موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

اسید پاشی منتهی به صدمه

اسید پاشی منتهی به صدمه

متأسفانه درجامعه بعضی ازجرائم هستند که یک عده ازافراد برای اینکه بخواهند از کسی انتقام بگیرند، دست به اعمال خشونت آمیز و بسیار خطرناک می زنند، ازجمله ی این کارهای خطرناک و انتقام جویانه استفاده از اسید است، پدیده ی اسید پاشی سال های زیادی است که در ایران رواج پیدا کرده است.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص آزاد و اذیت بانوان در ایران

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

قوانین در مورد جرم اسید پاشی و مجازات اسید پاشی چگونه است؟

 

َAcid Spraying & Its crime

اورژانس 24 ساعته گزارش اسید پاشی

 

جرم اسید پاشی یکی از بدترین جرائم است که باعث از بین رفتن امنیت در جامعه می شود و موجب بوجود آمدن آسیب های جسمی-روحی به فرد می شود.

اسیدپاشی امکان دارد که به صورت عمدی یا غیرعمدی باشد؛ اما در هر دو صورت مجازات دارد و اگر به صورت غیرعمدی باشد باید دیه دریافت گردد؛ اگر با بی احتیاطی یا کوتاهی باشد، علاوه بردیه باید به مجازات حبس تعزیری هم محکوم شود

 

طبق قانون: «هر کس عمداً با پاشیدن اسید یا هر نوع ترکیب شیمیایی دیگر موجب قتل کسی شود، به مجازات اعدام محکوم می گردد و اگر موجب بیماری دائمی یا فقدان یکی ازحواس مجنی علیه شود، به حبس ابد با اعمال شاقه و چنانچه موجب قطع، نقصان، از کارافتادن عضوی شود، به دو تا چهارسال حبس همچنین اگر موجب صدمه دیگر بشود به دو تا پنج سال حبس محکوم می شود».

 

مجازات شروع به اسید پاشی به اشخاص، حبس از دو تا پنج سال دارد در کلیه  موارد مذکور بیش از یک درجه تخفیف جایز نیست.

درسال 92، اعدام دراسید پاشی تبدیل به قصاص شده است، درصورتی که اسید پاشی باعث قتل شود، مجازات آن قصاص نفس است؛ اگر ولی دم رضایت دهد و قصاص را به گرفتن دیه تبدیل کند، به دلیل جنبه ی عمومی جرم به سه تا ده سال حبس تعزیری است.

درسایت وکیل تلفنی ما، وکلای متخصص حضور دارند که می توانید با تماس با آنها، درمورد قوانین اسید پاشی و مجازات آن مشاوره بگیرید؛ وکلای با تجربه ی ما شبانه روز به صورت 24 ساعته می توانند به شما راهکار ارائه دهند، اگر نیاز به تنظیم شکایت نامه داشتید؛ حتماً به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید تا با هزینه ی کم برای شما دادخواست تنظیم کنند.

 

آیا اسید پاشی جزو جرائمی است که مدعی العموم بخواهد به آن ورود کند؟

 

Acid spraying crime and its defendant

تماس فوری با وکیل اسید پاشی 24 ساعته

 

چون اسید پاشی جزو جرائم غیر قابل گذشت است؛ بنابراین، مدعی العموم یا دادستان از طرف همه ی مردم جامعه وظیفه دارد با متهم برخورد کند، چون اگر با این مجرمین برخورد شدید نشود اسید پاشان احساس امنیت می کنند؛ همچنان درفکر تکرار انجام این عمل می افتند، امنیت و آرامش جامعه را روز به روز زیر سوال می برند، چون اسید پاشی بیشتر به دلیل طلاق زن، یا ازدواج نکردن دختر با متهم انجام می شود، طرف بیشتر قصد صدمه زدن به صورت وی را دارد؛ در این صورت زنان جامعه ی ما بیشتر احساس نا امنی می کنند.

ماده ی 614 مقرر کرده است: «هر کس عمداً به دیگری جرح یا ضربی وارد آورد که موجب ناقص شدن یا شکستن یا از کار افتادن عضوی ازاعضا شود یا باعث مبتلا شدن به مرض دائمی، نبود، ناقص شدن یکی از حواس، منافع یا زایل شدن عقل شود، در مواردی که قصاص امکان نداشته باشد؛ چنانچه اقدام وی موجب اخلال در نظم و امنیت جامعه یا ترس از زیاد شدن مرتکب و دیگران شود به دو تا پنج سال حبس محکوم خواهد شد و در صورت درخواست مجنی علیه، به پرداخت دیه نیز محکوم می شود».

موسسه ی حقوقی سایت وکیل تلفنی، در همه ی زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و... آماده خدمت گزاری به ملت شریف کشورمان است، علاوه بر اطلاعات سودمندی که در سایت برای مطالعه ی شما گذاشته شده، می توانید سوالات حقوقی خود را در ارتباط با وکلای ما بیان کنید و از نظرات آنان بهره مند شوید.

 

آیا اسید پاشی که علیه فرد و جامعه سلاح کشیده، محارب است؟

 

Acid Spraying crime against the national security

ارگان رسیدگی فوری و 24 ساعته به اسید پاشی در ایران

 

با توجه به این ماده ی قانونی متوجه می شویم که علت محارب خواندن اسید پاش چیست؛ ماده ی 279 قانون مجازات اسلامی می گوید که: «محارب عبارت است از کشیدن سلاح به قصد جان، مال، یا ناموس مردم یا ترساندن آنها به طوری که موجب ایجاد نا امنی در محیط شود».

از آنجایی که اسید یک نوع مواد شیمیایی است که یک شخص برای انتقام گرفتن از آن استفاده می کند و موجب جراحت شدید، ناتوان کردن افراد می شود، آیین نامه ی اجرایی قانون مجازات اسلامی مواد شیمیایی را نیز جزو نوعی اسلحه حساب می آورد و اسید پاش با این کار خود، در واقع علیه مردم سلاح کشیده و با این کار خود موجب نا امنی در جامع شده است؛ یعنی علیه مردم جامعه سلاح کشیده است، به همین خاطر اسید پاش جزو محارب حساب می شود وبرای این گونه افراد علاوه بردیه، پرداخت جزای نقدی به شاکی و از جنبه ی عمومی جرم هست و مجازات جداگانه ای دارد.

این جرم غیر قابل تخفیف و تعلیق است؛ طبق ماده ی 47 قانون مجازات اسلامی، صدور حکم و اجرای مجازات اسید پاشی تخفیف داده نمی شود، تعلیق هم امکان پذیر نیست و هر مجازاتی که برایش در نظر گرفته شود، باید بی کم و کاست اجرا شود.

اگر در زمینه ی اسید پاشی و مجازات آنها سوالی برای شما پیش آمد می توانید با موسسه حقوقی ما تماس بگیرید؛ ما در راستای آشنایی با قوانین جدید، با داشتن وکلای ماهر و آگاه به مسائل، شما را در حل مشکلات یاری نماییم.

 

اسید پاشی در صلاحیت کدام دادگاه می باشد؟

 

Acid spraying crime court trial

وکیل خانم متخصص پرونده اسید پاشی 24 ساعته در دسترس

 

طبق قانون فرو بردن اعضای بدن در درون اسید، یا پاشیدن بر روی افراد، کارهایی مثل آن در حکم اسید پاشی است؛ اگر متهم قصاص نشود باید دیه پرداخت کند و پرونده های اسید پاشی جزو پرونده های قضایی پیچیده و حساسی است.

 

طبق ماده ی 669 قانون مجازات اسلامی: کسی که افراد را تهدید به رساندن ضررهای مالی، جانی کند به مجازات 74 ضربه شلاق یا دوماه تا دو سال زندان محکوم می شود.

 

برای شکایت از مجرم و نوشتن دادخواست باید به دادسرای محل وقوع جرم رفته تا تشکیل پرونده دهید، بعد از بررسی پرونده توسط دادسرا و تحقیقات مقدماتی، دادستان کیفر خواست را صادر می کند و پرونده به دادگاه ارسال می شود؛ پس از صدور پرونده به دادگاه کیفری 2  که صلاحیت دارد، رسیدگی به پرونده آغاز می شود. پس رسیدگی به جرم اسید پاشی دررده ی دادگاه کیفری استان است.

 

ماده ی 290 قانون مجازات اسلامی می گوید: «هر گاه مجرم با انجام کاری قصد انجام جنایت بر فرد یا افرادی مشخص شده یا افراد نامعلوم از یک جمع را داشته باشد و در انجام جنایت مد نظرش تلاش کند، خواه به هدفش برسد یا نرسد این جرم عمدی محسوب می شود» می توان علیه این شخص در دادسرای محل وقوع جرم با حضور شاهد یا شاهدان شکایت کرد.

 

اگر پیرامون اسید پاشی و نحوه ی شکایت از مجرم پرسشی برای شما پیش آمد، می توانید با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید و از مشاوران حقوقی، وکلای با تجربه ی سایت ما سوالات خود را بپرسید و ابهامات خود را برطرف کنید مطمئن باشید که وکلای ما بهترین راهکار را نشان می دهند و در تنظیم شکایت نامه شما را یاری خواهند کرد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

مجازات اسید پاشی روی ماشین چیست؟

طبق ماده ی 677 قانون مجازات اسلامی: « هر کس عمداً اشیاء منقول و غیر منقول که مال دیگری است را خراب کند؛ همه، یا قسمت هایی از آن را، یا از کار بیاندازد به حبس از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد».

همانطور که بیان نمودیم، یک عده از افراد جامعه برای اینکه نفرت خود را به شخصی ابراز کنند، دست به اعمال انتقام جویانه می زنند که یکی از این اعمال، اسید پاشی است؛ امکان دارد، اسید پاشی به قصد آسیب زدن به اموال نیز مجازات دارد و این افراد در بیش از 95% موارد با انواع ادله به دست آمده، جرمشان ثابت می گردد و بازداشت می شوند؛ چون حتماً با ریختن اسید برروی خودرو رنگ آن از بین می رود و امکان دارد به تنه ی خودرو هم آسیب بزند.

در این صورت شاکی می تواند با شکایت از متهم، با ارائه ی دلیل مثل شاهد علاوه بر مجازات کاری که انجام داده است، خسارت خودرو آسیب دیده را طبق نظر کارشناس از وی بگیرد.

وکلای آگاه به قوانین سایت وکیل تلفنی این افتخار را دارند که می توانند از طریق این سایت به سوالات حقوقی شما پاسخ دهند؛ چون اگر کسی آگاه به قوانین و مجازاتهای آن نباشد، نمی تواند به درستی عمل کند و در گرفتن حق خود از مجرم به هدف خود نخواهد رسید؛ بنابراین، بهتراست که شما عزیزان با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید تا به صورت آنلاین یا تلفنی از اطلاعات این عزیزان بهره مند شوید.

مرتکب با توجه به میزان صدمه ای که به صورت شخص مورد نظر وارد کرده مجازات می شود و امکان دارد ازحبس تعزیری درجه ی یک تا حبس تعزیری درجه ی چهار این مجازات تغییر کند؛ در صورتی که شما عزیزان به مشاوره با وکیل کیفری دارید می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی از وکیل متخصص ما در سایت وکیل تلفنی، راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 

مجازات اسید پاشی منتهی به قتل

مقابله با ضرب و جرح

بهترین پاسخ عملی به توهین ها و تهدیدات

آدم ربایی و تقاص آن

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر و خسته نباشید جرایمی مثل اسید پاشی متاسفانه سالهاست که رواج پیدا کرده و موجب ناامنی و نگرانی شده. جرمی که به تازگی دستگاه قضایی کشور نیز با جدیت بیشتر آنرا دنبال و با مجرمان برخورد میکند. از این رو مطالعه کردن مطالب و مقالاتی در مورد بسیار مفید است. چرا که شاید اگر خاطیان از عواقب اعمالشان آگاه باشند، جرایمی از این دست در جامعه کاهش یابد و ناامنی و نگرانی در سطح جامعه کاهش یابد. از وکیل تلفنی بابت محتوای مفید سایتتون ممنونم
با سلام و عرض ادب اسیدپاشی از جمله جرائمی است که معمولاً فرد با هدف انتقام و قصد آسیب جسمانی به فرد مجنی علیه مرتکب می شود و با توجه به آثار سوء آن باعث سلب امنیت جامعه می گردد از این رو چنانچه اسیدپاشی موجب قتل مجنی علیه گردد مرتکب به قصاص محکوم می‌گردد و در صورت رضایت اولیای‌دم،علاوه بر پرداخت دیه، مرتکب از جنبه عمومی جرم به۳ تا ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم خواهد شد لازم به ذکر است شروع تعقیب در جرم اسیدپاشی نیاز به شکایت شاکی خصوصی ندارد چراکه از جمله جرایم غیرقابل گذشت می باشد که دادستان نیز در صورت اطلاع می تواند نسبت به اعلام جرم و تعقیب و مجازات متهم اقدام نماید .هموطنان عزیز جهت مشاوره با وکلای متخصص امر می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین و با کمترین هزینه با همکاران ما در سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار نمایند. با احترام_ فاطمه سلیمانی
سلام . درود بر عزیزان و کارکنان موسسه وکیل تلفنی .. در صورتی که اسید پاشی منجر به مرض دائمی یا فقدان یکی از حواس یا موجب قطع یا نقصان یا از کار افتادن عضوی از اعضای منجی علیه شود ؛ با توجه به حذف عناوین جنحه و جنایت از حقوق کیفری ایران عمل مرتکب مستوجب دو تا ده سال حبس می باشد . مقنن هم چنین منجر شدن اسید پاشی به هر صدمه ی دیگری را نیز مستوجب حبس از دو تا پنج سال دانسته است که برای تحقق این قسمت ، نتیجه ی وارده باید به صورتی باشد که اطلاق صدمه بر آن ممکن بوده و در نتیجه در صورت وارد نشدن هیچ ضرب یا جرحی و تنها به صورت عمل فرد تنها براساس شروع به اسید پاشی قابل مجازات خواهد بود که البته مجازات در هر دو مورد فوق یکسان می باشد .
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام و عرض ادب خدمت همه ی بزرگواران وخسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
اسید پاشی به هر نحوی باشد جرم محسوب میشود ومجازات دارد امکان دارد فقط منجر به زخمی شدن شود که حتما قصاص یا دیه دارد یا منجر به قتل شود باز هم همچنین، برای اینکه مقدار مجازات را بدانیم باید از یک وکیل پرس وجو کنیم بهترین وکیل که همیشه همراه است سایت وکیل تلفنی است که بهترین مشاور وکیل را دارد ومی تواند به صورت شبانه روزی به مردم خدمت رسانی کند تنها با یک تمایس با هزینه ی کمتر وفوری می توانید کسب اطلاعات کنید ومشکحقوقی خود را با انان در میان بگذارید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .اسیدپاشی امکان دارد که به صورت عمدی یا غیرعمدی باشد؛ اما در هر دو صورت مجازات دارد و اگر به صورت غیرعمدی باشد باید دیه دریافت گردد؛ اگر با بی احتیاطی یا کوتاهی باشد، علاوه بردیه باید به مجازات حبس تعزیری هم محکوم شودطبق قانون: «هر کس عمداً با پاشیدن اسید یا هر نوع ترکیب شیمیایی دیگر موجب قتل کسی شود، به مجازات اعدام محکوم می گردد و اگر موجب بیماری دائمی یا فقدان یکی ازحواس مجنی علیه شود، به حبس ابد با اعمال شاقه و چنانچه موجب قطع، نقصان، از کارافتادن عضوی شود، به دو تا چهارسال حبس همچنین اگر موجب صدمه دیگر بشود به دو تا پنج سال حبس محکوم می شود».اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
سازمان بهزیستی کشور مکلف است با تشخیص قاضی رسیدگی‌کننده، به بزه‌دیده‌گان موضوع این قانون خدمات روانشناختی، مددکاری و توانبخشی ارائه کند.جرم اسید پاشی طبق قانون زمانی رخ می دهد که « هر کس عمدا پاشیدن اسید یا هر نوع ترکیبات شیمیایی دیگر با هر میزان غلظت موجب جنایت بر نفس ، عضو و منفعت شود در صورت مطالبه از ناحیه مجنی علیه یا ولی دم حسب مورد با رعایت شرایط عمومی و اختصاصی قصاص ، به قصاص نفس یا قصاص عضو محکوم می شود و در غیر این صورت مطابق قانون دیه و تعزیر عمل می شود . » به عبارت دیگر برای تحقق جرم اسید پاشی باید گفت اولا شخصی که این عمل را مرتکب می شود باید با عمد و آگاهی انجام دهد و دوما عمل پاشیدن اسید موجب نقص یا آسیبی به یکی از اعضای بدن فرد شود که در این صورت جرم اسید پاشی رخ داده و حسب مورد مجازات می گردد .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی