موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

تماس تصویری واتساپی با وکیل

تماس تصویری واتساپی با وکیل

تماس تصویری واتساپی با وکیل، از انواع روش ­های ارتباطی نوین با وکلای متخصص حقوقی است که موسسه وکیل تلفنی، جهت فراهم ساختن امکان دسترسی همگان به خدمات حقوقی در سهل ­ترین و مقرون به صرفه ­ترین روش ممکن، آن را پیش­بینی و ایجاد نموده است؛ از آن جا که مسائل حقوقی، گاه بنابر فوریت­ ها و شرایط اضطراری بروز می­ نمایند و اینکه امور حقوقی در زمره امور تخصصی هستند که در شرایط مذکور، لزوم دریافت مشاوره از کارشناسان حوزه ­های مختلف آن را ایجاب می نماید؛ بنابراین بکارگیری چنین ابتکار عملی که منطبق با فناوری­ های روز و مبتنی بر استفاده از امکانات و فرصت­ های نوین باشد، نشانگر علاقه، توجه و میزان کوشش و اهتمام اعضای مجموعه وکیل تلفنی در انجام فریضه والای خدمت وکالت است؛ از این رو ما قصد داریم تا امروزه نحوه ارتباط تصویری با وکلای متخصص و پایه یک را از طریق تماس تصویری در واتساپ به شما آموزش دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می نماییم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل واتساپی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

تماس تصویری واتساپی با چه وکلایی انجام می­ شود؟

 

video call with lawyer concept

تماس تصویری واتساپی ارزان و 24 ساعته با وکیل متخصص

 

سروران ارجمندی که درصدد مرتفع ساختن مشکلات و مسائل حقوقی یا پرونده­های مطروحه خود در دعاوی یا رفع هرگونه ابهام و سوالات حقوقی هستند، می­توانند از طریق تماس تصویری واتساپی با وکلای متخصص مجموعه وکیل تلفنی، موضوعات مدنظر خود را مطرح نموده و خدمات حقوقی و مشاوره واتساپی تصویری با وکیل ارزان و تضمینی را تجربه نمایند.

منظور از تماس تصویری واتساپی با وکیل، تماس با وکلای پایه یک دادگستری متخصص در مسئله یا مشکل حقوقی مدنظر شما است؛ این وکلا، همگی واجد صلاحیت­ های علمی و تجربیِ به غایت مطلوبی هستند که در طی مدت مدیدی در اثر کسب علم و تخصص، ضمن گذراندن آزمون ­های علمی متعدد و سپری ­نمودن دوران کارآموزی، تحت نظر وکلای سرپرست برجسته و هم­چنین کسب کارآزمودگی و تبحر در دادگاه­ ها و دعاوی حقوقی و ... بدست آورده ­اند.

 

توجه: چنانچه درصدد هستید که مسائل حقوقی خود را با برترین و برجسته ­ترین وکلای کشور مطرح نموده و راهکارجویی حقوقی نمایید، می ­توانید در نهایت اطمینان و آسودگی خاطر، از طریق اخذ مشاوره حقوقی با وکیل تصویری آنلاین در واتساپ، خدمات حقوقی مدنظر خود را دریافت و تجربه نمایید.

 

لزوم دریافت مشاوره تصویری واتساپی با وکیل چیست؟ آیا امکان چت کردن ساده یا ارسال وُیس به وکیل نیز موجود است؟

 

 

هیچ الزامی جهت دریافت مشاوره حقوقی به صورت تصویری وجود ندارد و هدف موسسه وکیل تلفنی از ایجاد امکان برقراری تماس تصویری واتساپی با وکیل، صرفا تداعی کردن مشاوره حقوقی حضوری در ذهن مخاطبینی است که تمایل به دریافت مشاوره حضوری دارند؛ لیکن بنابر برخی دلایل، مِن جمله شیوع برخی بیماری­ های اخیر مانند کرونا و هم­چنین، بنابر صلاحدید شخصی خود یا بسیاری موارد دیگر، ترجیح دارند تا با برقراری تماس تصویری با وکیل متخصص در امر حقوقی مدنظر خود، به نوعی مشاوره حضوریِ رو در رو را تجربه نمایند.

در عین حال، علاوه بر موارد مذکور و صلاحدید شخصی اشخاص، مشاوره حقوقی با برقراری تماس تصویری واتساپی با وکیل متخصص، از بسیاری مزایا برخوردار است که آگاهی از آن، خود سببِ ترغیب افراد به بهره مندی از این امکان خواهد شد.

 

توجه: لازم به ذکر است که از این طریق، چت کردن یا ارسال وُیس یا حتی تعیین وقت مشاوره حضوری با وکیل مدنظرتان و بسیاری موارد دیگر که در ادامه خواهد آمد، امکان ­پذیر می ­باشد.

 

مزایای تماس تصویری واتساپی با وکیل متخصص امر چیست؟

 

benefits of having video call with lawyer in whatsapp

ویدئو کنفرانس مشاوره ای و 24 ساعته با وکلا

 

برقراری تماس تصویری واتساپی با وکیلِ متخصص از مجموعه وکیل تلفنی، واجد مزایای ذیل است:

 1. کیفیتِ خدمات حقوقی در مشاوره مذکور با خدمات مشاوره حقوقیِ حضوری برابر است.

 

 1. علیرغم کیفیتِ مطلوبِ مشاوره مذکور، این مشاوره بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

 

 1. با وجود هزینه مناسب و کیفیت خدمات حقوقی، به صورت 24 ساعته و نامحدود عرضه می­ گردد.

 

 1. مانند مشاوره ­های حضوری، محدود به مکان جغرافیایی نبوده و در هر استانی، امکان بهره ­مندی از آن وجود دارد.

 

 1. صِرف دسترسی به وسایل ارتباط جمعی و اینترنت، بهره ­مندی از این مشاوره را امکان ­پذیر می­ سازد.

 

 1. مشاوره حقوقی مدنظر را با وکلای متخصص و پایه یک دادگستری تجربه خواهید نمود.

 

 1. تخصص وکلای مزبور، با مسئله حقوقیِ شما، تطبیق می­ یابد.

 

 1. امکان مشورت و مکالمه رو در رو با وکیل مدنظرتان، وجود دارد.

 

 1. امکان ارسال مدارک و مستندات برای وکیل وجود دارد.

 

 1. بنابر شرایط اخیر، دیگر سببی برای نگرانی از ابتلا به بیماری، رعایت پروتکل ­های بهداشتی و حفظ قرنطینه وجود ندارد.

 

آیا بررسی تصویری پرونده حقوقی به صورت واتساپی امکان ­پذیر است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

همان‌طور که ملاحظه فرمودید، جهت برخورداری از خدمات حقوقی مدنظر خود با برقراری تماس تصویری واتساپی با وکیل متخصص، صرفاً دسترسی به اینترنت و وسایل ارتباط جمعی و نرم ­افزارهای ارتباطی کفایت می ­نماید.

بنابراین، در پاسخ به سوال فوق بایستی بیان داشت که بله، این امر امکان­ پذیر است.

 • بنابر آنچه در عنوان قبل ملاحظه نمودید، امکان ارسال مدارک و مستندات پرونده حقوقی شما به صورت آنلاین وجود دارد و پرونده شما به صورت تصویری نیز بررسی خواهد شد.

 

این امر به صلاحدید شما یا با تشخیص وکیل متخصص در موضوع پرونده شما، ممکن خواهد بود؛ کافی است مدارک و مستندات خود را به صورت تصویری، وُرد یا پی.دی.اف یا در هر فرمت دیگری که به آن دسترسی دارید یا مقدور است، برای وکیل خود از طریق واتساپ ارسال نمایید.

هم­چنین این امکان را خواهید داشت تا ضمن ثبت نام در وب­سایت وکیل تلفنی، مدارک مورد نظر را از طریق پنل کاربری خود ارسال نمایید؛ هم­چنین این امکان از طریق دیگر نرم ­افزارهای ارتباطی چون تلگرام، واتساپ و... نیز میسر می ­باشد.

 

امکان نظارت آنلاین بر تمامی دعاوی حقوقی توسط وکیل

 

online overwatch on different conflicts by lawyer thoroughwhats app

مشاوره تصویری واتساپی با وکیل آنلاین و 24 ساعته

 

یکی دیگر از ویژگی ­های برقراری تماس تصویری واتساپی با وکیل، امکان نظارت آنلاین بر تمامی دعاوی حقوقی توسط وکیل متخصص در امر حقوقی مدنظر شما است ...

 • در این حالت، وکیل متخصص قادر خواهد بود که به صورت یک شخصیت حقوقی مجازی، از طریق واتساپ به صورت لایو (live) و کاملا زنده، در انجام معاملات و قراردادهای حقوقی شما، حضور داشته باشد و بر کلیه مراحل انجام معاملات مذکور، دعاوی یا هرگونه امر حقوقی دیگری که شما نیاز به حضور یک وکیل داشته باشید، نظارت داشته و به صورت مجازی حضور بیابد.

 

هم­چنین، این امکان به صورت نامحدود می­باشد؛ به بیانی واضح­تر، برخورداری از این امکان به صورت برقراری تماس تصویری با وکیل واتساپی آنلاین و 24 ساعته می­باشد. یعنی به صورت شبانه­روزی و بدون محدودیت جغرافیایی در هر زمان و هر مکانی، امکان­پذیر است و در صورت بروز شرایط اضطراری و فوری نیز، علاوه بر امکان برخورداری از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، بهره ­مندی از امکان نظارت آنلاین با برقراری تماس تصویری واتساپی با وکیل نیز میسر و فراهم می ­باشد.

 

معایب و مزایای وکیل تسخیری خوب و بد

وکیل اتفاقی و اشتباهاتی که در 77% موارد اتفاق می افتد

بهترین راهکار در مقابل توهین ها و تهدیدات در شبکه های اجتماعی

چگونه به وکیل آنلاین پرونده برای پیگیری ارائه دهیم

کشف حجاب و جرم انگاری آن در ایران خطری بزرگ برای بانوان ایرانی

چالش های اینستاگرامی، شناسایی و مجازات؟

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

It is with sad regret to inform you that BusinessLeads101.com is shutting down. We have over 300 million records available for a one time fee of $149. Please visit our website BusinessLeads101.com Regards, Lucinda
Morning Body Revolution - Medico Postura™ Body Posture Corrector Improve Your Posture INSTANTLY! Get it while it's still 60% OFF! FREE Worldwide Shipping! Get yours here: https://medicopostura.com Best Wishes, Betsey وکیل تلفنی | مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری
SUPPER PROMOTION =>> Buy 2 get 1 free + 50% OFF SimpleKlean™ Groove Cleaning Brush IN MODEL 2021! PP material handle, scouring brush head, good cleaning power. SimpleKlean™ can clear the door and window slides and gaps, etc., convenient and effortless. Suitable for multiple scenes, daily household cleaning, easy and effortless. Get Yours: simpleklean.online Many Thanks, Desiree وکیل تلفنی | مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری
Hello, Our company, RatingsKing, specializes in posting 5-star testimonials on all major review sites. This way people can find you much easier and get a good impression of your business. Just go on our website and choose the package that best fits your needs at https://ratingsking.com/packages.php Our packages start from $49/month. Depending on your package you will have a number of positive reviews that we will do for you. You will have reports monthly with the work that has been done in your account. Usually, we are posting on all major reviews sites or other listings you may have.
Are you looking for an educational game for your child? A compact toy nurse kit that will fulfill your child's curiosity and keep them engaged. With this bright & sturdy doctor kit toy, aspiring young doctors will love to pretend to play with family, friends, dolls, and stuffed animals! Roleplay helps develop creative expression, social skills, and independence while getting kids used to the “real world” in a playful, safe way. Christmas Sale 50% OFF with Free Shipping! Shop Now: toysales.online Best Wishes, Hortense
If you are looking for someone who can rank your google my business or increase your google maps ranking by creating google maps citations? then you are in the right place. All countries accepted. 2700 Maps Citations + 3 Driving Directions + 10 LIVE Back-Links on Google Map + 15 Miles Radius 6500 Maps Citations + 5 Driving Directions + 15 LIVE Back-Links on Google Map + 25 Miles Radius 10,500 Maps Citations + 8 Driving Directions + 30 LIVE Back-Links on Google Map + Whole City Cover. https://shoppy.gg/product/BY7kaBQ
Need Business Leads in 152 countries? We are having a shut down sale! tinyurl.com/ShutDownDeal
Hey there The New Powerful LED Flashlight is The Perfect Flashlight For Any Situation! The 3,000 Lumens & Adjustable Zoom gives you the wide field of view and brightness other flashlights don’t have. 50% OFF + Free Shipping! Get it Now: https://linterna.shop Best regards, Mauricio
Hey, we are running a black friday special on leads.. The entire USA (93 million records for $79) The entire Australia (8 million records for AUD 99) The entire South African Database (4 Million records for R1000) The entire UK (16 million records for £49) Or take all 152 countries for $99! Instant access and delivery. Visit CompanyLeads.org Regards, Anibal
Hello PawSafer™ Can Safely Trim Your Dog'S Nails In No Time From Home. Get it while it's still 50% OFF + FREE Shipping Buy here: https://pawsafer.shop Thank You, Amelia
Hey there Defrost frozen foods in minutes safely and naturally with our THAW KING™. 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time. Buy now: thawking.online Cheers, Hye
New Multifunction Anti-theft Waterproof Sling Bag The best ever SUPER Sling Bag: Drop-proof/Anti-theft/Scratch-resistant/USB Charging 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time Buy now: fashiondaily.online Regards, Dorcas وکیل تلفنی | مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری
Hey there CAREDOGBEST™ - Personalized Dog Harness. All sizes from XS to XXL. Easy ON/OFF in just 2 seconds. LIFETIME WARRANTY. Click here: caredogbest.com To your success, Thurman وکیل تلفنی | تماس تصویری واتساپی با وکیل
Good day You need a pair of Quick Dry Beach Shoes, going out shoes, going OUT OUT shoes, trainers, a spare pair of trainers in case it rains... Act Now And Receive A Special Discount For Our Quick Dry Beach Shoes! Get Yours Here: tonature.online All the best, Tam

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی