موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

درآمد مشاور حقوقی

درآمد مشاور حقوقی 

 

درآمد مشاور حقوقی چقدر است؟ یکی از مهمترین سوالاتی که علاقه مندان به این حوزه از ما می پرسند این است که دستمزد یک مشاور حقوقی چقدر است؟ قبل از بررسی پارامترهای موثر در درآمد مشاور حقوقی لازم است ابتدا توضیح مختصر و مفید در مورد شغل مشاوره حقوقی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

مشاور حقوقی به فردی اطلاق می شود که دارای تحصیلات حقوقی بوده و می تواند در بسیاری از مسائل حقوقی، راهنمایی لازم را در اختیار ما قرار دهد. او به قوانین مربوط به آیین دادگستری، قوانین مدنی، قوانین بین المللی و ... آگاه است و با توجه به شرایط موجود می تواند بهترین راهکار را برای انجام یک پرونده ی حقوقی ارائه دهد. یک مشاور حقوقی خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ آیا شما نیز در انتخاب مشاور حقوقی خود دچار تردید هستید از خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی لحظه ای درنگ نکنید. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی می توانید با مشاوران حقوقی سرشناس و با تجربه در تماس باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

تفاوت مشاور حقوقی و وکیل

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل چیست؟ علاوه بر درآمد مشاور حقوقی، یکی از رایج ترین سوالاتی که افراد می پرسند تفاوت این دو حوزه ی کاری است. آیا مشاور حقوقی همان وکیل می باشد؟ مشاور حقوقی چه اقداماتی را می تواند دنبال کند و چه امتیازاتی دارد؟ وکالت و مشاور حقوقی به عنوان دو شغل پرطرفدار، از جمله شغل های پردرآمد به حساب می آیند. بین وکیل و یک مشاور حقوقی تفاوت زیادی وجود دارد. اگر چه به منظور فعالیت در این دو حوزه نیازمند دریافت مدرک تحصیلی از رشته ی حقوق هستیم ولی نباید این دو شغل را یکسان در نظر بگیریم. از بارزترین تفاوت بین وکیل و مشاور حقوقی می توان به این موضوع اشاره کرد که وکالت مانند رشته ی پزشکی یک شغل آزاد است در حالیکه مشاوران حقوق می توانند در شرکت و اداره های دولتی استخدام دائمی شوند.

 

از دیگر تفاوت بین این دو حوزه ی کاری می توان به این مورد اشاره کرد که با توجه به نوع وکالت، شما موظف به دریافت برخی از مدارک و مجوزها هستید. در حالیکه مشاوران حقوقی نیازمند اخذ هیچ گونه مجوز خاص یا گذراندن دوره های ویژه نیستند. قابل ذکر است که در بیشتر مواقع، وکلا به مراجعه کننده های خود مشاوره ی حقوقی نیز ارائه می دهند. از سوی دیگر آنها قادر هستند به عنوان نماینده موکل نیز عمل کنند.

 

 

 

 

حق الزحمه مشاور حقوقی بر چه اساسی تعیین می شود؟

درآمد مشاور حقوقی چقدر است؟ چه فاکتورهایی در درآمد یک مشاور حقوقی تاثیر گذار است؟ درآمد مشاور حقوقی، تعرفه قانونی است که توسط قوه ی قضاییه مشخص شده است.  البته با توجه به تخصص و تجربه ی مشاور حقوقی آئین ارقام می تواند متغیر باشد. شما می توانید با انتخاب موسسه های معتبر و شناخته شده، تعرفه ای  معقول و منصفانه ای را پرداخت کنید. در مورد درآمد مشاور حقوقی باید بگوییم که اگر شما تجربه و تخصص لازم را داشته باشید به مراتب دستمزد خوبی نصیب شما خواهد شد.

 

 هر فردی که از رشته حقوقی فارغ التحصیل شود می تواند به راحتی به عنوان یک مشاور حقوقی فعالیت کند. در حالیکه برای فعالیت به عنوان یک وکیل نیازمند گذراندن دوره های خاص و البته شرکت در آزمون وکالت خواهید بود. بعد از موفقیت در مراحل یاد شده نیز به مدت دو سال به عنوان کارآموزی فعالیت خواهید داشت. توجه کنید تنها مشاوران حقوقی که دارای مجوز وکالت می باشند می توانند به عنوان وکیل فعالیت کنند.

 

 

مشاور حقوقی خوب را از کجا پیدا کنیم؟

مشاور حقوقی خوب کیست و از کجا می توانیم پیدا کنیم؟ در حال حاضر افراد زیادی هستند که بعد از فارغ التحصیلی در رشته های حقوق  در این حوزه فعالیت دارند. آیا می توان به هر فردی که مدرک تحصیلی لازم را دارد اعتماد کرد؟ بدون شک داشتن تخصص و تجربه، تاثیر بسیاری در موفقیت فردی دارد. اگر مشاور حقوقی انتخاب شده دارای تجربه ی کافی نباشد بدون شک در ارائه ی راهکارهای مختلف با توجه به شرایط موجود، ناکام خواهد ماند. به همین دلیل توصیه می شود برای دریافت مشاوره در حوزه ی مسائل حقوقی حتما سعی کنید راهنمایی لازم را از افراد کاربلد و با تجربه دریافت کنید.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با بهره مندی از یک کادر کاملا حرفه ای از وکلای کاربلد و مشاورین کاردان در خدمت شما عزیزان است. به منظور دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می توانید بدون هیچ گونه محدودیت با همکاران ما در تماس باشید.

 

 

 

 

مراحل لازم برای مشاور حقوقی در ایران

مشاور حقوقی باید دارای چه مهارت هایی باشد؟ مراحل لازم برای  اینکه یک مشاور حقوقی باشیم شامل چیست؟ فارغ التحصیلان رشته های زیر می توانند به عنوان مشاور حقوقی فعالیت داشته باشند:

 

 • حقوق
 • الهیات و معارف اسلامی
 • فقه و مبانی حقوق اسلامی

 

 

درآمد مشاور حقوقی در وکیل تلفنی

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی به ازای هر دقیقه مشاوره حقوقی تلفنی 1000 تومان به مشاور حقوقی پرداخت می شود. در صورت انجام نگارش اوراق قضایی نیمی از مبلغ برای مشاور حقوقی می باشد مثلا نگارش شکوائیه 250000 تومان باشد 125000 تومان برای مشاور حقوقی خواهد بود. مجموع این درامد ها در 16 هر ماه به حساب مشاور حقوقی واریز می گردد. 

 

 

 

مزایای مشاوره با وکیل 
لزوم دریافت مشاوره حقوقی 
مشاوره حقوقی تلفنی 
مشاوره حقوقی 
درباره ما 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بنده چند سالی است که با موسسه وکیل تلفنی همکاری می کنم. اوایل که وارد شدم نگران این بودم که درآمد کافی نداشته باشم. روزانه فقط زمان کمی را به کار در این موسسه اختصاص می دادم و خب درآمد متوسطی داشتم. تا اینکه بنا به شرایط جسمی که برای بنده ایجاد شد فرصت بیشتری برای فعالیت در موسسه پیدا کردم و مشاوره های بیشتری داشتم و با تمام وجود سعی کردم که به درستی برای مشکلات مردم وقت بگذارم چرا که یکی از خط قرمز های مدیرعامل موسسه احترام به مردم و دادن مشاوره درست به مردم است. خداروشکر در انتهای ماه به درآمد خوبی رسیدم ضمن اینکه هزینه ایاب و ذهاب و موارد دیگر را نداشتم و همه درآمدم درآمد خالص بود .ممنون از مسئولین این موسسه که بستری مناسب جهت اشتغال ما و خدمت رسانی به مردم فراهم کرده اند
سلام بنده تمایل دارم به عنوان مشاور حقوقی در موسسه وکیل تلفنی که یکی از موسسات فوق حرفه ای در زمینه حقوقی میباشد فعالیت داشته باشم علت اینکه این موسسه را فوق حرفه ای میدانم، انجام مشاوره ۲۴ ساعته حقوقی و دارا بودن هزاران وکیل مجرب در سراسر ایران بصورت تخصصی به کاربران مشاوره میدهد. لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید چگونه میتوانم فرم همکاری را تکمیل کنم؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی