موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه

مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه

مسائل حقوقی مربوط به مهریه به طور معمول با موضوع طلاق گره خورده است، هرچند مطالبه مهریه از حقوق زن می باشد و بدون نیاز به انجام پروسه طلاق با مراجعه به مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه می توان آن را طلب نمود؛ روش های مختلفی برای وصول مهریه وجود دارد که افراد متخصص در زمینه امور خانواده و حق و حقوق زن با آن آشنایی کامل دارند، افراد مختلف در سایت وکیل تلفنی می ­توانند با انجام مشاوره حقوقی اطلاعات لازم را درباره نحوه مطالبه مهریه بدست آورند؛ از این روست که ما در ادامه این مطلب، به شما نحوه مشاوره 24 ساعته با وکیل دادگستری مهریه را آموزش خواهیم داد؛ حال با ما همراه باشید تا ویدئوی زیر را مشاهده نماییم.

 

بررسی یکی از رایج ترین روش های مقابله با عدم وصول مهریه توسط بانوی وکیل ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ضرورت مراجعه به مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه

 

necessity of consultancy with dowry lawyer

وکیل مهریه 24 ساعته در دسترس

 

متاسفانه در عمل نقد کردن مهریه کار بسیار دشواری است که مردانی که در زمان نکاح به سادگی مبلغ مهریه را تعهد کرده اند در هنگام پرداخت آن به هیچ عنوان زیر بار این دین نرفته و به نوعی آن را به رسمیت نمی‌شناسند. با کمک مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه افراد می توانند دیون و تعهدات زوج را به طرف مقابل تفهیم کرده و برای وصول مطالبات خود با انجام مشاوره حقوقی تلفنی مهارت لازم را کسب کنند؛ وکیل متخصص در این زمینه از روش هایی استفاده می کند که با حفظ حقوق طرفین زن بتواند مطالبات مالی خود را وصول کند. 

 

وکیل مهریه کیست و به چه روش هایی مشاوره ارائه می دهد؟ 

 

 

وکلایی که در راستای حقوق خصوصی بالاخص پرونده های خانواده فعالیت دارند به خوبی با مبحث مهریه آشنا هستند، و با توجه به تخصص و تجربه ای که در این را به دست آورده اند می توانند به وصول مهریه بپردازند؛ فقط کافیست که افراد مشاوره واتساپی با وکیل رایگان را انجام داده و قبل از وارد شدن به مرحله قضایی با استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل آنلاین 24 ساعته گفتگو نمایند.

 

توجه: اولین اقدام برای وصول مهریه انجام مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه است؛ شما هر زمان که تصمیم به مطالبه مهریه خود داشته باشید، بهتر است با وکیل متخصص در این زمینه مشورت نمایید و اطلاعات کافی را به دست آورید. 

 

هزینه مشاوره با یک وکیل مهریه به چه میزان است؟ 

 

cost of dowry consultancy with lawyer

ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با وکیل مهریه دادگستری

 

کسانی که قصد وصول مهریه را دارند باید حتماً با وکیل خانواده مشورت نمایند، اما برای مردانی که محکوم به پرداخت مهریه شده اند یا قرار است با انجام توافق مهریه همسر خود را بردارند نیز لازم است که قبل از رسیدگی به پرونده با وکیل مهریه گفتگو نمایند؛ در بسیاری از مواد ناآگاهی افراد باعث می شود، تعهداتی را قبول کنند که خارج از توان آن ها بوده و با راهنمایی وکیل می توانستند از ایفای آن جلوگیری کنند. 

 

توجه (مهم): در سایت وکیل تلفنی امکان چت آنلاین و رایگان با وکیل مهریه وجود دارند، و شما می توانید با روش ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته اطلاعات بیشتری درباره ی روش های وصول مهریه به دست آورید؛ بنیاد وکیل تلفنی کیفیت مشاوره هایی که در این سایت انجام می شود را ضمانت می کند، ضمن آن که تعرفه های قیمت تعیین شده برای ارائه گفتگو بسیار منصفانه بوده و از طرف سایت تضمین می گردد.

 

مشاوره آنلاین تلفنی با وکیل مهریه چه مشکلاتی را حل می کند؟

 

رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

 

بزرگترین سدی که در برابر پرداخت مهریه وجود دارد، اعسار همسر است که با توجه به قانون برای افرادی که تمکن مالی ندارند، از روش تقسیط مهریه استفاده می شود، به این معنی که نپرداختن مهریه هیچ توجیهی ندارد و از حقوق مسلم زن می باشد و در هر صورت مرد باید این دین را پرداخت کند؛ بنابراین با توجه به درآمد ماهیانه، مبلغی مشخص شده و زن آن را دریافت می کند. کسانی که قصد دریافت مهریه خود را دارند اگر قبل از به اجرا گذاشتن آن مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه انجام دهند، می توانند مدارک و شواهد کافی مبنی بر توانایی همسر خود در پرداخت مهریه را جمع آوری نمایند. 

همچنین مردانی که در پروسه پرداخت مهریه قرار می گیرند باید با انجام مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته درباره دریافت تاییدیه و رسیدهای قانونی مبنی بر پرداخت مهریه و اسقاط حق رجوع دوباره به مهریه اطلاعات لازم را به دست بیاورند، تا دچار دردسرهای قضایی نشوند؛ چه بسا افرادی که بدون همراهی وکیل این مسیر را پیموده، اما با ادعاهای تازه و بی اساس طرف مقابل خود به زحمت افتاده اند؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل مهریه برای طرفین پرونده می تواند بسیار راهگشا باشد. 

 

بررسی آنلاین پرونده مهریه چگونه صورت می گیرد؟

 

online evaluating the dowry document

آموزش وصول مهریه تخصصی و 24 ساعته

 

زمانی که افراد با مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه ارتباط برقرار می کنند، در پرسش و پاسخ فوری حقوقی اطلاعات لازم درباره ی میزان مهریه، نحوه وصول آن که ممکن است عندالاستطاعه یا عندالمطالبه باشد، میزان درآمد زوج و… جمع آوری می شود و سپس با توجه به درخواست هایی که زوجه دارد، وکالت در وصول مهریه انجام می گیرد. 

مشاوره حقوقی آنلاین غیر حضوری به افراد کمک می کند که با صرف کمترین هزینه و در هر ساعت از شبانه روز به وکیل مهریه دسترسی داشته و با انجام مشاوره حقوقی رایگان بتوانند برای مشکلات حقوقی خود راه چاره بیابند. 

 

شماره واتساپ وکیل مهریه را چگونه بیابیم؟

 

 

مشاوره 24 ساعته با وکیل مهریه در صورتی که در سایت وکیل تلفنی انجام شود یکی از ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی می باشد که به افراد ارائه می گردد؛ در سایت وکیل تلفنی امکاناتی فراهم آمده که افراد بلافاصله با وکیل مد نظر خود متصل می شوند و شماره واتساپ وکیل در اختیار این افراد قرار می گیرد؛ بنابراین برای وصول مهریه جای هیچ گونه نگرانی نیست و حتی افرادی که محکوم به پرداخت مهریه هستند می توانند با ارائه دفاعیات مستند از حقوق خود دفاع کنند و با دردسرهای کمتری به تقاضای پرداخت مهریه پاسخ دهند. 

بنیاد وکیل تلفنی با ارائه روش های مختلف مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین تلاش می کند، که ساده ترین روش دریافت مشاوره از  وکیل پایه یک دادگستری است را برای افراد فراهم آورد.

 

وکیل وصول مهریه فوری غیر مستقیم

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

ابرا مهریه چیست و چگونه می توان آن را گرفت؟

بررسی جرم فریب (تدلیس) در ازدواج

تجویر ازداج مجدد چگونه صورت می گیرد؟

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و خداقوت به همه ی عزیزان در موسسه خوب وکیل تلفنی نظرتان را به نظریه مشورتی شماره 4231/7 مورخ 1382/05/25 اداره حقوقی قوه قضاییه جلب مینمایم. با عنایت به قانون نحوه محکومیت های مالی 1377 شرط تقدیم دادخواست اعسار در حبس بودن محکوم علیه نمیباشد بلکه قبل از بازداشت نیز میتواند این دادخواست را تقدیم نماید.مطالبتون بسیار عالی هست و استفاده کردیم موفق و موید باشید
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام خسته نباشید برای بسیاری از خانمها که اطلاعات حقوقی کافی ندارند و بسیاری از مواقع حتی سند ازدواج هم به درستی مطالعه نکردند، اطلاعات بسیار مفیدی را میتوانند از طریق سایت شما کسب کنند. اگر ار خانمی قبل از اقدام بر روی مهریه خود، با یک متخصص مشورت کند بهتر میتواند تصمیم بگیرد که کدام مسیر برای اجراییه مهریه را طی کند و تمام مشاورین وکیل تلفنی که من با آنها مشاوره داشتم بسیار حرفه ای و متخصص و از طرفی باحوصله و متعهد بودند و درست ترین مسیر را به من پیشنهاد دادند. براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
سلام خدمت عزيزان، کسی که به پرداخت مهریه محکوم میشود (زوج یا ضامن وی) در صورت ناتوانی از پرداخت مهریه و اثبات این ناتوانی و نداشتن مال میتواند از مزایای اعسار یا تقسیط استفاده کند. اعسار به معنی نداشتن هیچ گونه مال به غیر از مستثنیات دین است و نتیجه آن مطابق ماده 277 قانون مدنی دادن مهلت یا تقسیط دین است.
سلام و عرض ادب، متاسفانه در عمل نقد کردن مهریه کار بسیار دشواری است که مردانی که در زمان نکاح به سادگی مبلغ مهریه را تعهد کرده اند در هنگام پرداخت آن به هیچ عنوان زیر بار این دین نرفته و به نوعی آن را به رسمیت نمی‌شناسند. با کمک وکیل مهریه، افراد می توانند دیون و تعهدات زوج را به طرف مقابل تفهیم کرده و برای وصول مطالبات خود با انجام مشاوره حقوقی تلفنی مهارت لازم را کسب کنند؛ وکیل متخصص در این زمینه از روش هایی استفاده می کند که با حفظ حقوق طرفین زن بتواند مطالبات مالی خود را وصول کند. اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما هستم. با تشکر
سلام و عرض و ادب و احترام و خسته نباشید خدمت وکلای با دانش و تیم مدیریت قوی و کارکنان فهیم موسسه مردمی وکیل تلفنی ... موضوع مهریه از جمله مباحث مهم حوزه حقوق خانواده است که به نظرم اگر قبل از ازدواج زوجین با یک وکیل تخصصی خانواده مشاوره داشته باشند خیلی بهتر میتوانند تصمیم بگیرند و در آینده نیز با مشکل رو به رو نخواهند شد . به امید خوشبختی جوانان عزیز کشورمان .
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی بزرگترین سدی که در برابر پرداخت مهریه وجود دارد، اعسار همسر است که با توجه به قانون برای افرادی که تمکن مالی ندارند، از روش تقسیط مهریه استفاده می شود، به این معنی که نپرداختن مهریه هیچ توجیهی ندارد و از حقوق مسلم زن می باشد و در هر صورت مرد باید این دین را پرداخت کند؛ بنابراین با توجه به درآمد ماهیانه، مبلغی مشخص شده و زن آن را دریافت می کند. کسانی که قصد دریافت مهریه خود را دارند اگر قبل از به اجرا گذاشتن آن مشاوره ۲۴ ساعته با وکیل مهریه انجام دهند، می توانند مدارک و شواهد کافی مبنی بر توانایی همسر خود در پرداخت مهریه را ندارند اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی هستم
با سلام احترام؛ مطلب کاربردی و بسیار مفیدی بود، از عوامل و دست اندرکاران محترم موسسه وکیل تلفنی بخاطر تهیه و نشر مطالب بسیار جامع و سلیس تشکر میکنم. موفق و پیروز باشید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی