موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی امور استخدامی

مشاوره حقوقی امور استخدامی

 

مشاوره حقوقی امور استخدامی همچون مشاوره­ های ازدواج، طلاق و ... جهت یافتن روش موفقیت در آزمون استخدامی و مانند آن سرنوشت ­ساز است.  مشاوره حقوقی در امور استخدامی به موضوعات مختلفی چون مقررات استخدام در ارگان های کشور، نحوه موفقیت برای استخدام شدن در ادارات و ...، می پردازد. افرادی که قصد استخدام در ادارات را دارند، باید قبل از آن اطلاعات کافی در خصوص مقررات مربوطه داشته باشند که کسب اطلاعات در امور استخدامی از طریق مشاوره حقوقی امکان پذیر است. قبل از آن که افراد متقاضی در ارگان های دولتی استخدام شوند، باید مراحل مختلفی را طی کرده و آزمون های مصاحبه شفاهی و کتبی را با موفقیت بگذرانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در امور استخدامی کافیست از مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

استخدام شدن در ارگان های دولتی شاید آرزوی خیلی از افراد باشد که برای ورود به این عرصه نهایت تلاش خود ا انجام می دهند. ارگان های دولتی و خصوصی هر ساله اقدام به جذب نیروی انسانی از طریق آزمون تخصصی استخدامی می کنند و در این صورت اشخاصی که رویای استخدام شدن را دارند، می توانند در آزمون های مربوطه شرکت کنند. هر ارگان و نهاد دولتی، شرایط خاصی برای جذب نیرو دارد و متقاضیان باید قبل از آن که به فکر شرکت در آزمون استخدامی باشند، از شرایط کاری و قوانین حاکم بر نهاد مربوطه آشنایی کافی داشته باشند.

 

امروزه شرایط استخدام و جذب در نهادهای ذی ربط، با گذشته تفاوت های زیادی پیدا کرده است و از این رو، افراد متقاضی باید از قوانین مربوط به استخدام اطلاعات کافی داشته باشند. طبق تجربه این چند ساله، خوشبختانه هر ساله آزمون های استخدامی در چند نوبت برگزار می شوند و متقاضیان این امکان را دارند که در هر کدام از این آزمون ها شرکت نمایند. تمامی آزمون های استخدامی، علاوه بر شیوه برگزاری آزمون به صورت کتبی در مرحله آخر نیز اقدام به برگزاری آزمون شفاهی می کنند. بنابراین افرادی که در آزمون کتبی استخدامی پذیرش می شوند، وارد مرحله شفاهی شده و بعد از موفقیت در آزمون شفاهی و احراز صلاحیت آنها می توانند کار خود را در ارگان مربوطه شروع کنند.

 

شاید امور مربوط به استخدامی امری ساده به نظر برسد اما همین موضوع تبدیل به دغدغه بسیاری از افراد شده است و به دلیل عدم برخورداری از اطلاعات لازم در حوزه استخدام نمی توانند شرایط را برای موفقیت در آزمون های مربوطه به دست آورند. اگر به دنبال استخدامی در نهاد های دولتی هستید و یا حتی در اداره استخدام شده و در رابطه با این امور، سوالات مختلفی نیز دارید، می توانید از خدمات مشاوره موسسه حقوقی وکیل تلفنی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

 

employment interview

 

 

مشاوره حقوقی امور استخدامی شامل چه مواردی است؟

مشاوره حقوقی امور استخدامی، علاوه بر قوانین، آیین­ نامه­ ها و نظام­ نامه­ های متعددِ مرتبط با آن، طیف گسترده­ ای از مسائل مربوط به امور اداری، استخدامی و انسانی را شامل می­ گردد که عدم آگاهی از آن می­ تواند عواقب جبران ناپذیری را برای فرد یا سازمان در پی داشته باشد.

 

مسائل مربوط به بیمه تامین اجتماعی، مرخصی­ های زایمان، استعلاجی و سالیانه، موارد مربوط به حوادث حین انجام کار و خدمت، اضافه­ کاری و مسائل حقوقی مربوط به آن، مسائل مربوط به امور مالی مانند وام مسکن و عیدی و پاداش و جریمه، موارد مربوط به بهداشت و سلامت و امنیت فنی و بهداشتی محیط کار، مسائل مربوط به خدمت نظام وظیفه در خصوص آقایان و در آخر مسائل حقوقی مربوط به بازنشستگی یا اخراج یا تعلیق و مانند آن؛ همگی از مواردی است که با مشاوره حقوقی امور استخدامی می­ توان راجع به آن آگاهی کسب نمود.

 

 

 

employment Affairs lawyer

 

 

اهمیت مشاوره حقوقی قبل از استخدام در سازمان یا ارگان

با در نظر داشتن بسیاری از اهمِ آزمون­ های استخدامی همچون آزمون­ های استخدام آموزش و پرورش، استخدام وزارت دادگستری در سال 1401، استخدام اداره­ جات دولتی در سال 1401 و مانند آن که در سال جاری و سال ­های آتی برگزار می­ گردند؛ لزوم اخذ مشاوره ­های حقوقی و توصیه بر آن کاملا مبرهن می­ گردد.

 

افراد موفق، افرادی هستند که منطبق با عقل سلیم تصمیم می­ گیرند و از تجربه و تخصص کارشناسان، جهت اطمینان از تثبیت موقعیت و موفقیتِ آتی خود در خصوص حفظ منافع و ورود کمترین ضرر، بهره می­ گیرند.

 

مشاوره حقوقی امور استخدامی، از موارد لازم برای مصاحبه شغلی موفق است که افراد موفق جهت نیل به اهداف فوق­ الذکر، مد نظر ­دارند.

چراکه مراجعه به فرد کارشناسِ متبحری که در امور اداری و استخدامی و مسائل و فحوای قانونی آن مجرب باشد و مشورت و هدایت درستی در تصمیم­گیری فرد ارائه دهد؛ کاملا بدیهی و عاقلانه خواهد بود.

اخذ مشاوره حقوقی امور استخدامی علاوه بر موارد فوق، امکان بررسی مسائل و عواقب حقوقی امور استخدامی را فراهم می­ آورد تا افراد بتوانند ضمن کسب آگاهی از هرگونه اقدام یا عدم اقدامِ به موقع، عواقب اعمال خود را بسنجند.

 

 

 

 

مشاوره حقوقی قبل از مصاحبه کاری، چند درصد احتمال پذیرش در آن شغل را افزایش می­ دهد؟

هر فردی خواهان کسب بیشترین منافع و ورود کمترین میزان ضرر و زیان، هنگام انعقاد قراردادهای استخدامی است؛ مسلماً هر ارگان و سازمان و یا فردی که مبادرت به استخدام می­ نماید نیز، این موضوع را در نظر دارد.

 

به طور کلی فرد حقیقی یا حقوقی، ضمن استخدام، در پی جذب نیرو از میان شایسته  ­ترین افراد و آگاه ­ترین آن­هاست تا با افزایش سطح کیفیت نیروی انسانی بتواند کیفیت جریان کار را بهبود ببخشد و با پیشگیری از خسارات، از زیان­ ها بکاهد؛ همچنان که بتواند در صورت بروز مسائل حقوقی و قانونی ناشی از استخدام، با کمترین چالش و مشکلات حقوقی مواجه باشد.

 

بنابراین دریافت مشاوره حقوقی امور استخدامی، تا حد بسیار زیادی به شفافیت موضوع و کاهش چالش ­ها و استخدامِ موفق می­ انجامد، چراکه مسلماً انتخاب فردی که نسبت به مسائل حقوقی استخدام واقف است و حقوق و وظایف خود و طرف مقابل را می­ شناسد، منطقی­ تر خواهد بود تا فردی که نسبت به اقدامات خود و حقوق و وظایف طرفین آگاهی ندارد.

 

از آنجا که مشاوره حقوقی آنلاین امور استخدامی پیش از مصاحبه­ های کاری، به آگاهی و اشراف نسبت به جنبه­ های قانونی موضوع می­ انجامد؛ این آگاهی در جریان مصاحبه کاری یکی از نشانه­ های (Being Professional) یا حرفه­ای بودنِ فرد، جهت پذیرش در استخدام خواهد بود.

 

 

 

employment Affairs legal advice before entering a job

 

 

چرا قبل از استخدام در یک شغل باید همه چیز را در مورد آن بسنجیم؟

مسائل حقوقی و قانونی مربوط به استخدام، حین اشتغال، مرخصی­ ها و بازنشستگی و یا حتی اخراج بسیار گسترده و پیچیده بوده و نسبت به شرایط هر فرد و سازمان می ­تواند متفاوت یا منحصر بفرد باشد.

 

امروزه بدون کسب درآمد ادامه حیات در جامعه تقریباً ناممکن است و این درآمد به طور واقع بینانه، منوط به موفقیت در شغل و شرایطی است که در پیِ اشتغال برای افراد به وجود می­ آید؛ بنابراین سنجش همه جوانب در خصوص مسائل مالی و قانونی استخدام از ضروریات انتخاب شغل و پذیرش استخدام پیش از هرگونه اقدام دیگری است.

 

 

بهترین مشاورانی که می ­توانند، نسبت به شخصیت ما، پیشنهاد شغلی مناسبی ارائه دهند، چه کسانی هستند؟

خوشبختانه در عصر حاضر، فناوری مسیر انسان را در دستیابی به بسیاری از اهداف و امکانات سهل نموده است. سهولت و سرعت دستیابی به امکاناتی نظیر اخذ مشورت از کارشناسان نیز از این دسته است.

 

اخذ مشاوره حقوقی امور استخدامی نیز از این قاعده مستثنی نیست. افراد می­ توانند جهت طرح پرسش­ های حقوقی خود نزد بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی، به سادگی و سهولت در کمترین زمان ممکن، در هر زمان و هر مکان، از طریق مکالمه تلفنی یا آنلاین به صورت شبانه روزی، راهکارهای حقوقی و مشاوره­ های حقوقی پیشگیرانه دریافت نمایند.

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و اطلاع از بهترین روش­ های استخدام نیز می­توان از مشاوره حقوقی امور استخدامی توسط مشاوران و وکلای خبره موسسه وکیل تلفنی  بهره ­مند گردید.

 

 

 

 

immediate legal advice for success in employment

 

 

مشاوره تضمینی برای موفقیت در آزمون­ های استخدامی

مشاوره با وکلای زن و مرد مجرب جهت دریافت مشاوره حقوقی امور استخدامی، که تمامی زوایا و جنبه­ های حقوقی و قانونی در خصوص حق و تعهدات افراد در حین و پس از استخدام و اشتغال را شفاف سازی و مسیر را مشخص نمایند، قطعاً و حتما مشاوره­ ای تضمینی در خصوص موفقیت در آزمون­ های استخدامی خواهد بود.

 

بسیارند افرادی که مکرراً تلاش برای استخدام و شرکت در آزمون­ های استخدامی داشته  ­اند که علاوه بر تجربیات کمابیش ناخوشایندِ ناشی از عدم آگاهی نسبت به حقوق قانونی خود، بارها با تجربه پشیمانی از استخدام­ ها و تکرار مسیر شغل­یابی مواجه گشتند.

 

کلام آخر اینکه، مشاوران و وکلای برجسته­ای که مشاوره حقوقی امور استخدامی ارائه می­ نمایند، سبب می ­گردند تا افراد ضمن حفظ بیشترین منافع و حقوق در زمان استخدام، بیشترین آگاهی را نسبت به شرایط قانونی حاکم بر قراردادها و شرایط استخدامی کسب نموده و مسیر احقاق حق و پیگیری ­های قانونی و قضائی خود را بشناسند.

 

 

پاسخ به سوالات امور استخدامی از طریق مشاوره حقوقی

ممکن است در رابطه با امور استخدامی، سوالات مختلفی در ذهن شما باشد که هنوز پاسخ آن را دریافت نکرده اید. در همین راستا بهره مندی از مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می شود. با توجه به این که امور استخدامی تخصصی است و نیاز به بررسی از ابعاد حقوقی دارد، در این صورت کارشناسان وکیل تلفنی به تمامی ابهامات و سوالاتتان در این زمینه پاسخ خواهند داد.

 

همچنین می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در وب سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید. دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکلای ایران را در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تجربه نمایید.

 

 

مشاوره حقوقی امور اداری و یا دولتی
مشاوره حقوقی اداره کار
مشاوره حقوقی دورکاری

مجازات استخدام جنسی در ایران

مشاوره حقوقی بیمه

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام با توجه به عدم کسب اطلاعات اطلاعات در خصوص موارد محاسبه و احقاق حق در سازمان امور استخدامی کشوری میخواستم با یکی از کارشناسان یا وکیل خبره در این زمینه مذاکره ای داشته باشم لطفا در این خصوص بنده را راهنمائی بفرمائید با تشکر
مطلبتون عالی و نکات خوبی اشاره شده بود ،در رابطه با نکات اساسی در مصاحبه که به استخدام کمک میکنه هم در سایت قرار بدین ممنونم از سایت خیلی خوبتون
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از مشکلات عدیده که خیلی از کاربران با آن مواجه هستند عدم آشنایی با قوانین ومقررات استخدامی است که مقاله مذکور کمک بسیار زیادی جهت رفع مشکلات انها در چه زمینه واستخدام وچه در خصوص موصوع تخلفات اداری ونحوه دفاع از دعاوی اداری و... می نماید اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ اماده ارایه مشاوره در این زمینه خدمت کاربران گرامی هستم
سلام ودرود. جا دارد از خدمات موسسه وکیل تلفنی و پاسخگویی سریع و صبورانه کارکنان و مشاورین این موسسه در خصوص ابهامات و سوالات حقوقی به نحو انلاین کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.
سلام و خسته نباشید از طریق جست و جو در اینترنت با وکیل تلفنی آشنا شدم و از اینکه تمامی خدمات خود را با نهایت دقت و سرعت به صورت غیر حضوری و در تمامی ساعات شبانه روز ارائه میدهید بسیار سپاسگزارم. مشاورین متخصص و با حوصله در کنار مدیریت و پاسخگویی قوی موسسه باعث جلب رضایت همه کاربران میشود. از این به بعد به همه آشنایان نیز شمارو معرفی میکنم. موفق باشید
نحوه رفتار و چگونگی تسلط بر رفتارهای ظاهری و نیز نوع تعامل در مصاحبه های استخدامی بسیار حائز اهمیت است افراد لازم است با اعتماد به نفس بر آنچه که از نظر علمی به آن دست پیدا کرده اند هنگام مصاحبه در کمال آرامش حضور پیدا کنند و توصیه می شود قبل از حضور جهت مصاحبه استخدامی با یک روانشناس و یا یک وکیل دادگستری مشاوره داشته باشد چرا که وکلای دادگستری به دلیل مراجعات بسیار افراد به انها و همچنین مصاحبه های مختلفی که وکلا در آن شرکت کرده اند تسلط کافی نسبت به این موارد دارند به عنوان عضوی از موسسه وکیل تلفنی در خدمت کاربران جهت مشاوره هستم وکیل جمشیدی
بسیار عالی
با سلام تشکر ویژه دارم از مجموعه وکیل تلفنی، قبل از هرکاری یک مشاوره تلفنی حتی کوتاه میتونه مسیر و سرنوشت آدم رو عوض کنه، همه اینها مرهون زحمات شماست،
من مشاوره تلفنی ۵ دقیقه ای درخواست کرده بودم و انقدر اعصابم هم‌ خورد بود که نگو هیچی دیگه وکیل باهام تماس گرفت باورتون نمیشه همون ۲ دقیقه اول آروم شدم‌ و مشاورمون نیم ساعت ادامه دار شد نکته خوبش بازم اینجاست که ۵ دقیقه که تموم شد من خواهش کردم وکیلتون قطع نکنه رشته کلامم از بین نره و ایشون مهربانانه قبول کرد و ما صحبت هامون کامل انجام شد بعدش من واریزی رو انجام دادم مرسی از این همه اعتماد مرسی از وکلای دلسوز و کاربلد سایت وکیل تلفنی
با سلام خدمت کاربران عزیز.رمز موفقیت در هر امری مشورت با اهل خبره آن رشته است.و امور استخدامی هم می تواند محل پرسش خیلی ها باشد.و این مشاوره ها تنها محدود به امور حقوقی نیست بنابراین قبل از هر اقدام با مشاوره از وکلای موسسه تضمین انخاب راه درست خود به بالاترین سطح ارتقا دهید.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
بسیار جامع و عالی سپاس از شما
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران بزرگوار در خصوص مسائل استخدامي اعم از رسمي يا پيماني توصيه مي شود پيش از هر اقدامي بالوكيل مجرب در اين زمينه حتما مشورت نماييد وكيل تل مجموعه اي از وكلا در كليه زمينه ها فعاليت دارند و آماده ارائه خدمات حقوقي به شما عزيزان است موفق باشيد
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران بزرگوار در خصوص مسائل استخدامي اعم از رسمي يا پيماني توصيه مي شود پيش از هر اقدامي بالوكيل مجرب در اين زمينه حتما مشورت نماييد وكيل تل مجموعه اي از وكلا در كليه زمينه ها فعاليت دارند و آماده ارائه خدمات حقوقي به شما عزيزان است موفق باشيد
بسیار خوب

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی