موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

اسید پاشی منتهی به صدمه

اسید پاشی منتهی به صدمه

متأسفانه درجامعه بعضی ازجرائم هستند که یک عده ازافراد برای اینکه بخواهند از کسی انتقام بگیرند، دست به اعمال خشونت آمیز و بسیار خطرناک می زنند، ازجمله ی این کارهای خطرناک و انتقام جویانه استفاده از اسید است، پدیده ی اسید پاشی سال های زیادی است که در ایران رواج پیدا کرده است.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص آزاد و اذیت بانوان در ایران

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در این جرم اسید پاشی، سوژه سوزاندن صورت طرف، صدمه زدن به چشم ها و زیبایی او فرد که اکثراً نیز خوانم می باشد، است؛ اسید پاشی تنها در کشورما نیست، بلکه در بعضی کشورها مثل بنگلادش بالاترین آمار را به خود اختصاص داده است؛ البته محاکم ایران ساکن ننشسته اند و با احداث اولین سامانه آنلاین و تلفنی 24 ساعته اسید پاشی در کشور عزیزمان، دادرسی به این امر به طور موجهی تسریع یافته است؛ برای برقراری ارتباط تلفنی با وکلای دلسوز این سامانه و گزارش فوری اسید پاشی، تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

قوانین در مورد جرم اسید پاشی و مجازات اسید پاشی چگونه است؟

 

َAcid Spraying & Its crime

اورژانس 24 ساعته گزارش اسید پاشی

 

جرم اسید پاشی یکی از بدترین جرائم است که باعث از بین رفتن امنیت در جامعه می شود و موجب بوجود آمدن آسیب های جسمی-روحی به فرد می شود.

اسیدپاشی امکان دارد که به صورت عمدی یا غیرعمدی باشد؛ اما در هر دو صورت مجازات دارد و اگر به صورت غیرعمدی باشد باید دیه دریافت گردد؛ اگر با بی احتیاطی یا کوتاهی باشد، علاوه بردیه باید به مجازات حبس تعزیری هم محکوم شود

 

طبق قانون: «هر کس عمداً با پاشیدن اسید یا هر نوع ترکیب شیمیایی دیگر موجب قتل کسی شود، به مجازات اعدام محکوم می گردد و اگر موجب بیماری دائمی یا فقدان یکی ازحواس مجنی علیه شود، به حبس ابد با اعمال شاقه و چنانچه موجب قطع، نقصان، از کارافتادن عضوی شود، به دو تا چهارسال حبس همچنین اگر موجب صدمه دیگر بشود به دو تا پنج سال حبس محکوم می شود».

 

مجازات شروع به اسید پاشی به اشخاص، حبس از دو تا پنج سال دارد در کلیه  موارد مذکور بیش از یک درجه تخفیف جایز نیست.

درسال 92، اعدام دراسید پاشی تبدیل به قصاص شده است، درصورتی که اسید پاشی باعث قتل شود، مجازات آن قصاص نفس است؛ اگر ولی دم رضایت دهد و قصاص را به گرفتن دیه تبدیل کند، به دلیل جنبه ی عمومی جرم به سه تا ده سال حبس تعزیری است.

درسایت وکیل تلفنی ما، وکلای متخصص حضور دارند که می توانید با تماس با آنها، درمورد قوانین اسید پاشی و مجازات آن مشاوره بگیرید؛ وکلای با تجربه ی ما شبانه روز به صورت 24 ساعته می توانند به شما راهکار ارائه دهند، اگر نیاز به تنظیم شکایت نامه داشتید؛ حتماً به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید تا با هزینه ی کم برای شما دادخواست تنظیم کنند.

 

آیا اسید پاشی جزو جرائمی است که مدعی العموم بخواهد به آن ورود کند؟