موسسه وکیل تلفنی

  • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۰:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۳:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی امور استخدامی

مشاوره حقوقی امور استخدامی

مشاوره حقوقی امور استخدامی همچون مشاوره­ های ازدواج، طلاق، شغل­ی ابی و... جهت یافتن روش موفقیت در آزمون استخدامی و مانند آن سرنوشت ­ساز است؛ یکی از کارهای لازم قبل از استخدام و حتی قبل از انتخاب شغل، با وجود مسائل مطرحی چون مصاحبه ­های کاری و آزمون­ های استخدامیِ شفاهی، کتبی، عملی و جایگاه ­های شغلی و ... از یک سو و جنبه ­های قانونی حقوقی موضوع از سوی دیگر، اخذ مشاوره حقوقی امور استخدامی است که ضرورت اخذ مشاوره حقوقی ویژه و دریافت مشورت و راهکارهای حقوقی و قانونی از مشاوران و وکلای برجسته و متخصص در این حوزه را می­ طلبد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

employment interview

فاکتور هایی که شرکت ها بر اساس آنها استخدام می کنند

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از کارهای لازم قبل از استخدام و حتی قبل از انتخاب شغل، اخذ مشاوره حقوقی امور استخدامی است. امور اداری و استخدامی با توجه به شرایط قانونی و اجتماعی هر کشور پیچیدگی خاص خود را دارد؛ آشنایی از حقوق طرفین، تا حد بسیار زیادی به افراد کمک می ­کند که خود را از مسائل و مشکلات حقوقی آتی، تحمیل هزینه و زمان و پیگیری­های قضائی برهانند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در امور استخدامی کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی امور استخدامی شامل چه مواردی است؟

مشاوره حقوقی امور استخدامی، علاوه بر قوانین، آیین­ نامه­ ها و نظام­ نامه­ های متعددِ مرتبط با آن، طیف گسترده­ ای از مسائل مربوط به امور اداری، استخدامی و انسانی را شامل می­ گردد که عدم آگاهی از آن می­ تواند عواقب جبران ناپذیری را برای فرد یا سازمان در پی داشته باشد.

مسائل مربوط به بیمه تامین اجتماعی، مرخصی­ های زایمان، استعلاجی و سالیانه، موارد مربوط به حوادث حین انجام کار و خدمت، اضافه­ کاری و مسائل حقوقی مربوط به آن، مسائل مربوط به امور مالی مانند وام مسکن و عیدی و پاداش و جریمه، موارد مربوط به بهداشت و سلامت و امنیت فنی و بهداشتی محیط کار، مسائل مربوط به خدمت نظام وظیفه در خصوص آقایان و در آخر مسائل حقوقی مربوط به بازنشستگی یا اخراج یا تعلیق و مانند آن؛ همگی از مواردی است که با مشاوره حقوقی امور استخدامی می­ توان راجع به آن آگاهی کسب نمود.

 

دلیل توصیه افراد موفق، به انجام مشاوره حقوقی قبل از به استخدام درآمدن یک ارگان یا سازمان چیست؟

 

employment Affairs lawyer

وکیل آنلاین و تلفنی متخصص امور استخدامی

 

با در نظر داشتن بسیاری از اهمِ آزمون­ های استخدامی همچون آزمون­ های استخدام آموزش و پرورش، استخدام وزارت دادگستری در سال 99، استخدام اداره­ جات دولتی در سال 99 و مانند آن که در سال جاری و سال ­های آتی برگزار می­ گردند؛ لزوم اخذ مشاوره ­های حقوقی و توصیه بر آن کاملا مبرهن می­ گردد.

افراد موفق، افرادی هستند که منطبق با عقل سلیم تصمیم می­ گیرند و از تجربه و تخصص کارشناسان، جهت اطمینان از تثبیت موقعیت و موفقیتِ آتی خود در خصوص حفظ منافع و ورود کمترین ضرر، بهره می­ گیرند.

مشاوره حقوقی امور استخدامی، از موارد لازم برای مصاحبه شغلی موفق است که افراد موفق جهت نیل به اهداف فوق­ الذکر، مد نظر ­دارند.

چراکه مراجعه به فرد کارشناسِ متبحری که در امور اداری و استخدامی و مسائل و فحوای قانونی آن مجرب باشد و مشورت و هدایت درستی در تصمیم­گیری فرد ارائه دهد؛ کاملا بدیهی و عاقلانه خواهد بود.

اخذ مشاوره حقوقی امور استخدامی علاوه بر موارد فوق، امکان بررسی مسائل و عواقب حقوقی امور استخدامی را فراهم می­ آورد تا افراد بتوانند ضمن کسب آگاهی از هرگونه اقدام یا عدم اقدامِ به موقع، عواقب اعمال خود را بسنجند.

 

مشاوره حقوقی قبل از مصاحبه کاری، چند درصد احتمال پذیرش در آن شغل را افزایش می­ دهد؟

هر فردی خواهان کسب بیشترین منافع و ورود کمترین میزان ضرر و زیان، هنگام انعقاد قراردادهای استخدامی است؛ مسلماً هر ارگان و سازمان و یا فردی که مبادرت به استخدام می­ نماید نیز، این موضوع را در نظر دارد.

به طور کلی فرد حقیقی یا حقوقی، ضمن استخدام، در پی جذب نیرو از میان شایسته  ­ترین افراد و آگاه ­ترین آن­هاست تا با افزایش سطح کیفیت نیروی انسانی بتواند کیفیت جریان کار را بهبود ببخشد و با پیشگیری از خسارات، از زیان­ ها بکاهد؛ همچنان که بتواند در صورت بروز مسائل حقوقی و قانونی ناشی از استخدام، با کمترین چالش و مشکلات حقوقی مواجه باشد.

بنابراین دریافت مشاوره حقوقی امور استخدامی، تا حد بسیار زیادی به شفافیت موضوع و کاهش چالش ­ها و استخدامِ موفق می­ انجامد، چراکه مسلماً انتخاب فردی که نسبت به مسائل حقوقی استخدام واقف است و حقوق و وظایف خود و طرف مقابل را می­ شناسد، منطقی­ تر خواهد بود تا فردی که نسبت به اقدامات خود و حقوق و وظایف طرفین آگاهی ندارد.

از آنجا که مشاوره حقوقی آنلاین امور استخدامی پیش از مصاحبه­ های کاری، به آگاهی و اشراف نسبت به جنبه­ های قانونی موضوع می­ انجامد؛ این آگاهی در جریان مصاحبه کاری یکی از نشانه­ های (Being Professional) یا حرفه­ای بودنِ فرد، جهت پذیرش در استخدام خواهد بود.

 

چرا قبل از استخدام در یک شغل باید همه چیز را در مورد آن بسنجیم؟

 

employment Affairs legal advice before entering a job

بررسی حرفه ای تناسب شغل با شخصیت به صورت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

مسائل حقوقی و قانونی مربوط به استخدام، حین اشتغال، مرخصی­ ها و بازنشستگی و یا حتی اخراج بسیار گسترده و پیچیده بوده و نسبت به شرایط هر فرد و سازمان می ­تواند متفاوت یا منحصر بفرد باشد.

امروزه بدون کسب درآمد ادامه حیات در جامعه تقریباً ناممکن است و این درآمد به طور واقع بینانه، منوط به موفقیت در شغل و شرایطی است که در پیِ اشتغال برای افراد به وجود می­ آید؛ بنابراین سنجش همه جوانب در خصوص مسائل مالی و قانونی استخدام از ضروریات انتخاب شغل و پذیرش استخدام پیش از هرگونه اقدام دیگری است.

 

بهترین مشاورانی که می ­توانند، نسبت به شخصیت ما، پیشنهاد شغلی مناسبی ارائه دهند، چه کسانی هستند؟

خوشبختانه در عصر حاضر، فناوری مسیر انسان را در دستیابی به بسیاری از اهداف و امکانات سهل نموده است. سهولت و سرعت دستیابی به امکاناتی نظیر اخذ مشورت از کارشناسان نیز از این دسته است.

اخذ مشاوره حقوقی امور استخدامی نیز از این قاعده مستثنی نیست. افراد می­ توانند جهت طرح پرسش­ های حقوقی خود نزد بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی، به سادگی و سهولت در کمترین زمان ممکن، در هر زمان و هر مکان، از طریق مکالمه تلفنی یا آنلاین به صورت شبانه روزی، راهکارهای حقوقی و مشاوره­ های حقوقی پیشگیرانه دریافت نمایند.

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و اطلاع از بهترین روش­ های استخدام در سال 99 نیز می­توان از مشاوره حقوقی امور استخدامی توسط مشاوران و وکلای خبره موسسه وکیل تلفنی  بهره ­مند گردید.

 

مشاوره تضمینی برای موفقیت در آزمون­ های استخدامی:

 

immediate legal advice for success in employment

مشورت فوری با وکیل امور استخدام قبل از تکمیل فرم استخدام

 

مشاوره با وکلای زن و مرد مجرب جهت دریافت مشاوره حقوقی امور استخدامی، که تمامی زوایا و جنبه­ های حقوقی و قانونی در خصوص حق و تعهدات افراد در حین و پس از استخدام و اشتغال را شفاف سازی و مسیر را مشخص نمایند، قطعاً و حتما مشاوره­ ای تضمینی در خصوص موفقیت در آزمون­ های استخدامی خواهد بود.

بسیارند افرادی که مکرراً تلاش برای استخدام و شرکت در آزمون­ های استخدامی داشته  ­اند که علاوه بر تجربیات کمابیش ناخوشایندِ ناشی از عدم آگاهی نسبت به حقوق قانونی خود، بارها با تجربه پشیمانی از استخدام­ ها و تکرار مسیر شغل­یابی مواجه گشتند.

کلام آخر اینکه، مشاوران و وکلای برجسته­ای که مشاوره حقوقی امور استخدامی ارائه می­ نمایند، سبب می ­گردند تا افراد ضمن حفظ بیشترین منافع و حقوق در زمان استخدام، بیشترین آگاهی را نسبت به شرایط قانونی حاکم بر قراردادها و شرایط استخدامی کسب نموده و مسیر احقاق حق و پیگیری ­های قانونی و قضائی خود را بشناسند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

همه چیز در مورد دور کاری

تبعات یک شغل سخت و زیانبار

راه حل های ساده برای مشکلات رایج حقوقی در مورد بیمه

حل فوری و آنلاین مشکلات بیمه ثالث

ساده ترین راه دریافت بیمه بیکاری فوری

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی