشاوره با وکلایی است که سال ها دانش و تجربه پرونده های دیه را داشته اند و با اشراف به قوانین دیه، پرونده های دیه را با سرعت و هزینه مناسب به نتیجه می رسانند.

 

بهترین ارگان برای محاسبه دقیق انواع دیه شکستگی با بررسی فاکتور های پزشکی قانونی در سال جاری

 

greatest iranian organization for 24 hour wergild calculation

بنیاد محاسباتی 24 ساعته دیه و خسران مالی و جانی

 

کارشناسان پزشکي قانوني بهترین ارگان برای محاسبه دقیق انواع دیه شکستگی می باشند؛ البته می توانید با مشاوره حقوقی دیه شکستگی سوالات خود را درباره محاسبه انواع دیه شکستگی به طور شبانه روزی از بهترین وکلای دیه بپرسید.

قانون مجازات اسلامی در ماده 571 می گوید: در رفتگی استخوان از مفصل، درصورتی که موجب شَلَل یا از کارافتادگی کامل عضو نگردد، موجب ارش و در غیر این صورت موجب دو سوم دیه همان عضو و درصورت درمان بدون عیب ، موجب چهارپنجم از دوسوم دیه آن عضو می‌باشد‌.

دیه برخی از شکستگی ها در قانون مشخص هستند؛ اما برخی اینطور نیست که به آن ارش گفته می شود؛ به همین دلیل در ماده 449 قانون مجازات اسلامی «ارش دیه‌ی غیر معینی است که میزان آن در شرع تعیین نشده است و دادگاه با لحاظ نوع و کیفیت جنایت و تأثیر آن بر سلامت مجنی‌علیه و میزان خسارت وارده، با در نظر گرفتن دیه‌ی مقدر (دیه‌ای که مقدار آن در قانون مشخص است) و با جلب نظر کارشناس میزان آن را تعیین می‌کند».

مشاوره حقوقی دیه شکستگی در هر زمان از شبانه روز به صورت تلفنی و آنلاین با بهترین وکلای آنلاین دیه آماده پاسخ به سوالات شما می باشد.

 

 

بهترین روش های مطالبه دیه از دولت

وصول فوری دیه بینی

همه چیز در مورد دیه چشم

بنیاد محاسباتی دیه جات

دیه بکارت و وصول مخفی آن

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام خدمت پاسخ دهنده دیه شکستگیه کف دست پنچم چقدر است باتشکر
سلام من در حین کار از ارتفاع افتادم که جفت پاهام شکست وتحت عمل جراحی قرار گرفت پای راستم پاشنه پام شکست که پیچ وپلاک گذاشتند وپا چپم غوزکم شکست که پلاتین گذاشتن دیه این حادثه چقدر است
سلام از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر برای شما ❤❤
دیه شکستگی در برخی نواحی بدن متفاوت است مثلا در شکستگی عضوی که دارای دیه مقدر( از پیش تعیین شده) است چنانچه پس از جنایت به گونه ای اصلاح شود که هیچ عیب و نقصی در آن باقی نماند چهار بیست و پنجم دیه آن عضو است یا دیه شکستن استخوان هر عضو یک پنجک دیه آن عضو است و اگر بصورت سالم و بدون مشکل و عیب درمان شود به گونه ای که اتفاقی از پیش نیفتاده است دیه آن چهار پنجم دیه شکستن آن عضو است به تعبیری دیگرچهار پنجم یک پنجم است یا دیه شکستن هریک از دنده ای محیط به قلب که از آن محافظت می کند یک چهلم دیه کامل است و دیه شکستن هر یک از دنده های دیگر یک صدم دیه کامل می باشد.
باسلام و عرض ادب،دیه شکستگی در اثر تثادف رانندگی و یا بروز درگیری که منجربه شکستگی استخوان عضوی از بدن گرددثابت میشود.و میزان آن برحسب نوع و میزان شکستگی و ترمیم کامل عضو آسیب دیده و یا نقص عضو متقاوت است.و اگر در قانون میزان دیه مشخص نشده باشد.از سوی قاضی ارش تعیین میگردد.لازم به ذکر است کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با مراجعه به سایت وکیل تلفنی از مشاوره با وکلای متخصص امر به صورت آنلاین بهره مند گردند.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی دیه شکستگی استخوان دارای قواعد دقیق و آرا وحدت رویه مختلف میباشد که توسط وکلای موسسه قابل دریافت و بهرمند شدن میباشد اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام و عرض ادب .. نظریه دیه شکستگی استخوان مورد پذیرش اکثر فقها قرار گرفته است. این نظریه بیان می ­دارد: دیه شکستگی استخوان در صورت عدم بهبودی در اعضای دارای دیه مقدر یک پنجم دیه قطع عضو و در صورت بهبودی کامل چهار پنجم از یک پنجم دیه قطع عضو می­ باشد. قانون مجازات به تبع مشهور فقها این نظریه را پذیرفته و در بند الف ماده 569 مقرر داشته: «دیه شکستن استخوان هر عضو یک پنجم دیه آن عضو و اگر بدون عیب درمان شود چهار پنجم دیه شکستن آن است».
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی قانون مجازات اسلامی در ماده ۵۷۱ می گوید: در رفتگی استخوان از مفصل، درصورتی که موجب شَلَل یا از کارافتادگی کامل عضو نگردد، موجب ارش و در غیر این صورت موجب دو سوم دیه همان عضو و درصورت درمان بدون عیب ، موجب چهارپنجم از دوسوم دیه آن عضو می‌باشد‌.دیه برخی از شکستگی ها در قانون مشخص هستند؛ اما برخی اینطور نیست که به آن ارش گفته می شود؛ به همین دلیل در ماده ۴۴۹ قانون مجازات اسلامی «ارش دیه‌ی غیر معینی است که میزان آن در شرع تعیین نشده است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
سلام وقت بخیر چند روز میش در ساختمان ما دعوایی پیش آمد که منجر به ضرب و جرح نیز شد متاسفانه. قبلا بکی از دوستان وکیل تلفنی را به من معرفی کرده بود. من سریعا برای اینکه ببینم چه اقدامی لازم است انجام دهیم به وکیل تلفنی زنگ‌زدم و تقاضای مشاوره دادم و در زمان کوتاهی تماس گرفتند و پاسخگو بودند. خواستم از تمام تلاشها و زحماتتون و نیز مدیریت موسسه وکیل تلفنی بابت خدمات عالی و مفید و مقرون به صرفه ای که ارایه میدهند تشکر کنم
سلام. و عرض ادب خدمت شما عزیزان. با توجه به اینکه دیه اعلم از مقدر دارای مقادیر غیر مقدر نیز می باشد این موضوع نیز به حساسیت پرونده های دیه می افزاید. و نکته اینجاست که نظریه پزشکی قانونی و مقادیری که در قانون مجازات اسلامی به عنوان دیه اعضای مختلف تعیین گردیده نیاز به احتساب به طور دقیق دارد تا مبلغ تعیین شده محاسبه و پرداخت گردد.حال موضوع این هست که موسسه وکیل تلفنی آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره های تخصصی در این حوزه می باشند.
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی